Maluszki pożegnały nasze brzuszki Mamusie Lipcowo - Sierpniowe 2013 - Strona 7 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Pokaż wyniki sondy: Który tytuł?
Trzy miesiące prawie mam, już niedługo w kość Wam dam! VII-VIII cz. 2 2 16,67%
Skok nawiedza moje dziecie niech idzie precz na swoje śmiecie! VII-VIII cz. 2 1 8,33%
Czas to śmiechów i gugania, a wnet diety rozszerzania. Mamusie lipcowo-sierpniowe 2013. 6 50,00%
Nasze dzieci to istne aniołki! Tylko gdyby nie te skoki, nocne wstawanie i kolki VII-VIII cz.2 3 25,00%
Głosujący: 12. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-09-07, 08:17   #181
katarzynkajg
Zadomowienie
 
Avatar katarzynkajg
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: JG
Wiadomości: 1 628
Dot.: Odp: Maluszki pożegnały nasze brzuszki Mamusie Lipcowo - Sierpniowe 2013

Cytat:
Napisane przez taribari Pokaż wiadomość
Witajcie wakacyjne mamusie czy ja też mogę dołączyć? Czytam Was od początku ale tak zapitalałyście z postami, że w końcu urodziłam zanim nadrobiłam

Jestem z Łodzi a mój synek urodził się 17.06 w 35 tc. Ważył 2600 i miał 53 cm więc całkiem dorodny był z niego wcześniak. Niestety miał problemy z jedzeniem m.in. przez żółtaczkę i infekcje i 2 pierwsze tyg. spędził w szpitalu. Niedługo stuknie mu 3 miesiąc a jak na dorosłego faceta przystało potrafi już przysypiać całą noc (ale tylko wtedy gdy jest w kokonie). Ma lekką anemię więc jeszcze się nie szczepiliśmy. Aha...U nas dziś na obiad mielone i kapusta z koperkiem a młody zje Bebilon Comfort

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Witamy widać że nas podczytywałaś
__________________
Coraz bliżej święta, coraz bliżej święta...


10.07.2013
Szymuś

Razem od 2003 roku
katarzynkajg jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-07, 08:20   #182
Agrafka86
Wtajemniczenie
 
Avatar Agrafka86
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Domek
Wiadomości: 2 280
Odp: Dot.: Odp: Maluszki pożegnały nasze brzuszki Mamusie Lipcowo - Sierpniowe 2013

Cytat:
Napisane przez ona8686 Pokaż wiadomość
Dzień dobry
Nareszcie mamy sobotę mąż wróci wcześniej z pracy i będzie mógł nawiązywać więzi z synem

Pytanie do dziewczyn karmiących butelką - karmicie swoje dzieciaczki na godziny, czy wtedy kiedy chcą?

Zaczęłam rozkminiać dlaczego Franek nie chce jeść. Pediatra powiedział, żeby dawać mu mleko co 3,5h, więc może wtedy kiedy je dostaje nie jest po prostu głodny Chociaż z drugiej strony szuka, połyka, płacze i znowu szuka smoka. Chyba moją teorie jednak obaliłam

Czekam na syna aż obudzi się na karmienie i uciekamy do mamy
Ja daję mojemu co 3h. Ale czasami jak się obudzi z krzykiem czy strasznie krzyczy to daję po 2,5h. W szpitalu mówili, że tak do 2.5 h można dawać. Ale przerwy muszą być bo dziecko musi stawić sztuczny pokarm.





Cytat:
Napisane przez malaczarnakejt Pokaż wiadomość
Ale jestem zła...
Mąż się wczoraj zarzekał, że będzie mi pomagał przy Fi I w domu, ale oczywiście jak zaplanował pojechał do tej spowiedzi i akurat Filip nie trafił z pobudką w czasie, kiedy tatuś akurat był w domu... :banghead: serio, jest mi przykro... Próbował wstawać do niego w nocy jak wysłał po karmieniu a ja odciagalam pokarm wielką mi pomoc, wsadził mu smoczka... a i tak Fi zasnął jak ja go glaskalam..

serio aż mi się odechciewa rocznicy
Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Normalne. Nie wiem czy nasi faceci nie potrafią znaleźć się w nowej roli?






Cytat:
Napisane przez tweedledee Pokaż wiadomość
Idę z moją kluską do łóżka do tżta, bo Ali bawi się z mamą we wkładanie-wypluwanie smoczka
A pewnie, że idź a jak się odnajdujesz w roli mamy? Pewnie zakochana bez pamięci w Małym






Cytat:
Napisane przez domciatko Pokaż wiadomość
Dzoan, u mnie tez brak planu dnia. Codziennie niespodzianka.
Moja tylko kupy wali regularnie. Rano od 6 do 10 najwięcej kup idzie, pozniej mniej Haha
Moje dziecko uwielbia walić kupę w czasie jedzenia do czystego pampka

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.






Cytat:
Napisane przez taribari Pokaż wiadomość
Witajcie wakacyjne mamusie czy ja też mogę dołączyć? Czytam Was od początku ale tak zapitalałyście z postami, że w końcu urodziłam zanim nadrobiłam

Jestem z Łodzi a mój synek urodził się 17.06 w 35 tc. Ważył 2600 i miał 53 cm więc całkiem dorodny był z niego wcześniak. Niestety miał problemy z jedzeniem m.in. przez żółtaczkę i infekcje i 2 pierwsze tyg. spędził w szpitalu. Niedługo stuknie mu 3 miesiąc a jak na dorosłego faceta przystało potrafi już przysypiać całą noc (ale tylko wtedy gdy jest w kokonie). Ma lekką anemię więc jeszcze się nie szczepiliśmy. Aha...U nas dziś na obiad mielone i kapusta z koperkiem a młody zje Bebilon Comfort
Witaj.

