Mamusie MAJOWO- CZERWCOWE 2010. cz. IV :-) - Strona 71 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-04-27, 12:54   #2101
kardashi
Zakorzenienie
 
Avatar kardashi
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: mazowsze
Wiadomości: 12 869
Dot.: Mamusie MAJOWO- CZERWCOWE 2010. cz. IV :-)

Cytat:
Napisane przez Siala_Bala Pokaż wiadomość
Starapanna! Pewnie mnie nie pamiętasz z wątku staraczek ale wystarczy, ze ja pamiętam Ciebie Gratulacje, że się udało


Ah byłabym zapomniała, mam zamiar dziś znowu robić gofry Jak ktoś chętny to zapraszam
Mm.. goofrry...

Szkoda że mam jakaś dziadoską gofrownice bo bym zrobiła

Cytat:
Napisane przez iza240 Pokaż wiadomość
ślicznie
---------------------------------------------------------------------

WITAM NOWE MAMUSKI NA FORUM
---------------------------------------------------------------------
A to moje małe wczorajsze zakupy
kupiłam też materac i kilka ciuszków ale właśnie się suszą
Mam identyczny przewijak, tyle że kremowy
A wyczekałam sie na niegooo..
__________________



10.11.12 - zapuszczam włosy





kardashi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-27, 12:55   #2102
iza240
Zadomowienie
 
Avatar iza240
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: płock
Wiadomości: 1 578
GG do iza240
Dot.: Mamusie MAJOWO- CZERWCOWE 2010. cz. IV :-)

Cytat:
Napisane przez marhalczar Pokaż wiadomość
Dodatkowo kupilam 3 bluzki-tuniki na te cieple dni, które mamy , a ...z drugiej strony prosze o rady jakie dodatki do tej sukienki, mam komunie 8 maja ...zastanawiam sie nad bucikami na plaskim, bo z takimi opuchnietymi stopami nie wytrzymam na obcasie pomimo to, ze te buty pasuja idealnie
ślicznie.
A ja już nie robię sobie zdjęć bo starsznie przytyłam na twarzy
__________________

W końcu się doczekałam
Michalinka jest już na świecie
iza240 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-27, 12:56   #2103
Siala_Bala
Zakorzenienie
 
Avatar Siala_Bala
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Będzin
Wiadomości: 4 683
Dot.: Mamusie MAJOWO- CZERWCOWE 2010. cz. IV :-)

Cytat:
Napisane przez iza240 Pokaż wiadomość
ślicznie
---------------------------------------------------------------------

WITAM NOWE MAMUSKI NA FORUM
---------------------------------------------------------------------
A to moje małe wczorajsze zakupy
kupiłam też materac i kilka ciuszków ale właśnie się suszą
---------------------------------------------------------------------
Dziewczyny czy wy też macie takie uczucie jakby dzidzia rozpychała sie w pachwinach?Czasem mam też wrażenie,że czuję córcię bardzo nisko,tak jakby miała zaraz wyjsć na zewnątrz...
Zakupki super
Ja jeszcze nie mam nic z kosmetyki dla dzidzi.
A! Mam ten sam pilniczek co Ty w zestawie i powiem, że jest tak okrutny, że wolałabym piłować pazurki pilnikiem do metalu niż tym! Takie to ostre, szorstkie, ze nawet do moich krogulców się nie nadaje a co dopiero dla dziecka. Jak go rozpakowałam i w domu dotknełam to aż mi kości zaskrzypiały
__________________
http://www.suwaczki.com/tickers/82down155vemfnqi.png
"I Panie Boże spraw żeby te wszystkie kilogramy poszły mi w cycki..."

Wzrost 175cm. Start: 90,2
Plan minimum: 70
Satysfakcja maksymalna: 61,4(max wg Dukana choć nie Dukam)

Obecnie: 74,2kg
Siala_Bala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-27, 12:57   #2104
marhalczar
Zadomowienie
 
Avatar marhalczar
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Madryt / Lublin
Wiadomości: 1 035
Dot.: Mamusie MAJOWO- CZERWCOWE 2010. cz. IV :-)

Cytat:
Napisane przez monikadavvida Pokaż wiadomość
dzięki dziewczyny

ja tak samo jak dafreen w bluzki mieszczę sie wszystkie niektóre są tylko deko przykrótkie

czop odszedł mi już tydzień temu, szyjka też się pomału rozwiera, ale małemu się chyba nie spieszy i coś mi mówi, że wytrzymamy jeszcze ten tydzień może chce mi zrobić prezent na imieniny i czeka do 4. maja

marhalczar podziel się tymi truskawami

nie ma sprawy..mam cale 2 kg...szkoda, ze juz beda sie konczyc, a sa takie pyszne
__________________
2-5-09...odtąd dwoje...
.... od 27-5-10 juz troje, a od czerwca 2012-czworo ...
marhalczar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-27, 12:57   #2105
Miira
Zadomowienie
 
Avatar Miira
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 346
GG do Miira
Dot.: Mamusie MAJOWO- CZERWCOWE 2010. cz. IV :-)

[1=0096a1e2f6245c4e98bc18d e9b0ed84c369ef137_632f8bf 2adc0b;18854048]Co wy z tym, że żadna się nie rozpakowała? Dzień przed nami Zobaczycie, dzisiaj będzie dzień niespodzianek

Ja o 6 znów polazłąm do łóżka, poczytałam trochę i usnęłam. Rozumiem, że mój organizm przyzwyczaja mnie do przerywanego snu? Bo kładę się ok. 22-23, zasypiam nad książką rzecz jasna, potem jak małż się kładzie (12-1) to wstaję siusiu, no i potem wstaje siusiu 3-3:30 i czasem jak dzisiaj spać nie mogę I potem dosypiam znów.

[/QUOTE]
Dokładnie chyba o to chodzi Organizm teraz nam dawkuje sen cobyśmy nie doznały szoku po porodzie
Mi jeszcze sen dodatkowo dawkuje nasz pies przychodzi od 3 rano co godzinę i piszczy, że chce jeść (a że jest na diecie nie mogę mu dawać co godzinę).
Ja mam jeszcze coś takiego, że w nocy nie mogę spać, kręcę się, wstaje... siusiu itd itp. A jak mój mąż tylko wyjdzie do pracy o 7.30 - ja się kładę i jak kamień w wodę. Nic mnie nie obudzi do 10-11

Cytat:
Napisane przez Siala_Bala Pokaż wiadomość
No włansie.. jak to jest z tymi zębami..?
W karcie ciąży jest dodatkowo wizyta u dentysty i internisty (kimkolwiek on jest )
I w jakim to celu?
Bo ja do dentysty się boję iść, mam jednego do wyrwania ale narazie nie boli i jakieś tam małe próchniczki też by się znalazły. Jak nie odwiedzę tych lekarzy to co? Nie przyjmą mnie do porodu czy jak?

