Wszystkie kochamy Kreweta - czyli "Kobieto - jak żyć? Dzieła zebrane. - Strona 74 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Pokaż wyniki sondy: Czy kochasz Kreweta?
Tak! 13 15,48%
Tak, bezgranicznie. 37 44,05%
Nie. 34 40,48%
Głosujący: 84. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-01-23, 20:15   #2191
stewardesa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: ostatni bastion obiektywizmu
Wiadomości: 9 515
Dot.: Wszystkie kochamy Kreweta - czyli "Kobieto - jak żyć? Dzieła zebrane.

Cytat:
Napisane przez adeedra Pokaż wiadomość
A Ty aby na pewno przepracowałaś to nie uzależnianie własnego obrazu od tego, w jaki sposób jesteś postrzegana przez otoczenie? Bo zdrowe to to nie jest, żeby sobie albo komuś wmawiać, że krótkie włosy są niekobiece, że nie mogą się malować tak, jak mają ochotę, cera zawsze musi być idealna, a główny celem i obowiązkiem kobiety jest trafianie w "gusta i standardy" faceta. Co to w ogóle kuśfa jest?

Jak ktoś sobie taki terror narzuca, to zasługuje na to, żeby w nim żyć. Bez jęczenia. Depilacja to też nie obowiązek. Nikt nie broni sobie znaleźć miłośnika nóżek i bikini jak u sarenki.
Z włosami to przesada, ale celem żadnej kobiety robiącej makijaż nie jest efekt tapety nawet, jeśli subiektywnie tak wygląda. A to jest najtrudniejsze. I tak, makijaż jest trudny do nauczenia i taki pełny jest skomplikowany. Z połowa dziewczyn nie umie w eyeliner. Jak krewet chce dalej kręcić bekę, to niech przyśle zdjęcie z idealną kreską. Mission Impossible.

Oczywiście, że nie obowiązek. Ale jakoś w życiu nie widziałam niewydepilowanej laski. Tylko przedramiona widuję owłosione. A Kahoko zapomniała jeszcze brzucha dodać.
Cytat:
Napisane przez krewet Pokaż wiadomość
jedyna słuszna xD przeciętna kobieta ZAWSZE będzie bardziej atrakcyjna dla mężczyzn niż przeciętny facet dla kobiet.
Dla Ciebie.
Cytat:
Napisane przez krewet Pokaż wiadomość
jak żyję spotkałem jedną laskę, która bez kitu nie miała piersi
No to albo musisz się przyznać, że tych lasek było multum i anulujemy całe dotychczasowe biadolenie i już nigdy się nie kryjesz, że jesteś Enrique albo musisz przyznać, że nie jest takich lasek mało. Codziennie sobie czymś wypychają stanik z rana albo zakładają 2 pushupy i muszą głowić, jak to założyć, żeby nic nie wypadło i wyglądało naturalnie. Smutne to jest, bo nie jest żadną anomalią, a jakby chciały wyskoczyć bez stanika, to by je wytykano palcami.
Cytat:
Napisane przez krewet Pokaż wiadomość
no na pewno to jest powód xD
Tak. To może być powód. A mało to facetów, którzy uprzedzają, że jak zobaczą włosy, to się porzygają?
Cytat:
Napisane przez krewet Pokaż wiadomość
w przypadku kobiet dążenie do ideału jest dużo łatwiejsze
Jest dużo trudniejsze. Muszą robić to samo, co faceci + w uj rzeczy.
Cytat:
Napisane przez krewet Pokaż wiadomość
na pewno rzadziej niż faceci
Lol, niby dlaczego? Nawet częściej, bo zazwyczaj nie zależy im na zbudowaniu masy.

Edytowane przez stewardesa
Czas edycji: 2016-01-23 o 20:16
stewardesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-23, 20:16   #2192
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: Wszystkie kochamy Kreweta - czyli "Kobieto - jak żyć? Dzieła zebrane.

Przypomniało mi się jak kiedyś jadąc skonsumować randkę, w panice szukałam pretekstu żeby zajechać na stację benzynową i cichaczem zakupić maszynkę do golenia Ach, co to były za czasy
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-23, 20:19   #2193
kahoko hino
Zakorzenienie
 
Avatar kahoko hino
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 8 060
Dot.: Wszystkie kochamy Kreweta - czyli "Kobieto - jak żyć? Dzieła zebrane.

adeedra, ja rano wyglądam gdzieś pomiędzy tym:


a tym:


ale że do pracy jadę ok. 30 minut, to akurat mam czas na makijaż, włosy i takie tam czasem nawet paznokcie robię, choć autobusy tu są cięższe, niż pociągi, które w tym kraju-raju jadą jak po maśle i nic nie trzęsie

Cytat:
Napisane przez adeedra Pokaż wiadomość
Co Ty sobie myślisz?! Na pewno macał i dlatego wie.
macanko to mało. musi być macanko w świetle dziennym, nago. inaczej łatwo się dać omamić.

