Włosomaniaczki :D - część IV - Strona 73 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-11-20, 17:45   #2161
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: Włosomaniaczki :D - część IV

Cytat:
Napisane przez atsenka Pokaż wiadomość
Ehh mam ten sam problem, o czym pisałam wyżej
A co do tabletek... też się ciągle zastanawiam, ale jak sobie przypomnę czasy kiedy brałam anty to odrazu mi sie odechciewa! Libido spadło mi poniżej zera A poza tym źle się czułam... Ciągle senna, bóle brzucha itp więc chyba sobie odpuszczę.
Oprócz przytycia najbardziej się boję własnie spadku libida - TŻ będzie niepocieszony
Ale postanowiłam spróbować - przemęczę się kilka miesięcy i jesli nie zauważę żadnej poprawy to zrezygnuję. Ale w tym momencie chwycę się wszystkiego, mam problemy z hormonami, szczególnie z testosteronem i naprawdę nie wiem co może mi pomóc Endokrynolozka przepisała mi 3 lata temu Diane, niby na ten testosteron i to była jedyna rzecz, jaką zrobiła w tym kierunku
A ja się boję, że przez ten testosteron w końcu wyłysieję bo już mam duużo mniej włosów niż kiedyś ( a nigdy nie miałam ich dużo ) a przez łojotok rosną strasznie cieniutkie i słabe
Więc jeśli jest nawet mała szansa, że te tabletki pomogłyby mi obniżyć testosteron jestem gotowa spróbować.
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-20, 17:51   #2162
atsenka
Zadomowienie
 
Avatar atsenka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 411
Dot.: Włosomaniaczki :D - część IV

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
Oprócz przytycia najbardziej się boję własnie spadku libida - TŻ będzie niepocieszony
Ale postanowiłam spróbować - przemęczę się kilka miesięcy i jesli nie zauważę żadnej poprawy to zrezygnuję. Ale w tym momencie chwycę się wszystkiego, mam problemy z hormonami, szczególnie z testosteronem i naprawdę nie wiem co może mi pomóc Endokrynolozka przepisała mi 3 lata temu Diane, niby na ten testosteron i to była jedyna rzecz, jaką zrobiła w tym kierunku
A ja się boję, że przez ten testosteron w końcu wyłysieję bo już mam duużo mniej włosów niż kiedyś ( a nigdy nie miałam ich dużo ) a przez łojotok rosną strasznie cieniutkie i słabe
Więc jeśli jest nawet mała szansa, że te tabletki pomogłyby mi obniżyć testosteron jestem gotowa spróbować.
No to w takim przypadku to rozumiem. Z tego co mi wiadomo to zazwyczaj na problemy hormonalne przepisują tabletki anty. Poza tym mnóstwo kobiet na śweicie bierze anty i nie mają skutków ubocznych. Może moje były źle dobrane? Analizowałam kiedys skąłdy wszystkich dostępnych na świecie tabletek anty i okazało się że są 2 rodzaje tabletek które powinny spowodować wypięknienie a zarazem nie powodować obniżenia libido (analizowałam je pod kątem zawartości poszczególnych hormonów). Problem polega na tym że ani jedne ani drugie nie są dostępne w Polsce. Poza tym jak zapytałam mojego ginekologa kiedyś o nie to powiedział że jedne z nich owszem zna ale są przepisywane starszym, dojrzałym kobietom Nie bardzo wiem czemu....ale tak mi powiedział.
__________________
Świat jest książką i ci, którzy nie podróżują, czytają tylko jedną stronę 💖


Instagram
http://instagram.com/through_the_world_
atsenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-20, 17:52   #2163
Mirelkaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 16 606
Dot.: Włosomaniaczki :D - część IV

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
Ehh, patrząc na mój brzuch to musiałabym chyba robić 500 a nie 50
bez przesady Ćwiczenia napewno nie zaszkodzą a moga pomóc
Nic nie ma za darmo
Mirelkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-20, 17:54   #2164
evangeline
Zakorzenienie
 
Avatar evangeline
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Pyrlandia :)
Wiadomości: 7 349
Dot.: Włosomaniaczki :D - część IV

Cytat:
Napisane przez atsenka Pokaż wiadomość
Ehh mam ten sam problem, o czym pisałam wyżej
A co do tabletek... też się ciągle zastanawiam, ale jak sobie przypomnę czasy kiedy brałam anty to odrazu mi sie odechciewa! Libido spadło mi poniżej zera A poza tym źle się czułam... Ciągle senna, bóle brzucha itp więc chyba sobie odpuszczę.
Ja biorę tabletki anty od ok. roku (z trzymiesięczną przerwą latem) i jestem bardzo zadowolona - nie zauważam żadnych skutków ubocznych oprócz trochę obolałych piersi - nie przytyłam, nie polepszyła/pogorszyła mi się cera, nie spadło libido... osobiście jestem z nich naprawdę zadowolona. To moje pierwsze w życiu tabletki anty i zdaje się, że od razu trafione.
__________________
Czekolady i pacierza nie odmawiam.

