Koty - część VI - Strona 7 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Zwierzęta domowe - wiZOOż

Notka

Zwierzęta domowe - wiZOOż Forum dla miłośników zwierząt domowych. Szukasz porady w temacie psów, kotów, żółwi, chomików itp.? Forum wiZOOż to miejsce dla ciebie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-01-14, 12:44   #181
iwona1110
Zadomowienie
 
Avatar iwona1110
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 550
Dot.: Koty - część VI

Cytat:
Napisane przez Malla Pokaż wiadomość
Daniels ma ciągle taką mordkę:
http://www.podjednymdachem.org/image...ery/xl/155.jpg
http://sphotos-d.ak.fbcdn.net/hphoto...86289352_n.jpg
Non stop.
Biedny kotek, który nie jadł dwa tygodnie.
Głoopi spaślak manipulant

Malla
jesteś okropna!!!
Chłop za tobą łazi, na kolana się wdrapuje. Co chwile wymyśla jak tu pańcię zaskoczyć a ty niewdzięcznico co? On do Ciebie z sercem na łapce i żołądkiem na wierzchu a Ty go od spaślaków wyzywasz?
A on taki przystojny kocur jest.....
Ech......
__________________
"Ludzie, którzy nienawidzą kotów, w swoim następnym życiu wrócą jako myszy."
Faith Resnick

Mój facebook
iwona1110 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-14, 12:51   #182
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 53 233
Dot.: Koty - część VI

Cytat:
Napisane przez iwona1110 Pokaż wiadomość

Malla
jesteś okropna!!!
Chłop za tobą łazi, na kolana się wdrapuje. Co chwile wymyśla jak tu pańcię zaskoczyć a ty niewdzięcznico co? On do Ciebie z sercem na łapce i żołądkiem na wierzchu a Ty go od spaślaków wyzywasz?
A on taki przystojny kocur jest.....
Ech......
O ja głupia, o ja głupia!

On wygląda na wiecznie przestraszonego i smutnego. Jak ktoś do mnie przychodzi, to się pyta, czy go biję Jak się na niego patrzę, to lecę dać mu jeść albo go przytulić. A on wtedy:
http://sphotos-h.ak.fbcdn.net/hphoto...77012635_n.jpg
albo
http://sphotos-e.ak.fbcdn.net/hphoto...75905838_n.jpg
Cffaniak
__________________
- Rób swoje, wiedźminie. Resztą się nie turbuj.
Geralt solennie obiecał sobie nie turbować się.
Malla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-14, 12:53   #183
iwona1110
Zadomowienie
 
Avatar iwona1110
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 550
Dot.: Koty - część VI

Cytat:
Napisane przez Malla Pokaż wiadomość
O ja głupia, o ja głupia!

On wygląda na wiecznie przestraszonego i smutnego. Jak ktoś do mnie przychodzi, to się pyta, czy go biję Jak się na niego patrzę, to lecę dać mu jeść albo go przytulić. A on wtedy:
http://sphotos-h.ak.fbcdn.net/hphoto...77012635_n.jpg
albo
http://sphotos-e.ak.fbcdn.net/hphoto...75905838_n.jpg
Cffaniak
Specjalnie takie foty dajesz
Daj te ładne - masz i ukrywasz
__________________
"Ludzie, którzy nienawidzą kotów, w swoim następnym życiu wrócą jako myszy."
Faith Resnick

Mój facebook
iwona1110 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-14, 13:01   #184
Rybiorek
Zakorzenienie
 
Avatar Rybiorek
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 7 537
Dot.: Koty - część VI

Cytat:
Napisane przez marea Pokaż wiadomość
a Wy miałybyście serce zostawić takiego malucha samego na śniegu, żałośnie płaczącego ? no nie da się poprostu. heh

Cytat:
Mała jest w kolorkach "Cycowych" (Rybiorkowy kiciur ) marmurek, z białym krawatem i białe końcóweczki łapek, i okrąglutki pyszczek, i mega puchate włosie
bede tendencyjna najpiekniejsze ubarwienie