Cytat:
Napisane przez krewet Pokaż wiadomość
w przypadku kobiet dążenie do ideału jest dużo łatwiejsze
czym jest łatwiejsze?

Cytat:
Napisane przez krewet
powód był zdecydowanie inny
zwłaszcza, gdy następnego dnia była z nim umówiona świeżo po depilacji i r*chali się jak króliki

Cytat:
Napisane przez krewet
na pewno rzadziej niż faceci
statystyki? z moich odczuć w PL to częściej kobiety uprawiają jakąś aktywność fizyczną. tu akurat faktycznie to faceci są bardziej zadbani, a laski wyglądają jak młode mastodonty, ale to się nazywa różnice kulturowe a my mówimy jednak o kraju słowiańskim.

Cytat:
Napisane przez elvegirl Pokaż wiadomość
Krewet się o oryginalnych zdjęciach nie wypowiadał
Madonna jest jedną z niewielu osób, u których diastema mnie nie razi, wręcz bym powiedziała, że jej nie zauważam. A na widok takiej Georgii May Jagger mam odruch wymiotny
Zdecydowanie przyjemniej mi się patrzy na Jennifer, mojemu lubemu też. Może fenomen leży w symetryczności twarzy?
diastema zawsze mnie razi. no nie jestem w stanie tego zmienić

Madonnę lubię tylko w Frozen. z wyglądu - meh/okejka. piosenka -

Jenn jest dla mnie pyzą z wąskimi oczami. tak samo nigdy mnie nie pociągała Emma Watson, a jej gra aktorska zwykle jest tak zua, że daje mi raka
kahoko hino jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-23, 20:21   #2194
201607040950
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 7 272
Dot.: Wszystkie kochamy Kreweta - czyli "Kobieto - jak żyć? Dzieła zebrane.

Z prawdziwym Enrique to się żadna nie zastanawia, czy ma tajgę busz, puszczę amazońską, czy okres.
201607040950 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-23, 20:24   #2195
kahoko hino
Zakorzenienie
 
Avatar kahoko hino
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 8 060
Dot.: Wszystkie kochamy Kreweta - czyli "Kobieto - jak żyć? Dzieła zebrane.

Cytat:
Napisane przez stewardesa Pokaż wiadomość
Z włosami to przesada, ale celem żadnej kobiety robiącej makijaż nie jest efekt tapety nawet, jeśli subiektywnie tak wygląda. A to jest najtrudniejsze. I tak, makijaż jest trudny do nauczenia i taki pełny jest skomplikowany. Z połowa dziewczyn nie umie w eyeliner. Jak krewet chce dalej kręcić bekę, to niech przyśle zdjęcie z idealną kreską. Mission Impossible.

Oczywiście, że nie obowiązek. Ale jakoś w życiu nie widziałam niewydepilowanej laski. Tylko przedramiona widuję owłosione. A Kahoko zapomniała jeszcze brzucha dodać.Dla Ciebie.No to albo musisz się przyznać, że tych lasek było multum i anulujemy całe dotychczasowe biadolenie i już nigdy się nie kryjesz, że jesteś Enrique albo musisz przyznać, że nie jest takich lasek mało. Codziennie sobie czymś wypychają stanik z rana albo zakładają 2 pushupy i muszą głowić, jak to założyć, żeby nic nie wypadło i wyglądało naturalnie. Smutne to jest, bo nie jest żadną anomalią, a jakby chciały wyskoczyć bez stanika, to by je wytykano palcami.Tak. To może być powód. A mało to facetów, którzy uprzedzają, że jak zobaczą włosy, to się porzygają?Jest dużo trudniejsze. Muszą robić to samo, co faceci + w uj rzeczy.Lol, niby dlaczego? Nawet częściej, bo zazwyczaj nie zależy im na zbudowaniu masy.
bardzo, bardzo tak. smutne, ale prawdziwe.

ja widuję w Londynie laski zadbane z nieogolonymi włosami pod pachami czy na nogach. bardzo ciekawy widok, młoda, śliczna kobieta i długaśne czarne włosy na łydkach albo ostatnio widziałam taką z pięknie kręconymi, rudymi włosami na nogach - osobliwość. przyzwyczajam się

Cytat:
Napisane przez elvegirl Pokaż wiadomość
Przypomniało mi się jak kiedyś jadąc skonsumować randkę, w panice szukałam pretekstu żeby zajechać na stację benzynową i cichaczem zakupić maszynkę do golenia Ach, co to były za czasy
jak Robin na How I Met Your Mother, która żeby nie iść z facetem do łóżka już na pierwszej randce nie goliła nóg, a potem przekupywala kelnerkę, żeby jej maszynkę przyniosła
kahoko hino jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-23, 20:24   #2196
stewardesa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: ostatni bastion obiektywizmu
Wiadomości: 9 515
Dot.: Wszystkie kochamy Kreweta - czyli "Kobieto - jak żyć? Dzieła zebrane.

