Mamy LIPCOWE 2019 cz.2 - Strona 70 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2019-05-24, 11:21   #2071
mala_biegaczka
Zakorzenienie
 
Avatar mala_biegaczka
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 11 975
Dot.: Mamy LIPCOWE 2019 cz.2

Cytat:
Napisane przez martynka89 Pokaż wiadomość
Zaleje octem wieczorem i zostawie do rana, bo tam sporo tego kamienia a jutro go wymyje i wysterylizuje.

Tych plynow nigdy nie uzywalam, tabletek tez nie. To chyba sluzy do sterylizacji "na zimno".

Ze smoczkami ten sam problem mialam bo zarowno dla corki jak i teraz, nie kupowalam malych butelek. Uwazam, ze sa niepraktyczne i niepotrzebnie laduja szybko na wysypisku.
Teraz mialam kupic szklane z NUK-a ale zestawy byly po 6 butli a mi tyle nie potrzeba, pojedynczo znow sporo drozej i odkrylam, ze w PL Canpol szklane sprzedaje, wiec zamowilam z DOZ. Przy okazji zamowilam smoczki o slabym przeplywie, bo jak napisalas, daja smoczki dla starszych dzieci. W sumie zaluje, ze wiecej nie zamowilam tych smoczkow, ale moze te standardowe, co tu maja w marketach, beda pasowac.

Kosza do pieluch nie kupuje, bo mam zamiar szybko przejsc na wielo, wiec bede uzywac woreczkow tych zapachowych do pieluch jednorazowych.
Nie widzialam, ze NUK ma tutaj szklane. Tyle, ze ja nie lubie tych ich smoczkow - one sa takie splaszczone, czy to MAM? TT niestety juz nie produkuje tych szklnaych, a szkoda - naszukalam sie ich 3 lata temu.
Szkoda, ze o tych butelkach nie wiedzialam, bo moglysmy zamowic sobie na pol po 3 butelki
Mialam canpol butelke jedna dodana do laktatora, ale smoczek byl tragiczny - lalo sie z niego doslownie, wąski, koszmar. Maly go nie lubil. Tu jednak kazde dziecko co innego moze lubi.

Co do smoczkow, to chodzilo mi na odwrot - ze butelki 260ml+ sprzedaja z tymi o najwolniejszym przeplywie. Wiec kupuje butelke 260ml albo i wieksza, z smoczek do niej mam jak dla noworodka.
__________________
“A Mother is not defined by the number of children you see, but by the love that she holds in her heart.”

Michaś +03.07.2015 12tc.
Mikołaj <3 28.05.2016
Hania <3 28.06.2019
mala_biegaczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-24, 11:41   #2072
martynka89
Zakorzenienie
 
Avatar martynka89
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 6 790
Dot.: Mamy LIPCOWE 2019 cz.2

Cytat:
Napisane przez mala_biegaczka Pokaż wiadomość
Nie widzialam, ze NUK ma tutaj szklane. Tyle, ze ja nie lubie tych ich smoczkow - one sa takie splaszczone, czy to MAM? TT niestety juz nie produkuje tych szklnaych, a szkoda - naszukalam sie ich 3 lata temu.
Szkoda, ze o tych butelkach nie wiedzialam, bo moglysmy zamowic sobie na pol po 3 butelki
Mialam canpol butelke jedna dodana do laktatora, ale smoczek byl tragiczny - lalo sie z niego doslownie, wąski, koszmar. Maly go nie lubil. Tu jednak kazde dziecko co innego moze lubi.

Co do smoczkow, to chodzilo mi na odwrot - ze butelki 260ml+ sprzedaja z tymi o najwolniejszym przeplywie. Wiec kupuje butelke 260ml albo i wieksza, z smoczek do niej mam jak dla noworodka.
Argos ma butle szklane z NUK, wlasnie te 6 paki. Na ebayu sprzedaja na sztuki, ale drozej wychodzi.

