Twoje najlepiej wydane pieniądze, czyli co okazało się bardzo dobrym wydatkiem? - Strona 70 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2023-01-21, 10:55   #2071
Lottie69
Zakorzenienie
 
Avatar Lottie69
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 13 308
Dot.: Twoje najlepiej wydane pieniądze, czyli co okazało się bardzo dobrym wydatkiem?

Cytat:
Napisane przez Wenress Pokaż wiadomość
Co czujecie na tych matach? Serio takie uczucie że leży się na kolcach? Nie spinacie się przez to?

Ja mam tylko zwykły roller i już na nim muszę się skupić na rozluźnieniu chociaż działa super, na kolce to nie wiem czy bym w ogóle weszła ...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Na początku tak, po kilku minutach przychodzi uczucie Mega rozluźnienia. No i chwilę piecze /kłuje, jak się zejdzie, ale wtedy położyć się na chłodną podłogę lub pościel to nieziemskie uczucie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Lottie69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-01-21, 12:35   #2072
Lasagna_ze_szpinakiem
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 1 480
Dot.: Twoje najlepiej wydane pieniądze, czyli co okazało się bardzo dobrym wydatkiem?

Cytat:
Napisane przez Wenress Pokaż wiadomość
Co czujecie na tych matach? Serio takie uczucie że leży się na kolcach? Nie spinacie się przez to?

Ja mam tylko zwykły roller i już na nim muszę się skupić na rozluźnieniu chociaż działa super, na kolce to nie wiem czy bym w ogóle weszła ...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Przy samym układaniu się na niej czuje igiełki, ale to nie jest taki ból jakbyś igłami prawdziwymi się potraktowała Podczas leżenia ja czuję ciepło, mniej więcej po 20 min juz mi się chce spać i kilka razy na tym się zdrzemnęłam Tam gdzie mnie boli szczególnie, czuję większy dyskomfort ale to nie jest coś, czego nie można wytrzymać, taki jakby przyjemny ból. Po zejściu z maty czuję się jak po ćwiczeniach - rozluźniona, taka lekka i newralgiczne miejsca mnie nie bolą. Zwykle potem idę spać i też zasypiam bardzo szybko po takim zabiegu (może też ma jakiś wpływ). Gdy robię to wcześniej, to często na to idzie jeszcze naświetlanie lampa solux bolesnego miejsca. Całość daje super efekt

Wysłane z mojego Redmi Note 8 Pro przy użyciu Tapatalka
Lasagna_ze_szpinakiem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-01-21, 12:39   #2073
967f3601e527e8d89f0729c53155db34a99f48cb_63dafd3d2687d
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2021-06
Wiadomości: 537
Dot.: Twoje najlepiej wydane pieniądze, czyli co okazało się bardzo dobrym wydatkiem?

Odkurzacz automat, choć żałuję że nie nowszy model.
Zmywarka.
967f3601e527e8d89f0729c53155db34a99f48cb_63dafd3d2687d jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-01-21, 12:54   #2074
Pusheen_
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2021-12
Wiadomości: 4 656
Dot.: Twoje najlepiej wydane pieniądze, czyli co okazało się bardzo dobrym wydatkiem?

Cytat:
Napisane przez Wenress Pokaż wiadomość
Co czujecie na tych matach? Serio takie uczucie że leży się na kolcach? Nie spinacie się przez to?

Ja mam tylko zwykły roller i już na nim muszę się skupić na rozluźnieniu chociaż działa super, na kolce to nie wiem czy bym w ogóle weszła ...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja na plecach nie czuję prawie nic, tzn. dopiero po 15 czy 20 minutach przychodzi uczucie dyskomfortu i wtedy maty spod pleców się pozbywam.

No i raz usiadłam też na macie pozostawionej na krześle przy kompie (bo zawsze tam mam jakiś mały koc), no i co do to odczuć...to cóż, jakby paliło mi się pod pupą

Wysłane z mojego SM-A202F przy użyciu Tapatalka
Pusheen_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-01-21, 17:55   #2075
Pani_Robot
Śnięta Mucha
 
Avatar Pani_Robot
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: Z dziury
Wiadomości: 10 797
Dot.: Twoje najlepiej wydane pieniądze, czyli co okazało się bardzo dobrym wydatkiem?

