M jak miłość część 6 - Strona 71 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kultura(lnie)

Notka

Kultura(lnie) Kultura(lnie) to forum dla osób, które interesują się kulturą, sztuką, filmem, literaturą, polityką itd. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-10-29, 15:34   #2101
mehja
Zakorzenienie
 
Avatar mehja
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 14 354
Dot.: M jak miłość część 6

Ja bym wolała Natale z frankiem. Ale coś mi się wydaje że jej uczucie do Darka mimo tego wszystkiego nie wygasło... Zobaczymy. Ciekawy wątek

A jeszcze niedawno Natalia z Ulka takie smarkule były a nim się obejrzymy a podobne wątki będą z Antkiem i Mateuszem
mehja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-29, 17:26   #2102
Iska00
Zadomowienie
 
Avatar Iska00
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 1 701
Dot.: M jak miłość część 6

Franek mi bardziej pasuje niż Darek.
Przynajmniej nie jest uzależniony od zdania mamusi.
Fajnie zagrał nowego chłopaka Natalki
Niestety, w jednym i drugim przypadku Natalka miałaby okropną teściową

Cieszę się, że ostatnio nie ma Uli. Nie mogę patrzeć na to jej szpiegowanie w domu
Iska00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-29, 17:28   #2103
201610310857
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 15 803
M jak miłość część 6

Darek podoba mi sie z wygladu bardziej niz Franek wiecznie w roboczym uniformie. do niedawna im kibicowalam, ale jak pojawil sie Darek to zmienilam zdanie

Edytowane przez 201610310857
Czas edycji: 2015-10-29 o 17:33
201610310857 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-29, 17:47   #2104
loverosa
Raczkowanie
 
Avatar loverosa
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 91
Dot.: M jak miłość część 6

A mnie dziwi cała akcja zatrzymania młodych , by do Anglii nie wyjeżdżali
loverosa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-29, 18:46   #2105
Silloe
Zakorzenienie
 
Avatar Silloe
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: NnN
Wiadomości: 11 661
Dot.: M jak miłość część 6

Z Bachą tak to jest, wszędzie się wtrąca. Może Marek na nią nakrzyczy i zawału dostanie
Swoją drogą co to jest jednorazowa 30 tys, skoro alimentów dostawałaby o wiele więcej pfff
Silloe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-29, 21:36   #2106
Suqub
Zakorzenienie
 
Avatar Suqub
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 9 039
Dot.: M jak miłość część 6

Cytat:
Napisane przez Silloe Pokaż wiadomość
Z Bachą tak to jest, wszędzie się wtrąca. Może Marek na nią nakrzyczy i zawału dostanie
Swoją drogą co to jest jednorazowa 30 tys, skoro alimentów dostawałaby o wiele więcej pfff
Bacha zawsze chce dobrze. Wszyscy wybacza.
__________________
"Nigdy nie narzekaj, że masz w życiu pod górkę, jeśli zdecydowałeś, że idziesz na szczyt".





I picture you in the sun wondering what went wrong...
Suqub jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-29, 22:13   #2107
201610310857
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 15 803
Dot.: M jak miłość część 6

darek wezmie slub z Sabine ;(
201610310857 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-10-29, 23:14   #2108
laisla
Zakorzenienie
 
Avatar laisla
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 21 825
Dot.: M jak miłość część 6

W poniedziałek będzie akcja z Markiem, który dowie się, że matka wzięła pieniądze od niedoszłej teściowej, będzie wściekły i rzuci tej kobicie 30 tysiaków w szpitalu. Swoją drogą to ciężka sprawa, ale Barbara raczej nie powinna tych pieniędzy brać za plecami Marka i Natalii.
laisla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-30, 00:25   #2109
Carousel
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 1 531
Dot.: M jak miłość część 6

Cytat:
Napisane przez Emilia 25 Pokaż wiadomość
Fajne dzis było:

Darek: Nie mów mi co mam robić.
Franek: Nie mam zamiaru, nie jestem twoją matką.






