Szkoły i kursy Wizażu i Stylizacji - Strona 73 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Szkoła i edukacja

Notka

Szkoła i edukacja Szkoła i edukacja, to forum dla osób, które chcą się uczyć. Tu dowiesz się wszystkiego o szkołach, uczelniach, kursach. Na forum NIE odrabiamy prac domowych!

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-09-04, 21:31   #2161
elliz76
Raczkowanie
 
Avatar elliz76
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Moj swiat
Wiadomości: 310
Dot.: Praca wizażystki:)

witam
Z czystym sumieniem polecam Miedzynarodowa Akademie Wizerunku " Laurel" w Warszawie.
Ja wlasnie jestem po skonczeniu tam kursu z wizazu i roznych innych seminariow.
powiem Tak...takiego profesjonalizmu i podejscia do swojej pracy nie spotkalam jeszcze nigdy i nigdzie,a bylam juz po kilku kursach w tym kierunku..gdzie w sumie czytano slajdy i nic w sumie nie nauczono lub specjalnie wprowadzano w blad...bo jak wiele razy slyszalam po cichu,ze co beda sobie konkurencje chowac.
Wspanialy czas spedzony w tym osrodku i pelne profesjonalizmu prowadzone zajecia owocuja pieknymi pracami i pelnym profesjonalnym przygotowaniem nowych wizazystow do swojej pracy.
Pani Marta Iwanska- trener,to wymagajacy instruktor i bardzo profesjonalnie podchodzacy do swojej pracy,ale jak dla mnie to tylko zaleta,bo dzieki temu nauczylam sie bardzo wiele dzieki niej.
W tej szkole nie ma mowy o obijaniu sie..jest ciezka praca i wysoko postawiona poprzeczka.
Polecam z calego serca.

link do strony osrodka:
http://www.laurel.edu.pl/
__________________
Moj pazurkowy
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=195732

WZORKOWNIA-Hafty,szydelko
http://picasaweb.google.pl/elliz76


elliz76 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-06, 15:01   #2162
Malwiana
Zadomowienie
 
Avatar Malwiana
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 170
Dot.: Szkoły i kursy Wizażu i Stylizacji

A co sądzicie o skończeniu rocznej szkoły stylizacji i wizażu w szkołach typu Progres?
http://warszawa.progresjeden.pl/?q=/...%20wiza%C5%BC/

Chodzi mi o kurs dla laika bardziej, nie wiążę przyszłości z wizażem, studiuję co innego na uniwersytecie, interesuje się fotografią i chciałabym po prostu umieć pomalować dziewczyny do zdjęć.
Warto? Koszt to 720zł za semestr.
__________________
12.01.2009 - GÓRA


Malwiana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-06, 18:37   #2163
moncia412
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 106
Dot.: Szkoły i kursy Wizażu i Stylizacji

Witam dziewczyny
Proszę o pomoc. Nie wiem jaką szkołę wybrać . macie jakieś szkoły wizażu sprawdzone?? Bytom, Zabrze, Chorzów i okolicę.
moncia412 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-08, 13:24   #2164
saming
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 7 058
Dot.: Szkoły i kursy Wizażu i Stylizacji

A czy ktoś z Warszawy orientuje się może i wie coś o Studium Wizażu i Charakteryzacji? Tak się ta szkoła nazywa...
Przeglądam sobie różne te szkoły i tak mnie zastanawia co najlepiej wybrać, tak patrzę w niektórych szkołach jest np. rozmowa kwalifikacyjna też a w niektórych nie i parę innych rzeczy jeszcze...
__________________

saming jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-09, 17:25   #2165
moniagp
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Kopenhaga
Wiadomości: 2
Dot.: Praca wizażystki:)

Witam serdecznie
Czy ktos z was ukonczyl kurs Olymp w Szczecinie? Jakie macie o tej szkole zdanie. Bardzo prosze o opinie.
moniagp jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-09, 17:39   #2166
*mua*
Przyczajenie
 
Avatar *mua*
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 26
Dot.: Szkoły i kursy Wizażu i Stylizacji

Dziewczyny,

Cały dzień czytałam wątek ten i kilka innych - nie znalazłam jednak odpowiedzi..

