Grupa Wsparcia Puszystych/pulchnych Wizażanek :) Part II - Strona 7 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-10-02, 16:10   #181
hejasz
Zakorzenienie
 
Avatar hejasz
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Mały Domek na Pastwiskach
Wiadomości: 8 220
GG do hejasz
Dot.: Grupa Wsparcia Puszystych/pulchnych Wizażanek :) Part II

Oooo Daria u nas też nie ma teraz wody. Własnie sie obudziłam i chciałam wziąć prysznic. Po nocy spałam do 15.30 Niestety z braku wody obeszłam sie chusteczkami dla niemowląt. Dobrze, że je miałam chociaz to nie to samo. Właśnie się wybieramy do znajomych i mam nadzieje, że do tego casu woda wróci.
Nie wiem czy pełnia księzyca ma na mnie taki wpływ, ale jakas śpiąca jestem ostatnio bardzo.
Aniu nie miałam wczoraj dostepu do komputera, a dzisiaj tez zaraz znikam. Jak złapie troche czasu to sie do Ciebie odezwe. Zdrowiej Słonko.
Nea przykro mi z powodu Twoich dolegliwości, ale jak sie komus zwierzyc to zawsze jakos tak lżej.
Kulbit ciesze sie, że oboje z mężem jetescie dobrej myśli. Samopoczucie to wazna sfera w oczekiwaniu na takie wiadomości. Pozdrów męża.
__________________
W miłości nie ma lęku, lecz doskonała miłość usuwa lęk, ponieważ lęk kojarzy się z karą.
1 List św. Jana 4:18 / Biblia Tysiąclecia.


Cichy kącik hejasz

Papierowy kącik hejasz
hejasz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-02, 16:38   #182
Ol!
Raczkowanie
 
Avatar Ol!
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 245
GG do Ol!
Dot.: Grupa Wsparcia Puszystych/pulchnych Wizażanek :) Part II

Szpiegu, współczuje choroby. Ja sama byłam przeziębiona, i jest nie mija... Ale będzie dobrze

Cmoksia, a co i gdzie studiujesz? Ja teraz sie musze zastanowić co na jakim poziomie zdawać na maturze i gdzie chce iść

I dziękuje za ciepłe przywitanie
W ogóle jestem z siebie dumna, bo wreszcie dowód odebrałam i to nawet bez kolejek
Ol! jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-02, 17:52   #183
nea200pl
Raczkowanie
 
Avatar nea200pl
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 409
Dot.: Grupa Wsparcia Puszystych/pulchnych Wizażanek :) Part II

Cytat:
Napisane przez hejasz Pokaż wiadomość
...Nea przykro mi z powodu Twoich dolegliwości, ale jak sie komus zwierzyc to zawsze jakos tak lżej...
Dziekuje.

Oj, ja tez nie lubie kiedy zabraknie wody. Na szczescie odkad przyjechalam zdarzylo sie to tutaj raz i tylko na kilka godzin. Jakos lubie miec wode w pogotowiu.

Tato wyslal mi wczoraj paczke. A ja bardzo lubie dostawac paczki, hehehe.
__________________

nea200pl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-02, 20:05   #184
Naszata
Rozeznanie
 
Avatar Naszata
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: tam gdzie Mnie nogi poniosą
Wiadomości: 641
GG do Naszata Send a message via Skype™ to Naszata
Dot.: Grupa Wsparcia Puszystych/pulchnych Wizażanek :) Part II

Ol! witaj, młoda tajemnicza niewiasto też się tak wspaniale czułam jak odbierałam dowód (kiedy to było ) zobaczysz jak odbierzesz prawko (o ile będziesz zdawała) to, to będzie szok doroslościowy

nea200pl Dziecię lube podaj adres wyślę Ci...siebie

Ania ?! co za zmiana planów ?! ja nic nie wiem ? Chajtasz się czy nie ? Wiem jedno, wybierz dobrze (tzn. dobrze dla siebie) tego Ci życzę

