Pierwsze kroczki już za nami, a więc mówić zaczynamy! Mamusie marcowo-kwietniowe 2009 - Strona 70 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-09-07, 07:24   #2071
pentuerka
Rozeznanie
 
Avatar pentuerka
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 802
Dot.: Pierwsze kroczki już za nami, a więc mówić zaczynamy! Mamusie marcowo-kwietniow

Dzień Dobry

Cytat:
Napisane przez cassie24 Pokaż wiadomość
Tun1a gratuluję ząbka!!!

pentuerka gratuluję kroczków
Moja dieta ma się całkiem dobrze przez ostatnie 2 tygodnie waga rosłą mi jak szalona bo zmieniłam tabletki anty i dopiero dwa dni temu zobaczyłam an wadze 62,2kg (po zmianie tabletek znowu miałam 64,5kg będąc na diecie!).
Obecnie mam 5ty dzień diety turbo
Dziękuję za komplement
Mój mąż się bardzo cieszy że schudłam, mam płaski brzuszek (zero cyca) i wreszcie jak coś ubieram to tłuszcz i wałeczki mi nie wychodzą bokami
Ja może pod tym względem jestem "próżna" ale chcę dobrze wyglądać i dobrze się czuć w swoim ciele a do tego potrzebuję rozmiar 36, za długo nosiłam 40-46...

Malutko siedzę na necie bo mój mężunio wrócił na urlop i w zasadzie nie mam nawet czasu włączyć komputer ale na bieżąco czytam co u Was

Pozdrawiam Was i Wasze dzieciaczki!

Cassi mam dokładnie takie samo podejcie do kwestii wyglądu co Ty. Jestem sfrustrowana rozmiarem 42-44 i marzy mi sie powrot do 38-40. Jeszcze pamietam jak to jest miec laski brzuch i brak wyplywajacych boczków Moj mąż też by sie bardzo cieszyl jakbym schudla, chociaz mowi ze kocha mnie taką jaka jestem. A ja tyje zamiast chudnać A te wszystie diety to mi się już mieszaja w glowie.

Jak zeszlas z 46 na 38? Dlugo to trwalo?

Miłego dnia życzę
pentuerka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-07, 08:09   #2072
anya_krk
Zakorzenienie
 
Avatar anya_krk
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 265
GG do anya_krk Wyślij wiadomość przez MSN do anya_krk
Dot.: Pierwsze kroczki już za nami, a więc mówić zaczynamy! Mamusie marcowo-kwietniow

Dzień dobry!

Ja ostatnio nie mamczasu na pisanie, Klaudia zrobiła się potwornie absorbująca. Nic nie moge zrobić nawet zjeść
Jestem drugi dzień na diecie Pierwszy nawet się udał
Wkurza mnie to tycie, ale ja tak mam jak siedzę w domu. Pójde do pracy to schudnę, pomimo pracy siedzącej Tyle, że ja nie chcę żeby przez rok mi się wylewały takie boczki, że szklankę se moge na nich postawić. No istne półki mi wyrosły!!
__________________
Live long and prosper
anya_krk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-07, 08:20   #2073
pentuerka
Rozeznanie
 
Avatar pentuerka
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 802
Dot.: Pierwsze kroczki już za nami, a więc mówić zaczynamy! Mamusie marcowo-kwietniow

[QUOTE=anya_krk;21912394]Dzień dobry!

