filmiki urodowe cz. VI - Strona 70 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-03-27, 14:26   #2071
bubus900
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: dom
Wiadomości: 3 687
Dot.: filmiki urodowe ?

To nie chodzi o to. Ma kobieta talent, fajnie, podziwiam.
Ale czy fajne jest robienie interesu na ludziach, którzy ją wypromowali? Takie to trochę niewdzięczne jest. To już lepiej byłoby zrobić warsztaty w domu jakiejś jutubowiczki i np zrzucic się na podróz dla katosu. A ona mogłaby takie warsztaty w milej atmosferze poprowadzic w ramach podziekowania dla dziewczyn, a potem zalozyc wlasna dzialalnosc i niech sobie trzepie kasę.
Tym bardziej, że sama się wyniosła do Uk poniekąd ze względów finansowych, takze wie, ze 650 złotych piechotą nie chodzi.
__________________
Jest git
bubus900 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-27, 14:28   #2072
Forget_me
Zakorzenienie
 
Avatar Forget_me
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Schrimm :)
Wiadomości: 19 516
Dot.: filmiki urodowe ?

Cytat:
Napisane przez hikari91 Pokaż wiadomość
No z tym się zgodzę; ) że się nigdy nie dogodzi. Ale ja na takie warsztaty bym się nie wybrała nawet jeśli byłyby u mnie w mieście, bo jest to dla mnie zbyt duży wydatek i tyle - mówię o tym wprost a nie wymyślam historyjki z innej planety... Jak czytam to biadolenie, że kolesiówa mieszka w Szczecinie i nie przyjedzie na warsztaty, bo ma za daleko. no to ludu trochę mnie to śmieszy.
tak na chłopski rozum :P gdyby dali cenę za tanią i by stwierdziła że jej się nie opłaca to też by przyjechała? no raczej nie.
Ty się nie wybierzesz, ale ktoś inny zrobi wszystko, żeby na takich warsztatach się znaleźć i nie odstraszy ją nawet cena 650 zł
A skąd wiesz, że by nie przyjechała? Żeby się wypowiadać na ten temat byłoby trzeba zapytać o to samą zainteresowaną, bo gdybanie raczej nie ma sensu
__________________
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu
idiotów."
S. Lem
Forget_me jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-27, 14:30   #2073
iziczek88
Raczkowanie
 
Avatar iziczek88
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: na drugim brzegu morza :)
Wiadomości: 489
Dot.: filmiki urodowe ?

Cytat:
Napisane przez pani-jesień
Wiesz, Polacy nie lubią, jak ktoś jest zaradny i potrafi zarobić
Wiesz, w Polsce mamy 2 mln bezrobotnych, 29 % dzieci żyje w ubóstwie ( jak byś nie zauważyła ), 650 zł to jak dla Mnie bardzo dużo ( za taką kwotę mogę kupić jedzenie dla całej rodziny przynajmniej na półtora tygodnia), nie znoszę tego jak ktoś chce się nieuczciwie dorobić , ponieważ dodając koszt noclegu, paliwa, jedzenia, takie warsztaty mogą kosztować nawet tysiąc złotych.
Dla mnie to nieuczucie i tyle. Szkoda tylko, że żadna z was, która broni katosu jakoś się tam do niej nie wybiera ( dziwne?)...
iziczek88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-27, 14:30   #2074
Forget_me
Zakorzenienie
 
Avatar Forget_me
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Schrimm :)
Wiadomości: 19 516
Dot.: filmiki urodowe ?

Cytat:
Napisane przez bubus900 Pokaż wiadomość
To nie chodzi o to. Ma kobieta talent, fajnie, podziwiam.
Ale czy fajne jest robienie interesu na ludziach, którzy ją wypromowali? Takie to trochę niewdzięczne jest. To już lepiej byłoby zrobić warsztaty w domu jakiejś jutubowiczki i np zrzucic się na podróz dla katosu. A ona mogłaby takie warsztaty w milej atmosferze poprowadzic w ramach podziekowania dla dziewczyn, a potem zalozyc wlasna dzialalnosc i niech sobie trzepie kasę.
Tym bardziej, że sama się wyniosła do Uk poniekąd ze względów finansowych, takze wie, ze 650 złotych piechotą nie chodzi.
Ciekawi mnie bardzo, czy gdybyś to Ty była na jej miejscu też byś odmówiła takim warsztatom i możliwości dodatkowego zarobienia i byś wytoczyła argumenty, że będziesz sobie malować w domu osób, które Cię oglądają na kanale w ramach podziękowań
Szczerze w to wątpię
__________________
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu
idiotów."
S. Lem
Forget_me jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-27, 14:32   #2075
Bayje
Zakorzenienie
 
Avatar Bayje
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski
Wiadomości: 4 012
Dot.: filmiki urodowe ?

