Lubelskie Panny Młode, jesteście?? cz.II - Strona 7 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-06-21, 14:16   #181
szczęśliwa_82
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 373
GG do szczęśliwa_82
Dot.: Lubelskie Panny Młode, jesteście?? cz.II

Hej,a ja wczoraj odebrałam moją suknie,wisi u mojej druhny w domku,bo u mnie nie ma miejscaale jestem pewna że przez ten tydzień będzie bezpieczna.Dzis jedziemy do dworku ustalać dekoracje i menu,sprawy nabierają tempa,już nie moge sie doczekac mojego panieńskiego w tę sobote, Jeszcze zostało nam do kupienia wino,podać spis ciast ciastkarni ,kupic owoce,kosze do noszenia wódki,no i obraz z moją mamuską,już mam upatrzony.No i powoli kończe ksiege gości,którą zdecydowałam sie sama zrobic.A wczoraj widziałam jeden z koszy dla naszych rodziców,koleżanka sie postarał,naprawde będą śliczne,jak odbiore je to zrobie fotke
szczęśliwa_82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-21, 14:19   #182
Sonia11
Wtajemniczenie
 
Avatar Sonia11
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 2 808
Dot.: Lubelskie Panny Młode, jesteście?? cz.II

A gdzie wybieracie się na panieńskie, bo ja też mam w tą sobotę
Sonia11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-21, 14:28   #183
GonieczkaWe
Raczkowanie
 
Avatar GonieczkaWe
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 48
Dot.: Lubelskie Panny Młode, jesteście?? cz.II

Cytat:
Napisane przez SELKA* Pokaż wiadomość
Super fryzurka Ja również poproszę o namiar do tej fryzjerki.
Super fryzurka! ja tez poprosze o namiar!
GonieczkaWe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-21, 15:20   #184
kasienka2712
Przyczajenie
 
Avatar kasienka2712
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 8
Dot.: Lubelskie Panny Młode, jesteście?? cz.II

Następna sprawa juz załatwiona bylismy dzis w USC i dostalismy koperte ale mnie korci zeby zobaczyc co jest w srodku ale moj TZ powiedzial ze nie mozna Szkoda
__________________
http://www.wyjdzzamnie.pl/suwaczki/suwaczek-47617.png


18 sierpnia 2007

kasienka2712 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-21, 15:40   #185
zuzia102
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 99
Dot.: Lubelskie Panny Młode, jesteście?? cz.II

dziewczyny mam pytanko, w jakiej cenie macie wiazanki slubne? a bukiet dla druhny? a ubranie auta? bo mi sie podobaja jedne kwiaty ale dla mnie to jakies 150pln, dla druhny 100 ubranie auta tez kolo 100pln i wiem wie czy to aby nie wygorowane ceny ...porwdzcie prosze...
zuzia102 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-21, 15:43   #186
Malpka
Zakorzenienie
 
Avatar Malpka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Świdnik
Wiadomości: 7 226
Dot.: Lubelskie Panny Młode, jesteście?? cz.II

Cytat:
Napisane przez anja79 Pokaż wiadomość
Mogę ci polecić fryzjerkę która mi robiła ślubne uczesanie. Wzieła tylko 45 zł. Ja byłam zachwycona. Zdjecie poniżej. Pozadrawiam
ja też poproszę o namiary na fryzjerke dzieki z góry
__________________
Ten znalazł swoje miejsce na ziemi, kto znalazł miejsce w sercu drugiego człowieka
05.07.2008
J http://www.suwaczek.pl/cache/ec6d661a82.png
K http://www.suwaczek.pl/cache/f2a2119f90.png
W http://www.suwaczek.pl/cache/ef8b004f6a.png
Malpka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-21, 16:45   #187
anja79
Raczkowanie
 
Avatar anja79
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 55
Dot.: Lubelskie Panny Młode, jesteście?? cz.II

Cytat:
Napisane przez zuzia102 Pokaż wiadomość
dziewczyny mam pytanko, w jakiej cenie macie wiazanki slubne? a bukiet dla druhny? a ubranie auta? bo mi sie podobaja jedne kwiaty ale dla mnie to jakies 150pln, dla druhny 100 ubranie auta tez kolo 100pln i wiem wie czy to aby nie wygorowane ceny ...porwdzcie prosze...
mój bukiet 180 zł, przybranie na samochód plus 4 małe bukieciki do klamek 150 zł, bukiet druhny 90 zł. Butonierki dla Panów wliczone w cenę bukietów. Kwiaciarnia Gabriela na ul. Wileńskiej. Za 20 zł przywożą pod wskazany adres. Polecam
anja79 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-06-21, 18:42   #188
sylwunia_p
Raczkowanie
 
Avatar sylwunia_p
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Parczew/Lublin
Wiadomości: 202
GG do sylwunia_p
Dot.: Lubelskie Panny Młode, jesteście?? cz.II

