Fakty o nas samych - Strona 7 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-01-02, 20:25   #181
Natt1992
Zakorzenienie
 
Avatar Natt1992
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 6 028
Dot.: Fakty o nas samych

Cytat:
Napisane przez Ivenna Pokaż wiadomość
20. Nigdy nie pofarbowałam włosów i nie zrobię tego, dopóki nie będę całkowicie siwa. Uwielbiam własny kolor.
Mam tak samo. Chociaż czasem kusi mnie rudy ale boję się, że nawet od szamponetki wypadną mi włosy
__________________
aktualna wymiana
Natt1992 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-02, 20:38   #182
CzerwonaDziewczyna
Zakorzenienie
 
Avatar CzerwonaDziewczyna
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: P do n i kreska
Wiadomości: 3 263
Dot.: Fakty o nas samych

To i ja dorzucę coś od siebie

1. Panicznie boję się wszelkich motyli
2. Jak śpię, to muszę leżeć jak najbliżej ściany, z głową jak najdalej drzwi, na wypadek, gdyby coś mnie chciało zaatakować
3. Kompletnie nie potrafię się uczyć. Dużo egzaminów zdałam tylko i wyłącznie dzięki ściągom/podpowiedziom, mimo że uczyłam się na nie bardzo długo
4. Uwielbiam kolor swoich włosów, nie pofarbuję ich dopóki nie osiwieję
5. Nie lubię kupować ubrań, uwielbiam kupować buty
6. Nie cierpię być sama w swoim rodzinnym domu - jest duży i zawsze mam wrażenie, że ktoś czai się w ciemności. Za to w swoim mieszkaniu najlepiej się czuję, jak nikogo nie ma
7. Jestem bardzo nieśmiała i trudno mi nawiązywać nowe kontakty, przez co praktycznie nie mam znajomych
8. Jak piję piwo, to od razu całe duszkiem, bo nie tknę go, gdy się odgazuje
9. Mam ciągoty do alkoholu, jak otworzę butelkę wina, to znika od razu cała, nie znam umiaru, więc staram się, żeby nie mieć w pobliżu żadnego alkoholu
10. Chciałabym schudnąć, mimo że figury nie mam złej, ale mam słomiany zapał i wszelkie chęci kończą się w najlepszym przypadku po tygodniu
__________________
"But the most exciting, challenging and significant relationship of all is the one you have with yourself. And if you can find someone to love the you love, well, that’s just fabulous."
CzerwonaDziewczyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-03, 08:00   #183
Panile
Raczkowanie
 
Avatar Panile
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Uć pod Zgierzem
Wiadomości: 320
Dot.: Fakty o nas samych

Cytat:
Napisane przez cranberriesfields Pokaż wiadomość
3. Wącham wszystko, uwielbiam zapachy starych książek i świeżo wypranych ubrań, mam tak btw. strasznie wrażliwy węch
4. Jak miewałam różne załamania zamiast iść na lekcje wsiadałam w byle jaki autobus i jeździlam cały dzien po mieście (później miałam straszne klopoty przez wagarowanie)
7. Nie umiem wyrażać swoich uczuć, często nie mówie co mi nie pasuje i tłumie to w sobie a później wybucham w mniej odpowiednich okolicznościach
9. Oglądałam niektóre seriale po 4 razy (Friends, That 70s show, Sex and the city) i napewno do konca zycia obejrze jeszcze setki razy.
10. Uchodzę za osobą z najdziwniejszym gustem muzycznym LUBIE WSZYSTKIE GATUNKI, powaznie
Siostro mam tak samo


to ja dopisze od siebie jeszcze a co

11. Swoją bardzo dużą niesmiałość ukrywam pod płaszczykiem poczucia humoru. Jak nie wiem co powiedzieć to żartuje bliska koleżanka powiedziała mi kiedys, że jestem taka damską wersją Chandlera z "Przyjaciół". Najsmieszniejsze, że uchodze za osobe niesamowicie otwartą i towarzyską

