Plotkowy dla Dietetyczek :) VI - Strona 7 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka

Notka

Dietetyka Miejsce dla osób, które są na diecie. Rozmawiamy o zdrowym odżywianiu. Uwaga! Wyznacznikiem jest kaloryczność dobowa diet - muszą one mieć ponad 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-12-15, 15:52   #181
anniaa
 
Avatar anniaa
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 672
Dot.: Plotkowy dla Dietetyczek :) VI

Umieram. chora jestem - głos tracę- w szkole się śmieją , że przynajmniej dużo nie gadam bo nie umiem głośno mówić. Ja chce już święta albo 22.12. kurde jeszcze tyle mam sprawdzianów : jutro sprawdzian z polskiego , niemieckiego , piątek : sprawdzian z matematyki, polskiego , a w poniedziałek : matematyka= głupie. nie rozumiem po co tyle piszemy tych sprawdzianów z polaka i matmy. W ogóle to ta szkoła mnie dobija np. z fizyki mam 5,5,4 i na półroczę mam 4 bo ona twierdzi , że 5 jest od 4,8 i szans na pytanie tez nie mam bo jej się nie chce mnie pytać bo ją to nudzi.

Agness
ooo zazdroszczę kupna sukienki, kurde ostatnio oglądałam to w większości sklepów to takie same są , po za tym kupując w znanych firmach jest duże prawdopodobieństwo ze ktoś może mieć taką sama
__________________

Nigdy nie zmienisz swojego życia dopóki nie zmienisz czegoś, co codziennie robisz..

anniaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-15, 22:48   #182
Ewusia_marchew
Zakorzenienie
 
Avatar Ewusia_marchew
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 20 591
Dot.: Plotkowy dla Dietetyczek :) VI

Cytat:
Napisane przez mala2806 Pokaż wiadomość
Hej
Nie chcę tworzyć nowego wątku ale mam nadzieję, że pomożecie.
Mam problem z kolacją. Co mogę jeść oprócz jogurtu naturalnego z warzywami (pomidory, ogórek, rzodkiewka), jajek i kurczaka? Nie lubię tuńczyka, twrogu, serków wiejskich itp.
homo naturalny, chuda szynka (nawet z ciemnym pieczywem, why not ), jakaś inna ryba niż tuńczyk (może inne lubisz..)
Cytat:
Napisane przez agolek Pokaż wiadomość

nie cierpie filow z wesel
ja też z reguły są bez sensu
Cytat:
Napisane przez agolek Pokaż wiadomość


w piatek bal - super bylo, jedzenie nie bardzo mi podeszlo ale przeciez pic tam poszlam i tanczyc wiec bylo ok wybawilam sie za wsze czasy, popili wszyscy niezle, ja tez mailam lekko w glowie ale pamietam wszystko(no 99% moze. Skonczylo sie po 12 i ludzie uderzyli na miasot ale my z kumpela stwierdzilysmy ze nie ma co przedobrzeci do domu pojechalysmy. Tzn jak nam sie udalo po 1.5 h zatrzymac taxi!!! na mrozie,w kieckach, zamarzlysmy, prawie ryczalysmy.. ale warto bylo..

w sobote o 9 wstalam o dziwo!po 4 h spania tylko i spedzilam caly dzien w lozku(nie moglam spac i lezalam i czytalam/dumalam/bekalam) a potem sasiad napisal o 5 czy pamietam ze na 7 u nich na Xmas drinki!!matko,calkie m zapomnialam i taka wczorajsza poszlam do nich(tzn prysznic wzielam tylko bylam przemeczona no i do 1 u nich... drinki i te sprawy..fajnei bylo jednak

