Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II (lista w pierwszym poście) - Strona 7 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-07-19, 17:30   #181
_carlajna_
Her Worshipfulness
 
Avatar _carlajna_
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: gazylion lat świetlnych od właściwej
Wiadomości: 3 106
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II

Cytat:
Napisane przez zania Pokaż wiadomość
Moze to jest herbatka do kapieli cos w stylu kulek, pudrow, soli itp
nowy rodzaj kosmetyku
Kąpiel z pływającymi w wannie "fusami" - dość niszowe doświadczenie
Cytat:
Napisane przez sylwianna1985 Pokaż wiadomość
nie no,chyba do picia bo była ulotka ze świata herbat
Cytat:
Napisane przez WhiteCherry Pokaż wiadomość
ja ostatnio z e-glamour dostałam mini próbkę perfum + saszetkę herbaty BioActive
Może teraz w ofercie będą mieli artykuły spożywcze i prowadzą rekonesans czy się przyjmą.
__________________
Mój avatar - ... "I just can't bare to let a gorgeous guy like him out of my sight."
_carlajna_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-22, 10:11   #182
wiosnaachtoty
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 255
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II

Cytat:
Napisane przez WhiteCherry Pokaż wiadomość
ja ostatnio z e-glamour dostałam mini próbkę perfum + saszetkę herbaty BioActive
Też dostałam herbatę - i to bardzo smaczną Oryginalny dodatek zamiast próbek.
wiosnaachtoty jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-22, 14:13   #183
zania
Matka buldoga
 
Avatar zania
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 7 641
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II

Cytat:
Napisane przez wiosnaachtoty Pokaż wiadomość
Też dostałam herbatę - i to bardzo smaczną Oryginalny dodatek zamiast próbek.
Ja ostatnio nich od nie zamawialam, ale jednak wolalabym probki perfum. Tym sposobem moge poznac nowe zapachy (niekoniecznie wybierajac sie do perfumerii). A herbata to herbata, nic nowego
__________________
"Nie mam nic do ukrycia...oprócz strzykawek, skalpeli i pił do kości, które mam w ukrytej szufladzie..."
zania jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-22, 14:25   #184
kuki9
Zakorzenienie
 
Avatar kuki9
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 420
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II

Cytat:
Napisane przez zania Pokaż wiadomość
Ja ostatnio nich od nie zamawialam, ale jednak wolalabym probki perfum. Tym sposobem moge poznac nowe zapachy (niekoniecznie wybierajac sie do perfumerii). A herbata to herbata, nic nowego

W sumie to racja ale jak dla mnie e-glamour było bardzo niełaskawe jeśli chodzi o dodawane próbki. Dostałam chyba ze 4 Apparition Ungaro i 2 Party Ungaro.
To ja już wolę herbatę
kuki9 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-28, 22:38   #185
hellokatie
Rozeznanie
 
Avatar hellokatie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: tam i tu i tam ;)
Wiadomości: 573
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II

Dziewczyny mam do was pytanie, otóż usiłuje kupić perfumy a raczej EDP Gucci Guilty Intense , sa one w e-glamour i iperfumy w cenach niższych itp ale dziwi mnie dlaczego na iperfumy pisze ze 50 ml tych perfum i tylko ta pojemnośc nie jest zapakowana fabrycznie folią przez producenta a na innych perfumeriach wszystkie pojemności sa ofoliowywane ? ;> )))
hellokatie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-07, 11:06   #186
zania
Matka buldoga
 
Avatar zania
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 7 641
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II

Odebralam wczoraj perfumy z e-glamour. Herbatki nie dostalam jedynie probke perfum escada Incredible Me, oraz zapachowe karteczki z męskimi perfumami (zapomnialam jaki to zapach).
__________________
"Nie mam nic do ukrycia...oprócz strzykawek, skalpeli i pił do kości, które mam w ukrytej szufladzie..."
zania jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-07, 13:48   #187
brakujaca
Przyczajenie
 
Avatar brakujaca
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 5
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II

Wg Was lepiej kupować wode toaletową, perfumowaną czy perfumy?
brakujaca jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-08-07, 13:51   #188
kuki9
Zakorzenienie
 
Avatar kuki9
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 420
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II

Cytat:
Napisane przez brakujaca Pokaż wiadomość
Wg Was lepiej kupować wode toaletową, perfumowaną czy perfumy?

