Nałogowe Kosmetykoholiczki cz. VIII - Strona 72 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-03-31, 17:38   #2131
noseknosek
lipiec na maksa!!! :)
 
Avatar noseknosek
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 562
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki cz. VIII

ice a pod jaki nóż idziesz? co Ci będą robić?

rzyrafkocie
a co to za poważne postanowienia?

Ola będę w takim razie mocno myśleć coś ostatnio mnie za dużo rzeczy kusi..

spadam do domu uczyć się rachunkowości
__________________
what defines us is how well we rise after falling

biegam
noseknosek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-31, 17:50   #2132
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 278
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki cz. VIII

Cytat:
Napisane przez noseknosek Pokaż wiadomość
ice a pod jaki nóż idziesz? co Ci będą robić?
Nic takiego w sumie - problematyczna ósemka do wylotu. Tylko TŻ mnie porządnie nastraszył opowiadaniami jak to było u niego, no i się boję.
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-31, 17:58   #2133
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki cz. VIII

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Nic takiego w sumie - problematyczna ósemka do wylotu. Tylko TŻ mnie porządnie nastraszył opowiadaniami jak to było u niego, no i się boję.
Oj tam, nie słuchaj go. Na pewno nie będzie tak strasznie

Idę się porolniczyć. Na pierwszy rzut idzie maseczka Bielendy z białą glinką a na noc nałożę "Senne Marzenie" Dermiki
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-31, 17:58   #2134
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 453
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki cz. VIII

W TV własnie mówili o upadłosci m.in Galerii Centrum
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-31, 18:03   #2135
lizzie
Zadomowienie
 
Avatar lizzie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 673
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki cz. VIII

Cytat:
Napisane przez Olaola Pokaż wiadomość
Cześć oj bo ja się tak ciągle uuuuczęęę już mi się tak nie chce
Także mało piszę, ledwo nadążam z czytaniem (bo piszecie tak dużo!), na blogu nie pisałam od bógwiekiedy, nawet kosmetyków nie kupuję, bo pieniążków nie ma
Hej Ola Tak myślałam, że zabiegana jesteś, bo na blogu dawno nic nie pisałaś

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Idę pod nóż w przyszłym tygodniu.



Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
W TV własnie mówili o upadłosci m.in Galerii Centrum
Właśnie słyszałam i LOT też ma podobno ogromne długi i wkrótce może ogłosić upadłość...
__________________
Trust the lust. Go deeper.
lizzie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-31, 18:05   #2136
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 278
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki cz. VIII

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
W TV własnie mówili o upadłosci m.in Galerii Centrum
O kurcze.

Idę na terapię przeciwbólową, miłego wieczora dziewczynki.
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-31, 18:09   #2137
xxxDAGMARAxxx
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 595
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki cz. VIII



Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
I Vibeski dawno nie było ... I Snow ...
No właśnie i Yen też . . babska odzywać się tu nam

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
EDIT: Widziałyście tą nową kolekcję Sensique? http://www.drogerienatura.pl/nowosci...tyczne/10/158/
Podobają mi się kolory lakierów Chyba przejdę się w tym tygodniu jeszcze raz do Natury i obczaję
Oglądałam ale bardziej to mi kredki podobały mała któraś kredke z sensique?

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Nic takiego w sumie - problematyczna ósemka do wylotu. Tylko TŻ mnie porządnie nastraszył opowiadaniami jak to było u niego, no i się boję.
Nie bój sie to nic strasznego Ale niektórym ( broń Boże nie chce straszyć) troche puchnie strona z której ząb jest wyrwany i tak z 2-3 dni się trzyma i trudno coś pogryźć, mój brat na jogurtach i zupkach żył
xxxDAGMARAxxx jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-03-31, 18:13   #2138
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki cz. VIII

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
W TV własnie mówili o upadłosci m.in Galerii Centrum
Tez to widziałam Masakra.
I pokazali jeszcze Urząd Pracy chyba w Lublinie i wielkie kolejki bezrobotnych. A w moim PUPie to nigdy ludzi nie ma(nie wiem, w okolicach Krakowa nie ma kryzysu czy jak? ). I kasy na staże wciąż nie ma Już zaczynam tracić nadzieję
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-31, 18:19   #2139
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki cz. VIII

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
I jest nowy House?
To aż tak poważna rewolucja się w rzyrafkocim życiu szykuje?

