Wesele we Włocławku. - Strona 7 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Ceremonia i tradycja ślubna, weselna

Notka

Ceremonia i tradycja ślubna, weselna W tym miejscu możesz podzielić się widzą, jak zaplanować ceremonię ślubną. Na co zwrócić uwagę przy szukaniu sali weselnej. Przypomnieć tradycje weselne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-02-12, 10:00   #181
madziara889
Zakorzenienie
 
Avatar madziara889
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Włocławek
Wiadomości: 7 010
Dot.: Wesele we Włocławku.

Cytat:
Napisane przez madzia155 Pokaż wiadomość
o lampionach też myślałam-trzeba mieć pozwolenie od straży? tego nie wiedziałam szczerze mówiąc...;p
hmm aa inne rzeczy typu gołębie przed kościołem do puszczania, drink bar itp ? co o tym myślicie
Od pewnej ilości lampionów podobno tak.
Gołebi nie chcę i wszystkim dookoła to mówię. Może i ładnie to wygląda ale trochę niebezpieczne, bo może kogoś pobrudzić.
Drink bar w naszym przypadku nie jest konieczny, bo większość rodziny pije tylko wódkę na weselach, reszta wino.

Cytat:
Napisane przez madzia155 Pokaż wiadomość
Dziewczyny a czy będziecie miały tzw. kolor przewodni wesela? dodatki, bukiet, wystroj sali weselnej itd w jednym kolorze?
czy niekoniecznie ?
Nad kolorem przewodnim się zastanawiam, chcę żeby wszystko jakoś współgrało, ale tak jak Ainhoa pisze, bez żadnej spiny, bo i tak większość osób nie zwraca na to uwagi.

Cytat:
Napisane przez wiolett73 Pokaż wiadomość
Jeżeli chodzi o buty to też stawiam raczej na klasykę.Najbardziej nude.kolor sali- Połączenie różówego i zieleni,wszystko oczywiście w odpowiednich odcieniach. Wracając do butów,to zastanawiam się jak szybko będę mogła je przebrać na takie ,w których można tańczyć całą noc bez bólu
Buty chyba kupię nude (na 90%), bo po pierwsze łatwiej znaleźć wygodne, a po drugie jeszcze je założę, a w białych raczej nie będę chodzić. No i chcę kupić jedne i wygodne, żeby jak najdłużej w nich wytrzymać.
madziara889 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-12, 10:31   #182
201610281624
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 1 724
Dot.: Wesele we Włocławku.

Cytat:
Napisane przez wiolett73 Pokaż wiadomość
Jeżeli chodzi o buty to też stawiam raczej na klasykę.Najbardziej nude.kolor sali- Połączenie różówego i zieleni,wszystko oczywiście w odpowiednich odcieniach. Wracając do butów,to zastanawiam się jak szybko będę mogła je przebrać na takie ,w których można tańczyć całą noc bez bólu
Ja miałam białe, kolorowe mi się nie podobały, a jak były to czerwone, fioletowe lub chabrowe, ale byłam za klasyką, stąd biel, którą miałam na sobie tylko raz, nie założę więcej. Teraz też kupiłabym nude szpileczki klasyczne bez zbędnych pierdółek z zakrytymi palcami i piętą. Super wyglądają do białej i ecru sukni
Przebrać możesz wtedy, gdy Ci się podoba, nie ma reguły...lepiej mieć na przebranie lub balerinki niż PM- ka na boso

Cytat:
Napisane przez madziara889 Pokaż wiadomość
Od pewnej ilości lampionów podobno tak.
Gołebi nie chcę i wszystkim dookoła to mówię. Może i ładnie to wygląda ale trochę niebezpieczne, bo może kogoś pobrudzić.
Drink bar w naszym przypadku nie jest konieczny, bo większość rodziny pije tylko wódkę na weselach, reszta wino.

Nad kolorem przewodnim się zastanawiam, chcę żeby wszystko jakoś współgrało, ale tak jak Ainhoa pisze, bez żadnej spiny, bo i tak większość osób nie zwraca na to uwagi.

