Scent Bar XXXI - Strona 7 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-07-29, 08:42   #181
Ewusia_marchew
Zakorzenienie
 
Avatar Ewusia_marchew
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 20 591
Dot.: Scent Bar XXXI

Cytat:
Napisane przez winter76 Pokaż wiadomość
tak fogle to mam kolejny problem ze zdrowiem,tym razem chirurgiczny zabieg pewien mnie czeka

Cytat:
Napisane przez gryx82 Pokaż wiadomość
Wiem, że to normalne, że życie płynie swoim rytmem, każdy w swoją stronę itd., ale w przypadku osób, z którymi jeszcze parę lat temu tworzyło się "paczkę kumpli na zawsze", a teraz się to wszystko rozmywa, to tego nie potrafię pojąć, ech...

Teraz to już na pewno wszyscy śpią, po tym moim strumieniu (nie)świadomości
ja też takich rzeczy nie potrafię pojąć, ale z obserwacji - to chyba normalne z mojej paczki ze studiów tylko z jedną osobą sie jeszcze trzymam tak żeby widzieć sie kilka razy w miesiącu, z resztą od wielkiego dzwonu bo maja "swoje życie" ... no i cóż ...
a z tym P to powinieneś w końcu oczyścić atmosferę, tak raz a porządnie bo widać ze Ci sporo rzeczy na wątrobie leży
Cytat:
Napisane przez Redhaired Witch Pokaż wiadomość

Wkurzam się. Na biało bo może obgaduję kogoś stąd: w niedzielę sprzedałam BT, w pon w nocy kupująca zapytała przez maila kiedy i gdzie może odebrać, we wt rano odpisałam i ciszaaaa. Kiedy się występuje o zwrot prowizji?
nie wiem po jakim czasie, ale może jeszcze spokojnie poczekaj... różne są sytuacje.. jak sie przez weekend nie odezwie to zacznij się martwić
Cytat:
Napisane przez Eenax Pokaż wiadomość
3. TZ ma niepoważne podejście, bo jak by logicznie analizować to takie hasełko jest wymaganiem podwojenia dochodów, 1 opiekujesz się dzieckiem (opiekunka to jest praca i to nawet nieźle płatna) a 2 druga praca to ta zarobkowa. Powiedz jemu ze owszem będziesz przynosić te pieniądze bo pójdziesz do pracy ale to on ma sie zająć organizacja opieki dla dziecka oraz zawożeniem i odbieraniem oraz kombinowaniem jak się z tym wyrobić w godzinach działania żłobka.
dokładnie faceci to mają pojęcie, dramat

Dobry u mnie też już słońca nie ma, aż jeden dzień było
jadę dziś do Żor do kliniki zaklepać termin artroskopii, mam nadzieję że nie będzie to za 2 lata (chociaż na zwykłą wizytę tam czekałam ponad miesiąc, więc ogólnie czarno widzę te terminy.. no nic, się zobaczy )

ooo szczytujem od rana
__________________
Na ratunek koniom

Klara 17.10.2014
Konrad 26.12.2015




Ewusia_marchew jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-29, 08:49   #182
Maja102
Zakorzenienie
 
Avatar Maja102
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 21 078
Dot.: Scent Bar XXXI

Cytat:
Napisane przez gryx82 Pokaż wiadomość
(...) (bo głupi Gryx zawsze taktowny, no i to nie jego styl, śmiać się z cudzego nieszczęścia, sratatata) Albo kumpela, która od czasu wyjścia za mąż nie odpisuje na smsy, jakby nagle zapomniała o ludziach, z którymi przebalowała i przegadała pół życia. Albo kumpel, który sobie nagle przypomina o mnie, gdy trzeba na gwałt zadzwonić do Niemiec i wytłumaczyć się (robiąc z siebie kompletnego kretyna), dlaczego towar jeszcze do nich nie dotarł. I następny, który "na pewno się niedługo odezwę, właśnie zjechałem z UK, trzeba by się spotkać w końcu...", i tak se czekam od 3. lat prawie. Wiem, że to normalne, że życie płynie swoim rytmem, każdy w swoją stronę itd., ale w przypadku osób, z którymi jeszcze parę lat temu tworzyło się "paczkę kumpli na zawsze", a teraz się to wszystko rozmywa, to tego nie potrafię pojąć, ech...
Gryksiu, wiem doskonale co czujesz, mam to samo

Niedawno pisałam, że koleżanka, z którą latami jeździłam na dyskoteki i byłam za zawołanie jak się chciała wypłakać z kolejnego niepowodzenia z facetem teraz ma narzeczonego więc wyżej sra niż dupę ma i jak jej powiedziałam niedawno cześć, to po chamsku odwróciła wzrok, ehhss...
Cytat:
Napisane przez winter76 Pokaż wiadomość
Na bank To się ciągnie od prawie roku,musi mi to chirurg "naprawić",bo inaczej mogę mieć większe problemy Tzn nie zdawałam sobie z tego sprawy,jak to poważne,dopóki netu nie poczytałam



Melk, przez Ciebie mam ciągle w głowie Cycki i Krew
(to toto Krzyż/Cross puszczał? )

http://www.youtube.com/watch?v=1uFIBrBr8fQ
__________________
Ubieram się na czarno, bo jestem z Nilfgaardu

