Dzieci grudniowo-styczniowe 2006/7 II - Strona 74 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-10-23, 19:01   #2191
adriana83
Raczkowanie
 
Avatar adriana83
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 352
Dot.: Dzieci grudniowo-styczniowe 2006/7 II

zacznę od komplementów
Asi faktycznie bardzo pasuje czerwony, Olafek super wygląda z małym pianinem, Tymek też lubi "grać" na pianinie, ale my mamy takie normalne, duże, lubi też "grać" na gitarze i bębenku . Antonia - świetna! Pozostałe maluszki, też są super (jak zwykle .
QtsunQmun, witajcie na forum!


Na też ostatnio dokuczają wychodzące zęby, obecnie przebija się górna dwójka (to będzie piąty ząbek).
Co do pieluszek, u nas Huggies się nie sprawdziły, w nocy przeciekały, zostajemy więc przy Pampersach.
Mleko Tymon pije dwa lub trzy razy. Wcześnie rano, około 6, potem o 10 śniadanie (najczęściej chleb plus jakiś jogurt lub twarożek), potem około 13.00 - obiad, o 16 owoce, ok. 19 kaszkę lub chleb + mleko, a potem około 23 znowu mleko.
Kombinezon już kupiłam, rozmiar 80, ale do grudnia będzie za mały, trzeba będzie kupic drugi, tym razem dwóczęściowy.
Kilka zdjęć kąpielowych:
adriana83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-23, 19:04   #2192
adriana83
Raczkowanie
 
Avatar adriana83
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 352
Dot.: Dzieci grudniowo-styczniowe 2006/7 II

zdjęcia:
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg tym1.jpg (23,0 KB, 19 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg tym2.jpg (24,9 KB, 40 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg tym3.jpg (22,9 KB, 19 załadowań)
adriana83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-23, 19:41   #2193
malgogaj
Zadomowienie
 
Avatar malgogaj
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Szczecin/Warszawa
Wiadomości: 1 171
Dot.: Dzieci grudniowo-styczniowe 2006/7 II

Kamilko i na co nam te fischery jak wystarczą wkładki za dwa piędziesiąt! Te dzieci to mają zajecia! Atomówka bardzo ładnie potrafi się sobą zająć.
Witam nowa mamusie! QtsunQmun i jej Synka Dominika!
Ja te chodze z Oalfkiem na spacery niezależnie od pogody (no chyba ze leje). Ja nie wyobrażam sobie całego dnia z nim w domu. Tzn wyobrazam sobie, bo nam sie zdażyło juz ale to był horror! Nie lubie i juz. Ale na spacer 2 km bez wózka!? Garnuszki podziwiam Cie.
Adrianno jakie Tymon ma długie włosy, szok! Duzy chłopak z niego.A jak drugie? Kurcze, ja też bym chciała byc w ciaży.....za rok, dwa to na pewno sie postaramy. Swoja drogą ciekawe jak tam Schatzsi....ona tez chciała jakoś tak szybko....
__________________
Olafkowo 21.12.2006
Olaf
malgogaj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-23, 20:07   #2194
zaba21_22
Zadomowienie
 
Avatar zaba21_22
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 638
GG do zaba21_22
Dot.: Dzieci grudniowo-styczniowe 2006/7 II

Adriano ale Tymek ma długaśne włosy, a jak pozuje, mały model
Aranko dzięki za info
__________________
zaba21_22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-23, 20:13   #2195
Simona
Zadomowienie
 
Avatar Simona
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: wroclaw
Wiadomości: 1 412
GG do Simona
Dot.: Dzieci grudniowo-styczniowe 2006/7 II

Cytat:
Napisane przez malgogaj Pokaż wiadomość
Swoja drogą ciekawe jak tam Schatzsi....ona tez chciała jakoś tak szybko....
no wlasnie, gdzie sie schatzsi podziewa???????