Dziewczyny, wy jesteście starsze ciążowo ode mnie i zostałyście moimi Sensei Mogę wiedzieć kiedy taki jest największy skok brzucha?
Bo jak widzę Wasze to takie piękne ogromniaśne a mój taki jeszcze maławy w porównaniu do Waszych ale coś czuję, że jak mnie wybębni to na taczce będę go przed sobą wozić
Siala_bala myślę, że jak nei będziesz miała pieczątki od dentysty i internisty (to lekarz pierwszego kontaktu/ rodzinny) to nic się nie stanie Ja mam dwie 8ki do wyrwania i zabieram się za to już pół roku.... ale mam przeczucie, że przed porodem... moje drogi i dentysty się nie skrzyżują
Chociaż wiem, że po porodzie jeszcze trudniej będzie znaleźć czas (i ochotę) na dentystę

Cytat:
Napisane przez monikadavvida Pokaż wiadomość
ja kupiłam jakiś czas temu kilka ciążowych bluzek i tunik i przyznam szczerze że prawie wcale w nich nie chodziłam... wolę swoje ubrania z przed ciąży

a do terminu jeszcze tydzień i 2 dni i wyglądamy tak:
Ślicznie wyglądasz i brzuszek taki zgrabniutki- malutki

Ja też nie kupowałam w zasadzie żadnych ciuchów ciążowych. Kupiłam tylko na początku 3 pary spodni Z czego w jednych z nich byłam tylko raz

Kurcze, taaaaaaaaak bym chciała urodzić jakoś na początku czerwca (jak tylko będzie donoszona)... ale chyba marne szanse
__________________
I'm running from the light, running from the day to night
Miira jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-27, 12:57   #2106
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 44 997
Dot.: Mamusie MAJOWO- CZERWCOWE 2010. cz. IV :-)

Cytat:
Napisane przez Siala_Bala Pokaż wiadomość

Ah byłabym zapomniała, mam zamiar dziś znowu robić gofry Jak ktoś chętny to zapraszam
Idę, uważaj
Ja właśnie do pieca zapiekankę włożyłam. Makaron rurki, mięso, czosnek, kukurydza, sos pomidorowy, ser żółty. Coś mi się zdaje, że zapaszki wieczorem będą

Cytat:
Napisane przez iza240 Pokaż wiadomość
A to moje małe wczorajsze zakupy
kupiłam też materac i kilka ciuszków ale właśnie się suszą
---------------------------------------------------------------------
Dziewczyny czy wy też macie takie uczucie jakby dzidzia rozpychała sie w pachwinach?Czasem mam też wrażenie,że czuję córcię bardzo nisko,tak jakby miała zaraz wyjsć na zewnątrz...
Fajny przewijaczek

I tak, też mam takie wrażenie, a jak już kucnę, to tylko patrzę w dół, czy nie wychodzi
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-27, 12:57   #2107
iza240
Zadomowienie
 
Avatar iza240
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: płock
Wiadomości: 1 578
GG do iza240
Dot.: Mamusie MAJOWO- CZERWCOWE 2010. cz. IV :-)

Cytat:
Napisane przez Siala_Bala Pokaż wiadomość
Zakupki super
Ja jeszcze nie mam nic z kosmetyki dla dzidzi.
A! Mam ten sam pilniczek co Ty w zestawie i powiem, że jest tak okrutny, że wolałabym piłować pazurki pilnikiem do metalu niż tym! Takie to ostre, szorstkie, ze nawet do moich krogulców się nie nadaje a co dopiero dla dziecka. Jak go rozpakowałam i w domu dotknełam to aż mi kości zaskrzypiały
szczerze mółwiac ja nie będę go używać.Był w zestawie to wzięłam
__________________

W końcu się doczekałam
Michalinka jest już na świecie
iza240 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-04-27, 12:57   #2108
margo80
Zakorzenienie
 
Avatar margo80
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 6 514
Dot.: Mamusie MAJOWO- CZERWCOWE 2010. cz. IV :-)

Cytat:
Napisane przez iza240 Pokaż wiadomość
ślicznie.
A ja już nie robię sobie zdjęć bo starsznie przytyłam na twarzy
spotkalam sie wczoraj z koleżankami z pracy i też usłyszałam, ze zmieniłam się (spuchłam) na twarzy. a widziały mnie ostatnio tydzień wcześniej...
za to teściowa niezmienne słodzi, ze pięknie wyglądam...
__________________
jesteś tym, co czujesz, jesteś tym, co wiesz,
jesteś tym, co potrafisz, jesteś tym, kim być chcesz

Ewcia
Przemek
margo80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-27, 13:05   #2109
Siala_Bala
Zakorzenienie
 
Avatar Siala_Bala
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Będzin
Wiadomości: 4 683
Dot.: Mamusie MAJOWO- CZERWCOWE 2010. cz. IV :-)

[1=0096a1e2f6245c4e98bc18d e9b0ed84c369ef137_632f8bf 2adc0b;18860251]Idę, uważaj
Ja właśnie do pieca zapiekankę włożyłam. Makaron rurki, mięso, czosnek, kukurydza, sos pomidorowy, ser żółty. Coś mi się zdaje, że zapaszki wieczorem będą



Fajny przewijaczek

I tak, też mam takie wrażenie, a jak już kucnę, to tylko patrzę w dół, czy nie wychodzi [/QUOTE]

Chodź Daleko nie jest, tylko weź tą zapiekankę ze sobą
__________________
http://www.suwaczki.com/tickers/82down155vemfnqi.png
"I Panie Boże spraw żeby te wszystkie kilogramy poszły mi w cycki..."