Ja ostatnio nie mamczasu na pisanie, Klaudia zrobiła się potwornie absorbująca. Nic nie moge zrobić nawet zjeść
Jestem drugi dzień na diecie Pierwszy nawet się udał
Wkurza mnie to tycie, ale ja tak mam jak siedzę w domu. Pójde do pracy to schudnę, pomimo pracy siedzącej Tyle, że ja nie chcę żeby przez rok mi się wylewały takie boczki, że szklankę se moge na nich postawić. No istne półki mi wyrosły!![/QUOTE]

Skąd ja to znam:haha ha:
pentuerka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-07, 08:28   #2074
gabriellao0
Zakorzenienie
 
Avatar gabriellao0
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 5 901
Dot.: Pierwsze kroczki już za nami, a więc mówić zaczynamy! Mamusie marcowo-kwietniow

gratulacje ząbkowe
oby ząbki szły bezobjawowo

ja Wam powiem że ja w ciąży jestem a też mam dość bycia "grubą"
marzą mi się dżinsy! nie muszą być moje 38-36 byle jakie! nawet rozmiar 40-42 moga być ale ja mam tak nisko brzuch że ... żadne dżinsy w grę nie wchodzą bo jak to stwierdził mój Mąż musiałyby to być POŃCZOCHY żeby mnie nie dusiły w brzuch!
ja w leginsach szmatkowych czuję ucisk!

ale co tam jeszcze ze dwa lata i będę laska chyba
gabriellao0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-07, 08:51   #2075
cassie24
Zadomowienie
 
Avatar cassie24
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: DE
Wiadomości: 1 144
Dot.: Pierwsze kroczki już za nami, a więc mówić zaczynamy! Mamusie marcowo-kwietniow

Cześć dziewczyny!

joasia możesz opisać zakładanie wkładki? Z narkozą czy inaczej Ci ją zakładali? I jak się czułaś po założeniu?

pentuerka zejście do rozmiaru 38 trwało półtora roku. W tym intensywne ćwiczenia nawet po 4godziny dziennie...

Ja sobie zrobiłam solidny jadłospis diecie Turbo, kartka wisi na lodówce i trzymam się tej kartki Mam cel i chcę go osiągnąć
__________________
PTP 20 sierpnia 2015
cassie24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-07, 09:31   #2076
pelnia1980
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Dolny Śląsk - Legnica
Wiadomości: 1 538
GG do pelnia1980
Dot.: Pierwsze kroczki już za nami, a więc mówić zaczynamy! Mamusie marcowo-kwietniow

Cytat:
Napisane przez buziaczekk Pokaż wiadomość
Uwazaj zebys tych twardniec nie miala wiecej niz 10 na dobe i zeby nie byly bolesne! A bierzesz cos na to? Kup sobie Aspargin i jak bedzie mocno twardnial to bierz nospe (mozesz 2 naraz)
Ja myslalam ze jak mi da Fenoterol to odstawi Luteine a tu zonk....luteine biore nadal tak samo Luteina + Fenoterol + Aspargin + Isoptin to konskie dawki jakies sa

Co do lozka to gorne lozko ma dluzsza barierke wiec postawi sie Dawidowi ta gore wiec po sciagnieciu drabinki to i tak jest tylko kawaleczek bez niczego wiec nie powinien wypasc, najwyzej cos miekkiego poloze na ziemi dopuki sie nie przyzwyczai

Co do meza to nie przejmuj sie bo moj jest identyczny!! Opis jakbym mojego slyszala z ta roznica ze moj sie nie smieje tylko ma pretensje.....Ale jak on ma lekko zatkany nosek czy pobolewa go glowa to pol apteki wykupuje i zachowuje sie jakby umieral i z lozka nie wychodzi
dziękuję wlasnie dwa dni cale mialam twardy ale lezalam uparcie i powoli miekl... i byl mniej bolesny - nawazylam sobie piwa jak goscie byli - obsluzyc 5 osob i nasza 3 do tego to duzy wysilek dl amnie...

a jak się bawisz ze starszaczkiem w jego pokoju to gdzie siedzicie leżycie??
pelnia1980 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-07, 10:00   #2077
Tun1a
Wtajemniczenie
 
Avatar Tun1a
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Pałuki / Poznań
Wiadomości: 2 949
Dot.: Pierwsze kroczki już za nami, a więc mówić zaczynamy! Mamusie marcowo-kwietniow