Dziewczyny dla ułatwienia zrobiłam listę piosenek o szczęśliwej miłości, może którejś się przyda np na pierwszy taniec Jeżeli o czymś zapomniałam to proszę pisać

POLSKIE:
Anna Jantar "Przetańczyć z Tobą chcę całą noc"
Bartelik Beata "Sen na pogodne dni"
Eleni "Tylko w Twoich dłoniach"
Ewa Bem, Piasek "Pół Ciebie mnie pół"
Ewa Bem "Miłość to jest skarb"
Farba "Chcę tu zostać"
Gosia Andrzejewicz "Miłość"
Goya "Mój"
Goya "Tylko mnie kochaj"
Grzegorz Tomczak "Niebieska piosenka"
Ha Dwa O "Tylko bądź"
Halina Kunicka "Od nocy do nocy"
Ira "Ona i on"
Ira "Bez Ciebie znikam"
Irena Santor, Jerzy Połomski "Zakochani"
Janusz Radek "Oblubieniec"
Jan Borysewicz, Paweł Kukiz "Jeśli tylko chcesz"
Kancelaria "Poprowadź mnie"
Kancelaria "Zabiorę Cię właśnie tam"
Kiljański Kayah "Prócz Ciebie nic"
Krzysztof Kiljański "Otulmy się miłością"
Krzysztof Krawczyk "Bo jesteś Ty"
Lady Pank "Zawsze tam gdzie Ty"
Lo 27 "Ile możesz dać"
Magma "Wszystkie chwile"
Maja Kraft, Bartek Wrona "Odnajdę Cię"
Natalia Kukulska "Zakochani"
Natalia Kukulska, Piasek "Jesteś blisko mnie"
Natalia Kukulska, Pisek "Pozwolił nam los"
Seweryn Krajewski "Wielka miłość"
Sławek Uniatowski "Kocham Cię"
Stachursky "Do końca moich dni"
Stachursky "Jak anioł"
Sumptuastic "Kołysanka"
Szymon Wydra "Życie jak poemat"
Tomasz Żółtko "Kochaj mnie i dotykaj"
Walc Barbary Noce i dnie
Ziyo "Magiczne słowa"
Zbigniew Wodecki "Oczarowanie"
Żono moja, serce moje...


ZAGRANICZNE
Barbara Streisand "Woman in love"
Bryan Adams "I'm ready"
Bryan Adams "Let's make a night to remember"
Bryan Adams "When i see you smile"
Bryan Adams "Straight from the heart"
Bryan Adams "When a man loves a woman"
Bryan Adams, Barbara Streisand "I finally found someone"
Celine Dion "Because you loved me"
Celine Dion "Im your lady"
Dana Glover "It is you" Shrek
Enrique Iglesias, Whitney Houston "Could i have this kiss forever"
Faith Hill "There you'll be"
Glenn Medeiros "Nothing gonna change my love for you"
Jessica Simpson "I wanna love you forever"
Jessica Simpson "With you"
Mariah Carey, Whitney Houston "When you belive"
Norah Jones "Come away with me"
Richard Marx "Right here waiting"
Sarah Connor "Living to love you"
Seal "Kiss from a rose"
Whitney Houston "I will always love you"
Fiddler on the rooof- "Sunrise, sunset" walc

Edytowane przez sylwunia_p
Czas edycji: 2007-07-14 o 19:31 Powód: dopisek
sylwunia_p jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-21, 19:34   #189
Frecia_28
Zadomowienie
 
Avatar Frecia_28
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Łęczna/Warszawa
Wiadomości: 1 397
GG do Frecia_28
Dot.: Lubelskie Panny Młode, jesteście?? cz.II

Cytat:
Napisane przez kasienka2712 Pokaż wiadomość
Następna sprawa juz załatwiona bylismy dzis w USC i dostalismy koperte ale mnie korci zeby zobaczyc co jest w srodku ale moj TZ powiedzial ze nie mozna Szkoda
He he ale przecież Wy te dokumenty musieliście czytać aby sprawdzić czy wszystko się zgadza no i składa się na nich podpis więc napewno je widzieliście Są na nich wasze dane i informacja jakie nazwisko będziesz nosiła

Sylwuniu - dobra robota z tymi piosenkami Napewno ułatwiłaś sprawę

Achhh byłam dziś u kosmetyczki jestem zachwycona - narazie tylko jakością obsługi bo twarz nie wygląda zbyt dobrze oczywiście oczyszczanie poszło w ruch echhh nieprzyjemny to zabieg.
Na początku było super - masaż twarzy, dekoltu i ramion, relaksująca muzyczka w tle i piękne zapachy...i przyszedł ten czas duszenie, ściskanie, miażdżenie...na całe szczęście potem było bardzo przyjemnie - maseczka z alg bardzo ukoiła twarz - super przyjemna bo chłodna.
Zapisałam się na przyszły tydzień, pani kosmetyczka zobaczy cerę i zadecyduje o zabiegu już się nie mogę doczekać.
A jutro robię pazurki

