depilacja laserowa Kraków - Strona 7 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Medycyna estetyczna

Notka

Medycyna estetyczna W tym miejscu znajdziesz pytania i odpowiedzi z zakresu medycyny estetycznej. Wejdź i zobacz jak możesz podnieść jakość swojego życia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-11-01, 09:39   #181
FANTASTYCZNAJA
Przyczajenie
 
Avatar FANTASTYCZNAJA
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 15
Dot.: depilacja laserowa Kraków

Cześć jestem po zabiegu na przebarwienia posłoneczne laserm Vectus i po złuszczeniu naskórka moje przebarwienie jest o kilka ton jaśniejsze....ale jeszcze jest....w szoku jestem że jeden zabieg tak fajnie rozjaśnił tą dużą brązową plamę! POLECAM! Następny zabieg jutro
FANTASTYCZNAJA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-09, 09:17   #182
quid
Raczkowanie
 
Avatar quid
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 55
Dot.: depilacja laserowa Kraków

Cytat:
Napisane przez FANTASTYCZNAJA Pokaż wiadomość
Cześć jestem po zabiegu na przebarwienia posłoneczne laserm Vectus i po złuszczeniu naskórka moje przebarwienie jest o kilka ton jaśniejsze....ale jeszcze jest....w szoku jestem że jeden zabieg tak fajnie rozjaśnił tą dużą brązową plamę! POLECAM! Następny zabieg jutro
jak tam po zabiegu? widzisz różnicę po drugim?
quid jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-13, 09:17   #183
FANTASTYCZNAJA
Przyczajenie
 
Avatar FANTASTYCZNAJA
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 15
Dot.: depilacja laserowa Kraków

Cytat:
Napisane przez quid Pokaż wiadomość
jak tam po zabiegu? widzisz różnicę po drugim?
EEEEEEE NOOOOOOOOOO znowu zrzuciłam skórę i plamy jakby NIE MA! to znaczy lekko jeszcze ją widzę ale mam już zakupiony krem rozjaśniający więc zacznę go stosować na dniach i powinno być git ale jestem HAPPY! Polecam szczerze !i laser i miejsce gdzie robiłam zabieg bo na prawdę działa!

---------- Dopisano o 10:17 ---------- Poprzedni post napisano o 09:54 ----------

Cytat:
Napisane przez Madame Czewska Pokaż wiadomość
witam, ja również miałam w instytucie Medestetis na Odrowąża 18, depilacji poddawałam pachy i bikini, zabieg był wykonany pod nadzorem pani dr co od razu działało uspokajająco. Na początku została przeprowadzona konsultacja, później zmierzono poziom barwnika w skórze i został określony kolor oraz grubość włosa. Jestem zachwycona, ponieważ wcześniejszy zabieg wykonywany w innym gabinecie, na innym laserze musiałam przerwać, tak okrutnie bolało! Efekt zabiegu widzę dopiero po 3 tygodniach, włosów jest zdecydowanie mniej. Wybieram się jeszcze na 2 zabiegi bo z tego co wyczytałam i co potwierdziła konsultacja dla efektu powinny być przeprowadzone minimum 3 zabiegi, jesienią planuje wykonać serie na łydki i uda. Pozdrawiam
u mnie przy zabiegu nie było nadzoru pani doktor a też chodzę do medestetis, choć osobiście jej obecność dla mnie nie ma znaczenia bo bardzo bezpiecznie czuję się w samym ośrodku. Wszyscy są bardzo pomocni i uprzejmi. Widać że dbają i im zależy na kliencie. U mnie zabieg przeprowadzała kosmetolożka bardzo sympatyczna osoba i najważniejsze że zabieg skuteczny! miałam ostatnio pierwszy raz vectusa na pachy i jestem zaskoczona bo zero włosków pod pachami hihi
FANTASTYCZNAJA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-18, 08:13   #184
JurekO
Przyczajenie
 
Avatar JurekO
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 15
Dot.: depilacja laserowa Kraków

---------- Dopisano o 10:17 ---------- Poprzedni post napisano o 09:54 ----------

