wątek dla tych, którzy interesują się skokami narciarskimi, latem i zimą ;) <3 - Strona 72 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-12-11, 15:21   #2131
_Matilde_
Biała Dama
 
Avatar _Matilde_
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 6 434
Dot.: wątek dla tych, którzy interesują się skokami narciarskimi, latem i zimą ;) <3

I co, szkoda gadać o skokach?
Stoch niestety nie zakwalifikował się do konkursu jutrzejszego. Kubacki i Ziobro najlepiej z Polaków
__________________
Weź głęboki wdech
Życie wokół ciebie słodkie jest jak bananowy dżem


Webook
Filmweb
Last.fm
_Matilde_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-30, 09:45   #2132
Merry2014
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 293
Dot.: wątek dla tych, którzy interesują się skokami narciarskimi, latem i zimą ;) <3

Jestem fanką skoków narciarskich od czasu, kiedy pierwszy raz pokazali konkurs w TVP. Uwielbiam skoki
Merry2014 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-30, 11:38   #2133
_Matilde_
Biała Dama
 
Avatar _Matilde_
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 6 434
Dot.: wątek dla tych, którzy interesują się skokami narciarskimi, latem i zimą ;) <3

Cytat:
Napisane przez Merry2014 Pokaż wiadomość
Jestem fanką skoków narciarskich od czasu, kiedy pierwszy raz pokazali konkurs w TVP. Uwielbiam skoki
Witaj, ja też jak byłam mała oglądałam z ojcem, a teraz sama oglądam bo wszyscy znajomi kibice się wykruszyli jak Małysz i inni starzy zakończyli kariery, a ja jestem ciekawa nowych sportowców i po prostu lubię oglądać zawody, bez względu na to kto gra


Małysz na FB:
Cytat:
Nie chciałbym być teraz w skórze trenerów A kadry, bo co by się nie działo, zawsze winę przypisuje się im. A jak myślicie, czy trenerzy nie chcieliby widzieć poprawy i czy nie robią wszystkiego, by zawodnicy byli jak najlepsi i skakali jak najlepiej...? Czasem można jednak robić wszystko w dobrym kierunku, by uzyskać wysoką formę, ale na sukces składa się bardzo wiele elementów, a jeśli któryś z nich nie zagra, to już może być problem.
Życzę nam wszystkim, by te momenty kryzysu były trwały jak najkrócej i wszystko wróciło do normy. Bo w chłopakach jest wielki potencjał! Pozdrawiam! Emotikon wink
To samo zawsze mówię, to są konkursy na światowym poziomie, a tak naprawdę nie doceniamy chyba tego że mamy dyscyplinę gdzie regularnie Polacy uczestniczą i punktują, na poziomie światowym, powtarzam. Skoczkowie z kadry to nie są chłopaki którym się nie chce skakać, tylko chłopaki którym się chciało na tyle że są najlepsi w kraju i nie gorsi od wielu z innych krajów biorących udział w PŚ więc wstyd biadolić że nam nie idzie. Wiadomo, fajnie jak wygrywają, wszyscy się kwalifikują co do jednego i jest o nich głośno, ale nie zawsze tak jest, a naszym zadaniem jako kibiców jest wspierać a nie hejtować z byle powodu
__________________
Weź głęboki wdech
Życie wokół ciebie słodkie jest jak bananowy dżem


Webook
Filmweb
Last.fm
_Matilde_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-30, 12:40   #2134
bleuclair
Zakorzenienie
 
Avatar bleuclair
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 6 203
Dot.: wątek dla tych, którzy interesują się skokami narciarskimi, latem i zimą ;) <3