Edytowane przez Maja102
Czas edycji: 2011-07-29 o 08:53
Maja102 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-29, 09:11   #183
agnes_bdg
perfumowy zawrót głowy
 
Avatar agnes_bdg
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 045
Dot.: Scent Bar XXXI

Cytat:
Napisane przez winter76 Pokaż wiadomość
tak fogle to mam kolejny problem ze zdrowiem,tym razem chirurgiczny zabieg pewien mnie czeka

nie ma co odwlekać
kurcze ja mam coś do usunięcia, niby drobiazg, ale mi się kiedyś obudziło po kilku latach przerwy... teraz jest cisza... oby już zawsze

Cytat:
Napisane przez Ewusia_marchew Pokaż wiadomość

Dobry u mnie też już słońca nie ma, aż jeden dzień było
jadę dziś do Żor do kliniki zaklepać termin artroskopii, mam nadzieję że nie będzie to za 2 lata (chociaż na zwykłą wizytę tam czekałam ponad miesiąc, więc ogólnie czarno widzę te terminy.. no nic, się zobaczy )
Ewusiu a to pierwsza czy kolejna artroskopia? Coś kojarzę, że miałaś już kiedyś? Oby terminy były normalne

mnie wczoraj w nocy obudził ból kolana, tego po urazie, ale o dziwo z innej strony niż bolało wcześniej wczoraj na noc juz założyłam sobie opaskę i dziś jest lepiej, nie wiem czy to na zmianę pogody
__________________

Rozpaczliwie poszukuję choć kropli Byzantine Rochas i AA Winter Delice



agnes_bdg jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-29, 09:15   #184
Redhaired Witch
Nindżopesz
 
Avatar Redhaired Witch
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Dom Latających Sztybletów
Wiadomości: 26 402
Dot.: Scent Bar XXXI

Cytat:
Napisane przez justynaneyman Pokaż wiadomość
Słodki i szałwiowy!
Hmm, to chyba nie muszę go poznawać

Cytat:
Napisane przez Eenax Pokaż wiadomość
3. TZ ma niepoważne podejście, bo jak by logicznie analizować to takie hasełko jest wymaganiem podwojenia dochodów, 1 opiekujesz się dzieckiem (opiekunka to jest praca i to nawet nieźle płatna) a 2 druga praca to ta zarobkowa. Powiedz jemu ze owszem będziesz przynosić te pieniądze bo pójdziesz do pracy ale to on ma sie zająć organizacja opieki dla dziecka oraz zawożeniem i odbieraniem oraz kombinowaniem jak się z tym wyrobić w godzinach działania żłobka.
Ta, odwozić by odwoził (tramwajem ) ale niestety z pracy wraca koło 19tej więc reszta moja... Zbyt leniwa jestem.

Cytat:
Napisane przez winter76 Pokaż wiadomość
Na bank To się ciągnie od prawie roku,musi mi to chirurg "naprawić",bo inaczej mogę mieć większe problemy Tzn nie zdawałam sobie z tego sprawy,jak to poważne,dopóki netu nie poczytałam
Więc trzymam kciuki za zabieg szybki i bezbolesny

Gryxiu, doszło Terre Pięęękne jest chociaż nie w moim stylu (brakuje mi w nim ostrości, szorstkości - ale czuję, że w EDT taka ostrość mogłaby być z cytrusów a nie np. wetiweru?)
Przy okazji stwierdziłam, że mój listonosz jest w pewnien sposób podobny do Bale'a Tylko oczywiście brzydszy.
__________________

Redhaired Witch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-29, 09:20   #185
kamena
ʞɐɯǝuɐ
 
Avatar kamena
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: powązki
Wiadomości: 6 987
Dot.: Scent Bar XXXI

oesu, myślałam że rotflnę dziś w metrze, na wyświetlaczu zdjęcie 3 różowych krewetków upozowanych na 666 i komentarz na temat co liczba 666 ma wspólnego z szatanem - uroczy początek dnia

Cytat:
Napisane przez Redhaired Witch Pokaż wiadomość
Polly, obejrzałam kasting. Jak na moje oko te bez dolnej oprawki. Jak dla TŻta z dolną. Komentarz TŻta:
- jak wrzuca fotki to niech się nie dziwi, że nikt nie ocenia okularów.
ja: - ale jak to?
- no bo bardzo ładna jest.
- a ile dałbyś jej lat?
- ze 24...
- a potrzebuje makijażu seksownego i fryzury?
- nie, ma za ładną twarz żeby ją zasłaniać i malować.


