Lutówki 2017 ❤ - Strona 73 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2017-04-22, 11:10   #2161
sreberko4
Zakorzenienie
 
Avatar sreberko4
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 3 797
Dot.: Lutówki 2017 ❤

Dzieki dziewczyny za rady, jutro niedziela to sprobuje zeby mąż mu podał. Swoja droga takie maluszki a cwane to to
Dzis odciagajac pokarm do zamrozenia pomyslalam że glupia jestem - przeciez od butelki mm sie nie otruje - a to oznacza, że zaczynam luzować
MalaMi zapytaj te osoby czy karmily piersia. U mnie nie karmila ani tesciowa ani jej siostra a maja najwiecej do powiedzenia. Jak powiedzialam że nie sa dla mnie zadnym autorytetem bo nie karmily to odpucily
A to co dolega Szymonkowi to moim zdaniem minie. Maksio tez dostawal delicol sab simplex i roznicy nie bylo wielkiej. Teraz ma 6 tyg i jest calkiem innym dzieckiem. Musial po prostu sie przyzwyczaic do jedzenia i jego uklad pokarmowy rowniez

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"I Was Born To Love You..."
sreberko4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-22, 11:14   #2162
mariea
Zakorzenienie
 
Avatar mariea
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 4 150
Dot.: Lutówki 2017 ❤

dzwoniłam do kominiarza. bardzo go rozbawiła moja historia
na szczęście ma czas i dziś przyjedzie do nas, jakąś siatkę zamontuje. musi to zrobić, bo 2x takiej pożogi nie zamierzam ogarniać... już 2x myłam podlogę, a jeszcze raz by się zdało. jeszcze wszystko poczyścić trzeba, wszystko w kupach. fuj. całe szczęście, że drzwi zamknięte były. jakby po domu całym zaczęły latać, to na pewno na zawał bym umarła. a potem caly dom sprzątac. wole nie myslec
__________________
❤ Maksymilian ❤
mariea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-22, 11:18   #2163
ferimori
Zadomowienie
 
Avatar ferimori
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 492
Dot.: Lutówki 2017 ❤

Cytat:
Napisane przez Dynaa Pokaż wiadomość
Zastanawiam sie jak Wasze maluchy moga spac w tym woombie- moja musi miec luz blues bo inaczej wierci sie, macha raczkami w te i nazat i za nic nie usnie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mój tak samo. Ale za to chwale sobie śpiworki, chociaż mam pewność że nie zmarznie a przy okazji może sobie machać rączkami


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ferimori jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-22, 11:30   #2164
Escorpio
Zakorzenienie
 
Avatar Escorpio
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 6 441
Dot.: Lutówki 2017 ❤

Cytat:
Napisane przez justkonev Pokaż wiadomość
Mam pytanie do dziewczyn, które korzystają bujaczka BabyBjorn Na którym poziomie wysokości ustawiacie bujaczek?
Na najniższym
Escorpio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-22, 11:32   #2165
__malaMi__
Zadomowienie
 
Avatar __malaMi__
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 1 497
Dot.: Lutówki 2017 ❤

Cytat:
Napisane przez mariea Pokaż wiadomość
jesli chodzi o kolki, to my akurat z kupą w ogóle nie mieliśmy problemu. przez pierwszy ponad miesiac życia robił nawet 6 dziennie. był problem z gazami, aż malego wyginało. po jedzeniu zwłaszcza koszmar. na wieczór się nasilało. espumisan podawaliśmy, pediatra zaleciła 2x dziennie starać się dodawać do mleka o stałych porach.
nam pediatra najpierw mleko ar zaleciła. ale wiesz, ja i tak dokarmiałam, u Ciebie odpada. to mleko-porażka. koniec z ulewaniem. ale kupa zbita. odstawiliśmy.
tego gastrotusa w końcu nie używaliśmy, bo się u nas sprawdza zagęstnik nutriton. niepotrzebnie się go boisz wg mnie. Maksiowi zdarza się nadal ulewać, ale nie po każdym posiłku no i nie chlusta, to najważniejsze. do swojego odciągnietego mleka możesz dodawać. na porcję 120 ml jedna miarka, ja zawsze trochę mniej daje. kupa 1 dziennie piękna musztarda.