Cytat:
Napisane przez ziazik Pokaż wiadomość
Nie jakaś, tylko męska
__________________
Fotograf wizerunkowy/biznesowy, portretowy i ślubny
Miłośniczka psiaków, kawy i naleśników
Moja praca i pasja
Blog fotografa
Poza pracą fotografa
Rybiorek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-14, 13:33   #185
stasiek
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 2 206
Dot.: Koty - część VI

moja kotka zmienia sie w mala terrorystke zanim poszlam spac, skakala, plakala...dostala mokrego, najadla sie i spokoj. Poszlam spac. Po czterech godzinach budze sie i patrze co jest grane, mala siedzi na mnie, uderza mnie lapka i popiskuje zalosnie tym swoim cieniutkim glosikiem. Wchodze do kuchni szal cial, pisk i skakanie po szafkach z radosci, dostala mokrego i znowu jest spokoj

W miedzyczasie suche cale wyjedzone tak poza tym. Moze jej sie zdaje, ze jest jak male kocie, ktore trzeba karmic co 4 godziny?
__________________
stasiek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-14, 13:39   #186
evvelinek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 7 294
Dot.: Koty - część VI

Cytat:
Napisane przez stasiek Pokaż wiadomość
moja kotka zmienia sie w mala terrorystke zanim poszlam spac, skakala, plakala...dostala mokrego, najadla sie i spokoj. Poszlam spac. Po czterech godzinach budze sie i patrze co jest grane, mala siedzi na mnie, uderza mnie lapka i popiskuje zalosnie tym swoim cieniutkim glosikiem. Wchodze do kuchni szal cial, pisk i skakanie po szafkach z radosci, dostala mokrego i znowu jest spokoj

W miedzyczasie suche cale wyjedzone tak poza tym. Moze jej sie zdaje, ze jest jak male kocie, ktore trzeba karmic co 4 godziny?
mój tez by tak jadł jakby mógł najlepsze jest to, że on najpierw sie kreci że chce jesć jakby 2 dni nie miał nic w pyszczku a jak dostanie to zje doslownie łyżke i idzie jego chyba bawi to proszenie o jedzenie
evvelinek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-14, 14:55   #187
Magda_84
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 795
Dot.: Koty - część VI

Cytat:
Napisane przez esfira Pokaż wiadomość
no wiesz, każda karma, jeśli chce się nazywać karmą pełnowartościową, musi być zbilansowana jak jest za mało tauryny i witamin, to dorzucają ze słoiczka.
A co ja mam zrobić, jak mój kot nie chce jeść bezzbożówek?
jak moja nie chciała jeść suchego wcale to pomogło przegłodzenie. No i tez posmakował jej orijen


Cytat:
Napisane przez stasiek Pokaż wiadomość
moja kotka zmienia sie w mala terrorystke zanim poszlam spac, skakala, plakala...dostala mokrego, najadla sie i spokoj. Poszlam spac. Po czterech godzinach budze sie i patrze co jest grane, mala siedzi na mnie, uderza mnie lapka i popiskuje zalosnie tym swoim cieniutkim glosikiem. Wchodze do kuchni szal cial, pisk i skakanie po szafkach z radosci, dostala mokrego i znowu jest spokoj

W miedzyczasie suche cale wyjedzone tak poza tym. Moze jej sie zdaje, ze jest jak male kocie, ktore trzeba karmic co 4 godziny?
nie daj sie sterroryzować, bo zawsze nie będzie dawała Ci spac. Jak ja wstaje to najpierw ide do łazienki, później robie sobie kanapki a dopiero później kotka. Też czasem miauczy i sie kręci z zadartą do góry głową, ale trzeba być twardym


ziazik super szafkokuweta!! nam by sie taka przydala, ale to jak już będziemy mieć własne mieszkanie, bo na stancji nie ma gdzie zmieścić. Na razie kupilismy krytą kuwetę, bo żwirek byłl wszędzie
Magda_84 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-01-14, 14:56   #188
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 53 233
Dot.: Koty - część VI

Cytat:
Napisane przez stasiek Pokaż wiadomość
moja kotka zmienia sie w mala terrorystke zanim poszlam spac, skakala, plakala...dostala mokrego, najadla sie i spokoj. Poszlam spac. Po czterech godzinach budze sie i patrze co jest grane, mala siedzi na mnie, uderza mnie lapka i popiskuje zalosnie tym swoim cieniutkim glosikiem. Wchodze do kuchni szal cial, pisk i skakanie po szafkach z radosci, dostala mokrego i znowu jest spokoj
U mnie każda noc wygląda podobnie. Nauczyłam się go oszukiwać - czasem da się przekupić mizianiem aż zasypia, a czasem wystarczy naprawdę drobna ilość suchego, parę chrupek, by dał sobie spokój.