WYMIANKA
evangeline jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-20, 17:58   #2165
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: Włosomaniaczki :D - część IV

Cytat:
Napisane przez atsenka Pokaż wiadomość
No to w takim przypadku to rozumiem. Z tego co mi wiadomo to zazwyczaj na problemy hormonalne przepisują tabletki anty. Poza tym mnóstwo kobiet na śweicie bierze anty i nie mają skutków ubocznych. Może moje były źle dobrane? Analizowałam kiedys skąłdy wszystkich dostępnych na świecie tabletek anty i okazało się że są 2 rodzaje tabletek które powinny spowodować wypięknienie a zarazem nie powodować obniżenia libido (analizowałam je pod kątem zawartości poszczególnych hormonów). Problem polega na tym że ani jedne ani drugie nie są dostępne w Polsce. Poza tym jak zapytałam mojego ginekologa kiedyś o nie to powiedział że jedne z nich owszem zna ale są przepisywane starszym, dojrzałym kobietom Nie bardzo wiem czemu....ale tak mi powiedział.
Hmm, dziwne... Po co starszym kobietom tabletki, które nie powodują spadku libido?
Wczoraj dosyć długo rozmawiałam z tą ginekolożką o tych skutkach ubocznych i mówiła, że w ciągu pierwszych dwóch miesięcy może wystąpić ból głowy, ospałośc i takie tam, ale najpowazniejszym jest chyba zator, a ona do tej pory spotkała się tylko z dwoma takimi przypadkami.
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-20, 17:59   #2166
atsenka
Zadomowienie
 
Avatar atsenka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 411
Dot.: Włosomaniaczki :D - część IV

Cytat:
Napisane przez evangeline Pokaż wiadomość
Ja biorę tabletki anty od ok. roku (z trzymiesięczną przerwą latem) i jestem bardzo zadowolona - nie zauważam żadnych skutków ubocznych oprócz trochę obolałych piersi - nie przytyłam, nie polepszyła/pogorszyła mi się cera, nie spadło libido... osobiście jestem z nich naprawdę zadowolona. To moje pierwsze w życiu tabletki anty i zdaje się, że od razu trafione.
W takim razie należysz do grona tych dziewczyn które mają idealnie dobrane tabletki o czym pisałam w poście wyżej. Pogratulować
__________________
Świat jest książką i ci, którzy nie podróżują, czytają tylko jedną stronę 💖


Instagram
http://instagram.com/through_the_world_
atsenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-20, 18:00   #2167
evangeline
Zakorzenienie
 
Avatar evangeline
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Pyrlandia :)
Wiadomości: 7 349
Dot.: Włosomaniaczki :D - część IV

Cytat:
Napisane przez atsenka Pokaż wiadomość
W takim razie należysz do grona tych dziewczyn które mają idealnie dobrane tabletki o czym pisałam w poście wyżej. Pogratulować
Jak czasem podczytuję dziewczyny na ginekologii to faktycznie miałam dużo szczęścia.
Tak w ogóle to łykam Novynette.


edit: Maniaczki kochane, który z tych dwóch produktów lepiej Waszym zdaniem kupić:
1. serum Joanny https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...ladzajace.html
2. serum Matrixa https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,1...-koncowki.html ?
__________________
Czekolady i pacierza nie odmawiam.