Daria witaj warszawianko pięknie się zaczyna im nas tu wieęj tym lepiej...dla mnie i mojego zdrowia psychicznego

Chora byłam łamało mnie w kościach Heh myślałam ze to grypa, ale na szczęście nie. Jednak robienie 30 km w wietrzny dzień, po 8 godzinach w pracy to nie był dobry pomysł umarłam jak wróciłam do domu Kocham swoje łóżko

Pozdrawiam Kochane Dziewczyny
Naszata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-02, 20:35   #185
kulbit
Zakorzenienie
 
Avatar kulbit
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 15 703
Dot.: Grupa Wsparcia Puszystych/pulchnych Wizażanek :) Part II

Cytat:
Napisane przez hejasz Pokaż wiadomość
Kulbit ciesze sie, że oboje z mężem jetescie dobrej myśli. Samopoczucie to wazna sfera w oczekiwaniu na takie wiadomości. Pozdrów męża.
Dziękuję
__________________
Nikt nie zasługuje na twoje łzy, a ten kto na nie zasługuje na pewno nie doprowadzi cię do płaczu.

Moje anioły z masy solnej:
kulbit jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-02, 21:05   #186
SzpiegZKrainyDeszczowców
Zakorzenienie
 
Avatar SzpiegZKrainyDeszczowców
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 656
Dot.: Grupa Wsparcia Puszystych/pulchnych Wizażanek :) Part II

Cytat:
Napisane przez Naszata Pokaż wiadomość

Ania ?! co za zmiana planów ?! ja nic nie wiem ? Chajtasz się czy nie ? Wiem jedno, wybierz dobrze (tzn. dobrze dla siebie) tego Ci życzę
Zakujcie mnie w dyby. I tak nie powiem
__________________
handmade

-A ty kto?
-Dobra wróżka.
-Z siekierą?
-A widzisz jak ty mało wiesz o dobrych wróżkach?

SzpiegZKrainyDeszczowców jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-03, 00:22   #187
nea200pl
Raczkowanie
 
Avatar nea200pl
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 409
Dot.: Grupa Wsparcia Puszystych/pulchnych Wizażanek :) Part II

Cytat:
Napisane przez Naszata Pokaż wiadomość
...nea200pl Dziecię lube podaj adres wyślę Ci...siebie ...


__________________

nea200pl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-10-03, 11:02   #188
cmoksia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Skierniewice / Warszawa
Wiadomości: 7 976
GG do cmoksia Send a message via Skype™ to cmoksia
Dot.: Grupa Wsparcia Puszystych/pulchnych Wizażanek :) Part II

Cytat:
Napisane przez hejasz Pokaż wiadomość
Oooo Daria u nas też nie ma teraz wody. Własnie sie obudziłam i chciałam wziąć prysznic. Po nocy spałam do 15.30 Niestety z braku wody obeszłam sie chusteczkami dla niemowląt. Dobrze, że je miałam chociaz to nie to samo. Właśnie się wybieramy do znajomych i mam nadzieje, że do tego casu woda wróci.
Nie wiem czy pełnia księzyca ma na mnie taki wpływ, ale jakas śpiąca jestem ostatnio bardzo.
Cytat:
Napisane przez Naszata Pokaż wiadomość
Daria witaj warszawianko pięknie się zaczyna im nas tu wieęj tym lepiej...dla mnie i mojego zdrowia psychicznego
witam witam woda wróciła do nas po 20 wszyscy się spokojnie wykąpali (uff). kolega udostępnił mi i TŻtowi wersalkę, sam grzecznie wziął mój materac i przetransportował się z nim do kuchni dzisiaj odprowadziłam TŻta na przystanek, przejechałam się z nim kawałek, wsadziłam go do drugiego tramwaju i pojechał dzielnie do pracy. Troche smutno, ale w sobote sie zobaczymy w Skierniewicach