Myslalam, ze masz odwrotny problem z tymi smoczkami bo ja wlasnie jak dla mlodej kupowalam, to musialam wymieniac i teraz te z Canpol, tez mi przyszly ze smoczkami o szybkim przeplywie a w malych butelkach, maja te o najwolniejszym.

W ogole wczoraj rozmawialam z moja mama, taka luzna gadka odnosnie dzieci, karmienia itd. Powiedzialam jej, ze piersia karmic nie bede tylko sciagac i mnie zaskoczyla. Okazalo sie, ze tez miala problemy z przystawianiem dzieci do piersi i sciagala mleko. Chociaz matka mnie rozumie
martynka89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-24, 11:43   #2073
mala_biegaczka
Zakorzenienie
 
Avatar mala_biegaczka
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 11 975
Dot.: Mamy LIPCOWE 2019 cz.2

Cytat:
Napisane przez martynka89 Pokaż wiadomość
Argos ma butle szklane z NUK, wlasnie te 6 paki. Na ebayu sprzedaja na sztuki, ale drozej wychodzi.

Myslalam, ze masz odwrotny problem z tymi smoczkami bo ja wlasnie jak dla mlodej kupowalam, to musialam wymieniac i teraz te z Canpol, tez mi przyszly ze smoczkami o szybkim przeplywie a w malych butelkach, maja te o najwolniejszym.

W ogole wczoraj rozmawialam z moja mama, taka luzna gadka odnosnie dzieci, karmienia itd. Powiedzialam jej, ze piersia karmic nie bede tylko sciagac i mnie zaskoczyla. Okazalo sie, ze tez miala problemy z przystawianiem dzieci do piersi i sciagala mleko. Chociaz matka mnie rozumie
W jaki laktator inwestowalas?
Mnie 2 dni temu przyszedl jakis z aliexpress polecany na 2 piersi od razu Ale nie odpakowuje go, chcialabym go odsprzedac jako nowy-nieuzywany Moze tym razem wyjdzie kp.
Jakby byl potrzebny ale za slaby, to zawsze moge medele dokupic na szybko.
__________________
“A Mother is not defined by the number of children you see, but by the love that she holds in her heart.”

Michaś +03.07.2015 12tc.
Mikołaj <3 28.05.2016
Hania <3 28.06.2019
mala_biegaczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-24, 11:51   #2074
martynka89
Zakorzenienie
 
Avatar martynka89
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 6 790
Dot.: Mamy LIPCOWE 2019 cz.2

Cytat:
Napisane przez mala_biegaczka Pokaż wiadomość
W jaki laktator inwestowalas?
Mnie 2 dni temu przyszedl jakis z aliexpress polecany na 2 piersi od razu Ale nie odpakowuje go, chcialabym go odsprzedac jako nowy-nieuzywany Moze tym razem wyjdzie kp.
Jakby byl potrzebny ale za slaby, to zawsze moge medele dokupic na szybko.
Kupilam reczny z Tommee Tippee. Taki sam mialam przy corce i szybko sciagalam mleko. Ten stary mial jedna wade- ta guma, ktora przylega do piersi, byla strasznie sztywna. Nowy jest na szczescie ulepszony i w tym miejscu jest miekki silikon.
martynka89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-24, 11:54   #2075
Kasia32j
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-01
Wiadomości: 234
Dot.: Mamy LIPCOWE 2019 cz.2

Ja kupiłam z madeli ale też ręczny uważam ,że ręczne są lepsze.
Kasia32j jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-24, 11:59   #2076
kevschaa
Zakorzenienie
 
Avatar kevschaa
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 3 356
Dot.: Mamy LIPCOWE 2019 cz.2

Ja właśnie po Usg 34+3 mała ma 2050 g, nie najgorzej ale chyba trochę zwolniła. Przepływy cały czas super i wszystko inne super. Więc spytałam lekarza czy mnie puszczą, a on odpowiedział że nie jest decyzyjny, ale pewnie zatryzmają mnie na obserwacji 3-4 dni. Tylko ja wiem jak się skończą te 3-4 dni :/ po tym czasie stwierdza że za szybko na kolejne usg i potrzymaja mnie kolejne 3-4 dni, a ja w tym czasie kompletnie nic nie będę miała robione poza ktg i mierzeniem ciśnienia