WYMIANKA

Edytowane przez evangeline
Czas edycji: 2008-11-20 o 18:02
evangeline jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-11-20, 18:05   #2168
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: Włosomaniaczki :D - część IV

Cytat:
Napisane przez Mirelkaaa Pokaż wiadomość
bez przesady Ćwiczenia napewno nie zaszkodzą a moga pomóc
Nic nie ma za darmo
Ja się nawet nie mam gdzie w pokoju połozyć - taki mam mały i zagracony
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-20, 18:07   #2169
atsenka
Zadomowienie
 
Avatar atsenka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 411
Dot.: Włosomaniaczki :D - część IV

Cytat:
Napisane przez evangeline Pokaż wiadomość
Jak czasem podczytuję dziewczyny na ginekologii to faktycznie miałam dużo szczęścia.
Tak w ogóle to łykam Novynette.


edit: Maniaczki kochane, który z tych dwóch produktów lepiej Waszym zdaniem kupić:
1. serum Joanny https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...ladzajace.html
2. serum Matrixa https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,1...-koncowki.html ?
Też łykałam Nowynette

A co do serum.. spróbuj znaleźć skład tego serum z Joanny to coś doradzimy
__________________
Świat jest książką i ci, którzy nie podróżują, czytają tylko jedną stronę 💖


Instagram
http://instagram.com/through_the_world_
atsenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-20, 18:09   #2170
evangeline
Zakorzenienie
 
Avatar evangeline
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Pyrlandia :)
Wiadomości: 7 349
Dot.: Włosomaniaczki :D - część IV

Cytat:
Napisane przez atsenka Pokaż wiadomość
Też łykałam Nowynette
To zdumiewające jak to cholerstwo odmiennie działa na różne osoby...


(szukam składu)
__________________
Czekolady i pacierza nie odmawiam.

WYMIANKA
evangeline jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-20, 18:10   #2171
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: Włosomaniaczki :D - część IV

Cytat:
Napisane przez evangeline Pokaż wiadomość
Jak czasem podczytuję dziewczyny na ginekologii to faktycznie miałam dużo szczęścia.
Tak w ogóle to łykam Novynette.
Moja koleżanka też bierze te tabletki i bardzo jej pasują
I są dużo tańsze od Yasminelle, ehh...
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-11-20, 18:15   #2172
atsenka
Zadomowienie
 
Avatar atsenka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 411
Dot.: Włosomaniaczki :D - część IV

Wiecie co....ale mi się dziś nudzi Pogoda do kitu... Nie wiecie czy jest dziś jakiś fajny film w TV?
__________________
Świat jest książką i ci, którzy nie podróżują, czytają tylko jedną stronę 💖


Instagram
http://instagram.com/through_the_world_
atsenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-20, 18:17   #2173
evangeline
Zakorzenienie
 
Avatar evangeline
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Pyrlandia :)
Wiadomości: 7 349
Dot.: Włosomaniaczki :D - część IV

Znowu nie mogę tego składu znaleźć
__________________
Czekolady i pacierza nie odmawiam.

WYMIANKA
evangeline jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-20, 18:17   #2174
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: Włosomaniaczki :D - część IV

Cytat:
Napisane przez atsenka Pokaż wiadomość
Wiecie co....ale mi się dziś nudzi Pogoda do kitu... Nie wiecie czy jest dziś jakiś fajny film w TV?
Czy fajny film to nie wiem, ale ostatnio bardzo mi się spodobał serial na jedynce Terminator: Kroniki Sary Connor - myslałam, ze to jakies takie beznadziejne będzie ale pozytywnie zaskoczona jestem
Pewnie bym oglądała dzisiaj gdyby nie to, że o tej porze pewnie będę wracała do domu.
W sumie to u brata już ponad 2 godziny pasozytuję...
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-20, 18:19   #2175
Sweet_Jelly
Zakorzenienie
 
Avatar Sweet_Jelly
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: UK:)
Wiadomości: 3 877
Dot.: Włosomaniaczki :D - część IV

Wróciłam i zdaję relację !

Niestety chyba było kiepsko
Najpierw przez 1,5 h robiłam jakieś testy psychologiczne(ale 6to zabawa taka była) a sama rozmowa kwalifikacyjna to trwała..uwaga... 10 minut
Dyrektorka zadawała mi pytania a jakaś inna kobieta siedziała obok nie i tylko na mnie patrzyła i nic więcej.
Musiałam po angielsku opowiedzieć o moich praktykach w banku i co tam robiłam..i nagle pozapominałam połowę BANALNYCH słówek jak np. segregować, tabelka, wykres, etc.
Do tego nie dała mi możliwości spytania się o to czy W OGÓLE mają jakąś prace, na jakim stanowisku i tym podobne.
jak skończyłam odpowiadać na te pytania spytała się tamtej "cichej" kobiety czy ma jakieś pytania..ona nie miała ...i od razu powiedziała że dziękuje za rozmowne i za kilka dni jakaś pani Basia czy krysia zadzwoni by powiedzieć "co dalej?"
Ale myślę że kiepsko było i mogło być lepiej...


