Trójkąt- wątpliwości, przemyślenia, wymiana doświadczeń - Strona 7 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-09-12, 22:46   #181
cochonnetta
Wtajemniczenie
 
Avatar cochonnetta
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 2 167
Dot.: trójkąt i problem

Dla mnie taki facet byłby skreślony.

Rozmowa była 2 lata temu, przez 2 lata to się może wszystko zmienić także podejście osoby do takich zabaw.
Nawet jeżeli rozmowa była dwa dni wcześniej to chyba łatwo się domyślić, że jeżeli nie padły żadne konkrety to być może pozostaje to tylko w strefie fantazji dziewczyny.

a jeżeli nawet dziewczyna mówi, że pragnie takie fantazje zrealizować w rzeczywistości to chyba wcześniej się o tym rozmawia i pyta, wybiera razem odpowiednią osobę? chociażby z tak prostego powodu, że zwyczajnie kolega mógłby się jej nie podobać, a nie stawia przed faktem dokonanym.

Jeżeli mój facet przyprowadziłby mi do łóżka (lub namawiał mnie/nie reagował kiedy mówię nie) jakąś kobietę do łóżka bez zapowiedzi, to nieważne czy wcześniej mówiłam "nie", wspomniała o takim pomyśle czy bardzo tego chciała i go namawiała to jednak z takim facetem raczej nie chciała bym mieć już nic wspólnego.
cochonnetta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-13, 04:55   #182
xTync
Wtajemniczenie
 
Avatar xTync
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 2 881
Dot.: trójkąt i problem

Co to za facet ktory sie zgadza by ktos inny doglebnie dotykal jego dziewczyne...

Ale fakt, mowilas ze chcialas, a meski rozum jest malutki.


Moj TZ by na to NIGDY nie poszedl.
__________________
xTync jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-13, 08:35   #183
ama4
High Quality Since 2007
 
Avatar ama4
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: wild wild south
Wiadomości: 4 268
Dot.: trójkąt i problem

Cytat:
Napisane przez marikason Pokaż wiadomość
Poprosiłam grzecznie, żeby wyszedł bo chciałam się ubrać, oczywiście byłam zakryta, ten jego kolega patzył się na nas bo chciał dołączyć, a mój chłopak nic na to nie powiedział, tylko jakby zaczął znowu coś tam ze mna próbować. Pamiętam ich wzrok, nie wiem co to było, liczyli na trójkąt ze mną.
Dla uściślenia: kolega tylko stał i patrzył? Czy coś więcej robił? Bo mam niejasne wrażenie, że jeśli stał i patrzył, to tylko w Twojej głowie pojawiło się skojarzenie z Waszą rozmową sprzed 2 lat. Chyba, że działo się coś więcej, to oczywiście zmienia postać rzeczy.
__________________
Cytat:
Napisane przez sztojabudu
Życie jest nieprzewidywalne, ale pojęcie uczciwości jest niezmienne.
Cytat:
Napisane przez normalnyFacet
Desperacja prowadzi tylko do masochizmu
ama4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-13, 08:39   #184
Kolor Bzu
Zakorzenienie
 
Avatar Kolor Bzu
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 023
Dot.: trójkąt i problem

Cytat:
Napisane przez ama4 Pokaż wiadomość
Dla uściślenia: kolega tylko stał i patrzył? Czy coś więcej robił? Bo mam niejasne wrażenie, że jeśli stał i patrzył, to tylko w Twojej głowie pojawiło się skojarzenie z Waszą rozmową sprzed 2 lat. Chyba, że działo się coś więcej, to oczywiście zmienia postać rzeczy.
To też zauważyłam. Ale przyjmując nawet, że jakimś związek był, to tak reakcja autorki przesadzona. Ja tam wyznaję zasadę, że o fantazjach, których nie chcę realizować partnerowi nie mówię i myślę, że to zdrowsze od tego co odwaliła autorka. Że najpierw mówi o swoich fantazjach a potem jak jest sytuacja, która być może do tego nawiązuje, a być może nie panikuje tak, że zrywa z partnerem w wybuchu histerii. Moim zdaniem nie świadczy to dojrzałości.
Kolor Bzu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-13, 12:18   #185
marrellic
Zakorzenienie
 