W mojej ocenie nie ma co narzekać bo to nie są warsztaty dla zwykłej Pani Kowalskiej oglądającej na TVN programy poranne.

A bardziej dla takich osób o których pisałam 3 posty wcześniej czyli o takich które już malują innych i w jakimś stopniu już na tym zarabiają ale no nie stać ich na Szkołę Wizażu np z Gosha za ponad 3000 zł . Taka osoba będzie miała dyplom uczestnictwa.. ale i tak będzie w przyszłości pewnie pójdzie na inne kursy. Będzie już miała jakiekolwiek papierek który pokaże innym osobym a dzięki temu inne osoby uznają, że makijażystka bardziej poważnie traktuje malowanie.
__________________




Have you noticed the saddest person always has the most beautiful smile
Kid Cudi

Edytowane przez Bayje
Czas edycji: 2012-03-27 o 14:34
Bayje jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-27, 14:33   #2076
hikari91
Zadomowienie
 
Avatar hikari91
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 1 831
Dot.: filmiki urodowe ?

Cytat:
Napisane przez Forget_me Pokaż wiadomość
Ty się nie wybierzesz, ale ktoś inny zrobi wszystko, żeby na takich warsztatach się znaleźć i nie odstraszy ją nawet cena 650 zł
A skąd wiesz, że by nie przyjechała? Żeby się wypowiadać na ten temat byłoby trzeba zapytać o to samą zainteresowaną, bo gdybanie raczej nie ma sensu
chętni na pewno się znajdą czy powiedziałam że nie? : )

W jednym komentarzu napisała, że nie zamierza działać charytatywnie
( i nie neguje tego - żeby nie było. to normalne że nie będzie dokładać do interesu.) Stąd to wywnioskowałam :p czy mam racje? nie wiem. Ale jakbyś nie zauważyła ten wątek opiera się głównie na podejrzeniach i domysłach :P
__________________
Była aparatka
28.02.2012 - góra, 21.06.2012- dół, 20.01.2015 koniec! <3

hikari91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-27, 14:34   #2077
Forget_me
Zakorzenienie
 
Avatar Forget_me
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Schrimm :)
Wiadomości: 19 516
Dot.: filmiki urodowe ?

Cytat:
Napisane przez iziczek88 Pokaż wiadomość
Wiesz, w Polsce mamy 2 mln bezrobotnych, 29 % dzieci żyje w ubóstwie ( jak byś nie zauważyła ), 650 zł to jak dla Mnie bardzo dużo ( za taką kwotę mogę kupić jedzenie dla całej rodziny przynajmniej na półtora tygodnia), nie znoszę tego jak ktoś chce się nieuczciwie dorobić , ponieważ dodając koszt noclegu, paliwa, jedzenia, takie warsztaty mogą kosztować nawet tysiąc złotych.
Dla mnie to nieuczucie i tyle. Szkoda tylko, że żadna z was, która broni katosu jakoś się tam do niej nie wybiera ( dziwne?)...
Ale w Polsce prócz bezrobotnych i dzieci żyjących w ubóstwie (nie wiem, co do tematu makijażowego mają dzieci ubogie, ale luzik) mamy także ludzi, którzy na takie warsztaty mogą sobie pozwolić. Ciebie na nie nie stać, oki, rozumiem, ale będzie masa osób, które będą zbierać kasę, żeby się tam wybrać.
A dlaczego sama nie mam zamiaru tam jechać? Bo do codziennego makijażu do pracy wybacz, ale certyfikat mi nie jest potrzebny. Gdybym się zajmowała wizażem, to uwierz, że bym tam pojechała. Z samej chęci zobaczenia jej umiejętności na żywo też bym pojechała, jednak nie widzę sensu pakowania kasy w cosik, co raczej w moim przypadku nie zostanie wykorzystane.
__________________
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu
idiotów."
S. Lem
Forget_me jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-03-27, 14:36   #2078
bubus900
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: dom
Wiadomości: 3 687
Dot.: filmiki urodowe ?

Gdybym była na miejscu Kasi, to przede wszystkim założyłabym własną działalność i robiła na tym kasę w Uk. I tak w ramach podziękowań, jeżeli ktoś zapłacił mi za lot, zagwarantował lokum to z największą przyjemnością poprowadziłabym takie warsztaty.
Pomyśl teraz, czy gdybyś Ty np. założyła sklep internetowy i miała darmową reklamę dzięki dajmy na to takiemu jutubowi, a dokładniej ludzi, którzy nakręcili sprzedaż w Twoim sklepie , nie chciałabyś podziękować? Bo ja tak..
__________________
Jest git
bubus900 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-27, 14:40   #2079
iziczek88
Raczkowanie
 
Avatar iziczek88
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: na drugim brzegu morza :)
Wiadomości: 489
Dot.: filmiki urodowe ?