Cytat:
Napisane przez Ol! Pokaż wiadomość
Cmoksia, a co i gdzie studiujesz? Ja teraz sie musze zastanowić co na jakim poziomie zdawać na maturze i gdzie chce iść
studiuję sobie psychologię, jak pozwola nam wybrać specjalizajcję, to biorę seksuologię kliniczną i sądową ale studiuje na prywatnej uczelni, więc zdawać sobie mogłam co chciałam i zdawałam podstawowy polski i geografię i rozszerzony angielski
__________________
cmoksia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-03, 11:10   #189
kulbit
Zakorzenienie
 
Avatar kulbit
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 15 703
Dot.: Grupa Wsparcia Puszystych/pulchnych Wizażanek :) Part II

Dwie sprawy

Mąz miał dziś usg Wyniki sa pozytywne, nic złego się nie dzieje!!!!!!!!!!!!
Kolejne badanie (ostatnie mam nadzieję) w piatek i wtedy znikną już wszelkie nasze obawy.

Kupiłam w sobotę bolerko!!! Piekne, eleganckie, beżowo-wrzosowe Drogie jak diabli ale przymknęłam oko Tak więc jestem gotowa do zabawy na weselu
__________________
Nikt nie zasługuje na twoje łzy, a ten kto na nie zasługuje na pewno nie doprowadzi cię do płaczu.

Moje anioły z masy solnej:
kulbit jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-03, 11:19   #190
hejasz
Zakorzenienie
 
Avatar hejasz
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Mały Domek na Pastwiskach
Wiadomości: 8 220
GG do hejasz
Dot.: Grupa Wsparcia Puszystych/pulchnych Wizażanek :) Part II

Aniu poczekam cierpliwie.
Kulbit baw sie dobrze i ciesze sie, że wynik dobry.
Daria to Ty nie mieszkasz sama w tym mieszkaniu?!
Ol! witaj. Napisz cos o sobie, oprócz tego, że odebrałaś dowód osobisty. Ja juz trzeci raz w zyciu odbierałam dowód osobisty w czerwcy tego roku i mój synek 7 letni też. Oj przeżywał strasznie, a jaki był dumny.
Nea ja też lubię dostawać paczki. Ale sie porobiło. Kiedys my dostawalismy paczki z zachodu, a teraz sami wysyłamy na zachód. Ja niedawno wysyłałam koleżance paczke z nasionami, białym serem (twarogiem) i innymi rzecami, których tam niestety nie ma. Mojej siostrze do Hiszpanii wysyłałam smietane bitą w proszku, krakersy i budyń, bo tam jest takie, że sie nie nadaje do rafaello (taki deser). Oj sie namęczyłam, ale krakersy jak i biały ser dotarły w całości.
__________________
W miłości nie ma lęku, lecz doskonała miłość usuwa lęk, ponieważ lęk kojarzy się z karą.
1 List św. Jana 4:18 / Biblia Tysiąclecia.


Cichy kącik hejasz

Papierowy kącik hejasz
hejasz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-03, 11:33   #191
kulbit
Zakorzenienie
 
Avatar kulbit
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 15 703
Dot.: Grupa Wsparcia Puszystych/pulchnych Wizażanek :) Part II

Cytat:
Napisane przez hejasz Pokaż wiadomość
Kulbit baw sie dobrze i ciesze sie, że wynik dobry.
Dziekuję
A wesele dopiero 20 października więc jeszcze troszkę poczekam...
__________________
Nikt nie zasługuje na twoje łzy, a ten kto na nie zasługuje na pewno nie doprowadzi cię do płaczu.