Jak rozumiem chodzi Ci o ewentualną trwałość?
Cóż czasami różnice pomiędzy wodą toaletową a perfumowaną nie są tak oczywiste. Często bywa tak, że to woda toaletowa jest mocniejsza i lepiej się trzyma. Ale występują też różnice w zapachu pomiędzy dwoma stężeniami tych samych perfum. Po prostu bywa, że pachna inaczej.

Z czystymi perfumami nie miałam do czynienia. Imho najlepiej próbowac na własnej skórze.
__________________


kuki9 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-07, 13:55   #189
Asiuuuuula
Zakorzenienie
 
Avatar Asiuuuuula
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 24 134
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II

Cytat:
Napisane przez brakujaca Pokaż wiadomość
Wg Was lepiej kupować wode toaletową, perfumowaną czy perfumy?
To zależy, czasami zapachy występują w tylko w jednej koncentracji, czasami edt jest trwalsze od edp, perfumy raczej ciężko trafić (no i rzadko są produkowane do danej linii zapachowej) a ze względu na powalającą cenę często się ich nie kupuje . Trzeba testować
Asiuuuuula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-09, 01:09   #190
BrightBlonde
Raczkowanie
 
Avatar BrightBlonde
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Śląsk/Małopolska
Wiadomości: 54
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II

Dziewczyny który z tych serwisów najbardziej polecacie? e-glamour?
BrightBlonde jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-09, 08:05   #191
Sylwia1900r
Wtajemniczenie
 
Avatar Sylwia1900r
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 2 464
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II

Cytat:
Napisane przez BrightBlonde Pokaż wiadomość
Dziewczyny który z tych serwisów najbardziej polecacie? e-glamour?
Pewnie we wszystkich spisanych można dobre perfumy kupić, bo są wytypowane jako wiarygodne
Sylwia1900r jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-08-11, 08:41   #192
LeejdiNaati
Zakorzenienie
 
Avatar LeejdiNaati
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 23 352
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II

Cytat:
Napisane przez BrightBlonde Pokaż wiadomość
Dziewczyny który z tych serwisów najbardziej polecacie? e-glamour?
Nie ma czegoś takiego jak "polecamy bardziej". Wszystkie z listy są wiarygodne, więc śmiało możesz tam kupować. Wybierz perfumerię, gdzie zapach, który chcesz kupić jest najtańszy
__________________
LeejdiNaati jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-12, 18:48   #193
biovi
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 1
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II

Hej dziewczyny,

Czy korzystałyście z perfumerii neofix.pl?
http://neofix.pl/christian-dior-jado...dp-p-4008.html

Chciałem kupić dziewczynie, ale nie znalazłem tu info czy zaufana czy nie.

Dzięki za pomoc.
biovi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-13, 22:46   #194
liliza
El Cumpleaños Secreto
 
Avatar liliza
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Into the Darkness
Wiadomości: 4 521
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II

Cytat:
Napisane przez biovi Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny,

Czy korzystałyście z perfumerii neofix.pl?
http://neofix.pl/christian-dior-jado...dp-p-4008.html

Chciałem kupić dziewczynie, ale nie znalazłem tu info czy zaufana czy nie.