U mnie przyjemne rozluźnienie, a pod koniec trochę swędzi i się czasem podrapię tymi kolcami jeżdżąc plecami na boki (bardzo satysfakcjonujące ). Wtedy mogę jeszcze kilka minut poleżeć. Po sesji znikają bóle od złej postawy. Ja też zasypiam, ale myślałam, że to przez medytację, bo zawsze włączam Headspace na sesję. I tak jak dziewczyny piszą - uczucie igiełek jest tylko w momencie kładzienia się.

Bóle głowy to cholerstwo jak ból brzucha - mogą mieć tyle różnych przyczyn Mój ex miał problem ze... zgryzem, a bolał go oczodół do tego stopnia, że bywaliśmy na SOR regularnie. U mnie prawdopodobnie guz przysadki. Tępy ból w okolicy zatok czołowych. Często chodzę sobie z opaską na Rambo pod którą mam żelowy wkład do lodówki turystycznej.


Poduszka ortopedyczna - zgadzam się, świetny zakup


Teraz chodzi za mną eliptyk. Kiedyś kupiłam bez rozeznania i był fatalny, teraz celuję w Kettlera używanego lub maszynę z Decathlonu - przymierzałam się, jest cicha, płynna i stabilna.


Warte swoich pieniędzy były UGGi - na mroźne dni do noszenia na gołe stopy - idealnie zachowują temperaturę, są super komfortowe. Ale tylko na suche pogody.

Słyszałam, że podobną inwestycją są puchowe kurtki, ale z puchu, a nie pierza.
__________________
Everyone you meet is fighting a battle inside you know nothing about
Be kind. Always

Wyzwanie Czytelnicze 25 / 34 (26)
Wyzwanie Filmowe
5 / 100
100 książek w 2023 92 / 55

Pani_Robot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-01-21, 18:33   #2076
Lasagna_ze_szpinakiem
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 1 480
Dot.: Twoje najlepiej wydane pieniądze, czyli co okazało się bardzo dobrym wydatkiem?

Cytat:
Napisane przez Pani_Robot Pokaż wiadomość
Miesien gruszkowaty moze? U mnie to sie okazało uciskiem źle ustawionej miednicy na kregosłup. Tez była linia lędźwie-biodro, jak rwa kulszowa.
Pani_Robot tak wracając do tego posta- czy udało Ci się pozbyć tego bólu na dobre? W sensie czy ktoś ustawił Ci te miednice prawidłowo i ból zniknął? Pytam bo mam nadzieję, że mi przejdzie po tej terapii u osteopaty, bo meczę się z tym już prawie rok

Wysłane z mojego Redmi Note 8 Pro przy użyciu Tapatalka
Lasagna_ze_szpinakiem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-01-21, 18:37   #2077
08c7cbc1c0d531be9e51934d16bbb4732386b516_63def18200ca5
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2022-03
Wiadomości: 479
Dot.: Twoje najlepiej wydane pieniądze, czyli co okazało się bardzo dobrym wydatkiem?

Cytat:
Napisane przez Pani_Robot Pokaż wiadomość
Teraz chodzi za mną eliptyk. Kiedyś kupiłam bez rozeznania i był fatalny, teraz celuję w Kettlera używanego lub maszynę z Decathlonu - przymierzałam się, jest cicha, płynna i stabilna.
Zastanawiałam się dosyć długo, jaki przyrząd kupić.

Najpierw chciałam bieżnię, bo na siłowni głównie biegałam. Ale niestety, kupno dobrej bieżni domowej wydaje się bardzo trudne. Spędziłam sporo czasu czytając i oglądając recenzje, ale wydaje się, że jak kupujesz coś poniżej 6k zł to od początku wiadomo, że z rok, może dwa przeżyje, ale nie ma co liczyć na więcej. Nie wyobrażam sobie kupować wielkiego ciężkiego sprzętu, żeby za rok był do wywalenia.

