Chad chadowi i o chadach, czyli...Bies z chadami. - Strona 72 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2020-01-29, 16:16   #2131
17c731ef415ea939127a54e258bb952ab9747631_5ee01472777c6
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2019-10
Wiadomości: 609
Dot.: Chad chadowi i o chadach, czyli...Bies z chadami.

Jaki kolo

Jak tobie się laska nie podoba, bo wysoka albo ulana, to spoczko. A jak ty sie nie podobasz, to "wymówki" "brak szacunku", "dla chada by zrobila wyjatek" i hasztag onetakiesom.
No takiesom, wysokie, niskie, chude, grube, szukające faceta albo nie.
17c731ef415ea939127a54e258bb952ab9747631_5ee01472777c6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-29, 16:22   #2132
megamag
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 488
Dot.: Chad chadowi i o chadach, czyli...Bies z chadami.

Cytat:
Napisane przez krewet Pokaż wiadomość
btw tego typu uwagi zachowuje dla siebie wiec skad mogla wiedziec ze jestem chamem
Chama łatwiej wyczuć, niż się chamowi wydaje. Serio.

---------- Dopisano o 17:22 ---------- Poprzedni post napisano o 17:22 ----------

[1=17c731ef415ea939127a54e 258bb952ab9747631_5ee0147 2777c6;87544816]Jaki kolo

Jak tobie się laska nie podoba, bo wysoka albo ulana, to spoczko. A jak ty sie nie podobasz, to "wymówki" "brak szacunku", "dla chada by zrobila wyjatek" i hasztag onetakiesom.
No takiesom, wysokie, niskie, chude, grube, szukające faceta albo nie.[/QUOTE]

Nawet nie wiem, czy to zabawne czy przerażające, że on tego nie łapie.
megamag jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-29, 16:55   #2133
krewet
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 3 712
Dot.: Chad chadowi i o chadach, czyli...Bies z chadami.

Wybacz, ale ta kobieta raczej chama nie wyczula, tak jak pisalem, byla zainteresowana. Chamska to ty teraz jestes. Oczywistym jest, ze na forum sie luzniej formuluje mysli, szczegolnie, ze ja, w przeciwienstwie do ciebie nikogo nie obrazam. No ale coz, jestesmy z dwoch roznych swiatow

Po drugie, brakiem szacunku nie jest odmowa tylko idiotyczne wymowki.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
krewet jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-29, 17:10   #2134
17c731ef415ea939127a54e258bb952ab9747631_5ee01472777c6
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2019-10
Wiadomości: 609
Dot.: Chad chadowi i o chadach, czyli...Bies z chadami.

Cytat:
Napisane przez krewet Pokaż wiadomość
Wybacz, ale ta kobieta raczej chama nie wyczula, tak jak pisalem, byla zainteresowana. Chamska to ty teraz jestes. Oczywistym jest, ze na forum sie luzniej formuluje mysli, szczegolnie, ze ja, w przeciwienstwie do ciebie nikogo nie obrazam. No ale coz, jestesmy z dwoch roznych swiatow

Po drugie, brakiem szacunku nie jest odmowa tylko idiotyczne wymowki.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A ty co powiedziałeś dziewczynom, że dlaczego nic z tego nie bedzie, skoro wrodzona delikatność nie pozwoliła ci skomentować ich wyglądu? Bo cokolwiek innego powiedzialeś, to były właśnie wymówki.
17c731ef415ea939127a54e258bb952ab9747631_5ee01472777c6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-29, 17:18   #2135
krewet
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 3 712
Dot.: Chad chadowi i o chadach, czyli...Bies z chadami.

Nie pytaly. Gdyby zapytaly to bym powiedzial, ze nie moj typ.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
krewet jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-29, 17:31   #2136
sublips
Zakorzenienie
 
Avatar sublips
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 6 032
Dot.: Chad chadowi i o chadach, czyli...Bies z chadami.

Cytat:
Napisane przez krewet Pokaż wiadomość
Nie pytaly. Gdyby zapytaly to bym powiedzial, ze nie moj typ.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Skoro tyle kobiet Cię odrzuca, to prawdopodobnie czas obniżyć progi.
sublips jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-29, 17:37   #2137
edan84
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: tam gdzie stało mleczko i jajeczko
Wiadomości: 10 152
Dot.: Chad chadowi i o chadach, czyli...Bies z chadami.

