Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. VI - Strona 73 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-09-04, 12:15   #2161
ela3010
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1 094
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. VI

Seona już w myślach byłam w Twoim salonie i go sprzątałam, serio to nie bałagan, to znak ze dzieciaki się super bawią.
Mateusz jak poszedł mi do przedszkola to mam wiekszy porządek, bo co jeden bałaganiący to nie dwóch.
A Lilka nie zjada małych elementów? Mój wszystko pcha do buzi i latam i wypatruję na dywanach małych pierdółek.

Wiola zazdroszczę tylu zakupionych książek, ja nie kupuję bo mamy po starszaku ale uwielbiam ksiązki, moja miłość.
Właśnie, czytam thriller filozoficzny "ostatni dobry człowiek" A.J. Kazinskiego, polecam gorąco.
ela3010 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-04, 12:15   #2162
olka1610
Rozeznanie
 
Avatar olka1610
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 535
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. VI

Cytat:
Napisane przez janeczka7891 Pokaż wiadomość

Pokszyfko co do tych metrów sprzątania to chętnie, tylko że ja lubię duże przestrzenie a mało rzeczy w nich, nie cierpie półeczek itp bo właśnie wtedy wiecej sprzątania jest. My u nas mielismy tylko szafe zabudowana, komode i tv na scianie no i wypoczynek, takze kurze w pokoju to bylo 10 sekund powycierac A tak z drugiej strony to jak sie ma wieksza przestrzen to jakos ja umię się lepiej zorganizować a w takich mniejszych to już bywa to gorzej, bo wiecznie mi miejsca brakuje Też nie cierpie jak coś mi TZ z kąta w kąt przekłada : potem to zrobie. Dostaje furiii
jakbym siebie czytała też nie lubię jak jest duzo półeczek, bibelotów itp. jeśli kiedyś doczekam się swojego domku to chcę mieć taką garderobę z prawdziwego zdarzenia i żadnych szaf, półeczek itp.

Nie wiem do której spałaś ale i tak Cię linczuje bo ja do 5-40

seona- to nie bałagan, to artystyczny nieład a tak powaznie to normalne że przy dziecku dom tak wygląda, ja tego nie postrzegam w kategorii bałaganu/brudu. Dla mnie brudny dom to taki z brudna łazienką, stertą naczyń w zlewie, kurzem itp. A zabawki zbierasz do pudełka wieczorem i jest elegancko

wiolqn super ta książeczka musze kupić małej bo też bardzo lubi książeczki

pokszyfka to podobnie jak u mnie, tez dopiero ok 19 tz przychodzi i zostają nam tylko sobotnie popołudnia i niedziele dla siebie. Ale na szczeście niedlugo zima


Wcinam pizze na obiadek tesciowa zrobiła

Cytat:
Napisane przez Seona Pokaż wiadomość


Ela ja też mogłabym nie pracować (ale mam chwilę, że brakuje mi tego wyjścia do pracy, ubierania się, makijażu, rozmów w pracy, bo nawet na pole z dziećmi to też się maluję, ale to co innego )ale boję się o emeryturę. Co będzie jak nie będę mieć lat pracy, z czego to żyć to mnie przeraża
nie do mnie, ale mam to samo...Dodatkowo nie chcę się tak całkowicie uzaleznić od tż i już nie chodzi mi o jakies rozwody czy wyliczanie pieniędzy ale o to że w życiu różnie bywa, co jeśli np. tż zachoruje? I też brakuje mi tej mobilizacji żeby się ubrac, umalować, wyjść do ludzi.
__________________
Alunia

Edytowane przez olka1610
Czas edycji: 2012-09-04 o 12:19
olka1610 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-04, 12:19   #2163
janeczka7891
Zadomowienie
 
Avatar janeczka7891
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 1 298
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. VI

Olka no to jak i tak dostaje baty to się "pochwalę".
o 9:25 Mały się obudził (po całej nocy) dostał flachę tzn sam ją wypił bo już fajnie trzyma butelkę od jakiegoś czasu i zasnął dalej a ja tak leżałam na niego patrzyłam i też zasnęłam i tak do 11:50 fajnie co ???
__________________
Świat nie sądzi czynów ludzkich wedle ich dobroci, ale wedle ich piękności; nie wedle tego, czy są sprawiedliwe, ale czy wielkie; nie wedle ich rozsądku, ale wedle ich nadzwyczajności.
janeczka7891 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-04, 12:24   #2164
olka1610
Rozeznanie
 