Moje anioły z masy solnej:
kulbit jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-10-03, 11:36   #192
cmoksia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Skierniewice / Warszawa
Wiadomości: 7 976
GG do cmoksia Send a message via Skype™ to cmoksia
Dot.: Grupa Wsparcia Puszystych/pulchnych Wizażanek :) Part II

hejasz jeszcze nie będę w swoim mieszkaniu dopiero 14go października. Znajomi wynajmują mieszkanie w tym samym bloku i podczepiłam się do nich na 2 tygodnie z materacem
__________________
cmoksia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-03, 13:26   #193
nea200pl
Raczkowanie
 
Avatar nea200pl
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 409
Dot.: Grupa Wsparcia Puszystych/pulchnych Wizażanek :) Part II

Cytat:
Napisane przez kulbit Pokaż wiadomość
Dwie sprawy

Mąz miał dziś usg Wyniki sa pozytywne, nic złego się nie dzieje!!!!!!!!!!!!
Kolejne badanie (ostatnie mam nadzieję) w piatek i wtedy znikną już wszelkie nasze obawy.

Kupiłam w sobotę bolerko!!! Piekne, eleganckie, beżowo-wrzosowe Drogie jak diabli ale przymknęłam oko Tak więc jestem gotowa do zabawy na weselu
Bardzo sie ciesze ze wyniki dobre. Wiem jak to jest kiedy spada wielki kamien z serca - i Ty I Twoj maz mozecie teraz zaczac oddychac spokojnie. Trzymam kciuki ze i piatkowe badania beda dla Was pozytywne.
A takze baw sie dobrze na weselu. To nic ze bolerko drogie, czasami mozna sobie cos luksusowego zafundowac, prawda?

Cytat:
Napisane przez hejasz Pokaż wiadomość
...Nea ja też lubię dostawać paczki. Ale sie porobiło. Kiedys my dostawalismy paczki z zachodu, a teraz sami wysyłamy na zachód. Ja niedawno wysyłałam koleżance paczke z nasionami, białym serem (twarogiem) i innymi rzecami, których tam niestety nie ma. Mojej siostrze do Hiszpanii wysyłałam smietane bitą w proszku, krakersy i budyń, bo tam jest takie, że sie nie nadaje do rafaello (taki deser). Oj sie namęczyłam, ale krakersy jak i biały ser dotarły w całości.
Hehe...swieta prawda! Ja, na przyklad, tesknie za niektorymi polskimi kosmetykami (meza tez przestawilam na kilka polskich wyrobow i teraz bardzo je lubi - krem Erisa i teraz zawsze w Tesco kupuje Kubusia ). Tutaj cos niby mozna dostac ale w wiekszosci sprzedawcy zarabiaja sobie ponad 100% na cenach, wiec oplaca mi sie bardziej kupic w Polsce i przeslac tu.
Albo takie rzeczy jak przyprawa do kurczaka, gorace kubki czy pyszne ukrainskie sosy, wiem ze tutaj sa podobne ale nam z mezem smakuja wlasnie polskie.
__________________

nea200pl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-03, 18:58   #194
Ol!
Raczkowanie
 
Avatar Ol!
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 245
GG do Ol!
Dot.: Grupa Wsparcia Puszystych/pulchnych Wizażanek :) Part II

kulbit, super że mąż czuje się lepiej

ZNalazłam wreszcie chwile, to napisze coś o sobie
Mam na imie Ola, jestem z Warszawy, i chyba jestem łodsza, bo dopiero albo aż te 18 lat.
Puszysta byłam od zawsze, dawniej miałam straszne kompleksy. Teraz jednak już jest lepiej Chociaż przez facetów ciągle mam dołki... Ale co tam, są ważniejsze rzeczy
Ol! jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-03, 19:15   #195
madziaaaaa89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Jego serca
Wiadomości: 280
Dot.: Grupa Wsparcia Puszystych/pulchnych Wizażanek :) Part II

Dołączam się do Was Kobietki Jak tak was czytam to az miło ze nie jest sie samej z takimi i woymi problemami
__________________




Bo życie ma być soczyste , szczególnie latem


Początek przygody z Dukanem 26.07.10 : 67,5
I walka: trwa 5 dni


madziaaaaa89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-03, 19:18   #196
madziaaaaa89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Jego serca
Wiadomości: 280
Dot.: Grupa Wsparcia Puszystych/pulchnych Wizażanek :) Part II