12. Nie lubie nosić bizuterii mimo, że na innych bardzo mi się podoba. Nosze tylko obrączke ślubną i czasem mój śliczny pierścionek zaręczynowy

13. Nie mam pamięci do imiom i nazwisk.

14. W przeszłości wykorzystywalam swoją urodę do manipulowania facetami

15. Interesuje,sie masą rzeczy, nieprzydatnych w codziennym zyciu. Potafie np: zaczytywac sie o nowych odryciach archeologicznych zamiast ten czas poświęcic na nauke języka
Panile jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-03, 15:52   #184
Dagusiac
Zakorzenienie
 
Avatar Dagusiac
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Konin/Toruń
Wiadomości: 5 566
Dot.: Fakty o nas samych

Cytat:
Napisane przez Natt1992 Pokaż wiadomość
Mam odwrotnie. Słońce denerwuje mnie samo w sobie o każdej porze roku ale lata to już wprost nienawidzę Chodzę wtedy jak taka zjawa, wszyscy brązowi a ja wręcz biała
Mam identycznie! Nie lubię słońca, nie lubię jak jest gorąco, jak razi mnie w oczy, jak grzeje przez szybę samochodu. Latem najchętniej nie wychodziłabym z domu. A komentarze na temat mojej opalenizny (a raczej jej braku) doprowadzają mnie do szału. Leżę sobie w cieniu, pod drzewkiem, czytam książkę, przychodzi babcia i od razu "WYJDŹ NA SŁOŃCE, BLADA JESTEŚ JAK ŚCIANA".
__________________
"Nigdy wcześniej nie interesowali mnie niebieskoocy blondyni, ale Pan Idealny nigdy nie zjawia się w postaci jaką sobie wymarzyłyśmy"
Dagusiac jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-03, 16:19   #185
invisible_01
Zakorzeniona
 
Avatar invisible_01
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 23 947
Dot.: Fakty o nas samych

1. Kocham bajki. Najpierw oglądam je w kinie, a potem kupuję na DVD. "Zaplątani", "Król Lew", "Odlot", "Megamocny", "Merida waleczna", "Kung-Fu Panda", no po prostu uwielbiam każdą.
2. Nie cierpię kupować kosmetyków. Do drogerii wybieram się wtedy, kiedy coś już naprawdę mi się skończyło i stoję przed wyborem: iść do Rossmana czy umyć włosy Ludwikiem. Wszystkie kosmetyki mam po jednej sztuce, a do malowania twarzy mam jedynie puder i tusz do rzęs. Nie lubię też próbować nowych kosmetyków, mam swoje sprawdzone i tylko te zawsze kupuję. Wizyta w drogerii to dla mnie ekspresówka - biorę ulubione rzeczy i zaraz wychodzę.
3. Kocham kupować filmy na DVD, płyty i książki. Marzy mi się wielka biblioteczka, z której mogę wyciągnąć co tylko mam ochotę...
4. Chodzę tylko i wyłącznie w sukienkach lub spódnicach. Uwielbiam sukienki i spódnice.
5. Uwielbiam kupować ubrania i biżuterię, ale kompletnie nie interesują mnie torebki i buty. Torebkę mam zazwyczaj jedną lub dwie, butów po parze na każdą porę roku.
6. Jestem bardzo towarzyska, uwielbiam ludzi, dlatego życie w akademiku albo mieszkanie ze współlokatorami, z którymi można urządzać sobie pogaduszki, to coś dla mnie.
7. Muzyka jest dla mnie bardzo ważna. Są piosenki, przy których totalnie się wyłączam i po prostu przenoszę w inną rzeczywistość. Dlatego też uwielbiam kupować i słuchać płyt.
8. Ze szklanek piję tylko zimne napoje. Herbatka lub kawusia musi być w kubku! Nie cierpię, kiedy ktoś podaje mi herbatę w wysokiej szklance w koszyczku, mam wtedy wrażenie, że utknęłam w PRL-u.
9. Marzę o długich włosach, ale jakoś nigdy nie miałam cierpliwości do zapuszczania. Nie mogą być jednak przesadnie długie - połowa pleców jest OK. Włosy długie za tyłek, na dodatek zniszczone i rozdwajające się, trochę mnie obrzydzają.
10. Z własnego wyboru noszę okulary. Uważam, że w okularach lepiej mi niż bez nich, i dlatego też nie noszę soczewek.
invisible_01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-03, 16:24   #186
khloe
Strzelaj lub emigruj!
 