Cytat:
Napisane przez winter76 Pokaż wiadomość
ten i ten
a widziałaś rhea w wersji jesiennej? to dopiero

Cytat:
Napisane przez Polly_ Pokaż wiadomość
kameno-na komary kup se ULTRATHON-działa
zapisałam już wczesniej, ale prawdę mówiąc nie bałdzo chce mi sie psiukać czymś na siebie codzień na noc, juz prędzej do kontaktu coś bym zanabyła

Cytat:
Napisane przez justynaneyman Pokaż wiadomość
Loki sobie dziś chciałam zrobić- wygniatając, ale nie wyszło dobrze
Jak u pudla, którego ktoś wyprał w zbyt wysokiej temperaturze i bez płynu elektrostatycznego
spróbuj może retro loki na wsuwki

Cytat:
Napisane przez skarbiatko Pokaż wiadomość
oby bo pierdylca dostanę, nie dość że oczym uję korespondencję w dzifnym języku to jeszcze się biesi i wisza za kazdym razem chce mi porządkować foldery a jak zaznaczam że nie kce to się wiesza, to klikam , "dobra, porządkuj" i też się wiesza, to klikam spiertalaj, i się robi biało i " thunderbird nie odpowiada", to wrzeszcze że widzę, to TŻ paczy jak na debila

kutfa


zaktualizują niedługo i powinno przestać sie wykrzaczać
Cytat:
Napisane przez Polly_ Pokaż wiadomość
oja✂✂✂✂✂✂✂espilamsieu-w momencie poczulam jak mieusiekuo


Cytat:
Napisane przez Redhaired Witch Pokaż wiadomość
Po tym, że pisze jakby jej się włączył na klawiaturze język polski programisty łamane przez starohinduski.


Cytat:
Napisane przez rachell111 Pokaż wiadomość
wieczorek tematyczny u Gryxa " stanik party" doooobre nie?

taka niepoftarzalna okazja poznać nas WSZYSKIE? saunds najs?
taaak

---
i kciuki prozdrowotne dla Milady de Winter
__________________
"This is a ticket for the bus that inkubi, suckubi, and serialbi ride to work. There's only one bus, because otherwise it'd be a bi, and then it'd be too busy exploring dating options to pick anyone up."

EVERY WOMAN IS A STAR
kamena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-29, 09:42   #186
winter76
RENTGEN RZĄDZI!
 
Avatar winter76
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Niu Jork, Niu Jork!
Wiadomości: 28 418
GG do winter76
Dot.: Scent Bar XXXI

Cytat:
Napisane przez kamena Pokaż wiadomość

i kciuki prozdrowotne dla Milady de Winter


Dziękuję wszystkim za kciuki
__________________
Jestę hejterę, snobę, trollę i wizażystkom

Jeżeli czegoś nie wolno, a bardzo się chce, to można....
Bądź uprzejmy, zachowuj się profesjonalnie, ale zawsze miej w głowie plan zabójstwa każdej napotkanej osoby
winter76 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-29, 09:57   #187
Spoora
Zakorzenienie
 
Avatar Spoora
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 17 525
Dot.: Scent Bar XXXI

Cytat:
Napisane przez Florens Pokaż wiadomość

fiefiórka mi się dziś, znaczy wczoraj śniła na drzewie



Cytat:
Napisane przez Florens Pokaż wiadomość
a później trzeba schnąć


Cytat:
Napisane przez gryx82 Pokaż wiadomość

Se zrobię chyba, wiesz? Może nawet jutro





Cytat:
Napisane przez gryx82 Pokaż wiadomość
A z tą wolną chatą to serio tak trochę nie teges się czuję, bo to zawsze była świetna okazja, żeby napić się herbaty () jak normalni ludzie, w przyzwoitych warunkach spełniających sanepidowskie normy, a teraz mam wrażenie (pewnie na wyrost trochę), że zostałem sam, a to wszystko wcześniej to udawanie było, nieprawda, i prędzej czy później miało się skończyć i każdy miał rozejść się w swoją stronę, jakbyśmy się nigdy nie znali. Bessęsó

Smęcę okrutnie, wiem... idę zapalić se w oknie

Bo tak gryxiu niestety jest. Ludzie mają rodziny, dziewczyny, chłopaków, mężów.. Już kiedyś pisałam, że pewna koleżanka, której życiowym celem było mieć męża odkąd ma męża ani razu się nie odezwała do mnie a jeszcze 4 miesiące przed swoim ślubem prosiła mnie o rozmowę, bo miała poważne dylematy ślubowe
Sama mówiła, jak była panną, że nie rozumie babek z pracy, że tylko o dzieciach gadają, że nigdzie nie wychodzą same, nie realizują siebie, a ona prawdopodobnie zachowuje się tak samo, teraz jak już jest po ślubie, no chyba, że tylko ze mną się nie spotyka

Z drugiej strony, ok ludzie mają mniej czasu, bo mają rodziny, ale raz na jakiś czas chyba można się spotkać, dla chcącego nic trudnego
__________________
Teoria - to kiedy wiecie wszystko, lecz nic nie działa.
Praktyka - to kiedy wszystko działa, lecz nikt nie wie dlaczego.
W tym miejscu łączymy
teorię z praktyką - nic nie działa i nikt nie wie dlaczego.