Avatar marrellic
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 5 383
Dot.: trójkąt i problem

A ja na Twoim miejscu nie kazałabym wyjść koledze, tylko bym czekała na rozwój wypadków. Najwyżej wycofałabym się w ostatnim momencie, sprawdziłabym w ten sposób reakcje TŻ, skoro tak bardzo nie chciałaś tego trójkąta

Mówisz że chłopa miałaś pijanego, nie pamięta, więc może to Tobie się coś ubzdurało? A jemu wmawiasz, a on wierzy bo był pijany i nie pamięta całej sytuacji
__________________

"jeśli chcesz mieć ciało jak kocica, najpierw musisz się spocić jak świnia".
marrellic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-14, 03:41   #186
Corvette
Zadomowienie
 
Avatar Corvette
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Tam,Tu i Teraz, Nie Raz
Wiadomości: 1 028
Dot.: trójkąt i problem

Ja widzę tę sytuację tak: (posłużę się tekstem żeby się nie powtarzać)

Cytat:
Napisane przez klempaa Pokaż wiadomość
Nie dramatyzuj, on o niczym nie zdecydował przecież
Jak dla mnie to czekał na reakcję partnerki, widocznie dla niego akurat ta osoba do trójkąta była ok i tyle. A jako, ze dziewczyna wczesniej mówiła, że by chciała - to cóż, ja w tym nic dziwnego nie widzę.
Panna zamiast robić dramat powinna zwyczajnie z chłopakiem pogadać, wyjaśnić, że żartowała, że nie chce tego pomysłu wprowwadzać w życie i tyle - a nie histerycznie z gościem zrywać. To jakoś nie na moją logikę...
Na moją też nie.
Cytat:
Napisane przez kaguya Pokaż wiadomość
dziewczyna nie była na to gotowa, stchórzyła i tyle, zwłaszcza,że kiedys jej chłopak mówił nie
Aaach...żeby tylko naprawdę się przyznać...
Cytat:
Napisane przez Kolor Bzu Pokaż wiadomość
Skąd wój facet miał wiedzieć, że żartowałaś z tym trójkątem?

Ja podejrzewam, że po x latach związku stwierdził, że Cię kocha, że wie że Ty kochasz jego więc postanowił spełnić Twoją fantazję. Chciał by wyszło naturalnie (stąd podrywanie przez kolegę). Zapewne pomyślał, że skoro stary kumpel to jakby co potem nie będzie żadnych żali alni pretensji.

Moim zdaniem mocno przesadziłaś z reakcją, zwłaszcza, że Twój chłopak zrobił to zapewne tylko po to, by Tobie sprawić przyjemność.
Cytat:
Napisane przez marikason Pokaż wiadomość
do pokoju wparował jego kumpel znajomy od lat, za którym nie przepadam. bo jak można cos takiego robic osobie ktora sie kocha.... co robic
Co do wyboru kumpla, Kolor Bzu wyjaśniła (podkreśliłam) . I pewnie pomyślał że szansa z Twojej strony na jakieś zakochanie się w kumplu, raczej była by minimalna.
Od siebie dodam że znacie się kilka lat. Gdyby zrobił Ci taką niespodziankę po 3-ch miesiącach...możliwe że byś uciekła.
Swoją drogą, może on liczył że spełnisz jego marzenie (2 kobietki i on jeden)?
Nie można coś takiego zrobić osobie, która o tym nigdy nie mówiła.
Wytłumacz to jemu, bo jak widzsz....większość Wizażanek nie widzi "problemu". Powodzenia

Edytowane przez Corvette
Czas edycji: 2012-09-14 o 03:44
Corvette jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-15, 00:39   #187
Salalina
Rozeznanie
 