Wzrost 175cm. Start: 90,2
Plan minimum: 70
Satysfakcja maksymalna: 61,4(max wg Dukana choć nie Dukam)

Obecnie: 74,2kg
Siala_Bala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-27, 13:21   #2110
Edzia400
Zakorzenienie
 
Avatar Edzia400
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Niebo :)
Wiadomości: 3 374
Dot.: Mamusie MAJOWO- CZERWCOWE 2010. cz. IV :-)

Cytat:
Napisane przez justin18061976 Pokaż wiadomość
hejka
Melduje sie po USG, dzisiaj przezylam zdecydowanie najtrudniejsza chwile w moim zyciu. Z polozna pogadalysmy sobie troszke, potem wziela sie za USG, wszystko szlo pieknie, Stefanek lezy glowka w dol i juz trzyma gloweczke w kanale rodnym (zaklinowal sie tam), wazy 2890 (37 tydzien), z pepowinki sie wykaraskal, nie mial jej juz wokol szyjki, wiec tez wszystko gra i buczy i.....nagle sie zaczelo, przez 30 minut nie mogla dobrze obejrzec serduszka. Widzialam, ze marszczy czolo, przybliza glowe do monitoru, zaklada okulary. W koncu wziela mnie za reke i mowi, ze jest jej ciezko to mowic, ale ona nie widzi tego co powinna zobaczyc w tym serduszku, chodzilo jej dokladnie o zamkniecia aort, czy cos takiego (z tego wszystkiego przestalam rozumiec norweski). Zaczela cos mowic, ze jutro chetnie zprosilaby mnie do szpitala zeby zobaczylo to dwoch specjalistwo, ale do mnie to dochodzilo jak przez szybe, lzy ciekly mi po buzi. Nie moglam uwierzyc, ze to co mowi dotyczy naszego Dzidziusia! koszmar
Stwierdzila jednak, ze jesli bede jeszcze cierpliwa przez chwile to sprobuje przeczekac az Maly wreszcie zdecyduje sie pokazac z tej 'lepiej widocznej strony'. Czekalysmy jeszcze kwadrans (najdluzszy w moim zyciu!).....no i pokazal sie jak nalezy, 4 komory, zyly, aorty tak jak ma byc. Przepraszala mnie, ale stwierdzila, ze nie chciala na odczepnego odeslac mnie do domu bez bycia pewna w 100%. Obydwie bylysmy w kompletnym szoku po wyjsciu z pracowni USG, wysciskala mnie na koniec. Trzy razy ja jeszcze pytalam czy jest pewna, ze jest ok. Mowila, ze tak. W samochodzie przeplakalam chyba z 0,5 godziny jeszcze. Pierwszy raz tak bardzo balam sie o naszego Okruszka, zrobilabym i dalabym wszystko zeby uslyszec to co uslyszalam na koncu! dzisiaj normalnie do kosciola pedze wieczorem krzyzem lezec i dziekowac
ech....
a teraz obiad - dzisiaj gulaszowa, malz tez stresa zaliczyl jak mu opowiedzialam, wkurzony byl na te kobite
ja mam spuchniete paluchy i stopy jak hobbit

No nie dziwie ci sie ja bym tez ryczała jak wół całe szczescie ze jest wsio ok ufff
__________________
Amelcia 6 MAJ 2010


http://www.zapytajpolozna.pl/compone....php?sid=69629- JULECZKA 14 marzec 2014
Edzia400 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-27, 13:23   #2111
bratkab
Zadomowienie
 
Avatar bratkab
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 1 064
Dot.: Mamusie MAJOWO- CZERWCOWE 2010. cz. IV :-)

Cytat:
Napisane przez Siala_Bala Pokaż wiadomość
Ah byłabym zapomniała, mam zamiar dziś znowu robić gofry Jak ktoś chętny to zapraszam
[1=0096a1e2f6245c4e98bc18d e9b0ed84c369ef137_632f8bf 2adc0b;18860251]Idę, uważaj
Ja właśnie do pieca zapiekankę włożyłam. Makaron rurki, mięso, czosnek, kukurydza, sos pomidorowy, ser żółty. Coś mi się zdaje, że zapaszki wieczorem będą [/QUOTE]
Bierzcie co macie i zapraszam do Katowic
Cytat:
Napisane przez margo80 Pokaż wiadomość
za to teściowa niezmienne słodzi, ze pięknie wyglądam...
Może ma w tym jakiś ukryty interes co by sobie synową zjednać
__________________
BOGUŚ
Moje ząbki
bratkab jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-04-27, 13:25   #2112
Edzia400
Zakorzenienie
 
Avatar Edzia400
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Niebo :)
Wiadomości: 3 374
Dot.: Mamusie MAJOWO- CZERWCOWE 2010. cz. IV :-)

Cytat:
Napisane przez Silpe Pokaż wiadomość


A ja mam juz diagnoze - RWA KULSZOWA
i wcale mi nie lepiej

o jacie wiem jak to boli wspołczuje mam nadzieje ze jednak popusci i bedzie lżej

---------- Dopisano o 14:25 ---------- Poprzedni post napisano o 14:23 ----------

Cytat:
Napisane przez kardashi Pokaż wiadomość
Dziewczynyy.. Czy Wam odchodzą czopy??

juz drugi tydz
__________________
Amelcia 6 MAJ 2010


http://www.zapytajpolozna.pl/compone....php?sid=69629- JULECZKA 14 marzec 2014
Edzia400 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-27, 13:31   #2113
starapanna
Wtajemniczenie
 
Avatar starapanna
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 2 093
GG do starapanna
Dot.: Mamusie MAJOWO- CZERWCOWE 2010. cz. IV :-)

Cytat:
Napisane przez Siala_Bala Pokaż wiadomość
Starapanna! Pewnie mnie nie pamiętasz z wątku staraczek ale wystarczy, ze ja pamiętam Ciebie Gratulacje, że się udało


Ah byłabym zapomniała, mam zamiar dziś znowu robić gofry Jak ktoś chętny to zapraszam
Dane mi bylo udzielac sie tylko w I czesc watku, ale znow jestem szczesliwa , synus kopie i ma sie dobrze. Podczytuje Was i zapisuje cenne rady . Pamietam Cie Siala .
__________________
Aniołku, nigdy o Tobie nie zapomne

http://www.suwaczki.com/tickers/1usahdgekp8qz8sz.png
starapanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-27, 13:39   #2114
Edzia400
Zakorzenienie
 
Avatar Edzia400
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Niebo :)
Wiadomości: 3 374
Dot.: Mamusie MAJOWO- CZERWCOWE 2010. cz. IV :-)

Cytat:
Napisane przez Darianna25 Pokaż wiadomość

I jeszcze mój 32tyg brzuszek.
brzusiu całkiem całkiem

---------- Dopisano o 14:33 ---------- Poprzedni post napisano o 14:32 ----------

Cytat:
Napisane przez kropka75 Pokaż wiadomość
A jakimż to cudem?

miała cc

---------- Dopisano o 14:35 ---------- Poprzedni post napisano o 14:33 ----------

Cytat:
Napisane przez bandziorka007 Pokaż wiadomość
Witajcie majóweczko- czerwcóweczki
podczytuje Was od czasu do czasu i mam nadzieje ze przyjmiecie mnie do siebie

