Studniówka 2008 część II - Strona 70 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-01-09, 15:11   #2071
wywloczka
Zakorzenienie
 
Avatar wywloczka
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: czasem TAM często TU :D
Wiadomości: 8 220
Dot.: Studniówka 2008 część II

Cytat:
Napisane przez qwerty1290 Pokaż wiadomość
a jakie kolory sukienek dominuja u was w klasach, u waszych kolezanek? z tego co wiem u mnie najpopularniejsza jest klasyczna czern, 2 sukienki czerwone(w tym moja) dwie bordowe granat zielen 2 razy fiolet. no i dominuja zdecydowanie sukienki krotkie, sa chyba tylko ze 4 dlugie na 24 dziewczyny

A u mnie są tylko 2 krótkie na chyba 17 dziewczyn
U mnie w szkole zdecydowanie długie ... i do tego balowe czyli na kole...
Ja na szczęście nie mam sukni na kole ( nie podobają mi się... )
I jest sporo suknienek w kolorze bordo, dwie czerwone (moja oczywiście), jest fiolet, chyba 5 brązowych, klasyczna czerń... ojjj dużo tego

Szkoda, że u mnie w szkole jeszcze nie weszła ta moda na którkie sukienki... uwierzcie, że jeśli bym założyła krótką wyglądałabym jak intruz....
__________________
A jeśli życie to sen z którego budzisz się gdy zasypiasz ?

Całkiem optymistycznie. Mimo, pomimo i wbrew...


Po prostu WŁÓKI

wywloczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-09, 15:11   #2072
mart989
Wtajemniczenie
 
Avatar mart989
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 2 680
GG do mart989
Dot.: Studniówka 2008 część II

Cytat:
Napisane przez nika89 Pokaż wiadomość
Ja nie mam ani bolerka, a szal brzydko wyglada.. nie podoba mi sie.. Wiec bede bez niczego a w tancu i tak nie bedzie Ci to potrzebne, bo na pewno sie zgrzejesz .

Co do solarium... ja zaczelam dopiero chodzic... codziennie. Bylam na dwoch seansach, ale nie wiem ile trzeba chodzic by bylo widac efekty. U mnie kolor skory nawet nie drgnal:/.
nie przejmuj sie,u mnie tez ciezko z opaleniem sie,bylam dwa razy po 8 min-wiecej nie moge bo sie spale- i i z deka widac-ale tylko dlatego ze na poczatku grudnia bylam- i opalilo mnie teraz tam gdzie sukienka zakryje a dekold i twarz to oprocz piegow nic nie opalilo a tam mi zalezy najbardziej:/
mart989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-09, 15:12   #2073
niqska
Wtajemniczenie
 
Avatar niqska
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 2 401
Dot.: Studniówka 2008 część II

Cytat:
Napisane przez mysiamysia Pokaż wiadomość
Gladys ,zlota podwiazka ,dobrze widze? raczej czerwona powinna byc
no własnie czerwona powinna być !!
__________________



niqska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-09, 15:54   #2074
mdz
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 661
Dot.: Studniówka 2008 część II

Dziewczynyyy Chyba zrobiłam głupotę. Byłam dzis w Zarze no iii... butki moich marzeń, boskie cudne. Wzięłam, mimo że obcas 8 cm. Niby nie duży ale cholera, ja mam prawie 180 wzrostu... to bedzie razem jakies 188!! No i co teraz? Chyba je oddam... co w ogole o tym myslicie, bardzo zle to wyglada jak dziewczyna jest taka wysoka? Sama 100dniowka to nie problem, ale ja chce je pozniej jeszcze nosic, a po co mi buty ktore wcisne w kat bo bedzie mi sie wydawalo ze jestem olbrzymem...
Dodaje tez fotke tych butow na mnie, co prawda wzrostu nie widac, ale mimo to... no nie wiem no... ehh czemu Bozia nie dala mi z 10 cm mniej
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg butki-zara-2.jpg (92,9 KB, 159 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg butki-zara-3.jpg (114,7 KB, 82 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg zara-1.jpg (59,4 KB, 254 załadowań)
__________________
[CENTER][COLOR=Black][COLOR=Black]Pauliś pozdrawia
mdz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-09, 15:56   #2075
DsC
Zakorzenienie
 
Avatar DsC
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 8 294
Dot.: Studniówka 2008 część II

ostatnio w dzień dobry TVN mówili że szale już są na karnawał nie modne korale i dodatki górą! odciągają uwagę od wszystkiego innego