Muszę w tym tygodniu kupić prezent na urodziny dla TŻ. Mam perfumy już od dawna zachomikowane dla niego (a w sumie szkoda, bo w SP jest 75ml męskiego Hypnose z dezodorantem za 119zł i teraz chętnie bym kupiła), ale chciałam dołożyć jeszcze jakąś fajną koszulkę czy coś.
Jest tylko,z epolskie napisy w tłumaczeniu a angielskich nigdzie nie moge znaleźć

No, poważne się szykują zmiany - jesli nadal będziemy razem to już na stuprocentowo moic warunkach.

Też się nabrałam na ten zestaw Hypnose (bo też je właśnie chciałam kupić) ale to jest balsam po goleniu+dezodorant
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-31, 18:42   #2140
zizou
Zakorzenienie
 
Avatar zizou
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: dzikie południe
Wiadomości: 13 682
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki cz. VIII

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Nic takiego w sumie - problematyczna ósemka do wylotu. Tylko TŻ mnie porządnie nastraszył opowiadaniami jak to było u niego, no i się boję.
nie taki diabel straszny ja w zwiazku z posiadaniem wybitnie malej szczeki mialam usuwane dwie osemki i jeszcze w zamierzchlych czasach czworke owszem, jest czlowiek spuchniety i podczas jedzenia troche pobolewa ale to szybko przechodzi. a na stole Cie znieczula ja po zabiegu dostalam zel do smarowania dziasla i tabletki przeciwbolowe

bozeboze co za dzien zwleklysmy sie z lozka o 15:00, polszysmy do chinczyka zjesc a potem na kawe. wydaje mi sie, ze jest godzina 16:00 a nie 20:00
__________________
Przemoknięte serca miast
I tylko ty i ja szczęśliwi tym dniem
Bo choć zapomniał o nas świat
Mokrzy od stóp do głow nie tracimy nadziei
zizou jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-31, 19:51   #2141
aante_e
Miss Pudernica
 
Avatar aante_e
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 7 041
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki cz. VIII

Cytat:
Napisane przez Olaola Pokaż wiadomość
Cześć oj bo ja się tak ciągle uuuuczęęę już mi się tak nie chce
Także mało piszę, ledwo nadążam z czytaniem (bo piszecie tak dużo!), na blogu nie pisałam od bógwiekiedy, nawet kosmetyków nie kupuję, bo pieniążków nie ma
Ola a co studiujesz

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Idę pod nóż w przyszłym tygodniu.

Na pocieszenie odebrałam od koleżanki moje lakiery Sally Hansen, mają śliczne kolory. Najchętniej bym pomalowała paznokcie, ale chyba wezmę gorący prysznic, porolniczę się troszkę i pojadę męczyć TŻ, żeby mnie głaskał po główce i pocieszał.


Moja mama też miała usuwane i nie było tak strasznie. Lekarz dał leki przeciwbólowe i szybko się wszystko zagoiło.

Złożyłam sobie paletkę wiosenną w Inglocie z fioletami, zielenią i starym złotem. Do tego mam nowy, piękny fioletowy lakier CM i już mam przy okazji lepszy humor
__________________
Marzenia same się nie spełniają, marzenia się spełnia.
aante_e jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-31, 20:11   #2142
snowqueen
Zakorzenienie
 
Avatar snowqueen
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 554
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki cz. VIII

Cześć dziewczyny!

Wpadłam tylko na chwilkę, zapewnić Was, że u mnie wszystko w porządku. Nie mam w ogóle czasu na forum niestety i pewnie pozostanie tak co najmniej do połowy maja Mam sporo pracy w pracy, sporo roboty z praca mgr, jeszcze mam mnóstwo zajęć...Czasu zabrakło mi nawet na nałóg kosmetyczny - właściwie to już nie pamiętam nawet, co ostatniego kupiłam! Zużywam głównie to, co mam i w sumie dobrze

isa, gayenka dziekuję Wam za pamięć i przepraszam, że nie odpisałam na Wasze wiadomości, melduję się tutaj.