Cytat:
Napisane przez pentuerka Pokaż wiadomość
Tunia Gratuluje ząbka
To ja tez się pochalę. W sobotę Ewa przeszła sama 3 metry. Wiem, że dla Was to od dawna normalka. Dla mnie wielkie wydarzenie. Teraz chodzi za rączkę. To tyle... ja jak zwykle wpadam na chwilkę, zeby poczytac co u Was.
Ewa niebawem będzie biegać

Dziękujemy za gratulacje

Buziaczek fajne to łóżko i wazie czego szuflada.... można 3 dziecko przechowywać

Joasia za niemiecki !

Anya ja się nie dziwię, że jesteś na diecie, skoro Klaudia Ci jeść nie daje
__________________
Oleńka
Na dwa domy
Tun1a jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-09-07, 15:02   #2078
gabriellao0
Zakorzenienie
 
Avatar gabriellao0
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 5 901
Dot.: Pierwsze kroczki już za nami, a więc mówić zaczynamy! Mamusie marcowo-kwietniow

Cassi ja podziwiam Ciebie za te diety, ćwiczenia
ja mam niby chęci ale woli nie mam
i zawsze sobie tylko obiecuje
i tak myślę, że gdybym się roztyła to już nie schudnę bo nie mam tej siły
gabriellao0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-07, 15:53   #2079
cassie24
Zadomowienie
 
Avatar cassie24
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: DE
Wiadomości: 1 144
Dot.: Pierwsze kroczki już za nami, a więc mówić zaczynamy! Mamusie marcowo-kwietniow

Cytat:
Napisane przez gabriellao0 Pokaż wiadomość
Cassi ja podziwiam Ciebie za te diety, ćwiczenia
ja mam niby chęci ale woli nie mam
i zawsze sobie tylko obiecuje
i tak myślę, że gdybym się roztyła to już nie schudnę bo nie mam tej siły
gabi nie ma co podziwiać, trzeba się brać za siebie póki można coś z tym zrobić bo niestety z w wiekiem jest to coraz trudniejsze.
Ja tego nie robię dla kogoś tylko sama dla siebie i własnego zdrowia.
Wiem też że mąż jest ze mnie dumny a ja jestem szczęśliwa, szczęśliwa mam to mama pełna energii a to znowu plusy wobec moich dzieci
Fajnie jest być taką sexi mamuśką w mini spódniczce i na obcasach
Gdybym ponownie ważyła tyle ile jeszcze kilka tygodni temu wpadłabym w depresję...
__________________
PTP 20 sierpnia 2015
cassie24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-07, 19:29   #2080
gabriellao0
Zakorzenienie
 
Avatar gabriellao0
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 5 901
Dot.: Pierwsze kroczki już za nami, a więc mówić zaczynamy! Mamusie marcowo-kwietniow

Cytat:
Napisane przez cassie24 Pokaż wiadomość
gabi nie ma co podziwiać, trzeba się brać za siebie póki można coś z tym zrobić bo niestety z w wiekiem jest to coraz trudniejsze.
Ja tego nie robię dla kogoś tylko sama dla siebie i własnego zdrowia.
Wiem też że mąż jest ze mnie dumny a ja jestem szczęśliwa, szczęśliwa mam to mama pełna energii a to znowu plusy wobec moich dzieci
Fajnie jest być taką sexi mamuśką w mini spódniczce i na obcasach
Gdybym ponownie ważyła tyle ile jeszcze kilka tygodni temu wpadłabym w depresję...
ja przed ciąża miałam wagę 58-60 i wyglądałam z taką dobrze
po ciąży 60-62 i masssakra a przecież ogólnie żadna różnica

teraz będzie jeszcze gorzej bo w pierwszej ciąży to jadłam bardziej zdrowo, nie piłam gazowanego, nie pożerałam ton słodyczy
teraz już widzę zaczątki rozstępów na brzuchu i jakiś celulit na rozrastających się udach
i co? i dalej się obżeram
aktuanie wpitoliłam milkę cała
gabriellao0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-07, 19:39   #2081
pentuerka
Rozeznanie
 
