Worek z dziećmi rozwiązany,pierwsze Mamy w wątku...mamy!Mamy V-VI 2012 cz.VII - Strona 72 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Pokaż wyniki sondy: Jaki tytuł Wam się podoba dla następnej części?
Jedne Mamy mają dzieci, a do innych bocian leci.Mamy V-VI 2012 cz.VIII 31 44,93%
Mamy rozpakowane i spakowane razem plotkują i debatują.Mamy V-VI 2012 cz.VIII 0 0%
Dzieci kwietniowe i majowe czekają na maluchy majowo-czerwcowe.V-VI 2012 cz.VIII 2 2,90%
Naszym malcom cyca damy i dwupaki wciąż wspieramy.Mamy V-VI 2012 cz.VIII 5 7,25%
Pociechy karmimy, przewijamy i za dwupaki kciuki trzymamy.Mamy V-VI 2012 cz.VIII 2 2,90%
Mamy rodzą, dzieci mają, na maluchy swe czekają.Mamy V-VI 2012 cz.VIII 1 1,45%
Na porodówkę biegniemy,bo z dzieciaczkami spotkać się już chcemy. V-VI cz.VIII 0 0%
Wiosna za oknem,wyprawki czekają, kolejne Mamuśki na porodówki gnają.V-VI 2012 cz.VIII 4 5,80%
Która następna?Której się spieszy? Wciąż mamy w wątku za mało dzieci.V-VI 2012 cz.VIII 8 11,59%
Ptaszki ćwierkają, wiosna wszędzie, który brzdąc następny będzie? V-VI 2012 cz.VIII 3 4,35%
Bociany latają i dzieciaczki na bieżąco nam dostarczają.Mamy V-VI 2012 cz.VIII 4 5,80%
Euro za pasem, najważniejsze dla nas są nasze bobasy. Mamy V-VI 2012 cz.VIII 0 0%
Koko spoko, lekarze na nasze Mamusie mają oko Mamy V-VI cz.VIII 1 1,45%
Bociany latają, kapusta rośnie, kolejne dzieciaczki witamy radośnie.Mamy V-VI 2012 cz.VIII 8 11,59%
Głosujący: 69. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-04-27, 12:11   #2131
stokroteczka777
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: T.G.
Wiadomości: 2 996
GG do stokroteczka777
Dot.: Worek z dziećmi rozwiązany,pierwsze Mamy w wątku...mamy!Mamy V-VI 2012 cz.VII

Cytat:
Napisane przez MonikaFaustyna Pokaż wiadomość
Spoko, ja wczoraj jadłam budyń toffi z kaszą manną, posypany pełnoziarnistymi płatkami . Był dobry i sycący.

Lodów specjalnie nie zjem, bo tutaj w marketach nie ma na sztuki, tylko pakowane po 10 sztuk w pudełku. Nadal mamy brak lodówki z zamrażarką, więc nie wyobrażam sobie zjeść na raz 10 rożków czy takich.
A na mieście takich włoskich z maszyny nie macie??
__________________
Nasz skarb:
http://www.suwaczki.com/tickers/klz9mg7ydcco6bvx.png

Nasz ślub:
http://s3.suwaczek.com/20100922640113.png

Jesteśmy razem od:
http://s1.suwaczek.com/200706022338.png


"Jest bowiem kilka odmian ciszy; najlepsza jest ta, która zapada z wyboru człowieka, a nie przeciw niemu"
stokroteczka777 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-27, 12:13   #2132
onething
Zadomowienie
 
Avatar onething
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 266
Dot.: Worek z dziećmi rozwiązany,pierwsze Mamy w wątku...mamy!Mamy V-VI 2012 cz.VII

Cytat:
Napisane przez kism Pokaż wiadomość
Możesz sobie skopiować ode mnie - usuń spacje, zmień link i tekst na swój Tam gdzie ja mam inny kolor czy pogrubienie, możesz sobie wstawić, co dusza zapragnie.
[ url=http://www.suwaczki.com/tickers/zi13vfxmuacffv6g.png][ B][ COLOR="DarkOrange"]TP 2012.05.11 Kajetan[/ COLOR][/ B][/ url]
Bardzo dziękuję

Cytat:
Napisane przez moniczka1302 Pokaż wiadomość
to ja wpadam!

mam ogromną ochotę na mięsko i warzywka z grilla
Jak najbardziej zapraszam, mięsko właśnie się marynuje, mam nadzieję, że lubisz karkówkę w piwie

Cytat:
Napisane przez moniczka1302 Pokaż wiadomość
a kurier nie ma obowiazku zadzwonic?
Niestety nie ma, ale najczęściej dzwonią jak już są pod drzwiami i nikt nie odbiera.