U nas na razie Mały z Tż tem leży. I musimy iść do księdza dzisiaj załatwić już na tip top chrzest

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
26.07.2013
Misiu jest już z nami
Życie nabrało sensu!

09.07.2011 Żona


Edytowane przez Agrafka86
Czas edycji: 2013-09-07 o 08:22
Agrafka86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-07, 08:24   #183
Margosia__
Zakorzenienie
 
Avatar Margosia__
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Kraków zazwyczaj :)
Wiadomości: 11 827
Dot.: Maluszki pożegnały nasze brzuszki Mamusie Lipcowo - Sierpniowe 2013

Cytat:
Napisane przez Belushi Pokaż wiadomość
A więc mój przyjęli mnie na oddział 9 ze skurczami, ale wieczorem się rozmyły i nic z tego nie wyszło, następnego dnia od rana znów miałam skurcze, podpięli mnie pod ktg, ale żadne się nie pisały na nim. Kazali mi łazić po szpitalu itd, koło 16 miałam kolejne ktg na którym też nic nie wyszło a miałam już skurcze dość silne. Tuż po zapisie poszłam jeść na pocieszenie naleśniki z jagodami i ledwo je zjadłam bo skurcze już były na tyle silne, że mi przeszkadzały. Jak skończyłam jeść i wstałam odnieść talerz to poczułam, że mi mokro i się ucieszyłam, że w końcu coś ruszyło, poszłam do łazienki i zobaczyłam że zaczęła ze mnie lecieć krew i to nie małe ilości tylko dosłownie ciekło mi po nogach, byłam przerażona i tylko myślałam o tym żeby malutkiemu nic nie było dziewczyny z sali zawołały położną i zabrała mnie zbadać, cały czas słuchała tętna malucha, tak że i ja je słyszałam więc było mi trochę łatwiej. Przy badaniu nie zauważyła nic szczególnego, ale wysłała mnie na porodówkę od razu (mam wrażenie, że podejrzewała, że łożysko mi się odkleja). Na porodówce od razu podpięli mnie pod ktg, zbadali i powiedzieli, że niektóre tak krwawią i że zapis tętna jest wzorowy więc jest ok. Po zapisie się kulałam na piłce, wyglądało to tak, że klęczałam oparta cyckami na piłce i kołysałam się w przód, tył i na boki i tak sobie zipałam do 19 wtedy była zmiana personelu i przyszła nowa położna i zaproponowała mi prysznic, więc sobie zipałam pod prysznicem Jak mnie ktoś pytał jak silne mam skurcze to ciągle twierdziłam, że takie jak na okres , tylko że już później na skurczu było mi ciężko cokolwiek powiedzieć No i sobie zipałam trochę pod prysznicem i moja położna w końcu zaproponowała mi znieczulenie, przyszedł anestezjolog i tłumaczy mi, jak to będzie wyglądało i się pyta mnie czy chcę to znieczulenie a ja na to NIE i w płacz, bo jakoś go źle zrozumiałam i wymaganie dotyczące tego, żeby się wygiąć w koci grzbiet i chwilę nie ruszać według mnie było za trudne więc przyszła jeszcze raz położna, powiedziała co i jak jeszcze raz i dostałam jednak to znieczulenie jak mi po tym błogo było leżałam sobie w łóżku i było mi tak wygodnie i wspaniale a potem przyszły parte i miałam duży problem, bo nie umiałam przeć. Dopiero po prawie godzinie ogarnęłam się z tym jak mam to zrobić i po 4 partych o 22:33 Piotruś był już ze mną. Mnie pozszywali i sobie leżeliśmy szczęśliwi razem a on był taki malutki i słodziutki, wcale nie płakał tylko patrzył swoimi wielkimi oczkami a potem przewieźli nas na poporodowe sale
Fragment o znieczuleniu mnie powalił
Cytat:
Napisane przez katarzynkajg Pokaż wiadomość
Witam się na odchowalni
Muszę pochwalić mojego synusia że wczoraj był bardzo grzeczny na spacerze pierwszy raz wytrzymał półtorej godziny bez płaczu w wózku , wczoraj po raz pierwszy huśtał sie na huśtawce z moim bratem i miał taki zaciesz ze aż serce mi rosło. Za to po spacerze był taki zmęczony że nie potrafił zasnąć i strasznie marudził więc postanowiłam spróbować waszego patentu włączyłam suszarke z yt i 2 minuty i dziecko odleciało
Poniżej przesyłam zdjęcie Szymusia z moim bratem

Lec wstawić pranie i ponadrabiam troszeczkę
Jeju jaki Słodziak z Szymka
No a długiego spaceru bez snu i płaczu zazdrościmy Nam się udaje troszkę krócej
Cytat:
Napisane przez Belushi Pokaż wiadomość
W tym momencie nie pracuję, uczę się. Relacji z TŻ generalnie nie ma, nie mieszkamy razem a on ma nas gdzieś, także jest ciężko ale daję radę. Za dużego wyboru nie mam.
Pewnie, że dacie radę, kto jak nie my
Cytat:
Napisane przez taribari Pokaż wiadomość
Witajcie wakacyjne mamusie czy ja też mogę dołączyć? Czytam Was od początku ale tak zapitalałyście z postami, że w końcu urodziłam zanim nadrobiłam