ale Wy produkujecie dziewczeta te posty, no nadazyc nie moge znowu.
U nas dzisiejszej nocy byla poprawa- zaledwie 3 pobudki od 20 do 7 rano. Ciekawe jak dzisiaj bedzie.......... Jedynym plusem w tym wszystkim jest to ze moje dziecko chodzi przewaznie o 20 spac.
Wylazla w koncu ta francowata prawa jedynka gorna- to juz 5 zabek


malgogaj, ale z Olafka tancerz, nonono, jestem pod wrazeniem

Zabo, piekne fotki Asiuli w czerwieni

Q....Q...., witamy serdecznie, ja tez z wroclawia

Elu ciekwie bylo na tych chrzcinach


mialam cos jeszcze napisac i zapomnialam

aha, Tymek swietny z irokezem

biore sie za czytanie poprzedniej storny
__________________
Tamara
Tamiczka
Simona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-23, 20:16   #2196
garnuszki
Zadomowienie
 
Avatar garnuszki
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Norwegia, a pochodzę z Jaworzna
Wiadomości: 1 403
GG do garnuszki
Dot.: Dzieci grudniowo-styczniowe 2006/7 II

Hej

Aranko Laurka słoszuitko wygląda w tym kombinezonie, a naklejka na samochodzie bomba. Ten pierwszy utwór, który wkleiłas ekstra, miło się słucha.

QtsunQmun śliczne zdjęcia, a Dominik piękny. Wklej tez jakies aktualne fotki. Co do Twojej nazwy to chyba kojarzę ją z filmem Mumia, tam ta laska która miała być przywrócona do życia chyba tak na imię miała.

Kamilko Antonówka swietna i jak się ekstra bawi wkładkami eheh

Adriana83 zdjęcia jak zwykle wyjątkowe, Tymek sliczny i jak chłopczyk dwuletni wygląda, a jakie ma długaśne włoski. Co do drugiej pociechy to znasz już płeć, zastanwaiasz się nad imionami? Jak się czujesz? Wklej jakąs fotkę z brzusiem.

Simona gratuluje Tamarce piątego ząbka
__________________
Olaf 07.02.2007
Ślub 27.08.2005
maleństwo
garnuszki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-23, 20:18   #2197
sohf
Wtajemniczenie
 
Avatar sohf
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 2 492
Dot.: Dzieci grudniowo-styczniowe 2006/7 II

Aranko fajna stronka. ja mam ostatnio faze na to:
http://serafia.wrzuta.pl/audio/2WOaY...un_senso_di_te

adriana śliczne zdjęcia, masz Ty chyba jakieś zacięcie artystyczne a z Tymona niezły przystojniak rośnie. jak tam maleństwo??

zabko zapomniałam napisać, Asia ślicznie wygląda w czerwonym!!

QtsunQmun witamy i postaraj się w czymś innym zmniejszać zdjecia bo te się malutkie strasznie otwierają Dominik bardzo łądne imię i chłopczyk też uroczy.

marti
patent z wodą
sohf jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-10-23, 20:27   #2198
1d36bece409c03b7a5895977e3eaa07c69f6d3f6_64237171b1711
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2002-03
Wiadomości: 7 624
Dot.: Dzieci grudniowo-styczniowe 2006/7 II

Cytat:
Napisane przez zaba21_22 Pokaż wiadomość
Jasio z miesiąca na miesiąc coraz ładniejszy, zdjęcie przy śwince super



Cytat:
Napisane przez Simona
Elu ciekwie bylo na tych chrzcinach
noooo spodziewałam sie atrakcji, ale nie aż takich
Gratuluje ząbeczka

Tymon jaki gość! jasio tez ma takie długaśne włosy, przód mu przycięłam
1d36bece409c03b7a5895977e3eaa07c69f6d3f6_64237171b1711 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-23, 20:29   #2199
marti86
Zakorzenienie
 
Avatar marti86
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: ostróda
Wiadomości: 5 294
Dot.: Dzieci grudniowo-styczniowe 2006/7 II