Dzięki za pomoc.
Wrzucając do wyszukiwarki znalazłbyś sporo wpisów na ten temat, między innymi wątki, w których dziewczyny kupowały tam perfumy na rozbiórki. Poza tym ta perfumeria jest na opineo i ceneo, więc można poczytać opinie na jej temat.
liliza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-21, 20:45   #195
hellokatie
Rozeznanie
 
Avatar hellokatie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: tam i tu i tam ;)
Wiadomości: 573
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II

Hej, kupiłm w końcu Gucci Guilty Intense w e-glamour skorzystajac z listy wiarygodnych perfumerii, ceny są niskie ale co do perfum mam wątpliwości, kiedy popsikałam w sephorze rekaw i nadgarstek zapach utrzymywał się do kolejnego prania ilekroć otwierałam szafę pachniał mi ten zapach a ten który kupiłam szybko znika wiec to możliwe że dostałam podróbkę? Czy mam po prostu pecha?? ;(
hellokatie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-21, 20:57   #196
WhiteCherry
Zakorzenienie
 
Avatar WhiteCherry
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 19 328
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II

Cytat:
Napisane przez hellokatie Pokaż wiadomość
Hej, kupiłm w końcu Gucci Guilty Intense w e-glamour skorzystajac z listy wiarygodnych perfumerii, ceny są niskie ale co do perfum mam wątpliwości, kiedy popsikałam w sephorze rekaw i nadgarstek zapach utrzymywał się do kolejnego prania ilekroć otwierałam szafę pachniał mi ten zapach a ten który kupiłam szybko znika wiec to możliwe że dostałam podróbkę? Czy mam po prostu pecha?? ;(
ja mam perfumy z e-glamour i zapach utrzymuje się długo - na włosach czuję go, dopóki ich nie umyję, na bluzkach - dopóki nie wrzucę do prania.

co do sephory i psikania różnymi testerami, to też nie zawsze zapach utrzymywał mi się jakoś powalająco długo, powiedziałabym, że różnie z tym bywało.
__________________
sun goes down
WhiteCherry jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-21, 21:03   #197
dobbinka
Zakorzenienie
 
Avatar dobbinka
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 477
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II

Cytat:
Napisane przez hellokatie Pokaż wiadomość
Hej, kupiłm w końcu Gucci Guilty Intense w e-glamour skorzystajac z listy wiarygodnych perfumerii, ceny są niskie ale co do perfum mam wątpliwości, kiedy popsikałam w sephorze rekaw i nadgarstek zapach utrzymywał się do kolejnego prania ilekroć otwierałam szafę pachniał mi ten zapach a ten który kupiłam szybko znika wiec to możliwe że dostałam podróbkę? Czy mam po prostu pecha?? ;(
To reklamuj. W złe przechowywanie mogę uwierzyć, ale w podróbkę nie wierzę.
dobbinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-21, 21:12   #198
hellokatie
Rozeznanie
 
Avatar hellokatie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: tam i tu i tam ;)
Wiadomości: 573
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II

Może po prostu to tez zależy od materiału albo po prostu mi się tak wydaje bo skoro Wam nigdy nie trafiła sie podróbka to pewnie i mi nie ale dzięki za odpowiedzi
hellokatie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-21, 21:16   #199
kuki9
Zakorzenienie
 
Avatar kuki9
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 420
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II

Cytat:
Napisane przez hellokatie Pokaż wiadomość
Może po prostu to tez zależy od materiału albo po prostu mi się tak wydaje bo skoro Wam nigdy nie trafiła sie podróbka to pewnie i mi nie ale dzięki za odpowiedzi

Ale uważasz, że zaufana perfumeria by losowo sprzedawała podróbki między oryginałami? Czy to nie jest trochę...bez sensu? A jesli tak to wtedy nawet w Sephorze można by się natknąć na podróbkę.