z tym ulewaniem to jeszcze Cię uczulam, że dzieci z refluksem nie powinno się typowo do odbijania ustawiać (broń Boże w pionie), bo wtedy to już kataklizm. wszystko wyrzyga. nosić trzeba co najmniej 15 min po jedzeniu pod kątem 45 stopni. jak nie masz sily, to polozyc na poduszce klin.
nam czasem ulewa i po 2 godzinach, najczęsciej po przebudzeniu.

szkoda, że tego odcinka nie zmierzyli, bo dzięki temu byś wiedziała jak długo mniej więcej będziecie się męczyć z tym refluksem. nam powiedzieli, że 4 mm to około pół roku zajmie żeby się wydłużyć do pożądanej długości.
o widzisz nie wiedziałam, ze w pionie nie odbijać Szymon nie lubi byc odbijany w pionie wiec dla nas to koszmar, dzieki za info, szkoda, ze nikt mi tego nie powiedział

zapytam we wtorek pediatre co mysli o tym zageszczaczu i może sporbujemy. wiesz u mnie problem z podawaniem, bo my dawalismy sab simplex, delicol, probiotyk, wit. d i gastrotus i tym sposobe przy kazdym karmieniu cos bylo, ciezko bylo sie wyrobic z tym. A ja tez nie podaje mu butli aleok pomyslimy o tym

a kupy tak jak u ciebie jest ich pelno. w ogole kiedy to sie zmienia i dziecko robi mniej kup, bo chyba jakos niedlugo?

Cytat:
Napisane przez sreberko4 Pokaż wiadomość
Dzieki dziewczyny za rady, jutro niedziela to sprobuje zeby mąż mu podał. Swoja droga takie maluszki a cwane to to
Dzis odciagajac pokarm do zamrozenia pomyslalam że glupia jestem - przeciez od butelki mm sie nie otruje - a to oznacza, że zaczynam luzować
MalaMi zapytaj te osoby czy karmily piersia. U mnie nie karmila ani tesciowa ani jej siostra a maja najwiecej do powiedzenia. Jak powiedzialam że nie sa dla mnie zadnym autorytetem bo nie karmily to odpucily
A to co dolega Szymonkowi to moim zdaniem minie. Maksio tez dostawal delicol sab simplex i roznicy nie bylo wielkiej. Teraz ma 6 tyg i jest calkiem innym dzieckiem. Musial po prostu sie przyzwyczaic do jedzenia i jego uklad pokarmowy rowniez

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
dobra to teraz uczepiam sie 6 tygodnia zycia i licze na poprawe
__________________
Szymon
__malaMi__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-22, 11:36   #2166
Escorpio
Zakorzenienie
 
Avatar Escorpio
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 6 441
Dot.: Lutówki 2017 ❤

Cytat:
Napisane przez mariea Pokaż wiadomość
sreberko mojemu Maksiowi skok ten drugi trwał 5 dni. to był koszmar. skończył się tak niespodziewanie jak zaczął. po skoku dziecko takie zmęczone miałam że niemal cały dzień przespał.
małaMi Maksio przy kolkach się pręzył strasznie, wyginał i ryczał. masz te katatery rektalne windi? mi się po tym skończył problem zupełnie. gazy pięknie schodzą, dziecko zadowolone. zużyliśmy tylko 4. coś mu się rozluźniło i brak problemu.
dziwne że tego odcinka nie zmierzyli na usg, to kluczowe w rozpoznaniu refluksu. bo ten odźwiernik to jeszcze inna sprawa.