Idę się położyć na balkonie, bo dziecię sie tak rozpycha, że jak nie nabawię się rozstępów do przyszłego tygodnia to cud będzie
__________________
2017
2016
2015
2013/2014
onething jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-27, 12:14   #2133
MonikaFaustyna
Zakorzenienie
 
Avatar MonikaFaustyna
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 7 145
Dot.: Worek z dziećmi rozwiązany,pierwsze Mamy w wątku...mamy!Mamy V-VI 2012 cz.VII

Cytat:
Napisane przez stokroteczka777 Pokaż wiadomość
A na mieście takich włoskich z maszyny nie macie??
Nie widziałam, poza tym do centrum mam dobre 3km, a rower nadal mam u kuzynostwa w innym mieście.
MonikaFaustyna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-27, 12:14   #2134
fonn
Rozeznanie
 
Avatar fonn
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 814
Dot.: Worek z dziećmi rozwiązany,pierwsze Mamy w wątku...mamy!Mamy V-VI 2012 cz.VII

Cytat:
Napisane przez śliweńka Pokaż wiadomość
lody
czy ja mogę jeść lody??
Znalazłam kilka dni temu - może Tobie i kolejnym karmiącym Mamom się przyda jako zbiór wskazówek
https://mamotoja.pl/niemowle_noworod...6.html?print=1
fonn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-27, 12:16   #2135
śliweńka
Zakorzenienie
 
Avatar śliweńka
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: w poduchowie:)
Wiadomości: 12 503
Dot.: Worek z dziećmi rozwiązany,pierwsze Mamy w wątku...mamy!Mamy V-VI 2012 cz.VII

Cytat:
Napisane przez fonn Pokaż wiadomość
Znalazłam kilka dni temu - może Tobie i kolejnym karmiącym Mamom się przyda jako zbiór wskazówek
https://mamotoja.pl/niemowle_noworod...6.html?print=1
co strona to inna teoria
kartkę w szpitalu też dostałam też inaczej piszą
__________________
12.09.2009



09.04.2012 córa
19.04.2017
31.01.2018
06.02.2019 Kropek http://fajnamama.pl/suwaczki/kw05lel.png
śliweńka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-27, 12:17   #2136
kism
Wtajemniczenie
 
Avatar kism
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 2 179
Dot.: Worek z dziećmi rozwiązany,pierwsze Mamy w wątku...mamy!Mamy V-VI 2012 cz.VII

Cytat:
Napisane przez anulka4771 Pokaż wiadomość
Zapraszamy Pewnie nie wytrzymasz i zajrzysz zaraz
Wytrzymałam ponad 2h Wytrzymałabym dłużej, dziś ja siedzę i porządkuję papierzyska, próbuję znaleźć miejsce na książki, ale przecież musiałam sprawdzić, czy jakichś info o porodach nie ma
Obserwuj sobie to swędzenie i opuchnięcie tak jak dziewczyny radzą

Cytat:
Napisane przez stokroteczka777 Pokaż wiadomość
Mnie wczoraj bolały pachwiny, dziś na razie spoko. Ale to jest ok że bolą prawda?

kism obiecuje składać rzetelne informacje póki co Kaśka nic nie pisze.
Napisałam jej smsa, czekam, może się czegoś zaraz dowiemy.
ladybird_1987 tak, to wszystko co Kasia napisała !!Były dwa smsy, jeden o rozwarciu a drugi o tym że boli. I nic więcej, serio.
To nie jest źle, że bolą. Po prostu są trochę przeciążone i tyle.
Ok, już dobrze, wierzymy, że wszystko napisałaś

Cytat:
Napisane przez stokroteczka777 Pokaż wiadomość
Nie wiem czy ma obowiązek zadzwonić czy nie. Zależy od kuriera czy dzwoni. Ale chyba w razie Twojej nieobecności musi zostawić jakąś karteczkę że był. Ja np mam tak że DPD nigdy nie dzwoni, od razu przyjeżdża, a inne firmy dzwonią.
kism w związku z tym, że o 13.30 wychodzę z domu, a mogę dostać smsa od kaski k to ja go Tobie wyślę, żebyś napisała na forum ok?? Ale póki co czekamy, może wyśle do tego czasu
Nie ma obowiązku dzwonić, powinien natomiast zostawić awizo, ale jeśli nie ma dostępu do skrzynek, bo np. jest domofon, to też nie musi. W wypadku firm kurierskich zawsze najlepiej skontaktować się z nadawcą, dowiedzieć się o nr listu i jaką firmą wysłał i już po prostu na infolinii pytać o wszystko i o nr tel do kuriera.
Widzę, że już po fakcie, ale w razie czego można zawsze śmiało do mnie pisać Korzystam z netu w tel, więc zawsze ważne info na bieżąco podrzucę!