Cytat:
Napisane przez Aranka Pokaż wiadomość
W związku z zawirowaniami wokół nowych pampersów chyba przejdę znów na Huggies - akurat są w promocji w Carrefour...
Aranko nie polecamja je wlasnie kupilam nie ze wg na promocje bo ja za 42zl normalnie kupuje jumbo packa pampersow a hugisy tylko 1zl tansze tylko z uwagi na uczulenie malej i totalna klapa.nie wiem wczesniej nie uzywalam hugisow od poczatku jedziem na pampersach ale w pampersie jest tak ze jak Laura sie zesiusia to mocz sie ladnie rozchodzi a w hugisach wielkie grudy sie robia(chyba ze nie umie sie nimi poslugiwac)pisalas ze wczesniej Laura nosila hugisty-zdaje sie ze to bylo dawno i moze wtedy sie sprawdzaly bo mala sie zbytnio nie ruszala ale teraz to moga sie okazac totalnym niewypalem-ale zawsze mozesz sprobowacja kupilam 66szt zuzyje je i wiecej nie mam zamiaru kupowac
co do czapusi to ten pomopn mozna odpruc(juz patrzylam bo mam chec to uczynic)a czapusia kosztowala 14.90wiec nie duzo
Aranko jeszcze jedno pytanie czy te buciki w pepco dostane w wersi bialej??bo musze skombinowac buciki do kiecki chrzcielnej a bedzie juz zimno a ja mam takie zimowki
Laurka sliczna!!taka maskotka w tym kombinezonie

Elu ale Hubert jest sniadya to dla babci

Malgogaj Olaf jest very sweet.swietny z niego muzyk:Pno i na sanki mozecie ruszac juz dzis
u nas posilki sa naspeujace
7mleko150
11 parowka/jogurt/kanapka
12(jesli dany jogurt)mleko do spania120ml
14obiadek
17owoce
20mleko180ml
23mleko150
wczoraj w sklepie dokonalam genialnego odkryciaznalazlam z nestle deser melko mod z owocami(w postaci musu)takie w kubkach plastikowych.Laura wpitala az jej sie uszy trzesa

QtsunQmun witam

Adriano Tymus sliczny.jaka ma czuprynke-w szoku jestemszkoda ze go nie zobaczeale ciesze sie ze Ciebie poznami to juz za kilka dni

Wlasnie dziewczy a co z Schatzsi??dlaczego jej nie ma

zapomnialam o butach ktore dostala od znajomej
i kilka filmikow dla chetnych do obejrzenia

tam taki pokazujacy czesc umiejetnosci
http://www.youtube.com/watch?v=VVTy1nftfQg

ten filmik pokazuje jak Laura otwiera wszystkie kremyzaczelo sie od sudocremu jak ja przebieralam to dawalam do zabawy no i teraz juz tak ze wszystkimiale jaka cwana,dam jej odwrotnie to sobie przekreci tak zeby mogla otworzyc.te dzieci to madrzejsze niz ladniejsze
http://www.youtube.com/watch?v=4atbD2b2yxI

tu robi porzadki
http://www.youtube.com/watch?v=88Z-2GJ86zQ

a tu molestuje motylka;P
http://www.youtube.com/watch?v=iHVvr3hIpcg
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg a.jpg (114,2 KB, 6 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg b.jpg (86,1 KB, 9 załadowań)
__________________
Laura
4.01.2007

marti86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-23, 20:36   #2200
Aranka
Zakorzenienie
 
Avatar Aranka
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: ♥ Toruń ♥
Wiadomości: 7 033
Dot.: Dzieci grudniowo-styczniowe 2006/7 II

Zgłupiałam z tymi HUGGIESami...może faktycznie jak była mała i niruchliwa to były ok...Wstrzymam się w takim razie! Oby tylko te nowe pampersy z rumiankiem nie odparzyły jej pupki jak pozostałym maluchom...

Allgrowych zawirowań ciąg dalszy. Miałam wystawioną aukcję - miała się skończyć dziś. Niby się skończyła - pisało - "zakończona" za godzinę zerkam a ona znów jest "na chodzie" i kończy mi się jutro...o co chodzi???? Tymek ma tak oryginalną urodę, ze czuję że będzie łamać damskie serca oj będzie! Włoski superaśne! No i właśnie - jak sie Adriana czujesz? Ja obstawiam dziewczynkę jak to już kiedyś pisałam!
__________________


Wszystkie nieba bym oddała aby z TOBĄ dzielić jedno piekło
Aranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-23, 20:40   #2201
garnuszki
Zadomowienie
 
Avatar garnuszki
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Norwegia, a pochodzę z Jaworzna
Wiadomości: 1 403
GG do garnuszki
Dot.: Dzieci grudniowo-styczniowe 2006/7 II

Aranko zakochałam się w tym pierwszym utworze, normalnie słucham na okrągło, prosze o więcej takich pięnych melodyjek
__________________
Olaf 07.02.2007
Ślub 27.08.2005
maleństwo
garnuszki jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-10-23, 20:42   #2202
sohf
Wtajemniczenie
 
