Bitwa o dom - Strona 7 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kultura(lnie)

Notka

Kultura(lnie) Kultura(lnie) to forum dla osób, które interesują się kulturą, sztuką, filmem, literaturą, polityką itd. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-11-11, 18:31   #181
pati0090
Zakorzenienie
 
Avatar pati0090
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 17 276
Dot.: Bitwa o dom

Cytat:
Napisane przez _chocolate Pokaż wiadomość
Kuchnia Gora to jakieś nieporozumienie. Zupełnie jakby urządzał ją ktoś, kto nigdy nie gotował
ale za to jego piwnica świetna i przede wszystkim funkcjonalna
__________________
Kocham Cię mój maluszku


pati0090 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-11, 23:16   #182
cherry_flamme
Zakorzenienie
 
Avatar cherry_flamme
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 7 367
Dot.: Bitwa o dom

Czytam wątek o BD na kafeterii i tam strasznie najeżdżają na parę z domu dziecka. Kafe to ogólnie niezbyt kulturalne forum, ale takim wylewaniem żółci akurat na nich jestem po prostu zdziwiona, bo nic złego nie robią Główny zarzut pod ich adresem, to fakt, ze mają za dobrze w życiu, bo w domu dziecka nie musieli się o nic martwić, ani nic robić, a po opuszczeniu placówki jeszcze dostali kasę na start w dorosłe życie (kit z tym, że marne grosze ) i że teraz próbują nabrać nas na łzawą historyjkę i wymusić mieszkanie
Jak czytam takie komentarze, to zastanawiam się, co ci ludzie mają w głowach.
__________________
Najtrudniejszy jest koniec miesiąca.

Zwłaszcza 30 ostatnich dni.
cherry_flamme jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-11, 23:39   #183
izka222
Rozeznanie
 
Avatar izka222
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 724
Dot.: Bitwa o dom

Cytat:
Napisane przez cherry_flamme Pokaż wiadomość
Czytam wątek o BD na kafeterii i tam strasznie najeżdżają na parę z domu dziecka. Kafe to ogólnie niezbyt kulturalne forum, ale takim wylewaniem żółci akurat na nich jestem po prostu zdziwiona, bo nic złego nie robią Główny zarzut pod ich adresem, to fakt, ze mają za dobrze w życiu, bo w domu dziecka nie musieli się o nic martwić, ani nic robić, a po opuszczeniu placówki jeszcze dostali kasę na start w dorosłe życie (kit z tym, że marne grosze ) i że teraz próbują nabrać nas na łzawą historyjkę i wymusić mieszkanie
Jak czytam takie komentarze, to zastanawiam się, co ci ludzie mają w głowach.

Widocznie większość z nich ubolewa nad tym, że matka z ojcem nie pokupowała im mieszkań na start w dorosłe życie, a tamci wyszli z domu dziecka i jeszcze dostali pieniądze!
Niektórzy mają chyba za dobrze w życiu, skoro nie potrafią się wczuć w cudzą sytuację. W jak pięknym świecie muszą żyć, skoro uważają, że w domach dziecka jest tak kolorowo? Tępota niektórych nie zna granic. Ludzie potrafią z zawiści takie rzeczy pisać, że aż przykro.
izka222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-12, 00:45   #184
Kalini
Zakorzenienie
 
Avatar Kalini
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 3 134
Dot.: Bitwa o dom

Załamało mnie to, skoro uważają, że w domach dziecka takie świetne życie niech wyślą tak swoje dzieci. W końcu nie będą musiały nic robić i jeszcze dostana pieniądze na start Głupota ludzka nie zna granic. Niech się wybiorą czasem do domu dziecka i zobaczą to wspaniałe życie tam. Polecam szczególnie domy w małych miejscowościach, gdzie bywa, że dzieci mają dwa komplety ubrań... A ta wielka kasa na start to jakieś 500 zł miesięcznie- kokosy Doczytałam, że dostali mieszkanie komunalne, stąd pewnie ta okropna zazdrość. Ale mieszkania komunalne po to są i poza tym nie są ich własnością.
I szukałam tych negatywów, ale trafiłam na inna wypowiedź, oburzającą się na kieszonkowe w domach dziecka. A to ogromne kieszonkowe to zazwyczaj 10 zł tygodniowo, naprawdę wiele za to można kupić, nawet na drożdżówkę codziennie nie wystarczy.