Kto nie ma odwagi do marzeń, nie będzie miał siły do walki.
Spoora jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-07-29, 09:58   #188
Spoora
Zakorzenienie
 
Avatar Spoora
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 17 525
Dot.: Scent Bar XXXI

Cytat:
Napisane przez gryx82 Pokaż wiadomość

Rejcz, pytałaś o P., a mi umknęło. Nie, nic nie wyjaśnione, bo między nami ciiiszaaa (ciekaw tylko jestem, czy się w moje urodziny odezwie, zupełnie jak w zeszłym roku, po ponad 7. miesiącach milczenia po sławetnej akcji u mojej siostry) W sumie to na siebie też wściekły jestem, bo zamiast zawczasu wygarnąć wszystko, co mnie boli, to czekałem na nie wiadomo co i "niby wszystko w porządku", a ciągle jeszcze trzymałem w sobie jakieś stare żale, robiąc często dobrą minę do złej gry i dając, ja wiem, przyzwolenie na robienie mnie w wuja Milczenie nie wyjaśnia nic Na niego jestem też wściekły z tego powodu, że oto mam chatę wolną, a tradycji nie stanie się zadość (coś w stylu żalu do umarłego, że "jak on mógł umrzeć i mnie tak teraz zostawić?!"), mam nadzieję, że rozumiecie tę daleko posunięta metaforę No głupi człowiek, głupi i na błędach się uczyć nie potrafi... Do zadidowanych pretensji nie mam oczywiście o to, że założyli sobie rodziny (zamiast szlajać się ze mną po mostach i żłopać piwo pod chmurką przy - 20 stopniach ), ale o tą nagłą "metamorfozę", jakby oto przeszli do lepszej kasty i kontakt z osobą spoza niej powodował skażenie jakieś, albo niebezpieczeństwo (zresztą, daleko szukać - P. parę lat temu też mnie na imprezę do siebie nie zaprosił, bo "no wiesz, same pary będą", ale gdy jego kumpel wyciął mu jakiś czas później identyczny numer, gdy już P. swojej księżniczki przy boku nie miał, oż jakie święte oburzenie to było!) Do teraz żałuję, że mu tego wówczas nie wypomniałem (bo głupi Gryx zawsze taktowny, no i to nie jego styl, śmiać się z cudzego nieszczęścia, sratatata) Albo kumpela, która od czasu wyjścia za mąż nie odpisuje na smsy, jakby nagle zapomniała o ludziach, z którymi przebalowała i przegadała pół życia. Albo kumpel, który sobie nagle przypomina o mnie, gdy trzeba na gwałt zadzwonić do Niemiec i wytłumaczyć się (robiąc z siebie kompletnego kretyna), dlaczego towar jeszcze do nich nie dotarł. Inastępny, który "na pewno się niedługo odezwę, właśnie zjechałem z UK, trzeba by się spotkać w końcu...", i tak se czekam od 3. lat prawie. Wiem, że to normalne, że życie płynie swoim rytmem, każdy w swoją stronę itd., ale w przypadku osób, z którymi jeszcze parę lat temu tworzyło się "paczkę kumpli na zawsze", a teraz się to wszystko rozmywa, to tego nie potrafię pojąć, ech...
Ad 1 pogrubione - Wygarnij mu przy najbliższej okazji, jeśli taka będzie, a jeśli nie to nie wiem idź do niego i mu to powiedz, napisz list , nie no poważnie zrób coś z tym bo to Cię męczy, ta nie do końca zakończona znajomość Wtedy łatwiej Ci będzie się już z tym pogodzić, że to koniec, gryxiu tak będzie najlepiej, naprawdę, zrobić the end.

Ad 2 pogrubione - No dokładnie przecie..

Ad3 pogrubione - Zaproś ich z didami My mamy głównie znajomych bez dzieciowych, bez żonowych, bez mężowych

Ad3 pogrubione - A co to za impreza była? Nie mógł zaprosić jeszcze kogoś samotnego, dziewczyn jakiś, chłopaków? Więcej par by może z tego wyszło

Ad 4 pogrubione - No tak jak moja koleżanka

Ad 5 pogrubione- Mów, że nie masz czasu, że jesteś zajęty nowymi, prawdziwymi znajomymi, którzy dzwonią, piszą do Ciebie po Cie lubią, a nie bo chcą Cię wykorzystać

Ad 6 pogrubione - Właśnie takie jest życie, a prawdziwe przyjaźnie po grób zdarzają się rzadko. Nie rozpamiętuj tego, było minęło ... Możesz poznać jeszcze masę ciekawych ludzi

Jednego tylko nie rób - nie wracaj do znajomości z P. never

Cytat:
Napisane przez Eenax Pokaż wiadomość
ko kufa!
właśnie spier....am w robocie maszynę
zastanawiam sie jak o tym poinformować szefostfo.
Łoj

Cytat:
Napisane przez Redhaired Witch Pokaż wiadomość

Tak jakoś liczyłam... ja mam na rękę około 1800 to co, wydam na bilet, na żłobek i zostanie mi ile? Jakieś marne grosze a cały dzień będę zabiegana. Ale TŻ ma podejście "to nie wracaj ale masz co miesiąc zarobić jakoś równowartość pensji"


Cytat:
Napisane przez Pin up girl Pokaż wiadomość

Ktoś dał naszemu baru że okropieństwo


__________________
Teoria - to kiedy wiecie wszystko, lecz nic nie działa.
Praktyka - to kiedy wszystko działa, lecz nikt nie wie dlaczego.
W tym miejscu łączymy
teorię z praktyką - nic nie działa i nikt nie wie dlaczego.


Kto nie ma odwagi do marzeń, nie będzie miał siły do walki.