Ol! nie martw się nie jesteś taka najmlodsza ja tez jeszcze nie mam 18)
__________________




Bo życie ma być soczyste , szczególnie latem


Początek przygody z Dukanem 26.07.10 : 67,5
I walka: trwa 5 dni


madziaaaaa89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-03, 19:23   #197
kulbit
Zakorzenienie
 
Avatar kulbit
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 15 703
Dot.: Grupa Wsparcia Puszystych/pulchnych Wizażanek :) Part II

Cytat:
Napisane przez nea200pl Pokaż wiadomość

Bardzo sie ciesze ze wyniki dobre. Wiem jak to jest kiedy spada wielki kamien z serca - i Ty I Twoj maz mozecie teraz zaczac oddychac spokojnie. Trzymam kciuki ze i piatkowe badania beda dla Was pozytywne.
A takze baw sie dobrze na weselu. To nic ze bolerko drogie, czasami mozna sobie cos luksusowego zafundowac, prawda?
Dziękuję ci kochana W piątek dam znać co do reszty

Cytat:
Napisane przez Ol! Pokaż wiadomość
kulbit, super że mąż czuje się lepiej
Dziękuje!

To miło, że was to interesuje
__________________
Nikt nie zasługuje na twoje łzy, a ten kto na nie zasługuje na pewno nie doprowadzi cię do płaczu.

Moje anioły z masy solnej:
kulbit jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-03, 20:07   #198
nea200pl
Raczkowanie
 
Avatar nea200pl
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 409
Dot.: Grupa Wsparcia Puszystych/pulchnych Wizażanek :) Part II

Cytat:
Napisane przez Ol! Pokaż wiadomość
...Mam na imie Ola, jestem z Warszawy, i chyba jestem łodsza, bo dopiero albo aż te 18 lat.
Puszysta byłam od zawsze, dawniej miałam straszne kompleksy. Teraz jednak już jest lepiej Chociaż przez facetów ciągle mam dołki... Ale co tam, są ważniejsze rzeczy
Podpisuje sie dwoma rekami - pewnie ze sa! Jak dla mnie kobieta da sobie swietnie rade bez faceta ale facet bez kobiety to juz nie bardzo. Na pewno niedlugo spotkasz kogos wartosciowego, kto Ci sie spodoba.
Wiesz tez mialam straszne kompleksy kiedy bylam w podstwowce i na poczatku liceum. Bylam nie tylko najwieksza ale i najwyzsza (mam ponad 180 cm) i troche trudno bylo mi sie odnalezc w malym miasteczku gdzie kobieta majaca wiecej niz 70 cm w pasie to dla sklepow odziezowych 'wybryk natury'. O butach nie wspomne. Troche trudno znalezc cos ciekawego w rozmiarze ponad 42!
Na szczescie wyleczylam sie z tego calkowicie. Tak jak napisalam kilka stron wczesniej najwazniejsze jest wnetrze czlowieka i po tym ludzie powinni byc oceniani. Ja tak robie.

Cytat:
Napisane przez madziaaaaa89 Pokaż wiadomość
Dołączam się do Was Kobietki Jak tak was czytam to az miło ze nie jest sie samej z takimi i woymi problemami


Witaj Madziaaaaa89! Ja tez jestem tutaj troche nowa ale juz sie zaklimatyzowalam. Uzytkowniczki sa tutaj naprawde swietne.