Avatar khloe
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Medellin!
Wiadomości: 27 440
Dot.: Fakty o nas samych

Cytat:
Napisane przez invisible_01 Pokaż wiadomość
4. Chodzę tylko i wyłącznie w sukienkach lub spódnicach. Uwielbiam sukienki i spódnice.

też tak mam
__________________

Przejechane na rowerze w 2019: 2 762
km



mój INSTA
(napisz pw kim jesteś wizażanko
khloe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-03, 16:27   #187
invisible_01
Zakorzeniona
 
Avatar invisible_01
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 23 947
Dot.: Fakty o nas samych

Cytat:
Napisane przez khloe Pokaż wiadomość
też tak mam
Jak dobrze, że nie jestem sama Na co dzień widuję tylko kobiety i dziewczyny w spodniach.
invisible_01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-01-03, 16:32   #188
Karolina :-)
Zadomowienie
 
Avatar Karolina :-)
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 1 851
Dot.: Fakty o nas samych

Cytat:
Napisane przez khloe Pokaż wiadomość
też tak mam
Cytat:
Napisane przez invisible_01 Pokaż wiadomość
Jak dobrze, że nie jestem sama Na co dzień widuję tylko kobiety i dziewczyny w spodniach.
Ja również tak mam, w spodniach nie czuję się kobieco
Karolina :-) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-03, 16:38   #189
640153e4df0157aa7c295487ff8c20c42fd57238_65c176d09c1ac
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 5 981
Dot.: Fakty o nas samych

Cytat:
Napisane przez invisible_01 Pokaż wiadomość
2. Nie cierpię kupować kosmetyków. Do drogerii wybieram się wtedy, kiedy coś już naprawdę mi się skończyło i stoję przed wyborem: iść do Rossmana czy umyć włosy Ludwikiem. Wszystkie kosmetyki mam po jednej sztuce, a do malowania twarzy mam jedynie puder i tusz do rzęs. Nie lubię też próbować nowych kosmetyków, mam swoje sprawdzone i tylko te zawsze kupuję. Wizyta w drogerii to dla mnie ekspresówka - biorę ulubione rzeczy i zaraz wychodzę.
4. Chodzę tylko i wyłącznie w sukienkach lub spódnicach. Uwielbiam sukienki i spódnice.
2. Mam dokładnie tak samo-tylko zamiast pudru mam kredkę do oczu
4. Też uwielbiam spódnice/sukienki, ale spodnie mam. Po pierwsze-w mroźne dni było mi za zimno w samych rajtkach (ale w tym roku odkryłam rajstopy z polarem, więc argument za spodniami odpada), a po drugie-jeśli mam @, to nie ma bata, żebym wyszła z domu w spódnicy, źle się wtedy czuję-muszę założyć spodnie i już
640153e4df0157aa7c295487ff8c20c42fd57238_65c176d09c1ac jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-03, 17:25   #190
_Matilde_
Biała Dama
 
Avatar _Matilde_
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 6 434
Dot.: Fakty o nas samych

[1=640153e4df0157aa7c29548 7ff8c20c42fd57238_65c176d 09c1ac;38421077]2. Mam dokładnie tak samo-tylko zamiast pudru mam kredkę do oczu
4. Też uwielbiam spódnice/sukienki, ale spodnie mam. Po pierwsze-w mroźne dni było mi za zimno w samych rajtkach (ale w tym roku odkryłam rajstopy z polarem, więc argument za spodniami odpada), a po drugie-jeśli mam @, to nie ma bata, żebym wyszła z domu w spódnicy, źle się wtedy czuję-muszę założyć spodnie i już[/QUOTE]

Ja jestem z tych wybitnie spodniowych, sukienkę czy spódnicę zakładam naprawdę od wielkiego dzwonu. W spodniach czuję się dużo lepiej, swobodniej
__________________
Weź głęboki wdech
Życie wokół ciebie słodkie jest jak bananowy dżem


Webook
Filmweb
Last.fm
_Matilde_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-03, 17:44   #191
khloe
Strzelaj lub emigruj!
 