Edytowane przez Frecia_28
Czas edycji: 2007-06-21 o 19:55 Powód: dopisek
Frecia_28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-21, 20:08   #190
Lenka*
Zadomowienie
 
Avatar Lenka*
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 661
GG do Lenka*
Dot.: Lubelskie Panny Młode, jesteście?? cz.II

Cytat:
Napisane przez mexx100 Pokaż wiadomość
Lenka a do której poradni chodziliscie???
Byliśmy w św. Maksymilianie, na Męczenników Majdanka.

Cytat:
Napisane przez sylwunia_p Pokaż wiadomość
Lenka a jakiego macie kamerzystę? Bo my jeszcze nie zdecydowaliśmy a skoro go tak polecasz to poproszę jakieś namiary Powodzenia na egzaminie!!

I wszystkim BRONIĄCYM SIĘ również życzę powodzenia i samych 5!!!
[quote=SELKA*;4607650]
Cytat:
Napisane przez sylwunia_p Pokaż wiadomość
Lenka a jakiego macie kamerzystę? Bo my jeszcze nie zdecydowaliśmy a skoro go tak polecasz to poproszę jakieś namiary
Ja też poproszę
Pan Grzegorz Szewczyk, namiary na naszej liście. Wiem ze w te wakacje już krucho z terminami. Bardzo jest fajny i płytka będzie ciekawa, będziemy mieli w nocy filmik ze spaceru po Starym mieście, w ogóle na całej płycie są fajne przerywniki między tańcami, żeby nie było zbyt monotonnie.
__________________
Martynka
Lenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-21, 20:56   #191
mila25
Raczkowanie
 
Avatar mila25
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 372
Dot.: Lubelskie Panny Młode, jesteście?? cz.II

Cytat:
Napisane przez Frecia_28 Pokaż wiadomość
He he ale przecież Wy te dokumenty musieliście czytać aby sprawdzić czy wszystko się zgadza no i składa się na nich podpis więc napewno je widzieliście Są na nich wasze dane i informacja jakie nazwisko będziesz nosiła

Sylwuniu - dobra robota z tymi piosenkami Napewno ułatwiłaś sprawę

Achhh byłam dziś u kosmetyczki jestem zachwycona - narazie tylko jakością obsługi bo twarz nie wygląda zbyt dobrze oczywiście oczyszczanie poszło w ruch echhh nieprzyjemny to zabieg.
Na początku było super - masaż twarzy, dekoltu i ramion, relaksująca muzyczka w tle i piękne zapachy...i przyszedł ten czas duszenie, ściskanie, miażdżenie...na całe szczęście potem było bardzo przyjemnie - maseczka z alg bardzo ukoiła twarz - super przyjemna bo chłodna.
Zapisałam się na przyszły tydzień, pani kosmetyczka zobaczy cerę i zadecyduje o zabiegu już się nie mogę doczekać.
A jutro robię pazurki
gdzie byłas u kosmetyczki?
__________________
<a href="http://suwaczki.waszslub.pl/waszslub...07070700400430" rel="nofollow" target="_blank"> mój ślub </a>
mila25 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-06-21, 21:38   #192
sylwunia_p
Raczkowanie
 
Avatar sylwunia_p
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Parczew/Lublin
Wiadomości: 202
GG do sylwunia_p
Dot.: Lubelskie Panny Młode, jesteście?? cz.II

Cytat:
Napisane przez Lenka* Pokaż wiadomość
Pan Grzegorz Szewczyk, namiary na naszej liście. Wiem ze w te wakacje już krucho z terminami. Bardzo jest fajny i płytka będzie ciekawa, będziemy mieli w nocy filmik ze spaceru po Starym mieście, w ogóle na całej płycie są fajne przerywniki między tańcami, żeby nie było zbyt monotonnie.
Dzięukuję ale ja szukam dopiero na przyszłe wakacje i wszystko mam już zamówione oprócz kamerzysty ale z tego co piszesz o Panu Szewczyku to wydaje mi się bardzo fajny i chyba muszę się z nim skontaktować A co do egzaminów to ja miałam we wtorek jeden z najcięższych w ciągu całych studiów,a w poniedziałek wyniki Mam nadzieję, że będzie do przodu Współczuję wszystkim czerwcowym Pannom Młodym, które mają sesję, oj ciężko...
sylwunia_p jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-21, 23:06   #193
martuko
Wtajemniczenie
 
Avatar martuko
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 2 140
Dot.: Lubelskie Panny Młode, jesteście?? cz.II

