Rozłąka z ukochanym - 2012 - Strona 7 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-09-09, 23:02   #181
agniesikk
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 10 183
Dot.: Rozłąka z ukochanym - 2012

Ja Cię rozumiem, sama zaczęłam być z moim TŻ jak miałam 17 lat i od razu związek na odległość. Teraz mam 19 i jak się okazało, kolejne kilka miesięcy osobno ze względu na moją sytuację ze studiami, a raczej ich brakiem. Życie A po co Twój TŻ poleciał do Stanów?
agniesikk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-09, 23:17   #182
cantara_007
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 148
Dot.: Rozłąka z ukochanym - 2012

agniesikk, w zeszłym roku też miałam niezaplanowaną przerwę po liceum i teraz jestem zdania, że z odrobiną dobrych chęci można to przekuć w naprawdę dobrą rzecz wszystko oczywiście zależy od tego jak się ten czas zaplanuje, ale np. podjęcie pracy jest niezłą szkołą życia, a czas na zastanowienie się 'co z tym życiem' - też bardzo potrzebny

LegalnaBlondii, to piękny staż, naprawdę mam w bliskim otoczeniu kilka 'pierwszych poważnych związków' z podobnym stażem, sami z TŻ-em należymy do grupy 'pierwsza miłość i ciągle razem' więc bardzo trzymam za Was kciuki, uważam, że to niesamowita rzecz
Różnica czasu jest tylko utrudnieniem, niczym więcej Zawsze można w tygodniu wykombinować jakieś alternatywne formy kontaktu (maile w formie dziennika dla ukochanej osoby, pisanie prywatnego bloga, do którego hasło zna tylko ukochany/a), a w weekendy z wygospodarowaniem godzinki na rozmowę o niekorzystnej porze nie powinno być większego problemu
cantara_007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-09, 23:21   #183
agniesikk
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 10 183
Dot.: Rozłąka z ukochanym - 2012

Tzn. żeby nie było, to ja pracuję, ale w wakacje sezonowo w Niemczech i ta praca serio daje mi się w kość Ale pieniądze kilka razy większe niż w Polsce...

Muszę poprawić maturę, to dlatego zostaję w domu
agniesikk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-09, 23:43   #184
cantara_007
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 148
Dot.: Rozłąka z ukochanym - 2012

To tak jak mój TŻ - też poprawiał maturę ja pisałam z dodatkowego przedmiotu, bo zmieniły mi się plany już po kilku pierwszych zajęciach więc zrezygnowałam
cantara_007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-09, 23:53   #185
agniesikk
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 10 183
Dot.: Rozłąka z ukochanym - 2012

Ja tez po tygodniu nauki w studium farmaceutycznym zrezygnowalam Takze rozumiesz co przezywam obecnie.
agniesikk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-10, 08:55   #186
confused women
Zakorzenienie
 
Avatar confused women
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 061
Dot.: Rozłąka z ukochanym - 2012

LegalnaBlondii, witaj w wątku Rzeczywiście, jak na tak młody wiek to piękny staż macie Podziwiam takie pary.

Co tam dziś u Was Kochane? Ja właśnie znalazłam chwilę wolnego czasu w pracy i piszę do Was popijając kawkę. Wczoraj rozmawiałam z TŻ ponad 2h na skype, oczywiście nie obyło się bez drobnego spięcia, ale najważniejsze, że żegnaliśmy się w dobrych nastrojach(choć podczas sprzeczki był moment, że miałam ochotę się rozłączyć). Coraz bardziej realnym staje się mój wyjazd na przełomie października/listopada do niego, choć szczerze mówiąc wolałabym aby to on przyleciał/przyjechał do Polski...
__________________
<3
confused women jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-10, 09:16   #187
agniesikk
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 10 183
Dot.: Rozłąka z ukochanym - 2012

Mój TŻ chory, także średnio się z nim gada obecnie Marudzi tylko. Ja w łóżku leżę, ale zaraz wstanę, bo głodna jestem

A czemu wolałabyś, żeby TŻ przyjechał do Polski?
agniesikk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-09-10, 10:20   #188
confused women
Zakorzenienie
 
Avatar confused women
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 061
Dot.: Rozłąka z ukochanym - 2012

Cytat:
Napisane przez agniesikk Pokaż wiadomość
Mój TŻ chory, także średnio się z nim gada obecnie Marudzi tylko. Ja w łóżku leżę, ale zaraz wstanę, bo głodna jestem

A czemu wolałabyś, żeby TŻ przyjechał do Polski?
Uu komu lepiej, też bym sobie tak dłużej poleżakowała