w niedziele wstalam po 8 i pojechalam ok 12 do miasta zaczac zakupy na swieta. Spotkalam sie na kawe z kumpela w S-bucks a wieczorem sasiadka wpadlam ogladac final X-Factora i przyniosla czekoladki i .............wino i szmapana..... wiec 3 dzis z drinkiem!! a na dodatek wkoncu dostalam okres i tak sie paskudnie czulam i czuje dzis ze tylko 2 h spalam...
no piękny miałaś weekend! Ty to masz kondycję, a ja myślałam ze to ja jestem twarda
zostałaś nową królową imprezowania jak nic
Cytat:
Napisane przez anniaa Pokaż wiadomość
Umieram. chora jestem - głos tracę- w szkole się śmieją , że przynajmniej dużo nie gadam bo nie umiem głośno mówić.
ja też tracę głos a ja tak lubię mówić
Cytat:
Napisane przez anniaa Pokaż wiadomość
Ja chce już święta albo 22.12. kurde jeszcze tyle mam sprawdzianów : jutro sprawdzian z polskiego , niemieckiego , piątek : sprawdzian z matematyki, polskiego , a w poniedziałek : matematyka= głupie. nie rozumiem po co tyle piszemy tych sprawdzianów z polaka i matmy. W ogóle to ta szkoła mnie dobija np. z fizyki mam 5,5,4 i na półroczę mam 4 bo ona twierdzi , że 5 jest od 4,8 i szans na pytanie tez nie mam bo jej się nie chce mnie pytać bo ją to nudzi.


Cytat:
Napisane przez anniaa Pokaż wiadomość

Agness
ooo zazdroszczę kupna sukienki, kurde ostatnio oglądałam to w większości sklepów to takie same są , po za tym kupując w znanych firmach jest duże prawdopodobieństwo ze ktoś może mieć taką sama
mam podobne zdanie.. na większą imprezę bym się nie odważyła kupić sukienki z sieciówki

Ale zima się zrobiła i na dodatek nie zamierza odpuszczać już mnie przeziębienie łapie, a tak się świetnie trzymałam przez całą jesień
chyba idę pod kołderkę zaraz wskoczyć


dobranoc
__________________
Na ratunek koniom

Klara 17.10.2014
Konrad 26.12.2015




Ewusia_marchew jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-16, 22:27   #183
Ewusia_marchew
Zakorzenienie
 
Avatar Ewusia_marchew
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 20 591
Dot.: Plotkowy dla Dietetyczek :) VI


puk, puk, gdzie jesteście?

Ja dziś kupiłam choinkę bo nie będę miała już czasu później a w piątek urządzam wigilię dla przyjaciółek Poza tym praca i ogólny brak czasu


Buziaki
__________________
Na ratunek koniom

Klara 17.10.2014
Konrad 26.12.2015




Ewusia_marchew jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-17, 07:09   #184
agness51
Zakorzenienie
 
Avatar agness51
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 10 154
Dot.: Plotkowy dla Dietetyczek :) VI

Ja jestem

Właśnie ściągam nowe gg .
I jem śniadanko . Dobrze, że wychodzę dopiero o 11 Już się nie mogę doczekać przerwy świątecznej ...

Miłego dnia kochane
__________________

'' W życiu nie ma takiej chwili, abyśmy nie mieli wszystkiego, co potrzebne, aby czuć się szczęśliwymi. Pomyśl o tym przez minutę (...). Jeśli jesteś nieszczęśliwy, to dlatego, że cały czas myślisz raczej o tym, czego nie masz, zamiast koncentrować się na tym, co masz w danej chwili. ''
agness51 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-17, 14:04   #185
EwelkaaS
Wtajemniczenie
 
Avatar EwelkaaS
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 2 041
Dot.: Plotkowy dla Dietetyczek :) VI

Cytat:
Napisane przez anniaa Pokaż wiadomość
W ogóle to ta szkoła mnie dobija np. z fizyki mam 5,5,4 i na półroczę mam 4 bo ona twierdzi , że 5 jest od 4,8 i szans na pytanie tez nie mam bo jej się nie chce mnie pytać bo ją to nudzi.
Takie lenistwo jest najgorsze dziwne, że zamiast Ci pomóc nauczycielka jeszcze mówi, że ją to nudzi..

Cytat:
Napisane przez agness51 Pokaż wiadomość
Już się nie mogę doczekać przerwy świątecznej ...
a ja swiąt, a nie samej przerwy

rodzice mnie dobijają, znów pół dnia w szkole przeryczałam, eeh wysiadam już psychicznie.
poza tym zimno jest strasznie, aż się nic nie chce i prawdopodobnie weekend też zapowiada mi się dom- kościół- nauka ah ta zima


__________________


" taka ludzka natura, że możemy mieć dobry przykład,
a i tak potrafimy tylko źle wybrać. "





EwelkaaS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-17, 22:12   #186
Ewusia_marchew
Zakorzenienie
 
Avatar Ewusia_marchew
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 20 591
Dot.: Plotkowy dla Dietetyczek :) VI