Cytat:
Napisane przez kulbit Pokaż wiadomość
Dziękuję ci kochana W piątek dam znać co do reszty...
Nie ma za co. Na pewno wszystko bedzie dobrze.
__________________

nea200pl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-03, 20:21   #199
madziaaaaa89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Jego serca
Wiadomości: 280
Dot.: Grupa Wsparcia Puszystych/pulchnych Wizażanek :) Part II

Ja też miałam problemy z kwestia ubioru, ale naszczęscie mam kochanego mojego, ktory mnie wspiera choć czsem mi dokucza ale ja sie nie przejumuje hehe. Wiecie jak jest jak same sie zaakceptujesie to ludzie z zewnątrz też was beda akceptowaćA! Zapomniałabym! Oglądąłyście Fat girls ?? fantastyczny film Polecam "Bujne Madam" hihih
__________________




Bo życie ma być soczyste , szczególnie latem


Początek przygody z Dukanem 26.07.10 : 67,5
I walka: trwa 5 dni


madziaaaaa89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-10-03, 20:22   #200
Ol!
Raczkowanie
 
Avatar Ol!
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 245
GG do Ol!
Dot.: Grupa Wsparcia Puszystych/pulchnych Wizażanek :) Part II

dubel :/ komputer odmawia współpracy dzisiaj ze mną...
Ol! jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-03, 20:24   #201
Ol!
Raczkowanie
 
Avatar Ol!
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 245
GG do Ol!
Dot.: Grupa Wsparcia Puszystych/pulchnych Wizażanek :) Part II

Cytat:
Napisane przez nea200pl Pokaż wiadomość

Podpisuje sie dwoma rekami - pewnie ze sa! Jak dla mnie kobieta da sobie swietnie rade bez faceta ale facet bez kobiety to juz nie bardzo. Na pewno niedlugo spotkasz kogos wartosciowego, kto Ci sie spodoba.
Wiesz tez mialam straszne kompleksy kiedy bylam w podstwowce i na poczatku liceum. Bylam nie tylko najwieksza ale i najwyzsza (mam ponad 180 cm) i troche trudno bylo mi sie odnalezc w malym miasteczku gdzie kobieta majaca wiecej niz 70 cm w pasie to dla sklepow odziezowych 'wybryk natury'. O butach nie wspomne. Troche trudno znalezc cos ciekawego w rozmiarze ponad 42!
Na szczescie wyleczylam sie z tego calkowicie. Tak jak napisalam kilka stron wczesniej najwazniejsze jest wnetrze czlowieka i po tym ludzie powinni byc oceniani. Ja tak robie.
Dziekuje
Wiem co to znaczy znaleźć ładne buty w rozmiarze 42... Szukałam adidasów i pantofelków przez X miesięcy. Adidasy to jeszcze jako tako, ale pantofle? W niektórych sklepach w ogóle nie mają nawet 41, a jak się pytam czy jest 42 to sie patrzą jak na kosmite...
Ale znalazłam reszcie
Ol! jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-03, 22:44   #202
chilanes
Zakorzenienie
 
Avatar chilanes
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 11 126
Dot.: Grupa Wsparcia Puszystych/pulchnych Wizażanek :) Part II

Cześć dziewczynki
Przypominam o sobie nieśmiało i przesyłam pozdrowienia
Odpoczywam sobie z TŻ
Ledwo Was znalazłam, tyle zmian przez 2 tygodnie na forum
__________________
chilanes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-04, 08:53   #203
kulbit
Zakorzenienie
 
Avatar kulbit
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 15 703
Dot.: Grupa Wsparcia Puszystych/pulchnych Wizażanek :) Part II

Cytat:
Napisane przez chilanes Pokaż wiadomość
Cześć dziewczynki
Przypominam o sobie nieśmiało i przesyłam pozdrowienia
Odpoczywam sobie z TŻ
Ledwo Was znalazłam, tyle zmian przez 2 tygodnie na forum
Miłego odpoczynku I pozdrowienia dla ciebie
__________________
Nikt nie zasługuje na twoje łzy, a ten kto na nie zasługuje na pewno nie doprowadzi cię do płaczu.