Nie daję mu od razu jeść, najpierw idę siku, zmieniam mu wodę, sprzątam kuwetę albo po prostu chwilę łażę po mieszkaniu. Jak nadal kwiczy, to dostaje jeść, a jak sobie odpuszcza, to idę spać.
__________________
- Rób swoje, wiedźminie. Resztą się nie turbuj.
Geralt solennie obiecał sobie nie turbować się.

Edytowane przez Malla
Czas edycji: 2013-01-14 o 14:57
Malla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-14, 15:16   #189
esfira
Zakorzenienie
 
Avatar esfira
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 003
Dot.: Koty - część VI

Cytat:
Napisane przez Magda_84 Pokaż wiadomość
jak moja nie chciała jeść suchego wcale to pomogło przegłodzenie. No i tez posmakował jej orijen


jakbym mieszkała sama to sprawa by była prosta, gorzej, gdy mieszkam z rodziną, a każdy przecież wie lepiej, ojciec co chwila kotu whiskasy kupuje, chyba zacznę te whiskasy przez okno wyrzucać
__________________
Wiedzę o świecie czerpię z forum Wizaż

Scandinavian Sleeping & Living
esfira jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-14, 15:50   #190
Magda_84
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 795
Dot.: Koty - część VI

Cytat:
Napisane przez esfira Pokaż wiadomość
jakbym mieszkała sama to sprawa by była prosta, gorzej, gdy mieszkam z rodziną, a każdy przecież wie lepiej, ojciec co chwila kotu whiskasy kupuje, chyba zacznę te whiskasy przez okno wyrzucać
Musisz postawić sprawę jasno, to Twój kot i nikt ma sie jego żywieniem nie zajmować. Wiem że może być ciężko, ale może da sie jakoś tacie wytłumaczyć
Magda_84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-14, 16:13   #191
Nightmare666
Holy Crap!
 
Avatar Nightmare666
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Misty Mountains
Wiadomości: 39 309
GG do Nightmare666
Dot.: Koty - część VI

Moja Bryłka zbuntowała się i dzisiaj nie chciała ze mną spać, tylko rano po panelach tupała . Może i lepiej bo przeziębiona jestem
__________________
"Na to , co Bóg mi dzisiaj objawił niejeden ksiądz się oburzy :
Do nieba pójdą wszystkie zwierzęta , a ludzie tylko niektórzy " - Michał Zabłocki
Nightmare666 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-01-14, 16:44   #192
Magda_84
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 795
Dot.: Koty - część VI

zrobiłam zamówienie w zooplusie na 325 zł ja chyba zbankrutuje, ale przynajmniej jedzenia starczy na bardzo długo
Magda_84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-14, 16:57   #193
Rybiorek
Zakorzenienie
 
Avatar Rybiorek
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 7 537
Dot.: Koty - część VI

Cytat:
Napisane przez Magda_84 Pokaż wiadomość
zrobiłam zamówienie w zooplusie na 325 zł ja chyba zbankrutuje, ale przynajmniej jedzenia starczy na bardzo długo
pocieszyc Cie? ja w grudniu zrobilam 3 takie zamowienia (kazde i tak wieksze od Twojego) (dlatego nie dostalam od meza prezentu pod choinke....w sumie to prezent dostalam ale wczesniej bo Rusia byla prezentem)

i to wszystko przez Monike
__________________
Fotograf wizerunkowy/biznesowy, portretowy i ślubny
Miłośniczka psiaków, kawy i naleśników
Moja praca i pasja
Blog fotografa
Poza pracą fotografa
Rybiorek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-14, 17:49   #194
stasiek
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 2 206
Dot.: Koty - część VI

do mnie przyszla paczka z zooplusa, caly (!) plyn do przemywania oczek sie wylal do srodka do kartonu 6 euro wyrzucone w bloto, a oczy bedziemy przemywac sola fizjologiczna
__________________
stasiek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-14, 17:56   #195
Rybiorek
Zakorzenienie
 
Avatar Rybiorek
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 7 537
Dot.: Koty - część VI