Cytat:
Napisane przez agness51 Pokaż wiadomość
I jem śniadanko . Dobrze, że wychodzę dopiero o 11
co to za szkoła że tak późno się do niej chodzi ?
Cytat:
Napisane przez EwelkaaS Pokaż wiadomość

rodzice mnie dobijają, znów pół dnia w szkole przeryczałam, eeh wysiadam już psychicznie.
poza tym zimno jest strasznie, aż się nic nie chce i prawdopodobnie weekend też zapowiada mi się dom- kościół- nauka ah ta zima



Dziś miałam mega zapracowany dzień. Ok 18 wróciliśmy ze spotkania w Gliwicach a później jeszcze byliśmy na sushi w ramach pracowej wigilii nawet mi smakowało (oczywiście jadłam wersję bezmięsną) ale po całym dniu głodowania kazanie człowiekowi jeść za pomocą pałeczek jest stanowczą przesadą to taka tortura wręcz bym powiedziała
Po powrocie ogarniałam mieszkanie bo wszakże jutro impreza, a ja znów nie wiem o której do domu z pracy ściągnę.. i w sobotę też pracuję
A wolne mam dopiero w wigilię żyć ni umierać


dobranoc
__________________
Na ratunek koniom

Klara 17.10.2014
Konrad 26.12.2015




Ewusia_marchew jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-18, 12:55   #187
anniaa
 
Avatar anniaa
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 672
Dot.: Plotkowy dla Dietetyczek :) VI

Ewuś mam pytanie czy znasz może gdzieś w okolicach mały sklep z ładnymi sukienkami ? zależy mi aby to nie była jakaś znana firma

a ja dzisiaj do szkoły nie poszłam, od niedzieli męczę się z gorączką ale chodziłam do szkoły bo wiadomo tydzień przed wystawianiem ocen to jeszcze pytają/kartkówki/sprawdziany , dzisiaj już nie dałam rady wstać rano na koniec ocenki ładne zadowolona jestem .
__________________

Nigdy nie zmienisz swojego życia dopóki nie zmienisz czegoś, co codziennie robisz..


Edytowane przez anniaa
Czas edycji: 2009-12-18 o 13:26
anniaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-12-19, 09:09   #188
agness51
Zakorzenienie
 
Avatar agness51
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 10 154
Dot.: Plotkowy dla Dietetyczek :) VI

Witam kochane

Ale Wy tu mało piszecie .

U mnie weekend zapowiada się ciekawie, jutro impreza, dzisiaj taki luzik, aczkolwiek we wtorek mam pracę klasową z chemii , więc dzisiaj poogarniam trochę materiał, żeby nie zostało mi wszystko na wtorek, zwłaszcza, że w poniedziałek będę uczyła koleżanki, ponieważ nie za bardzo ogarniają ten dział .
Więc muszę być już trochę nauczona, chociaż rozumiem to, więc wystarczy trochę poczytać i porobić zadania .
Więc muszę zorganizować dziś se dzień, żeby się za bardzo nie lenić .

Ania
- .

Udanego weekendu!
__________________

'' W życiu nie ma takiej chwili, abyśmy nie mieli wszystkiego, co potrzebne, aby czuć się szczęśliwymi. Pomyśl o tym przez minutę (...). Jeśli jesteś nieszczęśliwy, to dlatego, że cały czas myślisz raczej o tym, czego nie masz, zamiast koncentrować się na tym, co masz w danej chwili. ''
agness51 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-19, 10:31   #189
anniaa
 
Avatar anniaa
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 672
Dot.: Plotkowy dla Dietetyczek :) VI

Agness a co ciekawego z chemii robicie ? ja mam w poniedziałek sprawdzian z matmy na nowy semestr.wiec u mnie dzisiaj matma i chemia - zadania na dodatkową chemie. Baw się dobrze
__________________

Nigdy nie zmienisz swojego życia dopóki nie zmienisz czegoś, co codziennie robisz..

anniaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-19, 13:07   #190
agolek
Wtajemniczenie
 
Avatar agolek
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Manchester
Wiadomości: 2 373
GG do agolek
Dot.: Plotkowy dla Dietetyczek :) VI

kochane, czytam ale nie mam czasu napisac nic...jutro rano nadrobie. Przepraszam zalatana jestem na maxa

milego weekendu!!
__________________
Akcja Odchudzanie !!!2kg do zgubienia....
agolek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-19, 21:52   #191
agness51
Zakorzenienie
 
