co zabrać na woodstock + higiena - Strona 7 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Podróże, wakacje, wycieczki

Notka

Podróże, wakacje, wycieczki Forum dla osób, które lubią podróże, wakacje i wycieczki. Dołącz do nas i podziel się opinią na temat ciekawych miejsc, promocji, organizacji wyjazdu itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-07-06, 21:52   #181
kisielova
ReklaMO(D)żerca.
 
Avatar kisielova
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 9 889
Dot.: co zabrać na woodstock + higiena

nie wierzmy w długoterminowe prognozy pogody. Wmawiajmy sobie, że będzie 25 stopni i lekki wietrzyk, a w nocy nie spadnie temperatura poniżej 12
#taksobiemarze
kisielova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-07, 13:52   #182
black_and_gold
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 35
Dot.: co zabrać na woodstock + higiena

Zawsze lepiej mieć jakiś parasol lub pelerynkę. Byłam na woodstocku parę razy w różnych latach i ZAWSZE był jakiś deszcz, raz mniejszy, raz większy, ale za każdym razem. Może takiego pecha miałam :P
black_and_gold jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-07, 14:56   #183
kisielova
ReklaMO(D)żerca.
 
Avatar kisielova
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 9 889
Dot.: co zabrać na woodstock + higiena

Cytat:
Napisane przez black_and_gold Pokaż wiadomość
Zawsze lepiej mieć jakiś parasol lub pelerynkę. Byłam na woodstocku parę razy w różnych latach i ZAWSZE był jakiś deszcz, raz mniejszy, raz większy, ale za każdym razem. Może takiego pecha miałam :P
bo to taka torchę tradycja- przynajmniej 5 minut deszczu musi być :-D (kilka lat temu dosłownie 5 minut deszczu ale za to takiego, że ludzie mieli kałuże w namiotach)
kisielova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-08, 10:16   #184
Silith
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 5
Dot.: co zabrać na woodstock + higiena

Obawiam się, że prognozy mogą się sprawdzić
Ale, co nas nie zabije to nas wzmocni!
Plecak spakowany, grzecznie czeka, a za jakieś 5 do 6 godzin będę już na polu
Silith jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-08, 10:19   #185
pannaatopowa
Zakorzenienie
 
Avatar pannaatopowa
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 3 463
Dot.: co zabrać na woodstock + higiena

A co z tym czego nie zabierać? Mieliście coś co wzięliście i tylko Wam zagracało miejsce?

Ja mam wyzwanie. Muszę się spakować, ale tak, aby zmieścić się w plecak. Jadę w tym roku pociągiem. Dla mnie to jest spore wyzwanie

Ps. trochę mnie martwi pogoda, bo nie mam odpowiednich butów. Ani glanów, ani kaloszy a jest trochę za późno i za mało kasiaście aby kupić.
__________________
Szczęście w budowie...

Życie jest jak jazda na rowerze. Żeby utrzymać równowagę musisz się poruszać naprzód. A. E.
pannaatopowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-08, 10:26   #186
kisielova
ReklaMO(D)żerca.
 
Avatar kisielova
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 9 889
Dot.: co zabrać na woodstock + higiena

Cytat:
Napisane przez Silith Pokaż wiadomość
Obawiam się, że prognozy mogą się sprawdzić
Ale, co nas nie zabije to nas wzmocni!
Plecak spakowany, grzecznie czeka, a za jakieś 5 do 6 godzin będę już na polu
jeśli będziesz miała możliwośc, to daj znać jak faktycznie wygląda sytuacja z bramkami, bardzo jestem ciekawa
przybywam w niedzielę :-D


Cytat:
Napisane przez pannaatopowa Pokaż wiadomość
A co z tym czego nie zabierać? Mieliście coś co wzięliście i tylko Wam zagracało miejsce?
z jakiegoś idiotycznego powodu zawsze zabieram za dużo butów- w większości trampki, ale za cholerę nie wiem, po co mi aż 4 pary. W tym roku biorę dwie- w razie gdyby jedne zamokły żeby nie musieć w nich latać.
ZAWSZE zabieram tez za dużo ciuchów- tym razem plan jest taki, żeby zabrać mniej koszulek, mniej spodni (jedne krótkie, jedne długie i dres do spania).
Od lat zabieram tez ze sobą wieeeeeeeeeeeeeeeeelką apteczkę, pokojowi się ze mnie kiedyś śmiali, że ranni powinni zgłaszać się do mnie, nie do medyków. Tym razem zabieram tylko coś przeciwko bólowi głowy, furaginę, mój zestaw antyalergiczny i kilka plastrów.
No i co roku pojawia się tez lustrzanka, która zajmuje sporo miejsca. Rezygnuję z niej na rzecz telefonu, który robi bardzo dobre zdjęcia.