Avatar Salalina
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 783
Dot.: trójkąt i problem

Weź się uspokój. Nie miał złych intencji, był pijany i dał się ponieść chwili. Twoje zachowanie jest histeryczne, wyluzuj. Miałabyś prawo czuć się skrzywdzona, gdyby to wszystko zrobił z premedytacją itd. Odpuść.
__________________
Keep movin!
Salalina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-09-15, 01:18   #188
mmona24
Zakorzenienie
 
Avatar mmona24
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 5 059
GG do mmona24
Dot.: trójkąt i problem

a ja w przeciwienstwie do poprzedniczek nie bronilabym faceta...
ja z moim tz tez sobie czasami zartujemy zeby wzbudzic w sobie zazdrosc...ale nigdy przenigdy nie zrobilby mi czegos takiego.
Moim zdaniem z opisu sytuacji wynika ze sprawa byla wczesniej obgadana, skoro jego kumpel przystawial sie do Ciebie od poczatku. Porozmawiaj z facetem o tym jak bylo, albo jesli sie da zorganizuj spotkanie w trojke, niech oboje sie wypowiedza

Moze byc tez tak, ze (jak mowilas nie przepadacie za soba z tym kumplem) Twoj tz pomyslal ze moze troche koloryzujesz z tym przystawianiem sie i olal sprawe...
__________________
06.06.2009
04.10.2014


Wymieniam się

Bloguje
mmona24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-15, 08:01   #189
klempaa
Zakorzenienie
 
Avatar klempaa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: z kupy gruzu
Wiadomości: 18 377
Dot.: trójkąt i problem

Cytat:
Napisane przez mmona24 Pokaż wiadomość
ja z moim tz tez sobie czasami zartujemy zeby wzbudzic w sobie zazdrosc...
przepraszam, ale.....
__________________
Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę.
Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania.
Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się.


Śledź też pies! - blogujemy


klempaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-18, 12:53   #190
Lukrecja86
Raczkowanie
 
Avatar Lukrecja86
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 364
Dot.: trójkąt i problem

No własnie, bo chodzi o to, że mamy rózne fantazje co nie znaczy, że miałyby być one spełnione w rzeczywistości. Moim zdaniem to co innego mysleć i mówić, co by się chciało a zrobić to w rzeczywistości. Mam oczywiście na uwadzę kwestię seksualności. Sprawy związane z seksem typu różne urozmaicenia powinny być uzgadnianie skropulatnie przed danym incydentem a nie obgadywane za plecami, bo rzuciło się coś X lat wcześniej. Ja na przykład jak poznałam mojego TŻ wiele lat temu to mówiłam, że moim marzeniem jest mieszkanie co chwilę w innym miejscu na świecie, to chyba nie oznacza że mialby on teraz sprzedać nasze mieszkanie za moimi plecami, kupić przyczepe kempingową i ruszyć na Zachód. Może to nie jest przykład adekwatny, ale na podobnej zasadzie.
Ja bym Autorko w ten związek już nie inwestowała, ten temat jest śliski. Nie wybaczyłabym mojemu facetowi, gdyby dogadywal się za plecami jakiegoś kolegi w sprawie seksu. No chyba, że było zupełnie inaczej. Nie dogadywał się i wyszło jak wyszło. Moim zdaniem najlepszym rozwiązaniem będzie spotkac sie w trójce z tym kolegą i wyjaśnić pewne kwestie. Może on cos pamieta.
__________________
"Jest kobietą wyzwoloną, to znaczy bardzo pijaną i silnie umalowaną."
Lukrecja86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-18, 19:44   #191
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: trójkąt i problem

ale dziewczyny.
nawet jeśli miałaby ochotę na taką fantazję to wypada się wcześniej umówić.
nie wparowywuje się do łóżka z byle kim.
wyraźnie dziewczyna pisała,że nie lubi tego chłopaka,a jej facet powinien o tym wiedzieć.w/g mnie zachował się jak dupek,nie liczą się z emocjami.
to bardzo dziecinne zachowanie.