Tata kupił mi łóżeczko next2me i napisał że kupił też pościel, kołdrę i poduszkę. Czyli wszystko co absolutnie się nie przyda wolałabym prześcieradła i mate na łóżko

Edytowane przez kevschaa
Czas edycji: 2019-05-24 o 12:28
kevschaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-24, 12:58   #2077
Patti_1
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 774
Dot.: Mamy LIPCOWE 2019 cz.2

Kevschaa, bądź dobrej myśli. Jeśli wszystko jest super to może wypuszczą
Jak będzie większa to się przyda, więc nic straconego

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Patti_1 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-05-24, 13:49   #2078
mala_biegaczka
Zakorzenienie
 
Avatar mala_biegaczka
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 11 975
Dot.: Mamy LIPCOWE 2019 cz.2

Cytat:
Napisane przez kevschaa Pokaż wiadomość
Ja właśnie po Usg 34+3 mała ma 2050 g, nie najgorzej ale chyba trochę zwolniła. Przepływy cały czas super i wszystko inne super. Więc spytałam lekarza czy mnie puszczą, a on odpowiedział że nie jest decyzyjny, ale pewnie zatryzmają mnie na obserwacji 3-4 dni. Tylko ja wiem jak się skończą te 3-4 dni :/ po tym czasie stwierdza że za szybko na kolejne usg i potrzymaja mnie kolejne 3-4 dni, a ja w tym czasie kompletnie nic nie będę miała robione poza ktg i mierzeniem ciśnienia

Tata kupił mi łóżeczko next2me i napisał że kupił też pościel, kołdrę i poduszkę. Czyli wszystko co absolutnie się nie przyda wolałabym prześcieradła i mate na łóżko
Hmm...oby jednak Cie nie trzymali..a z drugiej strony - lepiej miec reke na pulsie. Dobrze, ze mala w ogole przybiera

Co do kolderki itd - predzej czy pozniej sie nie przyda - byle bylo gdzie schowac Moi tesciowie wiedzieli, ze maly w butach+szynie nie bedzie w stanie spac do 5rz pod koldra a i tak kupili ;p lezy teraz i sie kurzy, maly sie nia bawi co najwyzej. Dla malej bedzie za rok albo wiecej ;p Plus taki, ze kupili naprawde fajnej jakosci zestawi cala kolderke mozna prac, fajnie przeszywana w kwadraty wiec sie wypelnienie nie przesuwa i ogolnie spoko ;p
Na poduszce maly spi, ale ona jest kompletnie plaska.
__________________
“A Mother is not defined by the number of children you see, but by the love that she holds in her heart.”

Michaś +03.07.2015 12tc.
Mikołaj <3 28.05.2016
Hania <3 28.06.2019
mala_biegaczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-24, 13:52   #2079
marttb
Zakorzenienie
 
Avatar marttb
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 6 621
Dot.: Mamy LIPCOWE 2019 cz.2

kevscha - 3 dni to minimum, zawsze trzymaj przynajmniej tyle. Co do reszty, jesli scenariusz się powtorzy to moze sie sama wypisz? Chyba ze wolisz przeleć dla spokojności

Ja juz wyrobiona. Teraz pozostalo mi pojechac do bankomatu i mam free time z córką. Musze ją troszke porozpuszczac bo ma ostatnio Rybcia pod górkę.