Moje anioły z masy solnej:
kulbit jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-04, 10:53   #204
nea200pl
Raczkowanie
 
Avatar nea200pl
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 409
Dot.: Grupa Wsparcia Puszystych/pulchnych Wizażanek :) Part II

Cytat:
Napisane przez Ol! Pokaż wiadomość
Dziekuje
Wiem co to znaczy znaleźć ładne buty w rozmiarze 42... Szukałam adidasów i pantofelków przez X miesięcy. Adidasy to jeszcze jako tako, ale pantofle? W niektórych sklepach w ogóle nie mają nawet 41, a jak się pytam czy jest 42 to sie patrzą jak na kosmite...
Ale znalazłam reszcie

Jak jestem w Polsce to ciekawe fasony butow sportowych i dosc duza rozmiarowke maja w Daichmannie (tak to sie pisze?), w UK kupuje w sklepie Eveans, ktory ma wszystko specjalnie dla duzych pan. Swietne kroje i wszystkie ciuchy oraz buty mam od nich.

Cytat:
Napisane przez chilanes Pokaż wiadomość
Cześć dziewczynki
Przypominam o sobie nieśmiało i przesyłam pozdrowienia
Odpoczywam sobie z TŻ
Ledwo Was znalazłam, tyle zmian przez 2 tygodnie na forum
Zycze milego wypoczynku.
__________________

nea200pl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-04, 13:47   #205
hejasz
Zakorzenienie
 
Avatar hejasz
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Mały Domek na Pastwiskach
Wiadomości: 8 220
GG do hejasz
Dot.: Grupa Wsparcia Puszystych/pulchnych Wizażanek :) Part II

Chillane hej hej!
No ja aż takich kłopotów z ubrabniami i butami nie miałam. W Cieszynie jest ciucholand, w którym na całej jednej stronie (połowie sklepu) są same buty. Kupiłam juz sporo par dla siebie, Szymka i J. Niektóre (sportowe z reguły piore w pralce), a te których sie nie da spryskuje specjalnym srodkiem odkażajacym (syn mi kupił w sklepie obuwniczym). Jak możecie to poszukajcie. Myslę, że w Warszawie na pewno jest taki ciucholand.
__________________
W miłości nie ma lęku, lecz doskonała miłość usuwa lęk, ponieważ lęk kojarzy się z karą.
1 List św. Jana 4:18 / Biblia Tysiąclecia.


Cichy kącik hejasz

Papierowy kącik hejasz
hejasz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-04, 13:51   #206
kulbit
Zakorzenienie
 
Avatar kulbit
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 15 703
Dot.: Grupa Wsparcia Puszystych/pulchnych Wizażanek :) Part II

Cytat:
Napisane przez hejasz Pokaż wiadomość
Chillane hej hej!
No ja aż takich kłopotów z ubrabniami i butami nie miałam. W Cieszynie jest ciucholand, w którym na całej jednej stronie (połowie sklepu) są same buty. Kupiłam juz sporo par dla siebie, Szymka i J. Niektóre (sportowe z reguły piore w pralce), a te których sie nie da spryskuje specjalnym srodkiem odkażajacym (syn mi kupił w sklepie obuwniczym). Jak możecie to poszukajcie. Myslę, że w Warszawie na pewno jest taki ciucholand.
Kurcze a ja jakoś nie umiem przekonać sie do ciucholandów..
Mam koleżnakę, która parktycznie ubiera się tylko tam i zawsze fajnie wygląda i ma oryginalne ciuchy..
A ja nie wyobrażam sobie nosić ciuchów "po kimś", taaaaak wiem uprane itp itd.. ale i tak nie mogę.
__________________
Nikt nie zasługuje na twoje łzy, a ten kto na nie zasługuje na pewno nie doprowadzi cię do płaczu.