A ja uważam,że konieczna jest zmiana szkoleniowca. Co taki Pan Kruczek może np. pomóc Stochowi? Chłopak ma ambicję, widać,że chce skakać i widać jak bardzo męczy go obecny brak formy, wygląda jak cień człowieka, a w jego głosie brzmi taka bezsilność i smutek. Mówi,że nie wie co się dzieje, to od czego są trenerzy? Od uczestniczenia w wycieczkach krajoznawczych?
Sądzę,że marnujemy wiele młodych talentów. Tak było z Murańką, Biegunem, Zniszczołem, niegdyś z Rutkowskim, teraz z Andrzejem Stękała. Zawsze jeźdzą Ci sami, nawet jeśli nie mają formy(a prawie nigdy nie mają). Skoki Żyły w tym sezonie są żenujące. Kubacki miał być objawieniem, po letnim cyklu skoków i co? Kot też od dwóch sezonów jest w głębokiej stagnacji. Oni tak naprawdę nigdy nie oddawali błyskotliwych skoków. No ale jak taki pan Tajner z Panem Kotem mówią,że "dobrze będzie jak dwóch chłopaków zawsze zakwalifikuje się do drugiej serii skoków" i że "nieważne jakie miejsca czy 30 czy 20 czy wyższe ważne by punktowali bo od nich niczego więcej się nie oczekuje" to o czym tu mówić? Gdzie jest jakaś sportowa ambicja? Jesteśmy praktycznie w zapaści równej Finom . Przed nami są nie tylko Austriacy, Słoweńcy, Niemcy czy Norwegowie, ale też Japończycy, Czesi, czasami nawet Szwajcarzy osiągają obecnie od naszych lepsze wyniki. I z tym się nic nie robi. Od poczatku sezonu było źle. W tamtym sezonie sytuację ratował Stoch, teraz Stoch też nie ma formy a "państwo trenerstwo" siodzi i klepie w stołki nadal
bleuclair jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-30, 19:53   #2135
Merry2014
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 293
Dot.: wątek dla tych, którzy interesują się skokami narciarskimi, latem i zimą ;) <3

Nawet jakby się żaden Polak do finału nie załapał, to i tak oglądam transmisje. Kibicuję najbardziej Naszym, ale także trzymam kciuki za zawodników z innych krajów. Wielu podziwiam
Merry2014 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-31, 10:44   #2136
bleuclair
Zakorzenienie
 
Avatar bleuclair
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 6 203
Dot.: wątek dla tych, którzy interesują się skokami narciarskimi, latem i zimą ;) <3

Cytat:
Napisane przez Merry2014 Pokaż wiadomość
Nawet jakby się żaden Polak do finału nie załapał, to i tak oglądam transmisje. Kibicuję najbardziej Naszym, ale także trzymam kciuki za zawodników z innych krajów. Wielu podziwiam
Ja też
Skoki oglądam od dziecka
bleuclair jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-02, 11:06   #2137
Merry2014
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 293
Dot.: wątek dla tych, którzy interesują się skokami narciarskimi, latem i zimą ;) <3

Na to wygląda, że Austriak nie wygra TCS. Bardzo dobrze, to już nudne było. A odnośnie skoczków narciarskich, są tacy co Wam się podobają?
Merry2014 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-01-02, 15:46   #2138
Junebug
Rozeznanie
 
Avatar Junebug
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: Trzecia planeta od Słońca
Wiadomości: 522
Dot.: wątek dla tych, którzy interesują się skokami narciarskimi, latem i zimą ;) <3

Może Alex Pointner zechce prowadzić Polaków
__________________
"Frankly, my dear, I don't give a damn."
Junebug jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-02, 16:30   #2139
bleuclair
Zakorzenienie
 
Avatar bleuclair
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 6 203
Dot.: wątek dla tych, którzy interesują się skokami narciarskimi, latem i zimą ;) <3

Cytat:
Napisane przez Merry2014 Pokaż wiadomość
Na to wygląda, że Austriak nie wygra TCS. Bardzo dobrze, to już nudne było. A odnośnie skoczków narciarskich, są tacy co Wam się podobają?
Ja kibicuję Wellingerowi taki młody chłopiec, ale mi się podoba.
Poza tym kiedyś podobał mi się też Neumayer oraz Speath
Cytat:
Napisane przez Junebug Pokaż wiadomość
Może Alex Pointner zechce prowadzić Polaków
Dopiero nasi mieliby reżim
Nie sądzę,że zechciałby, on na pewno drogo się ceni
Poza tym słyszałam,że cierpi na depresję i przeżywa rodzinną tragedię w związku z próbą samobójczą córki.
Dopóki jest Kruczek i Mateja w sztabie to są "sami swoi", wg mnie-nie ma takiej opcji.
bleuclair jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-02, 20:05   #2140
Junebug
Rozeznanie
 
Avatar Junebug
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: Trzecia planeta od Słońca
Wiadomości: 522
Dot.: wątek dla tych, którzy interesują się skokami narciarskimi, latem i zimą ;) <3