Avatar sohf
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 2 492
Dot.: Dzieci grudniowo-styczniowe 2006/7 II

Aranko tak w ogóle to są dwa rodzaje tych huggisów. takie z puchatkiem i takie jakies zwykłe. te zwykłe to już całkiem o kant rozbić, a te z puchatkiem średnie na jeża. da się przeżyć, ale według mnie też sztywne i na noc przeciekające. a w carrefourze mają być w promocji od 25 do 30, po 30zł chyba z chusteczkami. o ile dobrze pamiętam.
sohf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-23, 20:43   #2203
marti86
Zakorzenienie
 
Avatar marti86
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: ostróda
Wiadomości: 5 294
Dot.: Dzieci grudniowo-styczniowe 2006/7 II

myslalam ze wyrobie sie z edycja przed Wami ale nie zdarzylam:Pw poprzednim poscie kilka filmikow.

co do hugisow to ja kupilam megapack za 41zl(jakies premium)z kubusiem puchatkiem i przyjaciolmi:P
__________________
Laura
4.01.2007

marti86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-23, 20:51   #2204
fibian
Zadomowienie
 
Avatar fibian
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 1 674
GG do fibian
Dot.: Dzieci grudniowo-styczniowe 2006/7 II

Ja tak na szybko, bo padnięta jestem.
QQ - witamy! Zdradzisz tajemnicę co oznacza Twój nick?? Język można połamać
Garnuszki, Aranko - śiwetne kombinezony. Aranko ten z uszkami Laury to jakiej firmy?
Adraiana - Tymonek sliczny chłopczyk, udła Ci się. A w ktorym tygodnkiu jesteś teraz? Znasz już płeć?

Dziewczyny, mam pytanie o paszport dla dziecka - czy musze wyrabiać? Chcemy jechać w lutym na narty z małą. Dziecko musi mieć oddzielny paszport czy może byc wpisane do paszportu mamy?
fibian jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-23, 20:51   #2205
yaira
Rozeznanie
 
Avatar yaira
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 630
GG do yaira
Dot.: Dzieci grudniowo-styczniowe 2006/7 II

Aranko wymierzylam Zuzie i kupie 9-12 bo mala ostatnio jak ja mierzylam miala 81 cm :d
a my posiadamy juz 4 zeby co dzien to zab
Ela klocki extra widzialam je na zywo kuzynowi kupili rodzice w niemczech na promoci cale wiadro i rewelacja jak Zuzia sie idzie tam bawic to tylko nimi
__________________
Zuziakowy świat
Faceci są z marsa ...wiec niech tam wracaja...
yaira jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-23, 20:54   #2206
marti86
Zakorzenienie
 
Avatar marti86
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: ostróda
Wiadomości: 5 294
Dot.: Dzieci grudniowo-styczniowe 2006/7 II

ale duzo nasnormalnie przypomnial mi sie wieczor ze styczniowymi mamusiami jak spojrzalam ile osob przeglada watek...sentymentalnie sie zrobilo:P
__________________
Laura
4.01.2007

marti86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-23, 20:55   #2207
garnuszki
Zadomowienie
 
Avatar garnuszki
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Norwegia, a pochodzę z Jaworzna
Wiadomości: 1 403
GG do garnuszki
Dot.: Dzieci grudniowo-styczniowe 2006/7 II

Marti Laura świetna już robi porządki, a jak gada sobie hehe, no a ten motyl to chyba jakiś tresowany co hehe?! Butki przesłodkie.

Fibian wydaje mi się ż ejeśli wyjedziesz do kraju z unii to nie będzie trezba paszportu, jeśli z poza to pewnie mała będzie musiała mieć własny.
__________________
Olaf 07.02.2007
Ślub 27.08.2005
maleństwo
garnuszki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-23, 20:58   #2208
Aranka
Zakorzenienie
 
Avatar Aranka
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: ♥ Toruń ♥
Wiadomości: 7 033
Dot.: Dzieci grudniowo-styczniowe 2006/7 II

Cytat:
Napisane przez fibian Pokaż wiadomość
Ja tak na szybko, bo padnięta jestem.
QQ - witamy! Zdradzisz tajemnicę co oznacza Twój nick?? Język można połamać
Garnuszki, Aranko - śiwetne kombinezony. Aranko ten z uszkami Laury to jakiej firmy?
Adraiana - Tymonek sliczny chłopczyk, udła Ci się. A w ktorym tygodnkiu jesteś teraz? Znasz już płeć?