Buty chyba kupię nude (na 90%), bo po pierwsze łatwiej znaleźć wygodne, a po drugie jeszcze je założę, a w białych raczej nie będę chodzić. No i chcę kupić jedne i wygodne, żeby jak najdłużej w nich wytrzymać.
Popieram.
Co do butów, uważam, że lepiej dołożyć i kupić wygodne i mieć na jeszcze kilka imprez, niż inwestować w kilka.
Znajoma miała 4 pary ( do kościoła, na pierwszy taniec, na potem i awaryjne), po co to nie mam pojęcia?
Z kolei mojego tż kuzynka miała mega wysokie szpilki, szła w nich jak na szczudłach ( bo ładnie wyglądało, że taka wysoka jest), a potem je przebrała na balerinki.
Efekt był taki, że było ponad 10 cm wolnego materiału i nie raz się zaczepiła, koniec końców całe wesele przetańczyła przytrzymując suknię ręką, a drugą ręką, tą co miała do zabawy w wolnych chwilach przytrzymywała sobie suknię bo zjeżdżała jej na biuście ( suknia bez ramiączek, bez gorsetu i na dodatek z zasuwakiem).
Od tamtego momentu jak zobaczyłam suknie z odkrytymi ramionami, to bałam się, ze będzie mi też spadała jak taką kupię.
Uświadomiła mnie moja krawcowa tłumacząc, ze suknia nie trzyma się na biuście, tylko na brzuchu- mały szok.
Jeżeli jest dobrze dopasowana, to nic nie będzie się zsuwało.
Suknie można podzielić na trzy rodzaje jeśli chodzi o zapięcie:
1. guziczki
2. zasuwak
3. sznurowanie
4. może być zasuwak zamaskowany patką z guziczkami dla pewności.
Najbezpieczniej jest mieć sznurowanie, bo istnieje możliwość regulacji, można nieco popuścić jak się najemy, lub na wejściu ściaśnić- super to modeluje talię.
To w ramach ciekawostki, może komuś się przyda, bo wiele osób mówi i myśli-" E, nie kupię takiej kiecki, bo piersi nie mam i nie będzie się miała na czym trzymać".

---------- Dopisano o 11:31 ---------- Poprzedni post napisano o 11:30 ----------

A gdzie dziewczyny zamawiacie obrączki i jakie byście chciały te obrączki mieć?
201610281624 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-12, 11:10   #183
madzia155
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Włocławek
Wiadomości: 42
Dot.: Wesele we Włocławku.

macie rację co do butów. Sama postawię na kolor nude, ewentualnie coś pośredniego. Tylko gdzie takie buty dostać ? wszystkie ślubne jakieś takie babcine, sprzed kilkunastu lat...

co do OBRĄCZEK- mam zamiar kupić w Aparcie. Zastanawiam się co do swojej obrączki, bo marzy mi się z oczkiem, ew. 3 oczkami- brylant czy cyrkonia... są teraz takie modne dla panny młodej i super to wygląda, ale jak to wychodzi w praktyce ? może któraś z was ma jakieś doświadczenia?

a jak z poradnią małżeńską/naukami? gdzie je odbywacie?
madzia155 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-12, 11:20   #184
madziara889
Zakorzenienie
 
Avatar madziara889
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Włocławek
Wiadomości: 7 010
Dot.: Wesele we Włocławku.

Też właśnie uważam, że lepiej kupić jedne, wygodne buty niż kilka niewygodnych par tylko ładnie wyglądających.
Tak na prawdę ile widać te buty, kilka chwil?
Wiadomo, że inaczej wygląda kwestia butów, jak która ma krótszą sukienkę.

Sukienki z guziczkami wyglądają obłędnie ale sznurowanie jest dużo bezpieczniejsze.
moja koleżanka miała na suwak i całą noc podciągała sukienkę, bo była za luźna

Obrączki będziemy przetapiać ze swojego złota ale jeszcze nie zdecydowaliśmy gdzie. Wzór chcemy klasyczny, bez kamyczków czy wzorków.