[/COLOR]

u mnie przy zabiegu nie było nadzoru pani doktor a też chodzę do medestetis, choć osobiście jej obecność dla mnie nie ma znaczenia bo bardzo bezpiecznie czuję się w samym ośrodku. Wszyscy są bardzo pomocni i uprzejmi. Widać że dbają i im zależy na kliencie. U mnie zabieg przeprowadzała kosmetolożka bardzo sympatyczna osoba i najważniejsze że zabieg skuteczny! miałam ostatnio pierwszy raz vectusa na pachy i jestem zaskoczona bo zero włosków pod pachami hihi [/QUOTE]

Siemka! Faktycznie pani doktor nie ma przy zabiegu depilacji laserowej, przynajmniej u mnie. Ale jak raz po zabiegu dostałem dziwnej reakcji skórnej (na plecach- czerwona, swędząca wysypka) to na drugi dzień już siedziałem w gabinecie u doktor Grodeckiej. Kontakt z gabinetem bardzo dobry odpisują, oddzwaniają, przypominają dawno nie spotkałem się z obsługą na tak wysokim poziomie...choć samo miejsce bardzo kameralne i skromne....
JurekO jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-24, 10:23   #185
Celebrytkaaa
Przyczajenie
 
Avatar Celebrytkaaa
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 17
Dot.: depilacja laserowa Kraków

Ja też przed depilacją miałam konsultację z dr.Grodecką ponieważ choruję na Hashimoto i PCO (policystyczne) ponadto jestem na stałych lekach na serce, także od razu zostałam skierowana do gabinetu lekarza. Podejrzewam że jak osoby są zdrowe to wystarczy kwalifikacja przez kosmetologa. Natomiast sam zabieg wykonywany jest przez kosmetolożki

Edytowane przez 61a08125505a341f1365cc627294330b05bf0ff7_5eb5e47234ae2
Czas edycji: 2018-11-23 o 19:57
Celebrytkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-30, 15:50   #186
Magdin
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 39
Dot.: depilacja laserowa Kraków

Laserowe usuwanie owłosienia nie wpływa negatywnie na funkcje organizmu, stosowane lasery działają powierzchniowo przy długości fali 800 nm. Włosy po użyciu lasera nigdy nie odrastają, ponieważ wiązki energii są pochłaniane przez barwnik włosów, który pod wpływem ciepła uszkadza miejsca w których włosy się regenerują. Depilacja laserowa Kraków wiąże wiązki promieni, które są emitowane przez laser diodowy niszczą cebulkę, przenikają aż do mieszka włosowego gdzie jest uszkadzany macierz włosa.

Edytowane przez Magdin
Czas edycji: 2016-07-03 o 15:00 Powód: poprawa
Magdin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-10, 10:33   #187
quid
Raczkowanie
 
Avatar quid
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 55
Dot.: depilacja laserowa Kraków

Nadzór lekarza jest bezsensu przy tak banalnym zabiegu jak depilacja laserowa a na Vectusie to już w ogóle! Ten laser jest tak "inteligentny" że trzeba się postarać żeby zrobić nim krzywdę! ja go uwielbiam jestem dzięki niemu super gładka!
quid jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-12-13, 09:28   #188
JurekO
Przyczajenie
 
Avatar JurekO
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 15
Dot.: depilacja laserowa Kraków

Laser może być "inteligentny"....ale nie zawsze jesteśmy wstanie przewidzieć reakcję skóry. Wyobraź że skończyłem serie na plecy i tylko raz na 6 zabiegów moja skóra zareagowała w sposób nieprzewidywalny.... na drugi dzień zaczęło swędzieć i piec.... skóra zaczerwieniona z dziwnymi krostami....i uwierz mi zabieg był dobrze i starannie wykonany bo sama maszyna to za mało, najważniejsze są ręce w jakie się oddajemy.
JurekO jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-17, 09:25   #189
SabrinaCzarownica
Przyczajenie
 
Avatar SabrinaCzarownica
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 13
Dot.: depilacja laserowa Kraków

Też uważam że laser jest bezpieczny ale to wcale nie oznacza że nie może być powikłań po zabiegu to chyba oczywiste. Dlatego dziwi mnie fakt że taki sprzęt czyt.laser diodowy stoi w miejscu gdzie nie przyjmuje lekarz.
SabrinaCzarownica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-17, 12:00   #190
annika7
Raczkowanie
 