Ciekawe czy w ogóle zadzwonią?
Cytat:
Napisane przez Narek Pokaż wiadomość
Dziewczyny, proszę trzymać jutro kciuki za mnie i napisanie klasówki z biologii. Zależy od niej moja ocena na koniec półroczna(nauczycielki nie będzie przez cały grudzień), więc lekki stresik jest
Będą trzymane!!

Cytat:
Napisane przez virka Pokaż wiadomość
Zadzwonili, zadzwonili, zadzwonili !!!

Jaka jestem szczęśliwa
Jutro proszę, o kciuki za III etap

A teraz się witam i pędzę nadrabiać
A NIE MÓWIŁAM!!!!! Fantastycznie
Oczywiście kcuki są już w gotowości!

Cytat:
Napisane przez virka Pokaż wiadomość
Ale pamiętaj, rozsądek, Kochana rozsądek, czasami się przydaje



zaciśnięte mocno
Już nie mogę się doczekać, aż zdasz nam relację
Cytat:
Napisane przez tigresska Pokaż wiadomość



: kciuki::k ciuki::kc iuki:
Dziękuję dziewczyny za kciuki i wsparcie!! Jesteście kochane
Mój małż mówi że na pewno dostane u nich prace...tym bardziej że na 1 rozmowie kobieta powiedziała że zadzwoni dopiero pod koniec listopada a tu już 20 byłą 2ga rozmowa...ale ja jestem trochę sceptyczna!


Aha ale zapomniałabym dodać- były tez momenty kiedy zabłysłam w rozmowie..na początku ..Dyrektorka podpuszczała mnie "dlaczego chce pani pracować w takiej złej firmie i słabo tu płaca" A ja wiem że oni mają certyfikat "SOLIDNY PRACODAWCA" i tym zabłysłam
I przy innym pytaniu tez było dobrze..tylko to o tych praktykach tak mi nie wyszło!!
__________________
03.02.2010 ZOSIA 18.04.2012 JAŚ




Edytowane przez Sweet_Jelly
Czas edycji: 2008-11-20 o 18:22
Sweet_Jelly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-20, 18:26   #2176
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: Włosomaniaczki :D - część IV

Cytat:
Napisane przez Sweet_Jelly Pokaż wiadomość
Wróciłam i zdaję relację !

Niestety chyba było kiepsko
Mam nadzieję, ze nie było tak źle jak mówisz i że będzie dobrze
Poza tym w takich sytuacjach zawsze ma się w myślach najgorsze scenariusze a potem się okazuje, że nie było tak źle
Trzymam kciuki, zeby zadzwonili

Ja ciągle na stażu w ARiMR, do końca roku, ale już w grudniu trzeba zacząć czegoś szukać... ehh, aż mi się odechciewa...
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-20, 18:27   #2177
oleczka87
Rozeznanie
 
Avatar oleczka87
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 974
Dot.: Włosomaniaczki :D - część IV

Cytat:
Napisane przez 'Estelle' Pokaż wiadomość
Tak, są włochate. Kojarzą mi się z takim kopytkiem konikowym, jest taka rasa specjalna, tylko nie pamiętam jak się nazywa i chyba czułabym się też troche jak konik, paradując w takich butach
Ale śmieszne butki . Rzeczywiście jak kopytko, ale fajne włochate

Cytat:
Napisane przez virka Pokaż wiadomość
Zadzwonili, zadzwonili, zadzwonili !!!

Jaka jestem szczęśliwa
Jutro proszę, o kciuki za III etap

A teraz się witam i pędzę nadrabiać
trzymamy kciuki


Ale mam zły dzień ! Z kolosa z fizjologii dostałam 3 plus . Ale olać. Na fizjologii mieliśmy robione EKG i mnie censored to, ze mam sie rozbierać (miałam odpiąć stanika, ja się zbuntowałam i nie odpięłam, jakbym odpięła i go poluzowała to by mi się dosłownie cycki wylały - ona chyba nie rozumie, co to znaczy mieć rozmiar D) przed laskami z mojej grupy i one mnie mają badać, smarować jakimś żelem na piersiach. No wolne żarty, sama się posmarowałam. Czy koleżanka (a nawet nie koleżanka, bo znajoma musi mi cycki smarować?!) Ja nie wiem, czy dla tych prowadzących, to jest takie dziwne, ze ja nigdy nie obcowałam z laskami, ja nie jestem facet który się kapie z innymi facetami po treningu nago!JA jestem jedynaczka, która nie miała rodzeństwa przed którym się rozbierała!Ja się w akademiku przebieram w ubikacji ! Wiem, że jestem nienormalna, ale tak już zostałam wychowana i dlaczego ktoś nie potrafi tego uszanować. Rozbiorę się przy lekarzu i moim facecie tylko, dlaczego mam paradować prawie nago przed pół grupy . A prowadząca, że mam się rozluźnić, bo mi EKG nie wychodzi, jak mam się rozluźnić jak mi ona praktycznie suta ukazała, a obok ludzie stoją.