Cytat:
Napisane przez bleuclair Pokaż wiadomość
Nie sądzę,że zechciałby, on na pewno drogo się ceni
Też uważam to za niemożliwe. Doszły mnie słuchy, że Kruczek sobie nie radzi z kadrą, więc poszukałam na szybko zastępce Chociaż Kutinem dzieliliśmy się z Austrią
__________________
"Frankly, my dear, I don't give a damn."
Junebug jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-03, 01:47   #2141
michal100
Zadomowienie
 
Avatar michal100
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Zamość
Wiadomości: 1 825
Dot.: wątek dla tych, którzy interesują się skokami narciarskimi, latem i zimą ;) <3

Poitner już chyba trenerem nie będzie - coś słyszałem,że miał doradzać w prowadzeniu Zografskiego chyba,ale temat już nieaktualny. Jego córka,która po próbie samobójczej była w śpiączce zmarła i temat z oczywistych względów się zdezaktualizował.
__________________
Utrzymuję w domu bałagan aby w razie włamania złodziej potknął się o coś i umarł
michal100 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-01-03, 10:53   #2142
_Matilde_
Biała Dama
 
Avatar _Matilde_
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 6 434
Dot.: wątek dla tych, którzy interesują się skokami narciarskimi, latem i zimą ;) <3

Kiedy zmarła? Poitner był wczoraj na skoczni jako trener, wypuszczał Zografskiego w kwalifikacjach
__________________
Weź głęboki wdech
Życie wokół ciebie słodkie jest jak bananowy dżem


Webook
Filmweb
Last.fm
_Matilde_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-04, 01:53   #2143
michal100
Zadomowienie
 
Avatar michal100
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Zamość
Wiadomości: 1 825
Dot.: wątek dla tych, którzy interesują się skokami narciarskimi, latem i zimą ;) <3

17 grudnia 2015r.
__________________
Utrzymuję w domu bałagan aby w razie włamania złodziej potknął się o coś i umarł
michal100 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-04, 11:18   #2144
_Matilde_
Biała Dama
 
Avatar _Matilde_
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 6 434
Dot.: wątek dla tych, którzy interesują się skokami narciarskimi, latem i zimą ;) <3

Cytat:
Napisane przez michal100 Pokaż wiadomość
17 grudnia 2015r.
W takim razie chyba się pozbierał i pracuje
__________________
Weź głęboki wdech
Życie wokół ciebie słodkie jest jak bananowy dżem


Webook
Filmweb
Last.fm
_Matilde_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-07, 19:18   #2145
_Matilde_
Biała Dama
 
Avatar _Matilde_
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 6 434
Dot.: wątek dla tych, którzy interesują się skokami narciarskimi, latem i zimą ;) <3

Schlierenzauer zawiesza karierę! Ale jajca. Chociaż jak już mu się zdarzyło lądować w szpitalu to może lepiej. Boję się żeby drugiego Hannawalda z niego nie było. Trochę jestem w szoku bo pamiętam go "od małego", jak taki dzieciak zupełny zaczynał skakać i wygrywać I drugie złote dziecko Jacobsen - i teraz nie będzie żadnego. Ale dziwnie
__________________
Weź głęboki wdech
Życie wokół ciebie słodkie jest jak bananowy dżem


Webook
Filmweb
Last.fm
_Matilde_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-08, 17:11   #2146
201607111040
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 10 542
Dot.: wątek dla tych, którzy interesują się skokami narciarskimi, latem i zimą ;) <3

Cytat:
Napisane przez _Matilde_ Pokaż wiadomość
Schlierenzauer zawiesza karierę! Ale jajca. Chociaż jak już mu się zdarzyło lądować w szpitalu to może lepiej. Boję się żeby drugiego Hannawalda z niego nie było. Trochę jestem w szoku bo pamiętam go "od małego", jak taki dzieciak zupełny zaczynał skakać i wygrywać I drugie złote dziecko Jacobsen - i teraz nie będzie żadnego. Ale dziwnie
A co mu bylo?

Jak dla mnie to jemu sie po prostu nie chce. Ma problemy z motywacja, bo jaki on moze miec sportowy cel? Chyba tylko zloto na IO. Krysztalowa kule ma, mistrzostwo swiata ma, T4S wygral i rekord wszechczasow w zwycięstwach w PS tez pobil. Do tego dochodzi jeszcze to ze on nie umie przegrywac, bo od najmlodszych lat wygrywal. Facet przed 25 r.z osiągnął wiecej niz niejeden przez cala swoja kariere.