Avatar annika7
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 44
Dot.: depilacja laserowa Kraków

Cytat:
Napisane przez KetsiO Pokaż wiadomość
Jak mam być szczera, boję się laserów bo dają duże powikłąnia. Moja koleżanka w Bonarce robiła jakimś laserem przebarwienia i zniszczono jej skórę. Łuszczyła się po laserze chyba z 2 tygodnie, wyglądała strasznie. Ja robiłam peelingi medyczne/chemiczne kilka razy i aż tak nigdy nie łuszczyła się skóra. Wyglądała jak pyton i te łuski FEEEE. Pamiętam robiła to przełom jesień/zima więc już w czapce i szaliku wychodziłą z domu....
A teraz ma przesuszoną trwale skórę i nadal przebarwienia.
To może być po pierwsze kwestia wrażliwości skóry, a po drugie nieodpowiedniego lasera (lub zbyt dużej jego mocy). Chodzi, np. o długość fal. Najlepsze są fale o długości 808 nm, które oddziaływują na melanocyty zawarte w mieszkach włosowych, ale nie uszkadzają naskórka. Jeszcze jedna może być przyczyna takich brzydkich efektów po laserze - brak wiedzy na temat przeciwskazań do jego stosowania. W podrzędnych gabinetach nawet nie pytają, czy stosujesz retinol, piłaś dziurawiec albo alkohol na 24h przed zabiegiem, a potem są takie efekty. Dlatego warto chodzić tam, gdzie jest gwarantowane pełne bezpieczeństwo zabiegów. Ja ostatnio chodzę do Gabinetu Kosmetycznego & SPA Źródło Zdrowia i Urody http://zrodlourody.com.pl/ , który jest na Dobrego Pasterza w zabytkowym drewnianym domu krakowskim. Ten gabinet jest zdecydowanie wart polecenia.
annika7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-17, 19:21   #191
thruone
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 20
Lightbulb Dot.: depilacja laserowa Kraków

Przeczytałam wszytskie 7 stron wywodów i nadal nie wiem.
DUET czy VECTUS?
W stronę obu padały pochlebne komentarze, ale jaka tak naprawdę jest między nimi zasadnicza różnica?
Rozważam co lepsze, chcę zacząć od pach, później pewnie poleci… Póki co jednak zbieram zaskórniaki.
Z góry dzięki za wszystkie informacje.

Ok, jeszcze dodam, iż skupiam się przede wszystkim na:
- Active Woman
- Dermikos
- My Body Clinic
- Medestetis

Który najlepszy? Gdzie jest rozsądnie cenowo, ale dokładnie?

Edytowane przez thruone
Czas edycji: 2015-12-17 o 19:41 Powód: bo tak :)
thruone jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-12-27, 09:30   #192
JurekO
Przyczajenie
 
Avatar JurekO
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 15
Dot.: depilacja laserowa Kraków

Cytat:
Napisane przez thruone Pokaż wiadomość
Przeczytałam wszytskie 7 stron wywodów i nadal nie wiem.
DUET czy VECTUS?
W stronę obu padały pochlebne komentarze, ale jaka tak naprawdę jest między nimi zasadnicza różnica?
Rozważam co lepsze, chcę zacząć od pach, później pewnie poleci… Póki co jednak zbieram zaskórniaki.
Z góry dzięki za wszystkie informacje.

Ok, jeszcze dodam, iż skupiam się przede wszystkim na:
- Active Woman
- Dermikos
- My Body Clinic
- Medestetis

Który najlepszy? Gdzie jest rozsądnie cenowo, ale dokładnie?
Strasznie trudne pytania stawiasz, myślę że co człowiek to opinia. Jednemu może dana osoba, placówka, sposób funkcjonowania przypasować drugi będzie szukał czegoś innego. Cenowo chyba wszędzie w miarę podobnie, trzymają poziom w zależności od sprzętu. Dokładność wykonania depilacji to chyba standard wszędzie gdzie zależy im na powrocie klienta. Który najlepszy? hm mini wizażowy plebiscyt? Może napiszę że medestetis został najlepszym miejscem beauty w POLSCE w październiku brali udział w organizowanym przez gazetę gala plebiscycie i wygrali to chyba o czymś świadczy udanych wyborów pzd
JurekO jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-08, 13:44   #193
SalonCeleste
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 8
Dot.: depilacja laserowa Kraków