Nie kumam Cię krewet.
Wiedziałeś że jedna z nich jest wysoka. Mimo to zgodziłeś się spotkać.
Już pomijam fakt, że nie podobała się figura. U innych też różne rzeczy się Ci się nie podibaly. Tłumaczysz, że na zdjęciach byly ładniejsze. Ok.

Wierzę że Ty również wysyłasz zdjęcia, gdzie nie wychodzisz najlepiej. Tak czy owak - one mają prawo liczyć, że jako te brzydkie, spróbują szczęścia z kimś przystojnym, z kimś takim jak Ty. Kierują się widać w życiu Twoja filozofia. Nie mają szans na chada, próbuja więc startować do kogoś szczebel niżej.
I czujesz się rozczarowany. Wlasnie to Ty powinieneś je najlepiej rozumieć.

I druga sprawa. Też wolę dziewczyny raczej niższe od siebie. I dziwię się Tobie, że to dla Ciebie problem. Zwłaszcza, że odpisałes mi, że pasowała by Ci także relacja oparta tylko o seks. Więc przecież ja z wyższą ode mnie panną od seksu nie chadzam do restauracji, kina, nie musze z nią mieszkać i powijac dzieci. Uprawiamy seks. Tak, to niesamowite, ale można mieć fajny seks i relacje o to oparta z wysoką kobieta.

Albo obniż poprzeczkę, albo zmień nawijke, zachowanie, bo nie zamoczysz.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
edan84 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-01-29, 17:40   #2138
tinkerver2
Zakorzenienie
 
Avatar tinkerver2
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 11 110
Dot.: Chad chadowi i o chadach, czyli...Bies z chadami.

Kurde, typ się w ciągu miesiąca umówił na 9 randek, 7 zrealizował, a placze że żadna go nie chce i PEWNIE WOLOM CHADA
A może ty po prostu jesteś odpychający nie tyle fizycznie, co psychicznie?

Wysłane z mojego moto g(7) power przy użyciu Tapatalka
tinkerver2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-29, 17:47   #2139
edan84
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: tam gdzie stało mleczko i jajeczko
Wiadomości: 10 152
Dot.: Chad chadowi i o chadach, czyli...Bies z chadami.

Cytat:
Napisane przez tinkerver2 Pokaż wiadomość
Kurde, typ się w ciągu miesiąca umówił na 9 randek, 7 zrealizował, a placze że żadna go nie chce i PEWNIE WOLOM CHADA
A może ty po prostu jesteś odpychający nie tyle fizycznie, co psychicznie?

Wysłane z mojego moto g(7) power przy użyciu Tapatalka
Przecież to on paru z nich nie chciał

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
edan84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-29, 18:19   #2140
krewet
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 3 712
Dot.: Chad chadowi i o chadach, czyli...Bies z chadami.

Edan, ta wysoka by nie chciala seksu, wspominala, choc nie pytalem. A jej wzrost byl ok tylko bez wysokich butow.
Wysylam korzystne fotki. W sumie nie mam pretensji ze wygladaly gorzej. Post byl refleksja I tyle. Do tych brzydkich mam najmniejszy zal.

Sublips, nie wiem jak bardzo mam obnizac? Chce sie czuc dobrze przy kobiecie.

Tinker, nie jestem. Te laski widza ze nie jestem chadem I szukaja pretekstu zeby olac.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
krewet jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-29, 18:24   #2141
tinkerver2
Zakorzenienie
 
Avatar tinkerver2
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 11 110
Dot.: Chad chadowi i o chadach, czyli...Bies z chadami.

Cytat:
Napisane przez krewet Pokaż wiadomość
Edan, ta wysoka by nie chciala seksu, wspominala, choc nie pytalem. A jej wzrost byl ok tylko bez wysokich butow.
Wysylam korzystne fotki. W sumie nie mam pretensji ze wygladaly gorzej. Post byl refleksja I tyle. Do tych brzydkich mam najmniejszy zal.