Ściskam Was wszystkie mocno i zapewniam, że bardzo mi Was brakuje!!! Już niech będzie czerwiec
snowqueen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-31, 20:13   #2143
xxxDAGMARAxxx
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 595
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki cz. VIII

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny!
Ściskam Was wszystkie mocno i zapewniam, że bardzo mi Was brakuje!!! Już niech będzie czerwiec
xxxDAGMARAxxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-31, 20:30   #2144
madziarra
Zakorzenienie
 
Avatar madziarra
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 011
GG do madziarra
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki cz. VIII

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Nic takiego w sumie - problematyczna ósemka do wylotu. Tylko TŻ mnie porządnie nastraszył opowiadaniami jak to było u niego, no i się boję.
Przeżywałam to 2 miesiące temu, jak mnie znajomi zobaczyli to się pytali, co mi się stało z twarzą
Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny!

Wpadłam tylko na chwilkę, zapewnić Was, że u mnie wszystko w porządku. Nie mam w ogóle czasu na forum niestety i pewnie pozostanie tak co najmniej do połowy maja Mam sporo pracy w pracy, sporo roboty z praca mgr, jeszcze mam mnóstwo zajęć...Czasu zabrakło mi nawet na nałóg kosmetyczny - właściwie to już nie pamiętam nawet, co ostatniego kupiłam! Zużywam głównie to, co mam i w sumie dobrze

isa, gayenka dziekuję Wam za pamięć i przepraszam, że nie odpisałam na Wasze wiadomości, melduję się tutaj.

Ściskam Was wszystkie mocno i zapewniam, że bardzo mi Was brakuje!!! Już niech będzie czerwiec
Czeeeeść


Kochanie jak już wrócisz w piwa To napisz mi czy jutro aktualne
__________________

Enough optimism to sustain hope
and enough pessimism to motivate concern.
madziarra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-31, 20:38   #2145
kochanie
Wtajemniczenie
 
Avatar kochanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 282
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki cz. VIII

hej Cześć Pakosto i cześć Snow Fajnie, że udało Wam się dzisiaj wejść tutaj

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Idę pod nóż w przyszłym tygodniu.
Nie bój się Nawet jeśli spuchnie Ci buzia, to szybko przejdzie, a przynajmniej nie będziesz miała problemów z zębami

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Aaa, dostałam urodzinową kartkę od Sephory- dostanę mini kosmetyczkę i podwójne nabicie punktów- oczywiście jak cos kupię, ech nic za darmo A ja chcę kuponik z Douglasa bo chciałam kupić TŻtowi perfumki, ale w związku z rzyrafkocimi postanowieniami mogę nie mieć kog nazywać TŻ wkrótce, ale jeszcze cicho szaaaa
A ja nie dostaję kartek urodzinowych od Sephory , i jak ja mam ich bardziej lubić od douglasa?
Rzyrafkocie, trzymam za Ciebie kciuki


Jaki dzisiaj był piękny dzień Chciałabym, żeby już nie wróciły zimne dni Wróciłam dziś wcześniej do domu i znalazłam w skrzynce awizo. Miałam nadzieję, że to minerałki więc pobiegłam na pocztę... No i dostałam Clarinsy Trochę się zawiodłam, ale trudno, dobre i to

Madziu, jak jutro z factory? O której możesz? I Elu, miałaś napisać dzisiaj na pewno

---------- Dopisano o 21:38 ---------- Poprzedni post napisano o 21:36 ----------

Cytat:
Napisane przez madziarra Pokaż wiadomość
Przeżywałam to 2 miesiące temu, jak mnie znajomi zobaczyli to się pytali, co mi się stało z twarzą