Avatar agness51
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 10 154
Dot.: Plotkowy dla Dietetyczek :) VI

Cytat:
Napisane przez anniaa Pokaż wiadomość
Agness a co ciekawego z chemii robicie ? ja mam w poniedziałek sprawdzian z matmy na nowy semestr.wiec u mnie dzisiaj matma i chemia - zadania na dodatkową chemie. Baw się dobrze
Energetyka chemiczna
__________________

'' W życiu nie ma takiej chwili, abyśmy nie mieli wszystkiego, co potrzebne, aby czuć się szczęśliwymi. Pomyśl o tym przez minutę (...). Jeśli jesteś nieszczęśliwy, to dlatego, że cały czas myślisz raczej o tym, czego nie masz, zamiast koncentrować się na tym, co masz w danej chwili. ''
agness51 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-12-19, 22:45   #192
LoLcIa123
Zakorzenienie
 
Avatar LoLcIa123
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 8 486
Dot.: Plotkowy dla Dietetyczek :) VI

O jezu,tu jakieś energetyki chemiczne ja mam chemie organiczną chociaż generalnie,to już mam koniec semestru w poniedziałek zaliczony bardzo pozytywnie jak na mnie .

No i pada śnieg,pada śnieg-dzwonią dzwonki sań i tak nie czuję świąt haha
Moja rodzicielka stwierdziła,że nie robimy sobie prezentów,bo już za starzy jesteśmt [dobre ] to teraz żadnych świąt nie będę czuła już w ogóle,tyle co 1 raz w roku usiądziemy wspólnie do kolacji i zjemy to samo co za każdym razem,jaaaaaaaaa-super.
Pozatym kłócę się ciągle z Tż-etem,ostatnio ciągle nawalał,przekładał godziny spotkań ,spotkania w ogóle,coś mu wypada cały czas,jestem wściekła,a jednocześnie ja mu robię głupie jazdy,bo chciałabym żeby przyjeżdżał już rano i zostawał do wieczora,no po prostu czuję że tak musi byc,jest mi przykro gdy przyjeżdża późnym południem lub opóźnia spotkania bo tak za nim tęsknie, a On nie widzi w tym nic złego i twierdzi ,że szaleje i robie z du.y problemy,ehhhh muszę sobie to wsszystko przemyślec,bo chyba się od niego uzależniłam,myślę nad przerwą w związku,ale z drugiej strony bardzo tego nie chce ,ciężki los .
__________________
"Wielkość człowieka polega na jego postanowieniu, by być silniejszym niż warunki czasu i życia."

Tymoteusz
23.11.2014r



Edytowane przez LoLcIa123
Czas edycji: 2009-12-19 o 22:47
LoLcIa123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-20, 12:09   #193
anniaa
 
Avatar anniaa
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 672
Dot.: Plotkowy dla Dietetyczek :) VI

Cytat:
Napisane przez agness51 Pokaż wiadomość
Energetyka chemiczna
energetyka jądrowa to masz na myśli ?
Cytat:
Napisane przez LoLcIa123 Pokaż wiadomość
O jezu,tu jakieś energetyki chemiczne ja mam chemie organiczną chociaż generalnie,to już mam koniec semestru w poniedziałek zaliczony bardzo pozytywnie jak na mnie .

No i pada śnieg,pada śnieg-dzwonią dzwonki sań i tak nie czuję świąt haha
Moja rodzicielka stwierdziła,że nie robimy sobie prezentów,bo już za starzy jesteśmt [dobre ] to teraz żadnych świąt nie będę czuła już w ogóle,tyle co 1 raz w roku usiądziemy wspólnie do kolacji i zjemy to samo co za każdym razem,jaaaaaaaaa-super.
Pozatym kłócę się ciągle z Tż-etem,ostatnio ciągle nawalał,przekładał godziny spotkań ,spotkania w ogóle,coś mu wypada cały czas,jestem wściekła,a jednocześnie ja mu robię głupie jazdy,bo chciałabym żeby przyjeżdżał już rano i zostawał do wieczora,no po prostu czuję że tak musi byc,jest mi przykro gdy przyjeżdża późnym południem lub opóźnia spotkania bo tak za nim tęsknie, a On nie widzi w tym nic złego i twierdzi ,że szaleje i robie z du.y problemy,ehhhh muszę sobie to wsszystko przemyślec,bo chyba się od niego uzależniłam,myślę nad przerwą w związku,ale z drugiej strony bardzo tego nie chce ,ciężki los .
ja właśnie kończe organiczną i w piękny sposób zakończymy materiał i zacznie się powtórki , powtórki , powtórki a na fakultecie rozwiązywanie arkuszy maturalnych. o widzie , że podobnie kończysz semestr. ja mam jeszcze w poniedziałek sprawdzian z matmy na nowy semestr , a z polaka mam już 5 ocen na nowy semestr