Moim zdaniem zmiany w sztabie szkoleniowym nie bedzie. Tam sa "sami swoi" i watpie zeby jakas osoba z zewnatrz przyszla.
Stoch sie Kruczkowi trafil jak Malysz Tajnerowi. To ze oni tyle osiagneli to tylko i wylacznie wina tego ze mieli wiecej talentu niz inni i ze to wystarczylo oraz ich praca.
201607111040 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-08, 19:37   #2147
_Matilde_
Biała Dama
 
Avatar _Matilde_
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 6 434
Dot.: wątek dla tych, którzy interesują się skokami narciarskimi, latem i zimą ;) <3

Wyczerpanie organizmu
__________________
Weź głęboki wdech
Życie wokół ciebie słodkie jest jak bananowy dżem


Webook
Filmweb
Last.fm
_Matilde_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-09, 02:20   #2148
michal100
Zadomowienie
 
Avatar michal100
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Zamość
Wiadomości: 1 825
Dot.: wątek dla tych, którzy interesują się skokami narciarskimi, latem i zimą ;) <3

Wg austriackiej prasy wpływ na formę Schlierenzauera może mieć niedawne rozstanie z partnerką. Gregor jest narcyzem a tacy ludzie źle znoszą wszelką krytykę,ale także są bardziej podatni na to,że kryzys w 1 z dziedzin życia wpłynie na inne.
__________________
Utrzymuję w domu bałagan aby w razie włamania złodziej potknął się o coś i umarł
michal100 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-09, 08:45   #2149
_Matilde_
Biała Dama
 
Avatar _Matilde_
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 6 434
Dot.: wątek dla tych, którzy interesują się skokami narciarskimi, latem i zimą ;) <3

Pogratulować wiedzy ożyciu prywatnym sportowców
Gregor, jeśli mam być uczciwa w ostatnich latach częściej był w złej formie niż w dobrej, jak na jego ambicje i możliwości. Mam nadzieję że u niego będzie ok bo ostatnio to wygląda naprawdę nieciekawie
__________________
Weź głęboki wdech
Życie wokół ciebie słodkie jest jak bananowy dżem


Webook
Filmweb
Last.fm
_Matilde_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-01-09, 09:49   #2150
201607111040
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 10 542
Dot.: wątek dla tych, którzy interesują się skokami narciarskimi, latem i zimą ;) <3

Cytat:
Napisane przez michal100 Pokaż wiadomość
Wg austriackiej prasy wpływ na formę Schlierenzauera może mieć niedawne rozstanie z partnerką. Gregor jest narcyzem a tacy ludzie źle znoszą wszelką krytykę,ale także są bardziej podatni na to,że kryzys w 1 z dziedzin życia wpłynie na inne.
Ale przeciez z dziewczyna (jesli to prawda) rozstal sie niedawno, a on w slabej formie jest juz jakis czas. Wiec watpie zeby to mialo jakis duzy wpyw na forme. Poza tym cos mi swita ze on juz wczesniej mowil ze sie zastanawia nad zawieszeniem kariery, wiec to nie bylo jakos mega niespodziewane.
201607111040 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-09, 13:20   #2151
Larala
Przyczajenie
 
Avatar Larala
 
Zarejestrowany: 2016-01
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 7
Dot.: wątek dla tych, którzy interesują się skokami narciarskimi, latem i zimą ;) <3