Avatar olka1610
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 535
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. VI

nie gadam z Tobą
ciekawe czy i ja jeszcze kiedyś w życiu pośpie do tej godziny
__________________
Alunia
olka1610 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-04, 12:26   #2165
janeczka7891
Zadomowienie
 
Avatar janeczka7891
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 1 298
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. VI

Cytat:
Napisane przez olka1610 Pokaż wiadomość
nie gadam z Tobą
ciekawe czy i ja jeszcze kiedyś w życiu pośpie do tej godziny
Mam nadzieję, że tak )
__________________
Świat nie sądzi czynów ludzkich wedle ich dobroci, ale wedle ich piękności; nie wedle tego, czy są sprawiedliwe, ale czy wielkie; nie wedle ich rozsądku, ale wedle ich nadzwyczajności.
janeczka7891 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-04, 12:37   #2166
saaraa_lub
Rozeznanie
 
Avatar saaraa_lub
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 784
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. VI

Cytat:
Napisane przez janeczka7891 Pokaż wiadomość
Olka no to jak i tak dostaje baty to się "pochwalę".
o 9:25 Mały się obudził (po całej nocy) dostał flachę tzn sam ją wypił bo już fajnie trzyma butelkę od jakiegoś czasu i zasnął dalej a ja tak leżałam na niego patrzyłam i też zasnęłam i tak do 11:50 fajnie co ???

9.25??? 11.25??? wooooow
Mój ładnie się budzil ok 7.30 a teraz kurka od jakiegos 1,5 tygodnia 5.50-6.00 i od razu siada, to wezgłowia łóżka podraczkowuje, staje i radosny uśmiany gotowy do zabawy

Olka no jak nie jak tak jak pójdą na studia
__________________
28.11.2011
saaraa_lub jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-04, 12:54   #2167
Bahamadia_25
Zakorzenienie
 
Avatar Bahamadia_25
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 312
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. VI

Cytat:
Napisane przez saaraa_lub Pokaż wiadomość
manicure hybrydowy-lakier utwardzany lampą, trzyma się 2-3 tyg,błyszczy nie matowieje,nie odpryskuje.

Tak właśnie myślałam

Jeszcze tego nie miałam, ale moja znajoma robi to od roku non stop i sobie chwali

Drugi spacer zaliczony, przez dzisiejszy poranek Mimi bidny odsypia, śpi już od 20 min był taki śpiący że nie zdążył zjesc zupki

---------- Dopisano o 13:54 ---------- Poprzedni post napisano o 13:50 ----------

Cytat:
Napisane przez ela3010 Pokaż wiadomość
Wiola zazdroszczę tylu zakupionych książek, ja nie kupuję bo mamy po starszaku ale uwielbiam ksiązki, moja miłość.
Właśnie, czytam thriller filozoficzny "ostatni dobry człowiek" A.J. Kazinskiego, polecam gorąco.

Eluś i pronc, jesteście moim natchnieniem dosprzątania i czytania

Jak skończę "Coś pożyczonego, Coś niebieskiego", kupię tą co polecasz, dla odmiany po romansach dziękuję

Już zapisałam tytuł
__________________
Chmury z bitej śmietany i czekoladowe niebo.
Bahamadia_25 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-09-04, 13:21   #2168
wariateczka88
Zadomowienie
 
Avatar wariateczka88
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: krk i wroc :)
Wiadomości: 1 324
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. VI

wiolqn to ladnie sie oblowilas w ksiazeczki,moja lubi jak jej czytam,cos tam chwile popatrzy na obrazki,ale pozniej chce juz ta ksiazke jesc,nawet nie przeglada tylko od razu zjada druga drzemka zaliczona ale cos krociutka,eh moze pozniej pospi,wysle mala z tz-etem na spacer,bo ja od wczoraj jestem ostro pociagajaca nosem i nie chce sie doprawic bardziej eh

janeczko 11:50?zazdroszcze moja tez tak fajnie lapie juz butelke,smiesznie to wyglada jak ja sama chce trzymac

musze chyba tz perfekcyjna pania domu obejrzec,ale ja w sumie tv prawie w ogole nie ogladam
__________________
Nigdy nie zobaczysz,tego co ja widzę
Są chwile które kocham,i których nienawidzę ...


