~~studniówka 2008~~ - Strona 74 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-11-24, 15:19   #2191
Dinulka
Zakorzenienie
 
Avatar Dinulka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 7 143
Dot.: ~~studniówka 2008~~

planuję sobie dorzucić parę kępek ale żeby w miarę naturalnie to wyglądało wcześniej chyba zrobię sobie na próbę jak się to sprawuje, ale nie wiem jaki koszt
Dinulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-24, 16:13   #2192
Fragolka
Rozeznanie
 
Avatar Fragolka
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 757
Dot.: ~~studniówka 2008~~

Cytat:
Napisane przez kasiam_a77 Pokaż wiadomość
DO DsC !!!!!!

Gdzie znalazlas tą sukieneczkę ?
pisałam do w/w wizaznki jakis czas temu, odpowiedziala,ze miala to zdjecie na kompie i nie wie skad
Fragolka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-24, 17:13   #2193
werg7
Zakorzenienie
 
Avatar werg7
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 3 294
GG do werg7
Dot.: ~~studniówka 2008~~

Sukienkę kupiłam dziś w Maximusie za 270zł jak będe miałą czas to zrobie zdjęcie i wam zaprezentuje ogólnie jestem zadowolona ponieważ jestem zbyt szczupła do rozmiaru 36 i każdą którą mierzyłam musiałabym przerabiać a ta tylko wymaga skrucenia muaiłam się pochwalić
werg7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-24, 17:16   #2194
makowa paniennka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 172
Dot.: ~~studniówka 2008~~

Nie wyobrażam sobie sztucznych rzes.
__________________
Studniówka: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=229922

Edytowane przez makowa paniennka
Czas edycji: 2007-12-05 o 16:12
makowa paniennka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-24, 18:15   #2195
maatylka1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 4
Dot.: ~~studniówka 2008~~

Heey dziewczyn!
Mam takie małe pytanko do was Jak myślicie dla niskiej dzieczyny(158 cm) lepsza bedzie kiecka taka do kolanka czy raczej długa az do ziemi bo ja juz nie wiem czy ta długa suknia mnie wydłuży czy wręcz przeciwnie dzieki za pomoc
maatylka1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-24, 18:59   #2196
nika89
BAN stały
 
Avatar nika89
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Ze wschodu
Wiadomości: 4 824
Dot.: ~~studniówka 2008~~

Hej dziewczynki, a ja mam taki problem
Ostatnio mierzylam sukienki w sklepie i jedna z nich najbardziej byla zblizona krojem do tej chabrowej w zalaczniku, ktore zdjecie dodala angellka. Tylko ze miala zwykle proste ramiaczka i bez ozdoby pod biustem. Wygladalam w niej tak sobie - straszne szerokie biodra i dziwacznie u gory... W innych nie lepiej i poprostu jestem na granicy zalamania, bo nie mam pojecia jaki kroj moglby mi pasowac . Chyba raczej nie proste przylegle sukienki...

Chodzi glownie o moja sylwetke. Mam dosc grube ramiona mimo, ze jestem szczupla w talii i mam maly biust. Mam bardzo szerokie biodra i nie zaszczuple uda, wiec w sukienkach wygladam tragikomicznie :/. Nigdy w nich nie chodzilam, choc bardzo chcialam, bo sa bardzo dziewczece... Dlatego prosba do was.
Czy moglybyscie mi w tej sytuacji doradzic jakis kroj sukni? Moze ktoras z was ma podobny problem jak ja...

Myslalam nad tym krojem na drugim zdjeciu, suknia jest przesliczna i wydaje mi sie ze by pasowala, by ukryc niektore mankamenty urody jak sadzicie?
Dekolt V uwydatnilby biust, opieta talia eksponuje szczupla sylwetke, a rozkloszowanie sukni od bioder do kolan ukrylyby dwa problemy naraz: uda i biodra. Ale tylko tak mi sie wydaje, czy dobrze mysle? A moze ktos mnie wyprowadzi z bledu?... Moze polecicie mi jeszcze jakies kroje?
Bardzo bym prosila...

Dziekuje wam za wszystkie wypowiedzi.