Cytat:
Napisane przez stesia Pokaż wiadomość
chyba we wszystkich serialach każdy chodzi po domu ubrany tak że jakby przyszło mu nagle wyjść to nie trzeba się przebierać. Mostowiakowie co z tego że mieszkają na wsi i nigdzie się z domu nie wybierają ale i tak trzeba się ładnie ubierać. Natalka ostatnio też pewnie jak sie ubierała to nie planowała nigdzie wychodzić a już od rana w białej sukience i kurteczce paradowała

Ja też tak chodzę. W sensie, że nawet "po domu" raczej nie zakładam ciuchów, w których nie można byłoby wyjść i najczęściej jak np. od rana jestem w domu, a wychodzę, powiedzmy, dopiero południu albo wyskoczy mi jakieś nieplanowane wyjście, to już się nie przebieram - po prostu nie muszę, bo jestem cały czas ubrana w 'normalne' ciuchy. Owszem, nie mówię, że latam po domu w wizytowej sukience na przykład, ale po prostu w tych samych ubraniach, w których wychodzę np. na uczelnię, na zakupy, na spotkanie ze znajomymi czy gdziekolwiek. I wyprzedzając pytanie: nie, nie działa to w tę stronę, że po domu zakładam jakieś rozciągnięte, stare dresy, a na tyle nie przejmuję się swoim wyglądem, że nie wstyd mi w tym wyjść, tylko po domu po prostu nie ubieram się jakoś gorzej. Tak więc to mnie akurat w serialu nie dziwi, bo sama chodzę raczej 'ładnie' ubrana nawet w domu.
Natomiast latanie w mieszkaniu/domu w butach mnie w serialach od zawsze niezmiennie dziwi. Jeszcze rozumiem jakieś półbuty: trampki, baleriny, sandały, od biedy nawet szpilki, choć to już jest, moim zdaniem, naciągane, ale dobra, niech im już będzie. Ale zimowe? Widziałam już takie sceny, że parodowali w domu w kozakach, co wygląda kuriozalnie. Już pomijając to, że na zewnątrz jest mokro i brudno i nikt normalny nie roznosi po domu np. śniegu czy błota, nie jest im po prostu za gorąco?




Cytat:
Napisane przez alex_andra25 Pokaż wiadomość
To było do przewidzenia, że wcześniej, czy później i tak się wyda.
Według mnie Barbara źle zrobiła, tym bardziej, że nie ma doczynienia z normalnymi osobami, tylko z matką Darka, która wiemy jaka jest...

Poza tym przyjazd Darka do Grabiny musiał coś znaczyć, nie oglądalam jeszcze tego odcinka, ale nie podejrzewam, żeby wysłala go matka, tak więc Darek powinien mieć trochę więcej własnego zdania, teraz dopiero się obudził?
Z jednej strony źle zrobiła, ale z drugiej - przecież chciała dobrze. Jasne, wtrąciła się, załatwiła to wszystko za plecami, ok, może i nie powinna, ale to nie było robione przeciwko komukolwiek. Ty byś nie chciała zabezpieczyć przyszłości swojej wnuczki, gdyby była w takiej sytuacji?





Cytat:
Napisane przez ZofiaJoanna Pokaż wiadomość
Po tym odcinku jeszcze bardziej chcę żeby Natalia była z Frankiem Franek fajne zagrał przyszywanego chłopaka. "Kochanie" do Natalii mogłoby już tak zostać
Tak, tak, tak!





Cytat:
Napisane przez Edeldredzia Pokaż wiadomość
Stesia, tez tak myslalam. Ja juz obczailam nastepne odcinki i Natalka sie dowie o wypadku. No wiem, Darek jest nie w porzadku ale jakos bardziej mi on pasuje
A mnie z kolei on od początku denerwował. Pomijając, że zachował się jak szczeniak, to jakoś między nim a Natalią w ogóle nie było chemii.





Cytat:
Napisane przez mehja Pokaż wiadomość
Ja bym wolała Natale z frankiem. Ale coś mi się wydaje że jej uczucie do Darka mimo tego wszystkiego nie wygasło... Zobaczymy. Ciekawy wątek

A jeszcze niedawno Natalia z Ulka takie smarkule były a nim się obejrzymy a podobne wątki będą z Antkiem i Mateuszem
A potem jeszcze z Anią, Lenką, dwoma Basiami, Mikołajem i małą Hanią.