Wymianka


wariateczka88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-04, 14:00   #2169
Aniolina
Rozeznanie
 
Avatar Aniolina
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 885
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. VI

moja dzis wyjatkowo wczesnie wstala po 6, ale to dobrze, niech sie przyzwyczaja bo od przyszlego tygodnia tak codzien bedzie ;/ ja za to rano dzis bylam taka spiaca,z e zalozylam 2 soczewki na jedno oko. Nie wiem jak mi sie to udalo, potem zalozylam je na zle oczy(mam rozne wady) dopiero za trzecim podejsciem wyszlo

Bylysmy dzis sie zwazyc i kasia wazy 8870g, takze calkiem ok.

Do zlobka dzis poszla 14-16 jak ja przyprowadzalam to luz, nie bala sie ani nic, moze jeszcze tak nie kojarzy. W ogole wzlobku chyba 2 albo 3 dzieci, patrzylam po wpisach i wszytskie na 7 albo 9 chyba sa przyprowadzane. Dla dziecka lepiej tak w spokoju chyba, zobaczymy co bedzie jak ja TZt przywiezie, w stresie jestem bo to jeszcze podroz autem- ona dalej tylem jezdzi.

Moja bardzo lubi ksiazeczki, spaceruje z nimi, sama sabie otwiera i cos do nich gada i piszczy. Najbardziej na pieska
Aniolina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-04, 14:38   #2170
Seona
Zakorzenienie
 
Avatar Seona
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 10 537
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. VI

Ela, Olka, na szczęście właśnie taki bałagan sprząta się w minutę wszystko do koszyków, pudełek i nie ma

Ela
ja nie ma nic z małymi elementami wszystko pochowane w zaklejonym pudełku na poddasz. Pati bardzo tego pilnuje i jak tylko coś mniejsze to od razu wszczyna alarm: "to niebezpieczne, wynosimy na poddasze!!" "małe" zabawki to miałam na myśli jakieś zwierzątka takie do rączki, autka, pociągi ze Stacyjkowa itp. Ona to gryzie czasem, ale nie połknie, ani nic z tego nie masz szans odgryźć więc spoko.

Wiolaqn, ja często właśnie z takich pudeł kupowałam takie ksiażki dla Pati, także teraz już niestety nie kupuję bo mam duużo

Wariateczka na tvnplayer na necie możesz sobie ten program "Perfekcyjna... " oglądać
__________________

Ślub
Pati
Lili
Seona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-04, 14:45   #2171
wiolqn
Zakorzenienie
 
Avatar wiolqn
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 3 185
GG do wiolqn
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. VI

Cytat:
Napisane przez wariateczka88 Pokaż wiadomość
wiolqn to ladnie sie oblowilas w ksiazeczki,moja lubi jak jej czytam,cos tam chwile popatrzy na obrazki,ale pozniej chce juz ta ksiazke jesc,nawet nie przeglada tylko od razu zjada
adek tez wcina ksiazki. ale nie interesuje go czytanie bajek. ja mu opowiadam co jest na obrazkach, pokazuje palcem i nasladuje wszystkie zwierzatka jakie tam sa. wtedy siedzi bez ruchu.

Cytat:
Napisane przez janeczka7891 Pokaż wiadomość
fajna , tylko nie ma ceny.....
dlatego ze ona jest w wyprzedazowym pudle a nei w oficjalnym katalogu. zaplacilam 9,99 i byla druga o afryce z lwem, zebra i sloniem

zawsze chcialam miec 2 pomieszczenia : garderobe i biblioteke. garderobe juz mam, na biblioteke nie mamy juz za bardzo miejsca ale dzis idziemy do stolarza zamawiac polki na ksiazki na cala sciane. ciekawe ile nam zaspiewa bo zaprojektowalam sobie taki fiu bzidziu

jak w koncu bedziemy sie zenic to poprosze gosci o ksiazki zamiast kwiatow w prezencie.
__________________
There is a place. Like no place on Earth. A land full of wonder, mystery, and danger! Some say to survive it: You need to be as mad as a hatter. Which luckily I am

Brykanie czyli to co Tygryski lubia najbardziej

Kuchnia Tygryska
wiolqn jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-09-04, 15:05   #2172
mszpilka
Rozeznanie
 
Avatar mszpilka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 963
GG do mszpilka
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. VI