Warto zainteresować się depilacją laserową z użyciem lasera LinScan. Otrzymał on nagrodę "Prix de Beaute" od czytelniczek czasopisma "Cosmopolitan" dla najlepszego zabiegu medycyny estetycznej 2015 roku.LinScan to jedyny na świecie laser diodowy oferujący niezwykle szybkie usuwanie włosów, nawet przy dużej powierzchni zabiegowej.
Zintegrowane kontaktowe chłodzenie skóry oraz inteligentne oprogramowanie stanowią gwarancję bezpiecznego i skutecznego leczenia zarówno jaśniejszych, jak i ciemniejszych typów skóry. Dzięki zintegrowanemu skanerowi można przeprowadzić terapię całej części ciała lub tylko jej fragmentu. LinScan łączy duży obszar zabiegowy (50 mm x 15 mm) oraz wysokie parametry zabiegowe. Dzięki temu możliwa jest epilacja dużych powierzchni ciała, takich jak plecy czy nogi, w krótkim czasie i przy zachowaniu dużej skuteczności zabiegowej.
Niezależnie od okolicy poddanej zabiegowi zaleca się wykonanie serii zabiegów.
To ważne, aby korzystać z usług zaufanego i polecanego gabinetu!
SalonCeleste jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-08, 18:28   #194
kotuniu
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 2
Dot.: depilacja laserowa Kraków

Cytat:
Napisane przez thruone Pokaż wiadomość
Przeczytałam wszytskie 7 stron wywodów i nadal nie wiem.
DUET czy VECTUS?
W stronę obu padały pochlebne komentarze, ale jaka tak naprawdę jest między nimi zasadnicza różnica?
Rozważam co lepsze, chcę zacząć od pach, później pewnie poleci… Póki co jednak zbieram zaskórniaki.
Z góry dzięki za wszystkie informacje.

Ok, jeszcze dodam, iż skupiam się przede wszystkim na:
- Active Woman
- Dermikos
- My Body Clinic
- Medestetis

Który najlepszy? Gdzie jest rozsądnie cenowo, ale dokładnie?
thruone,
Wybrałaś już któryś salon, byłaś na jakimś zabiegu? Możesz podzielić się opiniami?
Też jestem na etapie wyboru salonu i po czytaniu wielu postów też jestem niezdecydowana, który wybrać.

A słyszałyście może o salonie Inna Klinika Piękna? Korzystała któraś z Was z zabiegów laserowych tam? Co możecie na ten temat powiedzieć? Wiem, że moja koleżanka tam była i w sumie jest zadowolona i ceny też kuszące. Tylko tam wykonują zabiegi laserem LightSheer Desire i szczerze to nie wiem czym on się różni od Dueta.

Będę wdzięczna za opinie, bo chciałabym jak najszybciej przystąpić do zabiegów...
kotuniu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-08, 20:44   #195
thruone
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 20
Thumbs up Dot.: depilacja laserowa Kraków

Cytat:
Napisane przez kotuniu Pokaż wiadomość
thruone,
Wybrałaś już któryś salon, byłaś na jakimś zabiegu? Możesz podzielić się opiniami?
Też jestem na etapie wyboru salonu i po czytaniu wielu postów też jestem niezdecydowana, który wybrać.
W My Body Clinic mają Duet, chyba spróbuję tam uderzyć. Dodatkowo mają teraz zniżki na niektóre zabiegi.. No i plus taki, że jeśli w styczniu się zacznie, to przed wakacjami zdąży się "odhaczyć" trzy zabiegi. Trzeba się szybko decydować.
Aha, a zainteresowana jestem paszkami i bikini. Zobaczymy co uda się zrealizować.
thruone jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-09, 21:57   #196
kotuniu
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 2
Dot.: depilacja laserowa Kraków