Chciałabym udać się na indywidualną lekcję makijażu (Warszawa)
dziennego/wieczorowego. Otrzymać kilka porad co i jak tuszować/podkreślać, info nt kolorówki.
Wiem, że są takie ogłoszenia, ale wolałabym aby ktoś polecił mi osobę godną zaufania

Będę wdzięczna za Wasze sugestie chociażby na prv.

Pozdrawiam Was ciepło i życzę samych sukcesów
*mua* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-10, 09:32   #2167
niqska
Wtajemniczenie
 
Avatar niqska
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 2 401
Dot.: Szkoły i kursy Wizażu i Stylizacji

przejrzyj katalog wizażystek one na pewno oferują taką naukę.

co do polecenia, trudno będzie, jeżeli na którąś wizażystę się zdecydujesz, sprawdź jej stronę www, portfolio, jak będzie miała link do maxmodels- to tam są referencje.
__________________



niqska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-09-10, 09:52   #2168
aania88
Rozeznanie
 
Avatar aania88
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 613
Dot.: Szkoły i kursy Wizażu i Stylizacji

Hej Ponawiam pytanie, czy któraś z Was wybiera się do Artystycznej Alternatywy w Krakowie? Ja idę na wizaż i stylizację w systemie zaocznym
aania88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-10, 10:10   #2169
dodeczka84
Zakorzenienie
 
Avatar dodeczka84
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Przytulny domek
Wiadomości: 3 300
Dot.: Warszawa - gdzie dobry kurs makijażu?

Up, jestem także zainteresowana
__________________
... by codziennie znaleźć powód do uśmiechu..
dodeczka84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-12, 19:18   #2170
polabling
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 3
Dot.: Szkoły i kursy Wizażu i Stylizacji

Cytat:
Napisane przez Schranz Pokaż wiadomość
Hej
czy ktoras z Was wybiera się w tym roku na zaoczne do Akademii Wizazu i Stylizacji we Wrocławiu ?
ja się wybieram słuchaj pamiętasz co miałyśmy kupić na 1 zajęcia ? jakieś pędzle?
polabling jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-14, 14:48   #2171
Velvetrope
Rozeznanie
 
Avatar Velvetrope
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 591
Dot.: Szkoły i kursy Wizażu i Stylizacji

Cytat:
Napisane przez aania88 Pokaż wiadomość
Hej Ponawiam pytanie, czy któraś z Was wybiera się do Artystycznej Alternatywy w Krakowie? Ja idę na wizaż i stylizację w systemie zaocznym
UP.

A czy ktoś był na ich kursach makijażu i mógłby się podzielić wrażeniami czy warto?
Velvetrope jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-09-15, 12:15   #2172
Monia___M
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14
GG do Monia___M
Dot.: Szkoły i kursy Wizażu i Stylizacji

Cytat:
Napisane przez Velvetrope Pokaż wiadomość
UP.

A czy ktoś był na ich kursach makijażu i mógłby się podzielić wrażeniami czy warto?
Witam
Velvetrope, by łam na kursach wizażu i stylizacji również w Artystycznej Alternatywie i mówiąc szczerze byłam bardzo zadowolona. Bardzo miły personel, fajne kosmetyki i ciekawy sposób prowadzenia zajęć. Też się wybieram tam do szkoły jak tylko obronie licencjata z kosmetologii Dziel się wrażeniami na bieżąco, proszę

Pozdrawiam serdecznie
__________________



wydłużyć dobę !!
Monia___M jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-16, 17:47   #2173
misiaczka0202
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 11
Question Dot.: Szkoły i kursy Wizażu i Stylizacji

Witam!

A czy ktoś kończył jakąś fajną, godną polecenia szkołę wizażu i charakteryzacji lub kurs w ŁODZI lub woj.????????