---------- Dopisano o 01:37 ---------- Poprzedni post napisano o 01:36 ----------

I znalazłam też informacje o 12 zł miesięcznie kieszonkowego

---------- Dopisano o 01:45 ---------- Poprzedni post napisano o 01:37 ----------

I ględzą tam też, że "Cygan" Gor i jego rodzina szybko doprowadzą mieszkanie do ruiny, bo nie są nauczeni porządku

Edytowane przez Kalini
Czas edycji: 2013-11-12 o 01:00
Kalini jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-12, 06:56   #185
pati0090
Zakorzenienie
 
Avatar pati0090
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 17 276
Dot.: Bitwa o dom

a skąd oni to mogą wiedzieć? ja nie mogę co za ludzie..

tego o ewie i o kamilu nie skomentuje nawet bo to aż przechodzi ludzkie pojęcie co ludzie gadają
__________________
Kocham Cię mój maluszku


pati0090 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-12, 07:10   #186
mary_poppins
sissy that walk
 
Avatar mary_poppins
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 670
Dot.: Bitwa o dom

Cytat:
Napisane przez Kalini Pokaż wiadomość
I ględzą tam też, że "Cygan" Gor i jego rodzina szybko doprowadzą mieszkanie do ruiny, bo nie są nauczeni porządku
Cygan Cóż za wiedza o świecie...
__________________
Cytat:
Napisane przez dombro
Nie chcę być niedelikatna, ale wymyślasz problemy z dupy.
mary_poppins jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-12, 07:44   #187
pati0090
Zakorzenienie
 
Avatar pati0090
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 17 276
Dot.: Bitwa o dom

Cytat:
Napisane przez mary_poppins Pokaż wiadomość
Cygan Cóż za wiedza o świecie...
ale czego można się spodziewać! na tej stronce siedzą same dzieci i nic nie wiedzą o świecie
__________________
Kocham Cię mój maluszku


pati0090 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-11-12, 08:59   #188
izka222
Rozeznanie
 
Avatar izka222
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 724
Dot.: Bitwa o dom

Zawiść, zazdrość.. Bo ktoś dostał szansę wzięcia udziału w programie i ma możliwość wygrania mieszkania? Przykre. A tamci zamiast wziąć życie w swoje ręcę, to siedzą w domach przed komputerami i dziwią się, że nikt im nie podaje wszystkiego na tacy. Sami pewnie mieszkają po kilka osób na kilkunastu metrach, więc trzeba obsmarować tych, co chcą sie wyrwać z biedy, czy kiepskich warunków.
izka222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-12, 09:04   #189
cherry_flamme
Zakorzenienie
 
Avatar cherry_flamme
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 7 367
Dot.: Bitwa o dom

Teraz lubię rodzinę Gora, ale w pierwszych odcinkach niesamowicie mnie irytowała. No i uważałam ich za- przepraszam za określenie- debili, bo nie jestem w stanie zrozumieć, jak można brać kredyt, na który kogoś nie stać. I to w dodatku kredyt na dom, który nie jest niezbędny do życia i którego nie można wykończyć, przez co żyją jak w chlewie
__________________
Najtrudniejszy jest koniec miesiąca.