Edytowane przez kisielova
Czas edycji: 2016-07-08 o 10:28
kisielova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-08, 19:39   #187
Rumour
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 2
Smile Dot.: co zabrać na woodstock + higiena

Widzę ,że wątek dalej aktywny więc skorzystam i może znajdę tutaj odpowiedź na swoje pytanie... Mianowicie wyczytałam tutaj wcześniej ,że z prysznica można skorzystać również na Toicamp za opłatą 7 zł. Jestem ciekawa czy znajdują się tam tylko prysznice czy również toalety w lepszych warunkach niż toitoie? ;p
Rumour jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-07-08, 20:05   #188
kisielova
ReklaMO(D)żerca.
 
Avatar kisielova
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 9 889
Dot.: co zabrać na woodstock + higiena

Cytat:
Napisane przez Rumour Pokaż wiadomość
Widzę ,że wątek dalej aktywny więc skorzystam i może znajdę tutaj odpowiedź na swoje pytanie... Mianowicie wyczytałam tutaj wcześniej ,że z prysznica można skorzystać również na Toicamp za opłatą 7 zł. Jestem ciekawa czy znajdują się tam tylko prysznice czy również toalety w lepszych warunkach niż toitoie? ;p
toalety w stanie bardzo dobrym, zazwyczaj pachnce nawet :-D
mój małżon od kilku lat twierdzi, że jeśli ma iść pod ciepły prysznic, to o takiej porze, żeby posiedzenie w czystym tojku zrobić.
polecam kupić bileciki zaraz po przyjeżdzie na pole, ominie CIe stanie w kolejc za kazdym razem.
kisielova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-08, 20:44   #189
Rumour
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 2
Dot.: co zabrać na woodstock + higiena

ooo super wiedzieć <3 Toalety to była moja największa obawa i chyba wolę zapłacić za bilecik i korzystać z czystej, ewentualnie tylko rano z toitoia niż później w "godzinach szczytu".
Rumour jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-08, 20:54   #190
kisielova
ReklaMO(D)żerca.
 
Avatar kisielova
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 9 889
Dot.: co zabrać na woodstock + higiena

Cytat:
Napisane przez Rumour Pokaż wiadomość
ooo super wiedzieć <3 Toalety to była moja największa obawa i chyba wolę zapłacić za bilecik i korzystać z czystej, ewentualnie tylko rano z toitoia niż później w "godzinach szczytu".

tojki obok kryszny i pryszniców sa zazwyczj czyszczone pomiędzy 8 a 9 rano. Najpóźniej czysczone są te w pobliżu gastronomii (choć ile razy tam zaszłam to wolałam opanować chęć sikania, niż wejśc do któregoś z nich). Także te drugie szczerze odradzam. Trochę lat na wooda jeżdże, mało rzeczy mnie krępuje, brzydzi czy przeraża, ale to co się tam dzieje, to ktastrofa zazwyczaj.
kisielova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-09, 01:59   #191
Silith
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 5
Dot.: co zabrać na woodstock + higiena

Dzisiaj, tzn. wczoraj jeszcze bez problemu wyjechaliśmy, bez trzepania, czy innych nieprzyjemności. Wiem natomiast, że policja spisywała ludzi, a ochroniarze mieli problem z naszym tymczasowym postojem na górce asp. Musieliśmy się rozpakować i przed 24 wyjechać.

Jutro ponoć będą już bramy, nie wiem ile w tym prawdy. Od poniedziałku na pewno.

Mieliśmy dzisiaj urwanie chmury z potężną wichurą, dało radę
Silith jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-07-09, 08:34   #192
kisielova
ReklaMO(D)żerca.
 
Avatar kisielova
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 9 889
Dot.: co zabrać na woodstock + higiena

Cytat:
Napisane przez Silith Pokaż wiadomość
Dzisiaj, tzn. wczoraj jeszcze bez problemu wyjechaliśmy, bez trzepania, czy innych nieprzyjemności. Wiem natomiast, że policja spisywała ludzi, a ochroniarze mieli problem z naszym tymczasowym postojem na górce asp. Musieliśmy się rozpakować i przed 24 wyjechać.

Jutro ponoć będą już bramy, nie wiem ile w tym prawdy. Od poniedziałku na pewno.