Cytat:
Napisane przez Iska00 Pokaż wiadomość
Franek mi bardziej pasuje niż Darek.
Przynajmniej nie jest uzależniony od zdania mamusi.
Fajnie zagrał nowego chłopaka Natalki
Niestety, w jednym i drugim przypadku Natalka miałaby okropną teściową

Cieszę się, że ostatnio nie ma Uli. Nie mogę patrzeć na to jej szpiegowanie w domu
Ale z dwojga złego chyba już lepsza ta od Franka.





Cytat:
Napisane przez Edeldredzia Pokaż wiadomość
Darek podoba mi sie z wygladu bardziej niz Franek wiecznie w roboczym uniformie. do niedawna im kibicowalam, ale jak pojawil sie Darek to zmienilam zdanie
A mnie się Franek z wyglądu nawet podoba. Franek sam w sobie, ogólnie, bo ten mundurek to mógłby faktycznie częściej zrzucać.
__________________
Piszę.

Edytowane przez Carousel
Czas edycji: 2015-10-30 o 00:52
Carousel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-30, 06:16   #2110
edyta508
Zakorzenienie
 
Avatar edyta508
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 16 114
GG do edyta508
Dot.: M jak miłość część 6

Carousel to podziwiam. Ja jak tylko wchodzę do domu i wiem ze zaraz nie musze gdzieś isc to sie przebieram - zakładam dresy i luzniejsza bluzke

---------- Dopisano o 07:16 ---------- Poprzedni post napisano o 06:50 ----------

A jak mi cos wyskoczy to zmieniam ubranie i po sprawie

Edytowane przez edyta508
Czas edycji: 2015-10-30 o 06:00
edyta508 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-30, 07:11   #2111
Carousel
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 1 531
Dot.: M jak miłość część 6

Cytat:
Napisane przez edyta508 Pokaż wiadomość
Carousel to podziwiam. Ja jak tylko wchodzę do domu i wiem ze zaraz nie musze gdzieś isc to sie przebieram - zakładam dresy i luzniejsza bluzke

---------- Dopisano o 07:16 ---------- Poprzedni post napisano o 06:50 ----------

A jak mi cos wyskoczy to zmieniam ubranie i po sprawie
Ja bym chyba zwariowała, gdybym musiała się kilka razy dziennie przebierać. Dlatego u mnie 'gorszy' strój obowiązuje przy jakichś ekstremalnych sytuacjach typu np. sprzątanie po malowaniu. Ale rozumiem, każdy ma swoje upodobania. Ani jedna, ani druga opcja mnie nie dziwi. Natomiast konia z rzędem temu, kto znajdzie mi osobę, która cały dzień paraduje w domu w kozaczkach albo w szpilkach.
__________________
Piszę.
Carousel jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-10-30, 10:17   #2112
stesia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 3 527
Dot.: M jak miłość część 6

ja to w ogóle praktycznie bez butów chodzę po domu no ja akurat często po domu chodzę inaczej ubrana niż jak mam wyjść, po domu lubię chodzić w spodenkach czy leginsach czy luźniejszej bluzce, ale bez przesady nie chodzę w powyciąganych starych ciuchach w których byłoby mi wstyd jakby mnie ktoś zobaczył na studiach jak miałam między zajęciami dłuższe przerwy to jak robiło się gorąco to potrafiłam około 10 razy dziennie się przebierać a w eleganckich spódnicach, koszulach to już w ogóle po domu nie chodzę bo nie lubię nie czuję się w tym swobodnie i jak jestem tak ubrana to po powrocie pierwsze co robię to się przebieram
stesia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-30, 10:48   #2113
alex_andra25
Raczkowanie
 
Avatar alex_andra25
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 201
Dot.: M jak miłość część 6

Cytat:
Napisane przez Edeldredzia Pokaż wiadomość
darek wezmie slub z Sabine ;(
Kto to jest?
alex_andra25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-30, 11:48   #2114
201610310857
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 15 803
Dot.: M jak miłość część 6

Cytat:
Napisane przez alex_andra25 Pokaż wiadomość
Kto to jest?
jego matka zmusza go do slubu z nia
201610310857 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-30, 17:36   #2115
Silloe
Zakorzenienie
 