Cytat:
Napisane przez Seona Pokaż wiadomość
Dzięki dziewczyny

Basiula, Janeczka
też oglądałam PErfekcyjną Panią Domu. Ja bym wygrała ten program Widziałyście mój "salon" kiedy ś Na szczęście od tamtej pory to się nie powtórzyło
hihi je tez lubie to oglądać a zwłaszcza zapamiętuje ich dobre rady czy domowe mądrości....
ale wydaje mi sie ze te domy w Polsce to są czyste w porównani z domami w wersji brytyjskiej, tam to armagedon czasem. Jakby bomba wybuchła i najczęściej malutkie dzieci w tym syfie raczkują....
A matka biedna bo nei umie sprzątać ani gotować... denerwują meei te Brytyjki czasem

Seona - dużo zdrówka dla taty

Ja po pracy, ogarnęłam dom bo wizyta teściów wieczorem, zjadłam zupke i was nadrobiłam a Helcia cały czas spi. Już 2 godziny bo nie spała niani przed południem
Jeszcze mam zamiar upiec ciasto czekoladowe z cukinią w ramach dzisiejszego Dnia Czekolady , pal licho dietę
mszpilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-04, 15:19   #2173
janeczka7891
Zadomowienie
 
Avatar janeczka7891
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 1 298
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. VI

Wiolqn no to tak jak mi się zawsze garberoba marzyła mam nadzieję że może kiedyś mi się to uda zrealizować ) biblioteczka też, wprawdzie nie taka wielka ) bo aż tyle książek nie mam ale taka skromniutka

Jej jak mi się podoba jak ten mój brzdąc chodzi z tym pchaczem, już fajnie idzie sam go bierze, wstaje i maszeruje, tylko nie potrafi skręcać i krzyczy

---------- Dopisano o 16:19 ---------- Poprzedni post napisano o 16:16 ----------

Cytat:
Napisane przez mszpilka Pokaż wiadomość
hihi je tez lubie to oglądać a zwłaszcza zapamiętuje ich dobre rady czy domowe mądrości....
ale wydaje mi sie ze te domy w Polsce to są czyste w porównani z domami w wersji brytyjskiej, tam to armagedon czasem. Jakby bomba wybuchła i najczęściej malutkie dzieci w tym syfie raczkują....
A matka biedna bo nei umie sprzątać ani gotować... denerwują meei te Brytyjki czasem
ja dokładnie tak samo odnoszę wrażenie, że jednak Polki jak narazie takiego syfu z robalami, buehhhh nie pokazywały.
Pamiętam w jednym odcinku brytyjskim jak mieli tak wanne zawalona smieciami że w misce się myli bo nie było czasu posprzatac i tak im wygodniej. Tylko, że to już bardzooo dawno ten odcinek był...
__________________
Świat nie sądzi czynów ludzkich wedle ich dobroci, ale wedle ich piękności; nie wedle tego, czy są sprawiedliwe, ale czy wielkie; nie wedle ich rozsądku, ale wedle ich nadzwyczajności.
janeczka7891 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-04, 15:26   #2174
Oliveira79
Zadomowienie
 
Avatar Oliveira79
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 847
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. VI

hej popołudniowo


Cytat:
Napisane przez Seona Pokaż wiadomość

Ela
ja nie ma nic z małymi elementami wszystko pochowane w zaklejonym pudełku na poddasz. Pati bardzo tego pilnuje i jak tylko coś mniejsze to od razu wszczyna alarm: "to niebezpieczne, wynosimy na poddasze!!" "małe" zabawki to miałam na myśli jakieś zwierzątka takie do rączki, autka, pociągi ze Stacyjkowa itp. Ona to gryzie czasem, ale nie połknie, ani nic z tego nie masz szans odgryźć więc spoko.