---------- Dopisano o 13:52 ---------- Poprzedni post napisano o 13:50 ----------

Co do zycia na zasiłku, wszędzie tacy sa. Myślę że to kwestia podejścia do życia i oczekiwań od zycia. Jedni chca się prześliznąć i w zasadzie to im wystarczy, inni chca więcej dla siebie, rodziny.
Ja sobie nie wyobrażam takiego sposobu na bytowanie.
Dodatkowo Ci co najwiecej biora najwiecej płaczą na to jak jest źle.
__________________
And darling I will be loving you 'til we're 70(...)
Oh me I fall in love with you every single day
And I just wanna tell you I am

(...)wszyscy się spotkamy, więc nie będziesz już sam,
spotkasz ludzi, których tak bardzo kochałeś,
choć lata nie widziałeś, nadal kochać nie przestałeś ❤
marttb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-24, 14:38   #2080
antonina_bielska
Polka Ogarniaczka
 
Avatar antonina_bielska
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: słoikowo
Wiadomości: 8 106
Dot.: Mamy LIPCOWE 2019 cz.2

Nie nadrobię Was teraz, wpadam na chwilę żeby napisać, że przez wysokie wyniki ciśnienia, które mam od wtorku, dzisiaj dostałam skierowanie do szpitala. Czekam na wyniki badań właśnie

Wysłane z mojego WAS-LX1 przy użyciu Tapatalka
__________________
Lubię czytać

„Leć tam gdzie miłość głaszcze Cię dłonią, nie płacz za tymi, co miłość Twą trwonią”
antonina_bielska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-24, 14:51   #2081
mala_biegaczka
Zakorzenienie
 
Avatar mala_biegaczka
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 11 975
Dot.: Mamy LIPCOWE 2019 cz.2

Cytat:
Napisane przez antonina_bielska Pokaż wiadomość
Nie nadrobię Was teraz, wpadam na chwilę żeby napisać, że przez wysokie wyniki ciśnienia, które mam od wtorku, dzisiaj dostałam skierowanie do szpitala. Czekam na wyniki badań właśnie

Wysłane z mojego WAS-LX1 przy użyciu Tapatalka
Dobrze, ze Cie monitoruja, to na plus. Wysokie cisnienie w ciazy nie jest dobre wiec niech kontroluja.
__________________
“A Mother is not defined by the number of children you see, but by the love that she holds in her heart.”

Michaś +03.07.2015 12tc.
Mikołaj <3 28.05.2016
Hania <3 28.06.2019
mala_biegaczka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-05-24, 15:01   #2082
marttb
Zakorzenienie
 
Avatar marttb
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 6 621
Dot.: Mamy LIPCOWE 2019 cz.2

Cytat:
Napisane przez antonina_bielska Pokaż wiadomość
Nie nadrobię Was teraz, wpadam na chwilę żeby napisać, że przez wysokie wyniki ciśnienia, które mam od wtorku, dzisiaj dostałam skierowanie do szpitala. Czekam na wyniki badań właśnie

Wysłane z mojego WAS-LX1 przy użyciu Tapatalka
Ojej, mam nadzieje ze uda sie cisnienie obniżyć i wrócić do domu.

U nas dzis cieplutko, grzeje się na podwózku z córą nareszcie!
__________________
And darling I will be loving you 'til we're 70(...)
Oh me I fall in love with you every single day
And I just wanna tell you I am

(...)wszyscy się spotkamy, więc nie będziesz już sam,
spotkasz ludzi, których tak bardzo kochałeś,
choć lata nie widziałeś, nadal kochać nie przestałeś ❤
marttb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-24, 15:12   #2083
ewka1368
Zakorzenienie
 
Avatar ewka1368
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 10 893
Dot.: Mamy LIPCOWE 2019 cz.2

Kasia syn tez strasznie kopie ja nie wiem kiedy on spi!



Martb ja nie wiem co to slonce leje od tyg conajmniej



Moje dziecko dalej owiniete pępowiną...

