Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII - Strona 73 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Pokaż wyniki sondy: Najlepsza blond farba wg. Ciebie, to...?
Koleston - farba profesjonalna 37 11,18%
Londa - farba profesjonalna 4 1,21%
Alfaparf - farba profesjonalna 83 25,08%
Joanna - farba profesjonalna 4 1,21%
Loreal majirel/majiblond- farba profesjonalna 33 9,97%
Palette - farba drogeryjna 24 7,25%
Wellaton - farba drogeryjna 13 3,93%
Garnier - farba drogeryjna 46 13,90%
Loreal - farba drogeryjna 45 13,60%
Joanna - farba drogeryjna 22 6,65%
Syoss - farba drogeryjna 15 4,53%
Londa - farba drogeryjna 5 1,51%
Głosujący: 331. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-10-09, 12:05   #2161
shizaxa
Wtajemniczenie
 
Avatar shizaxa
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 011
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

Ale przeciez to jest niezbędne do życia
__________________
"Adoptując jednego psa nie zmienisz całego świata, ale zmienisz świat tego psa"


Zapuszczam włosy:
było (styczeń '13)-40cm
jest (październik'13)-50cm
będzie-55cm

Farbuję: wella koleston 12/89
shizaxa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-09, 12:18   #2162
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

Czesc nie wypowiadam się bo poruszacie kosmiczne tematynawet nie wiem co to te hybrydy a rzucacie takimi nazwami ze tylko czytam
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-09, 13:01   #2163
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

Cytat:
Napisane przez shizaxa Pokaż wiadomość
Cleaner i plyn do ściągania z acetonem. I takie specjalne "waciki" do cleanera tylko nie pamiętam jak one sie nazywają %-)
Waciki bezpyłowe

Buzia mi sie w końcu goi po serum kwasowym
Musze Londy zamówić bo odrostem strasze
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-09, 14:09   #2164
CherrryCat
Zakorzenienie
 
Avatar CherrryCat
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 341
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

Princesska
ja też sie interesowałam jakis czas temu hybrydami i też mam zamiar sprawic sobie lampe i całą reszte ( tylko chce troche lakierow pozużywać bo mam duzo i mi szkoda ich) i z tego co czytałam to ten zestaw dla początkujących jest spoko :P http://www.alletipsy.pl/sklep/produk...elowy-124.html mozesz przeczytac opinie - na dole są (wątpie ze jakies fałszywe bo są i takie i takie ).
Ale oczywiscie ja tego nie kupiłam więc tak tylko pisze ^^ moze Ci się spodoba
__________________
Instagram

Wymiana

CherrryCat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-09, 15:09   #2165
lovelaugh
Przyczajenie
 
Avatar lovelaugh
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 15
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

Dziewczyny pomocy!
Ściągnęłam kolor z włosów (brąz) i otrzymałam TO COŚ co jest na zdjęciach.. jak mogę uzyskać naturalny ciemny blond z takiego żółtko-rudzielcowego koloru ;(
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 10349024_840533239310503_3676539051033807062_n.jpg (100,9 KB, 13 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 10644262_840533315977162_3650970998196806217_o.jpg (152,0 KB, 28 załadowań)
lovelaugh jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-09, 21:18   #2166
exclusivee
Zakorzenienie
 
Avatar exclusivee
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 3 195
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Ex pogratulować
A jak będziesz miała dostęp do podkładu z Maca to Cie może poprosze o sprawdzenie koloru... sasasa

Ja polecam jeszcze firme Silcare jeśli chodzi o produkty do paznokci Bardzo fajnie mi sie na nich pazurki robiło.

Buahhot - gratuluje oficjalnie Bo nieoficjalnie to wiedziałam


Ja w pracy w końcu zapracowałam na podwyżke I niedługo ide na szkolenie z prawa pracy
Jutro i przez kilka kolejnych dni bedziemy robic makijaze jak cos Nie wiem tylko jakie kolory podkladow babeczka przyniesie. Zdam relacje co i jak

---------- Dopisano o 22:18 ---------- Poprzedni post napisano o 22:12 ----------

Princ masz pw
__________________
Instagram

Jasny popielaty brąz
exclusivee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-09, 21:21   #2167
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