Cytat:
Napisane przez SELKA* Pokaż wiadomość
Super fryzurka Ja również poproszę o namiar do tej fryzjerki.
i ja i ja! fryzurka bardzo mi się podoba ze wqzględu na gładkie i błyszczące włosy. Czy mialaś tone lakieru, której nie widać?????

a my zamówiliśmy dzisiaj kamizelkę i plastron () no to mjój mężczyzna ma jeszcze bieliznę do kupienia i jest cały ubrany.. A ja czekam z pewną obawą na wizytę w salonie - mam nadieję, że sukienka będzie sie nadawała do noszenia po ich przeróbce... Cały czas sie zastanawiam nafd obciachaniem trenu - pani co prawda twierdzi że tren wbrew opiniom wydłuża krótką sylwetkę, ale czy ja wiem... Chcialam obciąć troche, ale odradzały mi,że nie będzie się dał podpiąć wtedy... no i masz babo placek
martuko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-22, 06:14   #194
anja79
Raczkowanie
 
Avatar anja79
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 55
Dot.: Lubelskie Panny Młode, jesteście?? cz.II

Cytat:
Napisane przez martuko Pokaż wiadomość
i ja i ja! fryzurka bardzo mi się podoba ze wqzględu na gładkie i błyszczące włosy. Czy mialaś tone lakieru, której nie widać?????

a my zamówiliśmy dzisiaj kamizelkę i plastron () no to mjój mężczyzna ma jeszcze bieliznę do kupienia i jest cały ubrany.. A ja czekam z pewną obawą na wizytę w salonie - mam nadieję, że sukienka będzie sie nadawała do noszenia po ich przeróbce... Cały czas sie zastanawiam nafd obciachaniem trenu - pani co prawda twierdzi że tren wbrew opiniom wydłuża krótką sylwetkę, ale czy ja wiem... Chcialam obciąć troche, ale odradzały mi,że nie będzie się dał podpiąć wtedy... no i masz babo placek
Jasne. Młam tonę czegoś na włosach co fryzjerka nazwała "betonem fryzjerskim". A tak na poważnie to super mocny lakier fryzjerski utrwalający.
anja79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-22, 07:40   #195
Neiti
Raczkowanie
 
Avatar Neiti
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 134
Dot.: Lubelskie Panny Młode, jesteście?? cz.II

Cytat:
Napisane przez anja79 Pokaż wiadomość
Mogę ci polecić fryzjerkę która mi robiła ślubne uczesanie. Wzieła tylko 45 zł. Ja byłam zachwycona. Zdjecie poniżej. Pozadrawiam
Bardzo ładna fryzurka widze ze każda z nas ma inną prawdziwa rewia mody
Dziekuje Ci bardzo tyle ze ja fryzjerke mam - zdjecia wklajałam gdzieś wczesniej w tym samym salonie na Bursztynowej Panią Ele i chciałam isc tam też na makijaż do Pani Uli ale po przeczytanej opinii sie wystraszyłam i wypisałam Teraz zapisałam sie do salonu koło siebie 5 min drogi od mojego domku ide na próbny makijaż w środe napisze czy sie udało Plan jest taki na dzień 14.07:
9:00 - fryzjerka (Pani mówiła ok 1,5 godzinki ale myśle ze zejdzie sie ze 2 godz czyli do 11:00) powrót do domu chwila oddechu i
na 13:00 na makijaż - ma trwac ok 30-40 min (nie che robić makijazu o 11 czy 12:00 bo myśle ze im pozniej zrobie tym będzie świeższy i mniejsza szansa ze spłynie czy cos jak myślicie???, zwłaszcza zę salon mam prawie pod blokiem 5 min drogi)
na 14:00 bede w domku czas na ubieranie i wstrzymanie
o 16:00 - ślub
Myślicie ze zdąże?
Neiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-22, 07:43   #196
miss.hot
Zakorzenienie
 
Avatar miss.hot
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 8 734
GG do miss.hot
Dot.: Lubelskie Panny Młode, jesteście?? cz.II

Cytat:
Napisane przez Frecia_28 Pokaż wiadomość
Achhh byłam dziś u kosmetyczki jestem zachwycona - narazie tylko jakością obsługi bo twarz nie wygląda zbyt dobrze oczywiście oczyszczanie poszło w ruch echhh nieprzyjemny to zabieg.
Na początku było super - masaż twarzy, dekoltu i ramion, relaksująca muzyczka w tle i piękne zapachy...i przyszedł ten czas duszenie, ściskanie, miażdżenie...na całe szczęście potem było bardzo przyjemnie - maseczka z alg bardzo ukoiła twarz - super przyjemna bo chłodna.
Zapisałam się na przyszły tydzień, pani kosmetyczka zobaczy cerę i zadecyduje o zabiegu już się nie mogę doczekać.
A jutro robię pazurki
Poproszę o namiar na ta kosmetyczkę - może być na PW
__________________




miss.hot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-22, 07:47   #197
zuzia102
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 99
Dot.: Lubelskie Panny Młode, jesteście?? cz.II

