Br±zowow³ose - ploty i inne g³upoty, a czasem jakie¶ farbowanie ;) czê¶æ VII - Strona 72 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury

Notka

Pielêgnacja w³osów i fryzury Podyskutuj o pielêgnacji w³osów krêconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawd¼ modne fryzury: ciêcia, koloryzacje, fryzury na ¶lub, wesele, Komuniê, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzêdzia
Stary 2015-05-26, 15:40   #2131
Weronisia
Zakorzenienie
 
Avatar Weronisia
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: DE
Wiadomo¶ci: 6 714
Dot.: Br±zowow³ose - ploty i inne g³upoty, a czasem jakie¶ farbowanie ;) czê¶æ VII

Blekitka tak jak mówi Rumpleteazer - farbê trzeba trzymaæ tyle ile podaje producent w ulotce. Koleston trzyma siê 40 minut.

Mcromance , Rumpleteazer - my wszystkie zagl±damy a rzadko piszemy. To nie tylko brak czasu, ale te¿ fakt, ¿e jeste¶my zadowolone z koloru w³osów i nie kombinujemy tyle co kiedy¶

Ja obecnie mam krótkie w³osy, bo ¶ciê³am je jakie¶ 2 miesi±ce temu i ju¿ nawet by³am drugi raz do podciêcia. No i kolor ch³odniejszy. Utrzymujê br±z powiedzmy co¶ pomiêdzy 6/0, a 5/0. W zale¿no¶ci czy ¶wieci s³oñce czy nie

Pierwsza fotka to kolor WCT 6/71
Druga fotka, to ten sam kolor, tyle ¿e po mixtonie niebieskim. Delikatne och³odzenie.
No i trzecia fotka, to moja obecna d³ugo¶æ i kolor
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg DSC_0703.jpg (77,4 KB, 29 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg DSC_0737.jpg (74,7 KB, 30 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg 2015_05_27.jpg (87,8 KB, 48 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg 2015_05_27b.jpg (65,4 KB, 26 za³adowañ)

Edytowane przez Weronisia
Czas edycji: 2015-05-27 o 10:23
Weronisia jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-05-27, 10:02   #2132
blekitka
Raczkowanie
 
Avatar blekitka
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: warszawa
Wiadomo¶ci: 365
Dot.: Br±zowow³ose - ploty i inne g³upoty, a czasem jakie¶ farbowanie ;) czê¶æ VII

Cytat:
Napisane przez rumpleteazer Poka¿ wiadomo¶æ
Blekitka, niez³y fryzjer.. Twoje oczekiwania nie s± jakie¶ kosmiczne. Tak, najlepiej wszystkich pofarbowaæ na "skrzyd³o kruka", to nie bêdzie marudzenia o rudej po¶wiacie i z³otym poblasku
Ja trzyma³abym tyle ile wskazuje producent w ulotce.
fryzjer the best, ale spowodowa³, ¿e zaczê³am szukaæ i znalaz³am Was i bêdê próbowaæ ciekawe jak mi wyjdzie
Weronisia superancki kolor!
blekitka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-05-27, 11:13   #2133
Beata.
Zakorzenienie
 
Avatar Beata.
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomo¶ci: 9 097
GG do Beata.
Dot.: Br±zowow³ose - ploty i inne g³upoty, a czasem jakie¶ farbowanie ;) czê¶æ VII

Weronisu sliczna fryzurka
haha fryzjer mistrz
__________________

Beata. jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-05-27, 18:33   #2134
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomo¶ci: 4 573
Dot.: Br±zowow³ose - ploty i inne g³upoty, a czasem jakie¶ farbowanie ;) czê¶æ VII

Cytat:
Napisane przez MorganLeFay Poka¿ wiadomo¶æ
Faktycznie wczesniej chyba przesadzilam z tymi proporcjami Zamowie ten mixton i sprobuje co¶ pokombinowaæ
Jestem na wakacjach w Chorwacji... czwarty dzien pada deszcz Tak¿e siedzê i kombinujê co tu z wlosami zrobiæ, tak dla zabicia czasu