Lolciu może on nie ma tak dużo czasu jak ty? i nie daję rady całymi dniami być z Tobą ? hm ? po mimo , że bardzo by chciał. co do przerwy to ciężko chyba będzie Ci wytrzymać jak ty dnia dnia bez niego nie umiesz wytrzymać

ja za chwile jadę do przyjaciółek i będziemy robić prezent urodzinowy dla innej przyjaciółki , ogromna antyrama z naszymi wspólnymi zdjęciami i do tego teksty i przedmioty które kojarzą nam się z tą osobą
__________________

Nigdy nie zmienisz swojego życia dopóki nie zmienisz czegoś, co codziennie robisz..


Edytowane przez anniaa
Czas edycji: 2009-12-20 o 12:10
anniaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-20, 12:14   #194
LoLcIa123
Zakorzenienie
 
Avatar LoLcIa123
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 8 486
Dot.: Plotkowy dla Dietetyczek :) VI

Chemia organiczna jest good też nieźle na niej wyszłam
Co do Tż-eta to dziś 2 dzień odwyku i jest nieco ciężko ale się trzymam,umówiłam się już z koleżanką do kina dam radę kurdę
__________________
"Wielkość człowieka polega na jego postanowieniu, by być silniejszym niż warunki czasu i życia."

Tymoteusz
23.11.2014r


LoLcIa123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-20, 12:18   #195
anniaa
 
Avatar anniaa
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 672
Dot.: Plotkowy dla Dietetyczek :) VI

Cytat:
Napisane przez LoLcIa123 Pokaż wiadomość
Chemia organiczna jest good też nieźle na niej wyszłam
Co do Tż-eta to dziś 2 dzień odwyku i jest nieco ciężko ale się trzymam,umówiłam się już z koleżanką do kina dam radę kurdę
ja organicznej nienawidzę bo mój profesor słynie z tego , że organikę daję cholernie trudną i sprawdziany są z kosmosu i cały czas powtarza , że z tak trudnymi zadaniami w życiu nie spotkamy się na maturze
Dasz radę , wymyślaj sobie jakieś zajęcia aby o tym nie myśleć.
Dziewczyna mojego byłego do mnie piszę i zaczyna sms : cześć Aniu
mi na szczęście dawno temu całkowicie przeszło

Lolciu masz jakieś już plany na sylwestra ?
__________________

Nigdy nie zmienisz swojego życia dopóki nie zmienisz czegoś, co codziennie robisz..


Edytowane przez anniaa
Czas edycji: 2009-12-20 o 12:22
anniaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-20, 12:25   #196
LoLcIa123
Zakorzenienie
 
Avatar LoLcIa123
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 8 486
Dot.: Plotkowy dla Dietetyczek :) VI

No właśnie grunt to pozytywne myślenie [i nie o nim ] jeszcze się będzie mnie prosił o spotkania a ja będę mówiła nie
Na sylwestra nie mam a co chcesz mnie zaprosić?
__________________
"Wielkość człowieka polega na jego postanowieniu, by być silniejszym niż warunki czasu i życia."

Tymoteusz
23.11.2014r


LoLcIa123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-20, 12:26   #197
anniaa
 
Avatar anniaa
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 672
Dot.: Plotkowy dla Dietetyczek :) VI

Cytat:
Napisane przez LoLcIa123 Pokaż wiadomość
No właśnie grunt to pozytywne myślenie [i nie o nim ] jeszcze się będzie mnie prosił o spotkania a ja będę mówiła nie
Na sylwestra nie mam a co chcesz mnie zaprosić?
haha no pewnie nie no tak ogólnie pytam
__________________

Nigdy nie zmienisz swojego życia dopóki nie zmienisz czegoś, co codziennie robisz..

anniaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-20, 12:28   #198
LoLcIa123
Zakorzenienie
 
Avatar LoLcIa123
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 8 486
Dot.: Plotkowy dla Dietetyczek :) VI

No bo teraz to się już wproszę D
Planujemy spędzić sylwestra niestety w domu ale kupimy sobie malibu ,wypiję z wódką i zaliczę banie świata,to będzie mój najlepszy sylwester
__________________
"Wielkość człowieka polega na jego postanowieniu, by być silniejszym niż warunki czasu i życia."