A wiesz, w sumie to mam takie głupie powody, nie lubię jak mi TŻ sponsoruje cokolwiek, zwłaszcza bilety lotnicze, które tanie nie są. Jest też kwestia mojego urlopu, musiałabym wziąć bezpłatny, ale to akurat duży problem dla mnie nie jest.. Gorzej ze studiami, jeszcze nie mam planu i nie wiem co i jak.. Poza tym, gdyby przyleciał do Polski mógłby się zobaczyć z synkiem a wiem jak tęskni.
__________________
<3
confused women jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-10, 16:04   #189
agniesikk
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 10 183
Dot.: Rozłąka z ukochanym - 2012

Faktycznie... Wiesz w sumie o bilet to sie nie martw, niech placi Ale faktycznie skoro teskni za synem, to moze go warto namowic, zeby on przylecial do Polski.
agniesikk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-10, 17:05   #190
confused women
Zakorzenienie
 
Avatar confused women
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 061
Dot.: Rozłąka z ukochanym - 2012

Cytat:
Napisane przez agniesikk Pokaż wiadomość
Faktycznie... Wiesz w sumie o bilet to sie nie martw, niech placi Ale faktycznie skoro teskni za synem, to moze go warto namowic, zeby on przylecial do Polski.
On na 90% nie przyleci, bo nie dostanie urlopu, jako świeży pracownik... Chyba, że sytuacja w pracy zmieni się diametralnie, albo w ogóle będzie zmieniał pracę. Więc wszystko jest jeszcze kwestią otwartą. Do Świąt to dla nas obojga stanowczo za długo, aby się nie widzieć, więc jak nie będzie innego wyjścia to polecę. Żeby nie było-wyjazd będzie mnie bardzo cieszył, jeśli wszystko uda się dograć A jeśli chodzi o bilety, to już taka jestem, małżeństwem nie jesteśmy coby tak na mnie szastał gotówką hehe

My się tu tak z agniesikk rozpisujemy, a gdzie reszta Dziewczyn pytam się??!
__________________
<3
confused women jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-10, 18:52   #191
cantara_007
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 148
Dot.: Rozłąka z ukochanym - 2012

Mi od wczoraj jest jakoś strasznie ciężko. Pierwszy tydzień zleciał właściwie bez załamań, a teraz mam jakiś okropny kryzys...
cantara_007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-09-10, 19:35   #192
xPoziomkax
Zakorzenienie
 
Avatar xPoziomkax
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 8 315
Dot.: Rozłąka z ukochanym - 2012

Kochane muszę się do Was dołączyć mam nadzieję, ze mnie przyjmiecie..
Mój TŻ zaczyna studia, 28 września wyjeżdża. Będziemy się widywać 2 razy na miesiąc.. Mi jest ciężko tygodnia wytrzymać, a tu
Dziś już dostałam sms, że mieszkanie załatwione, wszystko już ustalone.. Tak bardzo chciałabym mu powiedzieć 'Nie zostawiaj mnie tu !' ...
xPoziomkax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-10, 19:55   #193
mart989
Wtajemniczenie
 
Avatar mart989
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 2 680
GG do mart989
Dot.: Rozłąka z ukochanym - 2012

Hej...

Do mnie wczoraj wpadł kuzyn z kolegą, przyjechali 200 km,i w nocy wracali.
Miły wieczór, trochę się odprężyłam.
Dziś dzień taki jakiś nijaki.. A teraz? Siedze i rycze.. Jakiś kryzys mnie złapał. Jest odpukać ok z Tż. Ale.. nie wiem.. mam wrażenie że utknełam w martwym punkcie życia ... Kurde jak w takich momentach potrzeba mi wsparcia Tż
mart989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-10, 20:23   #194
agniesikk
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 10 183
Dot.: Rozłąka z ukochanym - 2012

Cytat:
Napisane przez xPoziomkax Pokaż wiadomość
Kochane muszę się do Was dołączyć mam nadzieję, ze mnie przyjmiecie..
Mój TŻ zaczyna studia, 28 września wyjeżdża. Będziemy się widywać 2 razy na miesiąc.. Mi jest ciężko tygodnia wytrzymać, a tu
Dziś już dostałam sms, że mieszkanie załatwione, wszystko już ustalone.. Tak bardzo chciałabym mu powiedzieć 'Nie zostawiaj mnie tu !' ...
Wiem co czujesz... Ja się nie mogłam pozbierać, jak mój TŻ był u mnie ostatni raz przed wyjazdem na studia. Okropne chwile i nie chcę tego wspominać. A Ty jesteś w liceum? Daleko będziecie mieć do siebie?
agniesikk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-10, 20:36   #195
cantara_007
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 148
Dot.: Rozłąka z ukochanym - 2012

xPoziomkax, jeżeli masz jakieś stałe zajęcie (liceum, studia), to czas w tygodniu szybko leci, naprawdę Wiele dziewczyn tutaj miewa dwumiesięczne (czasem nawet z perspektywami na czteromiesięczne) rozłąki ze swoimi TŻ-ami i... nie taki diabeł straszny