Avatar khloe
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Medellin!
Wiadomości: 27 440
Dot.: Fakty o nas samych

Cytat:
Napisane przez _Matilde_ Pokaż wiadomość
Ja jestem z tych wybitnie spodniowych, sukienkę czy spódnicę zakładam naprawdę od wielkiego dzwonu. W spodniach czuję się dużo lepiej, swobodniej

ja spodnie zakładam tylko jak idę na rower albo na jogging
pardon- zakładam jak mam zamiar założyć glany bo tak dziwnie- w glanach i sukience

---------- Dopisano o 18:43 ---------- Poprzedni post napisano o 18:40 ----------

[1=640153e4df0157aa7c29548 7ff8c20c42fd57238_65c176d 09c1ac;38421077]
4. Też uwielbiam spódnice/sukienki, ale spodnie mam. Po pierwsze-w mroźne dni było mi za zimno w samych rajtkach (ale w tym roku odkryłam rajstopy z polarem, więc argument za spodniami odpada), a po drugie-jeśli mam @, to nie ma bata, żebym wyszła z domu w spódnicy, źle się wtedy czuję-muszę założyć spodnie i już[/QUOTE]


z mojego doświadczenia powiem, ze w spódnicy jest mi paradoksalnie cieplej, bo rajstopy przylegają bardziej do nóg niż spodnie noszę rajstopy 500 DEN (tzw. arctic) i mi cieplutko jest

---------- Dopisano o 18:44 ---------- Poprzedni post napisano o 18:43 ----------

Cytat:
Napisane przez invisible_01 Pokaż wiadomość
Jak dobrze, że nie jestem sama Na co dzień widuję tylko kobiety i dziewczyny w spodniach.
Cytat:
Napisane przez Karolina :-) Pokaż wiadomość
Ja również tak mam, w spodniach nie czuję się kobieco

piąteczka dziewczyny

w sukience czuję się bardziej kobieco. uważam, ze to takie fajne, zwłaszcza w czasach, gdy zaciera się granica pomiędzy płciami (mówię o ubiorze)- faceci jak cipki, a dziewczyny jak dresy z krokiem w kolanach
__________________

Przejechane na rowerze w 2019: 2 762
km



mój INSTA
(napisz pw kim jesteś wizażanko
khloe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-01-03, 18:03   #192
Natt1992
Zakorzenienie
 
Avatar Natt1992
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 6 028
Dot.: Fakty o nas samych

Cytat:
Napisane przez Dagusiac Pokaż wiadomość
Mam identycznie! Nie lubię słońca, nie lubię jak jest gorąco, jak razi mnie w oczy, jak grzeje przez szybę samochodu. Latem najchętniej nie wychodziłabym z domu. A komentarze na temat mojej opalenizny (a raczej jej braku) doprowadzają mnie do szału. Leżę sobie w cieniu, pod drzewkiem, czytam książkę, przychodzi babcia i od razu "WYJDŹ NA SŁOŃCE, BLADA JESTEŚ JAK ŚCIANA".
Ja kiedyś wychodzę po całym dniu pracy z restauracji a jakiś chłopak siedzący na ławce do mnie "A Ty pod dachem się opalałaś?"
__________________
aktualna wymiana
Natt1992 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-03, 18:08   #193
Trzepotka
Zakorzenienie
 
Avatar Trzepotka
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 20 984
Dot.: Fakty o nas samych

Treść usunięta
Trzepotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-03, 18:29   #194
_Matilde_
Biała Dama
 
Avatar _Matilde_
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 6 434
Dot.: Fakty o nas samych