Avatar Silloe
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: NnN
Wiadomości: 11 661
Dot.: M jak miłość część 6

Cytat:
Napisane przez alex_andra25 Pokaż wiadomość
Kto to jest?
Cytat:
Napisane przez Edeldredzia Pokaż wiadomość
jego matka zmusza go do slubu z nia
alex_andra25 chodzi o to kto to jest Sabine :P

Pewnie jakaś panna z Niemiec
Silloe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-30, 17:57   #2116
201610310857
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 15 803
Dot.: M jak miłość część 6

No wlasnie to jest dziewczyna, z ktora D. Ma wziac slub.
201610310857 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-30, 18:57   #2117
Iska00
Zadomowienie
 
Avatar Iska00
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 1 701
Dot.: M jak miłość część 6

Bogata (!) panna z Niemiec. Matka zachęcała Darka do tego związku.
Ta, która najgłośniej krzyczy, że dla Mostowiaków liczą się tylko pieniądze.
Iska00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-30, 21:32   #2118
alex_andra25
Raczkowanie
 
Avatar alex_andra25
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 201
Dot.: M jak miłość część 6

Dzięki za odpowiedzi nie oglądałam jeszcze tego odcinka, a jakoś zapomniałam, że przecież Darek z matką siedzą w Niemczech i nie wpadłam na to, że może być jakaś laska z Niemiec ;p
alex_andra25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-31, 13:03   #2119
bleuclair
Zakorzenienie
 
Avatar bleuclair
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 6 203
Dot.: M jak miłość część 6

Cytat:
Napisane przez Edeldredzia Pokaż wiadomość
Darek podoba mi sie z wygladu bardziej niz Franek wiecznie w roboczym uniformie. do niedawna im kibicowalam, ale jak pojawil sie Darek to zmienilam zdanie
A ja nie lubię Darka, ani z wyglądu ani osoby jaką gra. Dla mnie jest kompletnie aseksualny Za to Franek pasuje mi do Natalki i gdyby nie ten uniform-fajnie wygląda
bleuclair jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-10-31, 15:26   #2120
Suqub
Zakorzenienie
 
Avatar Suqub
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 9 039
Dot.: M jak miłość część 6

Ja wolę Franka, jakoś intrygują mnie takie ciche wody no i Jego uroda jakoś mi bliższa jest.
__________________
"Nigdy nie narzekaj, że masz w życiu pod górkę, jeśli zdecydowałeś, że idziesz na szczyt".





I picture you in the sun wondering what went wrong...
Suqub jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-31, 20:09   #2121
8dffddb6e628bfb98112858ba516cbd40bf27d07_5e28e2031c1d9
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 4 689
Dot.: M jak miłość część 6

Czytałam, że Paweł nie wyjedzie do Anglii. Marek postanawia założyć własny biznes - chce produkować przetwory i chce żeby Paweł mu w tym pomógł.
A oto nowy dom Mostowiaków:
http://superseriale.se.pl/newsy/m-ja...na_671130.html

Edytowane przez 8dffddb6e628bfb98112858ba516cbd40bf27d07_5e28e2031c1d9
Czas edycji: 2015-10-31 o 20:13
8dffddb6e628bfb98112858ba516cbd40bf27d07_5e28e2031c1d9 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-01, 06:23   #2122
mehja
Zakorzenienie
 
Avatar mehja
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 14 354
Dot.: M jak miłość część 6