Proszę oodpowiedź
misiaczka0202 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-17, 11:07   #2174
panna_antonina
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 3
Dot.: Szkoły i kursy Wizażu i Stylizacji

Cytat:
Napisane przez dermatograf Pokaż wiadomość
Nie wiem, czy interesuje Cię szkoła roczna czy kursy?
Jeśli szkoła, to ja już raczej wybrałabym dawne Mat Studio (czy jakoś tak) w Gdyni - na pewno nie Beauty Art! Ale sama w Mat Studio nie byłam - słyszałam tylko opinie.
Z dobrymi kursami w Trójmieście jest gorzej.
Sama po rocznych poszukiwaniach i wcześniejszym kursie, który nic mi nie dał, wybieram się na rekrutację w październiku do fundacji w Gdańsku, która pokrywa 75% kursu (więc ja płacę coś ponad 400zł za 60 zegarowych godzin). Dużo nie ryzykuję, a z intensywnej wymiany maili wynika, że będzie to raczej wysoki poziom i profesjonalizm (np. na każdych zajęciach będzie do dyspozycji małe studio foto, gdzie można sfotografować zrobione makijaże i mieć je do swojego portfolio). W ogóle nacisk kładą na makijaż fotograficzny, a na tym mi najbardziej zależy, bo solidne podstawy już mam.
Dermatograf, czy ten kurs, o którym piszesz to nie jest ten w Republice Kobiet w Gdańsku (http://republikakobiet.org/pl/kursy/...acji/54.html)? Ja się tam wybieram w tym semestrze na kurs stylizacji, ale chciałabym w przyszłym semestrze iść właśnie na ten wizaż. Będę więc czekać na jakieś informacje o wrażeniach. Ja póki co rozmawiałam z prowadzącą i bardzo miłe ważenie na mnie zrobiła. Ale zobaczymy, jak będzie.
panna_antonina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-17, 21:43   #2175
_magduska_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 1
Question nauka wizazu w poznaniu

Witam, chciałabym sie dowiedziec gdzie NAJlepiej naucze sie makijazu.
Jestem uczennica studium kosmetycznego w poznaniu jednak lekcje z makijazu sa bardzo ubogie i niczego z nich nie wynosze. Sama nauka makijazu wyglada tak, ze dostajemy kosmetyki (nie najlepszej jakosci) i mamy sie malowac po czym bez komentaza dostajemy ocene. Zastanawiam sie czy powinnam wybrac jakas roczna szkole wizazu czy moze brac lekcje prywatne u kogos... (jest cos takiego?)
_magduska_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-17, 23:50   #2176
Ccarolinaa
Zakorzenienie
 
Avatar Ccarolinaa
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 10 478
Dot.: Szkoły i kursy Wizażu i Stylizacji

Cytat:
Napisane przez panna_antonina Pokaż wiadomość
Dermatograf, czy ten kurs, o którym piszesz to nie jest ten w Republice Kobiet w Gdańsku (http://republikakobiet.org/pl/kursy/...acji/54.html)? Ja się tam wybieram w tym semestrze na kurs stylizacji, ale chciałabym w przyszłym semestrze iść właśnie na ten wizaż. Będę więc czekać na jakieś informacje o wrażeniach. Ja póki co rozmawiałam z prowadzącą i bardzo miłe ważenie na mnie zrobiła. Ale zobaczymy, jak będzie.
Hej
Ja mam zamiar wybrać się właśnie na kurs wizażu do Republiki Kobiet w poniedziałek jade zobaczyć co i jak jak mi sie spodoba to się zapisze , ciekawe jak tam z poziomem nauki oraz instruktorką ktoś jeszcze ma zamiar się tam wybrać ??
__________________
Ccarolinaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-18, 08:07   #2177
Lynn
Zakorzenienie
 
Avatar Lynn
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Z domku
Wiadomości: 11 720
Dot.: Szkoły i kursy Wizażu i Stylizacji

I ja szukam szkoły. Zastanawiam się nad Biar w Katowicach oraz AKW Studio w Sosnowcu. Ukonczyła któras z was jedną z tych szkół?jakie wrażenia?
Lynn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-18, 14:37   #2178
karolinaa1987
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 3
Dot.: Szkoły i kursy Wizażu i Stylizacji

Ja również zastanawiam się nad jakąś szkołą wizażu w Warszawie. Macie może jakieś sprawdzone propozycje? Głównie zależy mi na Centrum Szkolenia i Studiu Urody E&E. Ostatnio natknęłąm sie w necie na oto taką ofertę:

http://www.☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠pl/oferta/kurs_k...i_wizazu_w/194