Czeeeeść


Kochanie jak już wrócisz w piwa To napisz mi czy jutro aktualne
No patrz! pisałam w tym samym czasie Oczywiście, że tak
__________________
.
.
Wszyscy mają bloga. mam i ja
(mój wątek o lakierach Isadora Graffiti)

kochanie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-31, 20:39   #2146
bossy
Zakorzenienie
 
Avatar bossy
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 3 547
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki cz. VIII

Cześć Dziewczyny. Dziś zakończyłam swoją 2 pracę. Więc koniec 13 godzinnego dnia pracy. Niby trochę żal bo pieniądze całkiem spoko, ale z 2 strony taka ładna pogoda się zaczęła i w sumie miałąm już troszkę dość z pracy do pracy do domu spać wstać do pracy and so on and so on. a jak już miałam w weekend szkołę to w oglóle masakra bo następny tydzień leżałam umierająca
__________________
You can see in my eyes that no one is my chain..

.supergirls just fly.
bossy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-31, 20:43   #2147
madziarra
Zakorzenienie
 
Avatar madziarra
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 011
GG do madziarra
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki cz. VIII

Kochanie, mi pasuje tak jak ostatnio, czyli byłabym 15-15.10 pod Metrem. Ela niestety nie może, ale co, jedziemy same? Bo ja nie mam w czym chodzić jeśli chodzi o buty
__________________

Enough optimism to sustain hope
and enough pessimism to motivate concern.
madziarra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-31, 20:46   #2148
kochanie
Wtajemniczenie
 
Avatar kochanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 282
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki cz. VIII

Cytat:
Napisane przez bossy Pokaż wiadomość
Cześć Dziewczyny. Dziś zakończyłam swoją 2 pracę. Więc koniec 13 godzinnego dnia pracy. Niby trochę żal bo pieniądze całkiem spoko, ale z 2 strony taka ładna pogoda się zaczęła i w sumie miałąm już troszkę dość z pracy do pracy do domu spać wstać do pracy and so on and so on. a jak już miałam w weekend szkołę to w oglóle masakra bo następny tydzień leżałam umierająca
Hej Na pewno dobrze zrobiłaś, mam nadzieję, że teraz nie będziesz już miała problemów ze zdrowiem, o których pisałaś

Cytat:
Napisane przez madziarra Pokaż wiadomość
Kochanie, mi pasuje tak jak ostatnio, czyli byłabym 15-15.10 pod Metrem. Ela niestety nie może, ale co, jedziemy same? Bo ja nie mam w czym chodzić jeśli chodzi o buty
Ależ my się mijamy Jasne, ta godzina mi odpowiada
__________________
.
.
Wszyscy mają bloga. mam i ja
(mój wątek o lakierach Isadora Graffiti)

kochanie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-31, 20:49   #2149
bossy
Zakorzenienie
 
Avatar bossy
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 3 547
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki cz. VIII

A ja będę w Wawie chyba pod kuniets kwietnia lub maj kto sie ze mna spooooooooooooooooooooooo oooootka
__________________
You can see in my eyes that no one is my chain..

.supergirls just fly.
bossy jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-31, 20:53   #2150
lizzie
Zadomowienie
 
Avatar lizzie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 673
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki cz. VIII

Cytat:
Napisane przez kochanie Pokaż wiadomość
Madziu, jak jutro z factory? O której możesz? I Elu, miałaś napisać dzisiaj na pewno
Pisałam już Magdzie, niestety nie wyrwę się wcześniej z zakładu bo muszę później zacząć Ale na pewno jeszcze będzie okazja pobuszować w ciuchach, Magda proponowała Fashion House, może się tam kiedyś wybierzemy?
Życzę wam jutro miłych zakupów, nie szalejcie za bardzo bo i tak się dowiem

---------- Dopisano o 21:53 ---------- Poprzedni post napisano o 21:51 ----------