Cytat:
Napisane przez Forget_me Pokaż wiadomość
Ciekawi mnie bardzo, czy gdybyś to Ty była na jej miejscu też byś odmówiła takim warsztatom i możliwości dodatkowego zarobienia i byś wytoczyła argumenty, że będziesz sobie malować w domu osób, które Cię oglądają na kanale w ramach podziękowań
Szczerze w to wątpię
Myślę , że Anglia troszkę przysłoniła jej realia Polski...
Gdyby tutaj mieszkała , pracowała w jakimś zakładzie za niewiele więcej niż tysiaka, albo nawet miała swój, wątpię czy by z takimi cenami chciała promować swoją osobę.
Niektórzy ludzie mają zasady i się nie sprzedają ...
Pieniądze to nie wszytsko

---------- Dopisano o 15:40 ---------- Poprzedni post napisano o 15:36 ----------

Cytat:
Napisane przez Forget_me Pokaż wiadomość
Ale w Polsce prócz bezrobotnych i dzieci żyjących w ubóstwie (nie wiem, co do tematu makijażowego mają dzieci ubogie, ale luzik) mamy także ludzi, którzy na takie warsztaty mogą sobie pozwolić. Ciebie na nie nie stać, oki, rozumiem, ale będzie masa osób, które będą zbierać kasę, żeby się tam wybrać.
A dlaczego sama nie mam zamiaru tam jechać? Bo do codziennego makijażu do pracy wybacz, ale certyfikat mi nie jest potrzebny. Gdybym się zajmowała wizażem, to uwierz, że bym tam pojechała. Z samej chęci zobaczenia jej umiejętności na żywo też bym pojechała, jednak nie widzę sensu pakowania kasy w cosik, co raczej w moim przypadku nie zostanie wykorzystane.
Gdyby taka "masa" się tam wybierała, to już by się komunikat pokazał, że ilość miejsc została zapełniona
chciałam zwrócić uwagę na problem, że widzki katosu dzieciaczki też mają
iziczek88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-27, 14:56   #2080
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: filmiki urodowe ?

Cytat:
Napisane przez iziczek88 Pokaż wiadomość
Wiesz, w Polsce mamy 2 mln bezrobotnych, 29 % dzieci żyje w ubóstwie ( jak byś nie zauważyła ), 650 zł to jak dla Mnie bardzo dużo ( za taką kwotę mogę kupić jedzenie dla całej rodziny przynajmniej na półtora tygodnia), nie znoszę tego jak ktoś chce się nieuczciwie dorobić , ponieważ dodając koszt noclegu, paliwa, jedzenia, takie warsztaty mogą kosztować nawet tysiąc złotych.
Dla mnie to nieuczucie i tyle. Szkoda tylko, że żadna z was, która broni katosu jakoś się tam do niej nie wybiera ( dziwne?)...
Czy możesz wytłumaczyć co w tym jest nieuczciwego?
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-27, 15:04   #2081
iziczek88
Raczkowanie
 
Avatar iziczek88
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: na drugim brzegu morza :)
Wiadomości: 489
Dot.: filmiki urodowe ?

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Czy możesz wytłumaczyć co w tym jest nieuczciwego?
nieuczciwa jest oferta, ponieważ nie ma informacji dla potencjalnych klientów gdzie można zarezerwować nocleg, nie ma podanych szczegółów oferty- np. od 10-12 makijaż taki i taki, potem 12-12:30 przerwa kawowa/lunch, została podana ogólna tematyka makijażu. I co najważniejsze- ile osób prowadzących przypada na ilość uczestników.
Nieuczciwość może iść w tym kierunku, że zbiorą dużą grupę osób, którą się zajmować będzie sama katosu- wyobrażasz ją sobie chodzącą pośród setki osób ?
iziczek88 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-27, 15:18   #2082
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: filmiki urodowe ?

Myślę, że jeśli ktoś będzie naprawdę zainteresowany tą ofertą, z pewnością zapyta o wszelkie potrzebne mu informacje.

Wiele osób, których działalność internetową śledzę, bierze udział w organizowaniu różnego rodzaju szkoleń/warsztatów. Nigdy w takim nie brałam udziału, ale ceny są podobne. Nigdy też nie widziałam tam negatywnych komentarzy na temat cen i zarzutów o dorabianie się na swoich fanach. KatOsu dzieli się swoją wiedzą ze wszystkimi i za to płacić nikt nie musi. Jeśli jednak ktoś docenia jej talent i chciałby dowiedzieć się od niej czegoś więcej, ma okazję wziąć udział w tym wydarzeniu. Ja bardzo lubię jej filmiki, ale nie wiążę swojej przyszłości z wizażem, więc takie warsztaty mi niepotrzebne. Nie wezmę w nich udziału, jednak cieszę się, że kariera Kasi się rozwija. Nic tylko pogratulować.
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km

Edytowane przez emememsik
Czas edycji: 2012-03-27 o 15:20
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-27, 15:30   #2083
Forget_me
Zakorzenienie
 
Avatar Forget_me
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Schrimm :)
Wiadomości: 19 516
Dot.: filmiki urodowe ?