Ja termin mam na 10go czerwca ale pewno urodze wcześniej ,mam przeczucie ze jeszcze w maju, do tego mam już dojrzałą szyjke co potwierdza moje przeczucia o wcześniejszym porodzie ale może to i lepiej bo już mi ciężko i chciałabym już przytulać mojego Skarbka - Mikołajka
W nocy wstaje chyba z 5 razy na siku bo dzidzia juz główke dawno ma w moim kanaliku i sikam sobie na raty po 3 kropelki 5razy w ciągu nocy
I spać ogólnie też ostatnio nie moge...
witaj

---------- Dopisano o 14:39 ---------- Poprzedni post napisano o 14:35 ----------

Cytat:
Napisane przez 301185 Pokaż wiadomość
Witam, podczytuję Was od początku założenia wątku. (wcześniej śledziłam wątek staraczek) Wiele razy chciałam do Was dołączyć, ale zawsze rezygnowałam, ponieważ mało udzielam się na wątkach, a Wy tak dobrze się już znacie. Napiszę parę słów o sobie. Mam na imię Ania, mam 24 lata, córeczkę 2,5l, termin porodu (prawdopodobnie dziewczynka) mam na 2 maja wg USG i 7 maja wg OM.
Dla tych , które oczekują pierwszych oznak porodu, napiszę, że ja nie widziałam u siebie żadnych objawów. W 37tc i 4d (piątek) odszedł czop (podbarwiony krwią), następnego dnia zaczęły odchodzić wody i urodziłam w 37tc i 6d (niedziela) zdrową córeczkę, skurcze pojawiły się dopiero w nocy z soboty na niedzielę przy 8cm rozwarcia.
Wracając do pytań o siarę, ja nie miałam w ciąży ani kropelki, ale po porodzie bez problemu karmiłam 5,5 m-ca wyłącznie piersią, a w sumie karmiłam 18m-cy piersią.
Teraz jest inaczej, brzuch robi się twardy przy wykonywaniu każdej czynności, dziecko bardzo naciska na dół, jakby już chciało wyjść, ale poza tym nic się nie dzieje i spokojnie czekam na pierwsze skurcze.
Pozdrawiam
Cytat:
Napisane przez ewciak123 Pokaż wiadomość
Hej, ja tez jestem tu nowa ale dziwczyny przyjely mnie milo, wiec powoli sie aklimatyzuje...do 23 maja (termin porodu) jeszcze troszke pozawracam dziewuchom glowe
tez chcialabym miec termin na poczatek maja...a tak jeszcze miesiac...

witajcie
__________________
Amelcia 6 MAJ 2010


http://www.zapytajpolozna.pl/compone....php?sid=69629- JULECZKA 14 marzec 2014
Edzia400 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-27, 13:40   #2115
margo80
Zakorzenienie
 
Avatar margo80
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 6 514
Dot.: Mamusie MAJOWO- CZERWCOWE 2010. cz. IV :-)

wyszlam na chwilę posiedzieć w ogrodzie, ale jak tak się siedzi i nic nie robi, to trochę za chłodno albo ja się za cienko ubrałam, więc zwinęłam się do domu

znalazłam najemcę na nasz garaż i podpisujemy dziś umowę. fajnie, bo to dodatkowy zastrzyk gotówki, a teraz każda się przyda
__________________
jesteś tym, co czujesz, jesteś tym, co wiesz,
jesteś tym, co potrafisz, jesteś tym, kim być chcesz

Ewcia
Przemek
margo80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-27, 13:42   #2116
Edzia400
Zakorzenienie
 
Avatar Edzia400
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Niebo :)
Wiadomości: 3 374
Dot.: Mamusie MAJOWO- CZERWCOWE 2010. cz. IV :-)

Cytat:
Napisane przez monikadavvida Pokaż wiadomość
ja kupiłam jakiś czas temu kilka ciążowych bluzek i tunik i przyznam szczerze że prawie wcale w nich nie chodziłam... wolę swoje ubrania z przed ciąży

a do terminu jeszcze tydzień i 2 dni i wyglądamy tak:

e no super brzuszek nawet podobny mam do twojego
__________________
Amelcia 6 MAJ 2010


http://www.zapytajpolozna.pl/compone....php?sid=69629- JULECZKA 14 marzec 2014
Edzia400 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-27, 13:49   #2117
iza240
Zadomowienie
 
Avatar iza240
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: płock
Wiadomości: 1 578
GG do iza240
Dot.: Mamusie MAJOWO- CZERWCOWE 2010. cz. IV :-)

Cytat:
Napisane przez margo80 Pokaż wiadomość
wyszlam na chwilę posiedzieć w ogrodzie, ale jak tak się siedzi i nic nie robi, to trochę za chłodno albo ja się za cienko ubrałam, więc zwinęłam się do domu

znalazłam najemcę na nasz garaż i podpisujemy dziś umowę. fajnie, bo to dodatkowy zastrzyk gotówki, a teraz każda się przyda
buuu a u nas cały dzień pada deszcz.Do tego w nocy była burza
__________________

W końcu się doczekałam
Michalinka jest już na świecie
iza240 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-27, 13:51   #2118
Siala_Bala
Zakorzenienie
 
Avatar Siala_Bala
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Będzin
Wiadomości: 4 683
Dot.: Mamusie MAJOWO- CZERWCOWE 2010. cz. IV :-)

Cytat:
Napisane przez bratkab Pokaż wiadomość
Bierzcie co macie i zapraszam do Katowic

Może ma w tym jakiś ukryty interes co by sobie synową zjednać
Wiecie co, jesteście podłe
Która pozazdrościła gofrów na tyle, że mi się przy pierwszym smażeniu gofrownica połamała?!
Ale nie udadzą się Wam te zaklęcia! I tak je zrobię, najwyżej mnie prąd popieści
Cytat:
Napisane przez starapanna Pokaż wiadomość
Dane mi bylo udzielac sie tylko w I czesc watku, ale znow jestem szczesliwa , synus kopie i ma sie dobrze. Podczytuje Was i zapisuje cenne rady . Pamietam Cie Siala .
No to super U mnie też raczej synuś wojuje w brzuchu
__________________
http://www.suwaczki.com/tickers/82down155vemfnqi.png
"I Panie Boże spraw żeby te wszystkie kilogramy poszły mi w cycki..."