EDIT:
Do maatylka1:
Mi wydaje sie, ze dla Ciebie lepsza by byla krotsza sukieneczka, ale za to wyzsze buciki - dodadza lekkosci (tak mi sie wydaje, bo sama potrzebuje rad :P). To jest tylko moje zdanie.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC00110aa.jpg (82,7 KB, 101 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 284bg_suntan.jpg (27,9 KB, 46 załadowań)
nika89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-24, 19:04   #2197
Dinulka
Zakorzenienie
 
Avatar Dinulka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 7 143
Dot.: ~~studniówka 2008~~

Cytat:
Napisane przez maatylka1 Pokaż wiadomość
Heey dziewczyn!
Mam takie małe pytanko do was Jak myślicie dla niskiej dzieczyny(158 cm) lepsza bedzie kiecka taka do kolanka czy raczej długa az do ziemi bo ja juz nie wiem czy ta długa suknia mnie wydłuży czy wręcz przeciwnie dzieki za pomoc
Myślę, że krótsza będzie dla Ciebie korzystniejsza, ale ekspertem nie jestem
Dinulka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-11-24, 19:06   #2198
Dinulka
Zakorzenienie
 
Avatar Dinulka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 7 143
Dot.: ~~studniówka 2008~~

Cytat:
Napisane przez nika89 Pokaż wiadomość
Hej dziewczynki, a ja mam taki problem
Ostatnio mierzylam sukienki w sklepie i jedna z nich najbardziej byla zblizona krojem do tej chabrowej w zalaczniku, ktore zdjecie dodala angellka. Tylko ze miala zwykle proste ramiaczka i bez ozdoby pod biustem. Wygladalam w niej tak sobie - straszne szerokie biodra i dziwacznie u gory... W innych nie lepiej i poprostu jestem na granicy zalamania, bo nie mam pojecia jaki kroj moglby mi pasowac . Chyba raczej nie proste przylegle sukienki...

Chodzi glownie o moja sylwetke. Mam dosc grube ramiona mimo, ze jestem szczupla w talii i mam maly biust. Mam bardzo szerokie biodra i nie zaszczuple uda, wiec w sukienkach wygladam tragikomicznie :/. Nigdy w nich nie chodzilam, choc bardzo chcialam, bo sa bardzo dziewczece... Dlatego prosba do was.
Czy moglybyscie mi w tej sytuacji doradzic jakis kroj sukni? Moze ktoras z was ma podobny problem jak ja...

Myslalam nad tym krojem na drugim zdjeciu, suknia jest przesliczna i wydaje mi sie ze by pasowala, by ukryc niektore mankamenty urody jak sadzicie?
Dekolt V uwydatnilby biust, opieta talia eksponuje szczupla sylwetke, a rozkloszowanie sukni od bioder do kolan ukrylyby dwa problemy naraz: uda i biodra. Ale tylko tak mi sie wydaje, czy dobrze mysle? A moze ktos mnie wyprowadzi z bledu?... Moze polecicie mi jeszcze jakies kroje?
Bardzo bym prosila...

Dziekuje wam za wszystkie wypowiedzi.
Myślę, że pasowałaby Ci Sama myślałam nad takim krojem, chociaż moim problemem jest raczej wystający brzuszek, więc Ty chyba lepiej kombinujesz niż ja
Dinulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-24, 19:17   #2199
makowa paniennka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 172
Dot.: ~~studniówka 2008~~

Najlepiej to wklej swoje zdjęcie, to będzie łatwiej coś poradzić.
__________________
Studniówka: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=229922

Edytowane przez makowa paniennka
Czas edycji: 2007-12-05 o 16:12
makowa paniennka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-24, 20:38   #2200
klaudynka18
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 610
Dot.: ~~studniówka 2008~~

No ja sama obmysliłam sobie projekt sukieneczki-połączyłam kilka wzorów sukieneczek które widziałam w necie. moja suknia będzie do kostek, będzie miała bardzo głęboki dekold na plecach(tak do samego tyłeczka)+na pleckach-srebrzyste ramiączka.Na pupci będzie marszczenie a'la motylek, u dołu będzie się rozszerzała,ale nie za bardzo.Jeśli chodzi o przód, to z przodu będzie na szyję(również srebrzyste tasiemki)na środku biustu będzie marszczona(żeby go powiekszyć hehe)i odcinana pod nim. Sukieneczka będzie z atłasu z domieszką satyny Jeśli chodzi o bucki,to przypadkowo latem kupiłam idelane buciki-są również turkusowe, sandałeczki, zapinane na kostce i z tyłu zapięcie się krzyżuje...Gdyby nie one to też miałabym spory problem z bucikami bo mój TŻ niby jest wyższy ode mnie o 10 cm ale bardzo sie garbi,więc zazwyczaj jest ciutkę wyższy ode mnie...A buciki mają 4,5 cm obcasik,więc tak akurat
klaudynka18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-24, 20:39   #2201
klaudynka18
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 610
Dot.: ~~studniówka 2008~~