Cytat:
Napisane przez bubus900 Pokaż wiadomość
Gdybym była na miejscu Kasi, to przede wszystkim założyłabym własną działalność i robiła na tym kasę w Uk. I tak w ramach podziękowań, jeżeli ktoś zapłacił mi za lot, zagwarantował lokum to z największą przyjemnością poprowadziłabym takie warsztaty.
Pomyśl teraz, czy gdybyś Ty np. założyła sklep internetowy i miała darmową reklamę dzięki dajmy na to takiemu jutubowi, a dokładniej ludzi, którzy nakręcili sprzedaż w Twoim sklepie , nie chciałabyś podziękować? Bo ja tak..
Więc właśnie, sama byś się skusiła, jakbyś miała taką możliwość dodatkowego zarobku. Więc nie rozumiem, co tutaj krytykujesz?
Odniosę się w tym, co napisałaś do tego, co zrobiła Katosu. Jasne, że fajnie by było widzom podziękować, ale nie popadajmy w paranoję, zwykłym "dziękuję" od oglądającego mnie widza rodziny bym nie wykarmiła Dlatego nie neguję tego, że ktoś chce zarobić na swoich umiejętnościach.

Cytat:
Napisane przez iziczek88 Pokaż wiadomość
Myślę , że Anglia troszkę przysłoniła jej realia Polski...
Gdyby tutaj mieszkała , pracowała w jakimś zakładzie za niewiele więcej niż tysiaka, albo nawet miała swój, wątpię czy by z takimi cenami chciała promować swoją osobę.
Niektórzy ludzie mają zasady i się nie sprzedają ...
Pieniądze to nie wszytsko

---------- Dopisano o 15:40 ---------- Poprzedni post napisano o 15:36 ----------


Gdyby taka "masa" się tam wybierała, to już by się komunikat pokazał, że ilość miejsc została zapełniona
chciałam zwrócić uwagę na problem, że widzki katosu dzieciaczki też mają
A dlaczego by miała jej przysłonić polskie realia? Dlatego, że cena za warsztaty wynosi 650 zł?
Powiem Ci szczerze, że wcale jej się z jednej strony nie dziwię, bo gdy oglądam filmiki polskich youtubowiczek, to nie okłamujmy się, można pomyśleć, że Polacy muszą sporo zarabiać, skoro stać ich np. na podkład za 200 zł. Dlaczego by nie mógł sobie taki ktoś zatem pozwolić na warsztaty za 650 zł?
Filmik nakręcony został wczoraj, więc nie oczekujmy, że od razu zostaną pozajmowane wszystkie miejsca
Jasne, że widzki mają dzieci, ale nadal nie rozumiem, co tu mają ubogie dzieci, o których wspominałaś?
Każdy zna zasoby swojego portfela i wie, czy może sobie na te warsztaty pozwolić, czy nie.


Cytat:
Napisane przez iziczek88 Pokaż wiadomość
nieuczciwa jest oferta, ponieważ nie ma informacji dla potencjalnych klientów gdzie można zarezerwować nocleg, nie ma podanych szczegółów oferty- np. od 10-12 makijaż taki i taki, potem 12-12:30 przerwa kawowa/lunch, została podana ogólna tematyka makijażu. I co najważniejsze- ile osób prowadzących przypada na ilość uczestników.
Nieuczciwość może iść w tym kierunku, że zbiorą dużą grupę osób, którą się zajmować będzie sama katosu- wyobrażasz ją sobie chodzącą pośród setki osób ?
No bez przesady, jeszcze może miała załatwić miejsce hotelowe dla każdej osoby, która się chce wybrać na te warsztaty
Jak na razie nakręciła tylko jeden filmik na ten temat. Nie wiadomo, czy nie nakręci kolejnego, w którym rozwieje wszystkie wątpliwości. Zresztą, jeśli ktoś jest zainteresowany, to przecież może do niej napisać wiadomość i będzie wszystko wiedział.
Bo negowanie czegoś, jeśli i tak się nie chce na to jechać jest dla mnie niezrozumiałe
__________________
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu
idiotów."
S. Lem
Forget_me jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-27, 15:38   #2084
cynamonowe
Zadomowienie
 
Avatar cynamonowe
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 1 280
Dot.: filmiki urodowe ?

No tak, rzeczywiście, w Polsce źle się dzieje, wszyscy zarabiają marnie, dlatego też jakiekolwiek dwudniowe warsztaty powinny być proponowane po kosztach, bo inaczej będzie to nieuczciwe i w ogóle kto to widział wydawać tyle kasy .