Wzrost 175cm. Start: 90,2
Plan minimum: 70
Satysfakcja maksymalna: 61,4(max wg Dukana choć nie Dukam)

Obecnie: 74,2kg
Siala_Bala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-27, 13:55   #2119
iza240
Zadomowienie
 
Avatar iza240
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: płock
Wiadomości: 1 578
GG do iza240
Dot.: Mamusie MAJOWO- CZERWCOWE 2010. cz. IV :-)

Cytat:
Napisane przez margo80 Pokaż wiadomość
wyszlam na chwilę posiedzieć w ogrodzie, ale jak tak się siedzi i nic nie robi, to trochę za chłodno albo ja się za cienko ubrałam, więc zwinęłam się do domu

znalazłam najemcę na nasz garaż i podpisujemy dziś umowę. fajnie, bo to dodatkowy zastrzyk gotówki, a teraz każda się przyda
no to super
--------------------------------------------------------------------------------------------
A ja ogladam zdjecia brzusia z 11 tyg i sie wzruszyłam......taka malutka kuleczka niedawno była
__________________

W końcu się doczekałam
Michalinka jest już na świecie

Edytowane przez iza240
Czas edycji: 2010-04-27 o 13:58
iza240 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-04-27, 13:57   #2120
Edzia400
Zakorzenienie
 
Avatar Edzia400
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Niebo :)
Wiadomości: 3 374
Dot.: Mamusie MAJOWO- CZERWCOWE 2010. cz. IV :-)

no to ja napisze wam o wczorajszej wizycie u gin .

zdziwił sie troche jak mnie zobaczył zważył zmierzył cisnienie no i na samolocik prosze wiecie jak mi sie trudno wchodziło powiedział ze bedzie bolało przy badaniu no i bolało ale jakbym miała teraz wam opisać bol nie opisze i mysle ze tak samo bedzie z porodem bedziemy wiedziec ze bolało ale to gdzies tam sie zaszufladkuje
no i powiedział ze teraz jakbym znów była badana bedzie bolało coraz bardziej wiec chyba ma wpływa na to ta skracajaca sie szyjka

rozwarcie mam na 1cm mała głowke ma bardzo nisko mam miec torbe spakowana i byc przygotowana bo moge isc lada dzien mam tylko liczyc czy jest 10 ruchów pojedynczych małej na dzien
torbielka zmalała z 29 mm na niecałe 20mm

moja malutka ma niecałe 3000g lekarz powiedział ze do 3200 max podrosnie i ze mam sie nie bać bo w srodku jest wszystko ładnie przygotowane na poród i nie bedzie zadnych niespodzianek ani komplikacji powiedział ze jestem stworzona do porodów teraz ciekawe jak tam moj próg bólu. powiedziałam mu ze łatwo sie mówi jak ja 1 raz bede rodziła a on mi na to wie pani ja tez sie boje bo bede u pani 1 raz poród odbierał az sie zasmiałam na głos rozwalił mnie normalnie

wczoraj wieczorem zaczełam krwawic ale to normalne po badaniu jakie miałam wczoraj dzis znów kawałek czopa odszedł ale był juz mniej twardy

wiec dziewczyny istnieje szansa ze moja bedzie majowa

zrobiłam wczoraj moja siostre mojego tż w balona siostrze powiedziałam ze mała ma wacka a mojemu tz ze to nie jest zadna torbielka tylko 1 jądro : hahaha: haha moj zrobił sie blady i powiedział w samochodzie oburzony no i masz te swoje kiecuszki dobrze ze wózek ma tylko troche rózowego a pokoj jest pomalowany dla obojga płci. wiecie ze on był w takim szoku ze nie wiedział jak sie z parkingu wyjeżdza : hahaha: powiedziałam mu ze zartuje i ze bedzie Amelka az odetchnął





gratulacje kobitki bo widze ze zakupy sie udały wyniki miałam dobre dostałam tylko opr za słodkie rzeczy no i to chyba wszystko
__________________
Amelcia 6 MAJ 2010


http://www.zapytajpolozna.pl/compone....php?sid=69629- JULECZKA 14 marzec 2014
Edzia400 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-27, 14:00   #2121
iza240
Zadomowienie
 
Avatar iza240
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: płock
Wiadomości: 1 578
GG do iza240
Dot.: Mamusie MAJOWO- CZERWCOWE 2010. cz. IV :-)

Cytat:
Napisane przez Edzia400 Pokaż wiadomość
no to ja napisze wam o wczorajszej wizycie u gin .

zdziwił sie troche jak mnie zobaczył zważył zmierzył cisnienie no i na samolocik prosze wiecie jak mi sie trudno wchodziło powiedział ze bedzie bolało przy badaniu no i bolało ale jakbym miała teraz wam opisać bol nie opisze i mysle ze tak samo bedzie z porodem bedziemy wiedziec ze bolało ale to gdzies tam sie zaszufladkuje
no i powiedział ze teraz jakbym znów była badana bedzie bolało coraz bardziej wiec chyba ma wpływa na to ta skracajaca sie szyjka

rozwarcie mam na 1cm mała głowke ma bardzo nisko mam miec torbe spakowana i byc przygotowana bo moge isc lada dzien mam tylko liczyc czy jest 10 ruchów pojedynczych małej na dzien
torbielka zmalała z 29 mm na niecałe 20mm

moja malutka ma niecałe 3000g lekarz powiedział ze do 3200 max podrosnie i ze mam sie nie bać bo w srodku jest wszystko ładnie przygotowane na poród i nie bedzie zadnych niespodzianek ani komplikacji powiedział ze jestem stworzona do porodów teraz ciekawe jak tam moj próg bólu. powiedziałam mu ze łatwo sie mówi jak ja 1 raz bede rodziła a on mi na to wie pani ja tez sie boje bo bede u pani 1 raz poród odbierał az sie zasmiałam na głos rozwalił mnie normalnie

wczoraj wieczorem zaczełam krwawic ale to normalne po badaniu jakie miałam wczoraj dzis znów kawałek czopa odszedł ale był juz mniej twardy

wiec dziewczyny istnieje szansa ze moja bedzie majowa

zrobiłam wczoraj moja siostre mojego tż w balona siostrze powiedziałam ze mała ma wacka a mojemu tz ze to nie jest zadna torbielka tylko 1 jądro : hahaha: haha moj zrobił sie blady i powiedział w samochodzie oburzony no i masz te swoje kiecuszki dobrze ze wózek ma tylko troche rózowego a pokoj jest pomalowany dla obojga płci. wiecie ze on był w takim szoku ze nie wiedział jak sie z parkingu wyjeżdza : hahaha: powiedziałam mu ze zartuje i ze bedzie Amelka az odetchnął





gratulacje kobitki bo widze ze zakupy sie udały wyniki miałam dobre dostałam tylko opr za słodkie rzeczy no i to chyba wszystko
ładnie to tak meża stresować?
__________________