Sublips, nie wiem jak bardzo mam obnizac? Chce sie czuc dobrze przy kobiecie.

Tinker, nie jestem. Te laski widza ze nie jestem chadem I szukaja pretekstu zeby olac.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Sorka, ale jak ktoś mówi o kimś innym, że jest ulany, to właśnie jest chamem

Wysłane z mojego moto g(7) power przy użyciu Tapatalka
tinkerver2 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-01-29, 18:29   #2142
sublips
Zakorzenienie
 
Avatar sublips
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 6 032
Dot.: Chad chadowi i o chadach, czyli...Bies z chadami.

Cytat:
Napisane przez krewet Pokaż wiadomość
Edan, ta wysoka by nie chciala seksu, wspominala, choc nie pytalem. A jej wzrost byl ok tylko bez wysokich butow.
Wysylam korzystne fotki. W sumie nie mam pretensji ze wygladaly gorzej. Post byl refleksja I tyle. Do tych brzydkich mam najmniejszy zal.

Sublips, nie wiem jak bardzo mam obnizac? Chce sie czuc dobrze przy kobiecie.

Tinker, nie jestem. Te laski widza ze nie jestem chadem I szukaja pretekstu zeby olac.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nie wiem, co uznajesz po pierwsza za "ulaną". Czy np. Florence Pugh jest dla Ciebie ulana? Może oczekujesz anorektycznej figury, co nie jest zdrowe.

A tak poza tym, to siedzi w Twojej głowie i dopóki będziesz myślał w taki sposób, to nie poznasz nawet dziewczyny do jednorazowego seksu. Pełno przeciętnych facetów prowadzi bogate życie seksualne, bo po prostu nie użalają się nad sobą tak jak Ty i wielu podobnych.
Ja akurat nie poznawałam facetów przez aplikację, ale strony BDSM i naprawdę przekrój był duży. Ale jeden z facetów, który mi najbardziej zapadł w pamięć, był całkiem inteligentny, mieliśmy podobne zainteresowania, ale jego użalanie się i narzekanie spowodowało, że nie miałam ochoty z nim spotkać. Bo żadna go nie chce, bo kobiety są zue.
Zresztą on był w związku, jak ze mną korespondował, z dziewczyną, która go zdradzała, bo stwierdził, że i tak nic lepszego go nie spotka.
A ja bym się z nim chętnie umówiła, gdyby był po pierwsze wolny, a po drugie nie miał takiej postawy cierpiętnika.
A jestem atrakcyjną kobietą.

I tak w ogóle też zdarzało mi się, że ktoś mi się na żywo nie spodobał. No trudno. Ale od razu nie muszę opisywać, że ten ktoś był ulany, miał cofniętą szczękę czy coś tam jeszcze.
Patrzy się na ludzi całościowo, a nie w taki sposób jak Ty to robisz.
Nie przeszkadza mi to też, że ktoś nie jest w moim typie. Przecież pierwsze spotkanie to nic zobowiązującego, można się napić wina w miłym towarzystwie i tyle.
Nie z każdym trzeba być od razu albo uprawiać seks. Można kogoś poznać na neutralnym gruncie.

A jeśli sam nic nie masz do zaoferowania osobowościowo przede wszystkim i pod względem wyglądu może też, no to powinieneś może łaskawiej popatrzeć i na taką, co nie chodzi na siłownię pięć razy w tygodniu.

Edytowane przez sublips
Czas edycji: 2020-01-29 o 18:36
sublips jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-29, 18:41   #2143
megamag
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 488
Dot.: Chad chadowi i o chadach, czyli...Bies z chadami.

Cytat:
Napisane przez edan84 Pokaż wiadomość
Przecież to on paru z nich nie chciał

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No odrzuca. Gdyby był kobietą, napisałby o sobie, że szuka Chada i odrzuca wszystkich normalnych. Ale że nie jest, to wszystko jest w porządku. Refleksja na poziomie "Jak Kalemu ukraść krowę...".