Cytat:
Napisane przez thruone Pokaż wiadomość
W My Body Clinic mają Duet, chyba spróbuję tam uderzyć. Dodatkowo mają teraz zniżki na niektóre zabiegi.. No i plus taki, że jeśli w styczniu się zacznie, to przed wakacjami zdąży się "odhaczyć" trzy zabiegi. Trzeba się szybko decydować.
Aha, a zainteresowana jestem paszkami i bikini. Zobaczymy co uda się zrealizować.
Mi się wydaje, że w Active Woman też mają Duet, na ich stronie opisują ten typ lasera. A wiecie ile jest czasu na wykorzystanie wykupionego u nich pakietu 5-ciu zabiegów?
kotuniu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-13, 20:03   #197
Saarenka
Raczkowanie
 
Avatar Saarenka
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 31
Dot.: depilacja laserowa Kraków

Cytat:
Napisane przez thruone Pokaż wiadomość
Przeczytałam wszytskie 7 stron wywodów i nadal nie wiem.
DUET czy VECTUS?
W stronę obu padały pochlebne komentarze, ale jaka tak naprawdę jest między nimi zasadnicza różnica?
Rozważam co lepsze, chcę zacząć od pach, później pewnie poleciâ?Ś Póki co jednak zbieram zaskórniaki.
Z góry dzięki za wszystkie informacje.

Ok, jeszcze dodam, iż skupiam się przede wszystkim na:
- Active Woman
- Dermikos
- My Body Clinic
- Medestetis

Który najlepszy? Gdzie jest rozsądnie cenowo, ale dokładnie?
MEDESTETIS chodzę do nich od 2 lat i zawsze byłam zadowolona z wizyty i cenowo też rozsądnie, mają programy lojalnościowe i inne zniżki dla "wiernych"pacjentów i faktycznie można na nich liczyć zawsze znajdą termin, nawet jeśli się to wiąże z przyjmowaniem po ich godzinach pracy także jak dla mnie bomba mega profesjonalizm, dostosowują się pod pacjenta to rzadkość w Polsce
Sam zabieg depilacji przebiega bardzo komfortowo i w luźnej atmosferze także polecam i pozdrawiam
Saarenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-14, 08:56   #198
quid
Raczkowanie
 
Avatar quid
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 55
Dot.: depilacja laserowa Kraków

Cytat:
Napisane przez Saarenka Pokaż wiadomość
MEDESTETIS chodzę do nich od 2 lat i zawsze byłam zadowolona z wizyty i cenowo też rozsądnie, mają programy lojalnościowe i inne zniżki dla "wiernych"pacjentów i faktycznie można na nich liczyć zawsze znajdą termin, nawet jeśli się to wiąże z przyjmowaniem po ich godzinach pracy także jak dla mnie bomba mega profesjonalizm, dostosowują się pod pacjenta to rzadkość w Polsce
Sam zabieg depilacji przebiega bardzo komfortowo i w luźnej atmosferze także polecam i pozdrawiam
To prawda, ja też do nich chodzę zgadzam się z Tobą w 100% i również ich polecam bardzo dobre miejsce
quid jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-19, 09:45   #199
BEZ TOLERANCJI
Przyczajenie
 
Avatar BEZ TOLERANCJI
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 19
Dot.: depilacja laserowa Kraków

Ja też polecam MED

---------- Dopisano o 10:45 ---------- Poprzedni post napisano o 10:40 ----------

A vectusem usunęłam włoski na łydkach, udach i bikini a teraz chodzę na serię - pachy i pośladki. Świetny sprzęt! polecam
BEZ TOLERANCJI jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-02-12, 17:30   #200
szam_anka
Przyczajenie
 
Avatar szam_anka
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 3
Dot.: depilacja laserowa Kraków

a ja poleciłabym LeaClinic na Św. Tomasza
To była moja pierwsza depilacja laserowa a mam bardzo niski próg bólu i myślałam, że będę cierpieć katusze za to, że sobie wymysliłam gładkie ciało ale sympatyczna Pani Kasia, która wykonywała mi zabieg tak mi zaanimowała czas spędzony na fotelu, że jakoś przezyłam ;-) Teraz już z zupełnie innym nastawieniem pójdę na kolejne serie i po raz pierwszy w życiu całe lato nie będę się przejmować odrastającymi włoskami polecam wszystkim
szam_anka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-15, 10:09   #201
morelka55
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 6
KRAKÓW; depilacja Light Sheer