Laski, nie zapędzacie się za bardzo? Cena za warsztaty jest, jaka jest i zdecydują się na nie osoby, które chcą tam jechać i stać je na taki wydatek. A Wy tu od razu równacie wszystkich do jednego poziomu, że to połowa wypłaty, zdzierstwo i oszustwo. Co Wy takie pierwsze jesteście do zaglądania innym do portfela? Dla jednych to połowa wypłaty i nigdy w życiu nie pomyśleliby o wydaniu takiej kasy za dwa dni, dla innych jest to rozsądna oferta, z której skorzystają.
__________________

cynamonowe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-27, 15:42   #2085
iziczek88
Raczkowanie
 
Avatar iziczek88
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: na drugim brzegu morza :)
Wiadomości: 489
Dot.: filmiki urodowe ?

Cytat:
Napisane przez Forget_me Pokaż wiadomość
Więc właśnie, sama byś się skusiła, jakbyś miała taką możliwość dodatkowego zarobku. Więc nie rozumiem, co tutaj krytykujesz?
Odniosę się w tym, co napisałaś do tego, co zrobiła Katosu. Jasne, że fajnie by było widzom podziękować, ale nie popadajmy w paranoję, zwykłym "dziękuję" od oglądającego mnie widza rodziny bym nie wykarmiła Dlatego nie neguję tego, że ktoś chce zarobić na swoich umiejętnościach.



A dlaczego by miała jej przysłonić polskie realia? Dlatego, że cena za warsztaty wynosi 650 zł?
Powiem Ci szczerze, że wcale jej się z jednej strony nie dziwię, bo gdy oglądam filmiki polskich youtubowiczek, to nie okłamujmy się, można pomyśleć, że Polacy muszą sporo zarabiać, skoro stać ich np. na podkład za 200 zł. Dlaczego by nie mógł sobie taki ktoś zatem pozwolić na warsztaty za 650 zł?
Filmik nakręcony został wczoraj, więc nie oczekujmy, że od razu zostaną pozajmowane wszystkie miejsca
Jasne, że widzki mają dzieci, ale nadal nie rozumiem, co tu mają ubogie dzieci, o których wspominałaś?
Każdy zna zasoby swojego portfela i wie, czy może sobie na te warsztaty pozwolić, czy nie.




No bez przesady, jeszcze może miała załatwić miejsce hotelowe dla każdej osoby, która się chce wybrać na te warsztaty
Jak na razie nakręciła tylko jeden filmik na ten temat. Nie wiadomo, czy nie nakręci kolejnego, w którym rozwieje wszystkie wątpliwości. Zresztą, jeśli ktoś jest zainteresowany, to przecież może do niej napisać wiadomość i będzie wszystko wiedział.
Bo negowanie czegoś, jeśli i tak się nie chce na to jechać jest dla mnie niezrozumiałe
nie wiem czy tak bez przesady, chyba że kolejne 6 stówek chcesz bulić na hotel , bo tańszych nie ma
forum jest od tego, żeby sobie pokomentować to czy tamto

---------- Dopisano o 16:42 ---------- Poprzedni post napisano o 16:40 ----------

Cytat:
Napisane przez cynamonowe Pokaż wiadomość
No tak, rzeczywiście, w Polsce źle się dzieje, wszyscy zarabiają marnie, dlatego też jakiekolwiek dwudniowe warsztaty powinny być proponowane po kosztach, bo inaczej będzie to nieuczciwe i w ogóle kto to widział wydawać tyle kasy .

Laski, nie zapędzacie się za bardzo? Cena za warsztaty jest, jaka jest i zdecydują się na nie osoby, które chcą tam jechać i stać je na taki wydatek. A Wy tu od razu równacie wszystkich do jednego poziomu, że to połowa wypłaty, zdzierstwo i oszustwo. Co Wy takie pierwsze jesteście do zaglądania innym do portfela? Dla jednych to połowa wypłaty i nigdy w życiu nie pomyśleliby o wydaniu takiej kasy za dwa dni, dla innych jest to rozsądna oferta, z której skorzystają.
Po to mamy wolność słowa, żeby sobie takie szkolenia i wszystko z nim związane pokomentować. nie zamkniesz nam buzi na kłódkę
iziczek88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-27, 15:45   #2086
Bayje
Zakorzenienie
 
Avatar Bayje
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski
Wiadomości: 4 012
Dot.: filmiki urodowe ?

A ja jeszcze raz napisze, że to nie są warsztaty dla Pani Kowalskiej oglądającej program poranny.

Osoba która sama sobie robi makijaż do pracy to nie jest jej potrzebny jakikolwiek papier żeby sobie samemu makijaż zrobić.
__________________




Have you noticed the saddest person always has the most beautiful smile
Kid Cudi
Bayje jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-27, 15:46   #2087
Damaris_
Zadomowienie
 
Avatar Damaris_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 899
Dot.: filmiki urodowe ?