Mieliśmy dzisiaj urwanie chmury z potężną wichurą, dało radę

Policja spisywała, czyli że co? Powszechny Spis Ludności Woodstockowej był?
Planujemy przybyć jutro, może uda się chociaż rozpakować i potem odstawić auto na parking.
kisielova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-09, 09:03   #193
kennedy
Zakorzenienie
 
Avatar kennedy
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 18 401
Dot.: co zabrać na woodstock + higiena

E za nic nie moga sposuwac..jak to tak

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kiedy kobiety kogoś poznają to myślą, że to fajny facet. Jest już wstępnie zaakceptowany jako partner, a później może to tylko zepsuć lub nie. Kiedy mężczyźni kogoś poznają to myślą: „Ma niezłe nogi”.
kennedy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-09, 10:03   #194
kisielova
ReklaMO(D)żerca.
 
Avatar kisielova
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 9 889
Dot.: co zabrać na woodstock + higiena

Cytat:
Napisane przez kennedy Pokaż wiadomość
E za nic nie moga sposuwac..jak to tak

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

myślę, że chodzi o stworzenie jakiejś bazy woodstockowiczów, a nie spisanie ich jako takie
kisielova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-10, 07:46   #195
Silith
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 5
Dot.: co zabrać na woodstock + higiena

Już tłumaczę! Pod dużą sceną dwaj policjanci podeszli do ziomków, spytali kto ma czerwoną kartę (czyli problemy z prawem), trzech którzy się przyznali nie spisali, żeby biur skracać im festiwalu

Resztę natomiast tak :p

Policja może zawsze i w każdych okolicznościach wylegitymowac i spisać każdego.
Silith jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-11, 15:06   #196
black_and_gold
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 35
Dot.: co zabrać na woodstock + higiena

Cytat:
Napisane przez kisielova Pokaż wiadomość
bo to taka torchę tradycja- przynajmniej 5 minut deszczu musi być :-D (kilka lat temu dosłownie 5 minut deszczu ale za to takiego, że ludzie mieli kałuże w namiotach)
oj, raz w ostatni dzień jak zaczęło padać, to przestało dopiero następnego dnia wieczorem i trzeba było pakować się w ulewie :/
black_and_gold jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-18, 22:42   #197
phideaux
Wtajemniczenie
 
Avatar phideaux
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 2 700
Dot.: co zabrać na woodstock + higiena

I jak wrażenia po? Czwartek dał popalić :p
__________________
Wymienię https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=835239 Proszę, odpisuj u mnie
phideaux jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-18, 23:17   #198
kisielova
ReklaMO(D)żerca.
 
Avatar kisielova
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 9 889
Dot.: co zabrać na woodstock + higiena

Cytat:
Napisane przez phideaux Pokaż wiadomość
I jak wrażenia po? Czwartek dał popalić :p
dał, dał niestety. Ale zrekompensował mi to przecudowny koncert Hey i Jerzy Stuhr (w ogóle jestem zachwycona obydwoma Stuhrami, mogłabym ich godzinami słuchać)
ogólnie- jak zawsze na plus wszystko. Jurek mógłby tylko przystopowć z tymi politycznymi komentarzami ze sceny i w prywatnych rozmowach bo niestety oczy i uszy są wszędzie, a właśnie jego gadanie może niestety odbić si,ę na organizacji kolejnych przystanków.
kisielova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-20, 13:07   #199
phideaux
Wtajemniczenie
 
Avatar phideaux
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 2 700
Dot.: co zabrać na woodstock + higiena

Odkąd jeżdżę na Woodstock takiego deszczu nie przeżyłam Trzeba przyznać, że taka pogoda rozwala trochę atmosferę. Ale i tak w czwartek bawiłam się chyba najlepiej, bo były koncerty muzycznie najbardziej pod mój gust. W sobotę dosłownie nie miałam już na co iść, bo kompletnie nie moje klimaty. Jeśli muzycznie Woodstock będzie zmierzał w tę stronę, to nie wiem, czy jeszcze pojadę. Wiem, że dla większości osób koncerty są na szarym końcu, jeśli chodzi o byciu na Woodstocku , ale dla mnie akurat to ma znaczenie.

Plus tej smętnej pogody był taki, że w czwartek i piątek stosunkowo mało osób pałętało się po polu i dało się swobodnie chodzić. Sobota to już było mozolne posuwanie się w tłumie ludzi. To pole robi się już za małe na takie ilości ludzi.
__________________
Wymienię https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=835239 Proszę, odpisuj u mnie
phideaux jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-07-20, 13:27   #200
kisielova
ReklaMO(D)żerca.
 