Ja też jestem wysoka mam 177cm wzrostu i nie odważyłabym się wyjść w tak wysokich butach! Ale widzę że szczupła jesteś i ładnie wyglądają na Twojej nodze! Jak dobrze się w nich czujesz to czemu nie ?
__________________
" To Twoje lęki - Ty je stworzyłaś, a to co stworzyłaś - możesz zniszczyć" ...
DsC jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-09, 15:57   #2076
Ollllciaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Ollllciaaa
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 3 966
Dot.: Studniówka 2008 część II

Cytat:
Napisane przez weronika506 Pokaż wiadomość
ajc ciekawe jak cos to zapodaj fotkami jak wyszło !
ok
Ollllciaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-09, 15:59   #2077
la soleil
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 45
Dot.: Studniówka 2008 część II

Cytat:
Napisane przez nika89 Pokaż wiadomość
Ja nie mam ani bolerka, a szal brzydko wyglada.. nie podoba mi sie.. Wiec bede bez niczego a w tancu i tak nie bedzie Ci to potrzebne, bo na pewno sie zgrzejesz .

Co do solarium... ja zaczelam dopiero chodzic... codziennie. Bylam na dwoch seansach, ale nie wiem ile trzeba chodzic by bylo widac efekty. U mnie kolor skory nawet nie drgnal:/.
Nie ma sensu chodzić co dzień co dwa dni to za zcęsto według mnie...
la soleil jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-01-09, 15:59   #2078
Ollllciaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Ollllciaaa
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 3 966
Dot.: Studniówka 2008 część II

Cytat:
Napisane przez nika89 Pokaż wiadomość
Hej dziewczynki dawno mnie tu nie bylo . A to wszystko przez to, że szukałam butów do sukienki . Z nimi miałam największy problem, bo sztuką jest dopasować odpowiedni odcień. Ale w końcu znalazłam je - te jedyne, wymarzone i dobrane kolorystycznie do wszystkiego . Jedyny ból do wysoki obcas - nie wiem jak ja dam rade, no ale nic... piękno kosztuje :P. Bolące nogi też..

To jest mój zestaw studniówkowy. Fryzura to falowane włosy, ale jaka - to jeszcze z fryzjerką ustalimy w dniu kulminacyjnym .

Podsumowanie:
Sukienka - tak
Buty - tak
Torebka - tak
Biżuteria - tak
Partner - tak
Fryzjer - tak
Kosmetyczka - sama się w nią pobawie , makijaż być może z pomocą koleżanki, pazokcie sama (french z brokatem).
Podwiązka, pończochy - tak
Czerwone gatki - jeszcze nie...

Aha i doradzcie mi jaki makijaż mam sobie wykonać? Studniówka już 12.01 tuż, tuż... Przydalby sie jakiś jasny... ale w jakim kolorze? Czy tez takim kremowym? Czekam na wasze opinie.
nika...a ta Twoja sukienka jest na "alla" kole ? bo ja mam podobną ale na "alla" kole na fiszbinkach he
Ollllciaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-09, 16:05   #2079
makowa paniennka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 172
Dot.: Studniówka 2008 część II

mdz też mam 180 cm wzrostu i jedyny problem jaki mam z butami, to żeby facet był wyżsy ode mnie, nawet gdy je założę. I to, że im wyższa szpilka tym lepiej trzeba umieć na nich chodzić i są zazwyczaj mniej wygodne. Skoro buty Ci się podobają to śmiało możesz je później nosić, wzrost to jeszcze nie powód do rezygnacji z butów.
__________________
Studniówka: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=229922
makowa paniennka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-09, 16:10   #2080
00aga00
Wtajemniczenie
 
Avatar 00aga00
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Stamtąd ;)
Wiadomości: 2 182
Dot.: Studniówka 2008 część II

Ja zamówiłam bolerko z all, przyszło podarte ale mama mówiła, że coś z tym zrobi... Wczoraj byłam u fryzjera i mam włosy blond o odcieniu niebieskim mam nadzieję, że się wymyje do niedzieli! Na solarium chodzę, ale przez to dodatkowy wydatek-muszę kupić ciemniejszy podkład... dziś nie załatwiłam mieszkania ah wogóle dzień do d....
__________________
"Nie widziałam cię już od miesiąca.
I nic.
Jestem może bledsza,
trochę śpiąca
trochę bardziej milcząca
lecz widać można żyć bez powietrza !"