Cytat:
Napisane przez shizaxa Pokaż wiadomość
Ale przeciez to jest niezbędne do życia
no pewnie
Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Buzia mi sie w końcu goi po serum kwasowym
Musze Londy zamówić bo odrostem strasze
jakim serum? Ja miałam kupić to z Bielendy, ale u mnie nigdzie tego nie ma miało być w Naturze, byłam w dwóch i akurat tego z kwasami nie było
Cytat:
Napisane przez CherrryCat Pokaż wiadomość
Princesska
ja też sie interesowałam jakis czas temu hybrydami i też mam zamiar sprawic sobie lampe i całą reszte ( tylko chce troche lakierow pozużywać bo mam duzo i mi szkoda ich) i z tego co czytałam to ten zestaw dla początkujących jest spoko :P http://www.alletipsy.pl/sklep/produk...elowy-124.html mozesz przeczytac opinie - na dole są (wątpie ze jakies fałszywe bo są i takie i takie ).
Ale oczywiscie ja tego nie kupiłam więc tak tylko pisze ^^ moze Ci się spodoba
nie chcę takich gotowców, bo te hybrydy to jakiś najtańszy badziew a mi zależy, żeby były dobrej jakości i jak najdłużej się trzymały więc wolę pozamawiać wszystko osobno
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-10-09, 21:57   #2168
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

Cześć

dla mnie to też kosmiczne tematy, więc się nie wypowiadam i znowu siedzę cicho ale hybrydy na rękach będę miała na ślubie, cokolwiek to znaczy moja przyjaciółka robi paznokcie od wielu lat i ma mi strzelić, chociaż nie chciałam sztucznych, ale po ciąży moje paznokcie są kiepskie


Poza tym dzisiaj spełnił się mój największy, najgorszy koszmar, coś czego bałam się najbardziej na świecie... Tosia spadła z naszego łóżka szczęście w nieszczęściu nie na główkę tylko na nóżki i rączki, tak na żabkę ale tak się popłakałam i jestem beznadziejną mamą taki prezent na 10 miesiąc życia


Ogólnie przeziębiłam się więc dzisiaj w chacie siedziałam i się kurowałam, bo nie mogę do ślubu pójść z gilem wystarczy że okres będę miała ja nie wiem jak ja będę do wc chodzić z tą suknią chyba od Tośki pampersy pożyczę no bo jak...

A teraz jak to przed ślubem bywa z dbaniem o linię - obżeram się
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-10, 06:12   #2169
AnnaMK
Rozeznanie
 
Avatar AnnaMK
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 695
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

Kitka nie jesteś beznadziejną mamą , niejedna z nas ma za sobą takie przykre wydarzenia, mi też kiedyś Kaja sturlała się z łóżka, w życiu bym nie pomyślała że będzie potrafiła, bo nie umiała jeszcze przewracać się z boku na bok...ale kiedyś musi być ten pierwszy raz, nastąpił wtedy gdy najmniej się go spodziewałam. Byłam przerażona i miałam ogromne poczucie winy, na szczęście łóżko było niskie i nic się malutkiej nie stało, ale długo nie mogłam dojść do siebie.

DZIEWCZYNY proszę o pomoc zamówiłam coś w necie z Chin, dostałam link do strony z przesyłką i numer paczki:
Tracking number: RH066922606CN
Tracking website(link): http://www.17track.net/IndexEn.html
Niestety nie jestem w stanie jej odnaleźć, boję się że to ściema(((( Pomożecie?
__________________
Panie, zachowaj mnie od zgubnego nawyku mniemania, że muszę coś powiedzieć na każdy temat i przy każdej okazji. Św. Tomasz z Akwinu

http://pomozstasiowi.manifo.com/

Edytowane przez AnnaMK
Czas edycji: 2014-10-10 o 06:39
AnnaMK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-10, 07:24   #2170
anias2
Zadomowienie
 
Avatar anias2
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: okolice Warszawy
Wiadomości: 1 119
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

Cytat:
Napisane przez AnnaMK Pokaż wiadomość
Kitka nie jesteś beznadziejną mamą , niejedna z nas ma za sobą takie przykre wydarzenia, mi też kiedyś Kaja sturlała się z łóżka, w życiu bym nie pomyślała że będzie potrafiła, bo nie umiała jeszcze przewracać się z boku na bok...ale kiedyś musi być ten pierwszy raz, nastąpił wtedy gdy najmniej się go spodziewałam. Byłam przerażona i miałam ogromne poczucie winy, na szczęście łóżko było niskie i nic się malutkiej nie stało, ale długo nie mogłam dojść do siebie.

DZIEWCZYNY proszę o pomoc zamówiłam coś w necie z Chin, dostałam link do strony z przesyłką i numer paczki:
Tracking number: RH066922606CN
Tracking website(link): http://www.17track.net/IndexEn.html
Niestety nie jestem w stanie jej odnaleźć, boję się że to ściema(((( Pomożecie?