Potem miałam pomysł właśnie eliptyka, ale tutaj również kupić coś dobrego poniżej 3-4 k zł jest podobno trudno/ niemożliwe.

W końcu padło na rowerek, bo wydaje się najbezpieczniejszy. Nie ma silnika, mało części elektronicznych (rowerek magnetyczny). Liczę, że przeżyje dobre kilka lat.

Kierując się podobną logiką kupiłam biurko z regulowaną wysokością, ale z mechanicznym podnoszeniem - na kolbkę, nie z silnikami. Jak silnik się zepsuje, takie biurko elektroniczne jest do wyrzucenia (albo użycia jako normalne, nie podnoszone). Budowa takiego na kolbkę jest bardzo łatwa i wyobrażam sobie, że trudno coś zepsuć.

Edytowane przez 08c7cbc1c0d531be9e51934d16bbb4732386b516_63def18200ca5
Czas edycji: 2023-01-21 o 19:39
08c7cbc1c0d531be9e51934d16bbb4732386b516_63def18200ca5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2023-01-21, 23:19   #2078
Pani_Robot
Śnięta Mucha
 
Avatar Pani_Robot
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: Z dziury
Wiadomości: 10 797
Dot.: Twoje najlepiej wydane pieniądze, czyli co okazało się bardzo dobrym wydatkiem?

Cytat:
Napisane przez Lasagna_ze_szpinakiem Pokaż wiadomość
Pani_Robot tak wracając do tego posta- czy udało Ci się pozbyć tego bólu na dobre? W sensie czy ktoś ustawił Ci te miednice prawidłowo i ból zniknął? Pytam bo mam nadzieję, że mi przejdzie po tej terapii u osteopaty, bo meczę się z tym już prawie rok

Wysłane z mojego Redmi Note 8 Pro przy użyciu Tapatalka
Rehabilitacja i wzmocnienie gorsetu mięśniowego, a w praktyce... obcasy wyleciały na Vinted, żadnego dźwigania. Opcjonalnie jak muszę np zanieśc psa na dół do weterynarza, to mam nimesulid, który likwiduje ból, ale można zjeść ok 60-90tabl rocznie. Pewnie można było wadę jakoś korygować w dzieciństwie, ale teraz to nie jest możliwe. Tez dorobiłam się Soluxa. Pierwsze lata pomagał.

Kciuki, żeby u Ciebie to była jednak gruszka, a nie jakies uciski w kręgosłupie. Choć... gruszka może byc tak zbudowana, że ciśnie nerw kulszowy. Wtedy chyba ją rozcinają.

Mnie w koncu diagnozował doświadczony ortopeda - lekarz sportowy.

[1=08c7cbc1c0d531be9e51934 d16bbb4732386b516_63def18 200ca5;89473986]Zastanawiałam się dosyć długo, jaki przyrząd kupić.

Potem miałam pomysł właśnie eliptyka, ale tutaj również kupić coś dobrego poniżej 3-4 k zł jest podobno trudno/ niemożliwe.

W końcu padło na rowerek, bo wydaje się najbezpieczniejszy. Nie ma silnika, mało części elektronicznych (rowerek magnetyczny). Liczę, że przeżyje dobre kilka lat.
[/QUOTE]

Te za 3-4tys model sprzed kilku lat kupisz już za 1500zł używane, więc da się w dobrej cenie coś stabilnego i płynnego mieć do używania domowego. Ok, używam cen sprzed inflacji... Nie mam pojęcia jakie są obecnie
__________________
Everyone you meet is fighting a battle inside you know nothing about
Be kind. Always

Wyzwanie Czytelnicze 25 / 34 (26)
Wyzwanie Filmowe
5 / 100
100 książek w 2023 92 / 55

Pani_Robot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-01-22, 02:12   #2079
08c7cbc1c0d531be9e51934d16bbb4732386b516_63def18200ca5
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2022-03
Wiadomości: 479
Dot.: Twoje najlepiej wydane pieniądze, czyli co okazało się bardzo dobrym wydatkiem?