Dziewczyny, mam pytanie o paszport dla dziecka - czy musze wyrabiać? Chcemy jechać w lutym na narty z małą. Dziecko musi mieć oddzielny paszport czy może byc wpisane do paszportu mamy?
;) Laury kombinezon to Antarctica. A paszport musisz Anielce wyrobić ...już pytałam o Laurę bo chcemy też wyjechać i niestety. Ja mam nowy dowód to gdzie mi ją wpiszą? Jeszcze jakieś obce dziecko przeszmugluję...

Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg kombi1.jpg (39,1 KB, 16 załadowań)
__________________


Wszystkie nieba bym oddała aby z TOBĄ dzielić jedno piekło
Aranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-23, 21:06   #2209
1d36bece409c03b7a5895977e3eaa07c69f6d3f6_64237171b1711
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2002-03
Wiadomości: 7 624
Dot.: Dzieci grudniowo-styczniowe 2006/7 II

Cytat:
Napisane przez marti86 Pokaż wiadomość
Elu ale Hubert jest sniadya to dla babci
pewnie o to zdjęcie ci chodzi , chyba nie jest taki wybitnie śniady, tu tak wyszedł jak jak peruwianczyk, na zywo nie widać miedzy chłopakami jakiejs duzej róznicy w karnacji
http://www.wizaz.pl/forum/attachment...postid=5594695


A o tesciówce nic nie mów , nie widziałam bardziej zawistnej osoby i nie sądziłam że mozna takim byc w stosunku do syna. Nie wiem czy ktos kiedys usłyszał od niej "ładna bluzka" , "smaczne twoje ciasto" ... aaa

yaira, dobrze wiedziec, dzięki
1d36bece409c03b7a5895977e3eaa07c69f6d3f6_64237171b1711 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-10-23, 21:08   #2210
Simona
Zadomowienie
 
Avatar Simona
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: wroclaw
Wiadomości: 1 412
GG do Simona
Dot.: Dzieci grudniowo-styczniowe 2006/7 II

Fibian, musisz miec paszport dla Ciutki. A wyrobienie tego paszportu to cuda wianki wymyslaja. Zeby zlozyc wniosek to musi byc matka, ojciec i dziecko! Urzednik oglada dziecko czy to na pewno to dziecko ze zdjecia biometrycznego. Bez dziecka lub ktoregos z rodzicow nie przyjmuja wniosku paszport. Oczywiscie zdjecie biometryczne do paszportu- buzia zamknieta, oczy otwarte i dziecko musi patrzec na wprost. Ubaw jest nizely przy robieniu takiego zdjecia. Koszt paszportu dla dziecka -oplata skarbowa- ok35 zl jakos.

malgogaj, Olafek zimowy cudny

Aranko, slicznie Laurce w tym kombinezonie

Elu, zdjecie ze sloniem bomba po prostu

Elu, Twoja tesciowka jest z lubelskiego? cos kiedys wspominalas

Aranko, kombinezon jest bez stopek, no i mam problem z butami. Nie wiem jakie i gdzie kupic. Kocur nie ma butow i teraz na dwor ma zakladane te buto/skarpety z h&m co pokazywala kiedys sohf. Ale ze mnie matka, dziecko bez butow a tak zimno sie zrobilo.

garnuszki, swietne te butki, kombinezon tez

EDIT- jutro postaram sie wkeic foty mojego kombinezonu
__________________
Tamara
Tamiczka
Simona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-23, 21:18   #2211
Aranka
Zakorzenienie
 
Avatar Aranka
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: ♥ Toruń ♥
Wiadomości: 7 033
Dot.: Dzieci grudniowo-styczniowe 2006/7 II

Faktycznie marti -frekwencja na naszym wątku superowa. No i posty strzelamy jak za starych dobrych ciążowych czasów (nie to, żeby teraz były złe z dzidziusiem na zewnątrz...)
__________________


Wszystkie nieba bym oddała aby z TOBĄ dzielić jedno piekło
Aranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-23, 21:24   #2212
garnuszki
Zadomowienie
 