Cytat:
Napisane przez kapukat Pokaż wiadomość
wróciłam do domowych sposobów - herbata z sokiem z malin, mleko z miodem, wzięłam jeden strepsils ale bardzo bolało... teraz się kuruję i zobaczymy. Ale dzięki za poradę - jakoś nie jestem skłonna brać leków
w lodówce możesz przechowywać do 24h - w zamrażalce do 6 miesięcy - Twoje mleko jest cenne, a gdyby były problemy z karmieniem przez pierwsze kilka dni - zawsze możesz posiłkować się swoim mlekiem w butelce zamiast dawać sztuczne! zatem jak jesteś w domu i ściągasz pokarm - wrzucaj do zamrażalki
To dobrze, zdróweczka!
Dodam info co do przechowywania - przez te 24h można zlewać razem schłodzone już mleko do jednej porcji i razem zamrozić. 6 mies. można przechowywać, jeśli temp. jest niższa niż -18 st. W domowych zamrażarkach nie zawsze tak jest, dobrze jest to sprawdzić za pomocą jakiegoś termometra lub poszukać info, ile czasu można przechowywać, jeśli jest więcej niż -18, ja nie pamiętam...

Cytat:
Napisane przez stokroteczka777 Pokaż wiadomość
UWAGA UWAGA

sms od kaska k z godz 12.17 !!

"Urodziłam o 10.55 jeszcze nie mierzony i ważony"

GRATULUJEMY
Oooo, następny szybki poród! GRATULACJE!!!
__________________
2006.03.28 ur. Maksymilian
2012.05.15 ur. Kajetan
tp 2016.12.31 Kruszynka
kism jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-27, 12:24   #2137
agatka661
Zakorzenienie
 
Avatar agatka661
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 5 168
GG do agatka661
Dot.: Worek z dziećmi rozwiązany,pierwsze Mamy w wątku...mamy!Mamy V-VI 2012 cz.VII

Pola mk
- zycze powodzenia!!!!!!!!!!!!!!!
Kaska k gratulujeeeeeeeeee!!!! )
agatka661 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-04-27, 12:27   #2138
kism
Wtajemniczenie
 
Avatar kism
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 2 179
Dot.: Worek z dziećmi rozwiązany,pierwsze Mamy w wątku...mamy!Mamy V-VI 2012 cz.VII

Cytat:
Napisane przez onething Pokaż wiadomość
Bardzo dziękuję
Proszę
Widzę, że walczysz z tym linkiem W każdym nawiasie kwadratowym dałam jedną spację. Jeśli np. chcesz zmienić pogrubienie na podkreślenie lub kursywę, to wystarczy, że zmienisz B na U lub I. Nie wstawiaj tam już żadnych poleceń typu [IMG]. Po prostu mój link zaczynający się od http... i kończący się .png zastąp dokładnie w tym samym miejscu swoim.

---------- Dopisano o 13:27 ---------- Poprzedni post napisano o 13:24 ----------

A ja wracam do papierów... Ileż znalazłam rysunków podpisanych "Dla Mamusi" Muszę je podatować mniej więcej i włożyć do mojej teczki z takimi skarbami

pola
Mam nadzieję, że niedługo będę następne dobre wieści!
__________________
2006.03.28 ur. Maksymilian
2012.05.15 ur. Kajetan
tp 2016.12.31 Kruszynka
kism jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-27, 12:28   #2139
fonn
Rozeznanie
 
Avatar fonn
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 814
Dot.: Worek z dziećmi rozwiązany,pierwsze Mamy w wątku...mamy!Mamy V-VI 2012 cz.VII

Cytat:
Napisane przez śliweńka Pokaż wiadomość
co strona to inna teoria
kartkę w szpitalu też dostałam też inaczej piszą
Dlatego ja takie artykuły potraktuję jako ewentualną wskazówkę - skłaniam się ku opcji zakładającej wprowadzanie do diety kolejnych produktów i obserwację, czy moje dziecko nie zareaguje alergicznie.
Natomiast uważam że warto wiedzieć, które artykuły mogą być silnie uczulające, a które nie mają żadnych właściwości alergennych.
fonn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-27, 12:28   #2140
anulka4771
Wtajemniczenie
 
Avatar anulka4771
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomości: 2 852
Dot.: Worek z dziećmi rozwiązany,pierwsze Mamy w wątku...mamy!Mamy V-VI 2012 cz.VII

Wcinam loda-pycha

Byłam w banku i u położnej-będę życ
__________________
12.11.2009r-żonka

Filipek ur 28.12.2007
Szymonek ur 15.05.2012

Ćwiczę
anulka4771 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-27, 12:32   #2141
Gaabbi
Wtajemniczenie
 
Avatar Gaabbi
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 2 875
Dot.: Worek z dziećmi rozwiązany,pierwsze Mamy w wątku...mamy!Mamy V-VI 2012 cz.VII

Cytat:
Napisane przez begie13 Pokaż wiadomość
Dziękuję

Gaabbi a dawno Twoja znajoma rodziła w Mikołowie?
2 lata temu. Jak chcesz, to mogę zapytać o szczegóły, ale napisz mi konkretnie co chcesz wiedzieć.
Cytat:
Napisane przez stokroteczka777 Pokaż wiadomość
UWAGA UWAGA

sms od kaska k z godz 12.17 !!