Masz racjê, muszê wrociæ do tych moich p³ukanek chyba... Tylko akurat teraz kolezanka bêdzie zamawiala sobie farbê wiêc mnie kusi ¿eby przy okazji zamówiæ sobie ten mixton.
Hej laska. Po co Ci p³ukanki, polecam Marion Ultra mocny: https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...h-i-blond.html
Ja po trzech miesi±cach po baleja¿u, jak przysz³am na odrosty do swojej fryzjerki to wszystkie laski w salonie zachwyca³y siê jak ja utrzyma³am piêkny ch³odny kolor bez ¿ó³ci przez tak d³ugi czas. A ja stosujê go tylko raz w tygodniu i trzymam mo¿e z 2-3min na g³owie. Jak stosowa³am wiêcej by³o ju¿ za mocno siwo

Cytat:
Napisane przez Weronisia Poka¿ wiadomo¶æ
Blekitka tak jak mówi Rumpleteazer - farbê trzeba trzymaæ tyle ile podaje producent w ulotce. Koleston trzyma siê 40 minut.

Mcromance , Rumpleteazer - my wszystkie zagl±damy a rzadko piszemy. To nie tylko brak czasu, ale te¿ fakt, ¿e jeste¶my zadowolone z koloru w³osów i nie kombinujemy tyle co kiedy¶

Ja obecnie mam krótkie w³osy, bo ¶ciê³am je jakie¶ 2 miesi±ce temu i ju¿ nawet by³am drugi raz do podciêcia. No i kolor ch³odniejszy. Utrzymujê br±z powiedzmy co¶ pomiêdzy 6/0, a 5/0. W zale¿no¶ci czy ¶wieci s³oñce czy nie

Pierwsza fotka to kolor WCT 6/71
Druga fotka, to ten sam kolor, tyle ¿e po mixtonie niebieskim. Delikatne och³odzenie.
No i trzecia fotka, to moja obecna d³ugo¶æ i kolor
O ja Cie! Ale ¿e¶ poszala³a z fryzur±. Zawsze chcia³am takiego boba wypróbowaæ ale nigdy odwagi nie mia³am. A kolor super!
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o w³osach, kosmetykach i takich tam


Aby mi siê tak chcia³o jak mi siê nie chce...

Kachula82 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-05-28, 06:59   #2135
MorganLeFay
Wtajemniczenie
 
Avatar MorganLeFay
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ³ódzkie
Wiadomo¶ci: 2 780
GG do MorganLeFay
Dot.: Br±zowow³ose - ploty i inne g³upoty, a czasem jakie¶ farbowanie ;) czê¶æ VII

Kachula mam ten szampon ale na mnie on tak nie dzia³a niestety. No chyba ¿e bym sprobowa³a go jako¶ strasznie dlugo przetrzymaæ na w³osach.
MorganLeFay jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-05-29, 11:13   #2136
blekitka
Raczkowanie
 
Avatar blekitka
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: warszawa
Wiadomo¶ci: 365
Dot.: Br±zowow³ose - ploty i inne g³upoty, a czasem jakie¶ farbowanie ;) czê¶æ VII

Dziewczyny, farbê rozrobiæ 1:1 prawda ? zawsze mnie zastanawia³o dlaczego fryzjerki robi± to na oko :/ my¶licie ze jedna farba wystarczy na w³osy do ramion ? Uda³o mi siê kupiæ Koleston.
blekitka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-05-29, 11:39   #2137
Weronisia
Zakorzenienie
 
Avatar Weronisia
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: DE
Wiadomo¶ci: 6 714
Dot.: Br±zowow³ose - ploty i inne g³upoty, a czasem jakie¶ farbowanie ;) czê¶æ VII

Dziêkujê wszystkim za pochwa³y
Z d³ugo¶ci± rzeczywi¶cie poszalalam. Nigdy nie mia³am a¿ tak krótkich. Ale czujê siê ¶wietnie w tej d³ugo¶ci. Wreszcie nie muszê zwiazywac w³osów gdy mi za gor±co A kolor te¿ mi siê bardzo podoba i raczej zostanê z nim na d³u¿ej.