Cytat:
Napisane przez stasiek Pokaż wiadomość
do mnie przyszla paczka z zooplusa, caly (!) plyn do przemywania oczek sie wylal do srodka do kartonu 6 euro wyrzucone w bloto, a oczy bedziemy przemywac sola fizjologiczna
zrob zdjecie i zaraz im wyslij zazalenie ze zle zapakowali

mnie tak dziewczyny doradzily jak mi jedna z pierwszych paczek sie rozwalila i brakowalo paru puszek i laserka

zoo+ mi oddal, to bylo w sumie 8 euro ale nawet 8 euro piechota nie chodzi
__________________
Fotograf wizerunkowy/biznesowy, portretowy i ślubny
Miłośniczka psiaków, kawy i naleśników
Moja praca i pasja
Blog fotografa
Poza pracą fotografa
Rybiorek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-14, 18:03   #196
Magda_84
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 795
Dot.: Koty - część VI

u mnie przy poprzednim zamówieniu parę puszek było wgniecionych, ale że nic sie nie wylało ze środka to nie zgłaszałam, jednak jak coś jest mocno uszkodzone to też radzę zgłosic. Oni jakoś kiepsko to pakują, u mnie te puszki to latały po tym pudle i brzęczały jak grzechotka
Magda_84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-14, 18:12   #197
Nightmare666
Holy Crap!
 
Avatar Nightmare666
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Misty Mountains
Wiadomości: 39 309
GG do Nightmare666
Dot.: Koty - część VI

Już nawet o kasę nie chodzi, choć to też jest ważne, ale o to, że kupujesz i jednak oczekujesz czegoś. Jak kilka osób odpuści to oni mogą postępować z myślą a może się uda zapakować badziew, bo nie zgłoszą
__________________
"Na to , co Bóg mi dzisiaj objawił niejeden ksiądz się oburzy :
Do nieba pójdą wszystkie zwierzęta , a ludzie tylko niektórzy " - Michał Zabłocki
Nightmare666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-14, 18:13   #198
stasiek
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 2 206
Dot.: Koty - część VI

Cytat:
Napisane przez Rybiorek Pokaż wiadomość
zrob zdjecie i zaraz im wyslij zazalenie ze zle zapakowali

mnie tak dziewczyny doradzily jak mi jedna z pierwszych paczek sie rozwalila i brakowalo paru puszek i laserka

zoo+ mi oddal, to bylo w sumie 8 euro ale nawet 8 euro piechota nie chodzi
wlasnie porobilam zdjecia. Caly karton przemokniety, bo to byla buteleczka 150 ml

no, mogliby sie lepiej przylozyc do tego pakowania.
__________________
stasiek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-14, 19:43   #199
esfira
Zakorzenienie
 
Avatar esfira
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 003
Dot.: Koty - część VI

jakaś panna założyła temat, ż eszuka narzeczonego dla swojej cziłały, która ma ciąże urojone i bardzo chce zostać mamą nie zdążyłam jej nawet odpisać, że jest głupia i żeby nie rozmnażała suki, a tu temat już usunięty przez moda panna ma niby 26 lat, a pomysły jak u dziecka...
__________________
Wiedzę o świecie czerpię z forum Wizaż

Scandinavian Sleeping & Living
esfira jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-01-14, 19:57   #200
monika_sonia
KOTerator
 
Avatar monika_sonia
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 7 344
Dot.: Koty - część VI

Cytat:
Napisane przez esfira Pokaż wiadomość
jakaś panna założyła temat, ż eszuka narzeczonego dla swojej cziłały, która ma ciąże urojone i bardzo chce zostać mamą nie zdążyłam jej nawet odpisać, że jest głupia i żeby nie rozmnażała suki, a tu temat już usunięty przez moda panna ma niby 26 lat, a pomysły jak u dziecka...
Motylek czuwa . Wysłałam jej linka, ale juz wczesniej usunela . Suczka marzy o dzieciach i partnerze, taa .
__________________

monika_sonia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-14, 19:59   #201
morenica
Zakorzenienie
 
Avatar morenica
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: z domu :-)
Wiadomości: 3 454
Dot.: Koty - część VI

Hej Kochane !
Meldujemy się z Fioncią w nowej częsci. Kicia właśnie śpi na białych kartkach i teraz jak Pańcia pracuje przez komputerem jest bardzo zadowolona bo może spać na papierach, książkach Kochany kotek