Co Wy macie z tą diastemą? Rozumiem, że może się nie podobać, ale co ma wspólnego z obrzydliwością
stewardesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-23, 20:26   #2197
kahoko hino
Zakorzenienie
 
Avatar kahoko hino
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 8 060
Dot.: Wszystkie kochamy Kreweta - czyli "Kobieto - jak żyć? Dzieła zebrane.

Cytat:
Napisane przez adeedra Pokaż wiadomość
Z prawdziwym Enrique to się żadna nie zastanawia, czy ma tajgę busz, puszczę amazońską, czy okres.
z prawdziwym Enrique to tym bardziej, bo jak bolec kiepski z twarzy i ma tylko wypełnić, to co Cię to rusza, a jak śliczniuchny, to by się go chciało mieć na codzień przy sobie i nie można spłoszyć.

---------- Dopisano o 20:26 ---------- Poprzedni post napisano o 20:25 ----------

Cytat:
Napisane przez stewardesa Pokaż wiadomość
Co Wy macie z tą diastemą? Rozumiem, że może się nie podobać, ale co ma wspólnego z obrzydliwością
to ja. serio mnie to odtrąca, kojarzy mi się z zębami żula.
kahoko hino jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-01-23, 20:32   #2198
201607040950
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 7 272
Dot.: Wszystkie kochamy Kreweta - czyli "Kobieto - jak żyć? Dzieła zebrane.

Cytat:
Napisane przez stewardesa Pokaż wiadomość
Co Wy macie z tą diastemą? Rozumiem, że może się nie podobać, ale co ma wspólnego z obrzydliwością
Kahoko czuje silną potrzebę powtórzenia 30 razy, że by się porzygała na mój widok .
201607040950 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-23, 20:34   #2199
stewardesa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: ostatni bastion obiektywizmu
Wiadomości: 9 515
Dot.: Wszystkie kochamy Kreweta - czyli "Kobieto - jak żyć? Dzieła zebrane.

Cytat:
Napisane przez adeedra Pokaż wiadomość
Kahoko czuje silną potrzebę powtórzenia 30 razy, że by się porzygała na mój widok .
Też mi się tak zdaje, bo nie wierzę, że akurat te posty przegapiła.
stewardesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-23, 20:35   #2200
loczek88
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 2 716
Dot.: Wszystkie kochamy Kreweta - czyli "Kobieto - jak żyć? Dzieła zebrane.

Cytat:
Napisane przez elvegirl Pokaż wiadomość
Zdecydowanie przyjemniej mi się patrzy na Jennifer, mojemu lubemu też. Może fenomen leży w symetryczności twarzy?
A mi się wydaje że cały Bum polega na tym, że znaleźli atrakcyjną aktorkę, nie tylko śliczną buzie. I w ramach wreszcie czegoś innego, nowego, nagle jest wielkie Wow.

Ja jestem zakochana w Liszce: http://vignette3.wikia.nocookie.net/...path-prefix=de
Ale ja kocham rudych i rude zawsze i wszędzie.

Cytat:
Napisane przez stewardesa Pokaż wiadomość
Co Wy macie z tą diastemą? Rozumiem, że może się nie podobać, ale co ma wspólnego z obrzydliwością
Cóż, to się nazywa popłoch - one nie mają, a widzą że krewet na to leci.
loczek88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-23, 20:36   #2201
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: Wszystkie kochamy Kreweta - czyli "Kobieto - jak żyć? Dzieła zebrane.

Cytat:
Napisane przez kahoko hino Pokaż wiadomość
jak Robin na How I Met Your Mother, która żeby nie iść z facetem do łóżka już na pierwszej randce nie goliła nóg, a potem przekupywala kelnerkę, żeby jej maszynkę przyniosła
Coś w tym stylu

Cytat:
Napisane przez stewardesa Pokaż wiadomość
Co Wy macie z tą diastemą? Rozumiem, że może się nie podobać, ale co ma wspólnego z obrzydliwością
Nie wiem. Chyba w pewnym momencie poczułam przesyt, jak się zrobiła dzika moda na modelki z diastemą, na lansowanie diastemy jako symbolu seksapilu. A ja jak myślę "diastema", to widzę Karolaka. Który cóż, szału w majtkach mi nie robi
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-01-23, 20:44   #2202
kahoko hino
Zakorzenienie
 
Avatar kahoko hino
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 8 060
Dot.: Wszystkie kochamy Kreweta - czyli "Kobieto - jak żyć? Dzieła zebrane.