Hej!
Poszukuję sprawdzonego gabinetu depilującego za pomocą light sheer/light sheer duet. Zwiedziłam już Vici Clinic (polecam jak najbardziej certyfikacja, profesjonalnie,wszystko śmiga jak powinno), ale widzę mnóstwo bardzo okazyjnych ofert na gruponach i praktycznie żadnego z nich nie mogę znaleźć na stronie dystrybutora

Wątpię dlatego w bezpieczeństwo owych zabiegów, mimo że są bajecznie tanie, kusi mnie żeby sprawdzić jakość tamtejszej obsługi, ale sprawdzanie tego na sobie może mieć opłakane skutki. Ma ktoś może informacje jak można inaczej sprawdzić pochodzenie lasera?

Edytowane przez Olivkaa200
Czas edycji: 2016-02-15 o 12:06
morelka55 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-29, 12:12   #202
Pankakes
Przyczajenie
 
Avatar Pankakes
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 29
Dot.: depilacja laserowa Kraków

Cytat:
Napisane przez Saarenka Pokaż wiadomość
MEDESTETIS chodzę do nich od 2 lat i zawsze byłam zadowolona z wizyty i cenowo też rozsądnie, mają programy lojalnościowe i inne zniżki dla "wiernych"pacjentów i faktycznie można na nich liczyć zawsze znajdą termin, nawet jeśli się to wiąże z przyjmowaniem po ich godzinach pracy także jak dla mnie bomba mega profesjonalizm, dostosowują się pod pacjenta to rzadkość w Polsce
Sam zabieg depilacji przebiega bardzo komfortowo i w luźnej atmosferze także polecam i pozdrawiam
Robiłam u nich depilację bodajże dwa sezony temu, nie wiem jak teraz ale wtedy było super, cała placówka nie jest duża ale dodaje to klimatu.
Pankakes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-02, 10:47   #203
marriina
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 3
Dot.: depilacja laserowa Kraków

[QUOTE=thruone;53837095]Przeczytałam wszytskie 7 stron wywodów i nadal nie wiem.
DUET czy VECTUS?
W stronę obu padały pochlebne komentarze, ale jaka tak naprawdę jest między nimi zasadnicza różnica?
Rozważam co lepsze, chcę zacząć od pach, później pewnie poleci… Póki co jednak zbieram zaskórniaki.
Z góry dzięki za wszystkie informacje.

Ok, jeszcze dodam, iż skupiam się przede wszystkim na:
- Active Woman
- Dermikos
- My Body Clinic
- Medestetis

Który najlepszy? Gdzie jest rozsądnie cenowo, ale dokładnie?

Kilka lat temu robiłam depilacje w ACTIVE WOMAN. Nogi, bikini, pachy. Ostatnio pojawiło sie kilka włsków więc wróciłam na zabieg odświeżający do Pani Kasi. I muszę powiedzieć, że gabinet bardzo się rozwinął!! Powiększona recepcja, nowy wyremontowany gabinet i dodatkowo okazało się, że na zabiegi odświeżające mam zniżkę -50% za bikini zapłaciłam 150zł! dodatkowo mają nowy model Light Sheera i zabieg trwał o wiele krócej niz kiedyś i w ogóle nie bolał. Teraz czekam aż włoski wypadną, mam nadzieję, że efekt będzie taki sam jak przy małej głowicy, bo miałam kilka lat spokoju. Więc zdam jeszcze relację za jakiś czas. Polecam ten gabinet za profesjonalne podejście i przemiłą atmosferę oraz dobre ceny
marriina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-06, 19:29   #204
monkaa321
Zakorzenienie
 
Avatar monkaa321
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 3 362
Dot.: depilacja laserowa Kraków

Cytat:
Napisane przez Kikia Pokaż wiadomość
Ja właśnie muszę dzwonić i umówić się jakoś na marzec na kolejny zabieg bikini