Cytat:
Napisane przez khloe Pokaż wiadomość

piąteczka dziewczyny

w sukience czuję się bardziej kobieco. uważam, ze to takie fajne, zwłaszcza w czasach, gdy zaciera się granica pomiędzy płciami (mówię o ubiorze)- faceci jak cipki, a dziewczyny jak dresy z krokiem w kolanach
Bo w sukience jesteśmy bardziej kobiece Tym niemniej na co dzień męczyłabym się tak chodząc
__________________
Weź głęboki wdech
Życie wokół ciebie słodkie jest jak bananowy dżem


Webook
Filmweb
Last.fm
_Matilde_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-03, 18:38   #195
yoona
Zakorzenienie
 
Avatar yoona
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 9 032
Dot.: Fakty o nas samych

1. kupuje mnóstwo kosmetyków do makijażu a potem ich nie używam bo rano nie mam czasu a poza tym nie umiem się malować.
2. chcialabym cofnąć czas.
3.nienawidze swoich włosów i nie wiem co z tym fantem zrobić.
4. im jestem starsza tym mam więcej kompleksów i gorzej czuję się sama ze sobą, nie lubię siebie, a powinno być odwrotnie.
5. w ogóle wszystko miało być inaczej...
6. źle mi samej.
7. ostatnio bliskie osoby przestaly sie do mnie odzywać, a ja uwazam ze ta reakcja jest niewspolmierna do sytuacji, czesto o tym mysle i kiepsko raczej sobie z tym radze.
8. tesknie za Polską, ale obawiam się ,że ona nie tęskni za mną.
9. chciałabym tu pójść na studia, ale uważam, że mój angielski jest za słaby i mimo, że wiele osób mi powiedziało, że mówię bardzo dobrze, ja wciąż mam blokadę i wstydzę i boję się mówić.
10. jestem niesamowicie leniwa, nie potrafię się cieszyć tym co mam, żyję wciąż przyszłością albo przeszłością.
11. chyba mam depresję.
__________________
Adoptuj Uszate Serduszko!
Klik!

Blogowy świat





Edytowane przez yoona
Czas edycji: 2013-01-03 o 18:40
yoona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-03, 18:54   #196
khloe
Strzelaj lub emigruj!
 
Avatar khloe
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Medellin!
Wiadomości: 27 440
Dot.: Fakty o nas samych

Cytat:
Napisane przez yoona Pokaż wiadomość
8. tesknie za Polską, ale obawiam się ,że ona nie tęskni za mną.
9. chciałabym tu pójść na studia, ale uważam, że mój angielski jest za słaby i mimo, że wiele osób mi powiedziało, że mówię bardzo dobrze, ja wciąż mam blokadę i wstydzę i boję się mówić.

pomimo wielu smutnych słów to ja uważam, że powinnaś dopisać, że jesteś bardzo odważna. Nie każdy spakuje się i wyjedzie ot tak z kraju w którym mieszkał przez większość życia. Ja niestety nie mam tej odwagi
__________________

Przejechane na rowerze w 2019: 2 762
km



mój INSTA
(napisz pw kim jesteś wizażanko
khloe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-03, 19:28   #197
tais86
Raczkowanie
 
Avatar tais86
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 104
Dot.: Fakty o nas samych

Cytat:
Napisane przez yoona Pokaż wiadomość
1. kupuje mnóstwo kosmetyków do makijażu a potem ich nie używam bo rano nie mam czasu a poza tym nie umiem się malować.
To tak jak ja! Mam np. chyba z 5 róży, ale chyba jeszcze nigdy nie pokazałam się ludziom po ich użyciu no nie potrafię się nimi ładnie pomalować i już.
tais86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-03, 19:34   #198
yoona
Zakorzenienie
 
Avatar yoona
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 9 032
Dot.: Fakty o nas samych