Cytat:
Napisane przez adeedra Pokaż wiadomość
Kahoko czuje silną potrzebę powtórzenia 30 razy, że by się porzygała na mój widok .
załóż aparat i jestem cała Twoja

Cytat:
Napisane przez stewardesa Pokaż wiadomość
Też mi się tak zdaje, bo nie wierzę, że akurat te posty przegapiła.
nie, moja odraza do diastemy jest silniejsza, niż uwielbienie adeedry. na szczęście jedność zbiornicza przebija wszystko

Cytat:
Napisane przez elvegirl Pokaż wiadomość
Nie wiem. Chyba w pewnym momencie poczułam przesyt, jak się zrobiła dzika moda na modelki z diastemą, na lansowanie diastemy jako symbolu seksapilu. A ja jak myślę "diastema", to widzę Karolaka. Który cóż, szału w majtkach mi nie robi
dla mnie to jest niechlujne takie. ja wiem, że to jest czysto subiektywne odczucie, ale takie zęby kojarzą mi się z zaniedbaniem
kahoko hino jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-23, 20:48   #2203
stewardesa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: ostatni bastion obiektywizmu
Wiadomości: 9 515
Dot.: Wszystkie kochamy Kreweta - czyli "Kobieto - jak żyć? Dzieła zebrane.

Cytat:
Napisane przez kahoko hino Pokaż wiadomość
załóż aparat i jestem cała Twoja
Na uj ma zakladać, jak JEJ to najwyraźniej odpowiada
stewardesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-23, 20:53   #2204
kahoko hino
Zakorzenienie
 
Avatar kahoko hino
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 8 060
Dot.: Wszystkie kochamy Kreweta - czyli "Kobieto - jak żyć? Dzieła zebrane.

Cytat:
Napisane przez stewardesa Pokaż wiadomość
Na uj ma zakladać, jak JEJ to najwyraźniej odpowiada
stewardesa, przecież ja nie piszę o tym aparacie na serio. mnie diastema nie pasi, ale jej pasi - i niech ją ma. jakbym ją spotkała osobiście, to pewnie sporo by trzeba było, żeby mi coś drgnęło, bo diastema, ale przecież ani ja u adeedry, ani ona u mnie nie musi powodować bezgranicznej chuci.
kahoko hino jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-23, 20:56   #2205
201607040950
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 7 272
Dot.: Wszystkie kochamy Kreweta - czyli "Kobieto - jak żyć? Dzieła zebrane.

Cytat:
Napisane przez stewardesa Pokaż wiadomość
Z włosami to przesada, ale celem żadnej kobiety robiącej makijaż nie jest efekt tapety nawet, jeśli subiektywnie tak wygląda. A to jest najtrudniejsze. I tak, makijaż jest trudny do nauczenia i taki pełny jest skomplikowany. Z połowa dziewczyn nie umie w eyeliner. Jak krewet chce dalej kręcić bekę, to niech przyśle zdjęcie z idealną kreską. Mission Impossible.
A od kiedy to on ma takie wyśrubowane normy, żeby mu idealne kreski były potrzebne? Byle plamy starcze przypudrowała i jazzda na imprezę
Cytat:
Napisane przez stewardesa Pokaż wiadomość
Ale jakoś w życiu nie widziałam niewydepilowanej laski. Tylko przedramiona widuję owłosione.
Mieszkasz w Rijadzie czy co?
Cytat:
Napisane przez stewardesa Pokaż wiadomość
a jakby chciały wyskoczyć bez stanika, to by je wytykano palcami.
A jak sobie zoperują, to są tępymi plastikami
Piękno prostoty w rozumowaniu.
Cytat:
Napisane przez kahoko hino Pokaż wiadomość
załóż aparat i jestem cała Twoja
Nie zamierzam.
Cytat:
Napisane przez kahoko hino Pokaż wiadomość
dla mnie to jest niechlujne takie. ja wiem, że to jest czysto subiektywne odczucie, ale takie zęby kojarzą mi się z zaniedbaniem
jak nie będziesz myć dwa razy dziennie po 15 minut, to Ci się rozstąpią jak Morze Czerwone.

---------- Dopisano o 21:56 ---------- Poprzedni post napisano o 21:53 ----------

Cytat:
Napisane przez kahoko hino Pokaż wiadomość
ale przecież ani ja u adeedry, ani ona u mnie nie musi powodować bezgranicznej chuci.
To zdanie brzmi, jakby ktokolwiek u kogokolwiek musiał chucie budzić.
201607040950 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-23, 20:58   #2206
krewet
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 3 712
Dot.: Wszystkie kochamy Kreweta - czyli "Kobieto - jak żyć? Dzieła zebrane.