Cytat:
Napisane przez Pani_Robot Pokaż wiadomość

Te za 3-4tys model sprzed kilku lat kupisz już za 1500zł używane, więc da się w dobrej cenie coś stabilnego i płynnego mieć do używania domowego. Ok, używam cen sprzed inflacji... Nie mam pojęcia jakie są obecnie
Za dużo jestem na grupach porad prawnych, żeby nie widzieć ryzyka kupowania sprzętu z drugiej ręki. Co innego kupić używane ciężary do podnoszenia a co innego sprzęt, który się zużywa.

Pomijając ten praktyczny problem, że te rzeczy są wielkie i ciężkie - nawet w częściach trudno to przemieszczać. Złożony, nie wiem jak mogłabym to przetransportować.
08c7cbc1c0d531be9e51934d16bbb4732386b516_63def18200ca5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-01-22, 04:38   #2080
_Bumblebee_
Wtajemniczenie
 
Avatar _Bumblebee_
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 2 976
Dot.: Twoje najlepiej wydane pieniądze, czyli co okazało się bardzo dobrym wydatkiem?

Elektryczna suszarka do ubrań.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
_Bumblebee_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-01-22, 04:57   #2081
Indecence
nieprzyzwoita
 
Avatar Indecence
 
Zarejestrowany: 2022-04
Wiadomości: 1 119
Dot.: Twoje najlepiej wydane pieniądze, czyli co okazało się bardzo dobrym wydatkiem?

szybkowar - bigos mam w 35 minut
Indecence jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2023-01-22, 07:28   #2082
Lasagna_ze_szpinakiem
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 1 480
Dot.: Twoje najlepiej wydane pieniądze, czyli co okazało się bardzo dobrym wydatkiem?

Cytat:
Napisane przez Pani_Robot Pokaż wiadomość
Rehabilitacja i wzmocnienie gorsetu mięśniowego, a w praktyce... obcasy wyleciały na Vinted, żadnego dźwigania. Opcjonalnie jak muszę np zanieśc psa na dół do weterynarza, to mam nimesulid, który likwiduje ból, ale można zjeść ok 60-90tabl rocznie. Pewnie można było wadę jakoś korygować w dzieciństwie, ale teraz to nie jest możliwe. Tez dorobiłam się Soluxa. Pierwsze lata pomagał.

Kciuki, żeby u Ciebie to była jednak gruszka, a nie jakies uciski w kręgosłupie. Choć... gruszka może byc tak zbudowana, że ciśnie nerw kulszowy. Wtedy chyba ją rozcinają.

Mnie w koncu diagnozował doświadczony ortopeda - lekarz sportowy.



Te za 3-4tys model sprzed kilku lat kupisz już za 1500zł używane, więc da się w dobrej cenie coś stabilnego i płynnego mieć do używania domowego. Ok, używam cen sprzed inflacji... Nie mam pojęcia jakie są obecnie
Dzięki za info. Mnie złapało po 2 latach siedzenia w złej pozycji na kanapie na pracy zdalnej (więc sama sobie wyhodowalam ten ból ). Jak sieknelo, to już konkretnie. Zauważam, że tylko po rozkurczowych mam większą ulgę, więc pewnie przykurcz tego mięśnia też u mnie (no i mam jedną nogę ciut krótszą od drugiej co pewnie też się przyczynia). Będę działać w każdym razie


A jeszcze tak się zastanawiam czy ma ktoś z Was może multicookera i też uważa go za zakup życia? Zastanawiam się nad kupnem (chcę coś co może mi od razu też upiec chleb/ciasto/zrobić potrawę bez konieczności wyciągania jak np z termom*).

Wysłane z mojego Redmi Note 8 Pro przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez Lasagna_ze_szpinakiem
Czas edycji: 2023-01-22 o 07:30
Lasagna_ze_szpinakiem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-01-22, 11:15   #2083
skara
Zakorzenienie
 
Avatar skara
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Hiszpania
Wiadomości: 5 109
Dot.: Twoje najlepiej wydane pieniądze, czyli co okazało się bardzo dobrym wydatkiem?