Ania zobacz sobie tu: http://r4v.pl/ zostala wyslana z Szanghaju 02.10
anias2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-10, 07:52   #2171
AnnaMK
Rozeznanie
 
Avatar AnnaMK
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 695
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

Ania dziękuję
__________________
Panie, zachowaj mnie od zgubnego nawyku mniemania, że muszę coś powiedzieć na każdy temat i przy każdej okazji. Św. Tomasz z Akwinu

http://pomozstasiowi.manifo.com/
AnnaMK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-10-10, 08:20   #2172
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

Wszędzie na długości piękny jasny blond, na wierzchu też, tylko pod spodem to złoto... Żeby koleston 12/89 sobie nie radził... Macie jakiś pomysł co z tym zrobic?

Wysłane poprzez Sony Xperia J- jak Julia.
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-10, 16:03   #2173
exclusivee
Zakorzenienie
 
Avatar exclusivee
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 3 195
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

Cytat:
Napisane przez SceneQueene Pokaż wiadomość
Wszędzie na długości piękny jasny blond, na wierzchu też, tylko pod spodem to złoto... Żeby koleston 12/89 sobie nie radził... Macie jakiś pomysł co z tym zrobic?

Wysłane poprzez Sony Xperia J- jak Julia.
Ja bym na te pasma dala rozjasniacz na chwile bo wg mnie nie lapia bo roznia sie poziomem od reszty I za miesiac ponownie ta farba

---------- Dopisano o 17:03 ---------- Poprzedni post napisano o 16:52 ----------

Laski orientujecie sie kiedy przewaznie zaczynaja sie zimowe wyprzedaze w sieciowkach? Dobrze kojarze ze w styczniu?
__________________
Instagram

Jasny popielaty brąz
exclusivee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-10, 16:42   #2174
CherrryCat
Zakorzenienie
 
Avatar CherrryCat
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 341
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
no pewnie

jakim serum? Ja miałam kupić to z Bielendy, ale u mnie nigdzie tego nie ma miało być w Naturze, byłam w dwóch i akurat tego z kwasami nie było

nie chcę takich gotowców, bo te hybrydy to jakiś najtańszy badziew a mi zależy, żeby były dobrej jakości i jak najdłużej się trzymały więc wolę pozamawiać wszystko osobno
jak uważasz
__________________
Instagram

Wymiana

CherrryCat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-10, 16:46   #2175
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

Cytat:
Napisane przez exclusivee Pokaż wiadomość
Laski orientujecie sie kiedy przewaznie zaczynaja sie zimowe wyprzedaze w sieciowkach? Dobrze kojarze ze w styczniu?
od razu po Świętach

---------- Dopisano o 17:46 ---------- Poprzedni post napisano o 17:43 ----------

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
Cześć

dla mnie to też kosmiczne tematy, więc się nie wypowiadam i znowu siedzę cicho ale hybrydy na rękach będę miała na ślubie, cokolwiek to znaczy moja przyjaciółka robi paznokcie od wielu lat i ma mi strzelić, chociaż nie chciałam sztucznych, ale po ciąży moje paznokcie są kiepskie


Poza tym dzisiaj spełnił się mój największy, najgorszy koszmar, coś czego bałam się najbardziej na świecie... Tosia spadła z naszego łóżka szczęście w nieszczęściu nie na główkę tylko na nóżki i rączki, tak na żabkę ale tak się popłakałam i jestem beznadziejną mamą taki prezent na 10 miesiąc życia


Ogólnie przeziębiłam się więc dzisiaj w chacie siedziałam i się kurowałam, bo nie mogę do ślubu pójść z gilem wystarczy że okres będę miała ja nie wiem jak ja będę do wc chodzić z tą suknią chyba od Tośki pampersy pożyczę no bo jak...

A teraz jak to przed ślubem bywa z dbaniem o linię - obżeram się
Ty to możesz się obżerać i tak masz figurę jak modelka
Dobrze, że Tosi nic się nie stało, nie obwiniaj się kochana, ja pamiętam, że jak byłam mała to wokół łózka było pełno wielkich poduch, bo ja od zawsze kręciłam się w nocy i dosyć często spadałam

Nie mogę się doczekać Twoich zdjęć w sukni poprosimy o całą relację oczywiście

Z tym @ to faktycznie lipa, nici z nocy poślubnej
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-10, 16:49   #2176
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

Cytat:
Napisane przez exclusivee Pokaż wiadomość
Jutro i przez kilka kolejnych dni bedziemy robic makijaze jak cos Nie wiem tylko jakie kolory podkladow babeczka przyniesie. Zdam relacje co i jak