---------- Dopisano o 19:36 ---------- Poprzedni post napisano o 19:31 ----------

Cytat:
Napisane przez tinkerver2 Pokaż wiadomość
Sorka, ale jak ktoś mówi o kimś innym, że jest ulany, to właśnie jest chamem

Wysłane z mojego moto g(7) power przy użyciu Tapatalka
To trochę śmieszne, że są ludzie, którym trzeba to tłumaczyć.

---------- Dopisano o 19:41 ---------- Poprzedni post napisano o 19:36 ----------

Na razie o użytkowniku krewet wiemy tyle, że na krzywej Gaussa ilorazu inteligencji sytuuje się daleko po lewej stronie, jest dość chamski i nawet o tym nie wie, traktuje ludzi przedmiotowo i ocenia wyłącznie po wyglądzie i prawdopodobnie ma nieciekawą osobowość. Przy takim zestawie cech rzeczywiście przydałaby się twarz Adonisa, żeby to jakoś zrównoważyć. Albo chociaż milion baksów.
megamag jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-29, 19:37   #2144
krewet
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 3 712
Dot.: Chad chadowi i o chadach, czyli...Bies z chadami.

Cytat:
Na razie o użytkowniku krewet wiemy tyle, że na krzywej Gaussa ilorazu inteligencji sytuuje się daleko po lewej stronie, jest dość chamski i nawet o tym nie wie, traktuje ludzi przedmiotowo i ocenia wyłącznie po wyglądzie i prawdopodobnie ma nieciekawą osobowość. Przy takim zestawie cech rzeczywiście przydałaby się twarz Adonisa, żeby to jakoś zrównoważyć. Albo chociaż milion baksów.
Jestem chamski w rozumieniu ograniczonych kobiet. Takich mi nie szkoda.


Cytat:
Nie wiem, co uznajesz po pierwsza za "ulaną". Czy np. Florence Pugh jest dla Ciebie ulana? Może oczekujesz anorektycznej figury, co nie jest zdrowe.
Brzydką twarz ma, ulana może aż tak nie jest, ale na związek bym nie wziął.


Cytat:
A tak poza tym, to siedzi w Twojej głowie i dopóki będziesz myślał w taki sposób, to nie poznasz nawet dziewczyny do jednorazowego seksu. Pełno przeciętnych facetów prowadzi bogate życie seksualne, bo po prostu nie użalają się nad sobą tak jak Ty i wielu podobnych.
Nie prowadzą. Zagadają 1000 kobiet i zgodzi się 1001.


Cytat:
Ja akurat nie poznawałam facetów przez aplikację, ale strony BDSM i naprawdę przekrój był duży. Ale jeden z facetów, który mi najbardziej zapadł w pamięć, był całkiem inteligentny, mieliśmy podobne zainteresowania, ale jego użalanie się i narzekanie spowodowało, że nie miałam ochoty z nim spotkać. Bo żadna go nie chce, bo kobiety są zue.
Super podejście. Zamiast zrozumieć chłopaka i pocieszyć go, to lepiej mu dosrać. Ja się mu nie dziwie, bo większość mężczyzn spotyka się z regularnymi odrzuceniami. Ach, ta kobieta empatia! Brawo!


Cytat:
I tak w ogóle też zdarzało mi się, że ktoś mi się na żywo nie spodobał. No trudno. Ale od razu nie muszę opisywać, że ten ktoś był ulany, miał cofniętą szczękę czy coś tam jeszcze.
Jakie to ma znaczenie? To tylko forum.


Cytat:
Patrzy się na ludzi całościowo, a nie w taki sposób jak Ty to robisz.
O chryste, gdybym miał patrzeć na kobiety całościowo, to żadna by mnie nie zainteresowała z charakteru. Większość jest nudnych, ma szablonowe odpowiedzi i prawdziwy brak kreatywności.



Cytat:
Nie przeszkadza mi to też, że ktoś nie jest w moim typie. Przecież pierwsze spotkanie to nic zobowiązującego, można się napić wina w miłym towarzystwie i tyle.
Chyba, że facet jest chadem, to już jest zobowiązujące. Takie gadki to się sprzedaje przeciętniakom, żeby potem dupy nie zawracali.


Cytat:
Nie z każdym trzeba być od razu albo uprawiać seks. Można kogoś poznać na neutralnym gruncie.
No pewnie. Można go trzymać w kieszonce jako przydupasa na gorszy okres.