Blekitka jak rozrabiac farbê pisze zawsze w ulotce. Akurat Koleston robi siê 1:1 ale inne farby ju¿ nie koniecznie. Sprawdzaj zawsze ulotkê. Ja u¿ywam ma³ej wagi kuchennej do odmierzania.

Jedna tubka ci wystarczy. Mi starczalo nawet pó³, ale mam do¶æ cienkie w³osy.
Weronisia jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2015-05-29, 12:25   #2138
blekitka
Raczkowanie
 
Avatar blekitka
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: warszawa
Wiadomo¶ci: 365
Dot.: Br±zowow³ose - ploty i inne g³upoty, a czasem jakie¶ farbowanie ;) czê¶æ VII

Czyta³am ulotkê ale chcia³am siê upewniæ , no to mi ca³a zejdzie pewne, bo mam du¿o tych w³osów .... zobaczymy
blekitka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-05-29, 13:18   #2139
rumpleteazer
Zadomowienie
 
Avatar rumpleteazer
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomo¶ci: 1 622
Dot.: Br±zowow³ose - ploty i inne g³upoty, a czasem jakie¶ farbowanie ;) czê¶æ VII

Cytat:
Napisane przez MorganLeFay Poka¿ wiadomo¶æ
Kachula mam ten szampon ale na mnie on tak nie dzia³a niestety. No chyba ¿e bym sprobowa³a go jako¶ strasznie dlugo przetrzymaæ na w³osach.
Mo¿e powinna¶ spróbowaæ mixtona jednak Niektórym blondynkom p³ukanki nie pomagaj± a mixton i owszem Tylko trzeba zacz±æ od aptecznych ilo¶ci a potem zwiêkszaæ dawki, a¿ do wymarzonego efektu.

Cytat:
Napisane przez Weronisia Poka¿ wiadomo¶æ
Mcromance , Rumpleteazer - my wszystkie zagl±damy a rzadko piszemy. To nie tylko brak czasu, ale te¿ fakt, ¿e jeste¶my zadowolone z koloru w³osów i nie kombinujemy tyle co kiedy¶
No w³a¶nie. Samemu siê nie szaleje, kole¿anki z w±tku te¿ przystopowa³y to i motywacja do aktywno¶ci mniejsza. Móg³by kto¶ siê po¶wiêciæ i przeprowadziæ jak±¶ spektakularn± metamorfozê z dziesi±tkami zdjêæ co 2 dni

Cytat:
Ja obecnie mam krótkie w³osy, bo ¶ciê³am je jakie¶ 2 miesi±ce temu i ju¿ nawet by³am drugi raz do podciêcia.
Super Ja te¿ mam boba z przodu d³u¿ej, z ty³u krócej, ale w porównaniu do Twojego jest d³ugi (z przodu mam w³osy do linii brody, a w najkrótszym miejscu do linii ucha).

---------- Dopisano o 14:18 ---------- Poprzedni post napisano o 14:18 ----------

Cytat:
Napisane przez blekitka Poka¿ wiadomo¶æ
Czyta³am ulotkê ale chcia³am siê upewniæ , no to mi ca³a zejdzie pewne, bo mam du¿o tych w³osów .... zobaczymy
Poka¿ "po" co Ci wysz³o
__________________
rumpleteazer jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-05-29, 15:50   #2140
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomo¶ci: 19 655
Dot.: Br±zowow³ose - ploty i inne g³upoty, a czasem jakie¶ farbowanie ;) czê¶æ VII