ja dzisiaj rano niemal zawału dostałam. przed 8 nakarmiliśmy Maksia. biorę stos prania i idę jeszcze zaspana do piwnicy żeby wstawić do pralki. otwieram drzwi, a tam wszystko porozwalane, podłoga brudna. normalnie jakby 5 diabłów tasmańskich wpadło. aż mi serce ze strachu na kilka sekund staneło. stoje, słysze hałas i lecą na mnie 3 wielkie ptaki. pranie wyleciało mi z rąk, zaczełam sie drzeć, zamknęłam drzwi i lecę do Tż
okazało się, że aż 3 ptaki nam wleciały przez komin. miałam pomysł żeby kota tam wpuścić na 2 godziny, że je zlikwiduje, ale Tż słusznie zauwazył, że nasz kot to pierdoła roku i umie polować tylko przez szybę i się boi, że wszedłby po 2 godzinach, a tam trup kota i 3 ptaki latają
finalnie sam wszedł. jakoś je złapał do plastikowego pudełka i wypuścił. teraz się będę bała tam wchodzić....wrrrr
chyba trzeba kupić atrapę kruka na allegro i przymocować przy tym kominie żeby odstraszał
w załączniku masz efekt kruka na moim balkonie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_5429.jpg (93,9 KB, 54 załadowań)
Escorpio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-22, 11:36   #2167
Dynaa
Zadomowienie
 
Avatar Dynaa
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 1 040
Dot.: Lutówki 2017 ❤

Cytat:
Napisane przez mariea Pokaż wiadomość
dzwoniłam do kominiarza. bardzo go rozbawiła moja historia
na szczęście ma czas i dziś przyjedzie do nas, jakąś siatkę zamontuje. musi to zrobić, bo 2x takiej pożogi nie zamierzam ogarniać... już 2x myłam podlogę, a jeszcze raz by się zdało. jeszcze wszystko poczyścić trzeba, wszystko w kupach. fuj. całe szczęście, że drzwi zamknięte były. jakby po domu całym zaczęły latać, to na pewno na zawał bym umarła. a potem caly dom sprzątac. wole nie myslec
To u nas w okapie siedzi golab. Tzn. chyba nie w okapie ale w tym kominie. Przeprowadzilam sie do nowego domu gdzie wszedzie lataja po osiedlu golebie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dynaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-04-22, 11:40   #2168
zuzkka
Zakorzenienie
 
Avatar zuzkka
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 3 251
Dot.: Lutówki 2017 ❤

Cytat:
Napisane przez Dynaa Pokaż wiadomość
Zastanawiam sie jak Wasze maluchy moga spac w tym woombie- moja musi miec luz blues bo inaczej wierci sie, macha raczkami w te i nazat i za nic nie usnie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Co dziecko to inne przyzwyczajenie moja w dzień ma kilka krótkich drzemek bo się budzi, porządny sen tylko w Woombie albo w chuście czyli jak jej ciasno

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
zuzkka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-22, 11:58   #2169
MartaMagda
Zakorzenienie
 
Avatar MartaMagda
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: z szafy
Wiadomości: 7 859
Dot.: Lutówki 2017 ❤

Cytat:
Napisane przez __malaMi__ Pokaż wiadomość
myslalam, ze cos pod kateem alergii. ok bede pytac o podstawowe badania
Jakby w tych badaniach coś wyszło to by pediatra drążyła dalej. Poza tym takim maluszkom nie robi się testów alergicznych. Pocieszające jest to, że w wielu przypadkach alergie mijają do 3 roku życia No ale jestem prawie pewna, że u Ciebie to kolka.
__________________
Nina 💕 29.01.2017
MartaMagda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-22, 12:27   #2170
mariea
Zakorzenienie
 
Avatar mariea
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 4 150
Dot.: Lutówki 2017 ❤

Cytat:
Napisane przez __malaMi__ Pokaż wiadomość
o widzisz nie wiedziałam, ze w pionie nie odbijać Szymon nie lubi byc odbijany w pionie wiec dla nas to koszmar, dzieki za info, szkoda, ze nikt mi tego nie powiedział

zapytam we wtorek pediatre co mysli o tym zageszczaczu i może sporbujemy. wiesz u mnie problem z podawaniem, bo my dawalismy sab simplex, delicol, probiotyk, wit. d i gastrotus i tym sposobe przy kazdym karmieniu cos bylo, ciezko bylo sie wyrobic z tym. A ja tez nie podaje mu butli aleok pomyslimy o tym

a kupy tak jak u ciebie jest ich pelno. w ogole kiedy to sie zmienia i dziecko robi mniej kup, bo chyba jakos niedlugo?