Widzę, że w kwestii dyspozycji Polaków i prób rozwiązania kryzysu bryluje opcja zwalniania Łukasza Kruczka. A przed nim oczywiście Apoloniusza Tajnera. Czytuję regularnie serwisy ski jumping, gdyż ten sport także mi od wielu lat jest bliski. Pamiętam, że miałam do niego sentyment jako dziecko, nawet przed tzw. boom'em na Małysza w 2001 roku. Wracając do tematu, nie sposób nie dostrzec, że następuje regres o ciężkim przebiegu. O ile poza Kamilem Stochem reszta ekipy z obu kadr A i B nigdy nie wychodziła poza ewentualnie wznoszącą przeciętność ( z pojedyńczymi wyskokami typu zwycięstwo jednego konkursu Pucharu Świata), o tyle faktycznie wszyscy obecnie mocno dołują (poza Stefanem Hulą, który zupełnie niespodziewanie, teraz wyrasta na kogoś na kim kibice polegają). Smutne jest, że Stocha, jako kogoś kto osiągnął w pewnym momencie właściwie wszystko co jest do wygrania, kibice oceniają bardzo ostro. Wałkują jego rzekomo ignoranckie wypowiedzi, by zaraz potem znów odpowiednio cieszyć się lub pokręcić ze zniecierpliwieniem głową, gdy skoczy lepiej lub gorzej. Jest to ciężki sport i, jak podejrzewam ciężko utrzymać zdrową psychikę. Niebawem się okaże jak daleko zaszedł kryzys wśród skoczków i trenerów, i jak odbędzie się wszystko w Zakopanem...
Larala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-10, 01:34   #2152
michal100
Zadomowienie
 
Avatar michal100
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Zamość
Wiadomości: 1 825
Dot.: wątek dla tych, którzy interesują się skokami narciarskimi, latem i zimą ;) <3

Cytat:
Napisane przez LusiaPlotkara Pokaż wiadomość
Ale przeciez z dziewczyna (jesli to prawda) rozstal sie niedawno, a on w slabej formie jest juz jakis czas. Wiec watpie zeby to mialo jakis duzy wpyw na forme. Poza tym cos mi swita ze on juz wczesniej mowil ze sie zastanawia nad zawieszeniem kariery, wiec to nie bylo jakos mega niespodziewane.
Rozstał się może i niedawno,ale kryzys mogli mieć dłuższy. Czasem bywa tak,że człowiek nie umie się "wyłączyć" i rozdzielić sferę prywatną od zawodowej. Liczę,że Gregor szybko się pozbiera,bo drugiej takiej gwiazdy skoków możemy się prędko nie doczekać.

---------- Dopisano o 02:34 ---------- Poprzedni post napisano o 02:31 ----------

Cytat:
Napisane przez Larala Pokaż wiadomość
Widzę, że w kwestii dyspozycji Polaków i prób rozwiązania kryzysu bryluje opcja zwalniania Łukasza Kruczka. A przed nim oczywiście Apoloniusza Tajnera. Czytuję regularnie serwisy ski jumping, gdyż ten sport także mi od wielu lat jest bliski. Pamiętam, że miałam do niego sentyment jako dziecko, nawet przed tzw. boom'em na Małysza w 2001 roku. Wracając do tematu, nie sposób nie dostrzec, że następuje regres o ciężkim przebiegu. O ile poza Kamilem Stochem reszta ekipy z obu kadr A i B nigdy nie wychodziła poza ewentualnie wznoszącą przeciętność ( z pojedyńczymi wyskokami typu zwycięstwo jednego konkursu Pucharu Świata), o tyle faktycznie wszyscy obecnie mocno dołują (poza Stefanem Hulą, który zupełnie niespodziewanie, teraz wyrasta na kogoś na kim kibice polegają). Smutne jest, że Stocha, jako kogoś kto osiągnął w pewnym momencie właściwie wszystko co jest do wygrania, kibice oceniają bardzo ostro. Wałkują jego rzekomo ignoranckie wypowiedzi, by zaraz potem znów odpowiednio cieszyć się lub pokręcić ze zniecierpliwieniem głową, gdy skoczy lepiej lub gorzej. Jest to ciężki sport i, jak podejrzewam ciężko utrzymać zdrową psychikę. Niebawem się okaże jak daleko zaszedł kryzys wśród skoczków i trenerów, i jak odbędzie się wszystko w Zakopanem...
To bardzow polskim stylu żeby myśleć od razu o zmianie trenera zamiast przyjrzeć się jakie inne przyczyny leżą u podstaw problemu. Po co cokolwiek analizować skoro można sobie wymienić sztab szkoleniowy i wtedy na pewno wyniki ruszą z kopyta...
__________________
Utrzymuję w domu bałagan aby w razie włamania złodziej potknął się o coś i umarł
michal100 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-10, 11:34   #2153
bleuclair
Zakorzenienie
 
Avatar bleuclair
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 6 203
Dot.: wątek dla tych, którzy interesują się skokami narciarskimi, latem i zimą ;) <3

Cytat:
Napisane przez LusiaPlotkara Pokaż wiadomość
A co mu bylo?