Do tego pralka się zepsuła, a my byłyśmy na dziś zapisane, jak miło . Mam pół szafy prania !

Idę coś rozwalić.
oleczka87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-20, 18:33   #2178
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: Włosomaniaczki :D - część IV

Cytat:
Napisane przez oleczka87 Pokaż wiadomość
Ale mam zły dzień !


Cytat:
Napisane przez oleczka87 Pokaż wiadomość
Idę coś rozwalić.
To zazwyczaj pomaga

A z "zabawnych" historii - tylko, że ta wcale nie okazała się taka zabawna dla mnie - kiedyś była wściekła, chyba na mamę, bo ustawiła zły program w pralce i moje ukochane sztruksy się zniszczyły. Kiedy mnie coś takiego napadnie mam w zwyczaju rzucac róznymi przedmiotami o ścianę Kiedyś rozwaliłam na ścianie lakier do paznocki - bo akurat był pod reką A tym razem chwyciłam kasete magnetofonową i rzuciłam w ścianę... tylko, że tym razem nie trafiłam... trafiłam w szybę w drzwiach, która oczywiście się potłukła... 3 dni nie miałam szyby, bo to akurat weekend był, a potem musiałam wybulić 80 zł na nową
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-20, 18:44   #2179
tigresska
Zakorzenienie
 
Avatar tigresska
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Między Niebem a Piekłem :)
Wiadomości: 3 668
Dot.: Włosomaniaczki :D - część IV

Cytat:
Napisane przez karla_92 Pokaż wiadomość
Jakby co to zawsze możesz złożyc zamówienie w aptece DOZ - tam jest chyba wszystko
tylko nie wiem czy ona u mnie jest

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość

i do szybkiego zobaczenia
no, szybkiego bo juz jestem

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość

Zostawiły mnie
no przecież jestem!

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość


Zamówiłam już te tabletki, chociaż jak się naczytałam w poczekalni o możliwych skutkach ubocznych to zaczęłam się zastanawiać czy warto tak ryzykować...
Trochę zabawne - najbardziej boję się przytycia bo już wyglądam koszmarnie, a brzuch najgorzej, jakbym w ciąży była
tabletki to hormony więc mają duzy wpływ na organizm - wiadomo. ja biorę tabletki od kilkunastu lat - zaczeałm brac na długo zanim byly mi potrzebne do celu do którego zostały stworzone - czyli antykoncepcji. Dla mnie to lekarstwo - moj organizm nie produkuje wszystkich hormonow ktore powinien, gdy nie biore tabletek nie mam miesiączki - był okres ze nie miałam jej przez 3 lata... nie zebym narzekała - dla mnie problem z głowy teraz juz poziom hormonow nie jest taki zły, ale jak tylko robie jakąś przerwe to zaraz spada. moja pani ginekolog powiedziala, że najlepsza dla mnie byłaby taka burza hormonalna czyli ciaża zawsze pyta się mnie czy nie planuję czegoś a ja zawsze odpowiadam ze nie i jest niepocieszona
ale wracając do tabletek - nie odczuwam skutkow ubocznych choc biore je bardzo dlugo, mam nadwagę ale na pewno nie przez tabletki - zresztą wazylam wiecej i mniej - tabletki nie mialy na to wpływu tylko moje obzarstwo i brak ruchu. a przepraszam - jest jeden minus - spadło mi libido... jak nie biore tabletek to zdecydowanie wzrasta
tigresska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-11-20, 18:53   #2180
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: Włosomaniaczki :D - część IV

Cytat:
Napisane przez tigresska Pokaż wiadomość
no, szybkiego bo juz jestem

no przecież jestem!

A ja chyba zaraz będę musiała iść bo już 3 godziny tu siedzę...
Aż się głupio czuję ale nie potrafię się oderwać... podjąć męskiej decyzji (w końcu ja słaba kobietka jestem, podatna na uzaleznienia ), wyłączyć komputer i powiedzieć, że już idę...