Tutaj zawsze możesz napisać w razie jakiegoś kryzysu lub małego załamania, ale one, wbrew temu, co teraz Ci się wydaje, wcale nie będą się aż tak często zdarzały

Mojego TŻ-a nie ma już ponad tydzień, zobaczymy się za 2 miesiące. I wiesz co? Najgorsze było kilka dni przed rozłąką, takie bardzo duże napięcie i oczekiwanie końca świata z mojej strony
Dosłownie chwilę po tym jak pojechał odetchnęłam z ulgą, że mogę już zacząć sobie z tym radzić i czekać na spotkanie
Do 28 jest jeszcze naprawdę dużo czasu, postaraj się jak możesz o tym nie myśleć, bo to nic nie da - czas i tak upłynie. A macie szansę spędzić ze sobą jeszcze kilka bezstresowych tygodni

mart989, kochana, cóż to za kryzys? Gorsze chwile są bardziej odczuwalne, kiedy nie ma przy nas naszych ukochanych, to jasna sprawa, sama dzisiaj dość mocno tego doświadczam... No i wieczorem wszystko wydaje się takie trudniejsze i... ciemniejsze. A jutro rano będzie lepiej!

Edytowane przez cantara_007
Czas edycji: 2012-09-10 o 20:41
cantara_007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-10, 21:02   #196
xPoziomkax
Zakorzenienie
 
Avatar xPoziomkax
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 8 315
Dot.: Rozłąka z ukochanym - 2012

Cytat:
Napisane przez agniesikk Pokaż wiadomość
Wiem co czujesz... Ja się nie mogłam pozbierać, jak mój TŻ był u mnie ostatni raz przed wyjazdem na studia. Okropne chwile i nie chcę tego wspominać. A Ty jesteś w liceum? Daleko będziecie mieć do siebie?
Tak, jestem w liceum, w 2giej klasie.. W sumie nie aż tak daleko, czasem może ja do niego przyjadę. Ale samo to, że on tam zacznie nowe życie, nowi znajomi, dziewczyny (! ) imprezy... to mnie najbardziej przeraża

Cytat:
Napisane przez cantara_007 Pokaż wiadomość
xPoziomkax, jeżeli masz jakieś stałe zajęcie (liceum, studia), to czas w tygodniu szybko leci, naprawdę Wiele dziewczyn tutaj miewa dwumiesięczne (czasem nawet z perspektywami na czteromiesięczne) rozłąki ze swoimi TŻ-ami i... nie taki diabeł straszny

Tutaj zawsze możesz napisać w razie jakiegoś kryzysu lub małego załamania, ale one, wbrew temu, co teraz Ci się wydaje, wcale nie będą się aż tak często zdarzały

Mojego TŻ-a nie ma już ponad tydzień, zobaczymy się za 2 miesiące. I wiesz co? Najgorsze było kilka dni przed rozłąką, takie bardzo duże napięcie i oczekiwanie końca świata z mojej strony
Dosłownie chwilę po tym jak pojechał odetchnęłam z ulgą, że mogę już zacząć sobie z tym radzić i czekać na spotkanie
Do 28 jest jeszcze naprawdę dużo czasu, postaraj się jak możesz o tym nie myśleć, bo to nic nie da - czas i tak upłynie. A macie szansę spędzić ze sobą jeszcze kilka bezstresowych tygodni

mart989, kochana, cóż to za kryzys? Gorsze chwile są bardziej odczuwalne, kiedy nie ma przy nas naszych ukochanych, to jasna sprawa, sama dzisiaj dość mocno tego doświadczam... No i wieczorem wszystko wydaje się takie trudniejsze i... ciemniejsze. A jutro rano będzie lepiej!