dobra to teraz uczepiam sie 6 tygodnia zycia i licze na poprawe
jakoś tak w miarę nagle mu się zmieniło, nawet nie wiem kiedy zaczął mniej kup robić. jakoś po skończonym miesiącu. teraz jest 1 codziennie, czasem się 2 zdarzą, ale rzadko. mój generalnie robi kupę codziennie w trakcie pierwszego porannego karmienia.

właśnie nas pediatra uczuliła, żeby nie odbijać w pionie, bo wtedy dziecko robi się jak taka butelka z której wypływa plyn. tak odbija się dzieci, które nie mają problemu z refluksem.
my unikamy pionizowania. raz godzinę po posiłku, próbowałam go do chusty włożyć, to miałam pół głowy zarzygane i ramię

w ogóle pediatra nam też radziła, żeby go karmić częściej, a mniej. czyli wytłumaczę na przykładzie mm, bo tak łatwiej. jak powinien jeść co 4 godziny 120 ml, to mam dawać co 2 godziny 60. tylko u nas to spaliło na panewce bo Maksio jest bardzo żarloczny i muszę mu dać od razu jego dolę, bo inaczej uszy spuchną od wrzasku.

jak karmisz piersią, a nie odciągasz, to najpierw jakoś ten nutriton się rozrabia z wodą i podaje (na pudełku jest wytłumaczone), a potem dostawia do piersi.

---------- Dopisano o 13:27 ---------- Poprzedni post napisano o 13:24 ----------

Cytat:
Napisane przez Escorpio Pokaż wiadomość
w załączniku masz efekt kruka na moim balkonie
hahahah no bomba! dzięki uśmiałam się

ale problem rozwiązany bez sztucznego kruka. wpadł do nas kominiarz, wlazł na dach przez okno w dachu i siatkę na tym kominie zamontował, tak że nic już nie wleci.
jeszcze sprawdził w piwnicy drutem czy w szybie jakiś martwy ptak nie utknął. na szczęście nie. wszystko mu zajęło ze 20 min.
także mam nadzieję, że problem rozwiązany
__________________
❤ Maksymilian ❤
mariea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-22, 12:41   #2171
Opiumalfa
Zakorzenienie
 
Avatar Opiumalfa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: BE
Wiadomości: 10 381
Dot.: Lutówki 2017 ❤

Mariea co za historia! Chyba bym zeszła na zawał!

Nasz bąk karmiony codziennie raz dziennie z Calmy od kilku dni nia gardzi i nie ma opcji zeby znajdl z niej. Je jak ta lala z Aventu. Nie wiem dlaczego niż mu sie calma nie podoba.

BabyBjorn mam na najniższym szczebelku.

---------- Dopisano o 13:41 ---------- Poprzedni post napisano o 13:40 ----------

U nas teraz tylko jedna kupa dziennie czasem rzadziej.
Opiumalfa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-04-22, 12:45   #2172
Dynaa
Zadomowienie
 
Avatar Dynaa
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 1 040
Dot.: Lutówki 2017 ❤

U nas tez jedna kupa dziennie badz na dwa dni i to gesta.

Podziele sie z Wami rada, ktora dostalam od pediatry. Mala miala odparzona dupke w pampersie. Przy okazji wizyty u pediatry zapytalam sie o jakas dobra masc a doktorka na to, ze zadnych masci i zadnych chusteczek nawilzanych. Zwyklym wacikiem z ciepla woda umyc i przetrzec do sucha i sluchajcie, dziala. Od czasu do czasu smarujemy Bepanthenem , chusteczki uzywamy tylko w podrozy ( Water Wipes ) i nie mamy problemow z odparzeniem.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dynaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-22, 12:56   #2173
mariea
Zakorzenienie
 
Avatar mariea
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 4 150
Dot.: Lutówki 2017 ❤

tak Dynaa. my chusteczek używamy tylko jak gdzies z malym na dłuzej się wychodzi i nie mamy skad wziac przegotowanej wody albo jak kupa, to pierwszy rzut zgarniamy chusteczką, a juz poprawiamy wacikami z wodą. Maksio miał wcześniej lekkie odparzenia w pachwinkach. pediatra zalecila octanisept na waciku na te odparzenia i linomag. no i woda przegotowana. teraz ma piękną pupcie
__________________
❤ Maksymilian ❤
mariea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-22, 13:57   #2174
axn22
Zakorzenienie
 