Pamiętacie jak kiedyś pisałam o kotce i jej małych, które pod naszym domem znaleźliśmy? Otóz wczoraj weszłam na stronę schroniska w moim mieście i ta matka kotka dalej tam jest. To ona na pewno, bo jest napisane, że nie ma kawałka tylnej łapki. I od dwóch dni chodzę jak nakręcona. Myślę tylko co robić...bo kusi mnie, że ją zabrać do siebie, ale warunki mieszkaniowe, i reakcja Fiony mnie skutecznie odstraszają...niestety
morenica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-14, 20:02   #202
esfira
Zakorzenienie
 
Avatar esfira
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 003
Dot.: Koty - część VI

Cytat:
Napisane przez monika_sonia Pokaż wiadomość
Motylek czuwa . Wysłałam jej linka, ale juz wczesniej usunela . Suczka marzy o dzieciach i partnerze, taa .
wysłałam tej miss (oprócz tego wątku jedyne wątki, w jakich się udziela, to o ubrankach ) na PW linki do kilku stron o faktach i mitach sterylizacji, ale pewnie się odbije jak groch od ściany
__________________
Wiedzę o świecie czerpię z forum Wizaż

Scandinavian Sleeping & Living
esfira jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-14, 20:09   #203
monika_sonia
KOTerator
 
Avatar monika_sonia
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 7 344
Dot.: Koty - część VI

Cytat:
Napisane przez esfira Pokaż wiadomość
wysłałam tej miss (oprócz tego wątku jedyne wątki, w jakich się udziela, to o ubrankach ) na PW linki do kilku stron o faktach i mitach sterylizacji, ale pewnie się odbije jak groch od ściany
Pewnie tak . Jak mozna psa tak uczlowieczac ("marzy o partnerze")
__________________

monika_sonia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-14, 20:15   #204
vretka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 4 111
GG do vretka
Dot.: Koty - część VI

Dziewczyny, ja może z nieco głupim pytaniem, ale wolę je zadać tutaj niż na żywo wyjść na pajaca

Czy oddanie "napoczętej" karmy do schroniska nie będzie wygłupem z mojej strony? Chodzi o to, że moja kocica wywala część chrupek na podłogę i nawet kiedy wrzucę je z powrotem do miski, rozpoznaje je bezbłędnie i wywala po raz kolejny albo wcale nie rusza. Próbowałam "wziąć ją głodem" i nie dosypywać nowych tylko poczekać aż zje te powywalane, ale na próżno. Nie jadła wcale

Szkoda mi wyrzucać dobrą karmę (nawet jej nie rozgryza, tylko łapą wariatka wybiera ), więc wpadłam na pomysł, żeby zbierać to, czego nie je, chować do szczelnego pojemnika i oddawać do schroniska, ale cały czas się zastanawiam, czy nie wydziwiam
__________________
R 08.2013, K 09.2016
vretka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-14, 20:18   #205
esfira
Zakorzenienie
 
Avatar esfira
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 003
Dot.: Koty - część VI

Cytat:
Napisane przez vretka Pokaż wiadomość
Dziewczyny, ja może z nieco głupim pytaniem, ale wolę je zadać tutaj niż na żywo wyjść na pajaca

Czy oddanie "napoczętej" karmy do schroniska nie będzie wygłupem z mojej strony? Chodzi o to, że moja kocica wywala część chrupek na podłogę i nawet kiedy wrzucę je z powrotem do miski, rozpoznaje je bezbłędnie i wywala po raz kolejny albo wcale nie rusza. Próbowałam "wziąć ją głodem" i nie dosypywać nowych tylko poczekać aż zje te powywalane, ale na próżno. Nie jadła wcale

Szkoda mi wyrzucać dobrą karmę (nawet jej nie rozgryza, tylko łapą wariatka wybiera ), więc wpadłam na pomysł, żeby zbierać to, czego nie je, chować do szczelnego pojemnika i oddawać do schroniska, ale cały czas się zastanawiam, czy nie wydziwiam
a to cfana bestia :P zbieraj chrupki, a potem wsyp do opakowania po karmie i oddaj jako napoczęty worek- co za różnica, koty w schronisku się ucieszą, a ty się nie będziesz wstydzić, przecież z podłogi nie znaczy gorsze
__________________
Wiedzę o świecie czerpię z forum Wizaż