Ja mam multicookera Crockpot i choć nie uważam za zakup życia, to urządzonko lubię. Tam się chleba czy ciasta raczej nie robi, szybciej różne dania jednogarnkowe, w wersji szybko lub wolnowaru, coś na parze itp.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
skara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-01-22, 11:25   #2084
Cytokina
Interleukina Druga
 
Avatar Cytokina
 
Zarejestrowany: 2015-10
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 1 811
Dot.: Twoje najlepiej wydane pieniądze, czyli co okazało się bardzo dobrym wydatkiem?

Po półtorej miesiaca użytkowania - TM.
Miesięczna rata na spokojnie się nam zwrociła przez zmniejszenie ilości zamawianego żarcia. Ogólne wydatki na żywność z kolei nie wzrosły jakoś znacząco pomimo praktycznie codziennego gotowania, bo znacznie mniej jedzenia nam się marnuje. Dieta zdrowsza, bo bogatsza w warzywa, a z mniejszą ilością mięcha. W końcu czuję, że robię w kuchni coś konktertnego zamiast chaotycznie się miotać. Oszczędność czasu - bezcenna.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Cytokina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-01-22, 11:26   #2085
Norluka
Wtajemniczenie
 
Avatar Norluka
 
Zarejestrowany: 2022-07
Wiadomości: 2 049
Dot.: Twoje najlepiej wydane pieniądze, czyli co okazało się bardzo dobrym wydatkiem?

Cytat:
Napisane przez _Bumblebee_ Pokaż wiadomość
Elektryczna suszarka do ubrań.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Też bym chciała kupić, ale nie maj gdzie postawić :-/
Cytat:
Napisane przez skara Pokaż wiadomość
Ja mam multicookera Crockpot i choć nie uważam za zakup życia, to urządzonko lubię. Tam się chleba czy ciasta raczej nie robi, szybciej różne dania jednogarnkowe, w wersji szybko lub wolnowaru, coś na parze itp.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja się właśnie zastanawiam, czy kupić wolnowar, czy multicookera.
Najbardziej zależy mi na funkcji wolnowaru i mam dylemat.

Wysłane z mojego M2004J19C przy użyciu Tapatalka
Norluka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-01-22, 11:29   #2086
Lasagna_ze_szpinakiem
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 1 480
Dot.: Twoje najlepiej wydane pieniądze, czyli co okazało się bardzo dobrym wydatkiem?

Cytat:
Napisane przez skara Pokaż wiadomość
Ja mam multicookera Crockpot i choć nie uważam za zakup życia, to urządzonko lubię. Tam się chleba czy ciasta raczej nie robi, szybciej różne dania jednogarnkowe, w wersji szybko lub wolnowaru, coś na parze itp.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Właśnie ja znalazłam wersję Tefala z funkcją pieczenia ciast i chleba między innymi. I się zastanawiam czy sobie sprawić na urodziny bo wydaje mi się to spoko pomysłem na szybki obiad wracając np z pracy o 17 (tak żeby się za dużo nie zmęczyć, a jednak zrobić coś domowego) Co najczęściej gotujesz w swoim?

Wysłane z mojego Redmi Note 8 Pro przy użyciu Tapatalka
Lasagna_ze_szpinakiem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-01-22, 11:54   #2087
skara
Zakorzenienie
 
Avatar skara
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Hiszpania
Wiadomości: 5 109
Dot.: Twoje najlepiej wydane pieniądze, czyli co okazało się bardzo dobrym wydatkiem?

Cytat:
Napisane przez Lasagna_ze_szpinakiem Pokaż wiadomość
Właśnie ja znalazłam wersję Tefala z funkcją pieczenia ciast i chleba między innymi. I się zastanawiam czy sobie sprawić na urodziny bo wydaje mi się to spoko pomysłem na szybki obiad wracając np z pracy o 17 (tak żeby się za dużo nie zmęczyć, a jednak zrobić coś domowego) Co najczęściej gotujesz w swoim?