Tymoteusz
23.11.2014r


LoLcIa123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-20, 12:32   #199
anniaa
 
Avatar anniaa
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 672
Dot.: Plotkowy dla Dietetyczek :) VI

Cytat:
Napisane przez LoLcIa123 Pokaż wiadomość
No bo teraz to się już wproszę D
Planujemy spędzić sylwestra niestety w domu ale kupimy sobie malibu ,wypiję z wódką i zaliczę banie świata,to będzie mój najlepszy sylwester
U mnie będzie domówka nie lubię duużych imprez, a tak skromnie narazie jest ok 20 osób , zawsze możesz iść jako moja osoba towarzysząca

nie prawda bo najlepszy jest sylwester z 1
__________________

Nigdy nie zmienisz swojego życia dopóki nie zmienisz czegoś, co codziennie robisz..

anniaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-12-20, 12:50   #200
LoLcIa123
Zakorzenienie
 
Avatar LoLcIa123
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 8 486
Dot.: Plotkowy dla Dietetyczek :) VI

O to świetny pomysł,wzbudzimy zainteresowanie haha
A co Ty myślisz ,że ja w domu nie mam 1 będę miała sylwestra z 1,malibu i banią

Ewka Marchewka co się czaisz tam boisz się,że i do Ciebie będę chciała się wcisnąć? nie bój nic,wpadniemy z Anią razem
__________________
"Wielkość człowieka polega na jego postanowieniu, by być silniejszym niż warunki czasu i życia."

Tymoteusz
23.11.2014r



Edytowane przez LoLcIa123
Czas edycji: 2009-12-20 o 12:52
LoLcIa123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-20, 12:53   #201
anniaa
 
Avatar anniaa
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 672
Dot.: Plotkowy dla Dietetyczek :) VI

lolciu jak będzie do tego 1 to sylwester full wypas
oo Ewuś wpadniemy do Ciebie, zawsze chciałaś nas poznać więc to będzie idealny czas
__________________

Nigdy nie zmienisz swojego życia dopóki nie zmienisz czegoś, co codziennie robisz..

anniaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-20, 12:56   #202
LoLcIa123
Zakorzenienie
 
Avatar LoLcIa123
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 8 486
Dot.: Plotkowy dla Dietetyczek :) VI

Poznamy się wspólnie przy sylwestrze z 1 malibu,wódką i banią super wizja
__________________
"Wielkość człowieka polega na jego postanowieniu, by być silniejszym niż warunki czasu i życia."

Tymoteusz
23.11.2014r


LoLcIa123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-20, 12:57   #203
anniaa
 
Avatar anniaa
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 672
Dot.: Plotkowy dla Dietetyczek :) VI

Cytat:
Napisane przez LoLcIa123 Pokaż wiadomość
Poznamy się wspólnie przy sylwestrze z 1 malibu,wódką i banią super wizja
to będzie mój najlepszy sylwester, ewa chyba aż zaniemówiła z radości
__________________

Nigdy nie zmienisz swojego życia dopóki nie zmienisz czegoś, co codziennie robisz..

anniaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-20, 12:58   #204
LoLcIa123
Zakorzenienie
 
Avatar LoLcIa123
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 8 486
Dot.: Plotkowy dla Dietetyczek :) VI

hahahahha Ewo -wystarczy żebyś powiedziała TAK! nie rozpisuj się tam ,teeraz najważniejszy jest sylwester w 3 z 1
__________________
"Wielkość człowieka polega na jego postanowieniu, by być silniejszym niż warunki czasu i życia."