Jak dla mnie to jemu sie po prostu nie chce. Ma problemy z motywacja, bo jaki on moze miec sportowy cel? Chyba tylko zloto na IO. Krysztalowa kule ma, mistrzostwo swiata ma, T4S wygral i rekord wszechczasow w zwycięstwach w PS tez pobil. Do tego dochodzi jeszcze to ze on nie umie przegrywac, bo od najmlodszych lat wygrywal. Facet przed 25 r.z osiągnął wiecej niz niejeden przez cala swoja kariere.

Moim zdaniem zmiany w sztabie szkoleniowym nie bedzie. Tam sa "sami swoi" i watpie zeby jakas osoba z zewnatrz przyszla.
Stoch sie Kruczkowi trafil jak Malysz Tajnerowi. To ze oni tyle osiagneli to tylko i wylacznie wina tego ze mieli wiecej talentu niz inni i ze to wystarczylo oraz ich praca.
Myślę dokładnie tak samo Stoch po prostu wywlaczył sobie to co osiągnął talentem, samozaparciem i ciężką pracą nad sobą. Od początku było wiadomo,że jest ambitnym skoczkiem, który stawia sobie wysokie cele. Reszta naszych skoczków (wyłączając może młode talenty, których nie miał kto pokierować) interesuje tylko tyle by pojechać i zjechać z rozbiegu Stawia się im niskie cele, oni nie myślą by coś osiągnąć, tylko"uda się albo nie uda" "będzie co będzie". Wg mnie trener nie może mówić,że "od nich się nie wymaga dobrych występów i błyskotliwych skoków, tylko skoków na swoim poziomie". Tylko że poziom naszych skoczków odbiega o 15-20 i więcej metrów od skoków najlepszej dziesiątki PŚ. A to chyba coś nie tak. Dwa lata temu było tak,że poza świetnie skaczącym Stochem jeszcze do 15 i 20 wskakiwali w miarę często Kot oraz Żyła. Od dwóch sezonów jest regres i nic się z tym nie robi. To chyba jednak jest jakiś błąd w szkoleniu zawodników? Stękała też ma przebłyski \formy, nie jest małolatem,żeby obawiać się o niego i wypuszczać co 5 konkurs, a mimo to biorą go tylko wtedy, gdy albo reszta nie chce, albo np taki Kubacki czy Żyła tak zepsuje swe skoki,że już nie sposób się wytłumaczyć. Szkoda chłopaka. Byli młodzi , zdolni -Zniszczoł, Murańka, Rutkowski i Biegun i ich też nie miał kto nimi pokierować. Najpierw skakali uparcie za czasów Tajnera Państwo Tajnerowie juniorzy. Teraz ciągle jeździ też ta sama ekipa. Taki Wolny np, kiedy on w ogóle jest zabierany na jakikolwiek konkurs PŚ? I co?Spodziewają się,że nagle eksploduje fenomenalnym skokiem, bo dostąpił zaszczytu wystąpienia w konkursie? I tak uważam,że poradził sobie wczoraj bardzo dobrze. Nic się nie zmieni, będzie tak samo. Stoch też niejednokrotnie dawał do zrozumienia,że jest bezradny, że próbuje naprawić sytuację, ale nie wie co się dzieje i nikt mu nie chce pomóc. Jego skoki się nie zmieniły, nadal widać bylo frustrację, a mimo to kazali mu mówić, że jest ok, że już lepiej, żeby nie wzbudzać fermentu społecznego. C'est la vie. Wg mnie tylko zmiana trenera może pomóc CAŁEJ kadrze. I tylko zmiana sztabu może sprawić,że zainteresują się tymi młodszymi skoczkami, którzy skaczą nieźle, mają ambicję, ale znajomości już niekoniecznieKa mil może się cudownie jeszcze odnajdzie sam, tak jak to robił już nieraz. Ale reszta?
[QUOTE=michal100;54073701]Rozstał się może i niedawno,ale kryzys mogli mieć dłuższy. Czasem bywa tak,że człowiek nie umie się "wyłączyć" i rozdzielić sferę prywatną od zawodowej. Liczę,że Gregor szybko się pozbiera,bo drugiej takiej gwiazdy skoków możemy się prędko nie doczekać.