Cytat:
A jeśli sam nic nie masz do zaoferowania osobowościowo przede wszystkim i pod względem wyglądu może też, no to powinieneś może łaskawiej popatrzeć i na taką, co nie chodzi na siłownię pięć razy w tygodniu.
Mam do zaoferowania. I błagam, nie trzeba chodzić na siłownię codziennie żeby mieć BMI niższe niż 24-25. Ludzie, proszę was!



Cytat:
Sorka, ale jak ktoś mówi o kimś innym, że jest ulany, to właśnie jest chamem
To wy jesteście chamami, bo jak się tu wrzuci zdjęcie typowego przystojniaka to zaraz lecą komentarze, że bleee i fuuuj. A może oni czytają wizaż i teraz jest im przykro? Nie pomyślałaś o tym, wredna kobieto?!
krewet jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-29, 19:45   #2145
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 18 061
Dot.: Chad chadowi i o chadach, czyli...Bies z chadami.

Cytat:
Napisane przez krewet Pokaż wiadomość

Brzydką twarz ma, ulana może aż tak nie jest, ale na związek bym nie wziął.
!
To ma być brzydka twarz, serio?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-29, 19:50   #2146
krewet
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 3 712
Dot.: Chad chadowi i o chadach, czyli...Bies z chadami.

No dla mnie taka dość, no... prosta uroda. Nie mój typ
krewet jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-29, 19:51   #2147
edan84
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: tam gdzie stało mleczko i jajeczko
Wiadomości: 10 152
Dot.: Chad chadowi i o chadach, czyli...Bies z chadami.

[1=980cf4958a6e724c916e7ad b24f4c6159aa2df82_65d7e02 c47328;87545428]To ma być brzydka twarz, serio?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]Mi też się nie podoba :x

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
edan84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-29, 19:51   #2148
tinkerver2
Zakorzenienie
 
Avatar tinkerver2
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 11 110
Dot.: Chad chadowi i o chadach, czyli...Bies z chadami.

Czyli po prostu krewet oczekuje seksbomby i modelki, a sam jest gdzieś na poziomie Mirka z osiedla

Wysłane z mojego moto g(7) power przy użyciu Tapatalka
tinkerver2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-29, 19:53   #2149
krewet
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 3 712
Dot.: Chad chadowi i o chadach, czyli...Bies z chadami.

Jakiej seksbomby, ludzie, wy przeczytajcie co piszecie, to, że kogoś brzydzi BMI na poziomie 25 to nie znaczy że od razu oczekuje laski 10/10, ja nie wiem czy wy udajecie, czy serio. No ale już wiadomo skąd te koleżanki wizażanek będące dziwnym trafem samotne.
krewet jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-01-29, 19:55   #2150
TakaSamaInna
live your passion
 
Avatar TakaSamaInna
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2 904
Dot.: Chad chadowi i o chadach, czyli...Bies z chadami.

Cytat:
Napisane przez krewet Pokaż wiadomość
No dla mnie taka dość, no... prosta uroda. Nie mój typ
Cytat:
Napisane przez edan84 Pokaż wiadomość
Mi też się nie podoba :x

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tylko jest różnica "brzydka", a "nie mój typ". W ogóle pokażcie swoje typy na przykładach, bo jestem ciekawa. Wiem, że Edan zachwycałeś się gdzieś Moniką Bellucci.

Krewet - w takiej sytuacji co by dało sztuczne pocieszanie na siłę? Poza tym to był pewnie typ, którego pocieszanie powodowałoby dalszą lawinę zrzędzenia. To jest bardzo nieatrakcyjne.
__________________
Dbam o włosy.

angielski - C2
rosyjski - B2
hiszpański - ?
TakaSamaInna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-29, 19:55   #2151
sublips
Zakorzenienie
 
Avatar sublips
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 6 032
Dot.: Chad chadowi i o chadach, czyli...Bies z chadami.