Co sądzicie o takiej sukieneczce i sandałkach???
klaudynka18 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-11-24, 21:01   #2202
Dinulka
Zakorzenienie
 
Avatar Dinulka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 7 143
Dot.: ~~studniówka 2008~~

trochę ciężko mi ją sobie wyobrazić, chociaż opisałaś bardzo obrazowo ale może przez to, że już śpiąca jestem Osobiście szukam czegoś nie odsłaniającego tak mocno plecków ale jeśli takie Ci się podobają, to projekt jak najbardziej interesujący
Dinulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-24, 21:05   #2203
kinga(kinia)
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 120
Dot.: ~~studniówka 2008~~

nika89 wydaje mi sie ze idziesz w dobrym kierunku.
Przy szerokich ramionach sprawdza sie dluzsze rakawy. Widomo w sukience studniowkowej takich sie nie znajdzie, a wiec zainwestuj w np bolerko. Przy wyborze kreacji unikaj cienkich ramiaczek oraz tych w ksztacie lodki (gdyz te ostatnie poszerzaja ramiona). Uwaga, dekold w ksztacie litery V podobno optycznie zmniejsza biust!
Skoro nie przepadasz za swoimi udami to najlepszym rozwiazaniem bedzie sukienka 3/4 (taka ktora zaslania kolana), albo poprostu dluga. Aby ukryc masywne biodra sukienka powinna sie rozszerzac ku dolowi. Natomiast linia dolu kreacji powinna tworzyc lekki trapez.
No i najwazniejsze! Buty na wysokich obcasach np szpliki w ktorych zawsze wyglada sie korzytnie gdyz wydluzaja i wyszczuplaja sylwetke!
Zalaczam propozycje:
-wydaje mi sie ze najlepszym dla Ciebie rozwiazaniem bedzie sukienke nr 2 (ta czerwona). Ladnie ulozona przy tali, a dalej sie rozszerzajaca. Ozdoba przy biuscie zwroci na niego uwage, a wlasciwie na gorna czesc ciala (w Twoim przypadku najszczuplejsza - talie), a odwroci od szerszej dolnej czesci ciala (np biodra). Dodatkowym atutem tej kreacji jest to marszczenie na biuscie, ktore opytczniego go powieksza.
-zalaczam tez pare stylizacji Americi Ferrery, ktora mimo kobiecych ksztaltow (biust, biodra, uda) wg mnie zawsze wyglda zjawiskowo.

Mam nadzieje, ze cos pomoglam
aha jeszcze jedno. Mysle, ze warto dodac zdj sylwetki. Latwiej bedzie cos doradzic, a poza tym moze tych ramion czy bioder az tak szerokich jak Ci sie wydaje nie masz i ktos obiektywny widzi Twoje cialo inaczej
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg b18.jpg (52,1 KB, 56 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg c20.jpg (94,6 KB, 106 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg c23.jpg (59,3 KB, 48 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg f2.jpg (18,8 KB, 58 załadowań)
Rodzaj pliku: gif suknie.gif (112,3 KB, 74 załadowań)

Edytowane przez kinga(kinia)
Czas edycji: 2007-11-24 o 22:06
kinga(kinia) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-24, 21:13   #2204
klaudynka18
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 610
Dot.: ~~studniówka 2008~~

Dziewczynki a co sądzicie o biustonoszach typu unbra(czyli takich silikonowych ,,miseczkach", które nakleja się na biust)???Moja sukieneczka wymaga czegoś w tym rodzaju gdyż plecki są tak głęboko wycięte, że odpada jakikolwiek staniczek a silikonowy pasek z tyłu nie wygląda ładnie:/ Mówią,że ubnra powiększają biust(byłoby super ) Dodatkowo interesujące jest to że pośrodku te silikonowe miseczki spina taki paseczek jak ramiączko od zwykłego biustonosza i można to regulowac(czyli zmieniać rozstawienie między piersiami hihi) Czy któras z was wypróbowała to cudo? Jakie są wasze spostrzeżenia???
klaudynka18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-24, 21:32   #2205
lele
Zakorzenienie
 
Avatar lele
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 13 145
Dot.: ~~studniówka 2008~~