---------- Dopisano o 12:20 ---------- Poprzedni post napisano o 12:11 ----------

Cytat:
Napisane przez madzia155 Pokaż wiadomość
macie rację co do butów. Sama postawię na kolor nude, ewentualnie coś pośredniego. Tylko gdzie takie buty dostać ? wszystkie ślubne jakieś takie babcine, sprzed kilkunastu lat...

co do OBRĄCZEK- mam zamiar kupić w Aparcie. Zastanawiam się co do swojej obrączki, bo marzy mi się z oczkiem, ew. 3 oczkami- brylant czy cyrkonia... są teraz takie modne dla panny młodej i super to wygląda, ale jak to wychodzi w praktyce ? może któraś z was ma jakieś doświadczenia?

a jak z poradnią małżeńską/naukami? gdzie je odbywacie?
W reserved przymierzałam ładne i wygodne szpilki ale dla mnie za wysokie. Ogółem szukam we wszystkich możliwych sklepach

Z poradnią i naukami jeszcze nie wiem. Ksiądz uznał moje nauki z liceum, ale narzeczony nie ma. W parafii gdzie ślubujemy będą w post i się zastanawiam czy jednak nie chodzić tam. Mam nadzieję, że przy okazji załatwili byśmy poradnię.
madziara889 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-12, 12:17   #185
201610281624
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 1 724
Dot.: Wesele we Włocławku.

Cytat:
Napisane przez madzia155 Pokaż wiadomość
macie rację co do butów. Sama postawię na kolor nude, ewentualnie coś pośredniego. Tylko gdzie takie buty dostać ? wszystkie ślubne jakieś takie babcine, sprzed kilkunastu lat...

co do OBRĄCZEK- mam zamiar kupić w Aparcie. Zastanawiam się co do swojej obrączki, bo marzy mi się z oczkiem, ew. 3 oczkami- brylant czy cyrkonia... są teraz takie modne dla panny młodej i super to wygląda, ale jak to wychodzi w praktyce ? może któraś z was ma jakieś doświadczenia?

a jak z poradnią małżeńską/naukami? gdzie je odbywacie?
Może w sklepach internetowych trzeba by było poszukać, albo w Płocku Toruniu...mój tż jechał po buty do smokingu do Torunia, bo u nas nie było.
My mamy 100 % klasyczne, półokrągłe, 5 mm obie, żółte złoto, błyszczące, bez kamyczków i wzorków.
Kupowane koło dworca przy postoju taxi- "Koral"- polecam
Co do kamyczków to ja nie lubię, choć dziewczyny się kuszą na nie. Jeśli już to brylancik niż cyrkonia, bo cyrkonia szarzeje, matowieje, kruszy się, a brylancik jest trwały. Poza tym jeśli w obrączce kamyczek jest zatopiony cały to jego blask jest stłumiony przez kruszec i jest a jakby go nie było.
Często też się przekręca i jest od spodu dłoni. Nie skusiłabym się, ale decyzja jest Wasza. Poza tym jestem zdania, że obrączki pary młodej powinny być identyczne i tworzyć komplet, tak jak my tworzymy komplet:-D A jeśli chce się obrączkę damską ozdobić, to można taki pierścioneczek sobie zamówić np. na pierwszą rocznicę ślubu:-D--
http://www.apart.pl/pl/diamenty,c,kolekcje,Monaco,9140
Obrączka taka jak męża, plus taki pierścioneczek, jak są idealnie dobrane, to sprawia to wrażenie jakby obrączka była ze zdobieniem. Sama się nad tym zastanawiam:-D

Cytat:
Napisane przez madziara889 Pokaż wiadomość
Też właśnie uważam, że lepiej kupić jedne, wygodne buty niż kilka niewygodnych par tylko ładnie wyglądających.
Tak na prawdę ile widać te buty, kilka chwil?
Wiadomo, że inaczej wygląda kwestia butów, jak która ma krótszą sukienkę.