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Poka¿ wiadomo¶æ
Hej laska. Po co Ci p³ukanki, polecam Marion Ultra mocny: https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...h-i-blond.html
Ja po trzech miesi±cach po baleja¿u, jak przysz³am na odrosty do swojej fryzjerki to wszystkie laski w salonie zachwyca³y siê jak ja utrzyma³am piêkny ch³odny kolor bez ¿ó³ci przez tak d³ugi czas. A ja stosujê go tylko raz w tygodniu i trzymam mo¿e z 2-3min na g³owie. Jak stosowa³am wiêcej by³o ju¿ za mocno siwo



O ja Cie! Ale ¿e¶ poszala³a z fryzur±. Zawsze chcia³am takiego boba wypróbowaæ ale nigdy odwagi nie mia³am. A kolor super!
Kocham ten szampon! I ich maskê do blondu te¿.

Wys³ane poprzez Sony Xperia Z2.
__________________
Ka¿dy problem da siê rozwi±zaæ, o ile ma siê odpowiednio du¿y plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapu¶ciæ w³osy?
FAQ2- dekoloryzacja, k±piel rozja¶niaj±ca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-05-31, 08:09   #2141
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomo¶ci: 14 974
Dot.: Br±zowow³ose - ploty i inne g³upoty, a czasem jakie¶ farbowanie ;) czê¶æ VII

jak to nikt nie szaleje i nie kombinuje ekhm... u mnie male duze zmiany na losach nastapily
goldika jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2015-05-31, 11:44   #2142
Weronisia
Zakorzenienie
 
Avatar Weronisia
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: DE
Wiadomo¶ci: 6 714
Dot.: Br±zowow³ose - ploty i inne g³upoty, a czasem jakie¶ farbowanie ;) czê¶æ VII

Cytat:
Napisane przez goldika Poka¿ wiadomo¶æ
jak to nikt nie szaleje i nie kombinuje ekhm... u mnie male duze zmiany na losach nastapily
Prosimy foty!!!!!!!! pochwal siê jakie zmiany zrobi³a¶.
Weronisia jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-05-31, 18:06   #2143
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomo¶ci: 14 974
Dot.: Br±zowow³ose - ploty i inne g³upoty, a czasem jakie¶ farbowanie ;) czê¶æ VII

Fotki robione n zacienionym balkonie. w rzeczywistosci troche kasnirjsze sa. daje tez fote tego co mialam przed zafadbowaniem - calkoem jasny blond juz mialam
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg CAM01898.jpg (77,6 KB, 40 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg CAM01899.jpg (107,0 KB, 48 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg CAM01834.jpg (104,7 KB, 36 za³adowañ)
goldika jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-06-01, 15:50   #2144
MorganLeFay
Wtajemniczenie
 
Avatar MorganLeFay
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ³ódzkie
Wiadomo¶ci: 2 780
GG do MorganLeFay
Dot.: Br±zowow³ose - ploty i inne g³upoty, a czasem jakie¶ farbowanie ;) czê¶æ VII

Cytat:
Napisane przez Weronisia Poka¿ wiadomo¶æ
B
Mcromance , Rumpleteazer - my wszystkie zagl±damy a rzadko piszemy. To nie tylko brak czasu, ale te¿ fakt, ¿e jeste¶my zadowolone z koloru w³osów i nie kombinujemy tyle co kiedy¶

Ja obecnie mam krótkie w³osy, bo ¶ciê³am je jakie¶ 2 miesi±ce temu i ju¿ nawet by³am drugi raz do podciêcia. No i kolor ch³odniejszy. Utrzymujê br±z powiedzmy co¶ pomiêdzy 6/0, a 5/0. W zale¿no¶ci czy ¶wieci s³oñce czy nie

Pierwsza fotka to kolor WCT 6/71
Druga fotka, to ten sam kolor, tyle ¿e po mixtonie niebieskim. Delikatne och³odzenie.
No i trzecia fotka, to moja obecna d³ugo¶æ i kolor
¶wietnie wygl±dasz i chyba dobrze masz obciête w³osy tzn nie wymagaj± du¿o wysi³ku przy uk³adaniu?