Jestem z Łodzi a mój synek urodził się 17.06 w 35 tc. Ważył 2600 i miał 53 cm więc całkiem dorodny był z niego wcześniak. Niestety miał problemy z jedzeniem m.in. przez żółtaczkę i infekcje i 2 pierwsze tyg. spędził w szpitalu. Niedługo stuknie mu 3 miesiąc a jak na dorosłego faceta przystało potrafi już przysypiać całą noc (ale tylko wtedy gdy jest w kokonie). Ma lekką anemię więc jeszcze się nie szczepiliśmy. Aha...U nas dziś na obiad mielone i kapusta z koperkiem a młody zje Bebilon Comfort
Witam i powiem więcej Już Cię lubię
Witać, że choć dopiero się witasz to jesteś już Nasza od dawna
Polać Jej

A i masz synusia starszego od mojegoA tak ładnie otwierałam kiedyś listę

---------- Dopisano o 09:24 ---------- Poprzedni post napisano o 09:21 ----------

Cytat:
Napisane przez katarzynkajg Pokaż wiadomość
Witamy widać że nas podczytywałaś
Prawda, że rzuca się w oczy?
__________________
Duży

Mały
Margosia__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-07, 08:24   #184
Charlize89
Rozeznanie
 
Avatar Charlize89
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Kaszuby
Wiadomości: 705
Dot.: Maluszki pożegnały nasze brzuszki Mamusie Lipcowo - Sierpniowe 2013

Cytat:
Napisane przez d0tkaaa Pokaż wiadomość


dziewczyny w nocy kp wiec mala zasypia przy cycu jak poje,a ja zasypiam wczesniej od niej ale to nic:P ale mam pytanie od mam karmiacych mm .. jak wy usypiacie w nocy dziecko po butelce? poprostu odkladacie?

DObranoc;*
W nocy karmie mm i zaraz po odbijam Anulkę i kładę do łóżeczka. Chwile postęka i pada zmęczona.

Cytat:
Napisane przez Samantha7 Pokaż wiadomość

Ja bym mu powiedziała "masz na myśli te piękne kolczyki z diamentami i kolacje przy świętach? Bo chyba nie myślisz, ze Twoj interes miedzy moimi nogami jest dla mnie nagroda"

A co do TŻ, każda z was zareagowała jak ja. No wkurzyłam się, a TŻ zły bo go nie wspieram. No matko, mam go po główce głaskać, że biedny dostał bez powodu ten głupi mandat.
Od słowa do słowa, była mega awantura. Ja powiedziałam swoje, on swoje. Poszło o wszystko, między innymi o brak seksu z jego strony. Z reszta po tym co usłyszałam już nie widzę sensu dla tego małżeństwa. Całą noc nie spałam, jestem wykończona i fizycznie i psychicznie. Ale dzielnie się trzymam, zero łezki. Rano wstałam, wystroiłam się, makijaż jak co dzień. Pokerowa twarz. Duma mi nie pozwala zachować się inaczej. Błagać go nie będę. Nie to nie.

A tam poza tym to Dzień Dobry.
Śliczne macie dzieciaczki.
Mela ja też mam przygody z dentystą i to nie małe. Przez ciąże zęby mi się strasznie posypały i teraz kupa kasy na uratowanie ich.
__________________
10.12.2009 Razem
22.05.2010 Narzeczeni
01.10.2011 "Mężu przyjmij tę obrączkę..."
15.06.2012 Straciliśmy Naszego Aniołka (14tc)
30.07.2013 Narodziny Anulki
Charlize89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-07, 08:24   #185
Samantha7
Zakorzenienie
 
Avatar Samantha7
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Z daleka
Wiadomości: 4 258
Dot.: Maluszki pożegnały nasze brzuszki Mamusie Lipcowo - Sierpniowe 2013

Taribari - siemcia

Padlam z tego ze szybciej urodzilas zanim nadrobilas

Belushi- za opis. Dzielna bylas.

Katarzynka- fajny ten Twoj brat
dla synka za spacerek

Domi- ciekawi mnie ta woda. Musze obczaic u nas.
A gdzie to kupowalas w aptece jakiejs czy gdzie?

Co do odciagania i mrozenia to ja mam z 5 moze wiecej litrow mojego mleka, ale przeciez w takiej zwyklej lodowkowej zamrazarce mozna tylko 2tyg.trzymac wiec praktycznie niektore juz niedlugo powinnam wyrzucic.
No i jakos nie jestem przekonana juz do jakosci i swiezosci tego mleka
__________________
Nie uzywam kosmetykow testowanych na zwierzetach https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=597085

Moja galeria pazurkowa https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=611423
Samantha7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-07, 08:25   #186
Margosia__
Zakorzenienie
 
Avatar Margosia__
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Kraków zazwyczaj :)
Wiadomości: 11 827
Dot.: Maluszki pożegnały nasze brzuszki Mamusie Lipcowo - Sierpniowe 2013

Skylie jak tam Wojtuś w roli uczniaka się czuje?
__________________
Duży

Mały
Margosia__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-07, 08:29   #187
Belushi
Raczkowanie
 
Avatar Belushi
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 152
Dot.: Odp: Maluszki pożegnały nasze brzuszki Mamusie Lipcowo - Sierpniowe 2013