Cytat:
Napisane przez khloe Pokaż wiadomość
pomimo wielu smutnych słów to ja uważam, że powinnaś dopisać, że jesteś bardzo odważna. Nie każdy spakuje się i wyjedzie ot tak z kraju w którym mieszkał przez większość życia. Ja niestety nie mam tej odwagi
w moim przypadku to nie odwaga chybabyla, tylko głupota:P uslyszalam kiedys, ze to jak wyprowadzka do innego miasta, nie ma czego sie bac, nie wierzylam, ale faktycznie tak jest. tylko bliskich brak.
Cytat:
Napisane przez tais86 Pokaż wiadomość
To tak jak ja! Mam np. chyba z 5 róży, ale chyba jeszcze nigdy nie pokazałam się ludziom po ich użyciu no nie potrafię się nimi ładnie pomalować i już.
oo tak, roze, mam kilka, nie uzylam chyba nigdy. Ale rekord to szminki, mam z 20, a uzywam tylko carmexu
__________________
Adoptuj Uszate Serduszko!
Klik!

Blogowy świat




yoona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-03, 19:41   #199
khloe
Strzelaj lub emigruj!
 
Avatar khloe
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Medellin!
Wiadomości: 27 440
Dot.: Fakty o nas samych

Cytat:
Napisane przez yoona Pokaż wiadomość
w moim przypadku to nie odwaga chybabyla, tylko głupota:P uslyszalam kiedys, ze to jak wyprowadzka do innego miasta, nie ma czego sie bac, nie wierzylam, ale faktycznie tak jest. tylko bliskich brak.

a co cię skłoniło do wyjazdu jeżeli można zapytać
__________________

Przejechane na rowerze w 2019: 2 762
km



mój INSTA
(napisz pw kim jesteś wizażanko
khloe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-01-03, 19:45   #200
yoona
Zakorzenienie
 
Avatar yoona
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 9 032
Dot.: Fakty o nas samych

chęć rozpoczęcia życia na nowo, zmiany, zrobienia czegoś w końcu ze sobą. oraz facet, który w mig okazał się kompletną porażką.
__________________
Adoptuj Uszate Serduszko!
Klik!

Blogowy świat




yoona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-03, 19:47   #201
khloe
Strzelaj lub emigruj!
 
Avatar khloe
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Medellin!
Wiadomości: 27 440
Dot.: Fakty o nas samych

Cytat:
Napisane przez yoona Pokaż wiadomość
chęć rozpoczęcia życia na nowo, zmiany, zrobienia czegoś w końcu ze sobą. oraz facet, który w mig okazał się kompletną porażką.

też mam takie marzenia ale co z tego, skoro jestem tchórzem
tak w ogóle jak pisałaś te fakty to tak jakbyś pisała o mnie. Zwłaszcza o rozpamiętywaniu przeszłości i przyszłości
__________________

Przejechane na rowerze w 2019: 2 762
km



mój INSTA
(napisz pw kim jesteś wizażanko
khloe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-03, 19:55   #202
yoona
Zakorzenienie
 
Avatar yoona
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 9 032
Dot.: Fakty o nas samych

Cytat:
Napisane przez khloe Pokaż wiadomość
też mam takie marzenia ale co z tego, skoro jestem tchórzem
tak w ogóle jak pisałaś te fakty to tak jakbyś pisała o mnie. Zwłaszcza o rozpamiętywaniu przeszłości i przyszłości
przybij 5 siostro
co do wyjazdu- nie mysl o tym, tylko spakuj sie i jedz. ja jakbym bardziej przemyślała, to w życiu bym nie pojechala..
__________________
Adoptuj Uszate Serduszko!
Klik!

Blogowy świat





Edytowane przez yoona
Czas edycji: 2013-01-03 o 20:24 Powód: literowka
yoona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-04, 14:53   #203
Ivi 1988
Zakorzenienie
 
Avatar Ivi 1988
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: domek dla lalek
Wiadomości: 5 393
Dot.: Fakty o nas samych

Cytat:
Napisane przez CzerwonaDziewczyna Pokaż wiadomość
To i ja dorzucę coś od siebie

1. Panicznie boję się wszelkich motyli

3. Kompletnie nie potrafię się uczyć. Dużo egzaminów zdałam tylko i wyłącznie dzięki ściągom/podpowiedziom, mimo że uczyłam się na nie bardzo długo
To samo u mnie.