Zwłaszcza 30 ostatnich dni.
cherry_flamme jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-12, 09:13   #190
pati0090
Zakorzenienie
 
Avatar pati0090
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 17 276
Dot.: Bitwa o dom

Cytat:
Napisane przez cherry_flamme Pokaż wiadomość
Teraz lubię rodzinę Gora, ale w pierwszych odcinkach niesamowicie mnie irytowała. No i uważałam ich za- przepraszam za określenie- debili, bo nie jestem w stanie zrozumieć, jak można brać kredyt, na który kogoś nie stać. I to w dodatku kredyt na dom, który nie jest niezbędny do życia i którego nie można wykończyć, przez co żyją jak w chlewie
ja ich jakoś średnio lubię ale nie przeszkadzają mi również
__________________
Kocham Cię mój maluszku


pati0090 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-12, 09:16   #191
mary_poppins
sissy that walk
 
Avatar mary_poppins
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 670
Dot.: Bitwa o dom

Cytat:
Napisane przez cherry_flamme Pokaż wiadomość
Teraz lubię rodzinę Gora, ale w pierwszych odcinkach niesamowicie mnie irytowała. No i uważałam ich za- przepraszam za określenie- debili, bo nie jestem w stanie zrozumieć, jak można brać kredyt, na który kogoś nie stać. I to w dodatku kredyt na dom, który nie jest niezbędny do życia i którego nie można wykończyć, przez co żyją jak w chlewie
Ale jak to było z tym kredytem? Mnie się coś kojarzy, że im się nagle pogorszyła sytuacja finansowa. Ale nie pamiętam całej historii.

W każdym razie jeśli chodzi o tę rodzinę, to jestem pod wrażeniem tego jak się wzięli w garść. Pierwsze pomieszczenie było kosz-mar-ne, a potem np. piwnica albo przedpokój już naprawdę bardzo dobre. Ta kuchnia mało funkcjonalna, ale stylistyką całkiem niezła. Oni chyba walczą z przaśnym gustem.
__________________
Cytat:
Napisane przez dombro
Nie chcę być niedelikatna, ale wymyślasz problemy z dupy.
mary_poppins jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-11-12, 09:35   #192
cherry_flamme
Zakorzenienie
 
Avatar cherry_flamme
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 7 367
Dot.: Bitwa o dom

Cytat:
Napisane przez mary_poppins Pokaż wiadomość
Ale jak to było z tym kredytem? Mnie się coś kojarzy, że im się nagle pogorszyła sytuacja finansowa. Ale nie pamiętam całej historii.

W każdym razie jeśli chodzi o tę rodzinę, to jestem pod wrażeniem tego jak się wzięli w garść. Pierwsze pomieszczenie było kosz-mar-ne, a potem np. piwnica albo przedpokój już naprawdę bardzo dobre. Ta kuchnia mało funkcjonalna, ale stylistyką całkiem niezła. Oni chyba walczą z przaśnym gustem.
Kredyt wzięli jej rodzice i mieli go spłacać przez kilka pierwszych lat, a oni po tym czasie mieli go przejąć, ale jednak nie dorobili się, w dalszym ciągu ich nie stać na raty, a rodzicom też się już kasa kończy.

No sorry, ale trzeba sobie było kupić mieszkanie 3 pokojowe, albo wybudować mały dom (100m.kw.), a nie porywać się z motyką na słońce.
__________________
Najtrudniejszy jest koniec miesiąca.

Zwłaszcza 30 ostatnich dni.
cherry_flamme jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-12, 09:47   #193
mary_poppins
sissy that walk
 
Avatar mary_poppins
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 670
Dot.: Bitwa o dom

Cytat:
Napisane przez cherry_flamme Pokaż wiadomość
Kredyt wzięli jej rodzice i mieli go spłacać przez kilka pierwszych lat, a oni po tym czasie mieli go przejąć, ale jednak nie dorobili się, w dalszym ciągu ich nie stać na raty, a rodzicom też się już kasa kończy.