Tak to może zależeć od materiału, temperatury otoczenia, tego czy wcześniej umyłaś skórę czy nie. Spróbuj przetestować zapach w tych samych warunkach np weź ze sobą swój flakon, w drogerii spryskaj jeden nadgarstek testerem a potem swoim. Jeśli nadal będzie coś nie tak to reklamuj
__________________


kuki9 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-08-21, 23:24   #200
siarka40
Szef ds. Wymianek
 
Avatar siarka40
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 865
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II

Cytat:
Napisane przez hellokatie Pokaż wiadomość
Hej, kupiłm w końcu Gucci Guilty Intense w e-glamour skorzystajac z listy wiarygodnych perfumerii, ceny są niskie ale co do perfum mam wątpliwości, kiedy popsikałam w sephorze rekaw i nadgarstek zapach utrzymywał się do kolejnego prania ilekroć otwierałam szafę pachniał mi ten zapach a ten który kupiłam szybko znika wiec to możliwe że dostałam podróbkę? Czy mam po prostu pecha?? ;(
Przytoczę Ci moją historię. Wieki temu kliknęłam na Allegro 50 ml prawie pełnej Euphorii - po długim wahaniu, bowiem cena wydawała mi się podejrzanie niska (dzisiaj by mnie nie zdziwiła). Gdy flakon dotarł do mnie, psiknęłam - i stwierdziłam, że coś mało intensywne są te perfumy, podczas gdy ponoć normalnie powinny bić falami. Falami te moje nie biły, za to ja się biłam z myślami: "Oryginał to czy podróbka?". Miałam w planie nawet wycieczkę do perfumerii stacjonarnej, w tym celu wzięłam zatem flakon do pracy. No i w owej pracy wpadłam na pomysł, aby dać się popsikać tą Euphorią moim koleżankom. I cóż one stwierdziły? Że zapach BIJE FALAMI. Do czego i ja później dojrzałam, gdy przestałam sobie wmawiać, że nabyłam podróbkę.
Ot, siła sugestii - nie mówię, że na pewno tak jest w Twoim przypadku, hellokatie, ale weź to pod uwagę.
__________________
Rebecca Minkoff Bree Body Black (nowa, z metkami)
szuka nowego domu.

Edytowane przez siarka40
Czas edycji: 2013-08-21 o 23:27
siarka40 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-22, 08:40   #201
lexxi
Zakorzenienie
 
Avatar lexxi
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 4 042
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II

Cytat:
Napisane przez siarka40 Pokaż wiadomość
Przytoczę Ci moją historię. Wieki temu kliknęłam na Allegro 50 ml prawie pełnej Euphorii - po długim wahaniu, bowiem cena wydawała mi się podejrzanie niska (dzisiaj by mnie nie zdziwiła). Gdy flakon dotarł do mnie, psiknęłam - i stwierdziłam, że coś mało intensywne są te perfumy, podczas gdy ponoć normalnie powinny bić falami. Falami te moje nie biły, za to ja się biłam z myślami: "Oryginał to czy podróbka?". Miałam w planie nawet wycieczkę do perfumerii stacjonarnej, w tym celu wzięłam zatem flakon do pracy. No i w owej pracy wpadłam na pomysł, aby dać się popsikać tą Euphorią moim koleżankom. I cóż one stwierdziły? Że zapach BIJE FALAMI. Do czego i ja później dojrzałam, gdy przestałam sobie wmawiać, że nabyłam podróbkę.
Ot, siła sugestii - nie mówię, że na pewno tak jest w Twoim przypadku, hellokatie, ale weź to pod uwagę.
ja mam za sobą wiele takich akcji z "wkręcaniem sobie podróby" na początku mojej perfumomanii często mi się to zdarzało, ale teraz już się uspokoiłam
__________________

"Obie ręce oparłszy o poręcz drewnianą, rzekł z uporem, że ducha zobaczył dziś rano."