"Urodziłam o 10.55 jeszcze nie mierzony i ważony"

GRATULUJEMY
SUPER!!! GRATULUJĘ!!!

Na maila wrzucę jedno zdjęcie z wczorajszej sesji, które dostałam na zachętę
Gaabbi jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-04-27, 12:33   #2142
anulka4771
Wtajemniczenie
 
Avatar anulka4771
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomości: 2 852
Dot.: Worek z dziećmi rozwiązany,pierwsze Mamy w wątku...mamy!Mamy V-VI 2012 cz.VII

Cytat:
Napisane przez kism Pokaż wiadomość
Wytrzymałam ponad 2h Wytrzymałabym dłużej, dziś ja siedzę i porządkuję papierzyska, próbuję znaleźć miejsce na książki, ale przecież musiałam sprawdzić, czy jakichś info o porodach nie ma
Obserwuj sobie to swędzenie i opuchnięcie tak jak dziewczyny radzą
Nie no ja nie umiem wytrzymac(jak jestem w domu) pół godziny,katorga jak dla mnie
Obserowac będe,byłam u położnej i niby nie zatrucie,pewnie coś zjadłam a wczoraj pofolgowałam sobie.Dużo czasu na słońcu wczoraj spędziłam-wiec też od tego może mnie swędziec,co nie zmienia faktu że bede swoje sexi ciało obserwowac
__________________
12.11.2009r-żonka

Filipek ur 28.12.2007
Szymonek ur 15.05.2012

Ćwiczę
anulka4771 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-27, 12:37   #2143
aga_bre
Rozeznanie
 
Avatar aga_bre
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 900
Dot.: Worek z dziećmi rozwiązany,pierwsze Mamy w wątku...mamy!Mamy V-VI 2012 cz.VII

Cytat:
Napisane przez kism Pokaż wiadomość
Dziewczynki! Na dzień dobry sms od poli_m:

Pozdrowienia z porodowki rozwieram sie,trzymajcie kciuki.
No to czekamy i zaciskamy kciuki.


Cytat:
Napisane przez MonikaFaustyna Pokaż wiadomość
Gratuluję Mamom rozpakowującym się . Do mnie dzisiaj doszło, że zostało mi gdzieś z +/- 5 tygodni. Póki co mam festiwal tańca irlandzkiego w brzuchu połączony z czkawkami . Będzie mi tego brakować.

Andzya - super, że szybko dochodzisz do siebie, no i trzymam kciuki za zdrówko Twojego synka

Też bym chciała tak szybko wrócić do formy sprzed ciąży. Pielęgniary pewnie Ci zazdroszczą i dlatego gadają. Przykre to... czyli lepiej, żeby mama o razu zamieniła się w spasioną krówkę, która ma chodzić wiecznie w dresie i być permanentnie zaniedbana

Co do zwierzaków, bez przesady, ja z bratem wychowaliśmy się wśród wszelkiego rodzaju gryzoni, papug, psów itp. Nie mamy alergii na nic i żyjemy. Przygarnęłabym jakiegoś zwierzaczka, ale teraz już za późno i nie miałabym pewnie dla niego tyle czasu, ile bym chciała. Może za jakiś czas . Najlepiej jakiegoś królika baranka belgijskiego
A miałam się o Ciebie pytać. Gdzie się podziewasz.

Cytat:
Napisane przez ania_85 Pokaż wiadomość
Czesc Dziewczyny

moj maz porownal nasze rozpakowywanie sie do robienia Popcornu, najpierw powolutku, pojedyncze "wybuchy" teraz szybciej,no i zaraz sie zacznie

Mężu Efijy - najpiekniejszy dotad meski opis porodu - poplakalam sie Synek śliczny, ucaluj swoje szczescia

Andzya wzruszylam sie jak opisalas,ze wzielas malego na rece i pomagalas w kapieli, juz niedlugo bedziecie caly czas razem

w ogole cos sie dzisiaj wzruszam

Pola m i Kaska k - zycze powodzenia!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ja zmykam na balkon zlapac kolor,zeby na porodowce wygladac jako tako

milego dnia, buziaki dla Was
Uważaj na słońce i nie nagrzewaj brzuszka.