---------- Dopisano o 16:26 ---------- Poprzedni post napisano o 16:25 ----------

Cytat:
Napisane przez Aniolina Pokaż wiadomość
moja dzis wyjatkowo wczesnie wstala po 6, ale to dobrze, niech sie przyzwyczaja bo od przyszlego tygodnia tak codzien bedzie ;/ ja za to rano dzis bylam taka spiaca,z e zalozylam 2 soczewki na jedno oko. Nie wiem jak mi sie to udalo, potem zalozylam je na zle oczy(mam rozne wady) dopiero za trzecim podejsciem wyszlo
__________________
"Człowiek rodzi się z zaciśniętymi piąstkami, jakby chciał powiedzieć: cały świat jest mój.
A umiera z otwartymi ramionami, jakby mówił: popatrzcie, niczego ze sobą nie zabieram"

Oliveira79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-04, 15:29   #2175
mszpilka
Rozeznanie
 
Avatar mszpilka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 963
GG do mszpilka
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. VI

buuu mam za mało cukini nie mam jak wyskoczyć i dokupić

Aniolina - zdolniacha z Ciebie
mszpilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-04, 15:34   #2176
Seona
Zakorzenienie
 
Avatar Seona
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 10 537
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. VI

Cytat:
Napisane przez mszpilka Pokaż wiadomość
Jeszcze mam zamiar upiec ciasto czekoladowe z cukinią w ramach dzisiejszego Dnia Czekolady , pal licho dietę
podaj przepis akurat mam cukinii sporo
__________________

Ślub
Pati
Lili
Seona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-04, 15:34   #2177
ela3010
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1 094
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. VI

Wiola mamy te same marzenia
Co prawda garderobę już miałam u teściów no ale...., książki mam i u rodziców i u teściów i część tu gdzie mieszkam, muszę je pościągać w jedno miejsce.
A ślub już miałam wiec hurtowo książek nie dostanę.

Baha super że cię motywuję do czytania, to jeszcze se zapisz Paullinę simons 3 tomy, nie wiem jak pierwszy miał tytuł ale drugi to Aleksander i Tatiana i a 3 cz to ogród letni, nie można przestać czytać, Glam może potwierdzić.

Szłam do pkola 45 minut, a idzie się niecałe 10 tak naprawdę, ale że ja ze wszystkimi gadam to niestety, nawet z dzieciakami rozmawiam bo pamiętają mnie jak w szkole pracowałam, fajnie było..

Małż pojechał na ranczo ze starszym, maluch usnął to ja poszyję
ela3010 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-04, 15:49   #2178
Oliveira79
Zadomowienie
 
Avatar Oliveira79
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 847
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. VI

Cytat:
Napisane przez Bahamadia_25 Pokaż wiadomość


Frencz ?? i jak sie sprawdzają pazurki przy dzieciach ? ja mam ochotę na frencza może pod koniec września sobię zrobię, bo akurat będę mieć urodzinki no i na wesele akurat będzie
ostatnio robię sobie delikatny brokacik w różnych odcieniach (położony na 3/4 płytki)- róż, łosoś, biały/srebrny, obecnie błękitny

nie zdarzyło mi się żebym zadrapała Małą
__________________
"Człowiek rodzi się z zaciśniętymi piąstkami, jakby chciał powiedzieć: cały świat jest mój.
A umiera z otwartymi ramionami, jakby mówił: popatrzcie, niczego ze sobą nie zabieram"

Oliveira79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-04, 16:11   #2179
princessskaa
Wtajemniczenie
 
Avatar princessskaa
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2 683
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. VI

Ogarnęłam domek, ugotowałam pomidorową dla nas na obiad, słoneczko jeszcze grzeje, więc lecimy na drugi spacerek
princessskaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-09-04, 16:32   #2180
zmyslkobiety
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 574
GG do zmyslkobiety
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. VI

my w domku,wreszcie, ale zaraz idziemy wypróbować kuzyna rowerek i na plac zabaw...
laski która zna niemiecki??? pytam w sensie ze moze któraś chciałaby pouczyć taką ciemnotę jak ja
wczasach maturalnych znalam ten jeezyk teraz nic;/
__________________
Czas na marzeń spełnianie, czas na to co najlepsze..

http://www.suwaczki.com/tickers/relguay3w0a6i2sn.png

http://s2.pierwszezabki.pl/046/0462819b0.png?8210
zmyslkobiety jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-04, 16:57   #2181
Bahamadia_25
Zakorzenienie
 
Avatar Bahamadia_25
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 312
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. VI

Cytat:
Napisane przez Oliveira79 Pokaż wiadomość
ostatnio robię sobie delikatny brokacik w różnych odcieniach (położony na 3/4 płytki)- róż, łosoś, biały/srebrny, obecnie błękitny

nie zdarzyło mi się żebym zadrapała Małą

Super

Dziewczyny jakie miałamszczęście byłam na spacerze z Mihałkiem i zaszłam do lumpka i .... kupiłam mu taki jaby panel przykręcany z obu str do wózka z kierownicą, klaksonem normalnie cały kokpit samochodu za 8 zł tylko baterie muszę dokupić bo są za słabe, pare rzeczy kupiłam dla siebie za okazałą cenę również Weszłam też do rozlewni i były podróbki moich perfum DG the one, 10 ml całe 13,50