Wysłane z mojego Redmi Note 8 Pro przy użyciu Tapatalka
Jako że pracuję zdalnie to najczęściej używam opcji szybkowarowej, bo robię od ręki. Coś tam podsmażam, wrzucam produkty, zamykam pokrywę i po kilkunastu minutach jedzenie gotowe. Najczęściej robię dania jednogarnkowe, już z ziemniakami, kaszą czy ryżem. Opcja wolnowarowa też jest fajna, wszystko wychodzi mięciutkie, tyle że mi godzinowo nie pasuje. Ale jeśli Ty będziesz wstawiać obiad akurat przed wyjściem do pracy i wrócisz po 8-10 godzinach, to będzie super. Ciast nie robię, bo nie widzę sensu czekać 4 godzin, jeśli w piekarniku to samo wyjdzie po 40 minutach. Robię czasem warzywa na parze, to jest chwila, wychodzą super.
Ja lubię multicookera właśnie za kilka funkcji, czasami jest potrzeba zrobić coś wolno, czasami szybko, pod tym względem ma przewagę nad wolnowarem.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
skara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-01-22, 12:26   #2088
_Bumblebee_
Wtajemniczenie
 
Avatar _Bumblebee_
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 2 976
Dot.: Twoje najlepiej wydane pieniądze, czyli co okazało się bardzo dobrym wydatkiem?

Cytat:
Napisane przez Norluka Pokaż wiadomość
Też bym chciała kupić, ale nie maj gdzie postawić :-/
Jest możliwość postawienia suszarki bezpośrednio na pralce przy użyciu specjalnego łącznika.

https://allegro.pl/oferta/uniwersaln...60-11177616018

Oczywiście trzeba dobrać odpowiedni łącznik do twojej pralki, no i warunek, że to musi być pralka pełnowymiarowa z załadunkiem od przodu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
_Bumblebee_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-01-22, 12:51   #2089
stotek
Zakorzenienie
 
Avatar stotek
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: zewsząd
Wiadomości: 11 012
Dot.: Twoje najlepiej wydane pieniądze, czyli co okazało się bardzo dobrym wydatkiem?

Ja jestem tak zachwycona suszarka bębnowa, że gdybym nie miała jej gdzie wcisnąć, to bym ją chyba postawiła w kącie w dużym pokoju bo serio, dla mnie to jest objawienie mimo, że w nowym mieszkaniu nie miałam zazwyczaj problemu ze schnięciem prania. Nie wyobrażam sobie już bez niej życia.
Normalnie suszę już tylko ciuchy sportowe i wełniane - ona ma tryby suszenia tego typu ubrań, ale jakoś się boję.

Wysłane z mojego M2102J20SG przy użyciu Tapatalka
__________________
. . .
stotek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2023-01-22, 13:41   #2090
Norluka
Wtajemniczenie
 
Avatar Norluka
 
Zarejestrowany: 2022-07
Wiadomości: 2 049
Dot.: Twoje najlepiej wydane pieniądze, czyli co okazało się bardzo dobrym wydatkiem?

Cytat:
Napisane przez _Bumblebee_ Pokaż wiadomość
Jest możliwość postawienia suszarki bezpośrednio na pralce przy użyciu specjalnego łącznika.

https://allegro.pl/oferta/uniwersaln...60-11177616018

Oczywiście trzeba dobrać odpowiedni łącznik do twojej pralki, no i warunek, że to musi być pralka pełnowymiarowa z załadunkiem od przodu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Widziałam takie rozwiązania, ale mnie to nie ratuje, bo nad pralką mam kaloryfer.
Myślałam o przedpokoju, ale wtedy mogę zapomnieć o szafce na buty. Chyba że stolarz zrobiłby mi jakąś skomplikowaną konstrukcję.

Wysłane z mojego M2004J19C przy użyciu Tapatalka
Norluka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-01-22, 14:12   #2091
Nuova
( ͡° ͜ʖ ͡°)
 
Avatar Nuova
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 5 437
Dot.: Twoje najlepiej wydane pieniądze, czyli co okazało się bardzo dobrym wydatkiem?

