Zaginęła Iwona z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! - Strona 72 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-09-28, 09:59   #2131
karo3006
Raczkowanie
 
Avatar karo3006
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 485
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!!

titina:
Nie rozumiem - przecież info o Magazynie Ekspresu Reporterów od tygodnia wisi w pierwszym poście tego wątku. Nie trzeba czytać całego wątku jeśli się nie ma ochoty. Najważniejsze informacje są w pierwszym poście.
karo 3006:
ok,ale jak widać niektóre osoby dowiadują się o nowych artukułach i programach czytając treść wiadomości ,oto przykład:
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=2106
-----------------------------------------------------------------------------------------
Ja nie pisałam,że wątek trzeba zamknąć,albo,że powinno się otworzyć drugi,więc nie wiem skąd przytyki w stylu- wątek się nie podoba,ale jak się proponuje otworzyć nowy to nie ma komu się tym zająć..Mi chodziło tylko o to,że obecny jest "troche" zaśmiecany przez prywatne wojny na argumenty i tyle,czy będzie tylko ten czy powstanie nowy bede czytać oba
__________________
Jest jeszcze kąt dla mnie na ziemi, kąt jak Twe ramiona rozwarty i zawsze można biec do Ciebie, przeczekać burze, ostre wiatry....

Edytowane przez karo3006
Czas edycji: 2010-09-28 o 10:20
karo3006 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-28, 10:06   #2132
westlondon
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 89
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!!

Cytat:
Napisane przez visionAM Pokaż wiadomość
a Ty jakie masz dowody na to, że ta wg Ciebie święta rodzina jest taka zła i nie warto jej bronić?
Skoro nie możemy nic pisać bez dowodów to prosze mi podać dowody (fakty), że rodzina Iwony jest zła, najgorsza i nie mamy prawa pisać o niej dobrze

dodam, że ja nie jestem po żadnej stronie. Nie bronie i nie oskarżam
A czy ja npisalem, ze swieta rodzina jest zla i nie warto jej bronic? I czy napisalem gdzies, jest najgorsza, i ze nie mozna o niej pisac dobrze? No to po prosze o jakis cytat.
Caly czas pisze, ze w swietle pojawiajacych sie informacji, nie mozna z gory zakozyc, ze wydarzylo sie cos co moze miec zwiazek z "podwojnym" zyciem Iwony, jesli takowe prowadzila.To sa drobiazgi i szczegoly ale nie mozna wykluczyc, ze jest cos wiecej.
Zakaldajac jednak, ze Iwona "swieta" nie byla, nie uwzglednianie tego prowadzi do pomijania byc moze istotnych informacji. Na przyklad (zalozmy), ze wpis lidii czy meduzy nie mijal sie z prawda. Zalozmy, ze w swietle informacji udzielanych przez rodzine, policja w ogole nie zainteresowala sie tym watkiem. A nie mozna wykluczyc, ze gdyby zaraz po tym wpisie dokonano sprawdzenia mozna nylo cos wykryc.
westlondon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-28, 10:10   #2133
burgund1234
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 411
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!!

Cytat:
Napisane przez Kimikika Pokaż wiadomość


Chyba jesteś niepoważna dziewczyno.

Gdyby nie ty?

Tak, wielki detektyw burgund na tropie

Przykro mi ale zaraz twóje mit upadnie.

Tego posta zamieściłam w niedzielę:



Więc co "gdyby nie ty"?

Napisałam jasno - zamieściłam posta na prośbę Janusz, dotyczącego znajomych, gorszego niż "niegroźne" i że czułam się po tym źle.

Co ty takiego zrobiłaś? Aż wcisnęłaś "znajdź posty" i znalazłaś co sama podałam na tacy? Sorry, ale to każdy głupi potrafi, więc nie dodawaj sobie animuszu.

Przyznasz chyba że nie było trudno, negatywny post o znajomych był jedyny wielki detektywie burgund.

Nie jestem taka jak ty. Potrafię się przyznać do czegoś co źle zrobiłam i przeprosić sama z siebie, a nie tylko wtedy gdy zostałam zdemaskowana i stoję pod murem.

A co reszty to uważaj co chcesz. Akurat zdziwiłabym się gdybys postąpiła inaczej. W końcu jedne osoby posądzasz mimo braku dowodów, mnie możesz posądzić z ich powodu.