---------- Dopisano o 20:44 ---------- Poprzedni post napisano o 20:40 ----------

Cytat:
Napisane przez Kolor Bzu Pokaż wiadomość
To też zauważyłam. Ale przyjmując nawet, że jakimś związek był, to tak reakcja autorki przesadzona. Ja tam wyznaję zasadę, że o fantazjach, których nie chcę realizować partnerowi nie mówię i myślę, że to zdrowsze od tego co odwaliła autorka. Że najpierw mówi o swoich fantazjach a potem jak jest sytuacja, która być może do tego nawiązuje, a być może nie panikuje tak, że zrywa z partnerem w wybuchu histerii. Moim zdaniem nie świadczy to dojrzałości.
to znaczy,że on może przyprowadzić byle luja?
nie ważne kto,wazne ,ze ma jaja?
super
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-09-19, 10:18   #192
lilka_vanilka
Zakorzenienie
 
Avatar lilka_vanilka
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 3 905
Dot.: trójkąt i problem

Ja widzę dwa ogromne minusy tej akcji:
1. Nie uzgodniliście tego (choćby jeszcze na tej imprezie)
2. To wygląda, jakby Twój TŻ to ukartował..

Jednak zamiast zrywać, powinnaś z nim porozmawiać. Tak, jak to się robi w dojrzałym związku
__________________
_/\"/\_
(=^.^=)(")
(,("')("')
lilka_vanilka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-19, 17:04   #193
Melkorka
Raczkowanie
 
Avatar Melkorka
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 227
Dot.: trójkąt i problem

Cytat:
Napisane przez xTync Pokaż wiadomość
Co to za facet ktory sie zgadza by ktos inny doglebnie dotykal jego dziewczyne...

Ale fakt, mowilas ze chcialas, a meski rozum jest malutki.


Moj TZ by na to NIGDY nie poszedl.
Wyobraź sobie, że są ludzie, którzy lubią taki rodzaj seksu i nie wydaje mi się, aby byli gorsi od tych co tego nie preferują
__________________
The Knife: Kino
Melkorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-20, 06:03   #194
Ivanovna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 68
Dot.: trójkąt i problem

A ja nie dziwię się autorce tematu i uważam że zachowanie jej chłopaka było co najmniej naganne. Nie ważne o czym rozmawiali kilka lat temu, facet może tego nawet nie pamietać, a nawet gdyby to seks z chłopakiem i jego żonatym nachalnym kumplem to nie takie chop siup i pasowałoby to wcześniej uzgodnić. Ja nie wyobrażam sobie żeby mój chłopak w ogóle nie zareagował jak podczas seksu wchodzi do pokoju jakiś jego kumpel, w końcu od faceta oczekujemy jakiegoś poczucia bezpieczeńtwa ...
Ivanovna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-20, 08:34   #195
201803080934
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 779
Dot.: trójkąt i problem

Cytat:
Napisane przez xTync Pokaż wiadomość
Co to za facet ktory sie zgadza by ktos inny doglebnie dotykal jego dziewczyne...

Ale fakt, mowilas ze chcialas, a meski rozum jest malutki.


Moj TZ by na to NIGDY nie poszedl.
facet normalny. różni ludzie, różne fantazje, nie krytykuj.


autorko, co właściwie zrobił ten kolega jak wszedł do pokoju? stał i patrzył? potem ty go owrzeszczałaś i wyszedł?
201803080934 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-20, 09:04   #196
maryanna3
Zakorzenienie
 
Avatar maryanna3
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 5 911
Dot.: trójkąt i problem

Jeśli naprawdę się dogadali za Twoimi plecami i sytuacja była ustawiona to zupełnie nie ma o czym gadać bo taki facet mógłby jak dla mnie spadać na drzewo. I zupełnie nie rozumiem tej tzw. większości wizażanek w takim wypadku.
Rozmowa była luźna i w żartach 2 LATA TEMU, no ludzie Przez 2 lata wszystko się może zmienić. + co ważniejsze, rozmowa zakończyła się wtedy wyraźnym powiedzeniem, że nigdy takiej sytuacji nie będzie. Więc jak w ogóle można jej mówić że skoro chciała i miała taką fantazję to facet jej sprawił przyjemność