Cytat:
Napisane przez bossy Pokaż wiadomość
Cześć Dziewczyny. Dziś zakończyłam swoją 2 pracę. Więc koniec 13 godzinnego dnia pracy. Niby trochę żal bo pieniądze całkiem spoko, ale z 2 strony taka ładna pogoda się zaczęła i w sumie miałąm już troszkę dość z pracy do pracy do domu spać wstać do pracy and so on and so on. a jak już miałam w weekend szkołę to w oglóle masakra bo następny tydzień leżałam umierająca
Bossy, na pewno twój organizm ci za to podziękuje Pieniądze pieniędzmi, ale zdrowie najważniejsze. A pogoda rzeczywiście fajna się zapowiada, trzeba to wykorzystać
__________________
Trust the lust. Go deeper.
lizzie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-31, 20:54   #2151
201604211131
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 5 693
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki cz. VIII

Dobry wieczór
Cytat:
Napisane przez Estella Pokaż wiadomość
Muszę je mieć
Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Ja też zapisuję I nadal prowadzę moją "ewidencje" kosmetyków - tabelką, którą kiedyś tu pokazywałam. Mam tam rodzielone kosmetyki typami (balsamy/kremy/masełka, żele pod pod prysznic ...) z pielęgnacji i kolorówki, wpisana ich liczbe i jak coś kupię, zuzyję, wymienię się, czy odsprzedam to zmieniam - jełsi kupię to pisze cyferke na czerwono, a jak się pozbędę - to na zielono. Pod koniec miesiąca podliczam czy mi przybyło czy ubyło kosmetyków - wtedy zapisuję na czerwono: + ilestam albo na zielono - ileś tam. Fajny system, bo widać ile czego mam, co mi najszybciej schodzi, czego najwięcej i najczesciej kupuję itp.
Bardzo dobra metoda
Cytat:
Napisane przez Hexxana Pokaż wiadomość
Moj problem z zakupem nowej maskary rozwiazal sie Dzieki Dobrej Duszy sprobowalam Voulme Collagena Loreala i przepadlam Tusz bedzie moj,ideal jakiego szukalam:jupi :
Swietna szczota,idealnie czesze moje rzesy i dwa pociagniecia starczaja by miec efekt identyczny jak po DiorShow czy Faux Cils YSL.

Milego dnia u mnie pieknie i slonecznie
Brawo Hex
Cytat:
Napisane przez sleepy Pokaż wiadomość
A ja dziś zauważyłam że mam tylko dwa balsamy do ciała, jedno masło i jeden olejek. I wszystko jest w użyciu Nawet nie zauważyłam kiedy mi tak zmalało
Ach, jakie piękne słońce!
Brawo
Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość

Byłam w Naturze, kupiłam tylko balsam Happy Time i 3 maseczki w saszetkach(nawilżającą Under 20, Bielendy z białą glinką i upiększającą Dermiki ). Dziś wieczorem którąś maseczkę zastosuję, bo coś mi cera wariuje, mam 3 bolace gule I nie wiem czy pojawiały się z powodu przesuszenia cery(obstawiam, że tak, bo po pierwsze stosuję Acnefan a on wysusza a po drugie w tym roku sezon grzewczy był wyjątkowo długi a suche powietrze źle na moją twarz wypływa) czy może dlatego, że mam buźkę "niedoczyszczoną".

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Idę pod nóż w przyszłym tygodniu.

Na pocieszenie odebrałam od koleżanki moje lakiery Sally Hansen, mają śliczne kolory. Najchętniej bym pomalowała paznokcie, ale chyba wezmę gorący prysznic, porolniczę się troszkę i pojadę męczyć TŻ, żeby mnie głaskał po główce i pocieszał.

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Nic takiego w sumie - problematyczna ósemka do wylotu. Tylko TŻ mnie porządnie nastraszył opowiadaniami jak to było u niego, no i się boję.

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
W TV własnie mówili o upadłosci m.in Galerii Centrum

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny!