No sorry, ale trzeba sobie było kupić mieszkanie 3 pokojowe, albo wybudować mały dom (100m.kw.), a nie porywać się z motyką na słońce.
Aaa, chyba że tak. W takim razie też tego nie rozumiem. Ale ja w ogóle jestem przeciwniczką kredytów wszelakich ale jako, że w dzisiejszych czasach trzeba, to jak najmniejszych. Lepiej mieć mniejszy metraż i spokojnie spać.
__________________
Cytat:
Napisane przez dombro
Nie chcę być niedelikatna, ale wymyślasz problemy z dupy.
mary_poppins jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-12, 09:57   #194
cherry_flamme
Zakorzenienie
 
Avatar cherry_flamme
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 7 367
Dot.: Bitwa o dom

Cytat:
Napisane przez mary_poppins Pokaż wiadomość
Aaa, chyba że tak. W takim razie też tego nie rozumiem. Ale ja w ogóle jestem przeciwniczką kredytów wszelakich ale jako, że w dzisiejszych czasach trzeba, to jak najmniejszych. Lepiej mieć mniejszy metraż i spokojnie spać.
Według mnie rata kredytu powinna być na tyle niska, żeby nie trzeba się było dla tego kredytu zarzynać, ani sobie czegoś szczególnie odmawiać. Wśród moich znajomych jest bardzo dużo zamożnych ludzi, którzy nabrali kredytów na wielkie domy i super samochody, oddają bankowi ok. 10tys. miesięcznie i spora część egzystuje już na środkach uspakajających, a innym grozi komornik, bo nie są w stanie spłacać rat.

Co do Gora, to oni raczej sprzedadzą te mieszkanie i spłacą kredyt. Według mnie ten program powinien pomagać ludziom w trudnej sytuacji, w której znaleźli się nie z własnej winy.
__________________
Najtrudniejszy jest koniec miesiąca.

Zwłaszcza 30 ostatnich dni.
cherry_flamme jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-12, 09:59   #195
pati0090
Zakorzenienie
 
Avatar pati0090
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 17 276
Dot.: Bitwa o dom

Cytat:
Napisane przez cherry_flamme Pokaż wiadomość
Według mnie rata kredytu powinna być na tyle niska, żeby nie trzeba się było dla tego kredytu zarzynać, ani sobie czegoś szczególnie odmawiać. Wśród moich znajomych jest bardzo dużo zamożnych ludzi, którzy nabrali kredytów na wielkie domy i super samochody, oddają bankowi ok. 10tys. miesięcznie i spora część egzystuje już na środkach uspakajających, a innym grozi komornik, bo nie są w stanie spłacać rat.

Co do Gora, to oni raczej sprzedadzą te mieszkanie i spłacą kredyt. Według mnie ten program powinien pomagać ludziom w trudnej sytuacji, w której znaleźli się nie z własnej winy.
pewnie tak!
__________________
Kocham Cię mój maluszku


pati0090 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-12, 14:13   #196
Kalini
Zakorzenienie
 
Avatar Kalini
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 3 134
Dot.: Bitwa o dom

Cytat:
Napisane przez cherry_flamme Pokaż wiadomość
Według mnie rata kredytu powinna być na tyle niska, żeby nie trzeba się było dla tego kredytu zarzynać, ani sobie czegoś szczególnie odmawiać. Wśród moich znajomych jest bardzo dużo zamożnych ludzi, którzy nabrali kredytów na wielkie domy i super samochody, oddają bankowi ok. 10tys. miesięcznie i spora część egzystuje już na środkach uspakajających, a innym grozi komornik, bo nie są w stanie spłacać rat.

Co do Gora, to oni raczej sprzedadzą te mieszkanie i spłacą kredyt. Według mnie ten program powinien pomagać ludziom w trudnej sytuacji, w której znaleźli się nie z własnej winy.
Obstawiam, że nie będą mogli go sprzedać. Myślę, że w kontrakcie jest tak, że przez pierwszych kilka lat nie będzie można go sprzedać.

Wkopali się strasznie z tym kredytem ;/
Kalini jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-12, 14:20   #197
pati0090
Zakorzenienie
 
Avatar pati0090
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 17 276
Dot.: Bitwa o dom

Cytat:
Napisane przez Kalini Pokaż wiadomość
Obstawiam, że nie będą mogli go sprzedać. Myślę, że w kontrakcie jest tak, że przez pierwszych kilka lat nie będzie można go sprzedać.