Sukienki z guziczkami wyglądają obłędnie ale sznurowanie jest dużo bezpieczniejsze.
moja koleżanka miała na suwak i całą noc podciągała sukienkę, bo była za luźna

Obrączki będziemy przetapiać ze swojego złota ale jeszcze nie zdecydowaliśmy gdzie. Wzór chcemy klasyczny, bez kamyczków czy wzorków.

---------- Dopisano o 12:20 ---------- Poprzedni post napisano o 12:11 ----------


W reserved przymierzałam ładne i wygodne szpilki ale dla mnie za wysokie. Ogółem szukam we wszystkich możliwych sklepach

Z poradnią i naukami jeszcze nie wiem. Ksiądz uznał moje nauki z liceum, ale narzeczony nie ma. W parafii gdzie ślubujemy będą w post i się zastanawiam czy jednak nie chodzić tam. Mam nadzieję, że przy okazji załatwili byśmy poradnię.
Ja nauki robiłam na Wojska Polskiego w dwa weekendy robiliśmy, bez problemu. Było bardzo fajnie i sympatycznie
Tż miał nauki z liceum, ale chodził razem ze mną. Ja też nauki z liceum miałam, ale w liceum to ja byłam na etepie:"w życiu za mąż nie wyjdę" i wyrzuciłam haha.
Też przetapialiśmy obrączki ze swojego złota, bardzo się to opłaca.
201610281624 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-12, 12:47   #186
madziara889
Zakorzenienie
 
Avatar madziara889
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Włocławek
Wiadomości: 7 010
Dot.: Wesele we Włocławku.

na dworcu w "koralu" za przetopienie zawołali mi prawie 1 tyś zł W Lipnie znalazłam złotnika, który zrobi to za 300 -400 zł, ale chcę jeszcze poszukać we Włocławku, może znajdę jeszcze taniej

Wracając do butów, to dopiero wchodzi wiosenna kolekcja więc na spokojnie poczekam i może znajdę coś odpowiedniego, jak nie to poszukam w Łodzi jak będę u rodzinki Tż.
madziara889 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-12, 15:48   #187
madzia155
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Włocławek
Wiadomości: 42
Dot.: Wesele we Włocławku.

Kochana a ile kosztuje takie poradnictwo na Wojska polskiego? nauki mamy, ale poradnictwa rodzinnego niestety nie. Mogłabyś napisać na czym to polega, czy trzeba skierowanie z parafii itp?
madzia155 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-02-17, 19:06   #188
martusiaaa88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3
Dot.: Wesele we Włocławku.

Dziewczyny, podpowiedzcie coś nt tortu, gdzie zamawiacie, jakie smaki i czy orientujecie się jaka ilość na na jaką ilość gości, no i co najważniejsze: ceny.
martusiaaa88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-17, 20:38   #189
zemstablondynki
Raczkowanie
 
Avatar zemstablondynki
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Kuj-pom
Wiadomości: 180
Dot.: Wesele we Włocławku.

U nas jeśli chodzi o obrączki to klasyka będzie. Żółte złoto, półokrągłe, ewentualnie tylko grawer po wewnętrznej stronie - nasze imiona i data ślubu (ściąga, gdyby ktoś miał zapominać o rocznicach )
Co do tortu to my mamy go już z głowy o tyle, że wchodzi w cenę wesela/sali tak jak i wszelkie inne ciasta
__________________
Nikt jej nie obiecał, że raj jest tani...
zemstablondynki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-18, 09:44   #190
madzia155
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Włocławek
Wiadomości: 42
Dot.: Wesele we Włocławku.

co do tortu...ja myślę o cukierni - "sowie" i torcie w stylu tzw. angielskim.
Wpiszcie w google, są piękne. co o tym myślicie. ?
madzia155 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-18, 09:48   #191
madziara889
Zakorzenienie
 
Avatar madziara889
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Włocławek
Wiadomości: 7 010
Dot.: Wesele we Włocławku.