Scandinavian Sleeping & Living
esfira jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-14, 20:28   #206
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 53 233
Dot.: Koty - część VI

vretka - a nie masz bezdomniaków gdzieś pod balkonami?
__________________
- Rób swoje, wiedźminie. Resztą się nie turbuj.
Geralt solennie obiecał sobie nie turbować się.
Malla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-14, 20:39   #207
vretka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 4 111
GG do vretka
Dot.: Koty - część VI

Cytat:
Napisane przez Malla Pokaż wiadomość
vretka - a nie masz bezdomniaków gdzieś pod balkonami?
Na szczęście () raczej żaden bezdomny kociak się po okolicy nie szwęda

Chyba rzeczywiście tak zrobię. Argumenty na zasadzie "inne koty głodują, a ty wywalasz" nie trafiają do mojej paskudy Wywala, to będzie musiała się podzielić z innymi. Dosypię najwyżej chrupki do części "świeżych" i oddam więcej, żeby koty w schronisku też coś z życia miały
__________________
R 08.2013, K 09.2016
vretka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-14, 20:48   #208
Anitast
Zakorzenienie
 
Avatar Anitast
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Italia
Wiadomości: 3 027
Dot.: Koty - część VI

Cytat:
Napisane przez vretka Pokaż wiadomość
Dziewczyny, ja może z nieco głupim pytaniem, ale wolę je zadać tutaj niż na żywo wyjść na pajaca

Czy oddanie "napoczętej" karmy do schroniska nie będzie wygłupem z mojej strony? Chodzi o to, że moja kocica wywala część chrupek na podłogę i nawet kiedy wrzucę je z powrotem do miski, rozpoznaje je bezbłędnie i wywala po raz kolejny albo wcale nie rusza. Próbowałam "wziąć ją głodem" i nie dosypywać nowych tylko poczekać aż zje te powywalane, ale na próżno. Nie jadła wcale

Szkoda mi wyrzucać dobrą karmę (nawet jej nie rozgryza, tylko łapą wariatka wybiera ), więc wpadłam na pomysł, żeby zbierać to, czego nie je, chować do szczelnego pojemnika i oddawać do schroniska, ale cały czas się zastanawiam, czy nie wydziwiam
Esfira dobrze radzi jak kotka nie chce jeść to kociaki w schronisku na pewno nie pogardza lub jak masz jakieś bezdomniaki jak podpowiada Malla mozesz je nakarmić lepiej tak niż wyrzucić , ja karmiłam bezdomniaki taka która moje nie chciały jeść .....

---------- Dopisano o 21:48 ---------- Poprzedni post napisano o 21:46 ----------

Cytat:
Napisane przez vretka Pokaż wiadomość
Na szczęście () raczej żaden bezdomny kociak się po okolicy nie szwęda

Chyba rzeczywiście tak zrobię. Argumenty na zasadzie "inne koty głodują, a ty wywalasz" nie trafiają do mojej paskudy Wywala, to będzie musiała się podzielić z innymi. Dosypię najwyżej chrupki do części "świeżych" i oddam więcej, żeby koty w schronisku też coś z życia miały
Super głodne brzuszki bezdomniakow bedą pełne dzięki tej karmie od Ciebie
__________________
Il mio gatto è come un angelo dal musetto umido e dal cuore pieno D'AMORE
Anitast jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-15, 12:45   #209
marea
Wtajemniczenie
 
Avatar marea
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Gdansk
Wiadomości: 2 458
Dot.: Koty - część VI

Jestem malutką, słodką kuleczką

ps. zdjęcia bez rewelacji
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg ko...ciak 021 (Large).jpg (97,1 KB, 38 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ko...ciak 033 (Large).jpg (91,6 KB, 32 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ko...ciak 006 (Large).jpg (47,4 KB, 44 załadowań)
marea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-15, 12:56   #210
Magda_84
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 795
Dot.: Koty - część VI

Cytat:
Napisane przez marea Pokaż wiadomość
Jestem malutką, słodką kuleczką

ps. zdjęcia bez rewelacji
to prawda, słodziak z niej
Magda_84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Zwierzęta domowe - wiZOOż


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:46.