Cytat:
Napisane przez stotek Pokaż wiadomość
Ja jestem tak zachwycona suszarka bębnowa, że gdybym nie miała jej gdzie wcisnąć, to bym ją chyba postawiła w kącie w dużym pokoju bo serio, dla mnie to jest objawienie mimo, że w nowym mieszkaniu nie miałam zazwyczaj problemu ze schnięciem prania. Nie wyobrażam sobie już bez niej życia.
Normalnie suszę już tylko ciuchy sportowe i wełniane - ona ma tryby suszenia tego typu ubrań, ale jakoś się boję.

Wysłane z mojego M2102J20SG przy użyciu Tapatalka

Ja to samo, mam suszarkę od nowego roku i ja kocham.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Nuova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-01-22, 14:54   #2092
8f44be8657be3d2a3733d9c7d3db3d2234bdc5f1_65838332e9b82
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 9 207
Dot.: Twoje najlepiej wydane pieniądze, czyli co okazało się bardzo dobrym wydatkiem?

Cytat:
Napisane przez Norluka Pokaż wiadomość
Też bym chciała kupić, ale nie maj gdzie postawić :-/Ja się właśnie zastanawiam, czy kupić wolnowar, czy multicookera.
Najbardziej zależy mi na funkcji wolnowaru i mam dylemat.

Wysłane z mojego M2004J19C przy użyciu Tapatalka
Ja mam wolnowar. Kupiłam jakiś tani na allegro z outletu. I dobrze, bo teraz tylko stoi.
Przeszkadzają mi zapachy wydobywające się z niego przez wiele godzin. Plus bym musiała mieć chyba jakiś czujnik dymu, żeby moja głowa była spokojna, że nic się nie podpali itp. I jeszcze zastanawiam się czy to na pewno bezpiecznie z niego jeść, bo niby nagrzewa się do jakiejś temperatury, ale czy to wystarczające do surowego mięsa?
Mięso faktycznie rozpada się, jest smaczne. Tylko z drugiej strony ja aż tyle tego mięsa nie jem.


Suszarki jeszcze nie mam, ale w następnym miejscu zamieszkania montuję. Nie lubię suszyć pościeli.

Edytowane przez 8f44be8657be3d2a3733d9c7d3db3d2234bdc5f1_65838332e9b82
Czas edycji: 2023-01-22 o 14:55
8f44be8657be3d2a3733d9c7d3db3d2234bdc5f1_65838332e9b82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-01-22, 15:29   #2093
12b24d2a455c078f5629813f5df538e108ef39c5_6556ae3ede293
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 9 850
Dot.: Twoje najlepiej wydane pieniądze, czyli co okazało się bardzo dobrym wydatkiem?

od kilku lat mam wolnowar i bardzo sobie chwale- przychodze z pracy i mam obiad prawie gotowy
12b24d2a455c078f5629813f5df538e108ef39c5_6556ae3ede293 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-01-22, 20:52   #2094
sania30
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 542
Dot.: Twoje najlepiej wydane pieniądze, czyli co okazało się bardzo dobrym wydatkiem?

Cytat:
Napisane przez Nuova Pokaż wiadomość
Ja to samo, mam suszarkę od nowego roku i ja kocham.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Ja także uważam zakup suszarki za najlepszy zakup ubiegłego roku. Tymbardziej, że teraz prawie nie używam żelazka

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
sania30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-01-23, 10:47   #2095
khloe
Strzelaj lub emigruj!
 
Avatar khloe
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Medellin!
Wiadomości: 27 440
Dot.: Twoje najlepiej wydane pieniądze, czyli co okazało się bardzo dobrym wydatkiem?

Cytat:
Napisane przez stotek Pokaż wiadomość
Ja jestem tak zachwycona suszarka bębnowa, że gdybym nie miała jej gdzie wcisnąć, to bym ją chyba postawiła w kącie w dużym pokoju bo serio, dla mnie to jest objawienie mimo, że w nowym mieszkaniu nie miałam zazwyczaj problemu ze schnięciem prania. Nie wyobrażam sobie już bez niej życia.
Normalnie suszę już tylko ciuchy sportowe i wełniane - ona ma tryby suszenia tego typu ubrań, ale jakoś się boję.