Edytowane przez Spoora
Czas edycji: 2011-07-29 o 09:59
Spoora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-29, 10:05   #189
Maja102
Zakorzenienie
 
Avatar Maja102
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 21 078
Dot.: Scent Bar XXXI

Cytat:
Napisane przez Spoora Pokaż wiadomość
Bo tak gryxiu niestety jest. Ludzie mają rodziny, dziewczyny, chłopaków, mężów..
ale ja tak nie kcę
ja się nie zgadzam, protestuję, albo wysiadam z tego padołu
Cytat:
Napisane przez Spoora Pokaż wiadomość
Ad 6 pogrubione - Właśnie takie jest życie, a prawdziwe przyjaźnie po grób zdarzają się rzadko. Nie rozpamiętuj tego, było minęło ...

umiesz pocieszyć

A u mnie dzisiaj była duszna, niespokojna noc, budziłam się co chwilę, a w którymś momencie mi się śniło, że śpię w Bolkowie i w nocy nie mogę znaleźć torebki z portfelem i tak się budzę i szukam końca łóżka polowego, żeby zleźć, a dopiero po chwili wymacałam, że to jednak moje domowe łóżko
__________________
Ubieram się na czarno, bo jestem z Nilfgaardu

Edytowane przez Maja102
Czas edycji: 2011-07-29 o 10:11
Maja102 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-29, 10:09   #190
Spoora
Zakorzenienie
 
Avatar Spoora
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 17 525
Dot.: Scent Bar XXXI

Cytat:
Napisane przez Maja102 Pokaż wiadomość

umiesz pocieszyć
To nie pocieszenie, to szczerość była i prawdziwość Ja już się z tym pogodziłam Ale wszystko jeszcze przed nami Wszystko się może zdarzyć

Cytat:
Napisane przez Maja102 Pokaż wiadomość
A u mnie dzisiaj była duszna, niespokojna noc, budziłam się co chwilę, a w którymś momencie mi się śniło, że śpię w Bolkowie i w nocy nie mogę znaleźć torebki z portfelem i tak się budzę i szukać końca łóżka polowego, żeby zleźć, a dopiero po chwili wymacałam, że to jednak moje łóżko
__________________
Teoria - to kiedy wiecie wszystko, lecz nic nie działa.
Praktyka - to kiedy wszystko działa, lecz nikt nie wie dlaczego.
W tym miejscu łączymy
teorię z praktyką - nic nie działa i nikt nie wie dlaczego.


Kto nie ma odwagi do marzeń, nie będzie miał siły do walki.
Spoora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-29, 10:15   #191
dzika truskawa
Noc żywych, dzikich tru(p)skawek
 
Avatar dzika truskawa
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Kraków/Lublin
Wiadomości: 12 680
Dot.: Scent Bar XXXI

Cytat:
Napisane przez skarbiatko Pokaż wiadomość
no sory, ja nie fiem co sieu dzieje, nie jestem upita ani też nic a nie zdanżam , wtf
wszyscy so na jakimś spidzie czy co


Cytat:
Napisane przez skarbiatko Pokaż wiadomość
oby bo pierdylca dostanę, nie dość że oczym uję korespondencję w dzifnym języku to jeszcze się biesi i wisza za kazdym razem chce mi porządkować foldery a jak zaznaczam że nie kce to się wiesza, to klikam , "dobra, porządkuj" i też się wiesza, to klikam spiertalaj, i się robi biało i " thunderbird nie odpowiada", to wrzeszcze że widzę, to TŻ paczy jak na debila

kutfa


Cytat:
Napisane przez gryx82 Pokaż wiadomość

Od jutra do wtorku mam wolną chatę, i w sumie się nie cieszę nawet, bez sensu będzie, siedzieć se samemu jak ta ostatnia Normalnie wpadłby P. i przemelinował jakieś 3 dni, a tak... Drugi kumpel ma dida i mieszka 40km stąd, trzeci, też z didem, również nie tutaj, a czwarty w Angli chyba siedzi i się nie widzieliśmy ze 3 lata

Zaśpiewam se z Edzią "Zooostaaałeeem saaam, więęęc piiiszęęę dłuuugieee liiistyyy..."
Przyjedź do mnie też siedzę w pustym mieszkaniu... Kicha

Cytat:
Napisane przez winter76 Pokaż wiadomość
tak fogle to mam kolejny problem ze zdrowiem,tym razem chirurgiczny zabieg pewien mnie czeka


Cytat:
Napisane przez Eenax Pokaż wiadomość
ko kufa!
właśnie spier....am w robocie maszynę
zastanawiam sie jak o tym poinformować szefostfo.


Cytat:
Napisane przez Ewusia_marchew Pokaż wiadomość

Dobry u mnie też już słońca nie ma, aż jeden dzień było
jadę dziś do Żor do kliniki zaklepać termin artroskopii, mam nadzieję że nie będzie to za 2 lata (chociaż na zwykłą wizytę tam czekałam ponad miesiąc, więc ogólnie czarno widzę te terminy.. no nic, się zobaczy )


Cytat:
Napisane przez Maja102 Pokaż wiadomość
(to toto Krzyż/Cross puszczał? )
O Bosze Wiesz, że w niedzielę jeszcze w Sorento wystąpił? Wyrwał mnie z butów, jest zarąbisty Później cały dzień mi "O panie mój północnych mórz..." po głowie chodziło. A ja przecież nienawidzę szant gotycko szanto polo
__________________
"Kobieta, która się nie perfumuje nie ma przyszłości"
Coco Chanel