Cytat:
Napisane przez diablica071086 Pokaż wiadomość
a to nie jest czasem zatrucie jak swędzą ręce?? kiedyś coś dziewczyny o czymś takim wspominały

ja też puchnę dlatego jestem od 7 w pracy i zaraz się zmywam bo we wrocku za ciepło dla mnie się robi a ja zawsze lubilam sie wygrzewac a teraz nici z ciepełka

dla dziewczyn z wrocka inf o borowskiej od kolezanki rodzila w trzebnicy i sobie chwali, a jej 3 kolezanki na borowskiej( jedna miała dziecko na innym pietrze, 2 karmili butelką i miała problemy z późniejszym karmieniem, a 3 odesłali mimo iz miała lekarza z borowskiej)
No to tylko utwierdziłaś mnie w przekonaniu, że żadna borowska i kamieńskiego. W tych szpitalach ogólnie jest się cięzko dostać ponieważ oni mają malo miejsc na porodówce, tzn wiecie już po - coś koło kilkunatu, a na brochowie np. mają 30 miejsc.

Cytat:
Napisane przez stokroteczka777 Pokaż wiadomość
UWAGA UWAGA

sms od kaska k z godz 12.17 !!

"Urodziłam o 10.55 jeszcze nie mierzony i ważony"

GRATULUJEMY
GRATULUJĘ!!!!!!!!!!!!!!!


Cytat:
Napisane przez stokroteczka777 Pokaż wiadomość
A na mieście takich włoskich z maszyny nie macie??
Włoskie - mniam. Też chcę.

Właśnie zjadłam śniadanie. Na wizycie ok. Na razie wszystko wysoko, zamknięte, ale lekarz powiedział, że teraz to już nigdy nic nie wiadomo. Mam być przygotowana. Jak do 16 maja nie urodzę to skierowanie do szpitala. A no i waga stoi w miejscu.

Alfa dawaj znać jak u Ciebie???
__________________
MIKOŁAJ
aga_bre jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-27, 12:42   #2144
anulka4771
Wtajemniczenie
 
Avatar anulka4771
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomości: 2 852
Dot.: Worek z dziećmi rozwiązany,pierwsze Mamy w wątku...mamy!Mamy V-VI 2012 cz.VII

Cytat:
Napisane przez aga_bre Pokaż wiadomość

Właśnie zjadłam śniadanie. Na wizycie ok. Na razie wszystko wysoko, zamknięte, ale lekarz powiedział, że teraz to już nigdy nic nie wiadomo. Mam być przygotowana. Jak do 16 maja nie urodzę to skierowanie do szpitala. A no i waga stoi w miejscu.

Alfa dawaj znać jak u Ciebie???
Ta waga to cię chyba najbardziej ucieszyła


Ja się zważyłam dzisiaj 15kg na plusie,przez 3 tygodnie kg do przoduCo nie zmienia faktu że z młodym miałam do porodu +14 ale co tam


Ja pierdziu,będe musiała jechac po M do Gdańska na jakąś tam ulice-a ja nie znam tak Gdańska Ale jadąc na Gdynie zachaczy dom i zostawi mi nawigację tylko czy ja z nią podołam tam dojechac
__________________
12.11.2009r-żonka

Filipek ur 28.12.2007
Szymonek ur 15.05.2012

Ćwiczę
anulka4771 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-27, 12:49   #2145
aga_bre
Rozeznanie
 
Avatar aga_bre
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 900
Dot.: Worek z dziećmi rozwiązany,pierwsze Mamy w wątku...mamy!Mamy V-VI 2012 cz.VII

Cytat:
Napisane przez anulka4771 Pokaż wiadomość
Ta waga to cię chyba najbardziej ucieszyła


Ja się zważyłam dzisiaj 15kg na plusie,przez 3 tygodnie kg do przoduCo nie zmienia faktu że z młodym miałam do porodu +14 ale co tam


Ja pierdziu,będe musiała jechac po M do Gdańska na jakąś tam ulice-a ja nie znam tak Gdańska Ale jadąc na Gdynie zachaczy dom i zostawi mi nawigację tylko czy ja z nią podołam tam dojechac
Jasne, że ucieszyła. Troszkę tym skierowaniem jestem przerażona, ale to tam pal sześć.
Ale ten Twój M. Sam nie może pojechać???
__________________
MIKOŁAJ
aga_bre jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-27, 12:51   #2146
begie13
Zadomowienie
 
Avatar begie13
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 1 940
Dot.: Worek z dziećmi rozwiązany,pierwsze Mamy w wątku...mamy!Mamy V-VI 2012 cz.VII

Na dworze przepiękna pogoda a mnie boli żołądek... wczoraj w nocy mojego męża przeczyściło i boję się, że coś mnie też dopadnie...

wracając ze sklepu tak sobie myślałam, że mamy naprawdę superowe miesiące do spacerków z maluchami, już nie mogę się doczekać

Cytat:
Napisane przez stokroteczka777 Pokaż wiadomość
Widziałyście poród w wodzie z delfinem ??? Prosze http://www.youtube.com/watch?v=2ojuS...layer_embedded
a co taki delifn "daje" ?

ale dziecko szybko wyskoczyło, fajnie

Cytat:
Napisane przez niunia32 Pokaż wiadomość
też bym chciała wiedzieć, w końcu zaraz lato. i jak tu bez lodów???
właśnie...