---------- Dopisano o 22:18 ---------- Poprzedni post napisano o 22:12 ----------

Princ masz pw
Mnie interesuje nc20 z pro longwera albo studio fix Bo u mnie w douglasie żadnym nie ma i nie moge obczaić koloru czy bedzie ok

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
no pewnie

jakim serum? Ja miałam kupić to z Bielendy, ale u mnie nigdzie tego nie ma miało być w Naturze, byłam w dwóch i akurat tego z kwasami nie było

nie chcę takich gotowców, bo te hybrydy to jakiś najtańszy badziew a mi zależy, żeby były dobrej jakości i jak najdłużej się trzymały więc wolę pozamawiać wszystko osobno
Z Bielendy Naprawde działa, coraz ładniejszą mam buźke, już nawet nie uciekam rano sprzed lustra
U mnie też nigdzie nie było i kupiłam na allegro

Cytat:
Napisane przez exclusivee Pokaż wiadomość
Ja bym na te pasma dala rozjasniacz na chwile bo wg mnie nie lapia bo roznia sie poziomem od reszty I za miesiac ponownie ta farba

---------- Dopisano o 17:03 ---------- Poprzedni post napisano o 16:52 ----------

Laski orientujecie sie kiedy przewaznie zaczynaja sie zimowe wyprzedaze w sieciowkach? Dobrze kojarze ze w styczniu?
W grudniu się chyba zaczynają
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-10, 17:48   #2177
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Z Bielendy Naprawde działa, coraz ładniejszą mam buźke, już nawet nie uciekam rano sprzed lustra
U mnie też nigdzie nie było i kupiłam na allegro
czyli to samo co ja chciałam a nie było wysypu na początku? I powiedz mi jeszcze czy mogłabym to serum stosować na noc, a na dzień effaclar duo? Czy to już za dużo by było?
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-10, 17:57   #2178
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
czyli to samo co ja chciałam a nie było wysypu na początku? I powiedz mi jeszcze czy mogłabym to serum stosować na noc, a na dzień effaclar duo? Czy to już za dużo by było?
Wiesz co, po kwasach jakichkolwiek wysyp na początku jest normalny. U mnie trwał z 3-4 dni ale też nie zawuażyłam nic większego niż miałam do tej pory Po prostu widać było że wyłazi wszystko co powinno na wierzch. Potem juz się wszystko ładnie zaczęło goić
A teoretycznie możesz tak, ale ja nie jestem zwolenniczką nakładania takich cudów rano Poprawnie trzeba chodzić z filtrem więc musiałabyś nałożyć effaclar potem filtr i potem jeszcze ewentualny makijaż.
Ja teraz filtra nie używam, ale robię to na własną odpowiedzialność i tylko dlatego, że znam swoją skórę

Raczej polecałabym stosować na noc naprzemiennie.
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-10, 18:19   #2179
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
poza tym dzisiaj spełnił się mój największy, najgorszy koszmar, coś czego bałam się najbardziej na świecie... Tosia spadła z naszego łóżka szczęście w nieszczęściu nie na główkę tylko na nóżki i rączki, tak na żabkę ale tak się popłakałam i jestem beznadziejną mamą taki prezent na 10 miesiąc życia


Ogólnie przeziębiłam się więc dzisiaj w chacie siedziałam i się kurowałam, bo nie mogę do ślubu pójść z gilem wystarczy że okres będę miała ja nie wiem jak ja będę do wc chodzić z tą suknią chyba od Tośki pampersy pożyczę no bo jak...

A teraz jak to przed ślubem bywa z dbaniem o linię - obżeram się
Daj spokój nie jedna mama pewnie ma w dorobku podobne wydarzenie, przecież specjalnie jej nie zepchnęłaś, stało się.. szczęśliwie nic się nie stało więc nie obwiniaj się

A co do okresu i sukni, ja chodziłam z mamą (nie miałam świadkowej tylko świadka więc trudno żebym z nim łaziła ) i nie używałam tamponów a podpaski i pomimo, że chodziłam prawie co 1,5 h bo to pierwszy dzień i leciało jak z wodospadu to nic się złego nie wydarzyło i wcale jakoś specjalnie nie psuło mi to zabawy


Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
Z tym @ to faktycznie lipa, nici z nocy poślubnej
Niby tak, ale szczęśliwie są jeszcze inne przyjemności poza tym niektórym to nie przeszkadza więc wiesz

---------- Dopisano o 19:07 ---------- Poprzedni post napisano o 19:00 ----------