Wpadłam tylko na chwilkę, zapewnić Was, że u mnie wszystko w porządku. Nie mam w ogóle czasu na forum niestety i pewnie pozostanie tak co najmniej do połowy maja Mam sporo pracy w pracy, sporo roboty z praca mgr, jeszcze mam mnóstwo zajęć...Czasu zabrakło mi nawet na nałóg kosmetyczny - właściwie to już nie pamiętam nawet, co ostatniego kupiłam! Zużywam głównie to, co mam i w sumie dobrze
Ściskam Was wszystkie mocno i zapewniam, że bardzo mi Was brakuje!!! Już niech będzie czerwiec
Niedługo będzie zobaczysz
Cytat:
Napisane przez bossy Pokaż wiadomość
Cześć Dziewczyny. Dziś zakończyłam swoją 2 pracę. Więc koniec 13 godzinnego dnia pracy. Niby trochę żal bo pieniądze całkiem spoko, ale z 2 strony taka ładna pogoda się zaczęła i w sumie miałąm już troszkę dość z pracy do pracy do domu spać wstać do pracy and so on and so on. a jak już miałam w weekend szkołę to w oglóle masakra bo następny tydzień leżałam umierająca
Brawo bossy
201604211131 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-31, 20:54   #2152
kochanie
Wtajemniczenie
 
Avatar kochanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 282
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki cz. VIII

Cytat:
Napisane przez bossy Pokaż wiadomość
A ja będę w Wawie chyba pod kuniets kwietnia lub maj kto sie ze mna spooooooooooooooooooooooo oooootka
JA ale fajnie ale nie koniec maja, tylko na początku jak już, no nie?

Cytat:
Napisane przez lizzie Pokaż wiadomość
Pisałam już Magdzie, niestety nie wyrwę się wcześniej z zakładu bo muszę później zacząć Ale na pewno jeszcze będzie okazja pobuszować w ciuchach, Magda proponowała Fashion House, może się tam kiedyś wybierzemy?
Życzę wam jutro miłych zakupów, nie szalejcie za bardzo bo i tak się dowiem
No trudno, rozumiem Miłej pracy jutro Ci życzę, żeby Ci się orzęski mnożyły - w końcu to wiosna A do FH ja chętnie
__________________
.
.
Wszyscy mają bloga. mam i ja
(mój wątek o lakierach Isadora Graffiti)

kochanie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-31, 20:55   #2153
bossy
Zakorzenienie
 
Avatar bossy
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 3 547
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki cz. VIII

Cytat:
Napisane przez kochanie Pokaż wiadomość
JA ale fajnie ale nie koniec maja, tylko na początku jak już, no nie?
a zobacze, bo chce wpasc czysto towarzysko
__________________
You can see in my eyes that no one is my chain..

.supergirls just fly.
bossy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-31, 20:58   #2154
kochanie
Wtajemniczenie
 
Avatar kochanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 282
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki cz. VIII

Cytat:
Napisane przez bossy Pokaż wiadomość
a zobacze, bo chce wpasc czysto towarzysko
To wpadaj (tylko najlepiej nie trzeci tydzień maja mnie wtedy nie będzie)
__________________
.
.
Wszyscy mają bloga. mam i ja
(mój wątek o lakierach Isadora Graffiti)

kochanie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-31, 20:58   #2155
lizzie
Zadomowienie
 
Avatar lizzie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 673
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki cz. VIII

Cytat:
Napisane przez kochanie Pokaż wiadomość
No trudno, rozumiem Miłej pracy jutro Ci życzę, żeby Ci się orzęski mnożyły - w końcu to wiosna A do FH ja chętnie
Dziękuję Ja nigdy w FH nie byłam więc też bardzo chętnie

Cytat:
Napisane przez bossy Pokaż wiadomość
a zobacze, bo chce wpasc czysto towarzysko
Jak na herbatkę jakąś to ja też bardzo chętnie
__________________
Trust the lust. Go deeper.
lizzie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-31, 21:20   #2156
Olaola
Zadomowienie
 
Avatar Olaola
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Londyn/Bielsko-Biała
Wiadomości: 1 139
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki cz. VIII

Cytat:
Napisane przez aante_e Pokaż wiadomość
Ola a co studiujesz
Antropologię lubię bardzo, ale nawet nie jestem w stanie wyrazić, ile mam teraz nauki tak jak mówiłam, niedługo egzaminy; wczoraj zrobiłam szczegółowy plan nauki, włącznie ze znajdowaniem wszystkich potrzebnych mi artykułów i kilku rozdziałów w różnorakich książkach, ale dziś w ogóle się do niego nie zastosowałam