Krewet już szkoda gadać, ale można odwrócić Twoją wypowiedź - jak się przytoczy nazwisko ładnej dziewczyny, to jest "ble" i jest "ulana" tak jak Florence Pugh, która jest ładną dziewczyną z normalną sylwetką i nie ma na pewno brzydkiej twarzy.
Ale skoro masz takie wymagania z taką osobowością, to nie dziwota, że nawet trudno Ci zaliczyć jednorazową przygodę. No bo kobieta o wyglądzie Jessici Alby raczej nie musi wybierać facetów poniżej przeciętnej, którzy w dodatku nie grzeszą ani klasą, ani inteligencją.

A co do pocieszania facetów, którzy dostają kosza, to nikt nie ma takiego obowiązku. Jak ktoś ma niską samoocenę i nie potrafi tworzyć relacji, to powinien się wybrać do terapeuty, a nie użalać ludziom w Internecie. Tym bardziej kiedy kobieta jest atrakcyjna i może mieć partnera z dobrą samooceną, to z jakiego powodu ma wybierać użalającego się na zło tego świata incela?
Sama, gdybym była brzydka i miała małe powodzenie, to nie zaczynałabym rozmowy od tego, że nikt mnie nie chce. Bo to czysta psychologia, nikt o normalnej samoocenie nie zwiąże się z kimś, kto się użala, że go nikt nie chce. Bo to oznacza, że jesteśmy desperatami.

I masz prawo stwierdzić, że czyjaś sylwetka Ci się nie podoba. I pewnie, nie trzeba chodzić codziennie na siłownię, to była hiperbola. Ale język, jakiego używasz, jest buraczany, a w opisie kobiet skupiasz się wyłącznie na wyglądzie i nawet nie udajesz, że zależy Ci na czymś innym.
Ładne kobiety zazwyczaj są z przystojnymi facetami. A dodatkowo inteligentne kobiety z miłym usposobieniem nie będą się umawiać z palantem. Przykro mi, że nie umiesz się z tym pogodzić.

Edytowane przez sublips
Czas edycji: 2020-01-29 o 19:57
sublips jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-29, 19:58   #2152
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 18 061
Dot.: Chad chadowi i o chadach, czyli...Bies z chadami.

https://s.yimg.com/ny/api/res/1.2/oN...3-14789dcdaa44

https://lh3.googleusercontent.com/pr...k0LdS-134yO6Fg

Boże... Brzydka twarz, prosta uroda. To ja jestem maszkarą, i nie ma co dalej szukac przyczyn tego, że moje życie uczuciowe ssie. No jak macie wymagania iście rodem z kosmosu i każda ktora choć trochę oddala się od 10/10 jest brzydka, to ja się poddaję.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-29, 19:59   #2153
tinkerver2
Zakorzenienie
 
Avatar tinkerver2
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 11 110
Dot.: Chad chadowi i o chadach, czyli...Bies z chadami.

Cytat:
Napisane przez krewet Pokaż wiadomość
Jakiej seksbomby, ludzie, wy przeczytajcie co piszecie, to, że kogoś brzydzi BMI na poziomie 25 to nie znaczy że od razu oczekuje laski 10/10, ja nie wiem czy wy udajecie, czy serio. No ale już wiadomo skąd te koleżanki wizażanek będące dziwnym trafem samotne.
Za wysoka, ulana, nie ma wystającej szczęki, sepleni, ma krzywy zgryz, "no nie ulana ale taka trochę nie bardzo", nie nosi spódniczek ani butów na obcasie, albo właśnie nosi buty na obcasie, ma do mnie przyjechać, a jak nie chce to pewnie poznała CHADA, mówi prawdę, że nie szuka chłopa, albo jak mówi, że nie szuka to na pewno kłamie, bo jakby spotkała CHADA to by go wzięła, ma dziwna twarz, za chuda, ma kompleksy, jest zbyt pewna siebie

Wysłane z mojego moto g(7) power przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez tinkerver2
Czas edycji: 2020-01-29 o 20:01
tinkerver2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-29, 20:01   #2154
krewet
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 3 712
Dot.: Chad chadowi i o chadach, czyli...Bies z chadami.