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Wiesz co, po kwasach jakichkolwiek wysyp na początku jest normalny. U mnie trwał z 3-4 dni ale też nie zawuażyłam nic większego niż miałam do tej pory Po prostu widać było że wyłazi wszystko co powinno na wierzch. Potem juz się wszystko ładnie zaczęło goić
A teoretycznie możesz tak, ale ja nie jestem zwolenniczką nakładania takich cudów rano Poprawnie trzeba chodzić z filtrem więc musiałabyś nałożyć effaclar potem filtr i potem jeszcze ewentualny makijaż.
Ja teraz filtra nie używam, ale robię to na własną odpowiedzialność i tylko dlatego, że znam swoją skórę

Raczej polecałabym stosować na noc naprzemiennie.
Ja czasem stosuje rano (wtedy kiedy buzia mi się spaskudzi i chcę by szybko doszła do siebie) i nie stosuje filtrów
a tak normalnie to stosuję na noc bo mi się wydaje, że lepiej działa nocą..
może dlatego, że w nocy krem działa sam i nie jest przykryty podkładem, a może po prostu kwestia tego, że nakładając rano co jakiś czas widzę buzię w lustrze czy to w łazience czy gdzieś, a jednak przez noc tyle godzin jej nie widze i też mi się wydaje, że taki progres jest

---------- Dopisano o 19:19 ---------- Poprzedni post napisano o 19:07 ----------

Cytat:
Napisane przez AnnaMK Pokaż wiadomość
Ania dziękuję
A tam w szanghaju, w rozdzielni w Wawie od rana
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-10-10, 18:48   #2180
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

Czesc

A ja dopiero wrocilam z pracy i nie mam siły nawet zjeść...cos miałam cytować, ale uciekło mi, zaraz się ogarne.


A czemu Wy jeśli macie problemy z buzia nie robicie jet peela z kwasem potem? Albo jeśli ma się blizny potrądzikowe fraxela?
Nie wiem jakie macie problemy z buzia, dlatego tak tylko strzelam w zabiegi. Bo same kremy mało co daja.

---------- Dopisano o 19:48 ---------- Poprzedni post napisano o 19:47 ----------

Yata było ze świadkiem latac, a co Ci szkodziłokurcze, wspolczuje okresu w dzień slubu...w ogole w jakikolwiek dzień gdzie ma się sukienke, do tego biala...jak się łyka tabletki to nie problem okres "odłozyc" ale inaczej się nie da
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-10, 18:53   #2181
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Wiesz co, po kwasach jakichkolwiek wysyp na początku jest normalny. U mnie trwał z 3-4 dni ale też nie zawuażyłam nic większego niż miałam do tej pory Po prostu widać było że wyłazi wszystko co powinno na wierzch. Potem juz się wszystko ładnie zaczęło goić
A teoretycznie możesz tak, ale ja nie jestem zwolenniczką nakładania takich cudów rano Poprawnie trzeba chodzić z filtrem więc musiałabyś nałożyć effaclar potem filtr i potem jeszcze ewentualny makijaż.
Ja teraz filtra nie używam, ale robię to na własną odpowiedzialność i tylko dlatego, że znam swoją skórę

Raczej polecałabym stosować na noc naprzemiennie.
No ja ten effaclar stosuje pod makijaż ale skoro mówisz, że tak nie można to będę na noc nakładać
A o tym co myślisz? https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,5...atifiante.html miałam próbkę i nakładałam na noc i też wydawała mi się jakaś buźka ładniejsza tylko drogie to troszkę, ale wydajne, tak samo jak żel z tej serii
Jak 3-4 dni to spoko przeżyję, poszukam jeszcze w Naturze, może już będą jak się skończyła promocja
Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
Niby tak, ale szczęśliwie są jeszcze inne przyjemności poza tym niektórym to nie przeszkadza więc wiesz


A tam w szanghaju, w rozdzielni w Wawie od rana
Niby tak, ale wiesz ja bym wolała być jednak bez okresu

Za to moja jedna paczka utknęła gdzieś, 20.09 została wysłana już z Chin i ślad po niej zaginął

---------- Dopisano o 19:53 ---------- Poprzedni post napisano o 19:51 ----------

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
A czemu Wy jeśli macie problemy z buzia nie robicie jet peela z kwasem potem? Albo jeśli ma się blizny potrądzikowe fraxela?
Nie wiem jakie macie problemy z buzia, dlatego tak tylko strzelam w zabiegi. Bo same kremy mało co daja.
ja tam się nie znam na tych zabiegach i nie mam żadnej sprawdzonej kosmetyczki, a tak w ciemno to wolałabym nie chodzić.
A dermatologom już nie wierzę i wolę sama się "leczyć" ziółkami czy kremami niż brać kolejny antybiotyk
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-10, 18:55   #2182
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

