hula hop 5 - Strona 7 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-02-19, 19:15   #181
Stace
Zakorzenienie
 
Avatar Stace
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 12 040
Dot.: hula hop 5

dzisiaj 40 minut
__________________
Narysuj mi coś

Cytat:
Wszystko sprowadzasz do "bo ja": "bo ja zawsze czytam", "bo ja umiem ocenic ryzyko". A poza toba jest multum spoleczenstwa, wiec lepiej zalozyc jego glupote, niz przecenic geniusz
No tengas miedo a volar
Stace jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-19, 21:13   #182
Ilta
Zadomowienie
 
Avatar Ilta
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 1 972
Dot.: hula hop 5

Cytat:
Napisane przez PandaBear Pokaż wiadomość
Kochane, przygarnijcie. Poddałam się przy najróżniejszych ćwiczeniach, póki moja mama nie stwierdziła, żebym sobie kupiła hula hop i pokręciła - stwierdziłam, że to brzmi sto razy prościej niż brazil lifty czy turbo fire, więc... czekam na moje kółeczko, które zamówiłam! Już nie mogę się doczekać tej zabawy
...a jak się wkręcisz i będziesz chciała nie tylko kręcić w talii, ale ćwiczyć hoopdance, to w Lublinie jest grupa, gdzie dziewczyny taki taniec ćwiczą
Ilta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-19, 21:22   #183
201606242139
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 2 002
Dot.: hula hop 5

Cytat:
Napisane przez Ilta Pokaż wiadomość
...a jak się wkręcisz i będziesz chciała nie tylko kręcić w talii, ale ćwiczyć hoopdance, to w Lublinie jest grupa, gdzie dziewczyny taki taniec ćwiczą
łaał, dzięki! jakie to fajne (już obczaiłam na yt xD)
201606242139 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-19, 21:26   #184
Ilta
Zadomowienie
 
Avatar Ilta
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 1 972
Dot.: hula hop 5

Cytat:
Napisane przez PandaBear Pokaż wiadomość
łaał, dzięki! jakie to fajne (już obczaiłam na yt xD)
Na yt pisząc : "Jak kręcić hula hopem?" znajdziesz też serię filmików po polsku z instrukcją, jak zakręcić też na biodrach i nodze a może dojdzie coś jeszcze

A popros - może jakiś filmik o husianiu na wieczór ?


Edytowane przez Ilta
Czas edycji: 2012-02-19 o 21:29 Powód: Zmiana filmiku
Ilta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-19, 21:54   #185
kuleczka18
Zadomowienie
 
Avatar kuleczka18
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 479
Dot.: hula hop 5

Cytat:
Napisane przez Stace Pokaż wiadomość
napisałabyś coś więcej? stosowałaś dietę? jakim kołem kręciłaś? po jakim czasie zauważyłaś efekty?
Witaj, co do diety to tak stosowałam ale nie była to jakaś konkretna tylko po prostu zmiana nawyków żywieniowych. No cóż będąc 16 -latką ważyłam 71 kg przy 168 i nie czułam się z tym dobrze, pół roku ćwiczeń na rowerku, stepperze i hula hop - schudłam do 60 kg bez głodzenia się. Zaczęłam kręcić takim zabawkowym kółeczkiem -ale w ogóle nie potrafiłam więc zawzięłam się i postanowiłam nauczyć, kręciłam codziennie po min 30 min- czasem potrafiłam 2 h. Potem już nie było dnia bez hula hop dla mnie i osiągnęłam te 65 cm w talii . Później dostałam od mamy takie co bodajże waży 1,5 kg kupione na allegro z wypustkami masującymi. Pamiętam ,że ciężko było- mama mi pisała zwolnienia z wf bo hula tak pocharatało mi brzuch że miałam siniaki:O . Potem nie wiedzieć czemu przestałam...no i teraz mimo ,że ważę około 53 kg to mam 69 cm w talii i CHCĘ MNIEJ!
__________________
Hula hop-2/40
Ćwiczenia na jędrny biust-1/40
Skakanka-0/40
Rowerek-1/40
kuleczka18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-19, 22:07   #186
Ilta
Zadomowienie
 
Avatar Ilta
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 1 972
Dot.: hula hop 5