Cena wydaje się genialna. Dyplom i ewentualne praktyki też brzmią genialnie. Co o tym sądzicie? warto? Moja znajoma twierdzi, że tańszej oferty i tak nigdzie nie znajdę;(

czekam na odpowiedz. pozdrawiam
karolinaa1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-18, 15:41   #2179
niqska
Wtajemniczenie
 
Avatar niqska
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 2 401
Dot.: Szkoły i kursy Wizażu i Stylizacji

2 miesięczny kurs hmm zależy czy chcesz wizażem się zajmować czy chcesz po prostu dla siebie. Jak dla siebie- możesz spróbować, jeżeli chcesz się tym zajmować to nie inwestuj kasy w taki kursik
__________________



niqska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-09-18, 22:55   #2180
KNK
Zadomowienie
 
Avatar KNK
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 935
Dot.: Szkoły i kursy Wizażu i Stylizacji

Cytat:
Napisane przez karolinaa1987 Pokaż wiadomość
Ja również zastanawiam się nad jakąś szkołą wizażu w Warszawie. Macie może jakieś sprawdzone propozycje? Głównie zależy mi na Centrum Szkolenia i Studiu Urody E&E. Ostatnio natknęłąm sie w necie na oto taką ofertę:

http://www.☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠pl/oferta/kurs_k...i_wizazu_w/194

Cena wydaje się genialna. Dyplom i ewentualne praktyki też brzmią genialnie. Co o tym sądzicie? warto? Moja znajoma twierdzi, że tańszej oferty i tak nigdzie nie znajdę;(

czekam na odpowiedz. pozdrawiam
pamietaj że w zyciu z reguły jakość nie idzie w parze z dobrą ceną dobre kosmetyki, kadra z doświadczeniem (nie panienki po kursach z roczną praktyką, które uczą innych a same nie wiele umieją) to wszystko kosztuje i raczej nie ma cudów że będzie tanie
__________________


Edytowane przez KNK
Czas edycji: 2010-09-19 o 08:47
KNK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-19, 09:44   #2181
misiaczka0202
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 11
Dot.: Dobra szkoła wizażu Łódź

ja też chciałam tam iść ale zniechęciłam sie złymi opiniami, które znalazłam w necie i teraz dalejn szukam...

---------- Dopisano o 10:44 ---------- Poprzedni post napisano o 10:40 ----------

http://lodzkie.naszemiasto.pl/forum/...fwid,fkid.html
misiaczka0202 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-19, 10:27   #2182
winli
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 3
Dot.: Dobra szkoła wizażu Łódź

dzięki sprawdzę choć bardziej interesuje mnie łódź




_________
tiffany & co|tiffany and co|tiffany jewelry
winli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-19, 15:36   #2183
masafi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomości: 33
GG do masafi
Wizaż,kursy kosmetyczne.

Witam.
Gdzie w Zielonej Górze można zrobić kurs wizażu,a dokładniej interesuje mnie makijaż profesjonalny.

Byłabym wdzięczna za podpowiedź
masafi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-19, 21:28   #2184
masafi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomości: 33
GG do masafi
Dot.: Szkoły i kursy Wizażu i Stylizacji

Ile osób tyle opini co do kursów,a ja pilnie potrzebuje kursu godnego polecenia w zakresie wizażu i makijażu.Przejrzałam forum i o Zielonej Górze nic nie znalazłam,w takim razie może,któraś z Was wypowie się na temat Poznania,bo tam mogłabym jeszcze dojeżdżać.
masafi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-23, 09:24   #2185
Sylwusiia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 4
Dot.: Szkoły i kursy Wizażu i Stylizacji

Witajcie,
czy wybiera sie może ktoś w tym roku do ROE szkoły artystyczne we wrocławiu, do jednorocznego studium charakteryzacji? A moze ktoś już skończył tam ten kierunek i podzieli się wrazeniami? Czy warto się tam wybrać?
Nie moge znaleźć żadnych opini na temat tej szkoły, dlatego prosze piszcie!
Z góry dziekuje za odp.
pozdrawiam
Sylwusiia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-23, 14:51   #2186
masafi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomości: 33
GG do masafi
Dot.: Szkoły i kursy Wizażu i Stylizacji