Cytat:
Napisane przez goldika Poka¿ wiadomo¶æ
Fotki robione n zacienionym balkonie. w rzeczywistosci troche kasnirjsze sa. daje tez fote tego co mialam przed zafadbowaniem - calkoem jasny blond juz mialam
o jaaaaa ale jasne ju¿ mia³a¶ nie szkoda Ci by³o przyciemniæ?
a jakie d³uga¶ne Ci ju¿ uros³y
MorganLeFay jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-06-01, 16:49   #2145
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomo¶ci: 14 974
Dot.: Br±zowow³ose - ploty i inne g³upoty, a czasem jakie¶ farbowanie ;) czê¶æ VII

Morgan troche mo¿e i by³o ale niestety z ka¿dym farbowaniem widzia³am jak mi siê niszczy³y nawet od oxy 6% i farb± z poziomu 8. Do tego szybko ¿ó³k³y.
A chcia³abym w koñcu je porz±dnie zapu¶ciæ i ciemniejszy kolor mi wcale nie przeszkadza
goldika jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-06-01, 16:58   #2146
rumpleteazer
Zadomowienie
 
Avatar rumpleteazer
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomo¶ci: 1 622
Dot.: Br±zowow³ose - ploty i inne g³upoty, a czasem jakie¶ farbowanie ;) czê¶æ VII

Cytat:
Napisane przez goldika Poka¿ wiadomo¶æ
Fotki robione n zacienionym balkonie. w rzeczywistosci troche kasnirjsze sa. daje tez fote tego co mialam przed zafadbowaniem - calkoem jasny blond juz mialam
O,super! Rzeczywi¶cie du¿a zmiana. I jakie d³ugie!
__________________
rumpleteazer jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-06-01, 19:08   #2147
Weronisia
Zakorzenienie
 
Avatar Weronisia
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: DE
Wiadomo¶ci: 6 714
Dot.: Br±zowow³ose - ploty i inne g³upoty, a czasem jakie¶ farbowanie ;) czê¶æ VII

Goldika rzeczywi¶cie spora zmiana.

Morgan zgadza siê. Nie mam roboty z w³osami. Zawsze musia³am Boba uk³adaæ ka¿dego dnia na nowo. Tym razem praktycznie nic nie muszê robiæ. A na drugi dzieñ dalej wygl±da dobrze. A wiêc pozytywny szok.
Weronisia jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-06-01, 19:16   #2148
Beata.
Zakorzenienie
 
Avatar Beata.
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomo¶ci: 9 097
GG do Beata.
Dot.: Br±zowow³ose - ploty i inne g³upoty, a czasem jakie¶ farbowanie ;) czê¶æ VII

Goldika wloski moim zdaniem ladniejsze teraz bo ja z tych co lubi± br±z ale jaki ty masz widok z balkonu na te cudowne drzewa
__________________

Beata. jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-06-01, 19:25   #2149
Weronisia
Zakorzenienie
 
Avatar Weronisia
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: DE
Wiadomo¶ci: 6 714
Dot.: Br±zowow³ose - ploty i inne g³upoty, a czasem jakie¶ farbowanie ;) czê¶æ VII

Ja tez wolê Goldike w br±zie
Weronisia jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2015-06-02, 15:46   #2150
MorganLeFay
Wtajemniczenie
 
Avatar MorganLeFay
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ³ódzkie
Wiadomo¶ci: 2 780
GG do MorganLeFay
Dot.: Br±zowow³ose - ploty i inne g³upoty, a czasem jakie¶ farbowanie ;) czê¶æ VII