Cytat:
Napisane przez tigresska Pokaż wiadomość
a przepraszam - jest jeden minus - spadło mi libido... jak nie biore tabletek to zdecydowanie wzrasta

TZ będzie niepocieszony...
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-20, 18:53   #2181
tigresska
Zakorzenienie
 
Avatar tigresska
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Między Niebem a Piekłem :)
Wiadomości: 3 668
Dot.: Włosomaniaczki :D - część IV

duzym plusem brania tabletek jest u mnie całkowita bezbolesnosc miesiaczek - kiedys - przed leczeniem hormonalnym dosłownie zwijałam sie z bólu, bywały dni ze nie mogłam wstac z łóżka, nie mogłam sie wręcz wyprostować tak mnie bolało podbrzusze, lezałam i płakałam z bólu - i jadłam tonami tabletki przeciwbolowe ktore tylko troszkę pomagały. teraz to ja nawet nie wiem co to jest napięcie przedmiesiaczkowe ostatnio w ogole zapomniałam o tym ze danego dnia zacznie mi sie miesiaczka, a przy tabletkach wiem nawet o jakiej porze dnia moge sie ich spodziewac - jakiez bylo moje zdziwienie gdy zobaczyłam swoją juz "naznaczoną" bieliznę! dopiero wtedy sobie przypomniałam, ze to "ten" dzień
tak wiec ogolnie super
nie chcę nikogo zachecac do brania tabletek, bo zdrowe osoby na pewno musza to przemyslec ale tez tabletki nie są takie zle jak sie je dobrze dobierze, wiec nie nalezy moim zdaniem martwic sie na zapas. jesli cos bedzie nie tak to zawsze mozna je odstawic...

no ale wywód zrobilam
tigresska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-20, 18:55   #2182
virka
Zakorzenienie
 
Avatar virka
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 6 410
Dot.: Włosomaniaczki :D - część IV

WSZYSTKIM serdecznie dziękuję za kciuki

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
Nie puściłam tym razem bo zobaczyłam, że jesteś
Ale może trzeba popuszczać, żeby wzbudzić zazdrość w mężu?
Nie zaszkodzi
Cytat:
Napisane przez atsenka Pokaż wiadomość
Marzenka jak ja Ci zazdroszcze Całe życie miałam z tego powodu okropne kompleksy Jestem szczupła a brzuch mam jak balon Nie daje się nawet dotknąć mojemu facetowi... To część ciała z którą chyba nigdy sobie nie poradzę. Ja wiem, zaraz pomyślicie że się obżeram i to dlatego- ale uwierzcie, jem moim zdaniem normalnie, a czasami to wręcz za mało... Poza tym gdybym się obżerała to bym cała była gruba a ja jestem szczuplutka, ostatnio na babskim spotkaniu wszystkie koleżanki zachwycały się moimi nogami- że długie, szczupłe, zgrabne... Ale co z tego kiedy brzuch mam przeogromny
Powiem Ci, że ja też jak wreszcie uda się zdobyć jakieś dodatkowe kilogramy, to pierwsze gdzie się coś odkłada to brzuch, ale jestem tak stęskniona "kochanego ciałka" , że nie przeszkadza mi to
A co na Twój brzuch Tż? Może dla Niego ten problem w ogóle nie istnieje?

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
Jak się wreszcie spotkamy to może zdradzę kilka sekretów, hehe
No właśnie, tylko kiedy w końcu to wreszcie nastąpi ?

Cytat:
Napisane przez tigresska Pokaż wiadomość
cały zeszły tydzien i początek tego spędziłam na poszukiwaniu waxa którego uzywam a który już mi się skończył. złaziłam chyba wszystkie apteki w miescie i nigdzie nie było. teraz wracając z pracy weszłam do apteki w moim bloku po jakies tam tabletki, patrzę - a tu stoi wax na półce... najciemniej pod latarnią...
Tak bywa

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
Ehh, patrząc na mój brzuch to musiałabym chyba robić 500 a nie 50
__________________



virka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-20, 19:00   #2183
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: Włosomaniaczki :D - część IV

Cytat:
Napisane przez virka Pokaż wiadomość
No właśnie, tylko kiedy w końcu to wreszcie nastąpi ?
Oby jak najszybciej Ale niestety zdaję sobie sprawę z tego, że nasze spotkanie niestety się odwlecze - niestety niektórch rzeczy przeskoczyć się nie da
A ja tak strasznie chcę się z Wami zobaczyć! <bardzo energicznie kiwa głową góra dół>

