Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu - Strona 74 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kultura(lnie)

Notka

Kultura(lnie) Kultura(lnie) to forum dla osób, które interesują się kulturą, sztuką, filmem, literaturą, polityką itd. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2022-04-29, 09:54   #2191
kroofka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 781
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Cytat:
Napisane przez schaboszczak Pokaż wiadomość
On jeszcze jej w sklepie powiedzial, ze jak tak ma reagowac, to lepiej niech od razu wezmie ten rozwod i Dorota mowila, ze w sumie to bylo najgorsze dla niej.

A tak półżartem, jak oni maja odmienne zdanie w kwestii niehandlowych niedziel to nie wiem jakim cudem mieliby przetrwac jako malzenstwo
W sumie to dziwne, bo Piotr wygląda na konfederatę, a oni głosowali chyba za zaostrzeniem przepisów dot. niedziel wolnych od handlu.
kroofka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-04-29, 16:16   #2192
basiczek24
Wtajemniczenie
 
Avatar basiczek24
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 2 928
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Cytat:
Napisane przez kroofka Pokaż wiadomość
W sumie to dziwne, bo Piotr wygląda na konfederatę, a oni głosowali chyba za zaostrzeniem przepisów dot. niedziel wolnych od handlu.
Hm, nawet jeśli, to czasem niektórzy mają inne zdanie niż koledzy z partii.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
28.062014

Jestem mamą
basiczek24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-04-29, 21:20   #2193
Voytkova
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 1 451
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Cytat:
Napisane przez maddzia007 Pokaż wiadomość
Jejku to samo pomyślałam
Jak jeszcze kilka odcinków wstecz uważałam Patrycje za najładniejszą dziewczynę w tym sezonie, tak z tym wiecznym fochem na twarzy wygląda teraz mega gburowato i po prostu wrednie. Też nie chcialabym mieć takiej osoby w swoim otoczeniu.

A ja od początku uważałam ze ona ma taki fochowaty wygląd wiec jej zachowanie mnie ani trochę nie dziwi


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Voytkova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-04-29, 22:28   #2194
panna_felicjanna
Zakorzenienie
 
Avatar panna_felicjanna
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 16 565
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Cytat:
Napisane przez Voytkova Pokaż wiadomość
A ja od początku uważałam ze ona ma taki fochowaty wygląd wiec jej zachowanie mnie ani trochę nie dziwi


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Ja miałam o niej podobne zdanie od początku. Zaczęła już na ślubie, z chamskimi odzywkami do ojczyma.
panna_felicjanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-04-30, 02:26   #2195
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 867
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Cytat:
Napisane przez panna_felicjanna Pokaż wiadomość
Ja miałam o niej podobne zdanie od początku. Zaczęła już na ślubie, z chamskimi odzywkami do ojczyma.
Oglądam ten sezon po łepkach, więc nie zwróciłam uwagi. Uuuu, to nieźle.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-05-01, 20:16   #2196
taje
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 3
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Na jednym z forów pojawiła się wiadomość, że Dorotka i Piotr spodziewają się dziecka. Podobno obydwoje udzielają się na forach dziecięcych na FB dla osób spodziewających się dziecka w 2022. Ktoś coś wie?
taje jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-05-01, 20:32   #2197
lulka19
Zakorzenienie
 