Cytat:
Napisane przez goldika Poka¿ wiadomo¶æ
Morgan troche mo¿e i by³o ale niestety z ka¿dym farbowaniem widzia³am jak mi siê niszczy³y nawet od oxy 6% i farb± z poziomu 8. Do tego szybko ¿ó³k³y.
A chcia³abym w koñcu je porz±dnie zapu¶ciæ i ciemniejszy kolor mi wcale nie przeszkadza
Tobie jest ³adnie w br±zie, jedyny który mi siê u Ciebie ¶rednio podoba³ to by³ taki baaaardzo bardzo ciemny.
A teraz robisz na s³abszym oxy? Ja zauwa¿y³am ¿e jak sama robi³am br±zy na 6% to mi siê tak bardzo nie niszczy³y, natomiast moja mama robi³a d³ugo poziom 8 na 6% i mia³a w³osy przesuszone (teraz robi na 9%... ). Ciekawe czy stopieñ zniszczenia zale¿y te¿ od poziomu
Cytat:
Napisane przez Weronisia Poka¿ wiadomo¶æ
Morgan zgadza siê. Nie mam roboty z w³osami. Zawsze musia³am Boba uk³adaæ ka¿dego dnia na nowo. Tym razem praktycznie nic nie muszê robiæ. A na drugi dzieñ dalej wygl±da dobrze. A wiêc pozytywny szok.
Zazdroszczê fryzjera W³a¶nie podobno jak bob jest dobrze obciêty to nie wymaga du¿o pracy przy uk³adaniu.
U mnie by siê przyda³o jakie¶ fajne podciêcie plus trochê cieniowania ale nie mam niestety sprawdzonego ¿adnego fryzjera... A bojê siê ¿e jak pójdê do pierwszego lepszego to mi zostawi trzy w³osy na krzy¿
MorganLeFay jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-06-02, 18:50   #2151
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomo¶ci: 14 974
Dot.: Br±zowow³ose - ploty i inne g³upoty, a czasem jakie¶ farbowanie ;) czê¶æ VII

Dzieki Dziewczyny
blondy podobaja mi sie i kogos i to nie wszystkie

Weronisie wole takim jak ma teraz niz jasniejszym i ciecie fajne. sama bym sie nie odwazyla
goldika jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-06-02, 21:30   #2152
malamyszka20
Zadomowienie
 
Avatar malamyszka20
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomo¶ci: 1 145
Dot.: Br±zowow³ose - ploty i inne g³upoty, a czasem jakie¶ farbowanie ;) czê¶æ VII

Witajcie. Moj naturalny Kolor to ciemny braz , aktualnie mam Fabre na wlosach ale w zblizonym kolorze do naturalnego. Chcialabym zrobic delilatne ombre ale nie lubie tego rudego odcienia po rozjasniaczu. Czy ktos wie jak moge uzyskac Ladne konce w kolorze blond?
malamyszka20 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-06-03, 07:01   #2153
_Nelly_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomo¶ci: 89
Dot.: Br±zowow³ose - ploty i inne g³upoty, a czasem jakie¶ farbowanie ;) czê¶æ VII

Ja robi³am ombre na farbowanych b±azowych w³osach. Rudo¶æ zniwelowa³ mi Loreal Casting 613.
_Nelly_ jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-06-03, 08:52   #2154
pomidorek1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomo¶ci: 189
Dot.: Br±zowow³ose - ploty i inne g³upoty, a czasem jakie¶ farbowanie ;) czê¶æ VII

Cytat:
Napisane przez goldika Poka¿ wiadomo¶æ
Fotki robione n zacienionym balkonie. w rzeczywistosci troche kasnirjsze sa. daje tez fote tego co mialam przed zafadbowaniem - calkoem jasny blond juz mialam
Goldiko, a mo¿na wiedzieæ jaki masz naturalny kolor w³osów? Czasem siê zastanawiam nad zafarbowaniem na blond, tylko nie mam pojêcia jak jasny kolor mogê uzyskaæ z ciemnego br±zu.
pomidorek1 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-06-03, 09:46   #2155
earthpace
Zakorzenienie
 
Avatar earthpace
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Wro
Wiadomo¶ci: 5 120
Dot.: Br±zowow³ose - ploty i inne g³upoty, a czasem jakie¶ farbowanie ;) czê¶æ VII