Moje anioły z masy solnej:
kulbit jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-04, 14:19   #207
nea200pl
Raczkowanie
 
Avatar nea200pl
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 409
Dot.: Grupa Wsparcia Puszystych/pulchnych Wizażanek :) Part II

Cytat:
Napisane przez kulbit Pokaż wiadomość
Kurcze a ja jakoś nie umiem przekonać sie do ciucholandów..
Mam koleżnakę, która parktycznie ubiera się tylko tam i zawsze fajnie wygląda i ma oryginalne ciuchy..
A ja nie wyobrażam sobie nosić ciuchów "po kimś", taaaaak wiem uprane itp itd.. ale i tak nie mogę.
Powiem Ci, ze jak zylam w Polsce sie tez tam czesto wybieralam z kolezanka, bo moj Tato tez do nich przekonania nie mial i nadal nie ma. Co niektore ciucholandy wygladaja lepiej od sklepow i oby tak dalej bo wiem ze czasami jak sie widzi nore z zapachem zatechlym w srodku i gorami ciuchow bez skladu to moze to odrzucic (przynajmniej ja kilka z nich tak pamietam). I to prawda, mozna tam znalezc prawdziwe perelki i oryginalnie skrojone ciuchy.
Bylam w UK w jednym i gdybym nie spojrzalam na szyld nie wiedzialam bym ze to ciucholand. Taki byl sympatyczny.
__________________

nea200pl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-04, 16:03   #208
Ol!
Raczkowanie
 
Avatar Ol!
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 245
GG do Ol!
Dot.: Grupa Wsparcia Puszystych/pulchnych Wizażanek :) Part II

Cytat:
Napisane przez hejasz Pokaż wiadomość
Chillane hej hej!
No ja aż takich kłopotów z ubrabniami i butami nie miałam. W Cieszynie jest ciucholand, w którym na całej jednej stronie (połowie sklepu) są same buty. Kupiłam juz sporo par dla siebie, Szymka i J. Niektóre (sportowe z reguły piore w pralce), a te których sie nie da spryskuje specjalnym srodkiem odkażajacym (syn mi kupił w sklepie obuwniczym). Jak możecie to poszukajcie. Myslę, że w Warszawie na pewno jest taki ciucholand.
Ja bardzo ludie ciuchlandy i mam sporo rzeczy z nich
Jednak znalezienie butów tam jest równie trudne... Ale można się pocieszyć górą innych rzeczy
Ol! jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-04, 19:50   #209
SzpiegZKrainyDeszczowców
Zakorzenienie
 
Avatar SzpiegZKrainyDeszczowców
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 656
Dot.: Grupa Wsparcia Puszystych/pulchnych Wizażanek :) Part II

Ol! Trzeba bylo przyjsc wczesniej do naszego watku i mowic
__________________
handmade

-A ty kto?
-Dobra wróżka.
-Z siekierą?
-A widzisz jak ty mało wiesz o dobrych wróżkach?

SzpiegZKrainyDeszczowców jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-04, 21:14   #210
kulbit
Zakorzenienie
 
Avatar kulbit
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 15 703
Dot.: Grupa Wsparcia Puszystych/pulchnych Wizażanek :) Part II

Cytat:
Napisane przez nea200pl Pokaż wiadomość

Powiem Ci, ze jak zylam w Polsce sie tez tam czesto wybieralam z kolezanka, bo moj Tato tez do nich przekonania nie mial i nadal nie ma. Co niektore ciucholandy wygladaja lepiej od sklepow i oby tak dalej bo wiem ze czasami jak sie widzi nore z zapachem zatechlym w srodku i gorami ciuchow bez skladu to moze to odrzucic (przynajmniej ja kilka z nich tak pamietam). I to prawda, mozna tam znalezc prawdziwe perelki i oryginalnie skrojone ciuchy.
Bylam w UK w jednym i gdybym nie spojrzalam na szyld nie wiedzialam bym ze to ciucholand. Taki byl sympatyczny.
Ja jeszcze nie spotkałam takiego ciucholandu który wyglądałby lepiej niż sklep może wtedy bym się przekonała Widziałam tylko takie nory z ciuchami sponiewieranymi w wielkiej kupie, to mnie odstrasza...
__________________
Nikt nie zasługuje na twoje łzy, a ten kto na nie zasługuje na pewno nie doprowadzi cię do płaczu.

Moje anioły z masy solnej:
kulbit jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:02.