Chyba sobie sama bacika wymierzę

Cytat:
Napisane przez bossy Pokaż wiadomość
Cześć Dziewczyny. Dziś zakończyłam swoją 2 pracę. Więc koniec 13 godzinnego dnia pracy. Niby trochę żal bo pieniądze całkiem spoko, ale z 2 strony taka ładna pogoda się zaczęła i w sumie miałąm już troszkę dość z pracy do pracy do domu spać wstać do pracy and so on and so on. a jak już miałam w weekend szkołę to w oglóle masakra bo następny tydzień leżałam umierająca
Bosiaku, ja w pewnym momencie też miałam dwie prace i uczelnię (studia w trakcie tygodnia, a prace - zależy jak wypadło, często i w tygodniu, i w weekendy, do tego zarówno dzienne, jak i nocne zmiany) i po Bożym Narodzeniu stwierdziłam, że nie daję rady portfel oczywiście na tym ucierpiał, ale lepiej się czuję

***

Właśnie sobie piję herbatkę owocową Vitax "Owocowy raj" i smakuje zupełnie jak... ciepły kisiel
Olaola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-31, 22:26   #2157
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki cz. VIII

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
W TV własnie mówili o upadłosci m.in Galerii Centrum
Widać odczuli na własnej skórze nasze leczenie się z nałogu
Ale fakt, faktem, szok

Cytat:
Napisane przez xxxDAGMARAxxx Pokaż wiadomość
No właśnie i Yen też . . babska odzywać się tu nam
No właśnie, wczoraj miałam pytać o Yen i snow, ale net mi tak działał, że zwątpiłam.

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny!

Wpadłam tylko na chwilkę, zapewnić Was, że u mnie wszystko w porządku. Nie mam w ogóle czasu na forum niestety i pewnie pozostanie tak co najmniej do połowy maja Mam sporo pracy w pracy, sporo roboty z praca mgr, jeszcze mam mnóstwo zajęć...Czasu zabrakło mi nawet na nałóg kosmetyczny - właściwie to już nie pamiętam nawet, co ostatniego kupiłam! Zużywam głównie to, co mam i w sumie dobrze

Ściskam Was wszystkie mocno i zapewniam, że bardzo mi Was brakuje!!! Już niech będzie czerwiec
snow, miło Cię widzieć Dobrze, że u Ciebie dobrze z pracą i magisterką sobie poradzisz na pewno i jak już się ze wszystkim uporasz, to wracaj do nas szybciutko.
Powodzenia!!


*************************

Miałam dzisiaj zakręcony dzień. Najpierw się ucieszyłam, że wiosna, że słonko i od razu miałam dobry humor, a potem nagle wszystko było nie tak. Komp mi się wieszał, net ślimaczył, w związku z czym zmarnowałam prawie 2h i nic nie zrobiłam, a jeszcze się okazało, że uszkodziły mi się fotki cieni, które chciałam wystawić na All i teraz zanim zrobię nowe nastanie weekend, bo od jutra do piątku dzień w dzień pracuje.
W międzyczasie uciekła mi Kota, co jej się nie zdarzało do tej pory, bo najzwyczajniej w świecie się bała. Dziś niewiadomo kiedy wyskoczyła przez otwarte okno i tyle ją widziałam. Szukałam jej, ale nie znalazłam, więc wkurzona jeszcze bardziej, i już spóźniona poleciałam do gina.
Po drodze chciałam tym wrednym sierściuchom kupić chrupki, ale oczywiście przed nosem babka zamknęła mi sklep wywieszając jakąś karteczkę, której nawet nie poszłam doczytać, bo i po co.
U gina wyczekałam się godzinę, no ale w końcu udało mi się zrobić badanie, na które się zbierałam pół roku Z jednej strony wszystko jest w porządku, bo wchłonęła mi się mała cysta, z drugiej potwierdziły się moje obawy, że jednego jajnika praktycznie nie mam i teraz się boję co to będzie, jak będę chciała mieć dzidzię...
Potem biegiem poleciałam na pks do TŻta i na pocieszenie humoru postanowiłam, że idziemy na piwko i pizze. Pizza była pyszna piwko zresztą też , więc faktycznie od razu lepiej mi się zrobiło.
A Kota sama się znalazła, wróciła jak ta córa marnotrawna po 19, tata się śmiał, że w sam raz na Wiadomości No a ja wróciłam i się zawiesiłam na Wizażu zamiast się uprasować na jutro do pracy
Także żegnam, miłej nocki życzę. Wpadnę może jutro, jak nie padnę po pierwszym dniu fitnessu
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-31, 22:43   #2158
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki cz. VIII