Dzięki za wsparcie Fajnie, że jest taki wątek.
xPoziomkax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-10, 21:08   #197
confused women
Zakorzenienie
 
Avatar confused women
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 061
Dot.: Rozłąka z ukochanym - 2012

Chyba wszystkie łapiemy jakiegoś doła, ja przed chwilą skończyłam rozmawiać z TŻ, i jakoś tak smutno mi, A. już się podłamał i zaczął mówić o powrocie do Polski, a ja mam konflikt wewnętrzny, bo muszę Go od tego odwodzić, wiem, że jakby teraz wrócił to byłby sfrustrowany niepowodzeniem.... Ech....
__________________
<3
confused women jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-10, 21:39   #198
agniesikk
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 10 183
Dot.: Rozłąka z ukochanym - 2012

Poziomko nasza Też byłam w 2 LO jak TŻ wyjechał na studia. Nie obawiaj się nowych dziewczyn. Twój TŻ jest imprezowy? Mój się czuł bardzo przygnębiony jak wyjechał do nowego miasta i nikogo nie znał, także to nie było tak, że zaczął chodzić od razu na imprezy i poznawać dziewczyny.
agniesikk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-10, 22:06   #199
xPoziomkax
Zakorzenienie
 
Avatar xPoziomkax
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 8 315
Dot.: Rozłąka z ukochanym - 2012

Cytat:
Napisane przez agniesikk Pokaż wiadomość
Poziomko nasza Też byłam w 2 LO jak TŻ wyjechał na studia. Nie obawiaj się nowych dziewczyn. Twój TŻ jest imprezowy? Mój się czuł bardzo przygnębiony jak wyjechał do nowego miasta i nikogo nie znał, także to nie było tak, że zaczął chodzić od razu na imprezy i poznawać dziewczyny.
Właśnie tyle mam szczęścia, że mój luby nie lubi "łubudubu" gorzej jak polubi
xPoziomkax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-09-10, 22:21   #200
agniesikk
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 10 183
Dot.: Rozłąka z ukochanym - 2012

Nieee, jak faktycznie nie jest typem imprezowicza, to raczej studia AZ TAK na niego nie wplyna
agniesikk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-10, 22:27   #201
xPoziomkax
Zakorzenienie
 
Avatar xPoziomkax
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 8 315
Dot.: Rozłąka z ukochanym - 2012

Cytat:
Napisane przez agniesikk Pokaż wiadomość
Nieee, jak faktycznie nie jest typem imprezowicza, to raczej studia AZ TAK na niego nie wplyna
Tzn wiesz, on raczej jakieś domówki... coś w tym stylu. Po klubach nie chodzi
xPoziomkax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-10, 22:34   #202
agniesikk
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 10 183
Dot.: Rozłąka z ukochanym - 2012

Cytat:
Napisane przez xPoziomkax Pokaż wiadomość
Tzn wiesz, on raczej jakieś domówki... coś w tym stylu. Po klubach nie chodzi
Noo to tak jak moj chlop W sumie wiesz, czasem sie musi rozerwac, w koncu to studia. Ty tez sobie nie zaluj, nie siedz w domu, bo TZ daleko.
agniesikk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-10, 23:46   #203
cantara_007
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 148
Dot.: Rozłąka z ukochanym - 2012

confused women, może to jakiś kryzys pierwszego minionego tygodnia... U mnie po dzisiejszej rozmowie z TŻ-em już dużo lepiej. Wczoraj mieliśmy małe nieporozumienie, ciężko to zniosłam ze względu na odległość.

Dziewczyny, studia to nie American Pie Mój TŻ mieszka z trzema imprezowymi dziewczynami, sam chyba nigdy dla przyjemności nie poszedł na typową imprezę, ma swoje pasje, zainteresowania i to jest dla niego najważniejsze. Większość normalnych facetów poznawanie nowych dziewczyn traktuje jako po prostu poznawanie nowych LUDZI. Same najlepiej znacie swoich facetów. Wystarczy pozbyć się leku i niepewności i wyłoni się obraz rzeczywistości - wcale nie tak przerażającej
cantara_007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-11, 00:08   #204
agniesikk
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 10 183
Dot.: Rozłąka z ukochanym - 2012

Dokładnie Mój TŻ jak miał zamieszkać w akademiku, to ja już siałam panikę leśną, że tam są dziewczyny i na pewno będą latać w samej bieliźnie po korytarzu, albo się władują mojemu TŻ do łóżka Taką psychozę miałam, że naprawdę strasznie się z tego powodu pokłóciliśmy. Teraz już fakt, że mój TŻ mieszka w akademiku jest dla mnie tak normalny jak to, że jutro będzie dzień. I żadna z moich obaw się nie potwierdziła.
agniesikk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-11, 09:06   #205
confused women
Zakorzenienie
 