Avatar pentuerka
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 802
Dot.: Pierwsze kroczki już za nami, a więc mówić zaczynamy! Mamusie marcowo-kwietniow

Cytat:
Napisane przez gabriellao0 Pokaż wiadomość
ja przed ciąża miałam wagę 58-60 i wyglądałam z taką dobrze
po ciąży 60-62 i masssakra a przecież ogólnie żadna różnica

teraz będzie jeszcze gorzej bo w pierwszej ciąży to jadłam bardziej zdrowo, nie piłam gazowanego, nie pożerałam ton słodyczy
teraz już widzę zaczątki rozstępów na brzuchu i jakiś celulit na rozrastających się udach
i co? i dalej się obżeram
aktuanie wpitoliłam milkę cała
Gabi szybko zrzucisz. Bedzie dobrze. Pamietam Twoje zdjecia, masz bardzo zgrabne nogi, laska jestes. Teraz myśl o swoim synku
pentuerka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-09-07, 21:10   #2082
pelnia1980
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Dolny Śląsk - Legnica
Wiadomości: 1 538
GG do pelnia1980
Dot.: Pierwsze kroczki już za nami, a więc mówić zaczynamy! Mamusie marcowo-kwietniow

jestem dzis strasznie zmeczona a za wiele nie zrobilam...
psych, siadlam jak T. sie cisnie w kurtce ktora jeszcze trzy dni temu byla luzna!!
kombinuje czy mu kupowac nowa czy juz zimowke zakladac w te mroziki poranne...

a wy jak ubieracie dz?
w jakie kurtki?

no i dzis byl w zlobku do 14 wiec spal sobie i obiad wcinal ale ja malo co po niego nie poszlam szybciej, tak mi go brakuje zwlaszcza jak zamiatam i nie ma kto mi podac zmiotki hehe
jednak powiedzieli ze Tosiu zachowuje sie jak stary zlobkowicz co mnie bardzo ucieszylo

pozdrawiam was cieplo, CASSI a tobie szczegolne gratulacje za sile walki!! ehhh ja to nawet nie chce o sobie gadac mam taka nadwage :/ jedyne co mnie pociesza to fakt ze jestem w rozpoczetym 7 mies. i i mam dopiero (jak dla mnie dopiero ) 7 kg na plusie
pelnia1980 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-08, 07:42   #2083
gabriellao0
Zakorzenienie
 
Avatar gabriellao0
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 5 901
Dot.: Pierwsze kroczki już za nami, a więc mówić zaczynamy! Mamusie marcowo-kwietniow

ja mam już coś ponad 10 kg na plusie
a to jakoś 22 tydz. dopiero
gabriellao0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-08, 07:57   #2084
anya_krk
Zakorzenienie
 
Avatar anya_krk
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 265
GG do anya_krk Wyślij wiadomość przez MSN do anya_krk
Dot.: Pierwsze kroczki już za nami, a więc mówić zaczynamy! Mamusie marcowo-kwietniow

dzien dobry!!

ale miałam wczoraj super spacer po południu... Klaudia sobie wymyśliła, że chce siedzieć na przystanku mpk Siedziałyśmy ze 40 minut i w końcu ją już na siłę wzięłam. Jedna pani się jej spodobała, rany jak ją zaczepiała a to buta jej pokazywała, a to drugiego a na koniec podeszła do niej i zaczęła macać spodnie. Kobieta była z córeczką - jej Klaudia też nie odpuściła, zmacała jej zamek i guziki - oczywiście za ich zgodą

Pełnia ja na razie kupiłam taką cieplejszą kurteczkę na polarze i pod to zakładam sweter. Na zimowe ciuchy i zakupy moim zdaniem jeszcze będzie czas.