00aga00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-09, 16:11   #2081
mdz
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 661
Dot.: Studniówka 2008 część II

Cytat:
Napisane przez DsC Pokaż wiadomość
Ja też jestem wysoka mam 177cm wzrostu i nie odważyłabym się wyjść w tak wysokich butach! Ale widzę że szczupła jesteś i ładnie wyglądają na Twojej nodze! Jak dobrze się w nich czujesz to czemu nie ?
No wlasnie tez nie wiem czy sie odwazyc...
Nie chce po prostu wygladac jak dziwolag!
__________________
[CENTER][COLOR=Black][COLOR=Black]Pauliś pozdrawia
mdz jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-01-09, 16:11   #2082
malinaaack
Raczkowanie
 
Avatar malinaaack
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 266
Dot.: Studniówka 2008 część II

mdz dzewczyna u mnie w klatce ma około 2m wzrostu i nosi szpilki wcalej jej to uroku nie odbiera a wręcz przeciwnie bardzo ładnie wygląda
malinaaack jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-09, 16:13   #2083
00aga00
Wtajemniczenie
 
Avatar 00aga00
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Stamtąd ;)
Wiadomości: 2 182
Dot.: Studniówka 2008 część II

Cytat:
Napisane przez mdz Pokaż wiadomość
No wlasnie tez nie wiem czy sie odwazyc...
Nie chce po prostu wygladac jak dziwolag!
Na pewno 8cm obcas? wygląda na mniejszy Na pewno nie jest tak źle! Dokładnie, szczupła jesteś więc na pewno wyglądasz jak modelka
__________________
"Nie widziałam cię już od miesiąca.
I nic.
Jestem może bledsza,
trochę śpiąca
trochę bardziej milcząca
lecz widać można żyć bez powietrza !"

00aga00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-09, 16:13   #2084
szklane.oko
Raczkowanie
 
Avatar szklane.oko
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 112
Dot.: Studniówka 2008 część II

mdz jeżeli dobrze się czujesz i jest ci wygodnie w tych butach to zostaw! A z takimi długimo nogami to już wogóle..
szklane.oko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-09, 16:16   #2085
niqska
Wtajemniczenie
 
Avatar niqska
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 2 401
Dot.: Studniówka 2008 część II

Cytat:
Napisane przez mdz Pokaż wiadomość
Dziewczynyyy Chyba zrobiłam głupotę. Byłam dzis w Zarze no iii... butki moich marzeń, boskie cudne. Wzięłam, mimo że obcas 8 cm. Niby nie duży ale cholera, ja mam prawie 180 wzrostu... to bedzie razem jakies 188!! No i co teraz? Chyba je oddam... co w ogole o tym myslicie, bardzo zle to wyglada jak dziewczyna jest taka wysoka? Sama 100dniowka to nie problem, ale ja chce je pozniej jeszcze nosic, a po co mi buty ktore wcisne w kat bo bedzie mi sie wydawalo ze jestem olbrzymem...
Dodaje tez fotke tych butow na mnie, co prawda wzrostu nie widac, ale mimo to... no nie wiem no... ehh czemu Bozia nie dala mi z 10 cm mniej
masz śliczne nogi butów nie oddawaj ładnie wyglądają i nie mysl o sobie jako o olbrzymie!!
__________________



niqska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-09, 16:19   #2086
mdz
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 661
Dot.: Studniówka 2008 część II

Ojej bardzo Wam dziekuje... Wiecie, to nie tak ze boje sie co ludzie pomysla czy cos. Ja sie boje ze jak pojde w nich pozniej na impreze, odstrasze wszystkich mezczyzn w promieniu 10 metrow! :P
00aga00, rowne 8 cm, moze przez to ze jest taki trojkatny wydaje sie nizszy...
__________________
[CENTER][COLOR=Black][COLOR=Black]Pauliś pozdrawia
mdz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-09, 16:23   #2087
00aga00
Wtajemniczenie
 
Avatar 00aga00
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Stamtąd ;)
Wiadomości: 2 182
Dot.: Studniówka 2008 część II

Dziewczyny, pisałam tu już o tym, że mój partner miał ubrać bordową koszulę... ja mam czarną sukienkę i bordowe dodatki więc pasowałoby idealnie. Jednak wczoraj radził się siostry (jego modowa wyrocznia, a wg mnie stylistką to ona nie jest...) i wybrała mu białą koszulę i ...srebrny krawat (metaliczny jak on to określił) nie widzę jakoś tego połączenia... ale chyba nie mogę wymagać od niego żeby ubrał się dokładnie tak jak ja chcę...
A jak wasi partnerzy? Czy "pasujecie" do siebie strojem?
__________________
"Nie widziałam cię już od miesiąca.
I nic.
Jestem może bledsza,
trochę śpiąca
trochę bardziej milcząca
lecz widać można żyć bez powietrza !"