Cytat:
Napisane przez klaudynka18 Pokaż wiadomość
Dziewczynki a co sądzicie o biustonoszach typu unbra(czyli takich silikonowych ,,miseczkach", które nakleja się na biust)???Moja sukieneczka wymaga czegoś w tym rodzaju gdyż plecki są tak głęboko wycięte, że odpada jakikolwiek staniczek a silikonowy pasek z tyłu nie wygląda ładnie:/ Mówią,że ubnra powiększają biust(byłoby super ) Dodatkowo interesujące jest to że pośrodku te silikonowe miseczki spina taki paseczek jak ramiączko od zwykłego biustonosza i można to regulowac(czyli zmieniać rozstawienie między piersiami hihi) Czy któras z was wypróbowała to cudo? Jakie są wasze spostrzeżenia???
nie powieksza.. trzeba sie przyzywczaic i rowno go przyczepiac, ale jets godny zaufania- nie spadnie:P
Angellka- chabrowa, ale tak mala czarna tez jest ladna.. jestes dosc drobna i wniej bardezi ladnie wygladasz, a w tej niebieskiej bedziesz musiala cos z gora zrobic, bo ten staniczek to tak troche za nisko..
lele jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-24, 21:42   #2206
kinga(kinia)
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 120
Dot.: ~~studniówka 2008~~

Cytat:
Napisane przez klaudynka18 Pokaż wiadomość
Jakie są wasze spostrzeżenia???
Twoj pomsyl na sukienke (o ile dobrze zrozumialam) to cos w podobie tego co wkeila angellka (czarna sukienka)? No rzeczywiscie do takiej kreacji trzeba cos wymyslic z sprawa biustonosza. Najlepszym rozwiazaniem wydaja sie tez silikonowe biustonosze. Osobiscie nie ufalabym czemus takiemu. Non stop na imprezie patrzylabym jak to wyglada. Czy nie spada, odkleja sie czy przesowa(gdyz ja taka histryczka jestem). Pewnie dlatego nie planuje sobie sukienki z odkrytymi plecami ale jesli juz to na Twoim miejscu kupilabym sobie cos takiego wczesniej i wyprobowalabym (np nosila caly dzien) i zobaczyla jak sie w takim czyms czuje. Pamietaj, ze na studniowce nie bedziesz robic za zywa dekoracje, ale bedziesz sie ruszac, tanczyc i zapewne lekko sie spocisz, a wiec wyprobuj wszesniej, aby nie bylo jakis niespdzianek!

Cytat:
Napisane przez lele Pokaż wiadomość
jestes dosc drobna i wniej bardezi ladnie wygladasz
ja tez jestem dosc drobna osobka i wlasnie mam dylmat z sukienka. Zawsze chcialam wlasnie taka 3/4, ale po paru przymiarkach mam wrazenie ze wygldam w czyms takim jak 14latka, jak dzieciok. Z drugiej strony czy w dlugiej nie bede wygladala za smiesznie? Od zawsze mala dziewczynka w dlugiej sukni do ziemi? Hmm? Pomozcie, gydz jutro kolejna wyprawa po sukienke!
kinga(kinia) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-24, 21:48   #2207
lele
Zakorzenienie
 
Avatar lele
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 13 145
Dot.: ~~studniówka 2008~~

Kinga- masz 18-lat i to dobrze, ze wygladasz mlodo.. za kilka lat bedziesz sie z tego tylko cieszyc.. wydaje mi sie, z epostarzyc sie jest altwo, odmlodzic trudniej, wiec wykorzystalabym ten atut.. a skoro jestes droban mozesz sobie rpzykladowo kupic sukieneczke krotka taka drapowana od bioder do kolanka.. moja koleznaka upatrzyla sobie taka fioletowa.. na manekinie piekna, no ale kolezanka nie jest fligranowa i wygladala brzydko choc sukienka CUDO.. wiec wykorzystaj swoj atut..
lele jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-24, 21:53   #2208
klaudynka18
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 610
Dot.: ~~studniówka 2008~~

No moja sukieneczka troszkę inna będzie a w zasadzie zupełnie inna tzn.będzie miała głębiej wycięty ten dekolt na plecach i bardziej w szpic+to marszczenie na tyleczku... Kurcze no to mam problem z tym staniczkiem:/ Chciałabym aby powiększał...ehhh
klaudynka18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-24, 21:55   #2209
kinga(kinia)
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 120
Dot.: ~~studniówka 2008~~

lele wiem wiem ze kiedys sie bede z tego cieszyc (oby), no ale na dzien dzisiejszy nie jest mi to na reke. To jak sadzisz dluga czy 3/4?
Z tych wysztskich krotszych w ktore przymierzlam tylko w jednej wygladalam tak w miare, w miare. Natomiast w dlugich nabieram troche ciala. No i mam dylemat. Czy byc dziewczynka jak na codzien i przyjsc w 3/4 czy odperdolic sie w dluga i nikt mnie nie pozna ?
kinga(kinia) jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-11-24, 22:04   #2210
sylwiaa18
Rozeznanie
 