W końcu się doczekałam
Michalinka jest już na świecie
iza240 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-27, 14:01   #2122
djerba
Wtajemniczenie
 
Avatar djerba
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 2 681
Dot.: Mamusie MAJOWO- CZERWCOWE 2010. cz. IV :-)

Cytat:
Napisane przez monikadavvida Pokaż wiadomość
ja kupiłam jakiś czas temu kilka ciążowych bluzek i tunik i przyznam szczerze że prawie wcale w nich nie chodziłam... wolę swoje ubrania z przed ciąży

a do terminu jeszcze tydzień i 2 dni i wyglądamy tak:
O kurcze....superancko wyglądasz !!!!! A brzusio maluteńki ale jaki fajny

Cytat:
Napisane przez iza240 Pokaż wiadomość
buuu a u nas cały dzień pada deszcz.Do tego w nocy była burza
Wiesz co...też bym chciała trochę deszczyku...bo wczorajsze słońce mnie jakoś zmęczyło na spacerku, a burzaaaaaa...uwielbiam burzę! Też chcę!!!!


A tak wogóle, to ja nie wiem co ze mną...ale naprawdę nic kompletnie mogłabym nie jeść i na nic nie mam ochoty...Wczoraj jedyne co zjadłam na cały dzień to trochę ryżu z warzywami i nic więcej...
Siusiać to wcale nie siusiam tak często jak niektóre z Was, bo wogóle mi się nie chce pić....Miałam wcześniej taki okres, że dziennie po 2 butle 1,5 l wody spijałam i do tego jeszcZe inne takie tam płynne bajery Teraz to mi nic nie wchodzi
Mała mi się mało co rusza, bo pewnie przez to, że tak mało dostaje pokarmu..i jest grzeczna wieczorami, nie przeszkadza zasnąć Oby taka była jak wylezie

Uah...ale nie wiem czy przez tą dziwaczną pogodę ...tak mi głowa dzisiaj pęka, że najlepiej to bym żadnych ruchów nie wykonywała, oprócz zalegania w łóziu... buuu..
__________________
....When was d last time u did somethin for d first time?...
djerba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-27, 14:10   #2123
justin18061976
Rozeznanie
 
Avatar justin18061976
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Stavanger
Wiadomości: 840
Dot.: Mamusie MAJOWO- CZERWCOWE 2010. cz. IV :-)

Cytat:
Napisane przez djerba Pokaż wiadomość
,

A tak wogóle, to ja nie wiem co ze mną...ale naprawdę nic kompletnie mogłabym nie jeść i na nic nie mam ochoty...Wczoraj jedyne co zjadłam na cały dzień to trochę ryżu z warzywami i nic więcej...
Siusiać to wcale nie siusiam tak często jak niektóre z Was, bo wogóle mi się nie chce pić....Miałam wcześniej taki okres, że dziennie po 2 butle 1,5 l wody spijałam i do tego jeszcZe inne takie tam płynne bajery Teraz to mi nic nie wchodzi
Mała mi się mało co rusza, bo pewnie przez to, że tak mało dostaje pokarmu..i jest grzeczna wieczorami, nie przeszkadza zasnąć Oby taka była jak wylezie

Uah...ale nie wiem czy przez tą dziwaczną pogodę ...tak mi głowa dzisiaj pęka, że najlepiej to bym żadnych ruchów nie wykonywała, oprócz zalegania w łóziu... buuu..
trzymaj sie dzielnie, moze przez pogode tez apetytu nie masz, odpoczywaj duzo, na pewno bedzie dobrze

Cytat:
Napisane przez Edzia400 Pokaż wiadomość
no to ja napisze wam o wczorajszej wizycie u gin .

zdziwił sie troche jak mnie zobaczył zważył zmierzył cisnienie no i na samolocik prosze wiecie jak mi sie trudno wchodziło powiedział ze bedzie bolało przy badaniu no i bolało ale jakbym miała teraz wam opisać bol nie opisze i mysle ze tak samo bedzie z porodem bedziemy wiedziec ze bolało ale to gdzies tam sie zaszufladkuje
no i powiedział ze teraz jakbym znów była badana bedzie bolało coraz bardziej wiec chyba ma wpływa na to ta skracajaca sie szyjka

rozwarcie mam na 1cm mała głowke ma bardzo nisko mam miec torbe spakowana i byc przygotowana bo moge isc lada dzien mam tylko liczyc czy jest 10 ruchów pojedynczych małej na dzien
torbielka zmalała z 29 mm na niecałe 20mm

moja malutka ma niecałe 3000g lekarz powiedział ze do 3200 max podrosnie i ze mam sie nie bać bo w srodku jest wszystko ładnie przygotowane na poród i nie bedzie zadnych niespodzianek ani komplikacji powiedział ze jestem stworzona do porodów teraz ciekawe jak tam moj próg bólu. powiedziałam mu ze łatwo sie mówi jak ja 1 raz bede rodziła a on mi na to wie pani ja tez sie boje bo bede u pani 1 raz poród odbierał az sie zasmiałam na głos rozwalił mnie normalnie

wczoraj wieczorem zaczełam krwawic ale to normalne po badaniu jakie miałam wczoraj dzis znów kawałek czopa odszedł ale był juz mniej twardy

wiec dziewczyny istnieje szansa ze moja bedzie majowa

zrobiłam wczoraj moja siostre mojego tż w balona siostrze powiedziałam ze mała ma wacka a mojemu tz ze to nie jest zadna torbielka tylko 1 jądro : hahaha: haha moj zrobił sie blady i powiedział w samochodzie oburzony no i masz te swoje kiecuszki dobrze ze wózek ma tylko troche rózowego a pokoj jest pomalowany dla obojga płci. wiecie ze on był w takim szoku ze nie wiedział jak sie z parkingu wyjeżdza : hahaha: powiedziałam mu ze zartuje i ze bedzie Amelka az odetchnął





gratulacje kobitki bo widze ze zakupy sie udały wyniki miałam dobre dostałam tylko opr za słodkie rzeczy no i to chyba wszystko
Super!!!! gratuluje wizyty i ze to juz tak bliziutko, ech
nie potrafie sobie wyobrazic tego bolu przy badaniu, bo tutaj przez cala ciaze nie badaja ginekologicznie,
raz jak bylam w Polsce w 30 tygodniu to sprawdzal mi ginek dopochwowym USG dlugosc szyjki - wtedy nie bylo jeszcze tak tragicznie
justin18061976 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-27, 14:43   #2124
margo80
Zakorzenienie
 