Cytat:
Napisane przez taribari Pokaż wiadomość
Witajcie wakacyjne mamusie czy ja też mogę dołączyć? Czytam Was od początku ale tak zapitalałyście z postami, że w końcu urodziłam zanim nadrobiłam

Jestem z Łodzi a mój synek urodził się 17.06 w 35 tc. Ważył 2600 i miał 53 cm więc całkiem dorodny był z niego wcześniak. Niestety miał problemy z jedzeniem m.in. przez żółtaczkę i infekcje i 2 pierwsze tyg. spędził w szpitalu. Niedługo stuknie mu 3 miesiąc a jak na dorosłego faceta przystało potrafi już przysypiać całą noc (ale tylko wtedy gdy jest w kokonie). Ma lekką anemię więc jeszcze się nie szczepiliśmy. Aha...U nas dziś na obiad mielone i kapusta z koperkiem a młody zje Bebilon Comfort

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Witaj
My też jemy Bebilon Comfort także nasze maluchy mogą się stuknąć swoimi buteleczkami
Cytat:
Napisane przez Margosia__ Pokaż wiadomość
Fragment o znieczuleniu mnie powalił

Jeju jaki Słodziak z Szymka
No a długiego spaceru bez snu i płaczu zazdrościmy Nam się udaje troszkę krócej

Pewnie, że dacie radę, kto jak nie my

Witam i powiem więcej Już Cię lubię
Witać, że choć dopiero się witasz to jesteś już Nasza od dawna
Polać Jej

A i masz synusia starszego od mojegoA tak ładnie otwierałam kiedyś listę

---------- Dopisano o 09:24 ---------- Poprzedni post napisano o 09:21 ----------


Prawda, że rzuca się w oczy?
Ja też jak sobie przypomnę minę anestezjologa jak usłyszał moje nie to chce mi sie śmiać chyba rzadko mu odmawiają
__________________
CG od 24.03.13
Zapuszczam włosy: 05.05.13 -> 28cm 01.06.13 ->31

Piotruś
Belushi jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-09-07, 08:29   #188
mela1234
Zakorzenienie
 
Avatar mela1234
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Pabianice/k. Łodzi
Wiadomości: 4 957
Odp: Dot.: Odp: Maluszki pożegnały nasze brzuszki Mamusie Lipcowo - Sierpniowe 2013

Cytat:
Napisane przez domciatko Pokaż wiadomość
Czyli ściągać z piersi z której dziecko jadło tak? A ta druga ściągnąć po kolejnym karmieniu tak ?
A mrozicie w workach?

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Ja mrozilam i fajne bo mało miejsca zajmują. Tyle że są drogie i jak się skończyły to w pojemnikach na mocz mrozilam.





Cytat:
Napisane przez Belushi Pokaż wiadomość
W tym momencie nie pracuję, uczę się. Relacji z TŻ generalnie nie ma, nie mieszkamy razem a on ma nas gdzieś, także jest ciężko ale daję radę. Za dużego wyboru nie mam.

Przykro mi z powodu TZ
ale czasem lepiej być samemu niż męczyć się z kims nieodpowiednim.




Cytat:
Napisane przez taribari Pokaż wiadomość
Witajcie wakacyjne mamusie czy ja też mogę dołączyć? Czytam Was od początku ale tak zapitalałyście z postami, że w końcu urodziłam zanim nadrobiłam

Jestem z Łodzi a mój synek urodził się 17.06 w 35 tc. Ważył 2600 i miał 53 cm więc całkiem dorodny był z niego wcześniak. Niestety miał problemy z jedzeniem m.in. przez żółtaczkę i infekcje i 2 pierwsze tyg. spędził w szpitalu. Niedługo stuknie mu 3 miesiąc a jak na dorosłego faceta przystało potrafi już przysypiać całą noc (ale tylko wtedy gdy jest w kokonie). Ma lekką anemię więc jeszcze się nie szczepiliśmy. Aha...U nas dziś na obiad mielone i kapusta z koperkiem a młody zje Bebilon Comfort

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
No wreszcie ktoś ode mnie Witaj


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
mela1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-07, 08:30   #189
Charlize89
Rozeznanie
 
Avatar Charlize89
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Kaszuby
Wiadomości: 705
Dot.: Maluszki pożegnały nasze brzuszki Mamusie Lipcowo - Sierpniowe 2013

Dotka wiem, że czekasz (tak jak ja) na film o przygodach Greya i Steele

W załączniku aktor który ma go zagrać, szczerze to inaczej go sobie wyobrażałam. Z wyglądu nie podoba mi się ten aktor.

http://www.pudelek.pl/artykul/58735/...istiana_greya/
http://www.pudelek.pl/artykul/58541/...istiana_greya/
__________________
10.12.2009 Razem
22.05.2010 Narzeczeni
01.10.2011 "Mężu przyjmij tę obrączkę..."
15.06.2012 Straciliśmy Naszego Aniołka (14tc)
30.07.2013 Narodziny Anulki
Charlize89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-07, 08:30   #190
Margosia__
Zakorzenienie
 
Avatar Margosia__
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Kraków zazwyczaj :)
Wiadomości: 11 827
Dot.: Maluszki pożegnały nasze brzuszki Mamusie Lipcowo - Sierpniowe 2013