Avatar lulka19
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 12 833
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Cytat:
Napisane przez taje Pokaż wiadomość
Na jednym z forów pojawiła się wiadomość, że Dorotka i Piotr spodziewają się dziecka. Podobno obydwoje udzielają się na forach dziecięcych na FB dla osób spodziewających się dziecka w 2022. Ktoś coś wie?
Moim zdaniem taka sama bzdura jak to, że Kaśka pozwala Pawła o alimenty.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
lulka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2022-05-01, 21:27   #2198
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 867
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Cytat:
Napisane przez taje Pokaż wiadomość
Na jednym z forów pojawiła się wiadomość, że Dorotka i Piotr spodziewają się dziecka. Podobno obydwoje udzielają się na forach dziecięcych na FB dla osób spodziewających się dziecka w 2022. Ktoś coś wie?
Nie chce mi się w to za bardzo wierzyć.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-05-02, 05:29   #2199
schaboszczak
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 1 045
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Nawet gdyby jakims cudem spodziewali sie teraz dziecka, w co absolutnie nie wierze, to nie byliby na tyle glupi, zeby przed koncem edycji latac z tym po forach, nie ukrywac tozsamosci i narazic sie na kare od tvnu. Ktos sie dobrze bawi rozpuszczajac takie durne plotki.
schaboszczak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-05-02, 07:46   #2200
taje
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 3
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Cytat:
Napisane przez schaboszczak Pokaż wiadomość
Nawet gdyby jakims cudem spodziewali sie teraz dziecka, w co absolutnie nie wierze, to nie byliby na tyle glupi, zeby przed koncem edycji latac z tym po forach, nie ukrywac tozsamosci i narazic sie na kare od tvnu. Ktos sie dobrze bawi rozpuszczajac takie durne plotki.
Też o tym pomyślałam, że narażaliby się na karę. Z drugiej strony zarówno psycholożka, jak i sam Piotr coś tam sugerowali, że będzie w tej edycji duże zaskoczenie czy nawet coś szokującego. Piotr mówił o sobie, a psycholożka ogólnie więc może dwie różne sytuacje. Mnie osobiście trudno sobie wyobrazić Dorotkę decydującą się na założenie rodziny z Piotrem, przynajmniej na podstawie tego co widać w TV.
taje jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-05-02, 08:00   #2201
lulka19
Zakorzenienie
 
Avatar lulka19
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 12 833
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Cytat:
Napisane przez taje Pokaż wiadomość
Też o tym pomyślałam, że narażaliby się na karę. Z drugiej strony zarówno psycholożka, jak i sam Piotr coś tam sugerowali, że będzie w tej edycji duże zaskoczenie czy nawet coś szokującego. Piotr mówił o sobie, a psycholożka ogólnie więc może dwie różne sytuacje. Mnie osobiście trudno sobie wyobrazić Dorotkę decydującą się na założenie rodziny z Piotrem, przynajmniej na podstawie tego co widać w TV.
Edycja powoli dobiega końca a tu nie widać tego zaskakującego wydarzenia

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
lulka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2022-05-02, 19:50   #2202
schaboszczak
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 1 045
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Cytat:
Napisane przez lulka19 Pokaż wiadomość
Edycja powoli dobiega końca a tu nie widać tego zaskakującego wydarzenia

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nie neguję tego, że końcówka sezonu może nas czymś zaskoczyć, ale slowa osób z produkcji traktuję na równi z zapowiedziami kolejnych odcinków, w ktorych zawsze jest jakiś dramat wycięty z kontekstu i kompletnie oderwany od tego, jak dana sytuacja jest później przedstawiona w całości. A dla Piotra chyba na razie zaskoczeniem jest to, jak wypada w tv, więc jego niespodzianki mogą nawet nie przejść przez montaż.
Ogólnie mam nadzieję, choć to może zbyt szumne słowo, że w tej edycji żadna z par nie machnie dzieciaczka zaraz po wyjeździe kamer, bo nie widzę w tych doborach szansy ma wieloletnie związki, przy czym naturalnie mogę się mylić.
schaboszczak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-05-04, 13:39   #2203
basiczek24
Wtajemniczenie
 
Avatar basiczek24
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 2 928
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Nikt nie komentuje wczorajszego odcinka??
Aga i Kamil w dalszym ciągu myślę że nic z tego nie będzie. Cały czas ją olewa, niby gada że jest ok (pewnie żeby dobre zdanie o sobie zostawić) ale chemii żadnej z jego strony nie widzę. Aga bezmyślnie planuje zmianę pracy już nawet byla w swoim banku powiedzieć co jej chodzi po głowie i przedstawić MĘŻA koleżankom...
Patrycja i Adam Tu chyba w ogóle nie ma żadnego uczucia ani z jednej strony ani z drugiej. Oboje nie chcą się przeprowadzić, a z Patrycji wychodzi okropna jak to sama powiedziała zołza. Nie woem po co zgłaszała się do programu, mysle że zostanie stara panną jak tak będzie się zachowywala.
Dorota i Piotr JAKBY lepiej ale nie wiem co o nim myśleć, raczej z tego też nic nie będzie. Najbardziej z wszystkich to jej mi jest żal, w ogóle nie pasują do siebie, a Piotr to gbur, który zawsze ma racje.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
28.062014