Cytat:
Napisane przez anja79 Pokaż wiadomość
mój bukiet 180 zł, przybranie na samochód plus 4 małe bukieciki do klamek 150 zł, bukiet druhny 90 zł. Butonierki dla Panów wliczone w cenę bukietów. Kwiaciarnia Gabriela na ul. Wileńskiej. Za 20 zł przywożą pod wskazany adres. Polecam

no wlasnie tam zamowilam dzieki za info wiem teraz ze dobrze zrobilam buziaki
zuzia102 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-22, 07:49   #198
Yoolia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 6 899
GG do Yoolia
Dot.: Lubelskie Panny Młode, jesteście?? cz.II

Cytat:
Napisane przez Neiti Pokaż wiadomość
Plan jest taki na dzień 14.07:
9:00 - fryzjerka (Pani mówiła ok 1,5 godzinki ale myśle ze zejdzie sie ze 2 godz czyli do 11:00) powrót do domu chwila oddechu i
na 13:00 na makijaż - ma trwac ok 30-40 min (nie che robić makijazu o 11 czy 12:00 bo myśle ze im pozniej zrobie tym będzie świeższy i mniejsza szansa ze spłynie czy cos jak myślicie???, zwłaszcza zę salon mam prawie pod blokiem 5 min drogi)
na 14:00 bede w domku czas na ubieranie i wstrzymanie
o 16:00 - ślub
Myślicie ze zdąże?
Spokojnie zdążysz, ja miałam fryzjera na 10-tą (Sławinek), potem po 12 kosmetyczka, po 13-tej byłam w domu(Bronowice), szybko się ubrałam i na 14,30 do botanika na sesje, a o 16-tej błogosławienstwo w domu (Bronowice),po 16-tej wyruszyliśmy do kościoła i jeszcze chwilkę tam poczekaliśmy.
Yoolia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-22, 07:52   #199
indygo79
Zadomowienie
 
Avatar indygo79
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 1 772
GG do indygo79
Dot.: Lubelskie Panny Młode, jesteście?? cz.II

a ja ostatnio tak zmęczona pracą jestem, że ani pisać, ani czytać nie mam czasu

hmmm wytłumaczcie mia jak blondynce rasowej i naturalnej jak się wielocytuje?? naciska sie to coś między cytuj a odpowiedz, a potem??
__________________
Agatka

"w pewnym momencie kobieta powinna ustalić ile ma lat. I konsekwentnie się tego trzymać". M.C.


indygo79 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-06-22, 07:54   #200
Yoolia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 6 899
GG do Yoolia
Dot.: Lubelskie Panny Młode, jesteście?? cz.II

Cytat:
Napisane przez indygo79 Pokaż wiadomość
a ja ostatnio tak zmęczona pracą jestem, że ani pisać, ani czytać nie mam czasu

hmmm wytłumaczcie mia jak blondynce rasowej i naturalnej jak się wielocytuje?? naciska sie to coś między cytuj a odpowiedz, a potem??
jesli chesz zacytować daną wypowiedz, klikasz w cudzysłów, który znajduje się pomiędzy "cytuj" a "odpowiedz"-zaznacza się wtedy na kolor czerwony, przy cytowaniu ostatniej wypowiedzi klikasz tylko "cytuj" i automatycznie pokazuje ci się okienko całej wypowiedzi, pomiędzy cytaty możesz powpisywać swoje komentarze.
Yoolia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-22, 08:00   #201
ruda3d
Zakorzenienie
 
Avatar ruda3d
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 240
GG do ruda3d
Dot.: Lubelskie Panny Młode, jesteście?? cz.II

hmmm, jeżeli chodzi o koszty wiązanek to ja tez zapłacę ok. 200 - 220 zł za bukiet swój i druhny, cóż, na początku myślałam, że zrobię sobie sama bukiet - hehehe nawet byłam na to nakręcona, bo ja lubię taką dłubaninę - ale doszłam do wniosku, że nie będę miała czasu, poza tym, nie lubię wcześnie wstawać, a po kwiaty na giełdę trzeba jechać bladym świtem
__________________


ruda3d jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-22, 08:19   #202
Sonia11
Wtajemniczenie
 
Avatar Sonia11
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 2 808
Dot.: Lubelskie Panny Młode, jesteście?? cz.II