Ad1 Nie znosze rowniez ciem i innych wiekszych owadow niz mucha. Muchy tez bym nie lubila ale muchy sie przynajmneij czowieka boja,czego nie mozna powiedziec o wszystkich latajacych totejstwach..

Ad2 Nie wiem,czemu tez tak mialam. Jakos nie potrafilam sie czegos nauczyc,jesli mnie nie interesowalo lub osobisie nie widzialam sensu lub na swoj sposob nie moglam zrozumiec..Duzo tego bylo...
__________________
Maybe you don't need whole world to love you, you know
Maybe you just need one person


Cytat:
Napisane przez Lisbeth Pokaż wiadomość
Nie ma żadnej "roli kobiety". Jest tylko to, w co sama się pakujesz.
Skoro umie, to niech robi sam.
Ivi 1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-04, 15:04   #204
CzerwonaDziewczyna
Zakorzenienie
 
Avatar CzerwonaDziewczyna
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: P do n i kreska
Wiadomości: 3 263
Dot.: Fakty o nas samych

Cytat:
Napisane przez Ivi 1988 Pokaż wiadomość
To samo u mnie.

Ad1 Nie znosze rowniez ciem i innych wiekszych owadow niz mucha. Muchy tez bym nie lubila ale muchy sie przynajmneij czowieka boja,czego nie mozna powiedziec o wszystkich latajacych totejstwach..

Ad2 Nie wiem,czemu tez tak mialam. Jakos nie potrafilam sie czegos nauczyc,jesli mnie nie interesowalo lub osobisie nie widzialam sensu lub na swoj sposob nie moglam zrozumiec..Duzo tego bylo...
ćmy zaliczam do motyli ja jeszcze nie cierpię tych wielkich, zielonych koników polnych (to się chyba cykada nazywa, ale pewna nie jestem)
__________________
"But the most exciting, challenging and significant relationship of all is the one you have with yourself. And if you can find someone to love the you love, well, that’s just fabulous."
CzerwonaDziewczyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-04, 15:13   #205
Ivi 1988
Zakorzenienie
 
Avatar Ivi 1988
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: domek dla lalek
Wiadomości: 5 393
Dot.: Fakty o nas samych

Cytat:
Napisane przez CzerwonaDziewczyna Pokaż wiadomość
ćmy zaliczam do motyli ja jeszcze nie cierpię tych wielkich, zielonych koników polnych (to się chyba cykada nazywa, ale pewna nie jestem)
Jeny przypomnialas mi jeden z koszmarow, jakie mialam, kiedy pewnego lata ten okropny (duzy!!) konik polny wlecial do mojego pokoju na poduszke I siedzial tak i siedzial i nie moglam go strzepnac! I w ogole skubany sie mnie nie bal
__________________
Maybe you don't need whole world to love you, you know
Maybe you just need one person


Cytat:
Napisane przez Lisbeth Pokaż wiadomość
Nie ma żadnej "roli kobiety". Jest tylko to, w co sama się pakujesz.
Skoro umie, to niech robi sam.
Ivi 1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-04, 15:19   #206
CzerwonaDziewczyna
Zakorzenienie
 
Avatar CzerwonaDziewczyna
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: P do n i kreska
Wiadomości: 3 263
Dot.: Fakty o nas samych

Cytat:
Napisane przez Ivi 1988 Pokaż wiadomość
Jeny przypomnialas mi jeden z koszmarow, jakie mialam, kiedy pewnego lata ten okropny (duzy!!) konik polny wlecial do mojego pokoju na poduszke I siedzial tak i siedzial i nie moglam go strzepnac! I w ogole skubany sie mnie nie bal
mi kiedyś na plecach usiadł, w życiu nie narobiłam tyle krzyku jak wtedy
__________________
"But the most exciting, challenging and significant relationship of all is the one you have with yourself. And if you can find someone to love the you love, well, that’s just fabulous."
CzerwonaDziewczyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-04, 15:24   #207
Ivi 1988
Zakorzenienie
 
Avatar Ivi 1988
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: domek dla lalek
Wiadomości: 5 393
Dot.: Fakty o nas samych