Cytat:
Krewet już szkoda gadać, ale można odwrócić Twoją wypowiedź - jak się przytoczy nazwisko ładnej dziewczyny, to jest "ble" i jest "ulana" tak jak Florence Pugh, która jest ładną dziewczyną z normalną sylwetką i nie ma na pewno brzydkiej twarzy.
Ty chyba nie widziałaś ładnej dziewczyny.


Cytat:
Ale skoro masz takie wymagania z taką osobowością, to nie dziwota, że nawet trudno Ci zaliczyć jednorazową przygodę. No bo kobieta o wyglądzie Jessici Alby raczej nie musi wybierać facetów poniżej przeciętnej, którzy w dodatku nie grzeszą ani klasą, ani inteligencją.
??????????
Co to znaczy NAWET przygodę? Przygoda jest wyżej od związku, w sensie kobiety zaliczają przygody z tymi lepszymi facetami.


Cytat:
A co do pocieszania facetów, którzy dostają kosza, to nikt nie ma takiego obowiązku. Jak ktoś ma niską samoocenę i nie potrafi tworzyć relacji, to powinien się wybrać do terapeuty, a nie użalać ludziom w Internecie. Tym bardziej kiedy kobieta jest atrakcyjna i może mieć partnera z dobrą samooceną, to z jakiego powodu ma wybierać użalającego się na zło tego świata incela?
Ale jakiego kosza? Ty go chciałaś, to trzeba było nie patrzeć, że się użala tylko go pocieszyć, np seksualnie. To, że był w związku to inna sprawa, tu się zgadzam.


Cytat:
I masz prawo stwierdzić, że czyjaś sylwetka Ci się nie podoba. I pewnie, nie trzeba chodzić codziennie na siłownię, to była hiperbola. Ale język, jakiego używasz, jest buraczany, a w opisie kobiet skupiasz się wyłącznie na wyglądzie i nawet nie udajesz, że zależy Ci na czymś innym.
Bo gdybym miał się skupić na charakterze kobiet to byłbym jeszcze bardziej krytyczny.


Cytat:
Ładne kobiety zazwyczaj są z przystojnymi facetami. A dodatkowo inteligentne kobiety z miłym usposobieniem nie będą się umawiać z palantem. Przykro mi, że nie umiesz się z tym pogodzić.
Nie jestem palantem. I nie tylko ładne dziewczyny chcą przystojniaków. Te średnie też.


Tinker, ale to są duże wady. One się rzucają w oczy od razu. Tutaj nie chodzi o to, że ktoś ma dwa pieprzyki za dużo. Bycie grubym, wysokim czy z brzydką twarzą to poważne sprawy.
A co do szukania faceta, to taka jest prawda. KAŻDA chce poznać tam alphę, od tego są te portale.

Edytowane przez krewet
Czas edycji: 2020-01-29 o 20:03
krewet jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-29, 20:03   #2155
TakaSamaInna
live your passion
 
Avatar TakaSamaInna
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2 904
Dot.: Chad chadowi i o chadach, czyli...Bies z chadami.

[1=980cf4958a6e724c916e7ad b24f4c6159aa2df82_65d7e02 c47328;87545490]https://s.yimg.com/ny/api/res/1.2/oN...3-14789dcdaa44

https://lh3.googleusercontent.com/pr...k0LdS-134yO6Fg

Boże... Brzydka twarz, prosta uroda. To ja jestem maszkarą, i nie ma co dalej szukac przyczyn tego, że moje życie uczuciowe ssie. No jak macie wymagania iście rodem z kosmosu i każda ktora choć trochę oddala się od 10/10 jest brzydka, to ja się poddaję.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]

Profil ma bardzo ładny. Chociaż z drugiej strony to nie ma co się dziwić, bo jak faceci podawali przykłady "przystojniaków" to też nie każdemu się podobały. Chyba po prostu inaczej patrzymy na innych/przedstawicieli swojej płci.
__________________
Dbam o włosy.

angielski - C2
rosyjski - B2
hiszpański - ?
TakaSamaInna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-29, 20:04   #2156
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 18 061
Dot.: Chad chadowi i o chadach, czyli...Bies z chadami.