Hej Wam. Czy my¶licie, ¿e je¶li bym parê razy u¿y³a szamponetki Joanny hebanowa czerñ to jest szansa, ¿e ten kolor zacznie siê wolniej wyp³ukiwaæ w koñcu? Nie chcia³abym w d³u¿szym okresie czasu co 4 mycie lecieæ z szamponetk±, bo sobie zniszczê w koñcu w³osy..
__________________
The two most powerful warriors are patience and time - To³stoj

Moja pielêgnacja
earthpace jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-06-03, 10:14   #2156
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomo¶ci: 14 974
Dot.: Br±zowow³ose - ploty i inne g³upoty, a czasem jakie¶ farbowanie ;) czê¶æ VII

Cytat:
Napisane przez pomidorek1 Poka¿ wiadomo¶æ
Goldiko, a mo¿na wiedzieæ jaki masz naturalny kolor w³osów? Czasem siê zastanawiam nad zafarbowaniem na blond, tylko nie mam pojêcia jak jasny kolor mogê uzyskaæ z ciemnego br±zu.
Naturalnie mam taki myszaty br±zo-blond z poziomu 6 pewnie.
Kiedy¶ nosi³am ja¶niutki blond - ³adny wychodzi³ mi farbami Vitalitys lub Loreal Preference z poziomu 11 nawet.
goldika jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-06-03, 11:36   #2157
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomo¶ci: 19 655
Dot.: Br±zowow³ose - ploty i inne g³upoty, a czasem jakie¶ farbowanie ;) czê¶æ VII

Cytat:
Napisane przez earthpace Poka¿ wiadomo¶æ
Hej Wam. Czy my¶licie, ¿e je¶li bym parê razy u¿y³a szamponetki Joanny hebanowa czerñ to jest szansa, ¿e ten kolor zacznie siê wolniej wyp³ukiwaæ w koñcu? Nie chcia³abym w d³u¿szym okresie czasu co 4 mycie lecieæ z szamponetk±, bo sobie zniszczê w koñcu w³osy..
Mo¿liwe, ¿e wtedy wiêcej pigmentu siê przyjmie. Ale, szamponetki niszczyæ nie powinny i w za³o¿eniu ich dzia³anie jest krótkotrwa³e. Chcesz mieæ kolor trwa³y? Po³ó¿ farbê.

Wys³ane poprzez Sony Xperia Z2.

---------- Dopisano o 12:36 ---------- Poprzedni post napisano o 12:35 ----------

Cytat:
Napisane przez malamyszka20 Poka¿ wiadomo¶æ
Witajcie. Moj naturalny Kolor to ciemny braz , aktualnie mam Fabre na wlosach ale w zblizonym kolorze do naturalnego. Chcialabym zrobic delilatne ombre ale nie lubie tego rudego odcienia po rozjasniaczu. Czy ktos wie jak moge uzyskac Ladne konce w kolorze blond?
Pomarañcz po po rozja¶niaczu stonowac popielem.

Wys³ane poprzez Sony Xperia Z2.
__________________
Ka¿dy problem da siê rozwi±zaæ, o ile ma siê odpowiednio du¿y plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapu¶ciæ w³osy?
FAQ2- dekoloryzacja, k±piel rozja¶niaj±ca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-06-03, 12:35   #2158
earthpace
Zakorzenienie
 
Avatar earthpace
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Wro
Wiadomo¶ci: 5 120
Dot.: Br±zowow³ose - ploty i inne g³upoty, a czasem jakie¶ farbowanie ;) czê¶æ VII

Cytat:
Napisane przez SceneQueene Poka¿ wiadomo¶æ
Mo¿liwe, ¿e wtedy wiêcej pigmentu siê przyjmie. Ale, szamponetki niszczyæ nie powinny i w za³o¿eniu ich dzia³anie jest krótkotrwa³e. Chcesz mieæ kolor trwa³y? Po³ó¿ farbê.

Wys³ane poprzez Sony Xperia Z2.