Cytat:
Napisane przez Samantha7 Pokaż wiadomość
Co do odciagania i mrozenia to ja mam z 5 moze wiecej litrow mojego mleka, ale przeciez w takiej zwyklej lodowkowej zamrazarce mozna tylko 2tyg.trzymac wiec praktycznie niektore juz niedlugo powinnam wyrzucic.
No i jakos nie jestem przekonana juz do jakosci i swiezosci tego mleka
Wyślij mi troszkę Ja tylko na jedną noc potrzebuję

Odnośnie mrożenia to 2 tygodnie jeżeli masz zamrażarkę w lodówce, tzn jedna półka robi za zarażarkę... Jeżeli masz chłodziarko-zamrażarkę, tzn do lodówki są osobne drzwiczki i do zamrażarki osobne (a podejrzewam, że właśnie taką masz, bo tamtych to już chyba nie produkują:P) to spokojnie do pół roku

Inna kwestia jest tego typu, że jak masz mleko ściągane od początku to po prostu dla starszaka będzie nie wystarczające, bo przez pierwsze 3 miesiące skład mleka bardzo się zmienia i dopiero około 3 miesiąca się normuje
__________________
Duży

Mały
Margosia__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-07, 08:30   #191
surka
Zakorzenienie
 
Avatar surka
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Między marzeniem, a jego spełnieniem.
Wiadomości: 9 394
Dot.: Odp: Maluszki pożegnały nasze brzuszki Mamusie Lipcowo - Sierpniowe 2013

Cytat:
Napisane przez domciatko Pokaż wiadomość
A jeszcze sie pochwale uśmiechem mojego dziecka.
Dla takich momentów warto przeplakac wiele nocy.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Słodki uśmieszk i jakie ładne dziewczynki

Cytat:
Napisane przez mela1234 Pokaż wiadomość

Poranny zaciesz po jedzeniu. Zdjęcia robione z bliska bo mała na ramieniu do odbicia byla

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Uśmiech od ucha do ucha

Belushi

Dzięki za opis

Cytat:
Napisane przez katarzynkajg Pokaż wiadomość
Witam się na odchowalni
Muszę pochwalić mojego synusia że wczoraj był bardzo grzeczny na spacerze pierwszy raz wytrzymał półtorej godziny bez płaczu w wózku , wczoraj po raz pierwszy huśtał sie na huśtawce z moim bratem i miał taki zaciesz ze aż serce mi rosło. Za to po spacerze był taki zmęczony że nie potrafił zasnąć i strasznie marudził więc postanowiłam spróbować waszego patentu włączyłam suszarke z yt i 2 minuty i dziecko odleciało
Poniżej przesyłam zdjęcie Szymusia z moim bratem

Lec wstawić pranie i ponadrabiam troszeczkę
Super chłopaki

Cytat:
Napisane przez Belushi Pokaż wiadomość
W tym momencie nie pracuję, uczę się. Relacji z TŻ generalnie nie ma, nie mieszkamy razem a on ma nas gdzieś, także jest ciężko ale daję radę. Za dużego wyboru nie mam.
No to trochę cięzko masz A dla tż

Cytat:
Napisane przez taribari Pokaż wiadomość
Witajcie wakacyjne mamusie czy ja też mogę dołączyć? Czytam Was od początku ale tak zapitalałyście z postami, że w końcu urodziłam zanim nadrobiłam

Jestem z Łodzi a mój synek urodził się 17.06 w 35 tc. Ważył 2600 i miał 53 cm więc całkiem dorodny był z niego wcześniak. Niestety miał problemy z jedzeniem m.in. przez żółtaczkę i infekcje i 2 pierwsze tyg. spędził w szpitalu. Niedługo stuknie mu 3 miesiąc a jak na dorosłego faceta przystało potrafi już przysypiać całą noc (ale tylko wtedy gdy jest w kokonie). Ma lekką anemię więc jeszcze się nie szczepiliśmy. Aha...U nas dziś na obiad mielone i kapusta z koperkiem a młody zje Bebilon Comfort

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

Witaj
surka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-09-07, 08:37   #192
czarownica1
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: chatka w środku lasu
Wiadomości: 4 189
Odp: Maluszki pożegnały nasze brzuszki Mamusie Lipcowo - Sierpniowe 2013

SURKA sa u Ciebie grzyby?

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
czarownica1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-07, 08:38   #193
katarzynkajg
Zadomowienie
 
Avatar katarzynkajg
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: JG
Wiadomości: 1 628
Dot.: Maluszki pożegnały nasze brzuszki Mamusie Lipcowo - Sierpniowe 2013

Cytat:
Napisane przez Margosia__ Pokaż wiadomość

Jeju jaki Słodziak z Szymka
No a długiego spaceru bez snu i płaczu zazdrościmy Nam się udaje troszkę krócej
Prawda, że rzuca się w oczy?
Dziękujemy
Jasne że widać zna nas jak łyse konie

Cytat:
Napisane przez Samantha7 Pokaż wiadomość

Katarzynka- fajny ten Twoj brat
dla synka za spacerek

Domi- ciekawi mnie ta woda. Musze obczaic u nas.
A gdzie to kupowalas w aptece jakiejs czy gdzie?
Czy ja wiem czy taki fajny
I podłączam się do pytania.

Boszzzzzzzzz ale mam dziś lenia no nic mi się nie chce a miałam takie ambitne plany na dziś między innymi chciałam zrobić porządki w szafce Szymka oraz w mojej bo strasznie nabałaganiłam i upycham juz łokciami , do tego chatke ogarnąć i grzyby które tz nazbierał a ja tylko pranie wstawiłam
__________________
Coraz bliżej święta, coraz bliżej święta...