Cytat:
Krewet wie lepiej
kurde gdyby laska przed randką naprawdę zakładała możliwość kopulacji to by się przygotowała i tyle
poza tym kulturalny i miły mężczyzna nie odrzuci kobiety przez włoski

Cytat:
Dla Ciebie.
przeciętna laska na badoo - milion wiadomości
przeciętny koleś - zero

Cytat:
No to albo musisz się przyznać, że tych lasek było multum i anulujemy całe dotychczasowe biadolenie i już nigdy się nie kryjesz, że jesteś Enrique albo musisz przyznać, że nie jest takich lasek mało. Codziennie sobie czymś wypychają stanik z rana albo zakładają 2 pushupy i muszą głowić, jak to założyć, żeby nic nie wypadło i wyglądało naturalnie. Smutne to jest, bo nie jest żadną anomalią, a jakby chciały wyskoczyć bez stanika, to by je wytykano palcami.
i tak laska z małymi cyckami i twarzą 5/10 będzie miała większe branie niż koleś bez mięśni z twarzą 5/10

nie no jeśli wy porównujecie golenie pusi, układanie włosów z targaniem żelastwa przez ileś tam miesięcy regularnie, no to nie ma o czym gadać

Cytat:
statystyki? z moich odczuć w PL to częściej kobiety uprawiają jakąś aktywność fizyczną. tu akurat faktycznie to faceci są bardziej zadbani, a laski wyglądają jak młode mastodonty, ale to się nazywa różnice kulturowe a my mówimy jednak o kraju słowiańskim.
nordic walking?

dobra zmieńmy temat, byłem dziś w klubie i wyszedłem po 10 minutach
krewet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-23, 21:04   #2207
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: Wszystkie kochamy Kreweta - czyli "Kobieto - jak żyć? Dzieła zebrane.

Cytat:
Napisane przez kahoko hino
dla mnie to jest niechlujne takie. ja wiem, że to jest czysto subiektywne odczucie, ale takie zęby kojarzą mi się z zaniedbaniem
A to nie, ja aż tak nie mam I jak moje dziecko będzie miało, to nie będzie mi jakoś źle z tego powodu

---------- Dopisano o 22:03 ---------- Poprzedni post napisano o 22:01 ----------

Cytat:
Napisane przez krewet Pokaż wiadomość
kurde gdyby laska przed randką naprawdę zakładała możliwość kopulacji to by się przygotowała i tyle
Nie zawsze się to zakłada

---------- Dopisano o 22:04 ---------- Poprzedni post napisano o 22:03 ----------

Cytat:
Napisane przez krewet Pokaż wiadomość
dobra zmieńmy temat, byłem dziś w klubie i wyszedłem po 10 minutach
Dlaczego? Oprócz oczywistości, że z Wizażankami lepiej
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-23, 21:10   #2208
krewet
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 3 712
Dot.: Wszystkie kochamy Kreweta - czyli "Kobieto - jak żyć? Dzieła zebrane.

Cytat:
Dlaczego? Oprócz oczywistości, że z Wizażankami lepiej
to nie są miejsca dla mnie
nie wiem co ze sobą zrobić
nie umiem udawać cwaniaczka przy laskach

no ale kolega do mnie przyszedł i mnie wyciągnął
całe szczęście, że wstęp był darmowy bo nie wybaczyłbym sobie straconych pieniędzy
krewet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-23, 21:12   #2209
201607040950
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 7 272
Dot.: Wszystkie kochamy Kreweta - czyli "Kobieto - jak żyć? Dzieła zebrane.

Cytat:
Napisane przez krewet Pokaż wiadomość
kurde gdyby laska przed randką naprawdę zakładała możliwość kopulacji to by się przygotowała i tyle
poza tym kulturalny i miły mężczyzna nie odrzuci kobiety przez włoski
"Zakładała możliwość kopulacji" omg .
Oczywiście spontaniczny seks ani zmiana nastroju nie wchodzą w rachubę.
Laska planuje i zakłada możliwość kopulacji .

Zakładanie, że jak się wymigała to pewnie dlatego, że się nie dogoliła to absurd. Ale żeby podejrzewać, że w rozmowie z koleżanką motywowana czot-wie-czym zamiast powiedzieć "nie podobał mi się, to się wymigałam" opowiada o zapomnianej depilacji czy niedogolonych nogach?!

Miłych i kulturalnych mężczyzn jest niewielu.
Cytat:
Napisane przez krewet Pokaż wiadomość
nie no jeśli wy porównujecie golenie pusi, układanie włosów z targaniem żelastwa przez ileś tam miesięcy regularnie, no to nie ma o czym gadać
Nie golenie a depilację.
Targanie żelastwa to sama przyjemność, aeroby i inne takie są nudne do porzygu. Masz sztangę, lecisz. Wiesz, ile powtórzeń zrobiłeś. Skubiąc dywan nie u kosmetyczki umęczysz się bardziej, bo to up*erdliwe.
Cytat:
Napisane przez krewet Pokaż wiadomość
dobra zmieńmy temat, byłem dziś w klubie i wyszedłem po 10 minutach
Dobierały się do Ciebie lafiryndy, c'nie?
201607040950 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-01-23, 21:15   #2210
kahoko hino
Zakorzenienie
 
Avatar kahoko hino
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 8 060
Dot.: Wszystkie kochamy Kreweta - czyli "Kobieto - jak żyć? Dzieła zebrane.