Za to nocami marznie ubieram ją jak na Syberię bo się z kołdry rozkopuje. Dzisiaj o 4 dostała czkawkę i chciała się bawić, ale ją wzięłam do nas i trochę na siłę przytrzymałam i zajarzyła, że jeszcze nie wstajemy. Leżała głaskała mnie po twarzy i mówiła mama a potem zasnęła u mnie na klacie i mnie przydusiła trochę
Miałam iść na spacer z koleżankami i chyba chmurzy się. Co za badziewna pogoda

---------- Dopisano o 08:57 ---------- Poprzedni post napisano o 08:54 ----------

Cytat:
Napisane przez gabriellao0 Pokaż wiadomość
ja mam już coś ponad 10 kg na plusie
a to jakoś 22 tydz. dopiero
a w poprzedniej ciązy?
__________________
Live long and prosper
anya_krk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-08, 08:17   #2085
cassie24
Zadomowienie
 
Avatar cassie24
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: DE
Wiadomości: 1 144
Dot.: Pierwsze kroczki już za nami, a więc mówić zaczynamy! Mamusie marcowo-kwietniow

Cześć dziewczyny!
Ja mam za sobą fatalną noc, znowu... kiedy to się wkońcu skończy...?
Pogoda też optymistycznie nie nastraja a zimno jak cholera :/

Miłego dnia!
__________________
PTP 20 sierpnia 2015
cassie24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-08, 09:15   #2086
gabriellao0
Zakorzenienie
 
Avatar gabriellao0
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 5 901
Dot.: Pierwsze kroczki już za nami, a więc mówić zaczynamy! Mamusie marcowo-kwietniow

Z Kają startowałam z wagi miedzy 56-60
dokładnie nie wiem ile
a skończyłam na 81 kg

teraz startowałam 60-62 i już mam 10 kg na plusie!

a ja mam dziś mały sukces
Kaja poszła spać o 20.00 i o 5.00 przytuptała do nas i spała dalej do 6.30 jakoś
nie wstałam do niej w nocy ani razu
do żłobka poszła i znów ryk przy oddawaniu pani
ale panie twierdzą, że już jak wyjdę to moje dziecko jest jedno z najfajniejszych i najmniej płaczących
że jada bardzo ładnie szybko zasypia (na bardzo krótko ale szybko)
ogólnie złego słowa nie powiedzą

tyle mnie pociesza
gabriellao0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-08, 11:22   #2087
jo@n@
Zakorzenienie
 
Avatar jo@n@
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 3 496
GG do jo@n@
Dot.: Pierwsze kroczki już za nami, a więc mówić zaczynamy! Mamusie marcowo-kwietniow

Oczywiście zaraziłam się katarem od Bartka i tak sobie we dwójke smarkolimy
Zimno jak nie wiem co.

Czoornoo jak czytasz to najlepszego na nowej drodze życia (spóźnione ale szczere )
I najważniejsze jak tam noc poślubna
__________________

If you're out on the road
Feeling lonely and so cold
All you have to do is call my name
And I'll be there on the next train

jo@n@ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-08, 11:33   #2088
gabriellao0
Zakorzenienie
 
Avatar gabriellao0
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 5 901
Dot.: Pierwsze kroczki już za nami, a więc mówić zaczynamy! Mamusie marcowo-kwietniow

Cytat:
Napisane przez jo@n@ Pokaż wiadomość
Czoornoo jak czytasz to najlepszego na nowej drodze życia (spóźnione ale szczere )
I najważniejsze jak tam noc poślubna
kurna rzeczywiście
czorno nam się "wychajtało"


Ja z pytaniem:
też Wam w ciąży przysyłali Twojego Maluszka za friko???