Tymoteusz
23.11.2014r


LoLcIa123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-20, 13:01   #205
anniaa
 
Avatar anniaa
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 672
Dot.: Plotkowy dla Dietetyczek :) VI

Cytat:
Napisane przez LoLcIa123 Pokaż wiadomość
hahahahha Ewo -wystarczy żebyś powiedziała TAK! nie rozpisuj się tam ,teeraz najważniejszy jest sylwester w 3 z 1
a może ewa już rozmyśla o naszym sylwestrze ? wiesz pewnie szuka jakieś muzyki , zastanawia się czy ma dobry odbiór jedynki
__________________

Nigdy nie zmienisz swojego życia dopóki nie zmienisz czegoś, co codziennie robisz..

anniaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-20, 13:03   #206
LoLcIa123
Zakorzenienie
 
Avatar LoLcIa123
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 8 486
Dot.: Plotkowy dla Dietetyczek :) VI

Taaa skoro tak,to fajnie by było popatrzeć na ten sylwester przy plaźmie na suficie... wooow... ale jak już kupisz to potem chcemy ten telewizor dostac do domu,wiesz jak jest a muzyka ,disco-polo-koniecznie-nono! dużo jedzenia dobrego poproszę,najwyższej jakości
__________________
"Wielkość człowieka polega na jego postanowieniu, by być silniejszym niż warunki czasu i życia."

Tymoteusz
23.11.2014r


LoLcIa123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-20, 13:10   #207
Ewusia_marchew
Zakorzenienie
 
Avatar Ewusia_marchew
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 20 591
Dot.: Plotkowy dla Dietetyczek :) VI

Cytat:
Napisane przez anniaa Pokaż wiadomość
Ewuś mam pytanie czy znasz może gdzieś w okolicach mały sklep z ładnymi sukienkami ? zależy mi aby to nie była jakaś znana firma
moja siostra kupowała w zeszłym roku sukienkę na bal w Ślązaku był bardzo duży wybór


Cytat:
Napisane przez agolek Pokaż wiadomość
kochane, czytam ale nie mam czasu napisac nic...jutro rano nadrobie. Przepraszam zalatana jestem na maxa
to zupełnie jak ja
no bo to przecież nienormalne, ze nie piszę tu czegoś codziennie, prawda?

Cytat:
Napisane przez LoLcIa123 Pokaż wiadomość

No i pada śnieg,pada śnieg-dzwonią dzwonki sań i tak nie czuję świąt haha
Moja rodzicielka stwierdziła,że nie robimy sobie prezentów,bo już za starzy jesteśmt [dobre ] to teraz żadnych świąt nie będę czuła już w ogóle,tyle co 1 raz w roku usiądziemy wspólnie do kolacji i zjemy to samo co za każdym razem,jaaaaaaaaa-super.
ja też nie czuje swiąt, chociaż nawet choinkę mam ubraną. Nie mam czasu na nic, a do rodziców żeby szykować świeta wieczorem dzień przed wigilią przyjadę
Cytat:
Napisane przez LoLcIa123 Pokaż wiadomość
Pozatym kłócę się ciągle z Tż-etem,ostatnio ciągle nawalał,przekładał godziny spotkań ,spotkania w ogóle,coś mu wypada cały czas,jestem wściekła,a jednocześnie ja mu robię głupie jazdy,bo chciałabym żeby przyjeżdżał już rano i zostawał do wieczora,no po prostu czuję że tak musi byc,jest mi przykro gdy przyjeżdża późnym południem lub opóźnia spotkania bo tak za nim tęsknie, a On nie widzi w tym nic złego i twierdzi ,że szaleje i robie z du.y problemy,ehhhh muszę sobie to wsszystko przemyślec,bo chyba się od niego uzależniłam,myślę nad przerwą w związku,ale z drugiej strony bardzo tego nie chce ,ciężki los .
Karolinko, ja wiem, ze Ty wiesz, ze przesadzasz przecież on też ma swoje życie i nie ma czasu całe dnie z Tobą spędzać rozumiem Cię, bo ja też bym wolała się z TŻ-em częściej widywać (z tym ze my się widujemy raz w tygodniu) i jak przekłada godzinę spotkania albo wcześniej wraca (tak jak dziś, liczyłam ze zostanie do wieczora a już pojechał godzinę temu ) no ale muszę go zrozumieć, on też ma pracę, studia i nie ma tyle czasu ile bym chciała (zwłaszcza ze je też nie mam )
Cytat:
Napisane przez anniaa Pokaż wiadomość