Poza tym nawet jeśli by uznał, że warto wrócić do tematu to najpierw się rozmawia, ustala ewentualnie osobę a nie dogaduje bez porozumienia z partnerką z byle idiotą, którego ona na dodatek nie lubi i który ma żonę i dziecko. To chore. Taką niespodziankę to bym mu w d. głęboko wsadziła.

Aczkolwiek sytuacja nie jest jednoznaczna bo i Ty byłaś pijana i on i pewnie ten kolega też, zresztą w zasadzie nic się nie stało na szczęście poważniejszego. Ale zgadzam się, że brak wtedy reakcji Twojego faceta, brak później reakcji na to, że kumpel się do Ciebie dobierał i samo to, że się do Ciebie wtedy dobierał są podejrzane. Ale Ty powinnaś porozmawiać z TŻ a nie w panice go rzucać.
maryanna3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-20, 09:22   #197
O moj borze
BAN stały
 
Avatar O moj borze
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 262
Dot.: trójkąt i problem

Nie rozumiem oburzenia niektórych kobiet tutaj. Skoro kiedyś tam sobie powiedziała, że chciałaby mieć trójkąt z dwoma facetami to nie ma co się dziwić jej TŻowi? Nie musiała mieć na myśli swojego faceta i kogoś tylko 2 kompletnie nieznajomych facetów A tak poważnie. To nie jest jak stanąć przed witryną sklepową, powiedzieć że marzą mi się jakieś buty i dostać je w prezencie. Dzielić się ciałem partnera? Co kto lubi ale wypadałoby to jakoś uzgodnić a nie zapraszać kolegę żeby sobie puknął. W głowie mi się nie mieści autorko, że Twój facet chciał się Tobą 1)podzielić z innym 2)z kumplem (dziś z tym jutro z tamtym? Czemu nie) 3) Nie spytał Cię o zdanie a gdy przyszło co do czego to nie reagował.
O moj borze jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-29, 14:25   #198
elzmac3360
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 8
Trójkąt

Witam. Oboje z mężem mamy podobną fantazje. Ja chciałabym zobaczyć jak to jest kochać się z kobietą, a mój mąż chciałby widzieć właśnie takie sceny z moim udziałem. Obiecał mi nawet że jej nie dotknie, że chciałby tylko patrzeć. Ale ja i tak mam obawy, boje się że ona mu się spodoba, że będzie Go bardziej ode mnie podniecała, albo że później mnie z nią zdradzi. Poradźcie coś, może któraś była w podobnej sytuacji? Jak to się skończyło? Rozpadło się małżeństwo z tego powodu?
elzmac3360 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-30, 11:04   #199
lilka_vanilka
Zakorzenienie
 
Avatar lilka_vanilka
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 3 905
Dot.: Trójkąt

Cytat:
Napisane przez elzmac3360 Pokaż wiadomość
Witam. Oboje z mężem mamy podobną fantazje. Ja chciałabym zobaczyć jak to jest kochać się z kobietą, a mój mąż chciałby widzieć właśnie takie sceny z moim udziałem. Obiecał mi nawet że jej nie dotknie, że chciałby tylko patrzeć. Ale ja i tak mam obawy, boje się że ona mu się spodoba, że będzie Go bardziej ode mnie podniecała, albo że później mnie z nią zdradzi. Poradźcie coś, może któraś była w podobnej sytuacji? Jak to się skończyło? Rozpadło się małżeństwo z tego powodu?
W moim przypadku do tż nie mam żadnych zastrzeżeń. Nic się nie zmieniło z jego strony, a może nawet się poprawiło. Minęło kilka lat, a ja dopiero teraz mam wyrzuty sumienia i żałuję (wcześniej sprawa była przedyskutowana i nie miałam z tym problemu). Wolałabym nie mieć takich wspomnień i poczucia, że dzieliliśmy z kimś naszą intymność.
Może stało się tak też dlatego, że tż często później żartował przy różnych okazjach "przecież Ty lubisz dziewczynki" itp. Niby nic złego, nie miał absolutnie złych intencji, ale z czasem zaczęłam się czuć tak, jakby się ze mnie naśmiewał, że to ja zrobiłam coś gorszącego.
__________________
_/\"/\_
(=^.^=)(")
(,("')("')
lilka_vanilka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-04-07, 13:36   #200
wpara38
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 159
Smile seks w trójkącie po raz pierwszy