Cytat:
Napisane przez thruone Pokaż wiadomość
W My Body Clinic mają Duet, chyba spróbuję tam uderzyć. Dodatkowo mają teraz zniżki na niektóre zabiegi.. No i plus taki, że jeśli w styczniu się zacznie, to przed wakacjami zdąży się "odhaczyć" trzy zabiegi. Trzeba się szybko decydować.
Aha, a zainteresowana jestem paszkami i bikini. Zobaczymy co uda się zrealizować.
czy możecie powiedzieć jak efekty? chce się tam wybrać i szukam jakichś informacji
__________________
Pod moim sercem,inne bije serce... Nieznane, a jakże bliskie i jakże kochane. Pod moim sercem małe rączki dziecka, cichutko pukają do mojego serca. Myślę, sobie wtedy: może być wspanialej? Noszę w sobie życie, które Bóg mi daje!

monkaa321 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-12, 10:12   #205
marriina
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 3
Dot.: depilacja laserowa Kraków

Cytat:
Napisane przez monkaa321 Pokaż wiadomość
czy możecie powiedzieć jak efekty? chce się tam wybrać i szukam jakichś informacji
Ja miesiąc temu robiłam zabieg odświeżający depilacji laserowej w Active Woman laserem LIGHT SHEER DUET, no i muszę powiedzieć, że efekt super. Wszystkie włoski wypadłay, jak na razie nic nie odsrasta. A o wiele mniej bolało niż tą starą końcówką LS. Jak dobrze, że technologia idzie do przodu jak na taki sprzęt maja bardzo dobre ceny w salonie. Za bikini zapłaciłam 150zł, a miałam zrobione pełne, wszystko dokładnie. Kilka lat temu mialam tam serię zabiegów. A co najfajniejsze obsługiwała mnie nadal ta sama kosmetyczka co tu mówić z duużym doświdczeniem.
marriina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-09, 10:42   #206
Natala152
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 1
Dot.: depilacja laserowa Kraków

Ja robiłam zabiegi w Estetice i efekty są super. Włoski już nie odrastają. Teraz zdecydowałam się na zabieg okolic bikini Panie są bardzo miłe więc się nie denerwuję.
Natala152 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-23, 12:09   #207
Beauty2016
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 3
Dot.: depilacja laserowa Kraków

Przełomem w depilacji laserowej jest epilacja QuickLight, która łączy w sobie technologię najskuteczniejszego na rynku lasera diodowego i działanie prądu RF. Podczas zabiegu niszczona zostaje struktura mieszka włosowego i brodawki stymulującej włosy do wzrostu. Należy wykonać serię około 4 zabiegów aby cieszyć się gładką skórą. Ważne jest to ze ból depilacji jest zredukowany do minimum a po zabiegu nie ma strupów i poparzenia skóry, wiec od razu możemy wrócić do codziennych czynności. Klinika dermatologiczna w Krakowie oferuje depilację takim systemem. Warto skorzystać z najnowocześniejszych, szybkich i bezpiecznych technologii
Beauty2016 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-08, 16:32   #208
korneliapilacka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 14
Dot.: depilacja laserowa Kraków

Dziewczyny jak Wasze doświadczenia? Jak włoski zachowują się po dłuższym czasie od wykonanych zabiegów? Rozważam depilację laserową, ale mam problemy z hormonami i zastanawiam się, czy ma to sens...
korneliapilacka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-15, 13:53   #209
kennedy
Zakorzenienie
 
Avatar kennedy
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 18 401
Dot.: depilacja laserowa Kraków

Cytat:
Napisane przez korneliapilacka Pokaż wiadomość
Dziewczyny jak Wasze doświadczenia? Jak włoski zachowują się po dłuższym czasie od wykonanych zabiegów? Rozważam depilację laserową, ale mam problemy z hormonami i zastanawiam się, czy ma to sens...
Powiem ci ze trzeba powtarzac. Po 2 latach powrocila czesc wlosow na nogach.



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kiedy kobiety kogoś poznają to myślą, że to fajny facet. Jest już wstępnie zaakceptowany jako partner, a później może to tylko zepsuć lub nie. Kiedy mężczyźni kogoś poznają to myślą: „Ma niezłe nogi”.
kennedy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-16, 16:19   #210
korneliapilacka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 14
Dot.: depilacja laserowa Kraków

Cytat:
Napisane przez kennedy Pokaż wiadomość
Powiem ci ze trzeba powtarzac. Po 2 latach powrocila czesc wlosow na nogach.



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kennedy a jakim laserem robiłaś depi?
korneliapilacka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Medycyna estetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2024-05-22 11:01:52


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:14.