---------- Dopisano o 12:36 ---------- Poprzedni post napisano o 12:35 ----------


Pomarañcz po po rozja¶niaczu stonowac popielem.

Wys³ane poprzez Sony Xperia Z2.
W za³o¿eniu pewnie nie powinny niszczyæ, ale przy czêstym stosowaniu zapewne jednak to robi±. Wysuszaj± a "kropla dr±¿y ska³e" Nie chce k³a¶æ farby, bo mój naturalny jest ciemny, popielaty br±z, ale p³owieje w s³oñcu, od wysuszenia. Chce tylko pog³êbiæ kolor i ujednoliciæ, bo lepiej mi w takim wyrazistym ciemnym br±zie. Dziêki, te¿ mam nadziejê, ¿e wiêcej pigmentu siê utrwali, spróbuje. Szkoda, ¿e te szamponetki Joanny s± takie ciê¿ko dostêpne..
__________________
The two most powerful warriors are patience and time - To³stoj

Moja pielêgnacja
earthpace jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-06-08, 11:42   #2159
pomidorek1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomo¶ci: 189
Dot.: Br±zowow³ose - ploty i inne g³upoty, a czasem jakie¶ farbowanie ;) czê¶æ VII

Cytat:
Napisane przez goldika Poka¿ wiadomo¶æ
Naturalnie mam taki myszaty br±zo-blond z poziomu 6 pewnie.
Kiedy¶ nosi³am ja¶niutki blond - ³adny wychodzi³ mi farbami Vitalitys lub Loreal Preference z poziomu 11 nawet.

A to mi by du¿o ciemniejsze wysz³y, bo naturalne to mam tak chyba poziom 4. Ogólnie to mi siê bardziej podobaj± ciemne w³osy, ale na zdjêciu Twój blondzik wygl±da tak zachêcaj±co, ¿e a¿ bym chcia³a byæ chocia¿ raz w ¿yciu na jaki¶ czas blodynk±. Mo¿e po lecie wypróbujê tego Loreala
pomidorek1 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-06-22, 08:58   #2160
Mina1991
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomo¶ci: 180
Question Dot.: Br±zowow³ose - ploty i inne g³upoty, a czasem jakie¶ farbowanie ;) czê¶æ VII

Cytat:
Napisane przez Weronisia Poka¿ wiadomo¶æ
Mina u mnie Inebrya w kolorze 5/0 i 5/1 niestety wyp³uka³a sie na rudawo. Nawet gorzej ni¿ po Kolestonie.
Ale ja mam w³osy blond, wiêc br±zy mog± chwytaæ u mnie inaczej ni¿ u ciebie skoro masz br±z.

Je¶li nie chcesz siê bawiæ w mixtony, to szukaj farb z 1 po przecinku, ale u mnie to nic nie dawa³o.

Za to nie wiem czemu tak siê bronisz przed mixtonem? Przecie¿ to nic trudnego. Po prostu do farby dodajesz troche mixtona i gotowe. ¯adna to filozofia A efekt jest na prawdê powalaj±cy
Weronisia,

Zdecydowa³am siê jednak na mixton- zakupi³am toner Wella Color Touch 5/0 i Wella Color Touch 0/88 (niebieski).

W³osów nie farbujê ju¿ od ponad 6 miesiêcy.
Chcia³abym wiedzieæ ile mixtonu dodaæ do 5/0 by wszystko by³o ok.

W sobotê jadê na wesele i muszê od¶wie¿yæ kolor, poniewa¿ od góry mój naturalny jest ok, natomiast na d³ugo¶ci farba jest wyp³ukana i w s³oñcu przebija mój rozja¶niany do blondu kolorek- co jest straszne.

Bojê siê zabawy z mixtonem- a nie chcê straszyæ na weselu st±d pytam

Edytowane przez Mina1991
Czas edycji: 2015-06-22 o 08:59
Mina1991 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Odpowiedz

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja w³osów i fryzury


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2022-11-20 00:40:56


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:13.