Jak wyglada Twoj TZ? - Strona 7 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-08-18, 01:00   #181
96LadyPoziomka96
Raczkowanie
 
Avatar 96LadyPoziomka96
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Malinowa mamba
Wiadomości: 463
Dot.: Jak wyglada Twoj TZ?

Ale słodzicie tym swoim seks czarodziejom . Dla każdej kobiety własny facet to przystojniak. Mój pącek (tak nazywam swojego TŻ nie bez powodu ) to normalnie słodka marmoladka ;P. Wysoki 188, niebieskooki, brunet o dłuższych włosach, chucherko szczupły jak szczebelek, nie ćwiczy więc Pudziana nie przypomina , żadnych kaloryferów i tego typu , ostre męskie rysy twarzy, delikatny zarościk czasami większy jak flejtuchowi sie nie chce wziąć maszynki do rąk , nie przywiązuje uwagi do ubrań chodzi w tym co lubi tak bardziej sportowo od czasu do czasu zgodzi się wybrać łaskawiej ze mną do galerii . Jest mój i czaruje pod każdym względem i muszę to powiedzieć KOCHANY ŁAJDAK Z NIEGO. Opisu charakteru nie będę zamieszczać bo by na tego pącka trochu zeszło .
96LadyPoziomka96 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-19, 12:09   #182
Wodesia
Raczkowanie
 
Avatar Wodesia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 332
Dot.: Jak wyglada Twoj TZ?

Ja nie będę opisywać swojego tylko powiem, że jest bardzo podobny to Mateusza Janickiego - kiedyś grał Pawła w Pierwszej Miłości.

Tylko są pewne różnice - mój nie ma takiej pociągłej głowy, ma zielone ajsy , i włosy są dłuższe, mój bardziej męski ale podobieństwo jest. No i dobrze zbudowany.
Wodesia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:48.