Cytat:
Napisane przez Gaabbi Pokaż wiadomość
2 lata temu. Jak chcesz, to mogę zapytać o szczegóły, ale napisz mi konkretnie co chcesz wiedzieć.
nie nie, ja chciałam tak tylko spytać kiedy rodziła, bo od tamtego czasu mogło się po prostu coś pozmieniać ale 2 lata to niedługo, ja mam już wybrany szpital ale dziękuję za chęci i zapamiętam na przyszłość

Cytat:
Napisane przez aga_bre Pokaż wiadomość
Na wizycie ok. Na razie wszystko wysoko, zamknięte, ale lekarz powiedział, że teraz to już nigdy nic nie wiadomo. Mam być przygotowana. Jak do 16 maja nie urodzę to skierowanie do szpitala. A no i waga stoi w miejscu.
no to super

tak się zastanawiałam nad tym karmieniem piersią i naszym menu... co można jeść a czego absolutnie nie ( bo ja całkowicie zielona jestem), co od razu na początku odstawić... ? jakie soki można pić, jakie jeść owoce i warzywa...? co uczula?
__________________
Antosia


Wanda
begie13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-27, 12:52   #2147
kism
Wtajemniczenie
 
Avatar kism
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 2 179
Dot.: Worek z dziećmi rozwiązany,pierwsze Mamy w wątku...mamy!Mamy V-VI 2012 cz.VII

Nowe info od kaśki_k:

"Antos ma 54 cm wazy 3140. Nie nacieli mnie ale troche peklam"


Gratki jeszcze raz!
__________________
2006.03.28 ur. Maksymilian
2012.05.15 ur. Kajetan
tp 2016.12.31 Kruszynka
kism jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-27, 12:55   #2148
justys1358
Zakorzenienie
 
Avatar justys1358
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 8 637
GG do justys1358
Dot.: Worek z dziećmi rozwiązany,pierwsze Mamy w wątku...mamy!Mamy V-VI 2012 cz.VII

Cytat:
Napisane przez stokroteczka777 Pokaż wiadomość
UWAGA UWAGA

sms od kaska k z godz 12.17 !!

"Urodziłam o 10.55 jeszcze nie mierzony i ważony"

GRATULUJEMY
Cytat:
Napisane przez kism Pokaż wiadomość
Nowe info od kaśki_k:

"Antos ma 54 cm wazy 3140. Nie nacieli mnie ale troche peklam"


Gratki jeszcze raz!
Gratuluje
justys1358 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-27, 12:58   #2149
kism
Wtajemniczenie
 
Avatar kism
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 2 179
Dot.: Worek z dziećmi rozwiązany,pierwsze Mamy w wątku...mamy!Mamy V-VI 2012 cz.VII

Cytat:
Napisane przez aga_bre Pokaż wiadomość
Na wizycie ok. Na razie wszystko wysoko, zamknięte, ale lekarz powiedział, że teraz to już nigdy nic nie wiadomo. Mam być przygotowana. Jak do 16 maja nie urodzę to skierowanie do szpitala. A no i waga stoi w miejscu
...zwłaszcza za wagę!
__________________
2006.03.28 ur. Maksymilian
2012.05.15 ur. Kajetan
tp 2016.12.31 Kruszynka
kism jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-04-27, 12:58   #2150
begie13
Zadomowienie
 
Avatar begie13
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 1 940
Dot.: Worek z dziećmi rozwiązany,pierwsze Mamy w wątku...mamy!Mamy V-VI 2012 cz.VII

Cytat:
Napisane przez kism Pokaż wiadomość
Nowe info od kaśki_k:

"Antos ma 54 cm wazy 3140. Nie nacieli mnie ale troche peklam"


Gratki jeszcze raz!
Jeszcze raz serdeczne gratulacje i mamy dwóch Antosiów
__________________
Antosia


Wanda
begie13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-27, 13:01   #2151
ania_85
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 756
Dot.: Worek z dziećmi rozwiązany,pierwsze Mamy w wątku...mamy!Mamy V-VI 2012 cz.VII

Cytat:
Napisane przez kism Pokaż wiadomość
Nowe info od kaśki_k:

"Antos ma 54 cm wazy 3140. Nie nacieli mnie ale troche peklam"


Gratki jeszcze raz!