Cytat:
Napisane przez TakaSamaInna Pokaż wiadomość
Profil ma bardzo ładny. Chociaż z drugiej strony to nie ma co się dziwić, bo jak faceci podawali przykłady "przystojniaków" to też nie każdemu się podobały. Chyba po prostu inaczej patrzymy na innych/przedstawicieli swojej płci.
Dla mnie ona jest śliczna, no może troszkę ma te twarz za szeroka. Naprawdę, można się załamać. I to my szukamy chadow? To prędzej faceci jakichś nadkobiet

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-29, 20:05   #2157
farmaceutka88
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 896
Dot.: Chad chadowi i o chadach, czyli...Bies z chadami.

Cytat:
Napisane przez krewet Pokaż wiadomość
Jestem chamski w rozumieniu ograniczonych kobiet. Takich mi nie szkoda.



Brzydką twarz ma, ulana może aż tak nie jest, ale na związek bym nie wziął.



Nie prowadzą. Zagadają 1000 kobiet i zgodzi się 1001.



Super podejście. Zamiast zrozumieć chłopaka i pocieszyć go, to lepiej mu dosrać. Ja się mu nie dziwie, bo większość mężczyzn spotyka się z regularnymi odrzuceniami. Ach, ta kobieta empatia! Brawo!



Jakie to ma znaczenie? To tylko forum.



O chryste, gdybym miał patrzeć na kobiety całościowo, to żadna by mnie nie zainteresowała z charakteru. Większość jest nudnych, ma szablonowe odpowiedzi i prawdziwy brak kreatywności.




Chyba, że facet jest chadem, to już jest zobowiązujące. Takie gadki to się sprzedaje przeciętniakom, żeby potem dupy nie zawracali.



No pewnie. Można go trzymać w kieszonce jako przydupasa na gorszy okres.



Mam do zaoferowania. I błagam, nie trzeba chodzić na siłownię codziennie żeby mieć BMI niższe niż 24-25. Ludzie, proszę was!




To wy jesteście chamami, bo jak się tu wrzuci zdjęcie typowego przystojniaka to zaraz lecą komentarze, że bleee i fuuuj. A może oni czytają wizaż i teraz jest im przykro? Nie pomyślałaś o tym, wredna kobieto?!

Zostaw te kobity w spokoju i nie umawiaj się na randki. Nie marnuj ich czasu.
farmaceutka88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-29, 20:07   #2158
TakaSamaInna
live your passion
 
Avatar TakaSamaInna
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2 904
Dot.: Chad chadowi i o chadach, czyli...Bies z chadami.

Cytat:
Napisane przez krewet Pokaż wiadomość

Ale jakiego kosza? Ty go chciałaś, to trzeba było nie patrzeć, że się użala tylko go pocieszyć, np seksualnie. To, że był w związku to inna sprawa, tu się zgadzam.
Tylko dlaczego kobieta ma robić za organizację charytatywną i zmuszać się do seksu z facetem, który jej nie podnieca (i nie chce się już go ani do związku ani do przygody) przez jego marudzenie?
__________________
Dbam o włosy.

angielski - C2
rosyjski - B2
hiszpański - ?
TakaSamaInna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-29, 20:07   #2159
edan84
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: tam gdzie stało mleczko i jajeczko
Wiadomości: 10 152
Dot.: Chad chadowi i o chadach, czyli...Bies z chadami.

[1=980cf4958a6e724c916e7ad b24f4c6159aa2df82_65d7e02 c47328;87545490]https://s.yimg.com/ny/api/res/1.2/oN...3-14789dcdaa44

https://lh3.googleusercontent.com/pr...k0LdS-134yO6Fg

Boże... Brzydka twarz, prosta uroda. To ja jestem maszkarą, i nie ma co dalej szukac przyczyn tego, że moje życie uczuciowe ssie. No jak macie wymagania iście rodem z kosmosu i każda ktora choć trochę oddala się od 10/10 jest brzydka, to ja się poddaję.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]Spotykałem się z wieloma ladniejszymi.
IMHO, daleko jej do 10ki.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
edan84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-29, 20:07   #2160
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: Chad chadowi i o chadach, czyli...Bies z chadami.

No i między "nie podoba mi się" a "brzydzi mnie" jest różnica.
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-08-11 10:52:28


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:28.