Avatar axn22
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 5 086
Dot.: Lutówki 2017 ❤

Cytat:
Napisane przez mariea Pokaż wiadomość
no i woda przegotowana. teraz ma piękną pupcie
Ja do tyłka często kranówę biorę i też pupcia ok
axn22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-22, 14:20   #2175
ferimori
Zadomowienie
 
Avatar ferimori
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 492
Dot.: Lutówki 2017 ❤

Hmm a jak logistycznie to wygląda? Podgrzewacie wodę tuż przed czy taka w temperaturze pokojowej przemywacie? Ja dotąd cały czas używałam tylko chusteczek nawilzanych

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ferimori jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-22, 14:29   #2176
sQuaara
Zakorzenienie
 
Avatar sQuaara
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 34 671
Dot.: Lutówki 2017 ❤

Dziękuję za filmik i pomadke
MalaMi takim maluszkom nie robi się badań na alergie
Sreberko ale jak podasz Mm jak nie chce dziecko z butki pić!? taniej ćwiczyć na swoim mleku

My byliśmy ż przyjaciółmi w mieście. Kawka, gofry,obiad kawka ) i mamy chrzestnego chyba w 2gi weekend mają chrzciny

---------- Dopisano o 15:29 ---------- Poprzedni post napisano o 15:28 ----------

Cytat:
Napisane przez Dynaa Pokaż wiadomość
U nas tez jedna kupa dziennie badz na dwa dni i to gesta.

Podziele sie z Wami rada, ktora dostalam od pediatry. Mala miala odparzona dupke w pampersie. Przy okazji wizyty u pediatry zapytalam sie o jakas dobra masc a doktorka na to, ze zadnych masci i zadnych chusteczek nawilzanych. Zwyklym wacikiem z ciepla woda umyc i przetrzec do sucha i sluchajcie, dziala. Od czasu do czasu smarujemy Bepanthenem , chusteczki uzywamy tylko w podrozy ( Water Wipes ) i nie mamy problemow z odparzeniem.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Spora nasza cześć robi tak od porodu

---------- Dopisano o 15:29 ---------- Poprzedni post napisano o 15:29 ----------

Cytat:
Napisane przez axn22 Pokaż wiadomość
Ja do tyłka często kranówę biorę i też pupcia ok
Ja też albo z filtra jak mam do picia ten dzbanek
__________________
mał(a)żonka
sQuaara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-22, 14:43   #2177
axn22
Zakorzenienie
 
Avatar axn22
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 5 086
Dot.: Lutówki 2017 ❤

Cytat:
Napisane przez ferimori Pokaż wiadomość
Hmm a jak logistycznie to wygląda? Podgrzewacie wodę tuż przed czy taka w temperaturze pokojowej przemywacie? Ja dotąd cały czas używałam tylko chusteczek nawilzanych
Staram się mieć w czajniku zawsze jakąś resztkę wody po herbacie Jak jest już zimna to lekko podgrzewam tuż przed przewijaniem. Przegotowaną biorę tylko jak chce umyć twarz.

---------- Dopisano o 15:43 ---------- Poprzedni post napisano o 15:41 ----------

Cytat:
Napisane przez sQuaara Pokaż wiadomość
MalaMi takim maluszkom nie robi się badań na alergie
A można takiemu 5-6mc zrobić badania alergiczne na jad pszczół? Parę osób wspominało nam żeby przed wakacjami zrobić.
axn22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-22, 14:57   #2178
malawrednioszka
Zakorzenienie
 
Avatar malawrednioszka
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 4 120
Dot.: Lutówki 2017 ❤

Ja tez uzywam wody i wacikow do pupki
__________________
Szymon 30.03.2017 !!!!!

Wojtuś 30.01.2019!!!!!
malawrednioszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-22, 15:03   #2179
sQuaara
Zakorzenienie
 
Avatar sQuaara
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 34 671
Dot.: Lutówki 2017 ❤

Cytat:
Napisane przez axn22 Pokaż wiadomość
Staram się mieć w czajniku zawsze jakąś resztkę wody po herbacie Jak jest już zimna to lekko podgrzewam tuż przed przewijaniem. Przegotowaną biorę tylko jak chce umyć twarz.