WISH

Christine


lexxi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-22, 09:23   #202
dagmarrka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 774
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II

dziewczyny czy w perfumerii dolce.pl dodają probki zapachów do zakupu perfum?
dagmarrka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-22, 09:58   #203
zania
Matka buldoga
 
Avatar zania
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 7 641
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II

Cytat:
Napisane przez siarka40 Pokaż wiadomość
Przytoczę Ci moją historię. Wieki temu kliknęłam na Allegro 50 ml prawie pełnej Euphorii - po długim wahaniu, bowiem cena wydawała mi się podejrzanie niska (dzisiaj by mnie nie zdziwiła). Gdy flakon dotarł do mnie, psiknęłam - i stwierdziłam, że coś mało intensywne są te perfumy, podczas gdy ponoć normalnie powinny bić falami. Falami te moje nie biły, za to ja się biłam z myślami: "Oryginał to czy podróbka?". Miałam w planie nawet wycieczkę do perfumerii stacjonarnej, w tym celu wzięłam zatem flakon do pracy. No i w owej pracy wpadłam na pomysł, aby dać się popsikać tą Euphorią moim koleżankom. I cóż one stwierdziły? Że zapach BIJE FALAMI. Do czego i ja później dojrzałam, gdy przestałam sobie wmawiać, że nabyłam podróbkę.
Ot, siła sugestii - nie mówię, że na pewno tak jest w Twoim przypadku, hellokatie, ale weź to pod uwagę.
Ja kupilam ostatnio setke Euphorii edp z e-glamour. Nie tester. Psiknelam i mysle, cholera, nie pachna tak jak poprzednie, za slabo. Chyba dziewczyny z wizazu mialy racje, ze przeszla reformulacje. Mysl o podrobie tez przyszla, o ja glupia Z drugiej strony, jestem pewna, ze oni sprzedaja oryginaly, wiec mysl o bublu szybko mi minela. Dopiero po jakims czasie cos czuje, co tu tak pachnie? A to ja Po paru minutach zapach rozwinal skrzydla, tak jak sie nalezy Czlowiek gupi, sam sie niepotrzebnie nakreca A bluzka pachniala jeszcze na drugi dzien

Cytat:
Napisane przez lexxi Pokaż wiadomość
ja mam za sobą wiele takich akcji z "wkręcaniem sobie podróby" na początku mojej perfumomanii często mi się to zdarzało, ale teraz już się uspokoiłam
Chyba kazdy choc raz przez to przechodzil i nawet nie wiem po co, bo nigdy nie ryzykowalam, zawsze kupowalam w wiarygodnych perfumeriach, czy tez od zaufanych uzytkownikow allegro.
__________________
"Nie mam nic do ukrycia...oprócz strzykawek, skalpeli i pił do kości, które mam w ukrytej szufladzie..."

Edytowane przez zania
Czas edycji: 2013-08-22 o 09:59
zania jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-22, 17:23   #204
kuki9
Zakorzenienie
 
Avatar kuki9
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 420
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II

A ktoś miał do czynienia z : www.parfems.pl/?
Strona chwilowo nie działa, znalazłam ją na skąpiec.pl i mnie zainteresowała bo mieli dość atrakcyjne ceny.
__________________


kuki9 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-23, 20:43   #205
hellokatie
Rozeznanie
 
Avatar hellokatie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: tam i tu i tam ;)
Wiadomości: 573
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II

Zronbiłam wczoraj jeszcze globalne testy i powiem Wam, ze rzeczywiście się pomyliłam otóż wczoraj umyłam włosy dzis nadal czuję zapach, ja czułam je na sobie cały czas natomiast zapach nie roznosi sie ogonem ale napewno jest oryginalny chyba ja tez miałam jakieś chwile zawahania Tak czy siak zapach jest piękny a ja nadal bede poszukiwać zapachu, który będzie się za mna ciągnął ogonem. Napewno jeszcze nie raz skorzystam z perfumerii e-glamour i iperfumy bo z tej drugiej perfumerii też jestem zadowolona. Dzięki za pomoc )
hellokatie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-26, 11:20   #206
9ae544c8ed618748ef1b3bf710ce6405c703bba9_5d8e948b3a8b4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 720
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II