10.07.2013
Szymuś

Razem od 2003 roku
katarzynkajg jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-07, 08:38   #194
Belushi
Raczkowanie
 
Avatar Belushi
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 152
Dot.: Odp: Maluszki pożegnały nasze brzuszki Mamusie Lipcowo - Sierpniowe 2013

Cytat:
Napisane przez mela1234 Pokaż wiadomość
Przykro mi z powodu TZ
ale czasem lepiej być samemu niż męczyć się z kims nieodpowiednim.
Cytat:
Napisane przez surka Pokaż wiadomość
Belushi

Dzięki za opis


No to trochę cięzko masz A dla tż
No właśnie powiem Wam, że bez niego jest mi łatwiej, bo zajmuję się jednym dzieckiem a nie dwoma tak naprawdę. A wiem, że sobie dam radę i to on swoim zachowaniem cholernie dużo traci.
__________________
CG od 24.03.13
Zapuszczam włosy: 05.05.13 -> 28cm 01.06.13 ->31

Piotruś

Edytowane przez Belushi
Czas edycji: 2013-09-07 o 08:41
Belushi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-07, 08:40   #195
czarownica1
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: chatka w środku lasu
Wiadomości: 4 189
Odp: Maluszki pożegnały nasze brzuszki Mamusie Lipcowo - Sierpniowe 2013

Witaj TARI test spozywczy zaliczony
Dorodny wczesniaczek. Teraz to jz tylko lepiej bedzie!

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
czarownica1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-07, 08:41   #196
taribari
Zadomowienie
 
Avatar taribari
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 1 266
Odp: Maluszki pożegnały nasze brzuszki Mamusie Lipcowo - Sierpniowe 2013

Margosia tak wypatrywałam Twojego Glutka że mój z zazdrości chyba wyskoczył

Belushi na zdrowie naszym maluszkom!

Mam wrażenie że Was znam wszystkie od zawsze. Dziękuję za miłe przyjęcie


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Marika (23 tc)
Ptyś

I Love The Life I Live
I Live The Life I Love

taribari jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-07, 08:41   #197
mela1234
Zakorzenienie
 
Avatar mela1234
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Pabianice/k. Łodzi
Wiadomości: 4 957
Odp: Dot.: Odp: Maluszki pożegnały nasze brzuszki Mamusie Lipcowo - Sierpniowe 2013

Cytat:
Napisane przez czarownica1 Pokaż wiadomość
SURKA sa u Ciebie grzyby?

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
u mnie sa

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
mela1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-07, 08:42   #198
czarownica1
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: chatka w środku lasu
Wiadomości: 4 189
Odp: Maluszki pożegnały nasze brzuszki Mamusie Lipcowo - Sierpniowe 2013

BELUSHI lepiej samej sie zmagac z trudnosciami zyciowymi niz miec na dokladke takiego faceta. Dzielna Dziewczynko trzymam kciuki zeby Ci sie jak najlepiej wszystko ukladalo!

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
czarownica1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-07, 08:47   #199
Margosia__
Zakorzenienie
 
Avatar Margosia__
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Kraków zazwyczaj :)
Wiadomości: 11 827
Dot.: Maluszki pożegnały nasze brzuszki Mamusie Lipcowo - Sierpniowe 2013

Cytat:
Napisane przez tweedledee Pokaż wiadomość
Hej laski, też się meldujemy
Dzisiaj po kąpieli i emocjach z tym związanych Ali przespał ciurkiem 3h Na spokojnie obejrzeliśmy z tżtem film, przed chwilą się obudił, popił trochę mleczka i znowu kima
Ciekawi mnie, gdzie jest haczyk
Poczekaj jeszcze dwa tygodnie
Cytat:
Napisane przez Samantha7 Pokaż wiadomość
Nakarmilam małego , patrzę nie chce spać No to go do,lozeczka i mowie " masz spać albo rób co chcesz,ale ja musze zjesc tez bo chyba chcesz zeby mleko jeszcze było w tych cyckach i bądź grzeczny"
A on patrzył na mnie takimi oczami dużymi i zamknął je, a teraz zjadlam i on se cos tam gledzi
Też tak szantażuję


Misiaczka za kikuta

Neni u nas plan dnia też dyktuje Młody i nie ma konkretnych godzin, ale za to czynności są już powtarzalne i da się go wyczuć Wstaje zje, potem ma około 1,5-2h aktywności, zje idzie spać a potem powtórka (w dzień staramy się karmić co 2,5-3h więc jak ma krótką drzemkę i da się to staram się go przetrzymać, jeżeli się nie da to karmię)...
I też zdarzają Mu się dni, że nie chce spać w ogóle i dni śpiocha

---------- Dopisano o 09:47 ---------- Poprzedni post napisano o 09:44 ----------

Cytat:
Napisane przez katarzynkajg Pokaż wiadomość
Boszzzzzzzzz ale mam dziś lenia no nic mi się nie chce a miałam takie ambitne plany na dziś między innymi chciałam zrobić porządki w szafce Szymka oraz w mojej bo strasznie nabałaganiłam i upycham juz łokciami , do tego chatke ogarnąć i grzyby które tz nazbierał a ja tylko pranie wstawiłam
Ha ha ha... miałam podobne plany...ale mam tyle zaległości na wizażu
Cytat:
Napisane przez taribari Pokaż wiadomość
Margosia tak wypatrywałam Twojego Glutka że mój z zazdrości chyba wyskoczył

Belushi na zdrowie naszym maluszkom!