SUPER!!!!!
Gratuluje!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!
ania_85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-27, 13:01   #2152
GaTTa
Raczkowanie
 
Avatar GaTTa
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 499
Dot.: Worek z dziećmi rozwiązany,pierwsze Mamy w wątku...mamy!Mamy V-VI 2012 cz.VII

Cytat:
Napisane przez kism Pokaż wiadomość


Hehe, znowu motywacja dla końcowomajowych się zaczyna
Powodzenia
No muszę już się spakować bo do terminu 18 dni Ale na razie z moich postanowień nici :P Już mąż z pracy 5 razy dzwonił czy się spakowałam. Mam nadzieję że do wieczora zdążę

Cytat:
Napisane przez stokroteczka777 Pokaż wiadomość
UWAGA UWAGA

sms od kaska k z godz 12.17 !!

"Urodziłam o 10.55 jeszcze nie mierzony i ważony"

GRATULUJEMY

Gratulacje
GaTTa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-27, 13:05   #2153
agatka661
Zakorzenienie
 
Avatar agatka661
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 5 168
GG do agatka661
Dot.: Worek z dziećmi rozwiązany,pierwsze Mamy w wątku...mamy!Mamy V-VI 2012 cz.VII

Cytat:
Napisane przez kism Pokaż wiadomość
Nowe info od kaśki_k:

"Antos ma 54 cm wazy 3140. Nie nacieli mnie ale troche peklam"

Gratki jeszcze raz!
superrrrr aleeee maluszek
agatka661 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-27, 13:07   #2154
anulka4771
Wtajemniczenie
 
Avatar anulka4771
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomości: 2 852
Dot.: Worek z dziećmi rozwiązany,pierwsze Mamy w wątku...mamy!Mamy V-VI 2012 cz.VII

Cytat:
Napisane przez aga_bre Pokaż wiadomość
Jasne, że ucieszyła. Troszkę tym skierowaniem jestem przerażona, ale to tam pal sześć.
Ale ten Twój M. Sam nie może pojechać???
on wraca z trasy(jezdzi na tirach) i zostawia auto w Gdańsku i muszę go odebrac,bo inaczej będzie tam nocowac
Cytat:
Napisane przez kism Pokaż wiadomość
Nowe info od kaśki_k:

"Antos ma 54 cm wazy 3140. Nie nacieli mnie ale troche peklam"


Gratki jeszcze raz!
Kolejny Antoś klaski:
__________________
12.11.2009r-żonka

Filipek ur 28.12.2007
Szymonek ur 15.05.2012

Ćwiczę
anulka4771 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-27, 13:10   #2155
Gaabbi
Wtajemniczenie
 
Avatar Gaabbi
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 2 875
Dot.: Worek z dziećmi rozwiązany,pierwsze Mamy w wątku...mamy!Mamy V-VI 2012 cz.VII

Cytat:
Napisane przez kism Pokaż wiadomość
Nowe info od kaśki_k:

"Antos ma 54 cm wazy 3140. Nie nacieli mnie ale troche peklam"


Zjadłam właśnie dwa rożki: śmietankowo- śmietankowy i truskawkowy

Kurcze, jak jest tak ładnie na dworze, to mam ochotę się wystroić w letnie ciuszki i lecieć gdzieś na spacer, albo zakupy, a tu lipa Tak trochę dziwnie mi z tym, że teraz nie wychodzę, bo nie mogę, a później to już tylko z dzidziolą
A piffffka, to bym się napiła mmmmmmmmmmm
Gaabbi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-27, 13:12   #2156
justys1358
Zakorzenienie
 
Avatar justys1358
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 8 637
GG do justys1358
Dot.: Worek z dziećmi rozwiązany,pierwsze Mamy w wątku...mamy!Mamy V-VI 2012 cz.VII

Cytat:
Napisane przez Gaabbi Pokaż wiadomość
na spacer, albo zakupy, a tu lipa Tak trochę dziwnie mi z tym, że teraz nie wychodzę, bo nie mogę, a później to już tylko z dzidziolą
A piffffka, to bym się napiła mmmmmmmmmmm
Piwo za mna chodzi od poczatku ciąży
justys1358 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-27, 13:12   #2157
anulka4771
Wtajemniczenie
 
Avatar anulka4771
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomości: 2 852
Dot.: Worek z dziećmi rozwiązany,pierwsze Mamy w wątku...mamy!Mamy V-VI 2012 cz.VII