Wysłane z mojego M2102J20SG przy użyciu Tapatalka
Też planuje zakup, siostra ma, widze jakie to jest świetne.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Przejechane na rowerze w 2019: 2 762
km



mój INSTA
(napisz pw kim jesteś wizażanko
khloe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-01-23, 12:56   #2096
a5b2f04c728b42871bc12f2c24211f88ae37ff8d_643f21343ae75
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2022-06
Wiadomości: 2 742
Dot.: Twoje najlepiej wydane pieniądze, czyli co okazało się bardzo dobrym wydatkiem?

Ja mam suszarkę, no fajna rzecz, ale szczerze nie szaleje jakoś na jej punkcie? Cały czas rozwieszam też pranie tradycyjnie, do suszarki wrzucam jak skończy mi się miejsce. Najlepiej I tak lubię pranie wysuszone na zewnątrz.

Wysłane z mojego SM-G780G przy użyciu Tapatalka
a5b2f04c728b42871bc12f2c24211f88ae37ff8d_643f21343ae75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-01-23, 13:31   #2097
invisible_01
Zakorzeniona
 
Avatar invisible_01
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 23 947
Dot.: Twoje najlepiej wydane pieniądze, czyli co okazało się bardzo dobrym wydatkiem?

Miałam suszarkę 4 lata w wynajmowanym mieszkaniu, użyłam raz, dla mnie osobiście zbędny sprzęt i w swoim mieszkaniu też jej nie mam.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
invisible_01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-01-23, 13:32   #2098
skara
Zakorzenienie
 
Avatar skara
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Hiszpania
Wiadomości: 5 109
Dot.: Twoje najlepiej wydane pieniądze, czyli co okazało się bardzo dobrym wydatkiem?

[1=a5b2f04c728b42871bc12f2 c24211f88ae37ff8d_643f213 43ae75;89475696]Ja mam suszarkę, no fajna rzecz, ale szczerze nie szaleje jakoś na jej punkcie? Cały czas rozwieszam też pranie tradycyjnie, do suszarki wrzucam jak skończy mi się miejsce. Najlepiej I tak lubię pranie wysuszone na zewnątrz.

Wysłane z mojego SM-G780G przy użyciu Tapatalka[/QUOTE]Mam podobnie. Suszarka głównie na jakieś szybkie akcje, kiedy coś jest pilnie potrzebne. Na codzień zwyczajne suszenie na powietrzu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
skara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-01-23, 13:57   #2099
Lasagna_ze_szpinakiem
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 1 480
Dot.: Twoje najlepiej wydane pieniądze, czyli co okazało się bardzo dobrym wydatkiem?

Cytat:
Napisane przez skara Pokaż wiadomość
Mam podobnie. Suszarka głównie na jakieś szybkie akcje, kiedy coś jest pilnie potrzebne. Na codzień zwyczajne suszenie na powietrzu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dla mnie suszarka jest super do pościeli, ręczników (dzięki niej są bardzo miękkie)i rzeczy grubych, długo schnących (typu jeansy, bluzy).

Wysłane z mojego Redmi Note 8 Pro przy użyciu Tapatalka
Lasagna_ze_szpinakiem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-01-23, 14:27   #2100
chacaos
Zadomowienie
 
Avatar chacaos
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 1 922
Dot.: Twoje najlepiej wydane pieniądze, czyli co okazało się bardzo dobrym wydatkiem?

Cytat:
Napisane przez invisible_01 Pokaż wiadomość
Miałam suszarkę 4 lata w wynajmowanym mieszkaniu, użyłam raz, dla mnie osobiście zbędny sprzęt i w swoim mieszkaniu też jej nie mam.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mnie też byłoby szkoda przestrzeni, rozwieszenie prania to jeden ze znośniejszych obowiązków domowych. Chyba że mieszkanie takie, że pranie suszy się 3 dni, tego nienawidzę i wtedy bym zainwestowała w suszarkę.
chacaos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2024-03-13 16:27:09


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:25.