I wez tu człowieku sie nie stresuj
__________________
19.12.2014
ewka1368 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-24, 16:40   #2084
Kasia32j
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-01
Wiadomości: 234
Dot.: Mamy LIPCOWE 2019 cz.2

U nas zalania powodzie ....czekam na słońce jeszcze nic nie poprane.
Kasia32j jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-24, 16:49   #2085
ewka1368
Zakorzenienie
 
Avatar ewka1368
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 10 893
Dot.: Mamy LIPCOWE 2019 cz.2

Kasia u nas w okolicy tez....
__________________
19.12.2014
ewka1368 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-24, 17:01   #2086
martynka89
Zakorzenienie
 
Avatar martynka89
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 6 790
Dot.: Mamy LIPCOWE 2019 cz.2

Cytat:
Napisane przez antonina_bielska Pokaż wiadomość
Nie nadrobię Was teraz, wpadam na chwilę żeby napisać, że przez wysokie wyniki ciśnienia, które mam od wtorku, dzisiaj dostałam skierowanie do szpitala. Czekam na wyniki badań właśnie

Wysłane z mojego WAS-LX1 przy użyciu Tapatalka
Oby szybko wrocilo do normy. Dobrze, ze trzymaja reke na pulsie.


Ja z praniem akurat mialam szczescie. Zdazylam poprac wszystkie ubranka zanim wczoraj pogoda sie zepsula. Jutro poprasuje i poukladam w szufladach. Niech sobie lezy i czeka.

A w pracy jaja wyszly. Sekretarka wczoraj dostala info od mojego managera, ze dluzej zostaje, ona myslala, ze ja chce dluzej zostac i zmienilam date odejscia. Nie pochwalil sie, ze dopiero szuka kogos na moje miejsce. Mozliwe, ze problem sie rozwiaze i faktycznie zostane tylko do piatku.
martynka89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-24, 17:27   #2087
kevschaa
Zakorzenienie
 
Avatar kevschaa
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 3 356
Dot.: Mamy LIPCOWE 2019 cz.2

Zajęczałam ich w szpitalu i mnie puścili dzisiaj na 17 czerwca mam kolejne przyjęcie na usg i w międzyczasie mam zrobić prywatnie dobre usg.

Mała na dzisiejszym usg na 12 centylu więc całkiem ok



A pościel od taty chyba się nie przyda, bo szukał specjalnie malutkiej żeby pasowała do next2me :p
kevschaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-24, 18:42   #2088
Patti_1
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 774
Dot.: Mamy LIPCOWE 2019 cz.2

Cytat:
Napisane przez kevschaa Pokaż wiadomość
Zajęczałam ich w szpitalu i mnie puścili dzisiaj na 17 czerwca mam kolejne przyjęcie na usg i w międzyczasie mam zrobić prywatnie dobre usg.

Mała na dzisiejszym usg na 12 centylu więc całkiem ok



A pościel od taty chyba się nie przyda, bo szukał specjalnie malutkiej żeby pasowała do next2me :p
To super! Nie ma to jak w domu. Odpoczywaj

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Patti_1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-24, 19:05   #2089
marynia991
Raczkowanie
 
Avatar marynia991
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 136
Dot.: Mamy LIPCOWE 2019 cz.2

Antonina trzymajcie się, przechodziłam to samo w pierwszej ciąży.

Kevschaa super że już w domu😊

Co do tej płci mojego dziecka to wiecie, nawet jakby miała być jednak dziewczynka to chciałabym to wiedzieć chociaz z dzień wcześniej bo boję się że wyciąganą z brzucha i powiedzą że dziewczynka a ja nastawiona na chłopca. Boję się tego
marynia991 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-05-24, 19:20   #2090
ewka1368
Zakorzenienie
 
Avatar ewka1368
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 10 893
Dot.: Mamy LIPCOWE 2019 cz.2

Kevscha super!
__________________
19.12.2014
ewka1368 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-24, 19:23   #2091
sovianka
Rozeznanie
 
Avatar sovianka
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 995
Dot.: Mamy LIPCOWE 2019 cz.2

Ja dzisiaj po wizycie 30 + 0 waga 1600 co do tych UKM nerek, lekarz powiedział, że na razie nie widzi nic niepokojącego, są poszerzone, trzeba kontrolować, ale na razie nie ma co się na zapas martwić...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez sovianka
Czas edycji: 2019-05-24 o 21:01
sovianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-24, 20:10   #2092
marttb
Zakorzenienie
 
Avatar marttb
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 6 621
Dot.: Mamy LIPCOWE 2019 cz.2

kevscha - super!

sovianka - latwo sie im mówi mam nadzieję że jednak trochę Cię tw wizyty uspokoiły. Twoja Młoda jak mój syn rozmiarowo

Mam nadzieję że nasze słoneczko i do Was dotrze! Ja nie biore pod uwagę w ogóle opcji ze jutro może byc pochmurnie...