Jestem mamą
basiczek24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-05-04, 14:24   #2204
lulka19
Zakorzenienie
 
Avatar lulka19
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 12 833
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Ja oglądałam

Aga i Kamil. On wczoraj jakby w lepszym świetle. Nadal gesty i dotyku wychodzą ze strony Agi. Niefajnie się na to patrzy. Ona tak radośnie wszystko rzuca, a u niego nie widać było jego tak to cieszyło.

Patrycja i Adam. Ja ją trochę rozumiem. Być może montaż niekorzystnie ją pokazuje. Sama nie lubię gdy koleś mi nadskakuje i mnie osacza. Na fb już komentarze, że ona potrzebuje damskiego boksera. No halo, ale między nachalnym gościem a damskim bokserem jest jednak jakaś różnica. Coś pomiędzy. O Adamie nadal nie mam zdania. Jest w nim coś niepokojącego.
U rodziców " Helenki i Michałka " Nuda. Dorotka zachowuje się jak ofiara przemocy domowej, a Piotr jak tyran. Nie wiem jak ona daje radę się do niego przytulać i go całować patrząc na jego zachowanie. Chłopak na straszne parcie na założenie rodziny. Myślę, że gdyby mógł to by zmajstrował Dorocie dziecko przy pierwszym stosunku

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
lulka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-05-04, 20:07   #2205
kreolkaa
Rozeznanie
 
Avatar kreolkaa
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: centrum
Wiadomości: 953
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Cytat:
Napisane przez lulka19 Pokaż wiadomość
Ja oglądałam

Aga i Kamil. On wczoraj jakby w lepszym świetle. Nadal gesty i dotyku wychodzą ze strony Agi. Niefajnie się na to patrzy. Ona tak radośnie wszystko rzuca, a u niego nie widać było jego tak to cieszyło.

Patrycja i Adam. Ja ją trochę rozumiem. Być może montaż niekorzystnie ją pokazuje. Sama nie lubię gdy koleś mi nadskakuje i mnie osacza. Na fb już komentarze, że ona potrzebuje damskiego boksera. No halo, ale między nachalnym gościem a damskim bokserem jest jednak jakaś różnica. Coś pomiędzy. O Adamie nadal nie mam zdania. Jest w nim coś niepokojącego.
U rodziców " Helenki i Michałka " Nuda. Dorotka zachowuje się jak ofiara przemocy domowej, a Piotr jak tyran. Nie wiem jak ona daje radę się do niego przytulać i go całować patrząc na jego zachowanie. Chłopak na straszne parcie na założenie rodziny. Myślę, że gdyby mógł to by zmajstrował Dorocie dziecko przy pierwszym stosunku

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Fakt, że Kamil wypadł trochę lepiej. Z grzeczności pomagał przy obiedzie, ale nadal widzę dużo większy entuzjazm ze strony Agi

Co do Adama i Patrycji to w rozmowie z psychologiem było widać, że chłopak kompletnie nie wie w czym problem. Nie wiem czy Pati mu cokolwiek komunikuje czy znowu czeka, aż to on podejmie temat. Mam wrażenie, że im bardziej Patrycja się dystansuje i jest złośliwa, tym bardziej Adam 'się stara', co potęguje problem, bo Patrycję denerwuje jego nadskakiwanie Błędne koło, jak tak dalej pójdzie to nie wróżę im wspólnej przyszłości

Na Dorotkę i Piotra nie mogę patrzeć. Dorota jest tak zmanipulowana, że sama przyznała się już, że ma wątpliwości co do zasadności własnych odczuć Piotr ma zawsze rację, nawet z Chorzewską się sprzeczał, nie mówiąc już o tym, że nikomu nawet nie da dokończyć zdania, które byłoby niezgodne z jego wersją..