Dziewczyny!
Jakie macie doświadczenia z Poznaniem?
Gdzie można by skończyć dobry kurs wizażu?
Będe wdzięczna za wszystkie opinie.
Pozdrawiam!
masafi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-24, 13:19   #2187
Majeczka66
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 1
Dot.: Szkoły i kursy Wizażu i Stylizacji

Cytat:
Napisane przez KNK Pokaż wiadomość
pamietaj że w zyciu z reguły jakość nie idzie w parze z dobrą ceną dobre kosmetyki, kadra z doświadczeniem (nie panienki po kursach z roczną praktyką, które uczą innych a same nie wiele umieją) to wszystko kosztuje i raczej nie ma cudów że będzie tanie
Zgadzam się z opinią koleżanki. właśnie ze względu na kadre wybieram się do Akademi sztuk artystycznych w stolicy. uczy tam podobno Bogusia Szubiakiewicz, którą kiedyś poznałam u Dziewulskich - cudowna wiżazystka, która potrafi nauczyć malować chyba każdego, właścicielka Agata Świecka wizażystka z ogromnym doświadczeniem no i od tego semestru ma tam również uczyć Małgosia Urbańska.Program kursu bardzo szczegółowy no i z tego co wiem ukończyło tą szkołe pare znanych w branży wizażystek jak np Wiola Uzarowicz, czy Ewa Mrozowska, a ich dorobek mówi sam za siebie, wiec strasznie się na tą szkołę napaliłam i już nie moge się doczekać rozpoczecia
Majeczka66 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-27, 09:46   #2188
Soso
Zakorzenienie
 
Avatar Soso
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 12 728
Dot.: Szkoły i kursy Wizażu i Stylizacji

Cytat:
Napisane przez dermatograf Pokaż wiadomość
Kurs organizuje Republika Kobiet (Gdańsk - Zaspa). Program obejmuje podstawy (różne typy makijaży) + makijaż artystyczny, face painting etc...
Generalnie nastawiony jest na makijaż fotograficzny (wiem, że będą omawiane różne typy makijażu fotograficznego).
Podczas wszystkich zajęć będzie możliwość skorzystania ze studia foto, aby zrobić zdjęcia makijaży w dobrym świetle. Jest to bardzo ważne, aby ocenić, jak faktycznie wygląda zrobiony przez nas makijaż.
Poza tym zrobione zdjęcia, otrzymujemy na końcu zajęć na płycie i już mamy portfolio.
Zajęcia są właściwie w całości praktyczne. Pracujemy na profesjonalnych kosmetykach Kryolan, Mehron, Ben Nye, Glazel itp., które zapewnia akademia.
Ten tani kurs kosztuje coś ponad 400zł i odbywa się w tygodniu w godzinach dopołudniowych, więc raczej dla niepracujących jest.
Jest jednak druga - w pełni odpłatna wersja kursu, która kosztuje 1990zł, ale jest możliwość płatności w miesięcznych ratach i obejmuje ponad 106 godzin lekcyjnych. Ta droższa wersja jest rozszerzona dodatkowo o program stylizacji fryzur dla wizażystów (także pod kątem sesji zdjęciowych i pracy na planie).
Kurs w pełni odpłatny jest prowadzony w trybie dziennym, wieczorowym i zaocznym. Jeśli nie uda mi się dostać lub nie będę miała czasu w dzień (praca) na ten tańszy, to chyba zdecyduję się na droższy zaoczny. I tak rozkładając na raty miesięczne koszt, wychodzi coś ok. 400zł/m-c, więc dam radę w trybie zaocznym to opłacić.
Postaram się dowiedzieć o adres www, to będzie tam pewnie wszystko opisane. Jak skombinuję, to podam

Przejrzałam oferty o których pisałaś i jednak pozostałam przy Beauty Art. Szkoła z Gdyni wygląda bardzo obiecująco, ale zajęcia są w środku tygodnia, po 17, miałabym problem, żeby po pracy na nie zdążyć no i kolidują z innymi moimi zajęciami. Republika Kobiet z kolei jakoś mnie nie przekonuje, więc metodą eliminacji ostało się BA W ten weekend pierwsze zajęcia, wrażenia na pewno będę opisywać na bieżąco, póki co za mną bardzo miła korespondencja mailowa ze szkołą.