Tort i ciasta mamy razem z cateringiem. Tzn, mamy kucharza, który większość jedzenia przygotowuje u siebie ale zapewnia nam obsługę na wesele i poprawiny.
Raz weszłam do Sowy obejrzeć torty i ten, który mi się spodobał na naszą ilość gości kosztował 1200 zł

Obrączki też chcemy w miarę zwykłe, z żółtego złota.

---------- Dopisano o 10:48 ---------- Poprzedni post napisano o 10:44 ----------

Cytat:
Napisane przez madzia155 Pokaż wiadomość
co do tortu...ja myślę o cukierni - "sowie" i torcie w stylu tzw. angielskim.
Wpiszcie w google, są piękne. co o tym myślicie. ?
Torty mają pyszne tylko te ceny...
madziara889 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-02-18, 18:27   #192
madzia155
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Włocławek
Wiadomości: 42
Dot.: Wesele we Włocławku.

Naprawdę aż takie mają ceny?
A "Szyling" ?
...akurat tam gdzie ja będe miała wesele, tort mam we własnym zakresie dostarczyć-nie wlicza się w cenę sali. A co my w naszym Włocławku za cukiernie mamy-jedynie znany szyling i sowa. Oni przynajmniej dowiozą tort-tzn. tak myślę - mam nadzieje!.
Bo u prywatnej osoby, która zajmuje się takimi wypiekami niestety nie ma co liczyć na dowóz...sama bym musiała, a jaka to odpowiedzialnosc przewozić w bagażniku;p
madzia155 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-18, 20:52   #193
zemstablondynki
Raczkowanie
 
Avatar zemstablondynki
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Kuj-pom
Wiadomości: 180
Talking Dot.: Wesele we Włocławku.

Cytat:
Napisane przez madzia155 Pokaż wiadomość
Bo u prywatnej osoby, która zajmuje się takimi wypiekami niestety nie ma co liczyć na dowóz...sama bym musiała, a jaka to odpowiedzialnosc przewozić w bagażniku;p
aż mnie dreszcz przeszedł na myśl o weselnym torcie w bagażniku
u Sowy faktycznie jest przepysznie, ale tak jak mówicie, ceny wysokie. Nie przychodza mi inne cukiernie do głowy we Włocławku. W Brześciu Kujawskm dobre wypieki ma cukiernia BRZEŚĆ ale czy by dowieźli to nie wiem.
__________________
Nikt jej nie obiecał, że raj jest tani...

Edytowane przez zemstablondynki
Czas edycji: 2014-02-18 o 20:56
zemstablondynki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-18, 21:25   #194
martusiaaa88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3
Dot.: Wesele we Włocławku.

A słyszałyście coś o amazing cakes? Mają fajne zdjęcia tortów, ale nie znalazłam żadnych opinii o smakach
martusiaaa88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-19, 07:02   #195
madziara889
Zakorzenienie
 
Avatar madziara889
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Włocławek
Wiadomości: 7 010
Dot.: Wesele we Włocławku.

Cytat:
Napisane przez madzia155 Pokaż wiadomość
Naprawdę aż takie mają ceny?
A "Szyling" ?
...akurat tam gdzie ja będe miała wesele, tort mam we własnym zakresie dostarczyć-nie wlicza się w cenę sali. A co my w naszym Włocławku za cukiernie mamy-jedynie znany szyling i sowa. Oni przynajmniej dowiozą tort-tzn. tak myślę - mam nadzieje!.
Bo u prywatnej osoby, która zajmuje się takimi wypiekami niestety nie ma co liczyć na dowóz...sama bym musiała, a jaka to odpowiedzialnosc przewozić w bagażniku;p
Szylinga odradzam ale nie będę pisać tu dlaczego
Z Sową to sama musisz się przejść i dowiedzieć ile by kosztował taki, który Cie interesuje.
Na Cygance chyba jest mała cukiernia, znajomi polecają.
Co do własnego transportu tortu to się da- moja siostra musiała wszystkie ciasta i tort wieźć 50 km i dojechały w stanie idealnym
Znam dziewczynę, która robi pyszne torty ale właśnie trzeba samemu odebrać od niej z mieszkania.
madziara889 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-19, 11:26   #196
201610281624
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 1 724
Dot.: Wesele we Włocławku.