Avatar sylwiaa18
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 518
Dot.: ~~studniówka 2008~~

klaudynka 18 to moze wszyj jakis stanik pod sukienke, tzn same miseczki podobno da sie kupic takie cos , od razu ci poiwekszy biust i nie bedzie problemu z tym ze zapiecie czy ramiaczka wystaja.
sylwiaa18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-24, 22:07   #2211
-Finezja-
Rozeznanie
 
Avatar -Finezja-
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 931
Dot.: ~~studniówka 2008~~

Cytat:
Napisane przez maatylka1 Pokaż wiadomość
Heey dziewczyn!
Mam takie małe pytanko do was Jak myślicie dla niskiej dzieczyny(158 cm) lepsza bedzie kiecka taka do kolanka czy raczej długa az do ziemi bo ja juz nie wiem czy ta długa suknia mnie wydłuży czy wręcz przeciwnie dzieki za pomoc
Dopasowana sukienka do lub lekko za kolano. Do tego szpilki.
__________________


Jestem szczęśliwa. Mam kilka rzeczy które nadają życiu sens

-Finezja- jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-24, 22:10   #2212
aluniaaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar aluniaaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 18 294
Dot.: ~~studniówka 2008~~

jejku dziewczyny tyle rad piszecie, kupujecie sukienki, a ja w lesie dowiedzialam sie dzisiaj od fryzjerki, ze naajlepiej kupic sukienke na poczatku stycznia bo niskie ceny sa... nie wiem co robic jak ktoregos dnia bylamz tata ogladac sukienki i jedna przymierzalam to wygladalam okropnie a jeszcze ekspedientka mi wciskala kit, ze slicznie... no tak, jesli za slicznosc uznac odstajace biodra chyba wpadlam w rozpacz... nie kupie sukienki na siebie
__________________
Razem 14.08.2004
Zaręczeni 14.01.2011

Małżeństwo 06.09.2014
aluniaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-24, 22:31   #2213
-Finezja-
Rozeznanie
 
Avatar -Finezja-
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 931
Dot.: ~~studniówka 2008~~

Kitek nie martw się. Ja mimo że mam rozmiar 34 i nie mam szerokich bioder (jaka skromność ) to w niektórych sukienkach wyglądałam jak kaszalot. To zależy od kroju, materiału, ozdób (marszczeń, gnieceń)..
Anulaaaaa nie załamuj się, tylko szukaj do skutku. Na pewno jest jakaś kreacja w której będziesz czuła się i wygladała bosko.

Głowka do góry!
__________________


Jestem szczęśliwa. Mam kilka rzeczy które nadają życiu sens

-Finezja- jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-24, 23:56   #2214
angellka
Zadomowienie
 
Avatar angellka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1 143
GG do angellka
Dot.: ~~studniówka 2008~~

Cytat:
Napisane przez lele Pokaż wiadomość
Angellka- chabrowa, ale tak mala czarna tez jest ladna.. jestes dosc drobna i wniej bardezi ladnie wygladasz, a w tej niebieskiej bedziesz musiala cos z gora zrobic, bo ten staniczek to tak troche za nisko..
Krótkie mi się tez podobają. Poneaż uwazma że są bardziej dziewczęce no i pokazuja nogi które nieskromnie uwazma za mój atut . Drobna to zawsze kojazylo mi się z takim filigranowymi niżzsymi dziekwczynami. Ja mam 177 cm wzrostu ale przytym nosze rozmiar 34/36 i jak przymirzalam niektóre długie sukineki to okazywalo się że są z krótkie. Wieć nastwpny plus na korzyśc krótkiej że tam nie ma tagiego problemu. TYlko że ja chce długą poniewaz mam już 3 krótkie w szafie i teraz chciałaby jakąś od miane. Co do stanika to tez zdjęcia byly robione na szybko wiec bisutonosz to kwestia odpowiedniego dopasowania.

Pytalyści o biustonosz slikonowy ja mam taki byłam w nim na weselu trzyam się doberze z tym nie ma problemu. Tylko pojawia sie problem jak sie ma sukienke bez ramiaczek to na się bedzie z suwać. Ja juz to przerobilam na weselu.