---------- Dopisano o 15:43 ---------- Poprzedni post napisano o 15:41 ----------



A można takiemu 5-6mc zrobić badania alergiczne na jad pszczół? Parę osób wspominało nam żeby przed wakacjami zrobić.
generalnie ja wiem ze sie nie robi bo to co wyjdzie teraz to za 2 miesiace moze byc nieaktualne,,,wiec to tak bardzo krotkotwale ma sens... z tego co ja zrozumialam "dlaczego sie nie robi" ale nie zagłębiałam tematu.


ja wode przegotowana rano daje do kubeczka, jak przewijamy to mocze waciki i trzymam w 1 rece, zanim rozbiore t ood ciepla mojego ciała sie wystarczająco nagrzewa i tyle
__________________
mał(a)żonka
sQuaara jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-04-22, 15:29   #2180
sreberko4
Zakorzenienie
 
Avatar sreberko4
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 3 797
Dot.: Lutówki 2017 ❤

Sq bardzo śmieszne

Maksio nie chce spać od 13:00. Dodatkowo marudzi kregoslup mi siada od usypiania. Tesciowa go wziela na spacer, wrocila spocona po 30 min ze chyba glodny bo placze.. taa a jak mowilam ze je co godz to mi radzila go przetrzymywac a teraz pedem do cyca jak poszla to Maksio tak gaworzyl do mnie, smialam sie ze narzeka na babcie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 16:29 ---------- Poprzedni post napisano o 16:28 ----------

Btw ciekawe co by mowila jakbym jej powiedziala ze to SKOK

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"I Was Born To Love You..."
sreberko4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-22, 15:46   #2181
sQuaara
Zakorzenienie
 
Avatar sQuaara
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 34 671
Dot.: Lutówki 2017 ❤

sreberko uslyszalabys jak przewraca oczami. na bank !
__________________
mał(a)żonka
sQuaara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-22, 15:58   #2182
minula
Wtajemniczenie
 
Avatar minula
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 2 351
Dot.: Lutówki 2017 ❤

AXN nie słyszałam o takim teście dla takich maluchow, może dopytaj tych co mówią o co im dokladnie chodzi.

Testy na alergie robi się maluchom, ale raczej tylko na mleko jak już bardzo zle jest.
Okolo 1 roku zycia już mozna.
Syn mial robione jak mial 1,5roku teraz okolo 3 roku ma mieć powtórzone. U nas z tego co mu wyszło tylko soja i mleko daje objawy. Reszta (okolo 8 innych) nie daja żadnych objawow.
Zobaczymy czy cos się pozmienialo

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
minula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-22, 16:18   #2183
justkonev
Zakorzenienie
 
Avatar justkonev
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 5 953
Dot.: Lutówki 2017 ❤

Zastanawiam się nad zmianą butelek Kai, te Lovi są ok, ale mała bardzo dużo powietrza połyka przy jedzeniu. Myślałam o Dr Brown's albo MAM. Macie jakieś doświadczenia z tymi butelkami??
justkonev jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-22, 16:40   #2184
Escorpio
Zakorzenienie
 
Avatar Escorpio
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 6 441
Dot.: Lutówki 2017 ❤

Cytat:
Napisane przez sreberko4 Pokaż wiadomość
Zuzkka kochana a Ty czasem nie pisalas ze dostalas recepte na anty a nie bedziesz brac?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja pisałam, ale jednak kupuję.