Cytat:
Napisane przez kuleczka18 Pokaż wiadomość
Witaj, co do diety to tak stosowałam ale nie była to jakaś konkretna tylko po prostu zmiana nawyków żywieniowych. No cóż będąc 16 -latką ważyłam 71 kg przy 168 i nie czułam się z tym dobrze, pół roku ćwiczeń na rowerku, stepperze i hula hop - schudłam do 60 kg bez głodzenia się. Zaczęłam kręcić takim zabawkowym kółeczkiem -ale w ogóle nie potrafiłam więc zawzięłam się i postanowiłam nauczyć, kręciłam codziennie po min 30 min- czasem potrafiłam 2 h. Potem już nie było dnia bez hula hop dla mnie i osiągnęłam te 65 cm w talii . Później dostałam od mamy takie co bodajże waży 1,5 kg kupione na allegro z wypustkami masującymi. Pamiętam ,że ciężko było- mama mi pisała zwolnienia z wf bo hula tak pocharatało mi brzuch że miałam siniaki:O . Potem nie wiedzieć czemu przestałam...no i teraz mimo ,że ważę około 53 kg to mam 69 cm w talii i CHCĘ MNIEJ!
Mała tylko uwaga że przy tym wzroście, a mam ten sam, 53kg to już powoli BMI 19 i granica normy, więc zbijanie z talii zbijaniem, ale dorzuć do tego jakieś zbilansowane posiłki z większą ilością białka tak żeby szło w mięśnie a nie w spadek wagi, inaczej zaraz zaczną Ci się dolegliwości związane z niedowagą (sucha skóra, anemia, wylatywanie włosów itp)
Ilta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-20, 09:20   #187
czarna ineez
Przyczajenie
 
Avatar czarna ineez
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: elbląg
Wiadomości: 25
Dot.: hula hop 5

Hej dziewczyny,dzisiaj dokonałam kolejnych pomiarów,jak co tydzieńwyniki nie są juz takie imponujące jak tydzień temu,ale jakieś są;
waga -1kg
biust,bez zmian
talia -1 cm
brzuch -1 cm
udo -1 cm
Tak jakos malutka,ale zawsze to cos
Skora na pewno na brzuchu jest jędrniejsza,boczki wizualnie sie zmniejszy,i uda tak jakby mniej sie o siebie ocieraja

Efekt wagowy juz osiągnięty tzn z 65,1-60 kg,ale chętnie pokręcę jeszcze i potrzymam diete,jakos takie lepsze samopoczucie jest jak te centymetry ubywają

A jak u was?Pewnie macie o wiele lepsze wyniki niż ja
czarna ineez jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-02-20, 09:41   #188
kasia 605
Raczkowanie
 
Avatar kasia 605
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 341
GG do kasia 605
Dot.: hula hop 5

Cytat:
Napisane przez czarna ineez Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny,dzisiaj dokonałam kolejnych pomiarów,jak co tydzieńwyniki nie są juz takie imponujące jak tydzień temu,ale jakieś są;
waga -1kg
biust,bez zmian
talia -1 cm
brzuch -1 cm
udo -1 cm
Tak jakos malutka,ale zawsze to cos
Skora na pewno na brzuchu jest jędrniejsza,boczki wizualnie sie zmniejszy,i uda tak jakby mniej sie o siebie ocieraja

Efekt wagowy juz osiągnięty tzn z 65,1-60 kg,ale chętnie pokręcę jeszcze i potrzymam diete,jakos takie lepsze samopoczucie jest jak te centymetry ubywają

A jak u was?Pewnie macie o wiele lepsze wyniki niż ja

wyniki są bardzo imponujące jak dla mnie
ile masz wzrostu? bo widzę że waga w moich marzeniach jest podobna do aktualnej Twojej
tyle że ja po porodzie zaczynałam od 76 kg.

u mnie cm również powoli lecą, najszybciej poleciały w tali ale uda jakie były takie nadal są, pomimo że ćwiczę też na rowerku i orbitreku
..i nie sądzę żeby ten tłuszczyk zamieniał się w mięśnie bo tego nie widać.

Edytowane przez kasia 605
Czas edycji: 2012-02-20 o 09:43
kasia 605 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-20, 09:43   #189
natimielec
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 1 303
Dot.: hula hop 5

Cytat:
Napisane przez czarna ineez Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny,dzisiaj dokonałam kolejnych pomiarów,jak co tydzieńwyniki nie są juz takie imponujące jak tydzień temu,ale jakieś są;
waga -1kg
biust,bez zmian
talia -1 cm
brzuch -1 cm
udo -1 cm
Tak jakos malutka,ale zawsze to cos
Skora na pewno na brzuchu jest jędrniejsza,boczki wizualnie sie zmniejszy,i uda tak jakby mniej sie o siebie ocieraja

Efekt wagowy juz osiągnięty tzn z 65,1-60 kg,ale chętnie pokręcę jeszcze i potrzymam diete,jakos takie lepsze samopoczucie jest jak te centymetry ubywają