Ale mi się dzisiaj nie chce pracować, im bliżej ślubu tym mniej się mogę skupić nad pracą, czy Wy też tak macie?? Byłam wczoraj na próbnym czesaniu, fryzjerka zaproponowala mi fajne upięcie, taki przeplataniec. Oczywiście wylała mi na gowe tone lakieru,ale podobno inaczej się nie da żeby fryzura utrzymała się cały wieczór
Ale pogoda się popsuła, to mie utwierdziło w przekaniu że jednak powinnam mieć bolerko, myslałam żeby było koronkowe z krótkim rękawem, ale jak tak patrze za okno to może jednak z długim... A wy coś planujecie na plecki???
I jescze się poskarże na swoją druhnę, napisała mi właśnie że nie wie czy przyjdzie na moje panieńskie, (które ja sama sobie organizuje) bo wybrałam na termin sobote, a jej tata ma imieniy i musi pomagać w domu

Edytowane przez Sonia11
Czas edycji: 2007-06-22 o 08:49
Sonia11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-22, 08:37   #203
SELKA*
Zakorzenienie
 
Avatar SELKA*
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 7 678
Dot.: Lubelskie Panny Młode, jesteście?? cz.II

Cytat:
Napisane przez Sonia11 Pokaż wiadomość
Ale mi się dzisiaj nie chce pracować, im bliżej ślubu tym mniej się mogę skupić nad pracą, czy Wy też tak macie?? Byłam wczoraj na próbnym czesaniu, fryzjerka zaproponowala mi fajne upięcie, taki przeplataniec. Oczywiście wylała mi na gowe tone lakieru,ale podobno inaczej się nie da żeby fryzura utrzymała się cały wieczór
Ale pogoda się popsuła, to mie utwierdziło w przekaniu że jednak powinnam mieć bolerko, myslałam żeby było koronkowe z krótkim rękawem, ale jak tak patrze za okno to może jednak z długim... A wy coś planujecie na plecki???
I jescze się poskarże na swoją druchnę, napisała mi właśnie że nie wie czy przyjdzie na moje panieńskie, (które ja sama sobie organizuje) bo wybrałam na termin sobote, a jej tata ma imieniy i musi pomagać w domu
U mnie też totalne lenistwo w pracy, chociaż powodem nie jest ślub Chyba pogoda niekorzystnie wpływa na funkcjonowanie
Ja też mam ostatnio problemy z druhną( Do ślubu niespełna rok ale już teraz poprosiłam moją najbliższą przyjaciółkę, aby była starszą. Właściwie już dawno ustaliłyśmy, że będziemy sobie drużbować (oczywiście ta, która jest panną). Podczas rozmowy o slubie i weselu moja przyszła druhna wiele razy powtarzała, aby na pewno się zastanowiała, czy chcę ją na świadkową. Zrobilo mi sie tak dziwnie przykro.... Może wynika to z tego, że rok temu była świadkiem u naszej wspólnej bliskiej koleżanki i po ślubie ich relacje bardzo się popsuły. Poszło o głupoty, jakieś niedopowiedzenia, które usrosły do rangi wielkiego problemu i przyjaźń się zakończyła.... A teraz ja jestem między przysłowiowym młotem i kowadłem, bo zależy mi na przyjaźni jednej i drugiej dziewczyny.... Bradzo chciałbym, aby jedna była druhna na moim ślubie a druga starościną. Chociaż wiem, że one raczej nie są z tego zadowolone....I co tu robić dziewczynki?
__________________
1.06.2009 Bartuś
1.05.2012 Hania
6/2017
SELKA* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-22, 08:39   #204
Jolinek
Rozeznanie
 
Avatar Jolinek
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 868
GG do Jolinek
Post Dot.: Lubelskie Panny Młode, jesteście?? cz.II

Cytat:
Napisane przez Neiti Pokaż wiadomość
Bardzo ładna fryzurka widze ze każda z nas ma inną prawdziwa rewia mody
Dziekuje Ci bardzo tyle ze ja fryzjerke mam - zdjecia wklajałam gdzieś wczesniej w tym samym salonie na Bursztynowej Panią Ele i chciałam isc tam też na makijaż do Pani Uli ale po przeczytanej opinii sie wystraszyłam i wypisałam Teraz zapisałam sie do salonu koło siebie 5 min drogi od mojego domku ide na próbny makijaż w środe napisze czy sie udało Plan jest taki na dzień 14.07:
9:00 - fryzjerka (Pani mówiła ok 1,5 godzinki ale myśle ze zejdzie sie ze 2 godz czyli do 11:00) powrót do domu chwila oddechu i
na 13:00 na makijaż - ma trwac ok 30-40 min (nie che robić makijazu o 11 czy 12:00 bo myśle ze im pozniej zrobie tym będzie świeższy i mniejsza szansa ze spłynie czy cos jak myślicie???, zwłaszcza zę salon mam prawie pod blokiem 5 min drogi)
na 14:00 bede w domku czas na ubieranie i wstrzymanie
o 16:00 - ślub
Myślicie ze zdąże?