Też jestem na nie dla Szylinga, Sowa bardziej. Ale jak w 2011 r. byłam się zorientować i za tort zażyczyli sobie ok. 1000 zł z transportem, to puknęłam się w głowę i mówię, przecież nie oszalałam, by tyle wydać za tort. Koniec końców tort zrobiła mi kucharka za 150 zł:-D był przepyszny, śmietankowy, lekki z brzoskwiniami. Nie żałowałam, choć z wyglądu był tradycyjny. Podobają mi się te angielskie, ale cena mnie zniechęciła. Nie ma co przesadzać, bo z doświadczenia wiem, że mnóstwo gości nawet nie zwróci na to uwagi, jak na wiele innych rzeczy:-D
201610281624 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-19, 13:15   #197
madzia155
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Włocławek
Wiadomości: 42
Dot.: Wesele we Włocławku.

amazing cake-widziałam strone internetową-super torty..ale nic wiecej nie wiem. ... fakt wydac za tort tyle pieniedzy;/... polećcie więc jakieś panie, które zajmują się prywatnie takimi wypiekami, może coś się uda wykombinować..
madzia155 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-22, 23:31   #198
zemstablondynki
Raczkowanie
 
Avatar zemstablondynki
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Kuj-pom
Wiadomości: 180
Dot.: Wesele we Włocławku.

Z ciekawości oglądałam torty u Sowy. Są śliczne, ale w katalogu cen nie podano niestety.
__________________
Nikt jej nie obiecał, że raj jest tani...
zemstablondynki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-24, 06:35   #199
madziara889
Zakorzenienie
 
Avatar madziara889
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Włocławek
Wiadomości: 7 010
Dot.: Wesele we Włocławku.

Cytat:
Napisane przez zemstablondynki Pokaż wiadomość
Z ciekawości oglądałam torty u Sowy. Są śliczne, ale w katalogu cen nie podano niestety.
Cenę przeliczają dopiero jak podasz zbliżoną liczbę gości.

Edytowane przez madziara889
Czas edycji: 2014-02-24 o 10:27
madziara889 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-02-24, 16:46   #200
madzia155
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Włocławek
Wiadomości: 42
Dot.: Wesele we Włocławku.

Byłam u Sowy. 51 zł/kg tortu. W katalogu, który Pani mi pokazywała są różne torty i podane : ilość pięter+ cena
madzia155 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-24, 22:11   #201
zemstablondynki
Raczkowanie
 
Avatar zemstablondynki
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Kuj-pom
Wiadomości: 180
Dot.: Wesele we Włocławku.

Ja patrzyłam tylko tak, z ciekawości, czekając w kolejce, bo jak już mówiłam wcześniej, tort mam w cenie sali.
__________________
Nikt jej nie obiecał, że raj jest tani...
zemstablondynki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-26, 12:42   #202
madziara889
Zakorzenienie
 
Avatar madziara889
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Włocławek
Wiadomości: 7 010
Dot.: Wesele we Włocławku.

Cytat:
Napisane przez madzia155 Pokaż wiadomość
Byłam u Sowy. 51 zł/kg tortu. W katalogu, który Pani mi pokazywała są różne torty i podane : ilość pięter+ cena
Może się coś zmieniło, jak na jesieni patrzyłam to w katalogu nie było cen
madziara889 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-26, 21:36   #203
madzia155
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Włocławek
Wiadomości: 42
Dot.: Wesele we Włocławku.