---------- Dopisano o 02:34 ---------- Poprzedni post napisano o 02:31 ----------

bleuclair jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-10, 12:03   #2154
201607111040
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 10 542
Dot.: wątek dla tych, którzy interesują się skokami narciarskimi, latem i zimą ;) <3

Cytat:
Napisane przez michal100 Pokaż wiadomość

To bardzow polskim stylu żeby myśleć od razu o zmianie trenera zamiast przyjrzeć się jakie inne przyczyny leżą u podstaw problemu. Po co cokolwiek analizować skoro można sobie wymienić sztab szkoleniowy i wtedy na pewno wyniki ruszą z kopyta...
Na przyklad?
Wiesz to mozna szukac jak jakas druzyna przez pare lat miala fajny poziom i nagle ten poziom sie obnizyl albo jak jeden zawodnik zle skacze.
U nas tylko wtedy jak zdobyli medal mistrzostw swiata to byl w miare fajny sezon, a reszta to "bieda z nedza".

Watpie zeby nasi zawodnicy mieli mniejsze predyspozycje do sukcesow niz ci z Austrii czy Niemiec. Nie jestem zwolenniczka ciaglego wymieniania trenerow. Uwazam ze nalezy im dac szanse, ale szansa Kruczka trwa juz 8 lat a poza Kamilem i tym medalem to wielkich sukcesow kadra nie ma.

---------- Dopisano o 13:03 ---------- Poprzedni post napisano o 12:58 ----------

[QUOTE=bleuclair;54075858]Myślę dokładnie tak samo Stoch po prostu wywlaczył sobie to co osiągnął talentem, samozaparciem i ciężką pracą nad sobą. Od początku było wiadomo,że jest ambitnym skoczkiem, który stawia sobie wysokie cele. Reszta naszych skoczków (wyłączając może młode talenty, których nie miał kto pokierować) interesuje tylko tyle by pojechać i zjechać z rozbiegu Stawia się im niskie cele, oni nie myślą by coś osiągnąć, tylko"uda się albo nie uda" "będzie co będzie". Wg mnie trener nie może mówić,że "od nich się nie wymaga dobrych występów i błyskotliwych skoków, tylko skoków na swoim poziomie". Tylko że poziom naszych skoczków odbiega o 15-20 i więcej metrów od skoków najlepszej dziesiątki PŚ. A to chyba coś nie tak. Dwa lata temu było tak,że poza świetnie skaczącym Stochem jeszcze do 15 i 20 wskakiwali w miarę często Kot oraz Żyła. Od dwóch sezonów jest regres i nic się z tym nie robi. To chyba jednak jest jakiś błąd w szkoleniu zawodników? Stękała też ma przebłyski \formy, nie jest małolatem,żeby obawiać się o niego i wypuszczać co 5 konkurs, a mimo to biorą go tylko wtedy, gdy albo reszta nie chce, albo np taki Kubacki czy Żyła tak zepsuje swe skoki,że już nie sposób się wytłumaczyć. Szkoda chłopaka. Byli młodzi , zdolni -Zniszczoł, Murańka, Rutkowski i Biegun i ich też nie miał kto nimi pokierować. Najpierw skakali uparcie za czasów Tajnera Państwo Tajnerowie juniorzy. Teraz ciągle jeździ też ta sama ekipa. Taki Wolny np, kiedy on w ogóle jest zabierany na jakikolwiek konkurs PŚ? I co?Spodziewają się,że nagle eksploduje fenomenalnym skokiem, bo dostąpił zaszczytu wystąpienia w konkursie? I tak uważam,że poradził sobie wczoraj bardzo dobrze. Nic się nie zmieni, będzie tak samo. Stoch też niejednokrotnie dawał do zrozumienia,że jest bezradny, że próbuje naprawić sytuację, ale nie wie co się dzieje i nikt mu nie chce pomóc. Jego skoki się nie zmieniły, nadal widać bylo frustrację, a mimo to kazali mu mówić, że jest ok, że już lepiej, żeby nie wzbudzać fermentu społecznego. C'est la vie. Wg mnie tylko zmiana trenera może pomóc CAŁEJ kadrze. I tylko zmiana sztabu może sprawić,że zainteresują się tymi młodszymi skoczkami, którzy skaczą nieźle, mają ambicję, ale znajomości już niekoniecznieKa mil może się cudownie jeszcze odnajdzie sam, tak jak to robił już nieraz. Ale reszta?
Cytat:
Napisane przez michal100 Pokaż wiadomość
Rozstał się może i niedawno,ale kryzys mogli mieć dłuższy. Czasem bywa tak,że człowiek nie umie się "wyłączyć" i rozdzielić sferę prywatną od zawodowej. Liczę,że Gregor szybko się pozbiera,bo drugiej takiej gwiazdy skoków możemy się prędko nie doczekać.