A ja przychodzę do Was żeby rozwiać swoje wątpliwości na temat iperfumy.pl. Kupiłam tam rok temu Eternity CK, jakiś czas temu jedne męskie perfumy. Eternity pachnie jak Eternity choć czasem mam wrażenie, że trochę inaczej niż Eternity koleżanki, która kupowała je w Sephorze (tak, wiem, na każdej skórze pachnie trochę inaczej, mimo to wątpliwości mnie łapią). Problem w tym, że perfumy o dziwo, czuję tylko jak gdy się nimi spryskam, natomiast nikt poza mną ich nie wyczuwa.
Męskie rozkręciły się po jakimś czasie, czuć je normalnie. Czy jest możliwe żeby jednak na iperfumach zdarzały się podróbki czy jest to po prostu kwestia mojej skóry i ze mną jest coś nie tak? Pytam, bo ceny są naprawdę atrakcyjne, chciałabym kupić kolejne, ale zastanawiam się czy nie lepiej jednak iść do perfumerii i kupić drożej, a mieć 100%, że to oryginał.
9ae544c8ed618748ef1b3bf710ce6405c703bba9_5d8e948b3a8b4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-26, 11:37   #207
lexxi
Zakorzenienie
 
Avatar lexxi
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 4 042
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II

iperfumy sprzedają oryginały
__________________

"Obie ręce oparłszy o poręcz drewnianą, rzekł z uporem, że ducha zobaczył dziś rano."

WISH

Christine


lexxi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-26, 11:58   #208
Aggis
Wtajemniczenie
 
Avatar Aggis
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 2 093
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II

miucci2 już kilka razy były tu podobne wpisy na temat Eternity i całkiem możliwe, że po prostu zapach został trochę zmieniony przez producenta. Koleżanka, które kupowała w Sephorze może mieć starszą wersję a Ty nowszą. Możesz podać numery seryjne obu wód to porównamy
Aggis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-26, 12:07   #209
phial87
Przyczajenie
 
Avatar phial87
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: woj. małopolskie
Wiadomości: 28
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II

I to z tymi oryginałami na iperfumy to jest pewne na 100% i w każdym wypadku? Też właśnie chciałam o to spytać po przeczytaniu artykułu w Wysokich Obcasach o podróbkach, gdzie było napisane, że cuda się nie zdarzają i że jeśli woda w perfumerii kosztuje 400pln, to marne szanse, żeby w necie kosztowała cztery razy taniej... A ja właśnie jakiś czas temu kupiłam w iperfumy 100 ml Amethyst Lalique za 98(!) zł (cena okazyjna ze względu na lekko zgnieciony kartonik opakowania, ale normalnie też kosztuje niewiele więcej). Jestem bardzo zadowolona, że mogę kupić perfumy w tak niskiej cenie, ale czy to na pewno...pewne? Jeszcze kupiłam dla chłopaka Eternity Calvina Kleina i Encre Noire Lalique, każda butelka za nieco ponad 100pln. W sumie nie mam powodu, żeby podejrzewać, że coś jest z nimi nie tak, opakowania wykonane bardzo solidnie i trwałość też dobra, ale nie mam porównania z oryginałami... Ale o tyle niższe ceny - czy naprawę cena perfum w Sephorze czy Douglasie to w większości koszt utrzymania sklepu stacjonarnego w atrakcyjnej lokalizacji, i to daje AŻ TAK dużą różnicę?

EDIT: no i jeszcze - znajduję opinie na necie, że ktoś coś kupił w iperfumy i jest pewien, że to podróba, bo zapach nietrwały, niepodobny do zapachu z perfumerii stacjonarnej czy że butelka inna.

Edytowane przez phial87
Czas edycji: 2013-08-26 o 12:11
phial87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-26, 12:12   #210
LadyMadalena
Wtajemniczenie
 
Avatar LadyMadalena
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 145
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II

Zapytaj centrum handlowe o cenę wynajęcia lokalu. Myślę, że wyjaśni Ci to czemu ceny są AŻ tak różne
Koniecznie dolicz też pensje wszystkich pracowników salonów oraz całej centrali
__________________
Stosuję bardziej lub mniej pokracznie zasady CG od 22.07.10r

Moja fragrantica
LadyMadalena jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-04-05 21:10:33


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:11.