Michał zjadł owocki na podwieczorek, więc idziemy na kolejny spacerek kupić świeże pieczywko do bigosiku
__________________
Chmury z bitej śmietany i czekoladowe niebo.
Bahamadia_25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-04, 17:19   #2182
nettka_
Zadomowienie
 
Avatar nettka_
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Pomorze
Wiadomości: 1 507
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. VI

hej

My od 8 nie spaliśmy a od 9 już chodziliśmy po sklepach
Kupiłam Paulince sukienkę na ślub

Idę doczytać

---------- Dopisano o 18:19 ---------- Poprzedni post napisano o 18:01 ----------

aaaaa Paulince wyszła lewa dolna dwójka 5 zębolów już mamy
__________________
Paulinka 18.11.2011 : love:



''Dziecko może nauczyć dorosłych trzech rzeczy: cieszyć się bez powodu, być ciągle czymś zajętym i domagać się - ze wszystkich sił - tego, czego pragnie.''
nettka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-04, 17:49   #2183
princessskaa
Wtajemniczenie
 
Avatar princessskaa
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2 683
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. VI

Cytat:
Napisane przez Bahamadia_25 Pokaż wiadomość

Dziewczyny jakie miałamszczęście byłam na spacerze z Mihałkiem i zaszłam do lumpka i .... kupiłam mu taki jaby panel przykręcany z obu str do wózka z kierownicą, klaksonem normalnie cały kokpit samochodu za 8 zł tylko baterie muszę dokupić bo są za słabe, pare rzeczy kupiłam dla siebie za okazałą cenę również Weszłam też do rozlewni i były podróbki moich perfum DG the one, 10 ml całe 13,50
za zakupki

U nas tu w pobliskim lumpku rzadko zabawki są, same maskotki. Ale ciuszki to mają fajne - dzisiaj leginsy takie cieplejsze małej kupiłam, bluzeczke z długim i drugą z krótkim rękawkiem - wszystko 6zł

Mała jeszcze drzemie... Coś dzisiaj dopiero o 18 usnęła, bo rozglądała się na spacerze i arie śpiewała

---------- Dopisano o 18:47 ---------- Poprzedni post napisano o 18:46 ----------

Cytat:
Napisane przez nettka_ Pokaż wiadomość
Kupiłam Paulince sukienkę na ślub


aaaaa Paulince wyszła lewa dolna dwójka 5 zębolów już mamy
Fote fote!

gratki za zębola

---------- Dopisano o 18:49 ---------- Poprzedni post napisano o 18:47 ----------

Wstała uf
princessskaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-04, 17:51   #2184
nettka_
Zadomowienie
 
Avatar nettka_
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Pomorze
Wiadomości: 1 507
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. VI

princ ok wstawię tylko później
__________________
Paulinka 18.11.2011 : love:



''Dziecko może nauczyć dorosłych trzech rzeczy: cieszyć się bez powodu, być ciągle czymś zajętym i domagać się - ze wszystkich sił - tego, czego pragnie.''
nettka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-04, 18:45   #2185
janeczka7891
Zadomowienie
 
Avatar janeczka7891
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 1 298
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. VI

Cytat:
Napisane przez zmyslkobiety Pokaż wiadomość
my w domku,wreszcie, ale zaraz idziemy wypróbować kuzyna rowerek i na plac zabaw...
laski która zna niemiecki??? pytam w sensie ze moze któraś chciałaby pouczyć taką ciemnotę jak ja
wczasach maturalnych znalam ten jeezyk teraz nic;/
no ja bym się też chętnie pouczyła a brakuje mi osoby właśnie, która by mnie w tym jakoś poprowadziła i kontrolowała, bo samemu to wiecie jak to jest.