---------- Dopisano o 02:34 ---------- Poprzedni post napisano o 02:31 ----------

Akurat jesli chodzi o Wolnego to on przez ostatnie 1,5 roku leczyl fatalna kontuzje.
201607111040 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-12, 08:04   #2155
Larala
Przyczajenie
 
Avatar Larala
 
Zarejestrowany: 2016-01
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 7
Dot.: wątek dla tych, którzy interesują się skokami narciarskimi, latem i zimą ;) <3

Co do Stocha, deprymujące i smutne jest to , że ktoś, kto miał na tyle silną psychikę ( a moim zdaniem jest to absolutnie nr jeden czynników, które tworzą formę skoczka - wszak zawodnicy czekają na górze na, w najlepszym przypadku dwa skoki i muszą utrzymać koncentrację i NIE SPALIĆ SIĘ psychicznie) obecnie jest bezradny na tyle, że naciskany przez dziennikarzy wprost przyznaje się do niemocy i musi wręcz prosić o zrozumienie. Widać, że chwilami bardzo się plącze i czuje niepewnie. Jeśli nie to jest powodem żeby przyjrzeć się kadrze trenerskiej bardzo ostro, to nie wiem czy ten powód istnieje. Jeśli chodzi o resztę skoczków, to ich kariera zawsze odbywała się za plecami lidera, jak kiedyś Małysza, tak więc ich niepowodzenia były, hmmmm, częścią kolorytu tego sportu, dla kibiców, rzecz jasna. Skład kadry jest zabetonowany i, jeżeli Stoch, w moim miemaniu jednak wybitny sportowiec reaguje, jak wszyscy widzimy, to MUSZĄ nastąpić zmiany personalne.
Larala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-16, 21:33   #2156
clopidogrel93
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 17
Dot.: wątek dla tych, którzy interesują się skokami narciarskimi, latem i zimą ;) <3

Hejka! Widzę, że wątek trochę "umarł". Interesuję się skokami narciarskimi ale żadna z moich kumpeli totalnie nie podziela tej pasji, a chciałabym znaleźć kogoś z kim można pogadać na ten temat, wspólnie pooglądać czy jechać na zawody. Do tej pory wyciągałam jakieś niezainteresowane koleżanki albo niestety jeździłam sama, a wiadomo, że fajnie byłoby pokibicować z kimś nieprzymuszonym
clopidogrel93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-30, 23:08   #2157
Vaineth
Rozeznanie
 
Avatar Vaineth
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Nowy Sącz/Kraków
Wiadomości: 854
Dot.: wątek dla tych, którzy interesują się skokami narciarskimi, latem i zimą ;) <3

Nowy sezon, a tu cisza. Czy ktoś tu jeszcze zagląda? Świetne rozpoczęcie T4S w wykonaniu naszych, głównie Kamila. Tak dobrze jeszcze w jego wykonaniu nie było
Vaineth jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-31, 09:01   #2158
lulka19
Zakorzenienie
 
Avatar lulka19
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 12 833
Dot.: wątek dla tych, którzy interesują się skokami narciarskimi, latem i zimą ;) <3

Jak zawsze oglądam ja. Kibicuję Stochowi już od 11 lat
lulka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-16, 08:36   #2159
_Matilde_
Biała Dama
 
Avatar _Matilde_
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 6 434
Dot.: wątek dla tych, którzy interesują się skokami narciarskimi, latem i zimą ;) <3

Ja ogladam skoki regularnie, za to ostatnio nie bylo mnie na forum. Bardzo sie ciesze z ostatnich sukcesow Stocha, Piotrka Zyly i Kota.
__________________
Weź głęboki wdech
Życie wokół ciebie słodkie jest jak bananowy dżem


Webook
Filmweb
Last.fm
_Matilde_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-01-16 09:36:31


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:50.