Rozpaczliwie poszukuję chociaż kropelki
:Guerlain Aqua Allegoria Rosa Blanca, Thierry Mugler A*Men: Pure Coffee, Pure Malt Creation, Pure Energy, Pure Wood, Ultra Zest
dzika truskawa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-07-29, 10:25   #192
Pin up girl
Zakorzenienie
 
Avatar Pin up girl
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 12 094
Dot.: Scent Bar XXXI

Cytat:
Napisane przez dzika truskawa Pokaż wiadomość
Przyjedź do mnie też siedzę w pustym mieszkaniu... Kicha

Byle do niedzieli!
Pin up girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-29, 10:27   #193
Maja102
Zakorzenienie
 
Avatar Maja102
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 21 078
Dot.: Scent Bar XXXI

Cytat:
Napisane przez dzika truskawa Pokaż wiadomość
O Bosze Wiesz, że w niedzielę jeszcze w Sorento wystąpił? Wyrwał mnie z butów, jest zarąbisty Później cały dzień mi "O panie mój północnych mórz..." po głowie chodziło. A ja przecież nienawidzę szant gotycko szanto polo
ło matko, a ja goopia na techniawie w piewnicy byłąm
zarąbisty jest
Jak w piątek skończył grać w Piwnicy, to się ludzie darli "gdzie jest Krzyż? Gdzie jest Krzyż?!"
__________________
Ubieram się na czarno, bo jestem z Nilfgaardu

Edytowane przez Maja102
Czas edycji: 2011-07-29 o 10:29
Maja102 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-29, 10:30   #194
melkmeisje
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 10 690
GG do melkmeisje
Dot.: Scent Bar XXXI

Cytat:
Napisane przez Maja102 Pokaż wiadomość
Melk, przez Ciebie mam ciągle w głowie Cycki i Krew
(to toto Krzyż/Cross puszczał? )

http://www.youtube.com/watch?v=1uFIBrBr8fQ
Nieeeee, to Pandowy chuop ciągle puszczał na kwaterze przecie

http://www.youtube.com/watch?v=1uFIBrBr8fQ

lol nie wiem, po co wkleiłam ten sam link
melkmeisje jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-29, 11:08   #195
teza20
Zakorzenienie
 
Avatar teza20
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 7 268
GG do teza20
Dot.: Scent Bar XXXI

Cześć














Macham z nad kawy




ile postów napłodziliścienaw et nie będę was przelatywać
__________________
08.11.2010-Rzucil palenie
----------------------------------------------
Miłość, sen i śmierć nadchodzą pomału;
Schwyć mnie za włosy i mocno pocałuj.
(Algernon Charles Swinburne)-Białe jabłka

-----------------------------------------

teza20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-29, 11:17   #196
Spoora
Zakorzenienie
 
Avatar Spoora
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 17 525
Dot.: Scent Bar XXXI

Cytat:
Napisane przez teza20 Pokaż wiadomość
ile postów napłodziliścienawet nie będę was przelatywać
Oj weź no co Ty Nie wygłupiaj się, tak nie można
__________________
Teoria - to kiedy wiecie wszystko, lecz nic nie działa.
Praktyka - to kiedy wszystko działa, lecz nikt nie wie dlaczego.
W tym miejscu łączymy
teorię z praktyką - nic nie działa i nikt nie wie dlaczego.


Kto nie ma odwagi do marzeń, nie będzie miał siły do walki.
Spoora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-29, 11:27   #197
Ewusia_marchew
Zakorzenienie
 
Avatar Ewusia_marchew
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 20 591
Dot.: Scent Bar XXXI

Cytat:
Napisane przez agnes_bdg Pokaż wiadomość

Ewusiu a to pierwsza czy kolejna artroskopia? Coś kojarzę, że miałaś już kiedyś? Oby terminy były normalne
nie pierwsza, czwarta już a na to kolano druga (będę mieć po 2 na każde kolano, po równo )
Cytat:
Napisane przez agnes_bdg Pokaż wiadomość
mnie wczoraj w nocy obudził ból kolana, tego po urazie, ale o dziwo z innej strony niż bolało wcześniej wczoraj na noc juz założyłam sobie opaskę i dziś jest lepiej, nie wiem czy to na zmianę pogody
no niestety, urazy sie lubią odzywać, zwłaszcza przy zmianie pogody itp...
Cytat:
Napisane przez Spoora Pokaż wiadomość



Bo tak gryxiu niestety jest. Ludzie mają rodziny, dziewczyny, chłopaków, mężów.. Już kiedyś pisałam, że pewna koleżanka, której życiowym celem było mieć męża odkąd ma męża ani razu się nie odezwała do mnie a jeszcze 4 miesiące przed swoim ślubem prosiła mnie o rozmowę, bo miała poważne dylematy ślubowe
Sama mówiła, jak była panną, że nie rozumie babek z pracy, że tylko o dzieciach gadają, że nigdzie nie wychodzą same, nie realizują siebie, a ona prawdopodobnie zachowuje się tak samo, teraz jak już jest po ślubie, no chyba, że tylko ze mną się nie spotyka

Z drugiej strony, ok ludzie mają mniej czasu, bo mają rodziny, ale raz na jakiś czas chyba można się spotkać, dla chcącego nic trudnego
dokłądnie a tak w ogóle to ja sie ciągle z tym spotykam ze ktoś sie zarzekał ze taki nie będzie (tzn nie odetnie sie od życia towarzyskiego) a teraz jest
Cytat:
Napisane przez dzika truskawa Pokaż wiadomość