Z Kajką jak byłam dostałam tak jakoś ze 3-4 numery zupełnie za darmo!
Myślałam, że adres pomylili i mi ślą zamiast komuś tam.
Ale teraz też dostaję! Już trzy mi przysłali!!!

a ja nigdy nic nie kupowałam nie prenumerowałam ani nic z tych rzeczy!!! jakiś kurna "zbieg okoliczności"???
gabriellao0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-08, 11:41   #2089
cassie24
Zadomowienie
 
Avatar cassie24
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: DE
Wiadomości: 1 144
Dot.: Pierwsze kroczki już za nami, a więc mówić zaczynamy! Mamusie marcowo-kwietniow

Widziałam czorno na fotkach na nk

gabi ja dostawałam maluszka od porodu przez 6 miesięcy po obu porodach. Z Kevinem jakoś po dwóch latach znowu mi przez pół roku przysyłali. Tam na drugiej chyba stronie pisze że w "wyniku losowania wybraliśmy Panią do otrzymywania bezpłatnego maluszka prez 6 miesięcy" jakoś tak

A mnie ząb boli jak może boleć ząb który był robiony w czerwcu łącznie z antybiotykiem w zębie??? Zwariuje... Do dentysty dopiero w poniedziałek mogę iść.
__________________
PTP 20 sierpnia 2015
cassie24 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-09-08, 12:20   #2090
mati393
Rozeznanie
 
Avatar mati393
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomości: 684
Dot.: Pierwsze kroczki już za nami, a więc mówić zaczynamy! Mamusie marcowo-kwietniow

Dzien dobry,

nie nadrobie zaleglosci. Mikolaj po szczepionce mial goraczke przez 3 dni po 38-39 stopni. Poszlam do lekarza okazalo sie, ze dodatkowo ma infekcje gardla a na koniec dostal wysypki na calym ciele.

Maz pracuje od 6 rana do 22 bo maja jakas akcje w pracy i wszyscy tylkami trzęsą. Caly dzien sama z Mikolajem nie wyrabiam, nie mam sily, dlatego wczoraj zostalam u rodzicow na noc.

Gabi- ja tez mam 10 kg na plusie, jeszcze 6 kg brakuje zebym wazyla tyle co z Mikolajem, pewnie dociagne bo tez jem niezdrowo

Uciekam sie polozyc poki dziecko spi.
mati393 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-08, 13:17   #2091
czoornoo
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 3 812
GG do czoornoo
Dot.: Pierwsze kroczki już za nami, a więc mówić zaczynamy! Mamusie marcowo-kwietniow

witam
Cytat:
Napisane przez jo@n@ Pokaż wiadomość
Czoornoo jak czytasz to najlepszego na nowej drodze życia (spóźnione ale szczere )
I najważniejsze jak tam noc poślubna
jak to jak? tak byc powinno... hotel... i dluga noc byla
Cytat:
Napisane przez gabriellao0 Pokaż wiadomość
kurna rzeczywiście
czorno nam się "wychajtało"

Cytat:
Napisane przez cassie24 Pokaż wiadomość
Widziałam czorno na fotkach na nk
szpieg



ja maluszka do tej pory dostaje za darmo co miesiac


a tak (jakby ktos pytal )to u nas po staremu. Igorek duzy chlopczyk tylko psoci. ktos go nawet nauczyl pokazywac srodkowy palec (wiem kto-tzta siostra ). tylko ze on wyciaga palec wskazujacy i przy tym mowi "pa ku"
mowi tez kotek,cukierek i nauczyl sie ode mnie zamknij sie
zawsze jak pies szczeka to ja jej mowie zeby sie zamknela i Igorek to ode mnie sciagnal nie mowi tego tak dokladnie ale idzie zrozumiec
zdarza mu sie tez zawolac siusiu na nocnik.
ale ostatnio czesciej wola jak mu sie baka chce puscic.
wola "mama si si" ,sadzam go,on pierdnie wstaje,patrzy w nocnik i mowi "gdzie?nie ma"
tak wiec mamy z nim wesolo.