A jak u was?Pewnie macie o wiele lepsze wyniki niż ja

ćwiczysz cos jeszcze oprócz hh?? może już pisałaś ale jakoś nie zakodowałam.
natimielec jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-20, 09:43   #190
lacrimachristi
Zakorzenienie
 
Avatar lacrimachristi
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 3 193
Dot.: hula hop 5

ja wczoraj krecilam 40 minut
__________________
lacrimachristi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-20, 09:58   #191
czarna ineez
Przyczajenie
 
Avatar czarna ineez
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: elbląg
Wiadomości: 25
Dot.: hula hop 5

Cytat:
Napisane przez natimielec Pokaż wiadomość

ćwiczysz cos jeszcze oprócz hh?? może już pisałaś ale jakoś nie zakodowałam.
Nic poza hh nie robię,len ze mnie śmierdzącytylko małą dietkę stosuje coś w stylu mżnie jem oczywiście słodyczy,i kolacja max do 18.
Ale na początku te centymetry znacznie szybciej spadały,może ciało sie przyzwyczaja

---------- Dopisano o 10:58 ---------- Poprzedni post napisano o 10:54 ----------

Cytat:
Napisane przez kasia 605 Pokaż wiadomość

wyniki są bardzo imponujące jak dla mnie
ile masz wzrostu? bo widzę że waga w moich marzeniach jest podobna do aktualnej Twojej
tyle że ja po porodzie zaczynałam od 76 kg.

u mnie cm również powoli lecą, najszybciej poleciały w tali ale uda jakie były takie nadal są, pomimo że ćwiczę też na rowerku i orbitreku
..i nie sądzę żeby ten tłuszczyk zamieniał się w mięśnie bo tego nie widać.
Mam 165 cm wzrostu,w ciąży też ważyłam 75 kg,przed ok 50.masakra jak mogłam sie tak upaść
A mięśnie myślę że jakieś się wyrabiają ,ale aktualnie są pod tłuszczykiemwięc jak zrzucimy ten tłuszczyk to będziemy rzeźbić mięśnie
czarna ineez jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-20, 10:11   #192
kasia 605
Raczkowanie
 
Avatar kasia 605
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 341
GG do kasia 605
Dot.: hula hop 5

Cytat:
Napisane przez czarna ineez Pokaż wiadomość

Mam 165 cm wzrostu,w ciąży też ważyłam 75 kg,przed ok 50.masakra jak mogłam sie tak upaść
A mięśnie myślę że jakieś się wyrabiają ,ale aktualnie są pod tłuszczykiemwięc jak zrzucimy ten tłuszczyk to będziemy rzeźbić mięśnie

nie nie , 76 (178cm wzrostu) to ja ważyłam po ciąży. W ciąży grubo ponad 80,... niczym tocząca się kula....
Razem z dzidzią jem potrawy gotowane na parze ale słodyczy nie potrafię sobie odmówić
kasia 605 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-20, 10:26   #193
czarna ineez
Przyczajenie
 
Avatar czarna ineez
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: elbląg
Wiadomości: 25
Dot.: hula hop 5

Cytat:
Napisane przez kasia 605 Pokaż wiadomość
nie nie , 76 (178cm wzrostu) to ja ważyłam po ciąży. W ciąży grubo ponad 80,... niczym tocząca się kula....
Razem z dzidzią jem potrawy gotowane na parze ale słodyczy nie potrafię sobie odmówić
Ja mam nie tak chęć na słodycze jak na Fast-foodyojojojoj ile bym dała za kebaba z sosem czosnkowym w chrupiącej bułce!!!
czarna ineez jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-20, 11:32   #194
lacrimachristi
Zakorzenienie
 
Avatar lacrimachristi
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 3 193
Dot.: hula hop 5

ja oprocz hh robie 8 min abs ... i skacze na niewidzialnej skakance
__________________
lacrimachristi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-20, 13:33   #195
natimielec
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 1 303
Dot.: hula hop 5

Cytat:
Napisane przez czarna ineez Pokaż wiadomość
Ja mam nie tak chęć na słodycze jak na Fast-foodyojojojoj ile bym dała za kebaba z sosem czosnkowym w chrupiącej bułce!!!
Ja też bardziej mam ochotę na fasty niz na slodkie.

---------- Dopisano o 14:33 ---------- Poprzedni post napisano o 14:32 ----------

Cytat:
Napisane przez lacrimachristi Pokaż wiadomość
ja oprocz hh robie 8 min abs ... i skacze na niewidzialnej skakance
Ja staram sie jeszcze stepper robić o ile za dużo nie spaceruję w ciągu dnia i nogi pozwalają postepperować no i brzuszki robię
natimielec jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-20, 14:29   #196
czekoladka21
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladka21
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 12 861
GG do czekoladka21
Dot.: hula hop 5

Hej
mogę dolaczyc?