Jeżlei szyjecie sukienke to krawcowa wam może wszyć miski w sukienke i nie amam problemu do tego zalożyc sylikonowy i biust sie troche powiększy.
angellka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-25, 08:47   #2215
qwerty1290
Raczkowanie
 
Avatar qwerty1290
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 232
Dot.: ~~studniówka 2008~~

Sądzę że dla niższych osób lepszym rozwiązaniem są krótsze sukienki.Długie skracają sylwetkę.Osobiście obawiałam się że jako jedna z niewielu przyjdę na studniowke w krotszej sukience ale moje obawy byly plonne.okazalo sie ze wiekszosc kolezanek planuje kupno sukienek krotkicjh bo sa wygodniejsze i mozna je jeszcze kiedys zalozyc.
qwerty1290 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-25, 09:08   #2216
DsC
Zakorzenienie
 
Avatar DsC
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 8 294
Dot.: ~~studniówka 2008~~

ja mam sukieneczke już zamówioną będzie śliczna!!
jak ją już dostanę w swoje łapki, czyli po świętach to wrzuce na forum
a wyjdzie mnie około 250zł...materiał i dodatki w stylu dżetów lub cekinów
__________________
" To Twoje lęki - Ty je stworzyłaś, a to co stworzyłaś - możesz zniszczyć" ...
DsC jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-25, 10:50   #2217
wengaya
Raczkowanie
 
Avatar wengaya
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 102
Dot.: ~~studniówka 2008~~

hmm... a co myślicie o tych sukienkach. Chyba będę mieć coś takiego jak ta druga tylko w innym kolorze Może być? czy może poszukać czegoś jeszcze?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg s1.jpg (31,6 KB, 46 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg s2.jpg (17,0 KB, 82 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg s3.jpg (13,9 KB, 30 załadowań)
__________________
Trzeba być szybkim jak nadchodząca chwila
wengaya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-25, 11:04   #2218
LaIslaBonita
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 33
Dot.: ~~studniówka 2008~~

ja tez bede mieć z przodu krotka i z tylu dluga tlyko ze moajz przodu bedzie mini mini bardzo podobaja mi sie takie kroje a druga jest bardzo ladna
LaIslaBonita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-25, 11:28   #2219
n89
Raczkowanie
 
Avatar n89
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 146
Dot.: ~~studniówka 2008~~

Ja właśnie wczoraj wybrałam się do kilku sklepów w celu znalezienia studniówkowej kreacji Przymierzałam wiele sukienek, ale niestety do mojej figury(jestem bardzo szczupła) i niskiego wzrostu trudno coś dopasować.
Eh, i w końcu znalazłam sukienkę dla siebie- niestety nie mogę dać na razie zdjęcia. Jest w kolorze kremowym w czarnymi elementami, składa się z falban, a długość to tak do kolan Nie piszę nawet ile kosztuje, bo sama chyba nigdy tego nie przeboleję, ale w końcu studniówka jest tylko raz w życiu.
Teraz został mi "tylko" zakup butów, torebki z zamówienie fryzjera
__________________
[ori_pyc]168616[/ori_pyc]

***

n89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-25, 11:42   #2220
shewa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 5 978
Dot.: ~~studniówka 2008~~

Witam was Widze ze przygotowania pelna para Moge sie przylaczyc?? Bo wlasnie sie dowiedzialam ze ide z TŻ na studniowke. I tu pojawia sie wielki problem bo ja zupelnie nic nie wiem. Jak sie ubrac co dobrac do tego, pomozecie ??
Chcialam czerwona sukienke bo podobno ładnie mi w czerwonym, myslałam o tej: http://www.allegro.pl/item266689026_...oru_roz34.html
mogłaby być??
Do czerwonej sukienki koniecznie czerwone buty?? czy moga byc w innym kolorze?? Bo ja nie wiem
Dodatki mysle ze srebrne jesli do tej sukienki, jakas bizuteria.
Nie chcialabym długiej sukienki bo nie wygladalabym chyba korzystnie. Jestem niska i drobna, no i bardzo mały biust, na to tez musze patrzec
Z makijazem to wogole nie mam pojecia bo nie wiem co pasuje do moich oczu. Czytalam troche i probowalam ale jak sie pomaluje takimi kolorami to wogole mi to nie pasuje
Wiem ze zasypałam was pytaniami, przejrzalam pobierznie watek ale nie dalam rady całego. Widzialam niektore sukienki i juz widze ze bedziecie slicznie wygladac
Pozdrawiam
shewa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:32.