---------- Dopisano o 06:09 ---------- Poprzedni post napisano o 05:54 ----------





A na ten post odpowiem po południu, może wieczorem.
Teraz nie mam na to czasu, bo praca wzywa, a po pracy mam swoje sprawy do załatwienia

Nie twórz swoich kolejnych teorii, że "zdradziłam Janusza bo nie miałam informacji o 2 telefonie". Nikogo nie zdradziłam - wydałam sposób postępowania Janusza gdy miałam pewność że mąci. 2 telefon nie miał tu nic do rzeczy.

---------- Dopisano o 06:28 ---------- Poprzedni post napisano o 06:09 ----------



Co do tego też odpowiem wieczorem,jedno mogę już teraz napisać - nie chodzi o bana, bo w czasei kiedy Janusz miał bana nie dostałam od niego żadnego pw. Mam wszystkie wiadomości od niego, są tam daty

Mit o mnie? dobre
burgund1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-28, 10:12   #2134
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!!

Cytat:
Napisane przez westlondon Pokaż wiadomość
A czy ja npisalem, ze swieta rodzina jest zla i nie warto jej bronic? I czy napisalem gdzies, jest najgorsza, i ze nie mozna o niej pisac dobrze? No to po prosze o jakis cytat.
Caly czas pisze, ze w swietle pojawiajacych sie informacji, nie mozna z gory zakozyc, ze wydarzylo sie cos co moze miec zwiazek z "podwojnym" zyciem Iwony, jesli takowe prowadzila.To sa drobiazgi i szczegoly ale nie mozna wykluczyc, ze jest cos wiecej.
Zakaldajac jednak, ze Iwona "swieta" nie byla, nie uwzglednianie tego prowadzi do pomijania byc moze istotnych informacji. Na przyklad (zalozmy), ze wpis lidii czy meduzy nie mijal sie z prawda. Zalozmy, ze w swietle informacji udzielanych przez rodzine, policja w ogole nie zainteresowala sie tym watkiem. A nie mozna wykluczyc, ze gdyby zaraz po tym wpisie dokonano sprawdzenia mozna nylo cos wykryc.
no dobra.. to dalczego z taką pogardą sie o nich wypowiadasz i co chwilę wtrącasz jakieś ironiczne posty ze sformułowaniem "święta rodzina"???

ja nie wiem jacy oni są, jaka jest Iwona... wiem, że zaginięcie kogoś z rodziny to wielka tragedia i nie ma co się kłócić kto w tym wszystkim jest święty,a kto nie...

co do podwójnego życia Iwony - podobno to zostało sprawdzone przez Rutkowskiego czy nawet policję (nie wiem dokładnie), nie sądzę aby opierali sie jedynie na zdaniu rodziny
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-28, 10:13   #2135
westlondon
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 89
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!!

Cytat:
Napisane przez visionAM Pokaż wiadomość
Ale ja nie rozumiem zbulwersowania niektórych osób co do osoby Iwony.

Co w tym dziwnego, że na poczaktu dowiedzieliśy sie ze jest skromną, cichą dziewczyną? Może jest taka na codzień w domu, opisywała ją nam jej mama. Skąd jej mama miała wiedzieć jak Iwona zachowuje się w towarzystwie znajomych? To wszystko wyszło z czasem i nic w tym dziwnego. Dlatego zarzuty, że Iwonka była niby-święta, a teraz okazuje się już mniej idealna są śmieszne.
Nic w tym dziwnego. Tyle, ze jesli od poczatku nie bierzesz jakiejs opcji pod uwage ona moze przepasc bezpowrotnie.
westlondon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-28, 10:15   #2136
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!!

Myślę, że to co my wiemy z artykułów itp. a to co wie policja na temat Iwony to raczej inne kwestie podejrzewam, ze skoro przesłuchano jej znajomych, sprawdzono jej komputer to policja zapewne wie o różnych jej grzeszkach, o których mama czy ojczym nie mieli pojęcia.
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-28, 10:23   #2137
zlosliwiec
Przyjaciel Wizaz.pl
 
Avatar zlosliwiec
 
Zarejestrowany: 2001-10
Wiadomości: 12 462
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!!

Ze względu na NOTORYCZNE naruszenia regulaminu, netykiety oraz zasad kultury wypowiedzi wątek zamykam.
zlosliwiec jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:54.