Moze napisze jak to u mnie.....niby duzo nie waze 54 przy 164cm, ale po ciazy juz figura nie ta wkurza mnie brzuch i boczki(w tali mam 75cm)
cwicze na orbitreku,twisterze no i kupilam HH z wypustkami- dzisiaj 1 raz krecilam 20minut i dosc, juz czuje sie obolala, mam nadzieje ze jutro nie bedzie siniakow
__________________
Weronika 30.07.2009



Dominika 04.11.2014
czekoladka21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-20, 14:37   #197
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 14 974
Dot.: hula hop 5

30min zaliczone, po 15 w kazda strone (ale mi sie zrymowalo )
goldika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-20, 14:43   #198
Stace
Zakorzenienie
 
Avatar Stace
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 12 040
Dot.: hula hop 5

Cytat:
Napisane przez kuleczka18 Pokaż wiadomość
Witaj, co do diety to tak stosowałam ale nie była to jakaś konkretna tylko po prostu zmiana nawyków żywieniowych. No cóż będąc 16 -latką ważyłam 71 kg przy 168 i nie czułam się z tym dobrze, pół roku ćwiczeń na rowerku, stepperze i hula hop - schudłam do 60 kg bez głodzenia się. Zaczęłam kręcić takim zabawkowym kółeczkiem -ale w ogóle nie potrafiłam więc zawzięłam się i postanowiłam nauczyć, kręciłam codziennie po min 30 min- czasem potrafiłam 2 h. Potem już nie było dnia bez hula hop dla mnie i osiągnęłam te 65 cm w talii . Później dostałam od mamy takie co bodajże waży 1,5 kg kupione na allegro z wypustkami masującymi. Pamiętam ,że ciężko było- mama mi pisała zwolnienia z wf bo hula tak pocharatało mi brzuch że miałam siniaki:O . Potem nie wiedzieć czemu przestałam...no i teraz mimo ,że ważę około 53 kg to mam 69 cm w talii i CHCĘ MNIEJ!
dzięki za odpowiedź . A mogę jeszcze spytać jak długo kręciłaś do tych 65cm? Będę mieć jeszcze większą motywację
__________________
Narysuj mi coś

Cytat:
Wszystko sprowadzasz do "bo ja": "bo ja zawsze czytam", "bo ja umiem ocenic ryzyko". A poza toba jest multum spoleczenstwa, wiec lepiej zalozyc jego glupote, niz przecenic geniusz
No tengas miedo a volar
Stace jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-20, 14:55   #199
Ilta
Zadomowienie
 
Avatar Ilta
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 1 972
Dot.: hula hop 5

Cytat:
Napisane przez czekoladka21 Pokaż wiadomość
Hej
mogę dolaczyc?

Moze napisze jak to u mnie.....niby duzo nie waze 54 przy 164cm, ale po ciazy juz figura nie ta wkurza mnie brzuch i boczki(w tali mam 75cm)
cwicze na orbitreku,twisterze no i kupilam HH z wypustkami- dzisiaj 1 raz krecilam 20minut i dosc, juz czuje sie obolala, mam nadzieje ze jutro nie bedzie siniakow
No po kole z wypustkami to będzie bolało a gładkie sportowe dałoby Ci tyle samo
Co do boczków to ja polecam spróbowanie noszenia przez 2-3 miesiące tylko spodni z talią w talii żeby nie uciskać tkanki na biodrach i zobaczyć, czy czasami same przez to nie znikną. Jest teoria, że boczki są od biodrówek.Chętnie zobaczyłabym kogoś, kto by się podjąl takiego eksperymentu przed i po nim
Ilta jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-20, 15:44   #200
agila negra
Zadomowienie
 
Avatar agila negra
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 765
Dot.: hula hop 5

ale się ruch zrobił na wątku
ja dziś jeszcze nic, wczoraj tylko 15 minut bo nie miałam gdzie kręcić (goście w salonie) :P
__________________
podpis zaktualizuję, jak moja waga przestanie mnie zawstydzać
agila negra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-20, 16:31   #201
czekoladka21
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladka21
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 12 861
GG do czekoladka21
Dot.: hula hop 5