Princeska, te zabiegi robia, lekarze, nie kosmetyczki. zależy jakie masz problemy z buzia, przecież antybiotyk buerze się na ropne krosty, trądzik, wulkany Poza tym leczy się izotretinoina która pięknie wyprowadza. ale Ty masz trądzik?
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-10, 19:18   #2183
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

Agata ale po co od razu tak z grubej rury. Jet peel to powazna ingerencja w skórę. Tak samo leczenie tym co mowisz - nawet dla dermatologow to jest ostateczność. Przy głębokich zmianach i bliznach. Przy łagodnych zmianach i lekkich przebarwieniach pielegnacja domowa jest wystarczająca, mozna sie pokusic o wieksze stezenia kwasow u kosmetyczki czy tez mikro. Te zabiegi i leczenie o których mówisz stosuje sie tylko w ciężkich postaciach trądziku.
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-10, 19:22   #2184
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Princeska, te zabiegi robia, lekarze, nie kosmetyczki. zależy jakie masz problemy z buzia, przecież antybiotyk buerze się na ropne krosty, trądzik, wulkany Poza tym leczy się izotretinoina która pięknie wyprowadza. ale Ty masz trądzik?
No ja właśnie miałam takie wulkany na policzkach, ale przecież nie będę całe życie antybiotyków brac pomoże na twarz, a zniszczy wątrobę więc podziękuję, wolę się pomęczyć z pryszczami.
U mnie to jest różnie, czasami piękna cera, czasami masakra, głównie jak mam @. Wtedy właśnie takie bolące gule mam, głównie na policzkach.

A po Izoteku też może być pełno skutków ubocznych więc to też nie jest takie super

Edytowane przez BLOND_PRINCESSKA
Czas edycji: 2014-10-10 o 19:23
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-10, 20:00   #2185
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

Akurat fraxel to ingerencja ale jet peel-zadna ingerencja i wielka skuteczność. Ja akurat polecam i ogrom ludzi jest na to,wszyscy zadowoleni. Ale każdy sam podejmuje decyzje.
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-10, 20:25   #2186
Lavia15
Wtajemniczenie
 
Avatar Lavia15
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 437
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

Hej
Ja zdolowana na maxa.... mój dzisiaj wyleciał do pracy do Anglii i nie wiedziałam że będę tak przeżywać to mocno.... jestem w rozsypce

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
Cześć

dla mnie to też kosmiczne tematy, więc się nie wypowiadam i znowu siedzę cicho ale hybrydy na rękach będę miała na ślubie, cokolwiek to znaczy moja przyjaciółka robi paznokcie od wielu lat i ma mi strzelić, chociaż nie chciałam sztucznych, ale po ciąży moje paznokcie są kiepskie


Poza tym dzisiaj spełnił się mój największy, najgorszy koszmar, coś czego bałam się najbardziej na świecie... Tosia spadła z naszego łóżka szczęście w nieszczęściu nie na główkę tylko na nóżki i rączki, tak na żabkę ale tak się popłakałam i jestem beznadziejną mamą taki prezent na 10 miesiąc życia


Ogólnie przeziębiłam się więc dzisiaj w chacie siedziałam i się kurowałam, bo nie mogę do ślubu pójść z gilem wystarczy że okres będę miała ja nie wiem jak ja będę do wc chodzić z tą suknią chyba od Tośki pampersy pożyczę no bo jak...

A teraz jak to przed ślubem bywa z dbaniem o linię - obżeram się
To kuruj sie koniecznie do ślubu kochana - a z okresem musisz uważać żeby sukni nie pobrudzić

Wcale nie jesteś beznadziejną mamą- zdaże się najlepszym !! Grunt że nic poważnego sie nie stało Tosi.

Ja też sie ze smutku i tęsknoty wlasnie obżeram Laysami zielonymi

---------- Dopisano o 21:18 ---------- Poprzedni post napisano o 21:16 ----------

Cytat:
Napisane przez exclusivee Pokaż wiadomość
Ja bym na te pasma dala rozjasniacz na chwile bo wg mnie nie lapia bo roznia sie poziomem od reszty I za miesiac ponownie ta farba

---------- Dopisano o 17:03 ---------- Poprzedni post napisano o 16:52 ----------

Laski orientujecie sie kiedy przewaznie zaczynaja sie zimowe wyprzedaze w sieciowkach? Dobrze kojarze ze w styczniu?
ja zawsze co roku chodze na wyprzedaże w tej przerwie między świętami a sylwestrem i można sie obkupić wtedy co jak co

---------- Dopisano o 21:21 ---------- Poprzedni post napisano o 21:18 ----------

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość

Z Bielendy Naprawde działa, coraz ładniejszą mam buźke, już nawet nie uciekam rano sprzed lustra
U mnie też nigdzie nie było i kupiłam na allegro
podałabyś mi linka do niego na allegro ?