Cytat:
Napisane przez adeedra Pokaż wiadomość
To zdanie brzmi, jakby ktokolwiek u kogokolwiek musiał chucie budzić.
no. pewnie. każda księżniczka na widok homara musi.

Cytat:
Napisane przez krewet Pokaż wiadomość
kurde gdyby laska przed randką naprawdę zakładała możliwość kopulacji to by się przygotowała i tyle
czasami idzie na pierwszą randkę, a okazuje się, że to strzał w dziesiątkę.

Cytat:
Napisane przez krewet
poza tym kulturalny i miły mężczyzna nie odrzuci kobiety przez włoski
facetów, którym nie przeszkadzają nieogolone c*pki czy nogi jest bardzo, bardzo, bardzo niewiele. i nigdy nie wiesz, na kogo trafisz. jak sam zauważyłeś, fryzura intymna nie jest tematem pierwszych rozmów, więc laska nie wie, co facet lubi, a na co puści pawia i ucieknie.

Cytat:
Napisane przez krewet
nie no jeśli wy porównujecie golenie pusi, układanie włosów z targaniem żelastwa przez ileś tam miesięcy regularnie, no to nie ma o czym gadać
pusi mamusia tak mówi?

my porównujemy regularny trening plus dbanie o siebie na każdym kroku z wyciskaniem na ławeczce. i tu i tu jest trening, laski mają więcej do zrobienia, by wyglądać (jak Ty to mówisz) schludnie.


Cytat:
Napisane przez krewet
nordic walking?
aerobik, joga, zumba, pilates... masa tego. do wyboru do koloru.

Cytat:
Napisane przez krewet
dobra zmieńmy temat, byłem dziś w klubie i wyszedłem po 10 minutach
jest konkret! mów wszystko.

Cytat:
Napisane przez elvegirl Pokaż wiadomość
A to nie, ja aż tak nie mam I jak moje dziecko będzie miało, to nie będzie mi jakoś źle z tego powodu
obawiam się, że moje zakuję w aparat taka ze mnie wyrodna matka.



Cytat:
Napisane przez elve
Nie zawsze się to zakłada
jak z krewetem laska nie zakłada, to krewet kulturalnie dziękuje.

Edytowane przez kahoko hino
Czas edycji: 2016-01-23 o 21:18
kahoko hino jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-23, 21:18   #2211
stewardesa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: ostatni bastion obiektywizmu
Wiadomości: 9 515
Dot.: Wszystkie kochamy Kreweta - czyli "Kobieto - jak żyć? Dzieła zebrane.

Cytat:
Napisane przez adeedra Pokaż wiadomość
Mieszkasz w Rijadzie czy co?
Ale co, że niby widujesz na ulicach nieogolone laski? Ja się tak ludziom nie przyglądam, może nie zauważyłam.
Cytat:
Napisane przez adeedra Pokaż wiadomość
A jak sobie zoperują, to są tępymi plastikami
Piękno prostoty w rozumowaniu.
Albo patologią jak nasz nowy "kolega" twierdzi. Oczywiście, przecież najpiękniejsza jest natura Ale ta ładna ofkoz.
Cytat:
Napisane przez adeedra Pokaż wiadomość
Nie zamierzam.
Cock magnetu się pozbywać, jeszcze czego.
Cytat:
Napisane przez krewet Pokaż wiadomość
kurde gdyby laska przed randką naprawdę zakładała możliwość kopulacji to by się przygotowała i tyle
poza tym kulturalny i miły mężczyzna nie odrzuci kobiety przez włoski
Ależ często się zakłada, że nieee, dzisiaj jeszcze na pewno nieee, jeszcze trochę musi ze mną pochodzić, przecież nie jestem łatwa, zresztą nie mamy gdzie.
Cytat:
Napisane przez krewet Pokaż wiadomość
i tak laska z małymi cyckami i twarzą 5/10 będzie miała większe branie niż koleś bez mięśni z twarzą 5/10
Piszesz o sobie I ja nie napisałam "małe cycki", bo to większość facetów akceptuje albo lubi, ale o ich braku.
Cytat:
Napisane przez krewet Pokaż wiadomość
nie no jeśli wy porównujecie golenie pusi, układanie włosów z targaniem żelastwa przez ileś tam miesięcy regularnie, no to nie ma o czym gadać
Cytat:
Napisane przez krewet Pokaż wiadomość
nordic walking?
O siłowni też pisałyśmy. A przeciętny paker, który tylko targa żelastwo i nie biega, nie jeździ na rowerze, nie pływa, nie robi żadnego kardio, nie zrobi nawet całego treningu z Chodakowską. Śmiej się dalej
Cytat:
Napisane przez krewet Pokaż wiadomość
dobra zmieńmy temat, byłem dziś w klubie i wyszedłem po 10 minutach
Dlaczego?
stewardesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-23, 21:20   #2212
kahoko hino
Zakorzenienie
 
Avatar kahoko hino
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 8 060
Dot.: Wszystkie kochamy Kreweta - czyli "Kobieto - jak żyć? Dzieła zebrane.