Cytat:
Napisane przez Ilta Pokaż wiadomość
No po kole z wypustkami to będzie bolało a gładkie sportowe dałoby Ci tyle samo
Co do boczków to ja polecam spróbowanie noszenia przez 2-3 miesiące tylko spodni z talią w talii żeby nie uciskać tkanki na biodrach i zobaczyć, czy czasami same przez to nie znikną. Jest teoria, że boczki są od biodrówek.Chętnie zobaczyłabym kogoś, kto by się podjąl takiego eksperymentu przed i po nim
a sportowe to jakie?
moja coreczka ma takie zabawkowe -tym wogole krecic sie nie da,za lekkie i male
zobacze jak naprawde kazde krecenie bedzie bolesne kupie inne
wlasnie jak zaloze spodnie z wyzsza talia to boczkow nie ma jak nizsze to wylaza wiec cos w tym jest
__________________
Weronika 30.07.2009



Dominika 04.11.2014
czekoladka21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-20, 17:00   #202
agila negra
Zadomowienie
 
Avatar agila negra
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 765
Dot.: hula hop 5

Chyba nie wierzę w te magicznie znikające boczki :P Nie noszę biodrówek (bo wygląda to dość nieestetycznie u mnie) i nie znikają ^^
__________________
podpis zaktualizuję, jak moja waga przestanie mnie zawstydzać
agila negra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-20, 17:07   #203
lacrimachristi
Zakorzenienie
 
Avatar lacrimachristi
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 3 193
Dot.: hula hop 5

ja sobie dzis pokrece do jakiegos serialu
wczoraj krecilam do CSI MIAMI nawet nie wiedzialam kiedy minelo 40 minut:P
__________________
lacrimachristi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-20, 21:50   #204
Ilta
Zadomowienie
 
Avatar Ilta
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 1 972
Dot.: hula hop 5

Cytat:
Napisane przez czekoladka21 Pokaż wiadomość
a sportowe to jakie?
moja coreczka ma takie zabawkowe -tym wogole krecic sie nie da,za lekkie i male
zobacze jak naprawde kazde krecenie bedzie bolesne kupie inne
wlasnie jak zaloze spodnie z wyzsza talia to boczkow nie ma jak nizsze to wylaza wiec cos w tym jest
Tu masz wszystko na temat tego, jakie są rodzaje hh i jak z zabawkowego zrobić imitację sportowego oraz jak dobrać rozmiar kółka do wzrostu.



Co do boczków to może je po prostu biodrówki optycznie tworzą, bo odcinają się strasznie na biodrach i tylko się dobijamy, że mamy jakieś mankamenty a to mankament, ale kroju, a nie nasz ?
A po dłuższym noszeniu boczki się utrwalają i trzeba czasu, żeby znikły?
I jeszcze zależy co dla kobo jest boczkiem
Boczki boczkami - mogę pozabierać te Wasze boczki w moje kościste biodra i zyskać tym samym jakiekolwiek większe wcięcie w talii. Zawsze płaczemy nad tym, czego nie mamy, zamiast się cieszyć, że mamy coś, czego inni nam zazdroszczą
Ilta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-21, 07:41   #205
natimielec
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 1 303
Dot.: hula hop 5

wczoraj 40 min
natimielec jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-21, 10:27   #206
lacrimachristi
Zakorzenienie
 
Avatar lacrimachristi
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 3 193
Dot.: hula hop 5

wczoraj 30 minut
__________________
lacrimachristi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-21, 12:53   #207
Ilta
Zadomowienie
 
Avatar Ilta
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 1 972
Dot.: hula hop 5

Ile rzeczy z jednym hh można zrobić w pokoju

Ilta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-21, 13:17   #208
czekoladka21
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladka21
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 12 861
GG do czekoladka21
Dot.: hula hop 5

hej

Ilta dzieki za odp.

no i mam takie siniaki ze dzisiaj odpuszczam
__________________
Weronika 30.07.2009



Dominika 04.11.2014
czekoladka21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-21, 15:06   #209
Stace
Zakorzenienie
 
Avatar Stace
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 12 040
Dot.: hula hop 5

i jak tam? Komuś cm się ruszają? Chwalić się tu!
__________________
Narysuj mi coś

Cytat:
Wszystko sprowadzasz do "bo ja": "bo ja zawsze czytam", "bo ja umiem ocenic ryzyko". A poza toba jest multum spoleczenstwa, wiec lepiej zalozyc jego glupote, niz przecenic geniusz
No tengas miedo a volar
Stace jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-21, 17:09   #210
Melia123
Rozeznanie
 
Avatar Melia123
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 973
Dot.: hula hop 5

Cześć Dziewczyny Widzę, że to jeden z tych wątków dla mnie, mogę do Was dołączyć? Moja przygoda z hh zaczęła się ponad rok temu, a efekty są widoczne Tylko niestety ostatnio nie kręcę regularnie, a warto
Melia123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-07-20 19:07:55


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:43.