No to zbieram sie i jadę
__________________
Na ratunek koniom

Klara 17.10.2014
Konrad 26.12.2015




Ewusia_marchew jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-29, 11:32   #198
teza20
Zakorzenienie
 
Avatar teza20
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 7 268
GG do teza20
Dot.: Scent Bar XXXI

Cytat:
Napisane przez Spoora Pokaż wiadomość
Oj weź no co Ty Nie wygłupiaj się, tak nie można
Uffff
Przeleciałem was
__________________
08.11.2010-Rzucil palenie
----------------------------------------------
Miłość, sen i śmierć nadchodzą pomału;
Schwyć mnie za włosy i mocno pocałuj.
(Algernon Charles Swinburne)-Białe jabłka

-----------------------------------------

teza20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-29, 11:36   #199
Spoora
Zakorzenienie
 
Avatar Spoora
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 17 525
Dot.: Scent Bar XXXI

Cytat:
Napisane przez teza20 Pokaż wiadomość
Uffff
Przeleciałem was

Kuamiesz, ja nic nie czułam To o czym pisaliśmy
__________________
Teoria - to kiedy wiecie wszystko, lecz nic nie działa.
Praktyka - to kiedy wszystko działa, lecz nikt nie wie dlaczego.
W tym miejscu łączymy
teorię z praktyką - nic nie działa i nikt nie wie dlaczego.


Kto nie ma odwagi do marzeń, nie będzie miał siły do walki.
Spoora jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-07-29, 11:38   #200
teza20
Zakorzenienie
 
Avatar teza20
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 7 268
GG do teza20
Dot.: Scent Bar XXXI

Cytat:
Napisane przez Spoora Pokaż wiadomość
Kuamiesz, ja nic nie czułam To o czym pisaliśmy
powinnaś czuć


Nie będę streszczenia robić
__________________
08.11.2010-Rzucil palenie
----------------------------------------------
Miłość, sen i śmierć nadchodzą pomału;
Schwyć mnie za włosy i mocno pocałuj.
(Algernon Charles Swinburne)-Białe jabłka

-----------------------------------------

teza20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-29, 11:41   #201
Pin up girl
Zakorzenienie
 
Avatar Pin up girl
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 12 094
Dot.: Scent Bar XXXI

Ewuś

Znowu mam ciążę spożywczą...
I baleriny, z których wystaje mi podbicie stopy
Pin up girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-29, 11:42   #202
Spoora
Zakorzenienie
 
Avatar Spoora
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 17 525
Dot.: Scent Bar XXXI

Cytat:
Napisane przez teza20 Pokaż wiadomość
powinnaś czuć


Nie będę streszczenia robić

Nie streszczenie, łogólnie tak

Zresztą parę stron streścić to nie sztuka, ves ma gorzej
__________________
Teoria - to kiedy wiecie wszystko, lecz nic nie działa.
Praktyka - to kiedy wszystko działa, lecz nikt nie wie dlaczego.
W tym miejscu łączymy
teorię z praktyką - nic nie działa i nikt nie wie dlaczego.


Kto nie ma odwagi do marzeń, nie będzie miał siły do walki.
Spoora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-29, 11:49   #203
teza20
Zakorzenienie
 
Avatar teza20
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 7 268
GG do teza20
Dot.: Scent Bar XXXI

Cytat:
Napisane przez Spoora Pokaż wiadomość
Nie streszczenie, łogólnie tak

Zresztą parę stron streścić to nie sztuka, ves ma gorzej
Zasnę zaraz
__________________
08.11.2010-Rzucil palenie
----------------------------------------------
Miłość, sen i śmierć nadchodzą pomału;
Schwyć mnie za włosy i mocno pocałuj.
(Algernon Charles Swinburne)-Białe jabłka

-----------------------------------------

teza20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-29, 11:53   #204
Spoora
Zakorzenienie
 
Avatar Spoora
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 17 525
Dot.: Scent Bar XXXI

Chciałam wysłać maila ( wahałam się czy go wysłać, bo ... no nieważne ), kliknęłam wyślij i ... się nie wysłał Czy to znak, że mam go nie wysyłać czy po prostu znów chrzani się gmail ?


Z tym allegro co pisałam parę dni temu, to była wina gmaila. Nie odbierał mi poczty przez program pocztowy, ino mogłam odebrać ją, logując się do konta Teraz też mogę się zalogować i wysłać tego emaila, którego wysłać się wahałam... ale może lepiej go nie wysyłać...


Co robić Wizażystki i Wizażystkowie?
__________________
Teoria - to kiedy wiecie wszystko, lecz nic nie działa.
Praktyka - to kiedy wszystko działa, lecz nikt nie wie dlaczego.
W tym miejscu łączymy
teorię z praktyką - nic nie działa i nikt nie wie dlaczego.