Cytat:
Napisane przez virka Pokaż wiadomość
Z czego się mamusia śmieje? Zamiast wspierać córkę w depresji?
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-20, 19:03   #2184
virka
Zakorzenienie
 
Avatar virka
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 6 410
Dot.: Włosomaniaczki :D - część IV

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
Ja się nawet nie mam gdzie w pokoju połozyć - taki mam mały i zagracony
Każda wymówka jest dobra

Cytat:
Napisane przez Sweet_Jelly Pokaż wiadomość
Niestety chyba było kiepsko
Najpierw przez 1,5 h robiłam jakieś testy psychologiczne(ale 6to zabawa taka była) a sama rozmowa kwalifikacyjna to trwała..uwaga... 10 minut
Dyrektorka zadawała mi pytania a jakaś inna kobieta siedziała obok nie i tylko na mnie patrzyła i nic więcej.
Musiałam po angielsku opowiedzieć o moich praktykach w banku i co tam robiłam..i nagle pozapominałam połowę BANALNYCH słówek jak np. segregować, tabelka, wykres, etc.
Do tego nie dała mi możliwości spytania się o to czy W OGÓLE mają jakąś prace, na jakim stanowisku i tym podobne.
jak skończyłam odpowiadać na te pytania spytała się tamtej "cichej" kobiety czy ma jakieś pytania..ona nie miała ...i od razu powiedziała że dziękuje za rozmowne i za kilka dni jakaś pani Basia czy krysia zadzwoni by powiedzieć "co dalej?"
Ale myślę że kiepsko było i mogło być lepiej...

Aha ale zapomniałabym dodać- były tez momenty kiedy zabłysłam w rozmowie..na początku ..Dyrektorka podpuszczała mnie "dlaczego chce pani pracować w takiej złej firmie i słabo tu płaca" A ja wiem że oni mają certyfikat "SOLIDNY PRACODAWCA" i tym zabłysłam
I przy innym pytaniu tez było dobrze..tylko to o tych praktykach tak mi nie wyszło!!
Spokojnie, często nam się tak wydaje, że poszło źle, a okazuje się, że nie było tak źle To, że nie zadawali Ci dodatkowych pytań, może oznaczać, że pozostałe odpowiedzi były wyczerpujące i satysfakcjonujące, więc zadawanie dodatkowych było zbędne Nam się zawsze wydaje, że mogło pójść lepiej i najtrafniejsze odpowiedzi wpadają do głowy tuż po wyjściu z pokoju...
Bądź dobrej myśli, wierzę, że będzie dobrze

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
A z "zabawnych" historii - tylko, że ta wcale nie okazała się taka zabawna dla mnie - kiedyś była wściekła, chyba na mamę, bo ustawiła zły program w pralce i moje ukochane sztruksy się zniszczyły. Kiedy mnie coś takiego napadnie mam w zwyczaju rzucac róznymi przedmiotami o ścianę Kiedyś rozwaliłam na ścianie lakier do paznocki - bo akurat był pod reką A tym razem chwyciłam kasete magnetofonową i rzuciłam w ścianę... tylko, że tym razem nie trafiłam... trafiłam w szybę w drzwiach, która oczywiście się potłukła... 3 dni nie miałam szyby, bo to akurat weekend był, a potem musiałam wybulić 80 zł na nową

Wiem, że to nie jest śmieszne, ale jak sobie wyobraziłam te sytuacje...


Z tej radości, że zadzwonili, zapomniałam napisać, że dzisiaj dla odmiany męczy mnie biegunka (jakiś wirus z przedszkola przytachałam ). Normalnie jak nie urok, to.... Uhhh
__________________



virka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-20, 19:05   #2185
tigresska
Zakorzenienie
 
Avatar tigresska
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Między Niebem a Piekłem :)
Wiadomości: 3 668
Dot.: Włosomaniaczki :D - część IV

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość

A ja chyba zaraz będę musiała iść bo już 3 godziny tu siedzę...
Aż się głupio czuję ale nie potrafię się oderwać... podjąć męskiej decyzji (w końcu ja słaba kobietka jestem, podatna na uzaleznienia ), wyłączyć komputer i powiedzieć, że już idę...
zostawiasz mnie!

Cytat:
Napisane przez virka Pokaż wiadomość
WSZYSTKIM serdecznie dziękuję za kciuki
powoedznia

Cytat:
Napisane przez virka Pokaż wiadomość
Powiem Ci, że ja też jak wreszcie uda się zdobyć jakieś dodatkowe kilogramy, to pierwsze gdzie się coś odkłada to brzuch, ale jestem tak stęskniona "kochanego ciałka" , że nie przeszkadza mi to
Marzenko - mogę Ci zasponsorować 10 kg!