Ciekawe jak Katosu zarabia na swoich widzach, przecież udział w warsztatach nie jest obowiązkowy i nikogo do tego nie zmusza.
Najbardziej mnie rozbroiło, że powinna poinformować o noclegu. To chyba nie jest kurs dla przedszkolaków?
__________________
live long and prosper
Damaris_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-27, 15:47   #2088
Bayje
Zakorzenienie
 
Avatar Bayje
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski
Wiadomości: 4 012
Dot.: filmiki urodowe ?

Oj - ja tam bym się o nocleg nie martwiła bo zapewne blisko przed 'warsztatami' wyjdzie jakaś informacja, że tu i tu można zarezerwować pokój.
__________________




Have you noticed the saddest person always has the most beautiful smile
Kid Cudi
Bayje jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-27, 15:51   #2089
Forget_me
Zakorzenienie
 
Avatar Forget_me
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Schrimm :)
Wiadomości: 19 516
Dot.: filmiki urodowe ?

Cytat:
Napisane przez iziczek88 Pokaż wiadomość
nie wiem czy tak bez przesady, chyba że kolejne 6 stówek chcesz bulić na hotel , bo tańszych nie ma
forum jest od tego, żeby sobie pokomentować to czy tamto

---------- Dopisano o 16:42 ---------- Poprzedni post napisano o 16:40 ----------


Po to mamy wolność słowa, żeby sobie takie szkolenia i wszystko z nim związane pokomentować. nie zamkniesz nam buzi na kłódkę
No dla mnie to lekka przesada wymagać od osoby, która będzie prowadziła warsztaty jeszcze załatwiania noclegów dla osób, które chcą na nie jechać O to mogłabyś mieć chyba pretensje do organizatorów, a Katosu raczej organizatorką nie jest. Została na te warsztaty zaproszona. A jak czytam wypowiedzi, że powinna jeszcze nocleg załatwić, to mi ręce opadają. Może jeszcze po tyłku powinna całować osoby, które na te warsztaty przyjadą?
Wiem od czego jest forum, ale te oskarżenia, że się promuje na biednych widzach, dla których najlepiej jakby prowadziła warsztaty za darmo są bezsensowne. Tak samo oskarżenia, że się "sprzedała".
Nie rozumiem tej zawiści. Ja jej z całego serca gratuluję i cieszę się, że się jej udało, bo na to zasłużyła, jak mało kto
__________________
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu
idiotów."
S. Lem
Forget_me jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-27, 15:51   #2090
hikari91
Zadomowienie
 
Avatar hikari91
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 1 831
Dot.: filmiki urodowe ?

Cytat:
Napisane przez Bayje Pokaż wiadomość
A ja jeszcze raz napisze, że to nie są warsztaty dla Pani Kowalskiej oglądającej program poranny.
dokładnie. osoby które nie "siedzą" w temacie przez 2 dni sie nie nauczą malować więc niech nie gada, że zaprasza jak ktoś się chce nauczyć porządnie siebie malować gdzie rok temu gadała co innego - jak ktoś nie wie o czym mówię to obejrzyjcie sobie jej filmik "wizażystką być" (gdzieś tu był link to poszukajcie xDD)
__________________
Była aparatka
28.02.2012 - góra, 21.06.2012- dół, 20.01.2015 koniec! <3

hikari91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-27, 15:52   #2091
Forget_me
Zakorzenienie
 
Avatar Forget_me
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Schrimm :)
Wiadomości: 19 516
Dot.: filmiki urodowe ?

Cytat:
Napisane przez Bayje Pokaż wiadomość
A ja jeszcze raz napisze, że to nie są warsztaty dla Pani Kowalskiej oglądającej program poranny.

Osoba która sama sobie robi makijaż do pracy to nie jest jej potrzebny jakikolwiek papier żeby sobie samemu makijaż zrobić.
Wiem, jednak koleżankę interesowało, dlaczego się na takie warsztaty nie wybiorę skoro uważam, że Katosu się nie dorabia na widzach
__________________
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu
idiotów."
S. Lem
Forget_me jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-27, 15:56   #2092
Provocateur
Rozeznanie
 
Avatar Provocateur
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 703
Dot.: filmiki urodowe ?

Cytat:
Napisane przez oh! Pokaż wiadomość
Bo rozmiar 40-42 to wcale nie jest duży rozmiar moim zdaniem Ot, przeciętna dziewczyna na ulicy
W przypadku akurat sióstr Glam, to kamera jest dla nich bardzo łaskawa, normalnie dodaje 10 kilo, a im odejmuje drugie tyle. Są po prostu bardzo fotogeniczne, zazdroszczę
__________________
Provocateur jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-27, 16:32   #2093
Annaluka
Zakorzenienie
 
Avatar Annaluka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 4 010
Dot.: filmiki urodowe ?