00aga00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-09, 16:28   #2088
mdz
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 661
Dot.: Studniówka 2008 część II

O ile moj ze mna pojdzie, to chyba nie ma jak do mnie pasowac, bo ja ide w czarnej sukience, a nie ubiore go przeciez pod kolor moich kolczykow
__________________
[CENTER][COLOR=Black][COLOR=Black]Pauliś pozdrawia
mdz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-09, 16:33   #2089
ania033
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 116
Dot.: Studniówka 2008 część II

Ja również mam czarną sukienkę, i zastanawiam się jaki krawat powinien miec partner zeby bylo ok.. biżuterie mam z przeźroczystych koralików
__________________

ania033 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-01-09, 16:33   #2090
samirka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 79
Dot.: Studniówka 2008 część II

ohoh.tyle nowych postoow ;o jak mnie nie bylo ;/

ja już mam w zasadziie wszystko..
tylko na szpilkach chodzic nie umie a studniowka w piątek ! ;o ale to nic
wezme buty na przebrani. brązowe ( taki identyczny kolor jak mojej kiecki ) balerinki... wygodne jakos w nocy przebiore.. bo na boso tanczyc nie bede ! ;/

wczoraj bylamm na ostatniej przymiarce i pazurach.. sukienka - rewelacja wg mnie po studniowce wkleje jej fotke.. jutro ide ją odebrac.
a pazurki ? zrobilam kwiatki akrylow.. ze srebrnymi cyrkoniami.. delikatne
jutro jeszcze farbuje wloski i w piatek na 16 do fryzjera i pedze na studniowke !


jee jee jee ;D juz sie doczekac nie moge
a co do solarium.. to od poltora miesiaca chodze tak z 2 razy w tygodniu .. na poczatku 7 minut.. potem dwa razy znowu na 7 .. a potem na 10 .. teraz juz chodzilam na 15 .. wylaczalam lampe na twarz bo nie podoba mi sie twarz jak jest tak zimno opalona jak murzynn;/
__________________












Patrzysz na mnie takim wzorkiem,że bezczelnie proszę o jeszcze !




samirka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-09, 16:34   #2091
Dinulka
Zakorzenienie
 
Avatar Dinulka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 7 143
Dot.: Studniówka 2008 część II

Mój partner chciał się do mnie pasować strojem, jednak poszliśmy dopiero teraz na zakupy i wybór był baaardzo malutki... jedyny krawat jaki dobraliśmy nie jest ładny i do tego nie jestem pewna czy na pewno jest w kolorze mojej sukienki ojjj tam... mam tyyyyle zmartwień teraz, że jego krawat naprawdę mało mnie obchodzi
Dinulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-09, 16:35   #2092
samirka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 79
Dot.: Studniówka 2008 część II

Cytat:
Napisane przez 00aga00 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, pisałam tu już o tym, że mój partner miał ubrać bordową koszulę... ja mam czarną sukienkę i bordowe dodatki więc pasowałoby idealnie. Jednak wczoraj radził się siostry (jego modowa wyrocznia, a wg mnie stylistką to ona nie jest...) i wybrała mu białą koszulę i ...srebrny krawat (metaliczny jak on to określił) nie widzę jakoś tego połączenia... ale chyba nie mogę wymagać od niego żeby ubrał się dokładnie tak jak ja chcę...
A jak wasi partnerzy? Czy "pasujecie" do siebie strojem?

moj ma brązowy krawat ze sbrernymi dodatkanmi ... a ja mam kiecke brązowa ze srebrnymi ceekinami koszule ma chyba ecruu czy jak to sie pisze;p
__________________












Patrzysz na mnie takim wzorkiem,że bezczelnie proszę o jeszcze !




samirka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-09, 16:35   #2093
agnieszka16
Zadomowienie
 