Mam wrażenie że Was znam wszystkie od zawsze. Dziękuję za miłe przyjęcie
To chyba Glut wyskoczył z zazdrości, że miał być pierwszy a kolega mu się w kolejkę wtrynił Tylko skąd on taki mądry to wiedział?
Idę po drożdżówkę To będzie 3 śniadanie
__________________
Duży

Mały
Margosia__ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-09-07, 08:50   #200
Anulka_p
Zakorzenienie
 
Avatar Anulka_p
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 4 803
Dot.: Maluszki pożegnały nasze brzuszki Mamusie Lipcowo - Sierpniowe 2013

Witam się na Odchowalni i nowymi mamami z Misiem przy cycu.
__________________
28.07.2012- I ślubuję Ci miłość...
09.07.2013 g. 4:55- Wreszcie jesteś- Michaś   
Anulka_p jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-07, 08:51   #201
domciatko
Zakorzenienie
 
Avatar domciatko
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 9 030
GG do domciatko
Re: Maluszki pożegnały nasze brzuszki Mamusie Lipcowo - Sierpniowe 2013

Taribari witaj w klubie

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
handmade by Domcia - tu tworzę
MAMA W UK- tu piszę

domciatko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-07, 08:53   #202
Margosia__
Zakorzenienie
 
Avatar Margosia__
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Kraków zazwyczaj :)
Wiadomości: 11 827
Dot.: Maluszki pożegnały nasze brzuszki Mamusie Lipcowo - Sierpniowe 2013

Cytat:
Napisane przez d0tkaaa Pokaż wiadomość
tez sie nad tym zzastanawialam.. bo mam kapsułki odrazu k plus d ( bodajze chyba nie>:P) i niewiem co teraz czy mam podawac je co drugi dzien czy co? czy kupic osobno? karmie mniej wiecej 3-2 razy na dobe mm..

Mhm fajnie.

Chwale sie w klubie swoim skarbem
Dziewczyny karmiące mieszanie jeżeli chodzi o witaminę k to podaje się ją co drugi dzień jeżeli dziecko je minimum dwa pełne posiłki mm na dzień

I to jest ważne, ponieważ przedawkowanie witaminy k jest podobno niebezpieczne Tak mi mówiła położna jak nas odwiedzała po porodzie
__________________
Duży

Mały
Margosia__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-07, 08:54   #203
domciatko
Zakorzenienie
 
Avatar domciatko
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 9 030
GG do domciatko
Re: Maluszki pożegnały nasze brzuszki Mamusie Lipcowo - Sierpniowe 2013

Samanta gripe water tutaj można dostać wszędzie. Ale na necie tez widziałam, w aptekach, supermarkecie. Na razie wszystko ok po tej wodzie. Mała przestała mi sie prezyc i w końcu kupa poszła, a nawet dwie.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
handmade by Domcia - tu tworzę
MAMA W UK- tu piszę

domciatko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-07, 08:55   #204
czarownica1
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: chatka w środku lasu
Wiadomości: 4 189
Odp: Dot.: Re: Maluszki pożegnały nasze brzuszki Mamusie Lipcowo - Sierpniowe 2013

Cytat:
Napisane przez domciatko Pokaż wiadomość
Czyli ściągać z piersi z której dziecko jadło tak? A ta druga ściągnąć po kolejnym karmieniu tak ?
A mrozicie w workach?

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Tak. Sara skonczy jesc i sciagaj reszte. Ja troszke czekam, tzn. Antos konczy i zanim odbije, zanim go przekaze w dobre rece lub poloze i podepne sie po dojarke to troszke czasu mija. Jeszcze czasem klade goraca pieluche na cycek albo masuje miejsca gdzie jakas grudka. Sciagam ile sie da potem odpinam na chwile masuje i znowu podpinam. Reguluje sile ciagniecia. I tak ze dwa razy masaz dojenie.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
czarownica1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-07, 08:56   #205
Margosia__
Zakorzenienie
 
Avatar Margosia__
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Kraków zazwyczaj :)
Wiadomości: 11 827
Dot.: Maluszki pożegnały nasze brzuszki Mamusie Lipcowo - Sierpniowe 2013

No... tyle mamy nowych Mam, że można odnieść wrażenie, że się wątki pomyliło

Belushi ja mam moją sierścię z DT, tylko jak zobaczyła Dotkę pierwszy raz to chciała ją zjeść
__________________
Duży

Mały
Margosia__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-07, 08:56   #206
czarownica1
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: chatka w środku lasu
Wiadomości: 4 189
Odp: Maluszki pożegnały nasze brzuszki Mamusie Lipcowo - Sierpniowe 2013

Mam buteleczki medeli i tak zamrazam.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
czarownica1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-07, 08:58   #207
Margosia__
Zakorzenienie
 
Avatar Margosia__
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Kraków zazwyczaj :)
Wiadomości: 11 827
Dot.: Maluszki pożegnały nasze brzuszki Mamusie Lipcowo - Sierpniowe 2013

O nie syn wrócił... a ja się nie ubrałam
__________________
Duży

Mały
Margosia__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-07, 08:59   #208
Samantha7
Zakorzenienie
 
Avatar Samantha7
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Z daleka
Wiadomości: 4 258
Dot.: Maluszki pożegnały nasze brzuszki Mamusie Lipcowo - Sierpniowe 2013

Cytat:
Napisane przez Charlize89 Pokaż wiadomość
Dotka wiem, że czekasz (tak jak ja) na film o przygodach Greya i Steele

W załączniku aktor który ma go zagrać, szczerze to inaczej go sobie wyobrażałam. Z wyglądu nie podoba mi się ten aktor.

http://www.pudelek.pl/artykul/58735/...istiana_greya/
http://www.pudelek.pl/artykul/58541/...istiana_greya/
Spoko nawet zeby nie ta broda kozia.