Avatar kisielova
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 9 889
Dot.: co zabrać na woodstock + higiena

Data kolejnego PW potwierdzona- 3-5 sierpnia 2017
kisielova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-20, 15:29   #201
pannaatopowa
Zakorzenienie
 
Avatar pannaatopowa
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 3 463
Dot.: co zabrać na woodstock + higiena

Cytat:
Napisane przez kisielova Pokaż wiadomość
Data kolejnego PW potwierdzona- 3-5 sierpnia 2017
Też sie cieszę. Może w przyszłym roku pojadę z facetem nie sama
__________________
Szczęście w budowie...

Życie jest jak jazda na rowerze. Żeby utrzymać równowagę musisz się poruszać naprzód. A. E.
pannaatopowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-20, 15:47   #202
antonina_bielska
Polka Ogarniaczka
 
Avatar antonina_bielska
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: słoikowo
Wiadomości: 8 106
Dot.: co zabrać na woodstock + higiena

No ja też się cieszę, pewnie uderzymy
__________________
Lubię czytać

„Leć tam gdzie miłość głaszcze Cię dłonią, nie płacz za tymi, co miłość Twą trwonią”
antonina_bielska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-21, 10:53   #203
burtonka
Raczkowanie
 
Avatar burtonka
 
Zarejestrowany: 2016-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 78
Dot.: co zabrać na woodstock + higiena

Cytat:
Napisane przez kisielova Pokaż wiadomość
Data kolejnego PW potwierdzona- 3-5 sierpnia 2017
MEGA! a już się bałam że to naprawdę był ostatni Woodstock
burtonka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-21, 13:07   #204
Silith
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 5
Dot.: co zabrać na woodstock + higiena

Wyrażenia jak zawsze mega pozytywne!

Aż głupio się przyznać, ale o deszczu bardziej słyszałam, niż sama go doświadczyłam, bo od ok. 14 w czwartek do mniej więcej 10 rano w piątek spałam. Organizm nie mógł doprosić się odpoczynku, to wreszcie po tygodniu intensywnego przedwoodstocku zbuntował się i wyłączył za rok zaczynam Woodstock minimum tydzień wcześniej, tak jak teraz
Silith jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-21, 15:40   #205
kennedy
Zakorzenienie
 
Avatar kennedy
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 18 401
Dot.: co zabrać na woodstock + higiena

Bylo swietnie tylko pogoda za rok jade !

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kiedy kobiety kogoś poznają to myślą, że to fajny facet. Jest już wstępnie zaakceptowany jako partner, a później może to tylko zepsuć lub nie. Kiedy mężczyźni kogoś poznają to myślą: „Ma niezłe nogi”.
kennedy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-05, 14:03   #206
black_and_gold
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 35
Dot.: co zabrać na woodstock + higiena

Cytat:
Napisane przez burtonka Pokaż wiadomość
MEGA! a już się bałam że to naprawdę był ostatni Woodstock
tamten ostatni w Żarach też miał być ostatnim w ogóle, ale to jest niezniszczalny festiwal
black_and_gold jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-15, 08:43   #207
xjesuisx
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Lokalizacja: pomorskie :)
Wiadomości: 8
Dot.: co zabrać na woodstock + higiena

Mnie ta pogoda bardzo przygnębiła Byłam bez przerwy jakaś śpiąca, snułam się w tę i z powrotem, przejście do gastro i w górę graniczyło z cudem, bo była tam po prostu rzeka. W dodatku w którymś momencie złapałam się bramki, która zaczęła przechylać się razem ze mną, mało brakowało a wylądowałabym calutka w tej "rzece". Z obozu mało co wychodziłam, w tym deszczu trip do znajomych oddalonych o 10 min drogi to jednak nieprzyjemna sprawa, a ja nienawidzę moknąć. To był mój czwarty Woodstock i ze smutkiem muszę powiedzieć, że chyba najgorszy. Chociaż określenie o Woodzie "najgorszy" tak ciężko przechodzi mi przez gardło Było warto jechać, jasne, ale nie mogłam znieść tego, jak Owsiak robi sobie pod górkę.
Ale było też kilka plusów - spotkałam się ze znajomymi i bratem chłopaka, z którym się spotykałam, a który niestety już nie żyje (są z daleka, nie znałam ich wcześniej), zaliczyłam świetne koncerty (szczególnie The Hives, Kensington, Apocalyptica, Dragonforce), poznałam mnóstwo świetnych ludzi, jak co roku zresztą No i....pierwszy raz odkąd jeżdżę na Woodstock jadłam w Krysznie i to kilka razy! Teraz żałuję, że wcześniej nie próbowałam tamtego żarcia, od następnego roku jestem codziennie obowiązkowo :P
A co do wcześniejszego pytania pannaatopowa - Często biorę za dużo ciuchów, za dużo płynów do kąpieli (np. peeling do ciała, bez którego przecież można się obyć, chociaż najlepiej doczyszcza :P) w tym roku niepotrzebnie wzięłam małą, acz ważącą saperkę, ogólnie dużo jakichś pierdół/patentów, które przydają się raz. Ale z roku na rok się uczę i pakowanie idzie sprawniej
xjesuisx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-15, 10:39   #208
pannaatopowa
Zakorzenienie
 