Avatar agnieszka16
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 1 375
Dot.: Studniówka 2008 część II

mdz, mierzylam te butki w zarze. sa bardzo ladne, ale czy naprawde maja az 8 cm?? Az trudno uwierzyc. Myslalam sobie o nich, ze to takie malutkie szpileczki, chyba poszukam wyzszego obcasa (mimo, ze mam 173 wzrostu). Na twoich nogach wygladaja BOSKO.
Masz naprawde super figure. Wszystkie modelki nosza szpilki, a maja nawet ponad 180. Traktuj swoj wzrost jako atut. Masz dlugaaaasne nogi, w dodatku naprawde bardzo zgrabne. Tylko pozazdroscic!
agnieszka16 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-09, 16:44   #2094
BlackAngeell
Zadomowienie
 
Avatar BlackAngeell
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: z domku^
Wiadomości: 1 770
Dot.: Studniówka 2008 część II

Cytat:
Napisane przez mdz Pokaż wiadomość
Dziewczynyyy Chyba zrobiłam głupotę. Byłam dzis w Zarze no iii... butki moich marzeń, boskie cudne. Wzięłam, mimo że obcas 8 cm. Niby nie duży ale cholera, ja mam prawie 180 wzrostu... to bedzie razem jakies 188!! No i co teraz? Chyba je oddam... co w ogole o tym myslicie, bardzo zle to wyglada jak dziewczyna jest taka wysoka? Sama 100dniowka to nie problem, ale ja chce je pozniej jeszcze nosic, a po co mi buty ktore wcisne w kat bo bedzie mi sie wydawalo ze jestem olbrzymem...
Dodaje tez fotke tych butow na mnie, co prawda wzrostu nie widac, ale mimo to... no nie wiem no... ehh czemu Bozia nie dala mi z 10 cm mniej

ta ja tez cie pociesze...
ja mam dokładnie 178 cm i szpilki 10 cm
czyli całe 188cm będzie...dokładnie tyle co ty
i wogóle sie tym nie przejmuje
jestem nawyższa w klasie więc jak założę te szpile to na kilometr będę sie wyróżniać...i pozytywnie ;D
przynajmniej kamerzysta mnie nie ominie

a tak na powaznie....ja sie tym nie przejmuje...znalazłam sobie mega wysokiego faceta (190cm) biore swoje wielkie szpilki i mam zamiar sie wybawić....na zmiane wezme troszke niższe 7cm w wypadku gdyby mnie nóżki bardzo bolały

butki które sobie kupiłas sa sliczne i nie oddaj ich....nie przejmuj sie opinią innych...ważne że ślicznie będziesz wyglądać
i nie mow ze oddałabyś to 10 cm....jeszcze byś za nimi płakała
BlackAngeell jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-09, 16:44   #2095
00aga00
Wtajemniczenie
 
Avatar 00aga00
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Stamtąd ;)
Wiadomości: 2 182
Dot.: Studniówka 2008 część II

mdz No to masz po problemie wystarczy, że garniak ciemny
samirka ja też wchodzę tutaj co jakiś czas a postów przybywa w zastraszającym tempie chyba nigdy tego nie nadrobię a co do stroju partnera to perfekcja w każdym calu, widzę postaram się mojego też przekonać...w końcu ostatnio wybrał buty takie jak MI się podobały, więc chyba mam jakiś autorytet u niego w tej kwestii
__________________
"Nie widziałam cię już od miesiąca.
I nic.
Jestem może bledsza,
trochę śpiąca
trochę bardziej milcząca
lecz widać można żyć bez powietrza !"

00aga00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-09, 16:56   #2096
Kasioola
Rozeznanie
 
Avatar Kasioola
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: MiastoMoje
Wiadomości: 793
Dot.: Studniówka 2008 część II

Cytat:
Napisane przez mdz Pokaż wiadomość
Dziewczynyyy Chyba zrobiłam głupotę. Byłam dzis w Zarze no iii... butki moich marzeń, boskie cudne. Wzięłam, mimo że obcas 8 cm. Niby nie duży ale cholera, ja mam prawie 180 wzrostu... to bedzie razem jakies 188!! No i co teraz? Chyba je oddam... co w ogole o tym myslicie, bardzo zle to wyglada jak dziewczyna jest taka wysoka? Sama 100dniowka to nie problem, ale ja chce je pozniej jeszcze nosic, a po co mi buty ktore wcisne w kat bo bedzie mi sie wydawalo ze jestem olbrzymem...
Dodaje tez fotke tych butow na mnie, co prawda wzrostu nie widac, ale mimo to... no nie wiem no... ehh czemu Bozia nie dala mi z 10 cm mniej
Super masz butki, ja kupiłam bardzo podobne, tylko peep toe i tez jestem wysoka, w butach bede nawet wyzsza od partnera, ale co tam
Kasioola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-09, 17:00   #2097
fantasy89
Raczkowanie
 