Avatar garnuszki
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Norwegia, a pochodzę z Jaworzna
Wiadomości: 1 403
GG do garnuszki
Dot.: Dzieci grudniowo-styczniowe 2006/7 II

co do fotek paszportowych (biometrycznych) to nie do końca jest tak że buzia ma byc zamknięta i oczy na wprost!!!! Mi w konsulacie głupia baba pwoiedziała ż etakie maja być i koniec, a to nie prawda!!!!!
Jak robiłam fotke Olafowi to fotograf mi pokazał wymogii tych fotek i pisało tam tak


11.
Zdjęcia dzieci
- przy fotografiach dzieci należy zwrócić szczególną uwagę na to, aby: tło zdjęcia
było jednorodne i jasne (bez innych osób w kadrze) podczas wykonywania zdjęcia; dziecko musi
mieć zamknięte usta, twarz dziecka nie może być zasłonięta; na fotografii dziecko nie może
mieć dodatkowych przedmiotów przy twarzy (np. zabawki).
Ważne!Dzieci do piątego roku
życia nie wymagają zdjęć zawierających cech biometrycznych. Dopuszczalne są odstępstwa od
określonych powyżej zaleceń.

to ze stronki mswia

jak to przeczytałam to byłam wkurzona i pojechałam do konsulatu i mówię tej głupiej babie że wclanei nie trzeba było buzi zmankiętej itd i że wogóle cięzko dziecku1.5 misięcznemu (a tyle własnie miał Olaf) taką fote zrobić i po co ludzi robią w bambuko, a ona na to "wie pani co no my tak mówimy żeby lepsze zdjęcia były no i widze że u pani się udało, buzia zamknięta, oczka na wprost" a ja do tej baby że biedne dziecko się namęczyło niepotrezbnie!!!!

__________________
Olaf 07.02.2007
Ślub 27.08.2005
maleństwo
garnuszki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-23, 21:30   #2213
Simona
Zadomowienie
 
Avatar Simona
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: wroclaw
Wiadomości: 1 412
GG do Simona
Dot.: Dzieci grudniowo-styczniowe 2006/7 II

Garnuszki, Kocurowi fotograf robila tyle zdjec az wyszlo takie jak pisalam- buzia zamknieta, oczy otwarte i patrzy na wprost. Robilismy w sierpniu- Tami miala jakos 7 miesiecy z kawalkiem i wyszla malo podobna do siebie na nim. Ale ubaw byl niezly przy robieniu, trzeba bylo usiac na krzeselku i trzymac Kocura w gorze na lewo- szok po prostu

Aranko, przepiekny ten kombinezon. Jak Ci wyszla taka ladna fotka? Obrobilas jakos to zdjecie?
__________________
Tamara
Tamiczka
Simona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-23, 21:32   #2214
Aranka
Zakorzenienie
 
Avatar Aranka
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: ♥ Toruń ♥
Wiadomości: 7 033
Dot.: Dzieci grudniowo-styczniowe 2006/7 II

Cytat:
Napisane przez garnuszki Pokaż wiadomość
c

jak to przeczytałam to byłam wkurzona i pojechałam do konsulatu i mówię tej głupiej babie że wclanei nie trzeba było buzi zmankiętej itd i że wogóle cięzko dziecku1.5 misięcznemu (a tyle własnie miał Olaf) taką fote zrobić i po co ludzi robią w bambuko, a ona na to "wie pani co no my tak mówimy żeby lepsze zdjęcia były no i widze że u pani się udało, buzia zamknięta, oczka na wprost" a ja do tej baby że biedne dziecko się namęczyło niepotrezbnie!!!![/LEFT]
[/SIZE][/FONT]

Garnuszki - większą czcionkę proszę bo ja ślepa jestem
__________________


Wszystkie nieba bym oddała aby z TOBĄ dzielić jedno piekło
Aranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-23, 21:35   #2215
garnuszki
Zadomowienie
 
Avatar garnuszki
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Norwegia, a pochodzę z Jaworzna
Wiadomości: 1 403
GG do garnuszki
Dot.: Dzieci grudniowo-styczniowe 2006/7 II