Dziewczyny a gdzie kupujecie swoją sukienkę ślubną ? Na który salon postawiłyście? Jaki fason sukienki ?
madzia155 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-26, 21:40   #204
201610281624
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 1 724
Dot.: Wesele we Włocławku.

Ja kupiłam na Wienieckiej w Ursulle, polecam.
Choć teraz zastanowiłabym się nad salonem na P.O.W Angela
201610281624 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-26, 22:01   #205
madzia155
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Włocławek
Wiadomości: 42
Dot.: Wesele we Włocławku.

a jakie ceny sukien, welonów, narzutek, butów?
Za chwile zacznę chodzić przymierzać, kompletnie nie wiem czego się spodziewać. Szukam sukienki w cenie 2 tys, góra 2,500 zł.
Wiem tylko, że te dodatki podobnież bardzo drogie.

---------- Dopisano o 23:01 ---------- Poprzedni post napisano o 23:00 ----------

Cytat:
Napisane przez Ainhoa Pokaż wiadomość
Ja kupiłam na Wienieckiej w Ursulle, polecam.
Choć teraz zastanowiłabym się nad salonem na P.O.W Angela

a tak zapytam- czemu zmieniłabyś decyzję? coś nie tak w salonie Ursuelle? A mogłabyś napisać jaki model wybrałas ?
madzia155 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-27, 07:00   #206
madziara889
Zakorzenienie
 
Avatar madziara889
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Włocławek
Wiadomości: 7 010
Dot.: Wesele we Włocławku.

Cytat:
Napisane przez madzia155 Pokaż wiadomość
Dziewczyny a gdzie kupujecie swoją sukienkę ślubną ? Na który salon postawiłyście? Jaki fason sukienki ?
Ja mam zamiar kupić używaną ale mimo wszystko chodziłam po salonach, żeby przymierzyć różne modele i sprawdzić w czym mi najlepiej.
Najbardziej przypadł mi do gustu salon na 3go maja i ewentualnie Angela na POW. Na Wienieckiej w żadnym nie byłam, na Cygankę nie pójdę po tym jak byłam świadkiem traktowania klientek.

Na chwile obecną wybrałam księżniczkę (właśnie na 3go maja za 1800zł ) ale mam zamiar kupić najwcześniej na wiosnę więc może mi się jeszcze odmieni Może dzisiaj uda mi się podjechać do Angeli to zobaczę czy jednak nie zmienię zdania. Niestety nie jestem chudzielcem i nie wszystkie modele jestem w stanie wcisnąć na siebie

Welon na pewno będę kupowała przez internet, nie uśmiecha mi się tyle przepłacać w salonie. Zamiast bolerka chcę sweterek albo żakiet.
madziara889 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-27, 09:45   #207
madzia155
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Włocławek
Wiadomości: 42
Dot.: Wesele we Włocławku.

Ciekawa koncepcja . na 3 maja nie byłam . byłam natomiast u Angeli na POW. Ceny ceny ceny . ale sukienki bardzo ładne dużo "princesek", rzeczywiscie- welon-300zł :O:O....
madzia155 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-04, 21:23   #208
madzia155
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Włocławek
Wiadomości: 42
Dot.: Wesele we Włocławku.

Kochane a gdzie szukacie aut do ślubu ? Macie już zamówione?
madzia155 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-05, 11:53   #209
madziara889
Zakorzenienie
 
Avatar madziara889
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Włocławek
Wiadomości: 7 010
Dot.: Wesele we Włocławku.

Cytat:
Napisane przez madzia155 Pokaż wiadomość
Kochane a gdzie szukacie aut do ślubu ? Macie już zamówione?
Świadek będzie nas wiózł swoim samochodem
Poza tym nam samochód potrzebny jest tylko po to, żeby mnie dostarczyć na salę, bo z sali do kościoła i z powrotem idziemy na pieszo.
madziara889 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-05, 17:03   #210
ModJ
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 9
Dot.: Wesele we Włocławku.

My jedziemy swoim
ModJ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ceremonia i tradycja ślubna, weselna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-05-26 12:01:42


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:23.