Cytat:
Napisane przez CzerwonaDziewczyna Pokaż wiadomość
mi kiedyś na plecach usiadł, w życiu nie narobiłam tyle krzyku jak wtedy
Taa, one sa dziwne, usiada na tobie i siedza sobie Mysla,ze sa niewidzialne,hah.
Ja zawsze robie halas jak widze duze cmy.. Motyle sa niby ok, bo nie lataja tak blisko ciebie () ale jak juz beda, to serce mi zaczyna walic
Cmy sa chyba najgorsze, bo obrzydliwe, duze i lataja. Na szczescie tylko w okolicach sufitu i swiatla ale mimo to max panika..
__________________
Maybe you don't need whole world to love you, you know
Maybe you just need one person


Cytat:
Napisane przez Lisbeth Pokaż wiadomość
Nie ma żadnej "roli kobiety". Jest tylko to, w co sama się pakujesz.
Skoro umie, to niech robi sam.
Ivi 1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-04, 15:37   #208
_Matilde_
Biała Dama
 
Avatar _Matilde_
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 6 434
Dot.: Fakty o nas samych

Cytat:
Napisane przez Ivi 1988 Pokaż wiadomość
Taa, one sa dziwne, usiada na tobie i siedza sobie Mysla,ze sa niewidzialne,hah.
Ja zawsze robie halas jak widze duze cmy.. Motyle sa niby ok, bo nie lataja tak blisko ciebie () ale jak juz beda, to serce mi zaczyna walic
Cmy sa chyba najgorsze, bo obrzydliwe, duze i lataja. Na szczescie tylko w okolicach sufitu i swiatla ale mimo to max panika..
Jestem wredna i jak mi ćma wpadnie do pokoju to zapalam na noc świeczkę - podgrzewacz i ćma się topi
Chociaż te małe mnie nie ruszają, kiedyś mi wpadła taka wielka i furczała jak helikopter, taka byłam śpiąca a musiałam polować na tego potwora ;(
__________________
Weź głęboki wdech
Życie wokół ciebie słodkie jest jak bananowy dżem


Webook
Filmweb
Last.fm
_Matilde_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-04, 15:37   #209
invisible_01
Zakorzeniona
 
Avatar invisible_01
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 23 947
Dot.: Fakty o nas samych

A ja uwielbiam motyle Nienawidzę za to ponad wszystko pająków.
invisible_01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-04, 15:42   #210
anlejka
Zakorzenienie
 
Avatar anlejka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 10 859
Dot.: Fakty o nas samych

Cytat:
Napisane przez _Matilde_ Pokaż wiadomość
Jestem wredna i jak mi ćma wpadnie do pokoju to zapalam na noc świeczkę - podgrzewacz i ćma się topi
Chociaż te małe mnie nie ruszają, kiedyś mi wpadła taka wielka i furczała jak helikopter, taka byłam śpiąca a musiałam polować na tego potwora ;(
Jesteś pewna, że to ćma była? Nam kiedyś na obozie w środku nocy wleciał jakiś chrząszcz do pokoju. Nie dość, że brzęczał jak głupi to nam jeszcze koło głów latał. Ile się nawrzeszczałam Stan przedzawałowy i takie tam.
Raz też obudziłam się, chciałam wziąć ręcznik i iść się ogarnąć do łazienki. Patrzę a na nim siedzi jakiś taki wielki owad, więc ja już blada jak ściana, prawie mdleję. Ani ubrań wziąć i uciekać ani nic, bo ręcznik na walizce, w której wszystko było. W końcu jedna odważna się znalazła i owada pacnęła klapkiem. Okazało się, że to szerszeń był
Ogólnie tak bardzo boję się owadów (wszelkiego rodzaju, teraz to już nawet biedronki mnie przyprawiają o palpitacje serca), że w lecie nie zapalam światła w ogóle wieczorem. Siedzę po ciemku. A jak zapalę, bo muszę to zamykam okna i siedzę w takim zaduchu i umieram. Wszystko byle nie owady w pokoju
anlejka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-08-19 05:40:41


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:10.