Wkopali się strasznie z tym kredytem ;/
dlatego właśnie ja się bardzo boję brać kredyty
__________________
Kocham Cię mój maluszku


pati0090 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-13, 00:07   #198
nikisa
Zakorzenienie
 
Avatar nikisa
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: centralna
Wiadomości: 11 570
Dot.: Bitwa o dom

ale przecież to są dorośli ludzie, którzy powinni myśleć, tym bardziej, że mają dzieci...
tak samo jak nie mogę zrozumieć tych, którzy wzieli kredyty we frankach, a teraz oburzeni, bo frank wzrósł no ludzie....
__________________
Nadal myślimy nad tym, co kupujemy

Piękno rodzi się w bólach niestety
290cc anatomy 29.04.2017 piękna data

nikisa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-13, 00:17   #199
cherry_flamme
Zakorzenienie
 
Avatar cherry_flamme
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 7 367
Dot.: Bitwa o dom

Nie chciałabym, żeby wygrał ten Wojtek z córkami, bo jak słucham jego poglądów na temat roli kobiety, to mi się nóż w kieszeni otwiera i w dodatku przekazuje swoją ideologię córkom, ale chyba jemu najbardziej by się przydało.

Osobiście kibicuję Ewie i Kamilowi. Naprawdę ich podziwiam, że mimo wychowywania się w patologicznych rodzinach, później w dd, potrafili stworzyć normalną, kochającą się rodzinę. W dodatku zostając rodzicami w takim wieku.
__________________
Najtrudniejszy jest koniec miesiąca.

Zwłaszcza 30 ostatnich dni.
cherry_flamme jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-11-13, 07:40   #200
pati0090
Zakorzenienie
 
Avatar pati0090
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 17 276
Dot.: Bitwa o dom

Cytat:
Napisane przez cherry_flamme Pokaż wiadomość
Nie chciałabym, żeby wygrał ten Wojtek z córkami, bo jak słucham jego poglądów na temat roli kobiety, to mi się nóż w kieszeni otwiera i w dodatku przekazuje swoją ideologię córkom, ale chyba jemu najbardziej by się przydało.

Osobiście kibicuję Ewie i Kamilowi. Naprawdę ich podziwiam, że mimo wychowywania się w patologicznych rodzinach, później w dd, potrafili stworzyć normalną, kochającą się rodzinę. W dodatku zostając rodzicami w takim wieku.
__________________
Kocham Cię mój maluszku


pati0090 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-13, 16:20   #201
201604181004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 47 595
Dot.: Bitwa o dom

Mi się słuchać nie chce o tej parce z domu dziecka, no po prostu masakra - dostali od miasta mieszkanie (i to komunalne, nie żadne tam socjalne!), dzieci nie wiadomo jak z nieba im spadły, pomieszczenia mają słabe ale wszyscy wokół smęcą że jaki to oni mieli ciężki los. Nosz kurde tvn obudź się, jak macie zamiar robić konkurs pt kto jest najbardziej biedny to zaproście pracownice MOPSu do jury...
201604181004 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-13, 21:24   #202
TOPNEWS
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 55
Dot.: Bitwa o dom

Cytat:
Napisane przez drabineczka Pokaż wiadomość
Mi się słuchać nie chce o tej parce z domu dziecka, no po prostu masakra - dostali od miasta mieszkanie (i to komunalne, nie żadne tam socjalne!), dzieci nie wiadomo jak z nieba im spadły, pomieszczenia mają słabe ale wszyscy wokół smęcą że jaki to oni mieli ciężki los. Nosz kurde tvn obudź się, jak macie zamiar robić konkurs pt kto jest najbardziej biedny to zaproście pracownice MOPSu do jury...
dokladnie !
ryjki wielki szacun klask i: poplakałam się tydzień temu !!
denerwuje mnie ostatnio ta Mikolajczyk, choć sliczna dziewczyna
a tak swoją drogą czy bodajże Piotr z poprzedniej edycji mieszka już w swoim mieszkaniu??
TOPNEWS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-13, 21:37   #203
hanjah
Zakorzenienie
 