Avatar pannaatopowa
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 3 463
Dot.: co zabrać na woodstock + higiena

Cytat:
Napisane przez xjesuisx Pokaż wiadomość
Mnie ta pogoda bardzo przygnębiła Byłam bez przerwy jakaś śpiąca, snułam się w tę i z powrotem, przejście do gastro i w górę graniczyło z cudem, bo była tam po prostu rzeka. W dodatku w którymś momencie złapałam się bramki, która zaczęła przechylać się razem ze mną, mało brakowało a wylądowałabym calutka w tej "rzece". Z obozu mało co wychodziłam, w tym deszczu trip do znajomych oddalonych o 10 min drogi to jednak nieprzyjemna sprawa, a ja nienawidzę moknąć. To był mój czwarty Woodstock i ze smutkiem muszę powiedzieć, że chyba najgorszy. Chociaż określenie o Woodzie "najgorszy" tak ciężko przechodzi mi przez gardło Było warto jechać, jasne, ale nie mogłam znieść tego, jak Owsiak robi sobie pod górkę.
Ale było też kilka plusów - spotkałam się ze znajomymi i bratem chłopaka, z którym się spotykałam, a który niestety już nie żyje (są z daleka, nie znałam ich wcześniej), zaliczyłam świetne koncerty (szczególnie The Hives, Kensington, Apocalyptica, Dragonforce), poznałam mnóstwo świetnych ludzi, jak co roku zresztą No i....pierwszy raz odkąd jeżdżę na Woodstock jadłam w Krysznie i to kilka razy! Teraz żałuję, że wcześniej nie próbowałam tamtego żarcia, od następnego roku jestem codziennie obowiązkowo :P
A co do wcześniejszego pytania pannaatopowa - Często biorę za dużo ciuchów, za dużo płynów do kąpieli (np. peeling do ciała, bez którego przecież można się obyć, chociaż najlepiej doczyszcza :P) w tym roku niepotrzebnie wzięłam małą, acz ważącą saperkę, ogólnie dużo jakichś pierdół/patentów, które przydają się raz. Ale z roku na rok się uczę i pakowanie idzie sprawniej
Mało kręciłam się pod dużą sceną. Jedynie na koncertach. Żałuję, że tak mało byłam na ASP, ale błoto które tam było skutecznie mnie odstraszało. Ja sie cieszę, że wzięła tasmę powertape. Miałam tylko adidasy i zrobiłam sobie gustowne skarpetki z worka i tej taśmy
__________________
Szczęście w budowie...

Życie jest jak jazda na rowerze. Żeby utrzymać równowagę musisz się poruszać naprzód. A. E.
pannaatopowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-06, 11:20   #209
rozczochranaa
Raczkowanie
 
Avatar rozczochranaa
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 267
Dot.: co zabrać na woodstock + higiena

Cytat:
Napisane przez pannaatopowa Pokaż wiadomość
Mało kręciłam się pod dużą sceną. Jedynie na koncertach. Żałuję, że tak mało byłam na ASP, ale błoto które tam było skutecznie mnie odstraszało. Ja sie cieszę, że wzięła tasmę powertape. Miałam tylko adidasy i zrobiłam sobie gustowne skarpetki z worka i tej taśmy

W tym roku planują otwierać na głównym pasażu aptekę - będzie to dla nas duże ułatwienie - zarówno z podpaskami, opatrunkami, czy lekami Czekałam, aż w końcu wpadną na taki pomysł!
__________________

"Kłopotliwe na świecie jest to, że idioci są pewni siebie, a ludzie rozsądni pełni wątpliwości."
rozczochranaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-07, 05:51   #210
HolyParanoid
Zadomowienie
 
Avatar HolyParanoid
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 1 551
Dot.: co zabrać na woodstock + higiena

Apteka to zdecydowanie dobry pomysł
A jeszcze w tym roku organizują na Woodzie Runmageddon - nie ma siły żebym przepuściła
rozczochranaa - A my to się kiedyś chyba na Woodzie spotkałyśmy
HolyParanoid jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Podróże, wakacje, wycieczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-08-09 10:31:10


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:30.