Z praniem wyrobilam sie w dwa dni, w tym jeden dzien trafilam srednio sloneczny i zrobilam aż 3 w ten dzien

---------- Dopisano o 20:10 ---------- Poprzedni post napisano o 20:09 ----------

marynia - rozumiem, zawsze lepiej wiedzieć ale pamietaj że płeć to nie najwazniejsze i po prostu nie nastawiaj się na nic żeby sie nie zawieźć ewentualnie rozwaz jednak wizyte u innego gin, ja bym pewnie nie wytrzymała
__________________
And darling I will be loving you 'til we're 70(...)
Oh me I fall in love with you every single day
And I just wanna tell you I am

(...)wszyscy się spotkamy, więc nie będziesz już sam,
spotkasz ludzi, których tak bardzo kochałeś,
choć lata nie widziałeś, nadal kochać nie przestałeś ❤

Edytowane przez marttb
Czas edycji: 2019-05-24 o 20:14
marttb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-24, 21:08   #2093
antonina_bielska
Polka Ogarniaczka
 
Avatar antonina_bielska
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: słoikowo
Wiadomości: 8 106
Dot.: Mamy LIPCOWE 2019 cz.2

Moje Drogie, na Izbie się okazało, że poza wysokim ciśnieniem mam uszkodzoną wątrobę, miałam 17k płytek, a powinnam mieć 200k, o 16.40 podjęli decyzję o cesarce. Po 17 urodziła się Bianka, 10 punktów, waży 1900g, 49 cm
CC miałam w pełnej narkozie, więc tylko Tż ją widział póki co IMG_20190524_202756.jpeg

Wysłane z mojego WAS-LX1 przy użyciu Tapatalka
__________________
Lubię czytać

„Leć tam gdzie miłość głaszcze Cię dłonią, nie płacz za tymi, co miłość Twą trwonią”
antonina_bielska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-24, 21:14   #2094
sovianka
Rozeznanie
 
Avatar sovianka
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 995
Dot.: Mamy LIPCOWE 2019 cz.2

Cytat:
Napisane przez antonina_bielska Pokaż wiadomość
Moje Drogie, na Izbie się okazało, że poza wysokim ciśnieniem mam uszkodzoną wątrobę, miałam 17k płytek, a powinnam mieć 200k, o 16.40 podjęli decyzję o cesarce. Po 17 urodziła się Bianka, 10 punktów, waży 1900g, 49 cm
CC miałam w pełnej narkozie, więc tylko Tż ją widział póki co Załącznik 7677593

Wysłane z mojego WAS-LX1 przy użyciu Tapatalka
Ohhhh!!! Tego się nikt nie spodziewał, kochana gratulacje, Bianka jest prześliczna, dużo zdrówka dla niej i dla Ciebie!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
sovianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-24, 21:20   #2095
kevschaa
Zakorzenienie
 
Avatar kevschaa
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 3 356
Dot.: Mamy LIPCOWE 2019 cz.2

Antonina gratulacje. Chociaż poszło z zaskoczenia ważne że mała zdrowa i ma komplet punktów obyscie szybko doszły do siebie i wyszły ze szpitala.

Mam nadzieję że z twoją wątrobą będzie dobrze
kevschaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-24, 21:21   #2096
Icannotfly
Zakorzenienie
 
Avatar Icannotfly
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Południe Polski
Wiadomości: 6 166
GG do Icannotfly
Dot.: Mamy LIPCOWE 2019 cz.2

Cytat:
Napisane przez antonina_bielska Pokaż wiadomość
Moje Drogie, na Izbie się okazało, że poza wysokim ciśnieniem mam uszkodzoną wątrobę, miałam 17k płytek, a powinnam mieć 200k, o 16.40 podjęli decyzję o cesarce. Po 17 urodziła się Bianka, 10 punktów, waży 1900g, 49 cm
CC miałam w pełnej narkozie, więc tylko Tż ją widział póki co Załącznik 7677593

Wysłane z mojego WAS-LX1 przy użyciu Tapatalka
Ojaaa, zdrówka dla was!
__________________
Lubię ten stan
Rozkoszne sam na sam
Cisza i ja
Cisza, ja i czas...