Avatar margo80
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 6 514
Dot.: Mamusie MAJOWO- CZERWCOWE 2010. cz. IV :-)

Edziu - super wieści
ale za każdym razem jak nie odzywasz się rano, to myślę, że poszłaś rodzić

która mi sprzeda przepis na leniwą ogórkową, dla takich co na gotowaniu zup (i nie tylko) niewiele się znają?
__________________
jesteś tym, co czujesz, jesteś tym, co wiesz,
jesteś tym, co potrafisz, jesteś tym, kim być chcesz

Ewcia
Przemek
margo80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-27, 15:14   #2125
iza240
Zadomowienie
 
Avatar iza240
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: płock
Wiadomości: 1 578
GG do iza240
Dot.: Mamusie MAJOWO- CZERWCOWE 2010. cz. IV :-)

Cytat:
Napisane przez djerba Pokaż wiadomość
Mała mi się mało co rusza, bo pewnie przez to, że tak mało dostaje pokarmu..i jest grzeczna wieczorami, nie przeszkadza zasnąć Oby taka była jak wylezie

.
moja córcia też jest grzecznaRobi fikołki w ciagu dnia a w nocy śpi razem ze mną.A jak jej się zdarzy obudzić w nocy to rusza sie delikatnie....tu skrobnie,tam skrobnie-żadnych mocnych kopniaków
__________________

W końcu się doczekałam
Michalinka jest już na świecie
iza240 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-27, 15:21   #2126
monikadavvida
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 120
GG do monikadavvida
Dot.: Mamusie MAJOWO- CZERWCOWE 2010. cz. IV :-)

Cytat:
Napisane przez iza240 Pokaż wiadomość
moja córcia też jest grzecznaRobi fikołki w ciagu dnia a w nocy śpi razem ze mną.A jak jej się zdarzy obudzić w nocy to rusza sie delikatnie....tu skrobnie,tam skrobnie-żadnych mocnych kopniaków
macie szczęście mój Jasiek to się tak przewraca, wypina, prostuje, że nie ważne czy to dzień czy noc już mnie boli czasem to jego wypinanie się a w nocy nie da normalnie pospać tylko odpycha się od łóżka mały złośliwiec twierdzę, iż ma to po swoim tatusiu ten też nie może w spokoju wyleżeć
monikadavvida jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-27, 15:36   #2127
Edzia400
Zakorzenienie
 
Avatar Edzia400
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Niebo :)
Wiadomości: 3 374
Dot.: Mamusie MAJOWO- CZERWCOWE 2010. cz. IV :-)

Cytat:
Napisane przez margo80 Pokaż wiadomość
Edziu - super wieści
ale za każdym razem jak nie odzywasz się rano, to myślę, że poszłaś rodzić

no powiem ci szczerze ze juz bym chciala byc po ja sie boje ze źle zinterpretuje objawy i ze moze troche za pozno przyjade albo cós

ja idąc spać też mysle ze to ostatnia noc w domu w dwupaku

dziekuje dziewczyny za trzymanie kciuków

---------- Dopisano o 16:34 ---------- Poprzedni post napisano o 16:31 ----------

[1=0096a1e2f6245c4e98bc18d e9b0ed84c369ef137_632f8bf 2adc0b;18860251]Idę, uważaj
Ja właśnie do pieca zapiekankę włożyłam. Makaron rurki, mięso, czosnek, kukurydza, sos pomidorowy, ser żółty. Coś mi się zdaje, że zapaszki wieczorem będą

I tak, też mam takie wrażenie, a jak już kucnę, to tylko patrzę w dół, czy nie wychodzi

no własnie wy tez tak petardami snujecie ja sie nawet w nocy sama siebie wystraszyłam bo poleciało jak z karabinu nawet nie chodze do sklepu a jak juz to mało kupuje i patrze co by w kolejce nie stac

---------- Dopisano o 16:36 ---------- Poprzedni post napisano o 16:34 ----------

Cytat:
Napisane przez margo80 Pokaż wiadomość
spotkalam sie wczoraj z koleżankami z pracy i też usłyszałam, ze zmieniłam się (spuchłam) na twarzy. a widziały mnie ostatnio tydzień wcześniej...
za to teściowa niezmienne słodzi, ze pięknie wyglądam...


mi sąsiadki tak słodza ty to powinnas całe zycie w ciazy chodzic ( dziekuje bardzo słoniom juz dziekujemy ) ale w sklepie sprzedawczynie mówia o chyba pani ma juz koncówke bo troche pani na twarzy spuchła
__________________
Amelcia 6 MAJ 2010


http://www.zapytajpolozna.pl/compone....php?sid=69629- JULECZKA 14 marzec 2014
Edzia400 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-27, 15:41   #2128
hanjah
Zakorzenienie
 
Avatar hanjah
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 12 786
Dot.: Mamusie MAJOWO- CZERWCOWE 2010. cz. IV :-)

Byliśmy dziś u położnej Wszystko w porządku, brzuch mi obmacała, choć miała na początku problem żeby wyczuć jak jest dziecko ułożone (bo mam podobno twarde mięśnie brzucha), ale potem się rozluźniłam i nie było problemu-córcia jest już ułożona główką w dół Pewnie dlatego kopniaki czuję pod żebrami.
hanjah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-27, 15:43   #2129
Darianna25
Zakorzenienie
 
Avatar Darianna25
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Maidstone U.K.
Wiadomości: 5 185
Dot.: Mamusie MAJOWO- CZERWCOWE 2010. cz. IV :-)

Cytat:
Napisane przez dafreen Pokaż wiadomość
dzień dobry Mamusiom

ale u mnie dziś pogoda do bani... leje, wieje...



rano dzwonił mój gin, w piątek o 8 rano mam się stawić w szpitalu na powitaniu Juniora nie jeść, nie pić na 6 godzin przed... ze strachu chyba nie będę już jadła od dziś do piątku
o kurcze.


Cytat:
Napisane przez Marta1122 Pokaż wiadomość
Daff będziemy trzymać kciuki ale fajnie że już w piątek Bruno będzie z Tobą

dziewczyny myslicie że można robić w ciąży henną brwi i rzęs..bo chciałabym troszke sie przyciemnić..i stopki zrobić przed szpitalem...
Mozna tylko mnie jakoś mało chyta.

Cytat:
Napisane przez Siala_Bala Pokaż wiadomość
Nie, moja mamuśka popieprzała autobusem 42 do Bytomia mnie rodzić

No włansie.. jak to jest z tymi zębami..?
W karcie ciąży jest dodatkowo wizyta u dentysty i internisty (kimkolwiek on jest )
I w jakim to celu?
Bo ja do dentysty się boję iść, mam jednego do wyrwania ale narazie nie boli i jakieś tam małe próchniczki też by się znalazły. Jak nie odwiedzę tych lekarzy to co? Nie przyjmą mnie do porodu czy jak?