RGP zrobiła filmik z YC. Fajnie, tylko mogła powiedzieć, że dostała do testów, a nie że kupiła...
A raczej dostała, bo Świat Zapachów wysyłał też produkty kilku blogerkom.

Nie mam nic przeciwko, ale po co się mijać z prawdą. Przecież to nic złego dostać coś do testów...

Edit:
Ktoś jej napisał, że nie wierzy, że wydała 500 zł na świeczki i że to reklama.
Komentarz miał dużo kciuków w górę, ale już go nie widzę...

Edit 2:
Tak, na 100 % usunęła komentarze, gdzie ktoś sugerował, że to reklama.
Zniknęły też komentarze na temat tego, że nowa fryzura jej nie pasuje.
__________________
Wszyscy mają bloga - mam i ja
Bella Beauty

Edytowane przez Annaluka
Czas edycji: 2012-03-27 o 16:36
Annaluka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-27, 16:41   #2094
cynamonowe
Zadomowienie
 
Avatar cynamonowe
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 1 280
Dot.: filmiki urodowe ?

Cytat:
Napisane przez iziczek88 Pokaż wiadomość
Po to mamy wolność słowa, żeby sobie takie szkolenia i wszystko z nim związane pokomentować. nie zamkniesz nam buzi na kłódkę
Tak, ale co innego pokomentowanie, a co innego wyzywanie od oszustów, bo ktoś ma czelność chcieć zarobić. Przecież za darmo powinien dać, nie?
__________________

cynamonowe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-27, 16:48   #2095
Bayje
Zakorzenienie
 
Avatar Bayje
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski
Wiadomości: 4 012
Dot.: filmiki urodowe ?

Cytat:
Napisane przez Annaluka Pokaż wiadomość
[....]
Edit:
Ktoś jej napisał, że nie wierzy, że wydała 500 zł na świeczki i że to reklama.
Komentarz miał dużo kciuków w górę, ale już go nie widzę...
Tego akurat nie ma ..

ale jest ten ..
Cytat:
ale im reklame zrobiłaś, jakoś nie mogę uwierzyć, że tyle kasy na świeczki wydałaś...

z odpowiedzią

Cytat:
wydaje normalnie więcej, pamiętajcie że ja zarabiam w funtach i dla mnie taki wydatek to nie wydatek
Przecież jest w Polsce a nie w Anglii ..


edit.
usunęła jeden i drugi komentarz.

co ona myślała, że nikt tego nie zauwazy.
__________________




Have you noticed the saddest person always has the most beautiful smile
Kid Cudi

Edytowane przez Bayje
Czas edycji: 2012-03-27 o 17:16
Bayje jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-27, 16:52   #2096
Katosu
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: [UK]
Wiadomości: 322
Dot.: filmiki urodowe ?

Ptaszki mi wycwierkaly, ze moge sie rożnych rzeczy o sobie naczytac u Was. Po zapoznaniu sie z Waszymi opiniami na temat warsztatów, które poprowadze, czuje potrzebę napisania kilka słów od siebie w tym temacie, gwoli rozwiania tych domyslow, bo jeśli ktos czyta Wasze wypowiedzi to może sobie pomyśleć ze jestem naciagaczką, nieuczciwą, chciwą niewdzięcznicą - a nie chciałabym zeby taka opinia o mnie krążyła, bo sobie po prostu nie zasluzylam i nie tak mnie rodzoce wychowali, dobrze ze tegp nie czytaja bo by sobie pomysleli...To nie jest tak ze ja sobie zgarniam całe 650 za osobę bo za mniej gwiazda robić nie bedzie - ta cena wyszła po wyliczniu mojego lotu, noclegów, wynajmu sali pod szkolenia, cateringu dla wszystkich i wynagrodzenia. Nie ja to organizuje, nie ja to wyliczylam ☠Niestety minusem jest to, ze musze przybyć aż z UK no ale jak nie teraz to kiedy mnie spotka taka możliwość? Realia są takie: za to, ze będę mogła przyleciec, spotkać sie z uczestnikami i doświadczyć nowego wyzwania mój mąż nie bedZie mógł wtedy pracować bo musi zając sie nasza córeczką więc wyjdę praktycznie na zero a życie w uk wcale nie jest takie kolorowe i łatwe jak niektóre z Was myślą. Nie uważam sie za instruktora, szkoleniowca czy Bóg wie kogo, ale czuje sie na siłach poprowadzenia takiego spotkania i zrobię wszystko, co w mojej mocy, zeby każdy uczestnik wyniósł wiele przydatnych informacji z moich zajęć.☠
Poświęcam wiele czasu, energii i kasy zeby kręcić dla Was filmiki, staram sie zeby milo sie ogladalo, spedzam nad edycja wiele godzin, odmawiam prawie wszytskim firmom ktore chca recenzji bo nie chce smietnika na swoim kanale tylko przejrzyste informacje ☠Myślałam, ze to samo w sobie jest Juz dużo, nie przeszło mi przez myśl ze oczekuje sie ode mnie jeżdżenia po domach i malowania oglądających w podzięce. Ja bywam w domu rodzinnym w Polsce raz do roku bo nie możemy sobie pozwolić na wiecej - rachunki sie same nie zapłacą. Nie wiem, po prostu mi cholernie przykro ze ktos mnie wrzuca do takiego wora za to, ze jest możliwość DLA MIŁOŚNIKÓW makijażu podszkolenia sie ze mną, o ile uważa ze jestem osoba od której może sie czegoś wiecej nauczyć. Nie spodziewalam sie aż takich słów. Dla osób, które rozumieją sprawę i mnie wspierają - dziękuje, nie piszcie żebym sie nie przyjmowała bo nie jestem z betonu wiecie... Jak macie do mnie jakieś pytania czy chcecie na podstawie większej ilości informacji wyrabiać sobie opinie to proszę, piszcie do mnie - ja chętnie odpowiem na pytania ale nie snujcie takich domyslow bezpodstawnych. Znam realia w Polsce, doskonale wiem ze nie każdego stać - ale nie informuje w ostatniej chwili tylko daje 3 miesiące czasu jakby co, no nie wiem dziewczyny, szkoda ze nie moge przyjechać i robić tego za free, bo bardzo lubię malować i przebywać z osobami, dzielącymi to zainteresowanie ☠ale nie mam sponsorów, nie moge sobie na to pozwolić - może kiedys
Katosu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-27, 16:57   #2097
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: filmiki urodowe ?