A swoją drogą dołączenie do szkolenia kursu fotografii to super pomysł
Ja mam o tyle łatwiej, że Tżet ma dobry sprzęt fotograficzny (na dniach planuję dokupić obiektyw portretowy) i sporą wiedzę, którą sukcesywnie stara mi się przekazywać, więc mam nadzieję, ze coś ze mnie będzie
Soso jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-28, 21:16   #2189
dermatograf
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 7
Dot.: Szkoły i kursy Wizażu i Stylizacji

Cytat:
Napisane przez Soso Pokaż wiadomość
Przejrzałam oferty o których pisałaś i jednak pozostałam przy Beauty Art. Szkoła z Gdyni wygląda bardzo obiecująco, ale zajęcia są w środku tygodnia, po 17, miałabym problem, żeby po pracy na nie zdążyć no i kolidują z innymi moimi zajęciami. Republika Kobiet z kolei jakoś mnie nie przekonuje, więc metodą eliminacji ostało się BA W ten weekend pierwsze zajęcia, wrażenia na pewno będę opisywać na bieżąco, póki co za mną bardzo miła korespondencja mailowa ze szkołą.

A swoją drogą dołączenie do szkolenia kursu fotografii to super pomysł
Ja mam o tyle łatwiej, że Tżet ma dobry sprzęt fotograficzny (na dniach planuję dokupić obiektyw portretowy) i sporą wiedzę, którą sukcesywnie stara mi się przekazywać, więc mam nadzieję, ze coś ze mnie będzie

Ale w BA wybrałaś szkołę? nie kurs? A ile będziesz miała osób w grupie? Ja byłam na kursie i straciłam tylko kasę, ale może w szkole rocznej będzie inne podejście, mniej osób i faktycznie czegoś tam uczą... może tylko ja źle trafiłam - zresztą, czego można się nauczyć przez 30 godzin lekcyjnych? Teraz (mądry Polak po szkodzie) już wiem, że kursy tak krótkie nic nie dają, bo ćwiczone tam są tylko podstawy nie mające dużo wspólnego z profesjonalnym wizażem. Dlatego też wybrałam Republikę Kobiet, bo to najdłuższy i najbardziej kompletny kurs wizażu w Trójmieście, jaki udało mi się znaleźć
Ja nie mam niestety czasu na szkołę i dlatego muszę zrobić szybki kurs. Wpłaciłam kasę w Republice Kobiet i mam nadzieję, że chociaż portfolio sobie tam jakieś zrobię. Zawsze zostaje jeszcze Gdynia, ale właśnie - tak jak piszesz - tam są bardzo niedogodne godziny i terminy
Na moim kursie w RK nie ma szkolenia z fotografii, tylko jest do dyspozycji studio fotograficzne, aby na koniec każdych zajęć zrobić malowanej modelce zdjęcie do portfolio i nauczyć się (zobaczyć) jak reaguje makijaż na różne barwy światła fotograficznego Dla mnie bomba, bo z tym mam największy problem

Mam jeszcze informację dla zainteresowanych - w Republice Kobiet widziałam plakat, że mają tam Kuźnię Młodych Talentów i w jej ramach organizują bezpłatne kursy wizażu dla osób zdolnych, hobbystycznie robiących dobre makijaże. Trzeba wysłać do nich zdjęcie makijażu i chyba coś jeszcze, ale nie pamiętam. W każdym razie jak ktoś chce iść na kurs wizażu w Gdańsku, to warto w tym brać udział, bo do wygrania są właśnie te kursy 80-godzinne. Sama miałam przez chwilę ochotę, ale nie mam czasu na konkursy i muszę zrobić szybko kurs.
dermatograf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-29, 09:41   #2190
Soso
Zakorzenienie
 
Avatar Soso
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 12 728
Dot.: Szkoły i kursy Wizażu i Stylizacji

dermatograf wybrałam szkołę Wstyd przyznać, ale szczegółów, w tym ilości osób w grupie (na stronie podają, że max 16) jeszcze nie znam, pewnie w sobote dowiem się czegoś wiecej. Do szkoły zapisywałam się w biegu, między jednym wyjazdem a drugim.

ps. Republika Kobiet ma chyba dość porównywalne czesne z BA?
Soso jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Szkoła i edukacja


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-12-15 11:18:11


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:09.