---------- Dopisano o 21:25 ---------- Poprzedni post napisano o 21:21 ----------

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
No ja właśnie miałam takie wulkany na policzkach, ale przecież nie będę całe życie antybiotyków brac pomoże na twarz, a zniszczy wątrobę więc podziękuję, wolę się pomęczyć z pryszczami.
U mnie to jest różnie, czasami piękna cera, czasami masakra, głównie jak mam @. Wtedy właśnie takie bolące gule mam, głównie na policzkach.

A po Izoteku też może być pełno skutków ubocznych więc to też nie jest takie super
mi z kolei robia sie takie bolące grudki co jakis czas w okolicy lini żuchwy i pod brodą.....i tego nijak nie da się wycisnąć bo jest to bardzo głęboko osadzone. Gdzieś czytałam, że to są jakieś zaburzenia hormonalne więc poszłam ostatnio i porobiłam sobie badania hormonalne zoabczymy co mi wyjdzie po weekendzie odbieram wyniki. ale juz nie mam pomysłów jak to leczyć. a przed @ to jest masakra....
__________________
zapuszczanie włosków
skrzypowita
od 28.02- jantar
treningi z Ewą Ch. i Mel B.
ZUMBOMANIACZKA
Lavia15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-10, 20:26   #2187
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
No ja ten effaclar stosuje pod makijaż ale skoro mówisz, że tak nie można to będę na noc nakładać
A o tym co myślisz? https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,5...atifiante.html miałam próbkę i nakładałam na noc i też wydawała mi się jakaś buźka ładniejsza tylko drogie to troszkę, ale wydajne, tak samo jak żel z tej serii
Jak 3-4 dni to spoko przeżyję, poszukam jeszcze w Naturze, może już będą jak się skończyła promocja

Niby tak, ale wiesz ja bym wolała być jednak bez okresu

Za to moja jedna paczka utknęła gdzieś, 20.09 została wysłana już z Chin i ślad po niej zaginął

---------- Dopisano o 19:53 ---------- Poprzedni post napisano o 19:51 ----------



ja tam się nie znam na tych zabiegach i nie mam żadnej sprawdzonej kosmetyczki, a tak w ciemno to wolałabym nie chodzić.
A dermatologom już nie wierzę i wolę sama się "leczyć" ziółkami czy kremami niż brać kolejny antybiotyk
Nie tyle co nie można co trzeba uważać ja akurat nie jestem za tym ale jak ktoś lubi to niech stosuje
Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Akurat fraxel to ingerencja ale jet peel-zadna ingerencja i wielka skuteczność. Ja akurat polecam i ogrom ludzi jest na to,wszyscy zadowoleni. Ale każdy sam podejmuje decyzje.
Aaa pokićkało mi sie z yellow peelem :P a to ta hydrodermabrazja. Wg mnie troche przereklamowana i ludzie raczej mają podzielone zdania.
Ja jestem mimo wszystko zwolenniczką kwasów i klasycznej mikrodermabrazji
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-10, 20:29   #2188
Lavia15
Wtajemniczenie
 
Avatar Lavia15
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 437
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Wiesz co, po kwasach jakichkolwiek wysyp na początku jest normalny. U mnie trwał z 3-4 dni ale też nie zawuażyłam nic większego niż miałam do tej pory Po prostu widać było że wyłazi wszystko co powinno na wierzch. Potem juz się wszystko ładnie zaczęło goić
A teoretycznie możesz tak, ale ja nie jestem zwolenniczką nakładania takich cudów rano Poprawnie trzeba chodzić z filtrem więc musiałabyś nałożyć effaclar potem filtr i potem jeszcze ewentualny makijaż.
Ja teraz filtra nie używam, ale robię to na własną odpowiedzialność i tylko dlatego, że znam swoją skórę