Aranko nie nabijaj się wilka trzciona wyszła bo skopiowałam z mswia heh. My do fotki dwa dni podchodziliśmy z Olafem bo za chiny nam nie chciało wyjść.
__________________
Olaf 07.02.2007
Ślub 27.08.2005
maleństwo
garnuszki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-23, 21:42   #2216
jaga_2001
Zakorzenienie
 
Avatar jaga_2001
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: ★ zakrzywiona czasoprzestrzeń ★
Wiadomości: 8 574
Dot.: Dzieci grudniowo-styczniowe 2006/7 II

Cytat:
Napisane przez Aranka Pokaż wiadomość
Allgrowych zawirowań ciąg dalszy. Miałam wystawioną aukcję - miała się skończyć dziś. Niby się skończyła - pisało - "zakończona" za godzinę zerkam a ona znów jest "na chodzie" i kończy mi się jutro...o co chodzi????
Chodzi o to, ze allegro od kilku dni ma problemy z oprogramowaniem i czesto aukcje sa przedluzane, gdyz zdarza sie, ze uzytkownicy nie moga sie na allegro zalogowac lub z niego wylogowac. Ja wczoraj tak mialam.
__________________
Każdy z Nas jest "białym krukiem"! Współżyjesz = jesteś gotowy na potomstwo! A.A.B.-P.

AV by jaga_2001
jaga_2001 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-23, 22:23   #2217
1d36bece409c03b7a5895977e3eaa07c69f6d3f6_64237171b1711
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2002-03
Wiadomości: 7 624
Dot.: Dzieci grudniowo-styczniowe 2006/7 II

Cytat:
Napisane przez Simona Pokaż wiadomość
Elu, zdjecie ze sloniem bomba po prostu

Elu, Twoja tesciowka jest z lubelskiego? cos kiedys wspominalas
ze słoniem?? ze świnią
z lubelskiego ja pochodzę a tesciowie mazowieckie
1d36bece409c03b7a5895977e3eaa07c69f6d3f6_64237171b1711 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-23, 23:19   #2218
cléo
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 655
Dot.: Dzieci grudniowo-styczniowe 2006/7 II

kuku
a jak Wy dajecie maluchon chleb? pokrojony w kosteczki? no i z czym???
cléo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-24, 08:31   #2219
sohf
Wtajemniczenie
 
Avatar sohf
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 2 492
Dot.: Dzieci grudniowo-styczniowe 2006/7 II

Cytat:
Napisane przez cléo Pokaż wiadomość
kuku
a jak Wy dajecie maluchon chleb? pokrojony w kosteczki? no i z czym???
ja czasami. taki pełnoziarnisty podobno wypiekany według tradycyjnej receptury bez konserewantów :P nie wiem ile w tym prawdy, ale kosztuje prawie 4zł:P dobry jest to fakt. ja dawałam na razie z serkiem topionym i z "kiri". Kuba szamał

simona co do butów, to ja Kubie też nic nie zakłądam. zamocowałam ochraniacz na nóżki w wózku, zakładam mu rajstopki i skarpetki. po co mu butki jak na razie nie chodzi po dworze, tylko by mu przeszkadzały. zakłądałam mu przez jakiś czas adidaski, ale to jak jeszcze było cieplej i nie było ochraniacza na nóżki. ale i tak miał wtedy zmarznięte stópki. teraz wraca z ciepłymi.
sohf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-24, 08:54   #2220
adriana83
Raczkowanie
 
Avatar adriana83
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 352
Dot.: Dzieci grudniowo-styczniowe 2006/7 II

dziękujemy za komplementy zacięcie artystyczne, to raczej tz ma, ja średnio .

ja chleb daje zwykły biały lub pełnoziarnisty, zazwyczaje właśnie z "kiri", gotowaną szynką, dżmemem lub masłem + twarożek. Tymon też uwielbia takie kanapeczki.

buciki zakładam, bo mój ochraniacz na nogi nie jest zbyt gurby, a poza tym, na każdym spacerze wcześniej, czy później muszę go wyciągać z wózka, żeby sobie pochodził za rączki.

jestem w 15 tygodniu, nie znam jeszcze płci, bo ostatnio maluch miał skrzyżowane nogi, za jakieś dwa tygodnie znowu ide na usg, więc może się dowiem. też obstawiam dziewczynkę, bo straaasznie wyglądam (cera baaardzo mi się zepsuła .) dobrze, że chociaż coraz lepiej się czuję.
adriana83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:05.