Witam
Od miesiąca mąż namawia mnie na seks w trójkącie z innym mężczyzną. Nie ukrywam, że trochę mnie to podnieca. Jednak pozostają 3 kwestie:
1. czy gdybym się zdecydowała lepiej czekać na spontaniczny trójkąt czy lepiej go zaplanować?
2. czy lepiej ze znajomym czy lepiej z obcym panem?
3. z rówieśnikiem czy z młodszym lub starszym?
Czekam niecierpliwie na odpowiedzi Pań/osób które trójkąt mają za sobą.
Gorąco pozdrawiam
wpara38 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-07, 14:20   #201
Mothernight
Raczkowanie
 
Avatar Mothernight
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: NDM
Wiadomości: 212
Dot.: seks w trójkącie po raz pierwszy

Może mąż cię sprawdza w ten sposób?
Mothernight jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-07, 15:20   #202
agolka89
Raczkowanie
 
Avatar agolka89
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 85
Dot.: seks w trójkącie po raz pierwszy

O ja też mam taką sytuację, z przyszłym mężem co prawda

Męczy mnie o to już ze dwa lata, jak nie więcej. Bardzo jest to podniecająca perspektywa

Ja się nad tym zastanawiałam i ustaliliśmy, że koniecznie musi być to człowiek nam znany dobrze, żeby chociaż w minimalnym stopniu wiedzieć jakie życie prowadzi. Wiadomo, że jak ktoś prowadzi rozrywkowe życie to wiążą się z tym pewne niebezpieczeństwa. Poza tym ze znajomym łatwiej jest przełamać atmosferę i ogólnie może być lepszy konfort psychiczny.

Co do wieku to zdecydowanie równolatek.

Myślę, że trudno o spontaniczny trojkąt. A jeżli nawet to pewnie miałoby to miejsce z kimś obcym a tego bym sie bała. Choroby i zaufanie przede wszystkim są ważną kwestią.

Ale spontanicznie ze wspólnym kumplem, który jest na to otwarty?

A czy do tego dojdzie to ja sama nie wiem, czy się odważę. Stoi to trochę wbrew moim przekonaniom.
agolka89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-08, 05:55   #203
apows
Zadomowienie
 
Avatar apows
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 1 168
Dot.: Trójkąt- wątpliwości, przemyślenia, wymiana doświadczeń