BTW Tte fragmenty z Piotrem po wyjeździe Doroty nadałyby się do chłopaków do wzięcia. Strasznie przykry typ z niego
kreolkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-05-04, 20:21   #2206
_Sliwka_6
Zadomowienie
 
Avatar _Sliwka_6
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 1 060
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Cytat:
Napisane przez kreolkaa Pokaż wiadomość
F
BTW Tte fragmenty z Piotrem po wyjeździe Doroty nadałyby się do chłopaków do wzięcia. Strasznie przykry typ z niego
A co on robi zawodowo ? Do żadnego fachu mi nie pasuje.
_Sliwka_6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-05-04, 20:35   #2207
Timon i Pumba
hakuna matata
 
Avatar Timon i Pumba
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 22 754
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Treść usunięta

Edytowane przez Timon i Pumba
Czas edycji: 2023-12-17 o 22:21
Timon i Pumba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-05-04, 20:43   #2208
lulka19
Zakorzenienie
 
Avatar lulka19
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 12 833
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Cytat:
Napisane przez Timon i Pumba Pokaż wiadomość
Treść usunięta
Podasz jego GoldenLine?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
lulka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-05-04, 23:11   #2209
fbf4f81e41525779832788cd71e9a6a506251643_6580de17ecce4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 6 283
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Ja oglądałam dzisiaj. Obecny sezon tylko potęguje wrażenie, jak beznadziejnie "eksperci" dobierają pary. Sorrry, ale jak można było połączyć wege miłośniczkę zwierząt z osobą, która tego nie czai? Wiem sama po sobie: uwielbiam mięso, jak mam mieć dzień bez mięsa, to zastanawiam się co zjeść i jestem głodna. Nigdy nie miałam żadnych zwierząt. Są fajne i milusie, ale nie wyobrażam ich sobie na co dzień w domu. I teraz gdyby ktoś mi dobrał męża, który jest wege i chce mieć minimum 3 zwierzaki, to nijak bym się nie dogadała, bez szans.

Podobnie Patrycja, która od 1 odcinka mówi, że nie lubi okazywania uczuć, zostaje wspanialomyślnie dobrana do faceta, dla którego są ważne takie gesty jak zrobienie śniadania. Ona jest tak nim podirytowana, że ją wszystko denerwuje w nim, nawet jak się patrzy w jej kierunku. Ten jej gest jak wyjechał, bym strasznie przykry, facet nawet nie zdążył wyjechać za zakręt :-/

Agnieszka faktycznie ekspresowo zmienia pracę, nawet przed dniem decyzji. Pewnie Kamil powie "tak", bo byłoby mu głupio mówić nie, gdy laska już zmienia oddział w swoim banku na Włoclawek. A szkoda, mógłby powiedzieć serio co mysli: "zaczekajmy z tym, to zbyt poważna decyzja, może weź urlop bezpłatny czy cos, ale nie rzucaj pravy, badzmy rozsądni" - ale może po prostu on też nie jest rozsądny, tylko wszystko na wariackich papierach, jak to z tymi kilkoma imprezami w jednym dniu plus wcześniej brak czasu na przygotowania, bo rosół dowieźć trzeba. Ja trochę skłaniam się do teorii, że on ma inną (zdjęcia na drugim wątku o ślubie z odcinkiem do tylu)

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
fbf4f81e41525779832788cd71e9a6a506251643_6580de17ecce4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2022-05-05, 07:57   #2210
Timon i Pumba
hakuna matata
 
Avatar Timon i Pumba
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 22 754
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Treść usunięta

Edytowane przez Timon i Pumba
Czas edycji: 2023-12-17 o 22:21
Timon i Pumba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-05-05, 14:16   #2211
sublips
Zakorzenienie
 