Raczej polecałabym stosować na noc naprzemiennie.
ja byłam teraz niedawno na kwasach i kobitka mówiła że skóra będzie mi sie złuszczać płatami i że po zabiegu mogę mieć wysyp a tak naprawde nie miałam żadnych z tych objawów. stosowalam kremy z filtrem na dzien na wszelki wypadek. Fakt faktem że buzia była gładsza przez pierwsze dni, ale teraz znow sie pojawiaja nowe niespodzianki...... moze pójde tym razem na jakis mocniejszy kwas ? Albo poprosze zeby mi go dluzej potrzymała bo chyba jak na moja bużke okazał sie za delikatny....
__________________
zapuszczanie włosków
skrzypowita
od 28.02- jantar
treningi z Ewą Ch. i Mel B.
ZUMBOMANIACZKA
Lavia15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-10, 21:14   #2189
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

Dzieki dziewczyny za slowa otuchy, pogadalam z innymi mamami i kazdej dziecko spadlo na Glebe z lozka i to nawet gdy siedzial ktos obok bo to sekunda a dzieciaki sa nieobliczalne w kazdym razie bardzo to przezylam

Co do okresu w dniu slubu to coz, nie mam na niego wplywu wiec nie bede sie stresowac, musze to wziac na klate i tyle. Dobrze ze pod suknia i tak moge miec najgrubszego pampersa ever bo i tak nie bedzie widac a do wc bede chodzic z TZ, no trudno, bedzie trzymal suknie to nic nie dojrzy a po narodzinach Toski gdy widzial mnie w totalnej rozsypce to chyba nic go nie zaskoczxy

Dzisiaj mialam probny makijaz, jest ok ale w dniu slubu musze miec cos jasniejszego

Co do kwasow to chodzilam tylko na migdalowy i zwykle nawet czerwona po nim nie bylam. Teraz nie musze, ciaza miala zbawienny wplyw na moja cere aleee kupilam sobie serie ziaja z lisciem manuka i jest ekstra! A pasta to najlepszy peeling jaki mialam taki zdzieracz ze chyba wszystko zedrze

TZ zabral mnie dzisiaj na randke do mc donalds, wzielismy na wynos i zjedlismy na lawce na placu zabaw, Tosia spala w wozku on mnie naprawde kochaaaa
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-10, 21:48   #2190
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

Czeko Kochana, tak wlasnie jet peel to solny peeling. I potem nakłada się kwas, migdałowy itd. Stezenie reguluje osoba nakładająca. Ja akurat spotkałam się z samymi pochlebnymi opiniami ale wiadomo ze róznie można uslyszec.
A fraxel jest mega na regeneracje, rozstępy, blizny. Po zabiegu na twarz tydzień zwolnienia, jakby worek na śmieci odchodził Ci od twarzy, ale efektów już nie opiszesz bo sa rewelacyjne. Zreszta TCA tez-peeling kwasowy, Calkowita odnowa skory, Można by o tym pisać i pisać.

---------- Dopisano o 22:48 ---------- Poprzedni post napisano o 22:46 ----------

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
Dzieki dziewczyny za slowa otuchy, pogadalam z innymi mamami i kazdej dziecko spadlo na Glebe z lozka i to nawet gdy siedzial ktos obok bo to sekunda a dzieciaki sa nieobliczalne w kazdym razie bardzo to przezylam

Co do okresu w dniu slubu to coz, nie mam na niego wplywu wiec nie bede sie stresowac, musze to wziac na klate i tyle. Dobrze ze pod suknia i tak moge miec najgrubszego pampersa ever bo i tak nie bedzie widac a do wc bede chodzic z TZ, no trudno, bedzie trzymal suknie to nic nie dojrzy a po narodzinach Toski gdy widzial mnie w totalnej rozsypce to chyba nic go nie zaskoczxy

Dzisiaj mialam probny makijaz, jest ok ale w dniu slubu musze miec cos jasniejszego

Co do kwasow to chodzilam tylko na migdalowy i zwykle nawet czerwona po nim nie bylam. Teraz nie musze, ciaza miala zbawienny wplyw na moja cere aleee kupilam sobie serie ziaja z lisciem manuka i jest ekstra! A pasta to najlepszy peeling jaki mialam taki zdzieracz ze chyba wszystko zedrze

TZ zabral mnie dzisiaj na randke do mc donalds, wzielismy na wynos i zjedlismy na lawce na placu zabaw, Tosia spala w wozku on mnie naprawde kochaaaa
Ja również uważam ze kazde dziecko spada z lozka, to normalne. Oczywiście trzeba potem przygladac się jakie jest (wiadomo głowa) ale przecież mówisz ze wszystko jest ok

A liscie manuka tez mam-kupiłam kilka dni temu, choć skore mam sucha jak wiór, zrobily mi się 3 krostki, drapałam-powstały strupy, znowu krosty wiec podsuszyłam je manuką
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-01-11 08:45:06


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:50.