Cytat:
Napisane przez A_D Pokaż wiadomość
Otóż mam problem - jak w tytule . Jestem z moim TŻ 4 lata, za dwa lata ślub, ja mam 21 on 22 lata to tak tytułem wstępu, żeby chociaż trochę nakreślić sytuację. Chodzi o to, że mój TŻ czasami "przebąkuje" że bardzo marzy mu się TRÓJKĄT . Oczywiście nie ma mowy o jakimkolwiek zmuszaniu mnie, sama też wiem, że nie powinnam robić czegoś takiego wbrew sobie. Z punktu mojego tż wygląda to tak: robi delikatne, nieśmiałe aluzje, jak mówie, że mi przykro tego słuchać i że pewnie ja mu nie wystarczam mówi, że wcale tak nie jest i się zamyka (mam wrażenie, że głupio mu, że mnie zasmucił), ponadto tłumaczy, że dla faceta to "całkiem co innego" bo chodzi tylko o doznania "erotyczne" - czysty seks (dla mnie to brzmi jak odruch typowo zwierzęcy). Dodam, że on przede mną miał dwie partnerki, natomiast dla mnie był pierwszy. Trochę na przekór jemu powiedziałam, że ja także chciałabym się wdać w namiętny romans, żeby spróbować jak to jest z innym (moja fantazja, która pozostaje tylko w sferze fantazji i nie mam zamiaru jej spełnić) to powiedział, że to co innego bo kobiety angażują się emocjonalnie. Dodam jeszcze, że zasugerowałam mu, że skoro w tym wieku nie wystarcza mu jedna partnerka (a raczej już mu się nudzi ) to na pewno kiedyś mnie zdradzi więc nie wiem czy chce z nim być, jego odpowiedz - że jakby chciał mnie zdradzić to by się mnie nie pytał, a chce to zrobić ze mną a nie za moimi plecami. Ja rozumiem, że 90% facetów ma fantazje na temat trójkąta, ale chyba nie każdy mówi o tym swojej dziewczynie. Fakt, że jesteśmy w każdej sprawie ze sobą szczerzy i nie ma między nami tematów tabu, ale sama nie wiem czy On nie przesadza. Proszę Was zatem o chłodne ocenienie sytuacji - czy powinnam się tym przejmować, czy raczej nie tworzyć sztucznie problemów? z góry dziękuje
Wielu facetom marzy sie trójkącik. Ktoż z nas nie miewa takich właśnie fantazji?
Jeśli już zdecydujecie sie na trójkat moze się to źle skończyć dla Waszego związku. Stracicie zaufanie a byc może i uczucie, pozostanie tylko seks.
apows jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-08, 10:22   #204
agolka89
Raczkowanie
 
Avatar agolka89
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 85
Dot.: Trójkąt- wątpliwości, przemyślenia, wymiana doświadczeń

Cytat:
Napisane przez apows Pokaż wiadomość
Wielu facetom marzy sie trójkącik. Ktoż z nas nie miewa takich właśnie fantazji?
Jeśli już zdecydujecie sie na trójkat moze się to źle skończyć dla Waszego związku. Stracicie zaufanie a byc może i uczucie, pozostanie tylko seks.
Czy to zdanie jest poparte doświadczeniem? Zastanawiam się właśnie czy takie działania, mogą doprowadzić do rozpadu nawet bardzo trwałego związku i ogólnie jaki to ma wpływ.
agolka89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-08, 11:17   #205
Kolor Bzu
Zakorzenienie
 
Avatar Kolor Bzu
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 023
Dot.: Trójkąt- wątpliwości, przemyślenia, wymiana doświadczeń

Cytat:
Napisane przez agolka89 Pokaż wiadomość
Czy to zdanie jest poparte doświadczeniem? Zastanawiam się właśnie czy takie działania, mogą doprowadzić do rozpadu nawet bardzo trwałego związku i ogólnie jaki to ma wpływ.
Myślę, że to zleży od ludzi. Są związki, w których trójkącik sprawił, że para się rozstała, są i takie które regularnie zapraszają innych do swojego łóżka i nie ma to żadnego negatywnego wpływu na ich wspólne życie.

To para musi sobie odpowiedzieć na pytanie czy taka przygoda coś w ich relacjach zmieni czy nie.
Kolor Bzu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-11, 08:48   #206
senira666
Zakorzenienie
 
Avatar senira666
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: woj.śląskie
Wiadomości: 3 870
Dot.: Trójkąt- wątpliwości, przemyślenia, wymiana doświadczeń

Witam.
Co prawda trójkąta jeszcze nie przeżyłam ale oboje z TŻtem mamy taką fantazję. Powiem nawet że to jest bardziej moja fantazja niż jego - jedyną różnicą jest podział KMK czy MKM ale to jest kwestia do obgadania. Ale najważniejsza moim zdaniem jest rozmowa z partnerem bo obie strony muszą tego chciać i obie muszą się na to zgodzić bez żadnych nacisków i przymusów. Jeżeli już oboje chcą itp , to kwestia tego czy to nie zaszkodzi związkowi i to też trzeba obgadać chociaż wiadomo wszystkiego się nie przewidzi ale pewne kwestie można ustalić no i kolejna kwestia wybór partnera/rki - też powinna to być wspólna decyzja- wybrana postać powinna się podobać oby stronom i być atrakcyjna dla każdego partnera.