Cytat:
Napisane przez Margosia__ Pokaż wiadomość
Wyślij mi troszkę Ja tylko na jedną noc potrzebuję

Odnośnie mrożenia to 2 tygodnie jeżeli masz zamrażarkę w lodówce, tzn jedna półka robi za zarażarkę... Jeżeli masz chłodziarko-zamrażarkę, tzn do lodówki są osobne drzwiczki i do zamrażarki osobne (a podejrzewam, że właśnie taką masz, bo tamtych to już chyba nie produkują:P) to spokojnie do pół roku

Inna kwestia jest tego typu, że jak masz mleko ściągane od początku to po prostu dla starszaka będzie nie wystarczające, bo przez pierwsze 3 miesiące skład mleka bardzo się zmienia i dopiero około 3 miesiąca się normuje
O no prosze.
Tak mam taka z dwoma drzwiami.

O no to lipa. Bo ja juz nie sciagam bo po co jak maly zjada wiekszosc.
Wtedy mialam poprostu taki nawal ze masakra. Ze 4 bahorki by szlo wykarmic

Z checia bym sie podzielila, ale zpsulo by sie zanim by doszlo, niestety.

Tak leze i mysle, ze moze to i wygoda ze lozeczko jest w moim pokoju, ale z kolei nie moge spac i sluchac tego stekania juz jego przez sen. Jak nie Tz chrapiacy to syn stekajacy

Wiecie, ze dzis mialam ochote wyjsc w kapciach wsiasc w auto i jechac byle gdzie i napisac Tz ze masz pol zamrazarki mleka. Nie wiem kiedy wroce.
No,ale nie umiem tankowac beznyny wiec daleko bym nie pojechala.

Tz jest chory tzn.ma katar i kaszle. Juz mu mowilam wczesniej 2dni temu zeby cos ma to wzial, ale jak sie ma osla za skora to nie bo chemia sie truc nie bedzie, a miodu i mleka mu sie nie chce robic, a tam samo przejdzie
By ubil ubilby gada upartego. Wczoraj zauwazyl ze samo nie przejdzie i sytop se zakupil- eugieniusz

Bosz ide spac chyba. Wiecie ktora u mnie? 3w nocy, a potem znow bede spac z malym do 15stej. A obiecalam se ze bede chodzic wczesniej spac i wczesniej wstawac

Milego dnia
__________________
Nie uzywam kosmetykow testowanych na zwierzetach https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=597085

Moja galeria pazurkowa https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=611423
Samantha7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-07, 09:00   #209
czarownica1
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: chatka w środku lasu
Wiadomości: 4 189
Odp: Maluszki pożegnały nasze brzuszki Mamusie Lipcowo - Sierpniowe 2013

Piszecie o tych grzybach ze sie musze wybrac

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
czarownica1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-07, 09:09   #210
eveewe
Zakorzenienie
 
Avatar eveewe
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 5 133
GG do eveewe
Dot.: Maluszki pożegnały nasze brzuszki Mamusie Lipcowo - Sierpniowe 2013

Cytat:
Napisane przez taribari Pokaż wiadomość
Witajcie wakacyjne mamusie czy ja też mogę dołączyć? Czytam Was od początku ale tak zapitalałyście z postami, że w końcu urodziłam zanim nadrobiłam

Jestem z Łodzi a mój synek urodził się 17.06 w 35 tc. Ważył 2600 i miał 53 cm więc całkiem dorodny był z niego wcześniak. Niestety miał problemy z jedzeniem m.in. przez żółtaczkę i infekcje i 2 pierwsze tyg. spędził w szpitalu. Niedługo stuknie mu 3 miesiąc a jak na dorosłego faceta przystało potrafi już przysypiać całą noc (ale tylko wtedy gdy jest w kokonie). Ma lekką anemię więc jeszcze się nie szczepiliśmy. Aha...U nas dziś na obiad mielone i kapusta z koperkiem a młody zje Bebilon Comfort

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
oooo witamy kolejna mamusie
Cytat:
Napisane przez Samantha7 Pokaż wiadomość

Wiecie, ze dzis mialam ochote wyjsc w kapciach wsiasc w auto i jechac byle gdzie i napisac Tz ze masz pol zamrazarki mleka. Nie wiem kiedy wroce.
No,ale nie umiem tankowac beznyny wiec daleko bym nie pojechala.
kocham cie - jak Boga kocham

belushi tez jestem zdania, ze jak sie ktos nie nadaje na ojca i partnetra, nie ma co uszczesliwiac sie na sile. Silna dziewczyna jestes, a on niech zaluje chwil ktore traci z Zuzi dziecinstwa.

Moje dzieci nakarmione i ubrane - Aleks tez przewiniety. Mlody lezy w lezaczku, a mloda z babcia na podworku.
__________________
Nigdy nie odbieraj nikomu nadziei ! Może to jedyne co mu pozostało !

12.06.2010

Marysia - 11.08.2011

Aleks - 08-07-2013
eveewe jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:06.