Cytat:
Napisane przez adeedra Pokaż wiadomość
Zakładanie, że jak się wymigała to pewnie dlatego, że się nie dogoliła to absurd. Ale żeby podejrzewać, że w rozmowie z koleżanką motywowana czot-wie-czym zamiast powiedzieć "nie podobał mi się, to się wymigałam" opowiada o zapomnianej depilacji czy niedogolonych nogach?!
to nie był przykład wymówki, a autentyki - elve tak miała i ja się z tym spotkałam, że laski kombinowały, jak tu futra się pozbyć, lub dwa dni później ładowały się gładkie jak niemowlę do wyra.

Cytat:
Napisane przez adeedra
Miłych i kulturalnych mężczyzn jest niewielu.
ale jest krewet

Cytat:
Napisane przez adeedra
Nie golenie a depilację.
Targanie żelastwa to sama przyjemność, aeroby i inne takie są nudne do porzygu. Masz sztangę, lecisz. Wiesz, ile powtórzeń zrobiłeś. Skubiąc dywan nie u kosmetyczki umęczysz się bardziej, bo to up*erdliwe.
i bolesne.

---------- Dopisano o 21:20 ---------- Poprzedni post napisano o 21:18 ----------

Cytat:
Napisane przez stewardesa Pokaż wiadomość
Albo patologią jak nasz nowy "kolega" twierdzi. Oczywiście, przecież najpiękniejsza jest natura Ale ta ładna ofkoz.
yyy który? przeoczyłam coś znów?
kahoko hino jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-23, 21:22   #2213
krewet
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 3 712
Dot.: Wszystkie kochamy Kreweta - czyli "Kobieto - jak żyć? Dzieła zebrane.

Cytat:
Nie golenie a depilację.
Targanie żelastwa to sama przyjemność, aeroby i inne takie są nudne do porzygu. Masz sztangę, lecisz. Wiesz, ile powtórzeń zrobiłeś. Skubiąc dywan nie u kosmetyczki umęczysz się bardziej, bo to up*erdliwe.
dla mnie to jest masakrycznie nudne
no ale są gusta i guściki

Cytat:
pusi mamusia tak mówi?
bardzo zabawne

Cytat:
facetów, którym nie przeszkadzają nieogolone c*pki czy nogi jest bardzo, bardzo, bardzo niewiele. i nigdy nie wiesz, na kogo trafisz. jak sam zauważyłeś, fryzura intymna nie jest tematem pierwszych rozmów, więc laska nie wie, co facet lubi, a na co puści pawia i ucieknie.
dobra ale czym innym jest mieć busz a czym innym... dobra ja na takie tematy nie gadam tutaj...

Cytat:
czasami idzie na pierwszą randkę, a okazuje się, że to strzał w dziesiątkę.
a w sumie, ja to się nie znam, ja jestem strzałem tak w piątkę mniej więcej

stewardesa nie uwierzę, że jest tyyyle kobiet bez żadnych piersi, no ale już mniejsza o to

Cytat:
O siłowni też pisałyśmy. A przeciętny paker, który tylko targa żelastwo i nie biega, nie jeździ na rowerze, nie pływa, nie robi żadnego kardio, nie zrobi nawet całego treningu z Chodakowską. Śmiej się dalej
jeżdżenie na rowerze to mały wysiłek

Cytat:
Dlaczego?
nie miałbym tam nic do roboty

Edytowane przez krewet
Czas edycji: 2016-01-23 o 21:25
krewet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-23, 21:23   #2214
201607040950
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 7 272
Dot.: Wszystkie kochamy Kreweta - czyli "Kobieto - jak żyć? Dzieła zebrane.

Cytat:
Napisane przez kahoko hino Pokaż wiadomość
to nie był przykład wymówki, a autentyki - elve tak miała i ja się z tym spotkałam, że laski kombinowały, jak tu futra się pozbyć, lub dwa dni później ładowały się gładkie jak niemowlę do wyra.
To do Kreweta było.
201607040950 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-23, 21:26   #2215
kahoko hino
Zakorzenienie
 
Avatar kahoko hino
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 8 060
Dot.: Wszystkie kochamy Kreweta - czyli "Kobieto - jak żyć? Dzieła zebrane.

Cytat:
Napisane przez krewet Pokaż wiadomość
bardzo zabawne
no dla mnie mega ostatni raz słyszałam słowo pusia, gdy miałam 7 lat. i tak, wypowiedziała je moja matka, więc zakładam podobne źródło u Ciebie, zwłaszcza zważywszy na Twe tendencje Edypowe.