Przynajmniej mi się wydaje że ww punkciki są bardzo ważną kwestią przed samym seksem w trójce
__________________
sent from iphone
senira666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-11, 09:47   #207
prettysimple
Zadomowienie
 
Avatar prettysimple
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: tam gdzie nie sięga wzrok;)
Wiadomości: 1 818
Dot.: Trójkąt- wątpliwości, przemyślenia, wymiana doświadczeń

Dla mnie to taki raczej "układ", niż związek. Nad emocjami się nie zapanuje i wg mnie takie trójkąty raczej związkowi nie będą służyć. Prędzej czy później się za takie coś "beknie". Wg mnie człowiek nie lubi się nikim i niczym dzielić (tym bardziej swoim partnerem) i każdy z nas jest egoistą w mniejszym lub w większym stopniu. Ale to dobry egoizm. Tak mi się wydaje.
__________________
Młodość to...

Edytowane przez prettysimple
Czas edycji: 2013-04-11 o 09:49
prettysimple jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-11, 10:02   #208
senira666
Zakorzenienie
 
Avatar senira666
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: woj.śląskie
Wiadomości: 3 870
Dot.: Trójkąt- wątpliwości, przemyślenia, wymiana doświadczeń

Cytat:
Napisane przez prettysimple Pokaż wiadomość
Dla mnie to taki raczej "układ", niż związek. Nad emocjami się nie zapanuje i wg mnie takie trójkąty raczej związkowi nie będą służyć. Prędzej czy później się za takie coś "beknie". Wg mnie człowiek nie lubi się nikim i niczym dzielić (tym bardziej swoim partnerem) i każdy z nas jest egoistą w mniejszym lub w większym stopniu. Ale to dobry egoizm. Tak mi się wydaje.
Właśnie żeby potem nie "beknąć" to ważna jest rozmowa bo w niej można wyłapać czy naprawdę i na pewno obie strony tego chcą. Bo jeżeli ktokolwiek ma wątpliwości to nie powinno się w to bawić
__________________
sent from iphone
senira666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-11, 10:56   #209
prettysimple
Zadomowienie
 
Avatar prettysimple
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: tam gdzie nie sięga wzrok;)
Wiadomości: 1 818
Dot.: Trójkąt- wątpliwości, przemyślenia, wymiana doświadczeń

Mhm, ale zauważ że czasem po prostu wydaje się, że się tego chce, a jak już przychodzi co do czego, to realia mogą być zupełnie inne
__________________
Młodość to...
prettysimple jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-11, 12:06   #210
Kolor Bzu
Zakorzenienie
 
Avatar Kolor Bzu
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 023
Dot.: Trójkąt- wątpliwości, przemyślenia, wymiana doświadczeń

Cytat:
Napisane przez prettysimple Pokaż wiadomość
Dla mnie to taki raczej "układ", niż związek. Nad emocjami się nie zapanuje i wg mnie takie trójkąty raczej związkowi nie będą służyć. Prędzej czy później się za takie coś "beknie". Wg mnie człowiek nie lubi się nikim i niczym dzielić (tym bardziej swoim partnerem) i każdy z nas jest egoistą w mniejszym lub w większym stopniu. Ale to dobry egoizm. Tak mi się wydaje.
Ale widzisz- nie wszyscy uważają, że partnerem nie powinno się dzielić. I nie na każdej parze się to negatywnie odbije- ludzie są różni i mają różne potrzeby.
Kolor Bzu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2024-01-30 16:34:18


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:24.