a my z tztem od polowy sierpnia sie nie zabezpieczamy
__________________

czoornoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-08, 13:46   #2092
cassie24
Zadomowienie
 
Avatar cassie24
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: DE
Wiadomości: 1 144
Dot.: Pierwsze kroczki już za nami, a więc mówić zaczynamy! Mamusie marcowo-kwietniow

czorno to w takim razie czekamy na wieści o nowym lokatorze w brzuszku jak go zmajstrujecie co raczej nieuniknione
__________________
PTP 20 sierpnia 2015
cassie24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-08, 14:07   #2093
anya_krk
Zakorzenienie
 
Avatar anya_krk
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 265
GG do anya_krk Wyślij wiadomość przez MSN do anya_krk
Dot.: Pierwsze kroczki już za nami, a więc mówić zaczynamy! Mamusie marcowo-kwietniow

Cytat:
Napisane przez czoornoo Pokaż wiadomość
witam

jak to jak? tak byc powinno... hotel... i dluga noc byla



szpieg



ja maluszka do tej pory dostaje za darmo co miesiac


a tak (jakby ktos pytal )to u nas po staremu. Igorek duzy chlopczyk tylko psoci. ktos go nawet nauczyl pokazywac srodkowy palec (wiem kto-tzta siostra ). tylko ze on wyciaga palec wskazujacy i przy tym mowi "pa ku"
mowi tez kotek,cukierek i nauczyl sie ode mnie zamknij sie
zawsze jak pies szczeka to ja jej mowie zeby sie zamknela i Igorek to ode mnie sciagnal nie mowi tego tak dokladnie ale idzie zrozumiec
zdarza mu sie tez zawolac siusiu na nocnik.
ale ostatnio czesciej wola jak mu sie baka chce puscic.
wola "mama si si" ,sadzam go,on pierdnie wstaje,patrzy w nocnik i mowi "gdzie?nie ma"
tak wiec mamy z nim wesolo.

a my z tztem od polowy sierpnia sie nie zabezpieczamy
dla Igorka.

i czekamy z niecierpliwością na rodzeństwo dla niego

A ja maluszka dopiero od stycznia dostaję.
__________________
Live long and prosper
anya_krk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-08, 14:53   #2094
monix0
Zakorzenienie
 
Avatar monix0
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: południe
Wiadomości: 3 612
Dot.: Pierwsze kroczki już za nami, a więc mówić zaczynamy! Mamusie marcowo-kwietniow

Mati,Czorno,dla Igorelka wielkie brawa
ja maluszka dostałam moze z 4 razy....
czesc dziewczyny!
Jo@n@ szybkiego pozbycia sie kataru życze
Alkamorko.....
__________________
[COLOR="Navy"][B]
cel I 59 - 5.08.2013
cel II 55
monix0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-08, 14:57   #2095
anya_krk
Zakorzenienie
 
Avatar anya_krk
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 265
GG do anya_krk Wyślij wiadomość przez MSN do anya_krk
Dot.: Pierwsze kroczki już za nami, a więc mówić zaczynamy! Mamusie marcowo-kwietniow

Jo@n@
monix ( a co, jak sie całujemy to się całujmy )
__________________
Live long and prosper
anya_krk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-08, 15:04   #2096
monix0
Zakorzenienie
 
Avatar monix0
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: południe
Wiadomości: 3 612
Dot.: Pierwsze kroczki już za nami, a więc mówić zaczynamy! Mamusie marcowo-kwietniow

Cytat:
Napisane przez anya_krk Pokaż wiadomość
Jo@n@
monix ( a co, jak sie całujemy to się całujmy )

to jeszcze dla Klaudusi od męża
__________________
[COLOR="Navy"][B]
cel I 59 - 5.08.2013
cel II 55
monix0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-08, 19:31   #2097
anya_krk
Zakorzenienie
 