Ja również makijaż będę miała na 13.00
__________________

Michasia... nasz wigilijny cud
Jolinek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-22, 09:04   #205
alusia*
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: miasteczko
Wiadomości: 2 601
Send a message via Skype™ to alusia*
Dot.: Lubelskie Panny Młode, jesteście?? cz.II

Cytat:
Napisane przez Sonia11 Pokaż wiadomość
Ale mi się dzisiaj nie chce pracować, im bliżej ślubu tym mniej się mogę skupić nad pracą, czy Wy też tak macie?? Byłam wczoraj na próbnym czesaniu, fryzjerka zaproponowala mi fajne upięcie, taki przeplataniec. Oczywiście wylała mi na gowe tone lakieru,ale podobno inaczej się nie da żeby fryzura utrzymała się cały wieczór
Ale pogoda się popsuła, to mie utwierdziło w przekaniu że jednak powinnam mieć bolerko, myslałam żeby było koronkowe z krótkim rękawem, ale jak tak patrze za okno to może jednak z długim... A wy coś planujecie na plecki???
I jescze się poskarże na swoją druhnę, napisała mi właśnie że nie wie czy przyjdzie na moje panieńskie, (które ja sama sobie organizuje) bo wybrałam na termin sobote, a jej tata ma imieniy i musi pomagać w domu
Ja tez tak mialam!siedzialam w pracy jak na szpilkach!ale od wczoraj jestem juz na urlopie.Bylam w salonie na algach,hennie.Dzis podpisywanie dokumentow i paznokcie a moj tata z Grzesiem zawoza wodeczke,owoce,kielonki na zbicie itp rzeczy na sale.Cos mi sie poprzestawialo w klawiaturze i nie moge pisac z polskimi znakami.
to juz jutro!!!!prawie cala noc nie spalam a moze tzlko tak mi sie snilo...boli mnie zoladek.tlumacze sobie luz po co te nerwy.kazdz mi tak mowi ale jest madry bo albo jest po slubie albo przed!siostra mojego Grzeska tez tak przezywala i dzis stwierdza ze nerwy byly niepotrzebne i wszystko psuly.
ale pogoda lipna,pochmurno,smutno.ni e chce upalu ale bez przesady.sloneczko musi byc!sorki ze sie tak rozpisalam ale chyba wybaczycie...
alusia* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-22, 09:26   #206
Frecia_28
Zadomowienie
 
Avatar Frecia_28
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Łęczna/Warszawa
Wiadomości: 1 397
GG do Frecia_28
Lubelskie Panny Młode, jesteście?? cz.II

Cytat:
Napisane przez mila25 Pokaż wiadomość
gdzie byłas u kosmetyczki?
W Warszawie bo tu aktualnie mieszkam.

Cytat:
Napisane przez alusia* Pokaż wiadomość
Ja tez tak mialam!siedzialam w pracy jak na szpilkach!ale od wczoraj jestem juz na urlopie.Bylam w salonie na algach,hennie.Dzis podpisywanie dokumentow i paznokcie a moj tata z Grzesiem zawoza wodeczke,owoce,kielonki na zbicie itp rzeczy na sale.Cos mi sie poprzestawialo w klawiaturze i nie moge pisac z polskimi znakami.
to juz jutro!!!!prawie cala noc nie spalam a moze tzlko tak mi sie snilo...boli mnie zoladek.tlumacze sobie luz po co te nerwy.kazdz mi tak mowi ale jest madry bo albo jest po slubie albo przed!siostra mojego Grzeska tez tak przezywala i dzis stwierdza ze nerwy byly niepotrzebne i wszystko psuly.
ale pogoda lipna,pochmurno,smutno.ni e chce upalu ale bez przesady.sloneczko musi byc!sorki ze sie tak rozpisalam ale chyba wybaczycie...
Upssss zapomniałam użyć wielocytatu


Alu - jak czytam to co napisałaś to też mnie żołądek boli. Wystaw buty na parapet jak to mówi przesąd a pogoda ładna będzie

Co do świadków - Nasz starszy bardzo bardzo długo nie odpowiadał nam czy się zgadza świadkować czy nie...ale w końcu się zgodził, a świadkowa - nie dość że jest mężatką to jeszcze w ciąży oczywiście moja mama w panikę bo przecież przesądy mówią inaczej a do tego ciąża to już całkowita masakra bo będzie ciężar za mną niosła i będziemy mieć ciężkie życie...taaa nie ma to jak wierzyć w przesądy...

Edytowane przez Taverney
Czas edycji: 2007-07-16 o 17:13 Powód: post pod postem
Frecia_28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-22, 09:39   #207
Yoolia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 6 899
GG do Yoolia
Dot.: Lubelskie Panny Młode, jesteście?? cz.II

Cytat:
Napisane przez Frecia_28 Pokaż wiadomość
a świadkowa - nie dość że jest mężatką to jeszcze w ciąży oczywiście moja mama w panikę bo przecież przesądy mówią inaczej a do tego ciąża to już całkowita masakra bo będzie ciężar za mną niosła i będziemy mieć ciężkie życie...taaa nie ma to jak wierzyć w przesądy...
niezłe, niezłe, jeszcze o tym nie słyszałam
Yoolia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-22, 11:40   #208
tola3804
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 3 429
Dot.: Lubelskie Panny Młode, jesteście?? cz.II

Hej dziewczyny!