Kto nie ma odwagi do marzeń, nie będzie miał siły do walki.
Spoora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-29, 11:54   #205
kamena
ʞɐɯǝuɐ
 
Avatar kamena
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: powązki
Wiadomości: 6 987
Dot.: Scent Bar XXXI

Cytat:
Napisane przez Redhaired Witch Pokaż wiadomość
Tak jakoś liczyłam... ja mam na rękę około 1800 to co, wydam na bilet, na żłobek i zostanie mi ile? Jakieś marne grosze a cały dzień będę zabiegana. Ale TŻ ma podejście "to nie wracaj ale masz co miesiąc zarobić jakoś równowartość pensji"
no żesz kutfa, i on analityk niby?
tia, wydasz 1500 na żłobek, 100 na bilet, i zaiste dużo zostanie, chyba więcej da się zarobić siedząc w domu?
propozycji zarobienia równowartości pensji przy odwalaniu roboty przy dziecku i w chałupie nawet nie skomentuję
__________________
"This is a ticket for the bus that inkubi, suckubi, and serialbi ride to work. There's only one bus, because otherwise it'd be a bi, and then it'd be too busy exploring dating options to pick anyone up."

EVERY WOMAN IS A STAR
kamena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-29, 11:54   #206
teza20
Zakorzenienie
 
Avatar teza20
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 7 268
GG do teza20
Dot.: Scent Bar XXXI

Cytat:
Napisane przez Spoora Pokaż wiadomość
Chciałam wysłać maila ( wahałam się czy go wysłać, bo ... no nieważne ), kliknęłam wyślij i ... się nie wysłał Czy to znak, że mam go nie wysyłać czy po prostu znów chrzani się gmail ?


Z tym allegro co pisałam parę dni temu, to była wina gmaila. Nie odbierał mi poczty przez program pocztowy, ino mogłam odebrać ją, logując się do konta Teraz też mogę się zalogować i wysłać tego emaila, którego wysłać się wahałam... ale może lepiej go nie wysyłać...


Co robić Wizażystki i Wizażystkowie?
Ślij maila
__________________
08.11.2010-Rzucil palenie
----------------------------------------------
Miłość, sen i śmierć nadchodzą pomału;
Schwyć mnie za włosy i mocno pocałuj.
(Algernon Charles Swinburne)-Białe jabłka

-----------------------------------------

teza20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-29, 11:55   #207
kamena
ʞɐɯǝuɐ
 
Avatar kamena
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: powązki
Wiadomości: 6 987
Dot.: Scent Bar XXXI

fogle to chyba połowy postów nie zdążyłam przeczytać, tak pędzicie
__________________
"This is a ticket for the bus that inkubi, suckubi, and serialbi ride to work. There's only one bus, because otherwise it'd be a bi, and then it'd be too busy exploring dating options to pick anyone up."

EVERY WOMAN IS A STAR
kamena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-29, 12:04   #208
Spoora
Zakorzenienie
 
Avatar Spoora
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 17 525
Dot.: Scent Bar XXXI

Cytat:
Napisane przez teza20 Pokaż wiadomość
Ślij maila

Wysłałam Chyba, bo ta poczta gmail jest dziwna, pierwszy raz ze skrzynki chyba maila wysyłałam, jak tam napakowane wszystkiego

Jak będę mieć zły humor, to teziak przez Ciebie I będziesz mnie pocieszał Ale lepiej wcześniej wiedzieć, jakby co, niż się na coś nastawić, a potem rozczarować...
__________________
Teoria - to kiedy wiecie wszystko, lecz nic nie działa.
Praktyka - to kiedy wszystko działa, lecz nikt nie wie dlaczego.
W tym miejscu łączymy
teorię z praktyką - nic nie działa i nikt nie wie dlaczego.


Kto nie ma odwagi do marzeń, nie będzie miał siły do walki.
Spoora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-29, 12:10   #209
teza20
Zakorzenienie
 
Avatar teza20
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 7 268
GG do teza20
Dot.: Scent Bar XXXI

Cytat:
Napisane przez Spoora Pokaż wiadomość
Wysłałam Chyba, bo ta poczta gmail jest dziwna, pierwszy raz ze skrzynki chyba maila wysyłałam, jak tam napakowane wszystkiego

Jak będę mieć zły humor, to teziak przez Ciebie I będziesz mnie pocieszał Ale lepiej wcześniej wiedzieć, jakby co, niż się na coś nastawić, a potem rozczarować...
Co przeze mnie
__________________
08.11.2010-Rzucil palenie
----------------------------------------------
Miłość, sen i śmierć nadchodzą pomału;
Schwyć mnie za włosy i mocno pocałuj.
(Algernon Charles Swinburne)-Białe jabłka

-----------------------------------------

teza20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-29, 12:12   #210
Spoora
Zakorzenienie
 
Avatar Spoora
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 17 525
Dot.: Scent Bar XXXI

Cytat:
Napisane przez teza20 Pokaż wiadomość
Co przeze mnie
Że mi maila kazałeś wysłać


Idę do Biedro po wodę i chleb (jak to zabrzmiało, jakbym o chlebie i wodzie żyła ), a potem łobiad robię i ... prasuję dalej
__________________
Teoria - to kiedy wiecie wszystko, lecz nic nie działa.
Praktyka - to kiedy wszystko działa, lecz nikt nie wie dlaczego.
W tym miejscu łączymy
teorię z praktyką - nic nie działa i nikt nie wie dlaczego.


Kto nie ma odwagi do marzeń, nie będzie miał siły do walki.

Edytowane przez Spoora
Czas edycji: 2011-07-29 o 12:13
Spoora jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:31.