Avatar sublips
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 6 032
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Jak wiecie, rzadko komentuję negatywnie wygląd uczestniczek, ale w zupełności się zgadzam, że osobowość Patrycji sprawiła, że cały jej urok wyparował i przypomina mi właśnie typową Karynę – w najnowszym odcinku nie mogłam patrzeć na nią i na jej gimnazjalne popisy. Trudno tutaj coś zwalić na montaż, bo ten gest po odjechaniu Adama, szczycenie się, że jest najgorszą osobą na świecie czy ciągłe naburmuszenie – wydaje mi się, że nie było w tym programie równie antypatycznej uczestniczki. Wcześniej nie przepadałam za Agatą, ale tamta była dziwaczna, a Patrycja po prostu nie ma w sobie najmniejszej krzty kultury i zachowuje się – brzydko mówiąc – jakby jej pasją było picie piwa z kolegami z blokowiska i co drugie słowo przeklinała. Dziwi mnie jej wybór do programu. Adam może jej się nie podobać, ale takim zachowaniem ośmiesza samą siebie. A szkoda, że w początkowych odcinkach to na nich patrzyło mi się najlepiej. Mam nadzieję, że na końcu to on powie nie i nie będzie dawał jej się w dalszym ciągu poniżać.
Nie rozumiem tej krytyki Agnieszki, ponieważ sądzę, że jednak wspólnie ustaliła z Kamilem, że się przeprowadza – a nie sama tak sobie postanowiła. Tak jak w poprzednim sezonie Agnieszka i Wojtek – też padały głosy, że Agnieszka sobie sama zadecydowała, a przecież musieli rozmawiać o tym poza kamerami, tylko nie pokazano tego. Tak samo tutaj. Nie zmienia to faktu, że chemii między nimi nie widzę i sądzę, że za dużo z tego nie będzie – biorąc pod uwagę ostatnie informacje – ale nie określałabym tak ostro Agnieszki jako desperatki, jeśli Kamil jej robi fałszywe nadzieje, to on tutaj gra nie fair.
Na Piotra i Dorotę patrzy się po prostu strasznie – nie wiem, co mogę więcej napisać. Uważam, że Piotr się zachowuje po prostu źle i wielu rzeczy nie jest świadomych, ale też uważam, że ludzie przesadzają i robią z niego najczarniejszy charakter wszystkich edycji. Nie jest święty i powinien przyjąć do siebie krytykę, bo jest słuszna, ale nie zapomnijmy o Adamie, Grzesixie i paru innych typach, a nawet w tej edycji uważam, że Patrycja dorównuje mu zachowaniem. Nie usprawiedliwiam go w najmniejszym stopniu, bo jest odstręczający, ale wydaje mi się, że zrobiono to celowo, że połączono go z – bądź co bądź – dosyć anemiczną Dorotą, która kojarzy się wręcz z dzieckiem. Oni w sobie wyzwalają najgorsze możliwe cechy.
A można byłoby Dorotę połączyć z Adamem. Piotr i Patrycja – a niechby się kłócili, przynajmniej nikogo by nie było żal w tym doborze.
sublips jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-05-05, 14:26   #2212
fbf4f81e41525779832788cd71e9a6a506251643_6580de17ecce4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 6 283
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

O głos rozsądku ! Faktycznie Dorota i Adam całkiem by do siebie pasowali

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
fbf4f81e41525779832788cd71e9a6a506251643_6580de17ecce4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-05-05, 17:28   #2213
venir
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 586
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Tak, wydaje mi się, że to mogłoby się udać

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
venir jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-05-05, 17:46   #2214
basiczek24
Wtajemniczenie
 
Avatar basiczek24
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 2 928
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Ja też chyba jestem za tym że mogli połączyć Dorotę z Adamem
Te zachowanie Patrycji takie gburowate było że jestem ciekawa jak ona odnosi się do klientów, którzy idą kupić u niej chleb. Jak pracodawca zobaczy to ona pójdzie do zwolnienia wiem że to jest zupełnie inna bajka ale ciekawi mnie to a któraś wie w której piekarni pracuje?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
28.062014