Cytat:
Napisane przez zizou Pokaż wiadomość
dla mnie Collagene to taki sobie byl, lubil robic kluseczkowo na rzesach
Hexx tak sobie mysle - moze te moje kuleczki to juz efekt toniku z PHA? sumiennie sie tonikuje i to moze przyczyna?



byla u mnie kumpela. poszlysmy spac o... 5:00 rano o 10:30 byly zajecia i kolokwium i oczywiscie zaspalysmy
Calkiem mozliwe,ze tonik zaczyna oczyszczac i taki jest efekt.

Tusz mi pasuje bo min. wysilek a rzesy wyczesane

Cytat:
Napisane przez noseknosek Pokaż wiadomość
czyść

Hexx ale kusisz tym tuszem, ja chyba też muszę pomyśleć o czymś nowym, może mnie to zmobilizuje do częstszego używania, bo Hypnose mam już dość

sprzedały mi się kolejne perfumy, powoli robi się pusto na szafce docelowo z 32 ma zostać 17
Lubie Hypnose ale VC o wiele lepiej wypada niz Hypnose-przynajmniej na moich rzesach.

Cytat:
Napisane przez Olaola Pokaż wiadomość
Witajcie Mam już przerwę świąteczną i przyjechałam spędzić ją w Polsce uczę się też do egzaminów na studiach (już za półtora miesiąca ), a na boku przeglądam sobie Allegro . I chciałam ... łamiesz, usuwam i polecam przeczytać regulamin mam nadzieję, że nie łamię tu regulaminu?

Poza tym wreszcie zrobiła się ładna pogoda, przez ostatnie dwa dni, odkąd przyjechałam, bez przerwy lało i przypominało to bardziej listopad niż koniec marca...

Lecę sobie pomalować pazurki moim cudnym, nowym fioletem i zmykam do nauki...
O co chodzi z tym lamaniem regulaminu? byl link do all?przeciez wiele razy wrzucamy tutaj linki i nic sie nie dzieje.


Snow milo Cie widziec
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-31, 23:02   #2159
madziarra
Zakorzenienie
 
Avatar madziarra
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 011
GG do madziarra
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki cz. VIII

Heloł
Dopiero co uporałam się z pracą z francuskiego i ledwo żyję... Idę zaraz spać, a jutro zakupy
A dzis wykończyłam miniaturę balsamu i micel I jeszcze kilka rzeczy się kończy Zapasy topnieją
__________________

Enough optimism to sustain hope
and enough pessimism to motivate concern.
madziarra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-31, 23:30   #2160
Olaola
Zadomowienie
 
Avatar Olaola
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Londyn/Bielsko-Biała
Wiadomości: 1 139
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki cz. VIII

Cytat:
Napisane przez Hexxana Pokaż wiadomość
O co chodzi z tym lamaniem regulaminu? byl link do all?przeciez wiele razy wrzucamy tutaj linki i nic sie nie dzieje.
Linka nie było. Napisałam o swojej aukcji na Allegro, bo pamiętałam, że ktoś się tu interesował swego czasu tym, co mam na zbyciu; ale linka do strony aukcji nie podawałam. Hm

Edytowane przez Olaola
Czas edycji: 2009-03-31 o 23:44 Powód: literówka
Olaola jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:09.