Avatar anya_krk
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 265
GG do anya_krk Wyślij wiadomość przez MSN do anya_krk
Dot.: Pierwsze kroczki już za nami, a więc mówić zaczynamy! Mamusie marcowo-kwietniow

Cytat:
Napisane przez monix0 Pokaż wiadomość

to jeszcze dla Klaudusi od męża
i dla Najlepszego od Klaudusi
__________________
Live long and prosper
anya_krk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-08, 19:34   #2098
gabriellao0
Zakorzenienie
 
Avatar gabriellao0
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 5 901
Dot.: Pierwsze kroczki już za nami, a więc mówić zaczynamy! Mamusie marcowo-kwietniow

Cytat:
Napisane przez czoornoo Pokaż wiadomość

a my z tztem od polowy sierpnia sie nie zabezpieczamy
no to kciuki trzymamy
za dziewczynkę? tak do kompletu

Cassi na moim maluszku nie ma nic o zadnym "wylosowaniu"
przeszukałam "poprzednio" i teraz też. I ja go dostawałam w ciąży będąc. Jak mnie mogli wylosować? jak ja wtedy "nie miałam dziecka"!
teraz niby też nie mam

no to mnie to moje żłobkowanie będzie kosztowało we wrześniu jakieś 300-350 zł masakra

Czorno
a co z pracą? Bo ja jak zwykle nie pamiętam. Pracujesz? Masz umowę? Na jaki czas?

Mati
ja też bankowo dobiję do poprzedniej wagi a coś czuje że "zdrowo" ją przebije

---------- Dopisano o 20:34 ---------- Poprzedni post napisano o 20:33 ----------

i kto wie co się stało z Buziakiem
wcięło ją czy jak???
gabriellao0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-08, 19:44   #2099
czoornoo
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 3 812
GG do czoornoo
Dot.: Pierwsze kroczki już za nami, a więc mówić zaczynamy! Mamusie marcowo-kwietniow

gabi
pewnie ze chcialabym dziewczynke do kompletu
prace mam. tzn mam do konca pazdziernika umowe na czas probny. wyczytalam ze jak w tym czasie zajde w ciaze to musza przedluzyc umowe do dnia porodu,potem placi mi zus. ale zaczelismy sie teraz starac bo wiadomo-pewnie nie od razu sie uda i zdarze na poczatku listopada dostac umowe na 5 lat oby...
__________________

czoornoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-08, 20:05   #2100
spicegirl
Zadomowienie
 
Avatar spicegirl
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 1 872
GG do spicegirl
Dot.: Pierwsze kroczki już za nami, a więc mówić zaczynamy! Mamusie marcowo-kwietniow

Cytat:
Napisane przez gabriellao0 Pokaż wiadomość
moje nowe włosy
pasemkowate
swietnie! a jak odwaznie!

Cytat:
Napisane przez Tun1a Pokaż wiadomość
http://demotywatory.pl/2062329?ref=nf
Ja pamiętam jak byłam starsza, że chłopaki podnosiły spódniczki. Strasznie się tego bałam. Aż mi babcia powiedziała, że mam podnieść spódniczkę i zapytać: o to chodziło?
No i już mi nie podnosili, a ja juz nie uciekałam symulując że głowa mnie boli
od babci takie rady?

Przepraszam, ze znowu zniknelam, ale nie slyszalam nic na temat tej pracy i sie tak stresuje ze sie na niczym skupic nie moge.
A juz sobie tak fajnie wymyslilam, ze popracuje rok i sobie zajde.... ehh... Tak to jest jak sie czlowiek nastawi. A tu guzik
Wpadne jak sie uspokoje i przestane panicznie co minute sprawdzac maila firmowego, prywatnego i komorke...
__________________
I'm very definitely a woman and I enjoy it. - Marilyn Monroe

Juleczka

Maleństwo




spicegirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:10.