To teraz się zaczynam bać naprawdę


Dziewczyny, wy jesteście starsze ciążowo ode mnie i zostałyście moimi Sensei Mogę wiedzieć kiedy taki jest największy skok brzucha?
Bo jak widzę Wasze to takie piękne ogromniaśne a mój taki jeszcze maławy w porównaniu do Waszych ale coś czuję, że jak mnie wybębni to na taczce będę go przed sobą wozić
Radzę się udac do dentysty.Chociażby na przegląd.Po porodzie bedzie ci trudniej znaleśc czas.
Ja miałam przegląd zrobiony przed ciążą i wszytko było ok oprócz tej ósemki do wyrwania ale też mnie nie bolała więc olałam sprawe.Potem się odezwałai w końcu musiałam ją wyrwać.Jak się dowiedziałam, że jestem w ciąży to zeby zaczeły boleć tak z niczego.
Znalazłam na innym forum
"Dziąsła są rozpulchnione, więc szyjka zęba jest odsłonięta.
Wszystko to oznacza tylko tyle ze zęby trzeba szczególnie kontrolować w ciąży, bo są bardzie narażone na psucie się.
Jeżeli nic z tym nie zrobisz to faktycznie można powiedzieć ze faktycznie zęby Ci się posypią i to bardzo szybko."

Cytat:
Napisane przez monikadavvida Pokaż wiadomość
ja kupiłam jakiś czas temu kilka ciążowych bluzek i tunik i przyznam szczerze że prawie wcale w nich nie chodziłam... wolę swoje ubrania z przed ciąży

a do terminu jeszcze tydzień i 2 dni i wyglądamy tak:
Super wygladasz.

Cytat:
Napisane przez Siala_Bala Pokaż wiadomość
Wiecie co, jesteście podłe
Która pozazdrościła gofrów na tyle, że mi się przy pierwszym smażeniu gofrownica połamała?!
Ale nie udadzą się Wam te zaklęcia! I tak je zrobię, najwyżej mnie prąd popieści

No to super U mnie też raczej synuś wojuje w brzuchu
: hahaha:

Ja kupilam 3 pary spodni ciążowych używanych i właśnie wszytkie koszulki o rozmiar zaduże lub tuniki tez mam uzywane.Mieszczę się w moje przedciażowe tshirty ale są za krótkie i troche obcisle a ja lubie jednak troszke luźnawe.

Dziewczyny podajcie mi linka do wątku na odchowalni.Nie mogę znalesć.

Edytowane przez Darianna25
Czas edycji: 2010-04-27 o 16:09
Darianna25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-27, 15:54   #2130
kees26
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 504
Dot.: Mamusie MAJOWO- CZERWCOWE 2010. cz. IV :-)

Cześć mamuśki,

Ja nadal w dwupaku , choć sądziłam, że już się zaczęło.
Rano byłam na oastatnim pobraniu krwi a potem z TŻ-tem skoczyliśmy na małe zakupy do marketu. Jak wróciłam to tak mnie łupało w podbrzuszu, że byłam pewna, ze się zaczyna. Ból taki trochę jak na @, pomieszany z parciem małej na szyjkę, ostry, skurcze jakieś... Z godzinę bolało, więłam no-spę i przeszło
Ale coraz częściej mam takie atrakcje.

[1=0096a1e2f6245c4e98bc18d e9b0ed84c369ef137_632f8bf 2adc0b;18854048]Co wy z tym, że żadna się nie rozpakowała? Dzień przed nami Zobaczycie, dzisiaj będzie dzień niespodzianek
[/QUOTE]

No faktycznie, dzień się jeszcze nie skończył....

Cytat:
Napisane przez dafreen Pokaż wiadomość
rano dzwonił mój gin, w piątek o 8 rano mam się stawić w szpitalu na powitaniu Juniora nie jeść, nie pić na 6 godzin przed... ze strachu chyba nie będę już jadła od dziś do piątku
Daf, trzymaj się! Jeszcze tylko 3 dni. A pojedz sobie teraz póki możesz, nie żałuj niczego

Cytat:
Napisane przez ewciak123 Pokaż wiadomość
witam


Tymczasem ja wrocilam wlasnie z kolejnych badan, morfologia i mocz. Dziewczyny mialyscie jakies badania jeszcze robione poza tymi w 36 tygodniu? jutro mam wizyte u lekarza, wiec jak cos poprosze o skierowanie. Jeszcze slyszalam o posiewie na GBS, wiec to tez mam zamiar zrobic, ale to juz w gabinecie.
Wszystko zależy od wymogów konkretnego szpitala - ja mam mieć badania z III trymestru na WR, HBS, paciorkowca, mocz, morfologia, ostatnie usg i oczywiście oryginał badania krwi.

Cytat:
Napisane przez marhalczar Pokaż wiadomość
Dodatkowo kupilam 3 bluzki-tuniki na te cieple dni, które mamy , a ...z drugiej strony prosze o rady jakie dodatki do tej sukienki, mam komunie 8 maja ...zastanawiam sie nad bucikami na plaskim, bo z takimi opuchnietymi stopami nie wytrzymam na obcasie pomimo to, ze te buty pasuja idealnie
Ale superowe tuniki, bardzo fajnie w nich wyglądasz

Cytat:
Napisane przez monikadavvida Pokaż wiadomość
ja kupiłam jakiś czas temu kilka ciążowych bluzek i tunik i przyznam szczerze że prawie wcale w nich nie chodziłam... wolę swoje ubrania z przed ciąży

a do terminu jeszcze tydzień i 2 dni i wyglądamy tak:
Super wyglądasz, w sumie nie powiedziałabym, że masz rodzić już za tydzień

Cytat:
Napisane przez Edzia400 Pokaż wiadomość
no to ja napisze wam o wczorajszej wizycie u gin .
Edzia, super wieści Też bym chciała usłyszeć, ze jestem stworzona do rodzenia i że nie powinno być żadnych komplikacji podczas porodu

Dziewczyny, odnośnie fotelików to sprawdźcie sobie na linku poniżej, czy Wasze foteliki przeszły te crashtesty zorganizowane przez NIEZALEŻNE międzynarodowe organizacje. Rekomendowane są te, które w testach otrzymały przynajmniej ocenę 3.

http://fotelik.info/pl/testy/grupa:0...aco/index.html
kees26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:12.