Czyli Darek nadal posluszny mamusi





Cytat:
Napisane przez Carousel Pokaż wiadomość








Ja też tak chodzę. W sensie, że nawet "po domu" raczej nie zakładam ciuchów, w których nie można byłoby wyjść i najczęściej jak np. od rana jestem w domu, a wychodzę, powiedzmy, dopiero południu albo wyskoczy mi jakieś nieplanowane wyjście, to już się nie przebieram - po prostu nie muszę, bo jestem cały czas ubrana w 'normalne' ciuchy. Owszem, nie mówię, że latam po domu w wizytowej sukience na przykład, ale po prostu w tych samych ubraniach, w których wychodzę np. na uczelnię, na zakupy, na spotkanie ze znajomymi czy gdziekolwiek. I wyprzedzając pytanie: nie, nie działa to w tę stronę, że po domu zakładam jakieś rozciągnięte, stare dresy, a na tyle nie przejmuję się swoim wyglądem, że nie wstyd mi w tym wyjść, tylko po domu po prostu nie ubieram się jakoś gorzej. Tak więc to mnie akurat w serialu nie dziwi, bo sama chodzę raczej 'ładnie' ubrana nawet w domu.
Natomiast latanie w mieszkaniu/domu w butach mnie w serialach od zawsze niezmiennie dziwi. Jeszcze rozumiem jakieś półbuty: trampki, baleriny, sandały, od biedy nawet szpilki, choć to już jest, moim zdaniem, naciągane, ale dobra, niech im już będzie. Ale zimowe? Widziałam już takie sceny, że parodowali w domu w kozakach, co wygląda kuriozalnie. Już pomijając to, że na zewnątrz jest mokro i brudno i nikt normalny nie roznosi po domu np. śniegu czy błota, nie jest im po prostu za gorąco?






Z jednej strony źle zrobiła, ale z drugiej - przecież chciała dobrze. Jasne, wtrąciła się, załatwiła to wszystko za plecami, ok, może i nie powinna, ale to nie było robione przeciwko komukolwiek. Ty byś nie chciała zabezpieczyć przyszłości swojej wnuczki, gdyby była w takiej sytuacji?







Tak, tak, tak!







A mnie z kolei on od początku denerwował. Pomijając, że zachował się jak szczeniak, to jakoś między nim a Natalią w ogóle nie było chemii.







A potem jeszcze z Anią, Lenką, dwoma Basiami, Mikołajem i małą Hanią.







Ale z dwojga złego chyba już lepsza ta od Franka.







A mnie się Franek z wyglądu nawet podoba. Franek sam w sobie, ogólnie, bo ten mundurek to mógłby faktycznie częściej zrzucać.

Haha myślisz że AZ TAK dlugo będzie ten serial trwał?

Teściowa z dwojga złego też wolalabym Frankowa.




Cytat:
Napisane przez Carousel Pokaż wiadomość
Ja bym chyba zwariowała, gdybym musiała się kilka razy dziennie przebierać. Dlatego u mnie 'gorszy' strój obowiązuje przy jakichś ekstremalnych sytuacjach typu np. sprzątanie po malowaniu. Ale rozumiem, każdy ma swoje upodobania. Ani jedna, ani druga opcja mnie nie dziwi. Natomiast konia z rzędem temu, kto znajdzie mi osobę, która cały dzień paraduje w domu w kozaczkach albo w szpilkach.
Haha moja sasiadka z góry w starym mieszkaniu latała w klapkach na obcasie. A że mieli terakote to myślałam że ją udusze. Ale wyprowadzilam się stamtąd
mehja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-02, 08:51   #2123
ZamyslonaRoztargniona
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 5 580
Dot.: M jak miłość część 6

[1=8dffddb6e628bfb98112858 ba516cbd40bf27d07_5e28e20 31c1d9;53301588]Czytałam, że Paweł nie wyjedzie do Anglii. Marek postanawia założyć własny biznes - chce produkować przetwory i chce żeby Paweł mu w tym pomógł.
A oto nowy dom Mostowiaków:
http://superseriale.se.pl/newsy/m-ja...na_671130.html[/QUOTE]
marek to już chyba od dawna ma własny biznes. Tylko nie wiem co on tam dokładnie robił. DO Niemiec kiedyś często jeździł i do Warszawy.. Jabłkami handluje?
ZamyslonaRoztargniona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-02, 21:24   #2124
alex_andra25
Raczkowanie
 
Avatar alex_andra25
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 201
Dot.: M jak miłość część 6

Mimo wszystko, gdzie by kto nie pracował, to ma zawsze pieniądze i to nie małe. Nie ma rozgraniczenia. Wszystkich na wszystko stać. Paweł powiedział o wyjeździe do Anglii to nagle każdy może pomóc finansowo, dom Mostowiaków się spalił to przecież bez problemu się odbuduje i wszystko kupi...do tego, Ala z Pawłem i z Basią przeprowadzą się do Grabiny, żeby Pawłowi bylo latwiej prowadzić interes z Markiem, przeprowadzą się do wieeelkiego domu i teraz powiedzcie mi skąd wezmą na to pieniądze mając takie długi, o żenada...