Cytat:
Napisane przez Gaabbi Pokaż wiadomość


Zjadłam właśnie dwa rożki: śmietankowo- śmietankowy i truskawkowy

Kurcze, jak jest tak ładnie na dworze, to mam ochotę się wystroić w letnie ciuszki i lecieć gdzieś na spacer, albo zakupy, a tu lipa Tak trochę dziwnie mi z tym, że teraz nie wychodzę, bo nie mogę, a później to już tylko z dzidziolą
A piffffka, to bym się napiła mmmmmmmmmmm
Pewnie nie ty jednaJa też mam ochotę,obawiam się ze jednym piwem się upije
__________________
12.11.2009r-żonka

Filipek ur 28.12.2007
Szymonek ur 15.05.2012

Ćwiczę
anulka4771 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-27, 13:12   #2158
ania_85
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 756
Dot.: Worek z dziećmi rozwiązany,pierwsze Mamy w wątku...mamy!Mamy V-VI 2012 cz.VII

Cytat:
Napisane przez anulka4771 Pokaż wiadomość
on wraca z trasy(jezdzi na tirach) i zostawia auto w Gdańsku i muszę go odebrac,bo inaczej będzie tam nocowac
to niech pod Ciebie podjedzie i jedz za nim
ania_85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-27, 13:14   #2159
anulka4771
Wtajemniczenie
 
Avatar anulka4771
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomości: 2 852
Dot.: Worek z dziećmi rozwiązany,pierwsze Mamy w wątku...mamy!Mamy V-VI 2012 cz.VII

Mam 26stopni w cieniu
__________________
12.11.2009r-żonka

Filipek ur 28.12.2007
Szymonek ur 15.05.2012

Ćwiczę
anulka4771 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-27, 13:16   #2160
zaaaabcia
Zakorzenienie
 
Avatar zaaaabcia
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Mahopac NY
Wiadomości: 13 283
Dot.: Worek z dziećmi rozwiązany,pierwsze Mamy w wątku...mamy!Mamy V-VI 2012 cz.VII

Cytat:
Napisane przez andzya Pokaż wiadomość
PRzez ostatnie kilka dni nie miałam czasu do Was zaglądać. Mały po operacji leży na OIOM'ie, we środę był jeszcze niestabilny oddechowo i krążeniowo Wczoraj dopiero lekarze zdecydowali się go ekstubować, zmniejszyli mu dawki leków i chłopak zaczął się wybudzać Oddycha samodzielnie, ślicznie kręci się, nie płacze i jest straaaasznie dzielny. Wczoraj pomagałam pani go myć, pierwszy raz tak na prawdę trzymałam go na rękach patrzył na mnie wielkimi niebieskimi oczkami z miną niepewną, bo dla niego ta sytuacja też była nowa Ale grzecznie ciumka smoczka i jest straszliwie dzielny Jeśli dzisiaj ustabilizuje się w 100% oddadzą go na chirurgię, a stamtąd już niedługa droga do wypisania go do domu. Najgorsze za nami, ale tego co przeszłam nie życzę nikomu...

Cyce tryskają mi mlekiem, ściągam co trzy godziny, ale nie zawsze udaje mi się tak z zegarkiem w ręku, bo na intensywnej terapii w toalecie jest to dosyć kontrowersyjna sprawa I tak póki co wylewam w kanał, więc sterylnością nie muszę się martwić. Jedna pierś mnie strasznie boli od strony pachy, ale nie mam tam żadnego guzka ani nic
Co najdziwniejsze, brzuch mam już całkiem płaski praktycznie W szpitalu pięlęgniarki dziwnie się na mnie przez to patrzą, bo nie wyglądam wg nich na kobietę, która w niedzielę rodziła.

ps. czy za każdym razem powinnam odciągać pokarm do samego końca?
super ze synus dochodzi juz do siebie!!

Cytat:
Napisane przez moniczka1302 Pokaż wiadomość
dziewczyny smarujecie juz sutki jakimis kremami?
a nie jesttak ze nie powinno sie smarowac niczym sutkow?

Cytat:
Napisane przez blueelektron Pokaż wiadomość
powiem wam, ze mi na każdej wizycie robie usg , ale tak od 20 któregoś tygodnia nie pokazuje mi dzidzi, sam ogląda i daje wydruki z parametrami i z tymi krzywymi, także nie mam w ogóle zielonego pojęcia jak będzie wyglądal mój synek
a to czemu nie poprosisz lekarza zeby Ci pokazal?

Cytat:
Napisane przez kism Pokaż wiadomość
Dziewczynki! Na dzień dobry sms od poli_m:

Pozdrowienia z porodowki rozwieram sie,trzymajcie kciuki.
trzymam kciuki!!



Cytat:
Napisane przez stokroteczka777 Pokaż wiadomość
UWAGA UWAGA

sms od kaska k z godz 12.17 !!

"Urodziłam o 10.55 jeszcze nie mierzony i ważony"

GRATULUJEMY
gratulacje!!
__________________
Dominik 12.06.2012

Olivia 2.07.2014
zaaaabcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:55.