Icannotfly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-24, 21:25   #2097
martynka89
Zakorzenienie
 
Avatar martynka89
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 6 790
Dot.: Mamy LIPCOWE 2019 cz.2

Cytat:
Napisane przez antonina_bielska Pokaż wiadomość
Moje Drogie, na Izbie się okazało, że poza wysokim ciśnieniem mam uszkodzoną wątrobę, miałam 17k płytek, a powinnam mieć 200k, o 16.40 podjęli decyzję o cesarce. Po 17 urodziła się Bianka, 10 punktów, waży 1900g, 49 cm
CC miałam w pełnej narkozie, więc tylko Tż ją widział póki co Załącznik 7677593

Wysłane z mojego WAS-LX1 przy użyciu Tapatalka
Jaka sliczna kruszynka
Zdrowka dla Was dziewczyny. Wspolczuje takich przejsc, ale dobrze, ze w pore lekarze zareagowali i wszystko dobrze sie skonczylo.
martynka89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-24, 21:37   #2098
marttb
Zakorzenienie
 
Avatar marttb
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 6 621
Dot.: Mamy LIPCOWE 2019 cz.2

Cytat:
Napisane przez antonina_bielska Pokaż wiadomość
Moje Drogie, na Izbie się okazało, że poza wysokim ciśnieniem mam uszkodzoną wątrobę, miałam 17k płytek, a powinnam mieć 200k, o 16.40 podjęli decyzję o cesarce. Po 17 urodziła się Bianka, 10 punktów, waży 1900g, 49 cm
CC miałam w pełnej narkozie, więc tylko Tż ją widział póki co Załącznik 7677593

Wysłane z mojego WAS-LX1 przy użyciu Tapatalka
Śliczna dziewczynka! Ważne że z Małą wszystkk dobrze, no i mam nadzieję że z Tobą również
Odpoczywajcie teraz
__________________
And darling I will be loving you 'til we're 70(...)
Oh me I fall in love with you every single day
And I just wanna tell you I am

(...)wszyscy się spotkamy, więc nie będziesz już sam,
spotkasz ludzi, których tak bardzo kochałeś,
choć lata nie widziałeś, nadal kochać nie przestałeś ❤
marttb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-24, 21:38   #2099
antonina_bielska
Polka Ogarniaczka
 
Avatar antonina_bielska
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: słoikowo
Wiadomości: 8 106
Dot.: Mamy LIPCOWE 2019 cz.2

Tak, no ja jestem mega wdzięczna temu szpitalowi. Gdybym wiedziała, że z wątroba jest taki problem, nie czekałabym do dziś z decyzją o przyjeździe

Wysłane z mojego WAS-LX1 przy użyciu Tapatalka
__________________
Lubię czytać

„Leć tam gdzie miłość głaszcze Cię dłonią, nie płacz za tymi, co miłość Twą trwonią”
antonina_bielska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-24, 21:49   #2100
martynka89
Zakorzenienie
 
Avatar martynka89
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 6 790
Dot.: Mamy LIPCOWE 2019 cz.2

Cytat:
Napisane przez antonina_bielska Pokaż wiadomość
Tak, no ja jestem mega wdzięczna temu szpitalowi. Gdybym wiedziała, że z wątroba jest taki problem, nie czekałabym do dziś z decyzją o przyjeździe

Wysłane z mojego WAS-LX1 przy użyciu Tapatalka
A mialas jakies objawy wczesniej? Czy to dopiero dzis wyszlo?
martynka89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-09-15 20:17:46


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:50.