Edytowane przez alex_andra25
Czas edycji: 2015-11-02 o 21:29
alex_andra25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-02, 21:44   #2125
I ona
Zakorzenienie
 
Avatar I ona
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 5 490
Dot.: M jak miłość część 6

Cytat:
Napisane przez alex_andra25 Pokaż wiadomość
Mimo wszystko, gdzie by kto nie pracował, to ma zawsze pieniądze i to nie małe. Nie ma rozgraniczenia. Wszystkich na wszystko stać. Paweł powiedział o wyjeździe do Anglii to nagle każdy może pomóc finansowo, dom Mostowiaków się spalił to przecież bez problemu się odbuduje i wszystko kupi...do tego, Ala z Pawłem i z Basią przeprowadzą się do Grabiny, żeby Pawłowi bylo latwiej prowadzić interes z Markiem, przeprowadzą się do wieeelkiego domu i teraz powiedzcie mi skąd wezmą na to pieniądze mając takie długi, o żenada...
Ja już jakiś czas pisałam o tym że właśnie wątek Pawła to chyba pisał ktoś pijany, bo jego życie właśnie tak wygląda - nie ma kasy, długi, knajpa nie idzie ale na wszystko jest kasa (wyjazdy, prezenty). To jest kosmos
Co do pomagania to tak samo, Marysia przecież też nie miała kasy, pamiętacie jak zapożyczała od Marty po przyjeździe, nagle buch spadek po bracie i kobita ma na wszystko
Dom się spalił, rozebrali i raz dwa nowy wybudują, kasa z nieba spadła. Tak jakby taka budowa to 10000 zł kosztowała. Od razu będzie pewnie wykończony w każdym szczególe, otynkowany i kwiatami ubrany jak z obrazka
I ona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-03, 08:00   #2126
ZamyslonaRoztargniona
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 5 580
Dot.: M jak miłość część 6

Agnieszka ma chyba nową lodówkę, bo jeszcze niebieski taśmy zabezpieczające półki na czas transportu były nie zdjęte
Produkcja chyba się na remont domu Mostowiaków wykosztowała, bo napis "szpital w gródku" był z kartonu wycięty.
ZamyslonaRoztargniona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-03, 14:31   #2127
Suqub
Zakorzenienie
 
Avatar Suqub
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 9 039
Dot.: M jak miłość część 6

Cytat:
Napisane przez ZamyslonaRoztargniona Pokaż wiadomość
Agnieszka ma chyba nową lodówkę, bo jeszcze niebieski taśmy zabezpieczające półki na czas transportu były nie zdjęte
Produkcja chyba się na remont domu Mostowiaków wykosztowała, bo napis "szpital w gródku" był z kartonu wycięty.
Chyba obejrzę powtórkę :-D
__________________
"Nigdy nie narzekaj, że masz w życiu pod górkę, jeśli zdecydowałeś, że idziesz na szczyt".





I picture you in the sun wondering what went wrong...
Suqub jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-03, 14:35   #2128
loverosa
Raczkowanie
 
Avatar loverosa
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 91
Dot.: M jak miłość część 6

Oglądam dzis powtórkę bo wczoraj niedokładnie oglądałam
loverosa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-03, 16:39   #2129
Suqub
Zakorzenienie
 
Avatar Suqub
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 9 039
Dot.: M jak miłość część 6

Obejrzałam powtórkę i faktycznie taśma była i tektura też
__________________
"Nigdy nie narzekaj, że masz w życiu pod górkę, jeśli zdecydowałeś, że idziesz na szczyt".





I picture you in the sun wondering what went wrong...
Suqub jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-03, 20:46   #2130
mehja
Zakorzenienie
 
Avatar mehja
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 14 354
Dot.: M jak miłość część 6

Budzyński w ryżej brodzie bedzie, fe
I nową laska będzie się koło niego kręcić. Sorki że nie na bialo
mehja jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kultura(lnie)


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-12-07 11:26:42


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:02.