Avatar hanjah
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 12 786
Dot.: Bitwa o dom

Jakie oni mają maleńkie te mieszkania

Obstawiam, że odpadnie Jurek

---------- Dopisano o 21:37 ---------- Poprzedni post napisano o 21:36 ----------

O, zgadłam
hanjah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-13, 21:38   #204
pitu pitu
Rozeznanie
 
Avatar pitu pitu
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 843
Dot.: Bitwa o dom

Cytat:
Napisane przez drabineczka Pokaż wiadomość
Mi się słuchać nie chce o tej parce z domu dziecka, no po prostu masakra - dostali od miasta mieszkanie (i to komunalne, nie żadne tam socjalne!), dzieci nie wiadomo jak z nieba im spadły, pomieszczenia mają słabe ale wszyscy wokół smęcą że jaki to oni mieli ciężki los. Nosz kurde tvn obudź się, jak macie zamiar robić konkurs pt kto jest najbardziej biedny to zaproście pracownice MOPSu do jury...
Zgadzam się w 100% ale największą pomyłką dla mnie było trzymanie aż tyle czasu w tym programie Jurka z córką, te jego wstawki "artystyczne" to jedna wielka masakra. W ogóle poziom wszystkich raczej kiepski. Jedynie ta para mieszkająca w piwnicy jakoś się trzyma.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Pudi pudi
pitu pitu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-13, 21:49   #205
TOPNEWS
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 55
Dot.: Bitwa o dom

nie moim zdaniem te wstawki są ładne , mi się podobaja o ile NIE SA W NADMIARZE, pamiętam w 1 odc. jak pokazywał co robił na zamówienie i tam był bodajże sufit i takie maki w kuchni , no to mi sie podobało, ale jak jest za dużo to straszne !
za to co do jego córki .. masakra , dziewczyna ma straszny ton głosu i mam takie wrażenie ze nie zbyt szanuje tego ojca . W tym związku juz widac że to ona bedzie spodnie nosic bo ten narzeczony ...
ja obstawiam taki finał :wojtek -wygrana bo żewna historia i dzięki gestowi ryjków ludzie się zmoblizują do głosów własnie na niego
i dom dziecka tez może byc blisko
TOPNEWS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-13, 21:55   #206
BandytkaD
Rozeznanie
 
Avatar BandytkaD
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 549
Dot.: Bitwa o dom

sądzę, że z dzisiejszym werdyktem wszyscy się zgadzają

a jury ma humory zmienne jak kobieta w ciąży
BandytkaD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-13, 21:58   #207
WhiteCherry
Zakorzenienie
 
Avatar WhiteCherry
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 19 328
Dot.: Bitwa o dom

ale ''sypialnia'' u Gora też mnie rozwaliła
__________________
sun goes down
WhiteCherry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-13, 21:58   #208
TOPNEWS
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 55
Dot.: Bitwa o dom

cicho, cicho bo mam pauze
TOPNEWS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-13, 22:03   #209
BandytkaD
Rozeznanie
 
Avatar BandytkaD
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 549
Dot.: Bitwa o dom

Cytat:
Napisane przez WhiteCherry Pokaż wiadomość
ale ''sypialnia'' u Gora też mnie rozwaliła
jakoś wątpię w trwałość tej konstrukcji
BandytkaD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-13, 22:21   #210
cherry_flamme
Zakorzenienie
 
Avatar cherry_flamme
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 7 367
Dot.: Bitwa o dom

Pomysł z łóżkiem u Gorów- beznadziejny. Gust Jurka jest zupełnie odmienny od mojego, ale to jemu ma się dobrze mieszkać. Moim zdaniem powinni odpaść Bisharianie.
__________________
Najtrudniejszy jest koniec miesiąca.

Zwłaszcza 30 ostatnich dni.
cherry_flamme jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kultura(lnie)


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-08-18 18:46:04


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:13.