Jestem mamą
basiczek24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-05-05, 18:18   #2215
maddzia007
Zakorzenienie
 
Avatar maddzia007
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: internet
Wiadomości: 3 491
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Ja jestem ciekawa jakby się Piotr z Patrycją dogadał ją by wkurzało ze się patrzy a on by się chciał cały czas przytulać, czy jest dobrze czy źle


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
maddzia007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-05-05, 18:36   #2216
kroofka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 781
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

A gdyby tak
1. Piotr i Aga - podobne priorytety rodzinne, ona również ładna i delikatna, pasowałaby mu na waifu, a on decyzyjny, Aga mogłaby się ze wszystkim zgadzać i mówić "mężu".

2. Dorota i Adam - oboje delikatni, wrażliwi, okazujący uczucia. Zdaje się, że mieszkają bardzo blisko siebie.

3. Patka i Kamil - jemu obojętne, kogo mu przypisali, bo i tak liczy się fejm siostry i jego przyszłe powodzenia wśród loszek na insta, a ona na pewno nie narzekałaby, że Kamil się jej narzuca, a może by jej się włączyło "chcenie" na tę jego obojętność )

Edytowane przez kroofka
Czas edycji: 2022-05-05 o 18:37
kroofka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-05-05, 18:55   #2217
Timon i Pumba
hakuna matata
 
Avatar Timon i Pumba
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 22 754
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Treść usunięta

Edytowane przez Timon i Pumba
Czas edycji: 2023-12-17 o 22:21
Timon i Pumba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-05-05, 19:05   #2218
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 867
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Cytat:
Napisane przez kroofka Pokaż wiadomość
A gdyby tak
1. Piotr i Aga - podobne priorytety rodzinne, ona również ładna i delikatna, pasowałaby mu na waifu, a on decyzyjny, Aga mogłaby się ze wszystkim zgadzać i mówić "mężu".

2. Dorota i Adam - oboje delikatni, wrażliwi, okazujący uczucia. Zdaje się, że mieszkają bardzo blisko siebie.

3. Patka i Kamil - jemu obojętne, kogo mu przypisali, bo i tak liczy się fejm siostry i jego przyszłe powodzenia wśród loszek na insta, a ona na pewno nie narzekałaby, że Kamil się jej narzuca, a może by jej się włączyło "chcenie" na tę jego obojętność )
Powiem tak: ma to sens. Szczególnie punkt nr 3. Najmniej punkt 2, bo Adam nie wiem na ile jest uczuciowy, a na ile po prostu znerwicowany.

---------- Dopisano o 19:05 ---------- Poprzedni post napisano o 19:02 ----------

Cytat:
Napisane przez Timon i Pumba Pokaż wiadomość
Treść usunięta
True, so true.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.

Edytowane przez Ellen_Ripley
Czas edycji: 2022-05-05 o 19:07
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-05-05, 19:06   #2219
Markowianka
Rozeznanie
 
Avatar Markowianka
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 912
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Cytat:
Napisane przez Timon i Pumba Pokaż wiadomość
Treść usunięta
Agata tak samo czy Laura.

Co do Adama, to tak jak było z Pawłem - dobrze wypadał na tle negatywnej, narzekającej, oceniającej Kasi. W momencie gdy program skończył się, zaczął się podkładać w wywiadach złośliwościami wobec Kasi, pomimo bycia w nowym związku. Kasia w wywiadach za to wypada pozytywnie. Adam też mógł podpaść czymś poza kamerami.

Edytowane przez Markowianka
Czas edycji: 2022-05-05 o 19:08
Markowianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-05-05, 19:24   #2220
Timon i Pumba
hakuna matata
 
Avatar Timon i Pumba
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 22 754
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Treść usunięta

Edytowane przez Timon i Pumba
Czas edycji: 2023-12-17 o 22:20
Timon i Pumba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kultura(lnie)


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-11-20 12:45:35


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:36.