Avatar confused women
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 061
Dot.: Rozłąka z ukochanym - 2012

Cytat:
Napisane przez cantara_007 Pokaż wiadomość
confused women, może to jakiś kryzys pierwszego minionego tygodnia... U mnie po dzisiejszej rozmowie z TŻ-em już dużo lepiej. Wczoraj mieliśmy małe nieporozumienie, ciężko to zniosłam ze względu na odległość.
Chyba coś w tym jest Kochana, u nas obojga nasiliła się tęsknota, do tego Lubemu dało się we znaki zmęczenie i jakieś takie zwątpienie się pojawiło.. Ale dziś pewnie będzie już lepiej

Zauważyłam, że w wątku często przewija się temat zazdrości i obaw związanych z wyjazdem i okolicznościami, które mogłyby sprzyjać zdradzie..ale jak na razie to chyba żadne z obaw każdej z nas się nie potwierdzają więc chyba po prostu musimy ufać naszym facetom a nie poddawać się stereotypom, że jak wyjechał to na pewno zdradzi. Ja powiem Wam, że na razie dużo o tym nie myślę, wiem, że cały dzień pracuje a wieczorem rozmawia ze mną, nie sądzę aby mógł coś ukrywać. Myślę, że kobiety czują takie rzeczy, jakby coś się działo to bym wiedziała
__________________
<3
confused women jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-11, 18:10   #206
mart989
Wtajemniczenie
 
Avatar mart989
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 2 680
GG do mart989
Dot.: Rozłąka z ukochanym - 2012

Ale cisza

Ja dziś porobiłam opłaty i chociaż tyle z głowy. Teraz siedzem i czekam aż mi mały padnie to ide się zrelaksować do wanny bo jutro z nim ide do dentysty i bardziej się stresuje niż to ja bym miała iść :/
mart989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-11, 21:35   #207
LegalnaBlondii
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 268
Dot.: Rozłąka z ukochanym - 2012

Ojć wróciłam , cięzko jest się odnaleźć w szkole po tak długiej przerwie Muszę trochę nadgonić tempa...
Dziękuję za wszelkie gratulacje i trzymanie kciuków , to się napewno przyda.
Pytałyście czemu mój mężczyzna wyleciał do USA otóż ... Ma tam rodzinkę. Wiadomo dorobi sobie coś jeszcze. Poszedł w poniedziałek do pracy , więc teraz kontakt naprawdę jest ograniczony , ale umówiliśmy się na pisanie dzienniczków , jak radziła cantara_007 .
Czuję taki niedosyt , brak czegoś/ kogoś to bardziej trafne określenie.
Taka pustka , ale szukam zajęcia ;D
__________________
"Dobrze widzi się tylko sercem, najważniejsze jest niewidoczne dla oczu."
LegalnaBlondii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-11, 23:40   #208
cantara_007
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 148
Dot.: Rozłąka z ukochanym - 2012

Właśnie dowiedziałam się, że jest spora szansa, że z roku rozłąki zrobią się dwa lata. I rozumiem sytuację, powody, itd. Wiem, że nie chcę być kobietą, dla której facet jest całym światem. Nie wątpię też w to, że po prostu nie chcę nikogo innego (podobnie TŻ), więc inna opcja niż spokojne czekanie po prostu nie wchodzi w grę. Ale jakoś tak ciężko i smutno aktualnie

A na wątku rzeczywiście jakaś dziwna cisza
cantara_007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-12, 00:51   #209
agniesikk
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 10 183
Dot.: Rozłąka z ukochanym - 2012

Cantara, oj, a co to się stało, że jednak może być dwa lata rozłąki?

Ja czekam na TŻta, ma przyjechać w czwartek. A jutro mam trochę spraw do ogarnięcia i pobuszuję trochę po sklepach :P Chciałam jechać do Ikei, ale to taaaaki kawał, mam chyba z 3 przesiadki :P Także raczej zajdę do Pepco. A aktualnie reguluję brwi, bo zarosłam
agniesikk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-12, 01:12   #210
cantara_007
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 148
Dot.: Rozłąka z ukochanym - 2012

TŻ studiuje za granicą i przenoszenie się do Polski prawdopodobnie ma większy sens dopiero po drugim roku. Nie chcę nikogo innego, więc dam sobie z tym radę, bo mimo odległości jest mi najbliższy na świecie. I ani na moment nie wątpię w to, że nam się uda

Ale sam fakt do pozytywnych nie należy.
cantara_007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:38.