Lolciu może on nie ma tak dużo czasu jak ty? i nie daję rady całymi dniami być z Tobą ? hm ? po mimo , że bardzo by chciał. co do przerwy to ciężko chyba będzie Ci wytrzymać jak ty dnia dnia bez niego nie umiesz wytrzymać
no właśnie
Cytat:
Napisane przez anniaa Pokaż wiadomość
ja za chwile jadę do przyjaciółek i będziemy robić prezent urodzinowy dla innej przyjaciółki , ogromna antyrama z naszymi wspólnymi zdjęciami i do tego teksty i przedmioty które kojarzą nam się z tą osobą
fajny prezent
Cytat:
Napisane przez LoLcIa123 Pokaż wiadomość
Co do Tż-eta to dziś 2 dzień odwyku i jest nieco ciężko ale się trzymam,umówiłam się już z koleżanką do kina dam radę kurdę
musisz dać radę,bo jak nie to


Cytat:
Napisane przez LoLcIa123 Pokaż wiadomość
No bo teraz to się już wproszę D
Planujemy spędzić sylwestra niestety w domu ale kupimy sobie malibu ,wypiję z wódką i zaliczę banie świata,to będzie mój najlepszy sylwester
może jednak się gdzieś wybierzecie
Cytat:
Napisane przez anniaa Pokaż wiadomość
U mnie będzie domówka nie lubię duużych imprez, a tak skromnie narazie jest ok 20 osób , zawsze możesz iść jako moja osoba towarzysząca
20 osób to wcale nie tak skromnie


Dzień dobry Dziewczynki

Nie miałam czasu pisać w piątek po pracy od razu spotkałam się z kumpelami i imprezowałyśmy przedświątecznie w moim domu Prezenty, barszcz z uszkami, wódka W sobotę wstałam w miarę wcześnie bo o 13 musiałam jechać do pracy. Miałam imprezę z dzieciakami - śpiewanie kolęd. Byłam główną i jedyną organizatorką więc latałam jak porypana nie miałam czasu nawet usiąść ani się napić czegoś. Wróciłam o 20. W mieszkaniu już czekał TŻ i się leniliśmy cały wieczór i dziś całe rano
Dziś mam pierwszy wolny dzień od dwóch tygodni, wiec muszę go wykorzystać Na razie jeszcze nic kreatywnego nie zrobiłam ale planuję np wybrać zdjęcia do ramki którą kupiłam rodzicom w prezencie na święta.

Miłej niedzieli

---------- Dopisano o 14:10 ---------- Poprzedni post napisano o 14:08 ----------

Cytat:
Napisane przez LoLcIa123 Pokaż wiadomość

Ewka Marchewka co się czaisz tam boisz się,że i do Ciebie będę chciała się wcisnąć? nie bój nic,wpadniemy z Anią razem
ja po prostu produkowałam mega długie posta
a co do wpadanie to wpadajcie, z tym ze ja będę w Gliwicach na Sylwestra, ale lista na imprezę jest wciąż otwarta
__________________
Na ratunek koniom

Klara 17.10.2014
Konrad 26.12.2015




Ewusia_marchew jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-20, 13:11   #208
anniaa
 
Avatar anniaa
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 672
Dot.: Plotkowy dla Dietetyczek :) VI

Ewa tyle imprez już organizowała , że wiec o dobre jedzenie nie musimy się bać
patrz Lolcia idziemy do Gliwic, nie pamiętam kiedy ostatnio jechałam pociągiem
__________________

Nigdy nie zmienisz swojego życia dopóki nie zmienisz czegoś, co codziennie robisz..


Edytowane przez anniaa
Czas edycji: 2009-12-20 o 13:13
anniaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-20, 13:16   #209
LoLcIa123
Zakorzenienie
 
Avatar LoLcIa123
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 8 486
Dot.: Plotkowy dla Dietetyczek :) VI

Jaaaaaaaaaaa,pociągiem! ale superrrrrrrrrrr nie znam takiego środka komunikacji ciuf ciuf[to pociąg robi ciuf ciuf czy lokomotywa? a to nie to samo?] a w Gliwicach,może spotkam Tż-eta z kochanką gdzieś przypadkiem
__________________
"Wielkość człowieka polega na jego postanowieniu, by być silniejszym niż warunki czasu i życia."

Tymoteusz
23.11.2014r


LoLcIa123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-20, 13:23   #210
anniaa
 
Avatar anniaa
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 672
Dot.: Plotkowy dla Dietetyczek :) VI

ty byś od razu pchała się do lokomotywy , my niestety pojedziemy wagonem
__________________

Nigdy nie zmienisz swojego życia dopóki nie zmienisz czegoś, co codziennie robisz..

anniaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dietetyka


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:30.