Avatar fantasy89
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 38
Dot.: Studniówka 2008 część II

nika89 naprawdę super sukienka, mi sie głównie nie podobają w tym stylu sukienki bo często wyglądają przesadnie bądź śmiesznie,no ale ta twoja jest genialna I dodatki też świetnie dobrane

mdz z tego co widze po fotce butki naprawde ci fajnie pasują mimo dużego obcasu Zostaw je sobie:P
fantasy89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-09, 17:00   #2098
niqska
Wtajemniczenie
 
Avatar niqska
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 2 401
Dot.: Studniówka 2008 część II

Cytat:
Napisane przez 00aga00 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, pisałam tu już o tym, że mój partner miał ubrać bordową koszulę... ja mam czarną sukienkę i bordowe dodatki więc pasowałoby idealnie. Jednak wczoraj radził się siostry (jego modowa wyrocznia, a wg mnie stylistką to ona nie jest...) i wybrała mu białą koszulę i ...srebrny krawat (metaliczny jak on to określił) nie widzę jakoś tego połączenia... ale chyba nie mogę wymagać od niego żeby ubrał się dokładnie tak jak ja chcę...
A jak wasi partnerzy? Czy "pasujecie" do siebie strojem?

mój TŻ zawsze słucha mnie ^^ chociaż ja za specjalnie mu nie narzucam co ma zakładać zawsze to mnie pyta o zdanie co założyć bo jak sam powiedział " chce ładnie wyglądać dla mnie"
__________________



niqska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-09, 17:04   #2099
00aga00
Wtajemniczenie
 
Avatar 00aga00
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Stamtąd ;)
Wiadomości: 2 182
Dot.: Studniówka 2008 część II

Cytat:
Napisane przez niqska Pokaż wiadomość
mój TŻ zawsze słucha mnie ^^ chociaż ja za specjalnie mu nie narzucam co ma zakładać zawsze to mnie pyta o zdanie co założyć bo jak sam powiedział " chce ładnie wyglądać dla mnie"
heheh no tylko że mój partner na 100dniówkę nie jest moim TŻem (ale pracujemy nad tym heheh żartuje)
__________________
"Nie widziałam cię już od miesiąca.
I nic.
Jestem może bledsza,
trochę śpiąca
trochę bardziej milcząca
lecz widać można żyć bez powietrza !"

00aga00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-09, 17:05   #2100
BlackAngeell
Zadomowienie
 
Avatar BlackAngeell
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: z domku^
Wiadomości: 1 770
Dot.: Studniówka 2008 część II

Cytat:
Napisane przez 00aga00 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, pisałam tu już o tym, że mój partner miał ubrać bordową koszulę... ja mam czarną sukienkę i bordowe dodatki więc pasowałoby idealnie. Jednak wczoraj radził się siostry (jego modowa wyrocznia, a wg mnie stylistką to ona nie jest...) i wybrała mu białą koszulę i ...srebrny krawat (metaliczny jak on to określił) nie widzę jakoś tego połączenia... ale chyba nie mogę wymagać od niego żeby ubrał się dokładnie tak jak ja chcę...
A jak wasi partnerzy? Czy "pasujecie" do siebie strojem?
powinnas postawić na swoim....wkoncu ty go zapraszasz
a ten metaliczny krawat to nie bardzo wiem do czego będzie mu pasował

ja ide z kolegą a pomimo to nasze stroje idelanie pasują...ja mam ciemno brązowo - złoto - kremową hiszpanke on natomiast jasno kremowy garnitur ciemno brązową koszule i i jasny krawat
napewno bedziemy sie wyróżniać
__________________


"kobita nie kuń. nie musi być pikna. pikne kunie sie w stajni trzyma. kobita, panie, musi być, no, rasowa"



mój mały kramik <3
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...7#post12701007

ZDAŁAM!

Szumacher za kierownicą
BlackAngeell jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:48.