Baha, Princ no to wam się zakupki udały Ja to się nawet cieszę, że mam daleko do sklepów bo bym ino kasę wydawała )

Nettka brawo za zębola nasz stan zębów 4
__________________
Świat nie sądzi czynów ludzkich wedle ich dobroci, ale wedle ich piękności; nie wedle tego, czy są sprawiedliwe, ale czy wielkie; nie wedle ich rozsądku, ale wedle ich nadzwyczajności.
janeczka7891 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-04, 18:59   #2186
saaraa_lub
Rozeznanie
 
Avatar saaraa_lub
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 784
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. VI

Aniolina zdolniacha z Ciebie,nie ma co.
Ufff H.usnął a nie spał od 13.45 (wtedy była 0,5 h drzemka-obudził go listonosz) i ani hu hu spać nie chciał później iść.
Skacze non stop jak nakręcony ja nie wiem czy ktoś mu vczegoś na pobudzenie w tajemnicy nie daje
Poza tym idą 2 górne dwójki.
Jutro idziemy na bilans, zobaczymy ile klocek waży.
__________________
28.11.2011
saaraa_lub jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-04, 19:33   #2187
mszpilka
Rozeznanie
 
Avatar mszpilka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 963
GG do mszpilka
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. VI

Cytat:
Napisane przez Seona Pokaż wiadomość
podaj przepis akurat mam cukinii sporo
proszę bardzo, wyszło super,tylko najlepiej w keksówce piec

240g maki
60g ciemnego kakao
1 łyżeczka sody
1/2 łyżeczki proszku do pieczenia
180g jasnego cukru brązowego (ja dałam zwykły biały)
1 łyżeczka ekstraktu waniliowego/ cukier waniliowy
1 łyżka kawy rozpuszczalnej
1/2 szklanki oliwy/oleju
3 duże jajka
350 g - ok 2 szklanki startej na tarce cukinii
tabliczka ciemnej czekolady - drobno posiekanej


w jednej misce połączyć suche składniki, w drugiej utrzeć oliwę z cukrem, wanilią, stopniowo dodawać jajka, wszystkie sypkie składniki, na końcu czekoladę i cukinię.
Piec ok 40 - 45 min w 180 stopniach.
mszpilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-04, 19:42   #2188
saaraa_lub
Rozeznanie
 
Avatar saaraa_lub
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 784
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. VI

Oooo jak ja lubię takie przepisy wygląda na łatwe szybkie i przyjemne

Pisałyście o ksiazkach ja polecam Ulisses z Bagdadu Schmitta (i inne jego książki), jak któraś lubi thrillery medyczne to cała seria Robina Cook'a.

Mój dzieć narazie ksiązki traktuje bardziej kulinarnie, wyrywa i niszczy, czekam aż minie

W ciąży czytałam też sagę Millenium i też w sumie mi się podobała.
__________________
28.11.2011

Edytowane przez saaraa_lub
Czas edycji: 2012-09-04 o 19:57
saaraa_lub jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-04, 19:53   #2189
Oliveira79
Zadomowienie
 
Avatar Oliveira79
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 847
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. VI

Cytat:
Napisane przez saaraa_lub Pokaż wiadomość
Oooo jak ja lubię takie przepisy wygląda na łatwe szybkie i przyjemne

Pisałyście o ksiazkach ja polecam Ulisses z Bagdadu Schmitta (i inne jego książki), jak któraś lubi thrillery medyczne to cała seria Robina Cook'a.
uwielbiam go na studiach przeczytałam z 10 jego powieści albo i więcej

dawno już nie przeczytalam żadnej książki
__________________
"Człowiek rodzi się z zaciśniętymi piąstkami, jakby chciał powiedzieć: cały świat jest mój.
A umiera z otwartymi ramionami, jakby mówił: popatrzcie, niczego ze sobą nie zabieram"

Oliveira79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-04, 19:54   #2190
owieczka86
Zadomowienie
 
Avatar owieczka86
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 1 566
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. VI

Fifi śpi,o 20mieszkam mu temperaturę to miał 37,7 więc jest lepiej niż było...mam nadzieję że jutro gorączki nie będzie wcale.

Czy wiecie może jak sprać z ubrania plamy zafarbowane od innego materiału??? Wkurzyłam się bo kupiłam super kieckę w lumpku z czarnego materiału i kremowej koronki i jak ja prałam to ta koronka zafarbowała w niektórych miejscach i są plamy :-( da się to jakoś sprać czy jedynym wyjściem jest namoczyć sukienkę i czekać aż cała koronka zafarbuje??? Doradzacie coś sukienka jest super i szkoda mi jej... Ale jestem durna...
owieczka86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:13.