Cytat:
Napisane przez virka Pokaż wiadomość
Tak bywa
jak sie ma w życiu pecha...



a z innych ciekawych wydarzen dzisiejszego dnia to po wyjsciu z pracy biegłam przez pół dzielnicy goniąc autobus ktorego nie było... jak łatwo się domyslec - nie dogoniłam go...
tigresska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-20, 19:05   #2186
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: Włosomaniaczki :D - część IV

Jak byłam się odhaczyć w PUPie czyli powiatowym urzędzie pracy i odebrać moje oszałamiające wynagrodzenie za pracę na cały etat czyli całe 650zł - widziałam ogłoszenie, ze są zapisy na kurs decu i tworzenie bizuterii - niestety kurs odbędzie się w grudniu, a że ja jestem w tymm momencie na stażu nie mogę się zapisać
Wreszcie coś ciekawego a ja nie mogę
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-20, 19:06   #2187
virka
Zakorzenienie
 
Avatar virka
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 6 410
Dot.: Włosomaniaczki :D - część IV

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
Oby jak najszybciej Ale niestety zdaję sobie sprawę z tego, że nasze spotkanie niestety się odwlecze - niestety niektórch rzeczy przeskoczyć się nie da
A ja tak strasznie chcę się z Wami zobaczyć! <bardzo energicznie kiwa głową góra dół>
Ja też bardzo chcę (i pewnie nie jedna maniaczka też) Oby udało się wreszcie ustalić wspólny termin...
Głową za energicznie nie kiwaj, bo będzie kark bolał

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
Z czego się mamusia śmieje? Zamiast wspierać córkę w depresji?
A jakiej konkretnie pomocy córcia oczekuje ??
__________________



virka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-20, 19:07   #2188
atsenka
Zadomowienie
 
Avatar atsenka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 411
Dot.: Włosomaniaczki :D - część IV

Cytat:
Napisane przez virka Pokaż wiadomość
Powiem Ci, że ja też jak wreszcie uda się zdobyć jakieś dodatkowe kilogramy, to pierwsze gdzie się coś odkłada to brzuch, ale jestem tak stęskniona "kochanego ciałka" , że nie przeszkadza mi to
A co na Twój brzuch Tż? Może dla Niego ten problem w ogóle nie istnieje?
Noo właśnie.... TŻ powiedział że już całkiem zwariowałam, że jestem śliczna i szczupła i że mam nie chudnąć bo on mnie dopadnie, że mu się podobam taka jaka jestem i że przynajmniej jest mnie za co złapać. Problem w tym że ja myślę że on tak mówi żeby mi przykrości nie robić a w rzeczywistości każdy facet woli szczupłą laskę od wieloryba...

A tak w ogóle wciąż mi się nudzi
__________________
Świat jest książką i ci, którzy nie podróżują, czytają tylko jedną stronę 💖


Instagram
http://instagram.com/through_the_world_
atsenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-20, 19:07   #2189
tigresska
Zakorzenienie
 
Avatar tigresska
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Między Niebem a Piekłem :)
Wiadomości: 3 668
Dot.: Włosomaniaczki :D - część IV

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
Jak byłam się odhaczyć w PUPie




ide sie napic jakiejs nalewki - mama częstuje - ma dzis urodziny jutro mam wolne wiec moge szaleć
tigresska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-20, 19:09   #2190
virka
Zakorzenienie
 
Avatar virka
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 6 410
Dot.: Włosomaniaczki :D - część IV

Cytat:
Napisane przez tigresska Pokaż wiadomość
Marzenko - mogę Ci zasponsorować 10 kg!
Biorę w całości Dokłądnie tyle bym chciała

Cytat:
Napisane przez tigresska Pokaż wiadomość
a z innych ciekawych wydarzen dzisiejszego dnia to po wyjsciu z pracy biegłam przez pół dzielnicy goniąc autobus ktorego nie było... jak łatwo się domyslec - nie dogoniłam go...
Jak Ty to uczyniłaś ??

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
widziałam ogłoszenie, ze są zapisy na kurs decu i tworzenie bizuterii - niestety kurs odbędzie się w grudniu, a że ja jestem w tymm momencie na stażu nie mogę się zapisać
Wreszcie coś ciekawego a ja nie mogę

Aguś, ale może zrobią kiedyś powtórkę kursu, po Twoim stażu
__________________



virka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:06.