Cześć Katosu, fajnie, że do nas zajrzałaś. Oczywiście nie musiałaś tego wszystkiego tłumaczyć, choć może i dobrze, że to zrobiłaś. Na pewno Twój post rozjaśnił niektórym osobom kwestię wysokości ceny za warsztaty. Bardzo lubię oglądać Twoje makijaże, często ze względów czysto estetycznych. Ja z kolei wolę improwizować, to mi sprawia największą frajdę.
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km

Edytowane przez emememsik
Czas edycji: 2012-03-27 o 16:59
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-27, 17:07   #2098
Bayje
Zakorzenienie
 
Avatar Bayje
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski
Wiadomości: 4 012
Dot.: filmiki urodowe ?

Wiedziałam, że tutaj KatOsu przyjdzie.
Cena jest jaka jest to ja wiem z czego ona się wzięła (bo umiem sobie wyobrazić ile kosztuje lot [tym bardziej, że to będzie okres po EURO gdzie całkiem możliwe będzie nadal drożej], jakie są ceny wynajmu sali, dodatkowo KatOsu napisała, że będzie można używać jej asortymentu - więc tu też będą straty które będzie musiała sobie odkupić). Ale nazywanie tego 'nieuczciwym zarobieniem' było totalnym przegięciem.
__________________




Have you noticed the saddest person always has the most beautiful smile
Kid Cudi
Bayje jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-27, 18:00   #2099
bubus900
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: dom
Wiadomości: 3 687
Dot.: filmiki urodowe ?

Ej sorry, ale ja nigdzie nie napisałam, żebyś jeździła do domów dziewczyn i je malowała,( teraz to ja się czuję urażona), a to, że takie warsztaty można przeprowadzić po prostu w domu jednej z dziewczyn, żeby było taniej i tym samym więcej dziewczyn mogło sobie na to pozwolić. Biorąc pod uwagę, że spora ilość Twoich widzek to osoby młode to chyba logicznie to argumentuje.
Poza tym, wydziwiasz. Nie musisz się naprawdę nikomu tłumaczyć, a teksty, że mąż przez 3 dni nie będzie mógł pracować i to zrobi tak ogromną dziurę w Waszym budżecie ... no sorry, ale po co w ogóle cś takiego pisac? Nie tłumacz się Katosu, robisz, co uwazasz, ale nie pisz tekstów takiej rangi, bo to aż nie pasuje .
I idę stąd, nie mam ochoty się już tu produkować.
__________________
Jest git

Edytowane przez bubus900
Czas edycji: 2012-03-27 o 18:06
bubus900 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-27, 18:03   #2100
Forget_me
Zakorzenienie
 
Avatar Forget_me
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Schrimm :)
Wiadomości: 19 516
Dot.: filmiki urodowe ?

Katosu, dobrze, że się pojawiłaś wytłumaczyłaś pewne rzeczy, bo jak widać co niektórzy wyobraźnię to mają bardzo bujną. Szkoda tylko, że wykorzystują ją w taki sposób.
__________________
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu
idiotów."
S. Lem
Forget_me jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:33.