Cytat:
Napisane przez zuzkka Pokaż wiadomość
O matko!
Cytat:
Napisane przez justkonev Pokaż wiadomość
Zastanawiam się nad zmianą butelek Kai, te Lovi są ok, ale mała bardzo dużo powietrza połyka przy jedzeniu. Myślałam o Dr Brown's albo MAM. Macie jakieś doświadczenia z tymi butelkami??
Zuzia miała MAM, ale nie wiem czy Mili pasują
Escorpio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-22, 16:45   #2185
minula
Wtajemniczenie
 
Avatar minula
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 2 351
Dot.: Lutówki 2017 ❤

Cytat:
Napisane przez justkonev Pokaż wiadomość
Zastanawiam się nad zmianą butelek Kai, te Lovi są ok, ale mała bardzo dużo powietrza połyka przy jedzeniu. Myślałam o Dr Brown's albo MAM. Macie jakieś doświadczenia z tymi butelkami??
Ja mam dr browns. Przy smoczku z przeplywem 1 bardzo wolno leci ale kolek nigdy nie miała, nie lapie powietrza. Przy synu też dr browns uzywalam i bylam zadowolona.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
minula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-22, 16:50   #2186
ila26
Raczkowanie
 
Avatar ila26
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 474
Dot.: Lutówki 2017 ❤

Cytat:
Napisane przez justkonev Pokaż wiadomość
Zastanawiam się nad zmianą butelek Kai, te Lovi są ok, ale mała bardzo dużo powietrza połyka przy jedzeniu. Myślałam o Dr Brown's albo MAM. Macie jakieś doświadczenia z tymi butelkami??


Ja używam od początku karmienia mm Dr Brown. Już wcześniej używały ich dwie dziewczyny w mojej rodzinie. I wszystkie sobie chwalimy.
U nas kołek nie ma.

Ps. Używam ich w wersji szklanej.



Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
ila26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-22, 16:52   #2187
justkonev
Zakorzenienie
 
Avatar justkonev
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 5 953
Dot.: Lutówki 2017 ❤

Cytat:
Napisane przez minula Pokaż wiadomość
Ja mam dr browns. Przy smoczku z przeplywem 1 bardzo wolno leci ale kolek nigdy nie miała, nie lapie powietrza. Przy synu też dr browns uzywalam i bylam zadowolona.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Coś takiego masz?? http://www.mamabebe.pl/product-pol-1...szt-2-PAK.html

---------- Dopisano o 17:52 ---------- Poprzedni post napisano o 17:51 ----------

Cytat:
Napisane przez ila26 Pokaż wiadomość
Ja używam od początku karmienia mm Dr Brown. Już wcześniej używały ich dwie dziewczyny w mojej rodzinie. I wszystkie sobie chwalimy.
U nas kołek nie ma.

Ps. Używam ich w wersji szklanej.



Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
A ta szklana czymś się różni? (no poza materiałem, z którego jest wykonana)
justkonev jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-22, 16:54   #2188
sonia_n
Zadomowienie
 
Avatar sonia_n
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 1 576
GG do sonia_n
Dot.: Lutówki 2017 ❤

Cytat:
Napisane przez justkonev Pokaż wiadomość
Zastanawiam się nad zmianą butelek Kai, te Lovi są ok, ale mała bardzo dużo powietrza połyka przy jedzeniu. Myślałam o Dr Brown's albo MAM. Macie jakieś doświadczenia z tymi butelkami??


Kacper fajnie je z dr browns. Nie trzeba odbijać praktycznie


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
♥ Kacperek ♥
sonia_n jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-22, 17:02   #2189
justkonev
Zakorzenienie
 
Avatar justkonev
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 5 953
Dot.: Lutówki 2017 ❤

Cytat:
Napisane przez sonia_n Pokaż wiadomość
Kacper fajnie je z dr browns. Nie trzeba odbijać praktycznie


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
A jak się myje te "rurki"? Duży z tym problem?
justkonev jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-22, 17:03   #2190
Opiumalfa
Zakorzenienie
 
Avatar Opiumalfa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: BE
Wiadomości: 10 381
Dot.: Lutówki 2017 ❤

Cytat:
Napisane przez ferimori Pokaż wiadomość
Hmm a jak logistycznie to wygląda? Podgrzewacie wodę tuż przed czy taka w temperaturze pokojowej przemywacie? Ja dotąd cały czas używałam tylko chusteczek nawilzanych

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
My uzywamy takiej wody do przewijania http://www.alphanova.fr/fr/alphanova...s-rincage.html razem z Water Wipes, ale nie jestem ich fanka. Sa takie tepe :/
Opiumalfa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-05-23 13:32:17


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:06.