Tak bym Wam chciała wszystko opisać ze szczegółami, ale dosłownie nie mam kiedy... Ale mam nadzieję, że kiedyś wreszcie znajdę chwilę, żeby wszystko opisać. Małżeństwo to coś niesamowitego. Znajomi się mnie pytają, czy coś się zmieniło. Otóż wszystko! To jest nie do opisania. Jest po prostu fantastycznie! Jestem przeszczęśliwa. Życzę Wam wszystkim równie udanych ślubów i wesel co moje. Wszyscy goście byli pod wrażeniem i z całego serca gratulowali nam niemal wszystkiego. Po prostu wszystkim się wszystko podobało! A ślub był jak z bajki, zupełnie inny niż wszystkie. Udzielał nam go nasz przyjaciel, wszystko czytali nasi znajomi, było specjalne błogosławieństwo podczas którego musieliśmy przejść do Prezbiterium i ksiądz położył na naszych głowach ręce (to było dla nas zaskoczenie, a co dopiero dla gości!) No nic, lecę zajmować się mężem... Obiecuję, że jak znajdę chwilę, to wszystko opiszę dokładnie i powysyłam Wam zdjęcia na maila.

Buziaki dla Was wszystkich! A szczególnie gorące dla Ciebie Gabi! Szkoda, że Twoi znajomi trochę zachowali się nie tak, jakbyś tego chciała, ale nic się nie martw! Najważniejsze, że Wy siebie nie zawiedliście! Odezwę się wkrótce na PW. Pozdrawiam!
__________________
tola3804 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-22, 11:45   #209
olahola
Raczkowanie
 
Avatar olahola
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 77
Dot.: Lubelskie Panny Młode, jesteście?? cz.II

Cytat:
Napisane przez alusia* Pokaż wiadomość
Ja tez tak mialam!siedzialam w pracy jak na szpilkach!ale od wczoraj jestem juz na urlopie.Bylam w salonie na algach,hennie.Dzis podpisywanie dokumentow i paznokcie a moj tata z Grzesiem zawoza wodeczke,owoce,kielonki na zbicie itp rzeczy na sale.Cos mi sie poprzestawialo w klawiaturze i nie moge pisac z polskimi znakami.
to juz jutro!!!!prawie cala noc nie spalam a moze tzlko tak mi sie snilo...boli mnie zoladek.tlumacze sobie luz po co te nerwy.kazdz mi tak mowi ale jest madry bo albo jest po slubie albo przed!siostra mojego Grzeska tez tak przezywala i dzis stwierdza ze nerwy byly niepotrzebne i wszystko psuly.
ale pogoda lipna,pochmurno,smutno.ni e chce upalu ale bez przesady.sloneczko musi byc!sorki ze sie tak rozpisalam ale chyba wybaczycie...
alusia, fajny jest taki ostatni dzień przed wiem, że łatwo sie pisze/mówi, żeby się nie denerwować sama to przecież niedawno przechodziłam i w piątek też miałam kupę nerwów - wprawdzie dzień szybko zleciał na różnych załatwieniach. A w sobotę jakis taki spokój mnie ogarnął (pomijając kilka niemiłych niespodzianek, które i tak nie były w stanie wytrącić mnie z równowagi - ale o tym pisałam w I części wątku ). Nerwów i tak nie unikniesz, a w niedzielę będziesz mówiła, tak jak wszyscy - że nie ma czym się stresować I powtórzę jeszcze raz: na prawdę nie warto w dniu ślubu przejmowac się sprawami, które moga zepsuć humor - najważniejsi jesteście WY, to że się kochacie i chcecie być razem na zawsze , no i ślubowanie, które sobie złożycie.
Powodzenia jutro! Oby wszystko było po Waszej myśli - dużo miłości i szczęścia Wam życzę
olahola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-22, 12:44   #210
andzia27
Raczkowanie
 
Avatar andzia27
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 71
Dot.: Lubelskie Panny Młode, jesteście?? cz.II

Cytat:
Napisane przez anja79 Pokaż wiadomość
Mogę ci polecić fryzjerkę która mi robiła ślubne uczesanie. Wzieła tylko 45 zł. Ja byłam zachwycona. Zdjecie poniżej. Pozadrawiam
ja tęż poproszę na PW o namiary
__________________
Ślubujemy 14 lipca 2007 godz 17:00 Niemce
http://suwaczki.waszslub.pl/img-2007071401801830.png
andzia27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:41.