Cytat:
Napisane przez krewet
dobra ale czym innym jest mieć busz a czym innym... dobra ja na takie tematy nie gadam tutaj...
ja się nie depiluję, jak nie muszę, bo to kurna boli. więc czasem chodzę zapuszczona. dlaczego nie gadasz? zawstydziłeś się czy co?

Cytat:
Napisane przez krewet
a w sumie, ja to się nie znam, ja jestem strzałem tak w piątkę mniej więcej
Ty jesteś strzałem w samo serce

---------- Dopisano o 21:26 ---------- Poprzedni post napisano o 21:24 ----------

Cytat:
Napisane przez krewet Pokaż wiadomość
jeżdżenie na rowerze to mały wysiłek
to może źle to robisz?
kahoko hino jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-23, 21:27   #2216
krewet
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 3 712
Dot.: Wszystkie kochamy Kreweta - czyli "Kobieto - jak żyć? Dzieła zebrane.

Cytat:
no dla mnie mega ostatni raz słyszałam słowo pusia, gdy miałam 7 lat. i tak, wypowiedziała je moja matka, więc zakładam podobne źródło u Ciebie, zwłaszcza zważywszy na Twe tendencje Edypowe.
nie wnikam od kogo słyszałaś takie wyrazy, to co napisałaś zabrzmiało lekko niesmacznie i tyle

Cytat:
ja się nie depiluję, jak nie muszę, bo to kurna boli. więc czasem chodzę zapuszczona. dlaczego nie gadasz? zawstydziłeś się czy co?
trochę się wstydzę, jednak wolę pisać o życiu...

Cytat:
to może źle to robisz?
tak, pedałuję w drugą stronę...

Cytat:
Piszesz o sobie I ja nie napisałam "małe cycki", bo to większość facetów akceptuje albo lubi, ale o ich braku.
no o sobie a o kim mam pisać?

Edytowane przez krewet
Czas edycji: 2016-01-23 o 21:29
krewet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-23, 21:35   #2217
stewardesa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: ostatni bastion obiektywizmu
Wiadomości: 9 515
Dot.: Wszystkie kochamy Kreweta - czyli "Kobieto - jak żyć? Dzieła zebrane.

Cytat:
Napisane przez kahoko hino Pokaż wiadomość
yyy który? przeoczyłam coś znów?
Beznadziejny
Cytat:
Napisane przez krewet Pokaż wiadomość
bardzo zabawne
Cytat:
Napisane przez krewet Pokaż wiadomość
dobra ale czym innym jest mieć busz a czym innym... dobra ja na takie tematy nie gadam tutaj...
ale my właśnie musimy to wiedzieć
Cytat:
Napisane przez krewet Pokaż wiadomość
stewardesa nie uwierzę, że jest tyyyle kobiet bez żadnych piersi, no ale już mniejsza o to
Ja też nie wiem, ile jest, Ty wspomniałeś, że poznałeś jedną, to jaki to procent?
Cytat:
Napisane przez krewet Pokaż wiadomość
jeżdżenie na rowerze to mały wysiłek
to zależy przecież jak to robisz, z jaką prędkością i po jakim terenie
stewardesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-23, 21:41   #2218
kahoko hino
Zakorzenienie
 
Avatar kahoko hino
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 8 060
Dot.: Wszystkie kochamy Kreweta - czyli "Kobieto - jak żyć? Dzieła zebrane.

Cytat:
Napisane przez krewet Pokaż wiadomość
nie wnikam od kogo słyszałaś takie wyrazy, to co napisałaś zabrzmiało lekko niesmacznie i tyle
oj już się tak nie wstydź tej miłości do mamusi, laski to wielbią, tylko mną targają sprzeczne uczucia.

Cytat:
Napisane przez krewet
trochę się wstydzę, jednak wolę pisać o życiu...
kiedy to jest esencja życia.

Cytat:
Napisane przez krewet
tak, pedałuję w drugą stronę...
z Tobą to wiele jest możliwe

Cytat:
Napisane przez krewet
no o sobie a o kim mam pisać?
masz pisać o sobie, ale nie tak, jakby to była prawda najświętsza. opisujesz swój punkt widzenia tak, by brzmiał jak ifnormacja z CBOSiu.

Cytat:
Napisane przez stewardesa Pokaż wiadomość
Beznadziejny
aaaa, ten. myślałam, że jakiś nowy kwiatek nam wyrósł.
kahoko hino jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-23, 21:46   #2219
201607040950
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 7 272
Dot.: Wszystkie kochamy Kreweta - czyli "Kobieto - jak żyć? Dzieła zebrane.

Cytat:
Napisane przez kahoko hino Pokaż wiadomość
kiedy to jest esencja życia.

201607040950 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-23, 21:48   #2220
kahoko hino
Zakorzenienie
 
Avatar kahoko hino
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 8 060
Dot.: Wszystkie kochamy Kreweta - czyli "Kobieto - jak żyć? Dzieła zebrane.

kahoko hino jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-04-09 11:12:51


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:48.