Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II (lista w pierwszym poście) - Strona 74 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-10-27, 13:18   #2191
Daffodilka
Zakorzenienie
 
Avatar Daffodilka
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 14 042
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II

Cytat:
Napisane przez wgn Pokaż wiadomość
To chyba dobrze biorąc pod uwagę ile podrób jest na rynku
No ale w momencie, kiedy odsyłamy im reklamowane perfumy i otrzymujemy zwrot kasy, oni coś z tymi perfumami muszą zrobić. I czy przypadkiem nie kupuje ich później ktoś inny jako np. "bez folii, zawartość 98% ? Przecież tu też mogą dostać w ramach zwrotu świetną podróbkę i w dobrej wierze posłać ją dalej...
Daffodilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-27, 13:33   #2192
zania
Matka buldoga
 
Avatar zania
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 7 641
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II

Cytat:
Napisane przez Daffodilka Pokaż wiadomość
No ale w momencie, kiedy odsyłamy im reklamowane perfumy i otrzymujemy zwrot kasy, oni coś z tymi perfumami muszą zrobić. I czy przypadkiem nie kupuje ich później ktoś inny jako np. "bez folii, zawartość 98% ? Przecież tu też mogą dostać w ramach zwrotu świetną podróbkę i w dobrej wierze posłać ją dalej...
O tym samym pomyslalam, ale jeszcze przyszla mi do glowy sytuacja, gdy np atomizer nie dziala. Tez najlepszym wyjsciem byloby wymienic

Juz nie kojarze, czy ktoras perfumeria wymiena towar, wadliwy towar na nowy?
__________________
"Nie mam nic do ukrycia...oprócz strzykawek, skalpeli i pił do kości, które mam w ukrytej szufladzie..."
zania jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-27, 13:42   #2193
wgn
Zakorzenienie
 
Avatar wgn
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 5 641
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II

Cytat:
Napisane przez Daffodilka Pokaż wiadomość
No ale w momencie, kiedy odsyłamy im reklamowane perfumy i otrzymujemy zwrot kasy, oni coś z tymi perfumami muszą zrobić. I czy przypadkiem nie kupuje ich później ktoś inny jako np. "bez folii, zawartość 98% ? Przecież tu też mogą dostać w ramach zwrotu świetną podróbkę i w dobrej wierze posłać ją dalej...
To mnie zastanawia właśnie bo można zwrócić towar albo nowy i nieodpakowany bo się rozmyśliliśmy, albo odpakowany i psiknięty bo np perfumy były zwietrzałe/popsute itp to wtedy chyba takich popsutych nie wystawiają na sprzedaż, co innego jak atomizer nie działalub źle działa - wtedy można to ując w opisie.
__________________
Wymiana perfumowa - czerwiec 2021
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1281859
wgn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-27, 15:03   #2194
harrisonka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 1 685
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II

Cytat:
Napisane przez zania Pokaż wiadomość
O tym samym pomyslalam, ale jeszcze przyszla mi do glowy sytuacja, gdy np atomizer nie dziala. Tez najlepszym wyjsciem byloby wymienic

Już nie kojarze, czy ktoras perfumeria wymiena towar, wadliwy towar na nowy?
Mnie np. w Douglasie online zrwócili w tej sytuacji pieniądze i powiedzieli bym kupiła sobie nowy flakon.

Swoją drogą ciekawe co zrobili ze zwróconymi Agentami sprowokowanymi (jak rozumiem przetestowanymi).
__________________
[B]Uwolnijcie mnie od flaszek:
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...&postcount=127

Odlewki i próbki na wymianę:
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...30&postcount=2

Ubrania, buty (dużo Simple):
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=886741
harrisonka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-27, 16:11   #2195
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 697
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II

Wiecie może co się dzieje z Kokai? Już od dłuższego czasu na stronie wisi informacja o braku możliwości składania zamówień i że pracują nad usunięciem awarii.
Jakiś czas temu pisałam do nich maila ale odpowiedzi brak
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-28, 18:19   #2196
MissScareAll
Zakorzenienie
 
Avatar MissScareAll
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Wawa i okolice
Wiadomości: 9 778
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II

Dodaję Pachniołka
__________________
MissScareAll jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-28, 18:28   #2197
scorpionetka
Zadomowienie
 
Avatar scorpionetka
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 1 359
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II

Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość
Dodaję Pachniołka
Ja też. Paczuszkę dostałam solidnie zapakowaną i zabezpieczoną, można u nich płacić również paypalem (co mnie miło zaskoczyło, bo jednak jeszcze większość perfumerii nie współpracuje z paypalem, tylko np. z PayU). Stronę mają wygodną w obsłudze, po złożeniu zamówienia informują mailowo o zmianach stanu zamówienia, w ogóle jest cudnie. Tylko próbkę mi skąpą dali, nie wiem, czy chociaż 1 ml tej próbki było. Ale, uwzględniając, że flaszki były w cenie bardziej, niż przyjaznej, to przeżyję ten prawie brak gratisu
scorpionetka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-10-28, 19:30   #2198
zania
Matka buldoga
 
Avatar zania
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 7 641
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II

Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość
Dodaję Pachniołka
Cytat:
Napisane przez scorpionetka Pokaż wiadomość
Ja też. Paczuszkę dostałam solidnie zapakowaną i zabezpieczoną, można u nich płacić również paypalem (co mnie miło zaskoczyło, bo jednak jeszcze większość perfumerii nie współpracuje z paypalem, tylko np. z PayU). Stronę mają wygodną w obsłudze, po złożeniu zamówienia informują mailowo o zmianach stanu zamówienia, w ogóle jest cudnie. Tylko próbkę mi skąpą dali, nie wiem, czy chociaż 1 ml tej próbki było. Ale, uwzględniając, że flaszki były w cenie bardziej, niż przyjaznej, to przeżyję ten prawie brak gratisu
Co to za perfumeria? I nazwa skrocona, to zdrobnienie czy co, bo nie wyszukuje mi takiej nazwy
__________________
"Nie mam nic do ukrycia...oprócz strzykawek, skalpeli i pił do kości, które mam w ukrytej szufladzie..."
zania jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-28, 19:33   #2199
0f4d7eb2e6c93082f74e89ef7f138a13b7c455c0
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 14 051
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II

Treść usunięta
0f4d7eb2e6c93082f74e89ef7f138a13b7c455c0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-28, 19:33   #2200
Daffodilka
Zakorzenienie
 
Avatar Daffodilka
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 14 042
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II

Cytat:
Napisane przez zania Pokaż wiadomość
Co to za perfumeria? I nazwa skrocona, to zdrobnienie czy co, bo nie wyszukuje mi takiej nazwy
No Pachniolek przeca
http://www.pachniolek.pl/search.php?text=montale
Daffodilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-28, 19:50   #2201
zania
Matka buldoga
 
Avatar zania
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 7 641
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II

Cytat:
Napisane przez Daffodilka Pokaż wiadomość
No fogle nie kojarze wpisywalam juz nawet pachnidelko, bo myslalam, ze dziewczyny uproscily nazwe
Dzieki

Google tez mi nic nie wyplulo, jak wpisalam nazwe pachniolek, podpowiedzialo "pacholek" po ponownym wpisaniu pachniolek perfumeria, tez nic nie wyplulo. Cos slabo z ich otagowaniem w wyszukiwarce.

---------- Dopisano o 20:50 ---------- Poprzedni post napisano o 20:45 ----------

[1=0f4d7eb2e6c93082f74e89e f7f138a13b7c455c0;5326861 2]Żaniu to jakiś nowy twór, tutaj na rozbiórce wyszedł i dziewczyny rozmawiały z właścicielem/pracownikiem https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...=pachniolek.pl
[/QUOTE]
Dziekuje juz sie zabieram za czytanie i przegladanie perfumerii
__________________
"Nie mam nic do ukrycia...oprócz strzykawek, skalpeli i pił do kości, które mam w ukrytej szufladzie..."

Edytowane przez zania
Czas edycji: 2015-10-28 o 19:47
zania jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-11-02, 08:16   #2202
sensitive17
Rozeznanie
 
Avatar sensitive17
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: południowa Polska
Wiadomości: 610
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II

Cytat:
Napisane przez scorpionetka Pokaż wiadomość
Ja też. Paczuszkę dostałam solidnie zapakowaną i zabezpieczoną, można u nich płacić również paypalem (co mnie miło zaskoczyło, bo jednak jeszcze większość perfumerii nie współpracuje z paypalem, tylko np. z PayU). Stronę mają wygodną w obsłudze, po złożeniu zamówienia informują mailowo o zmianach stanu zamówienia, w ogóle jest cudnie. Tylko próbkę mi skąpą dali, nie wiem, czy chociaż 1 ml tej próbki było. Ale, uwzględniając, że flaszki były w cenie bardziej, niż przyjaznej, to przeżyję ten prawie brak gratisu
A jaki jest koszt przesyłki pobraniowej w Pachniolku?
__________________
I poznałam wartość każdego uścisku dłoni, każdego spojrzenia w oczy. Każdego "dzień dobry" i "do widzenia". Każdego uśmiechu . Miałam to szczęście... Zobaczyłam Człowieka w człowieku.
sensitive17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-02, 08:40   #2203
zania
Matka buldoga
 
Avatar zania
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 7 641
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II

Cytat:
Napisane przez sensitive17 Pokaż wiadomość
A jaki jest koszt przesyłki pobraniowej w Pachniolku?
Wszystkie informacje sa u nich na stronie, prosze klik
__________________
"Nie mam nic do ukrycia...oprócz strzykawek, skalpeli i pił do kości, które mam w ukrytej szufladzie..."
zania jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-02, 09:35   #2204
sensitive17
Rozeznanie
 
Avatar sensitive17
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: południowa Polska
Wiadomości: 610
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II

Cytat:
Napisane przez zania Pokaż wiadomość
Wszystkie informacje sa u nich na stronie, prosze klik
Dzięki
__________________
I poznałam wartość każdego uścisku dłoni, każdego spojrzenia w oczy. Każdego "dzień dobry" i "do widzenia". Każdego uśmiechu . Miałam to szczęście... Zobaczyłam Człowieka w człowieku.
sensitive17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-04, 16:13   #2205
iceina
Zadomowienie
 
Avatar iceina
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 1 681
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II

Dziewczyny, mam mały problem z przesyłką od Pachnidełko.

Odebrałam dziś z paczkomatu przesyłkę. Zapakowana solidnie w kartonie, w gąbkach i w folii bąbelkowej. Dorzucili próbkę. Niemiła niespodzianka spotkała mnie po otwarciu kartonika Kupiłam tester 100 ml Montale Intense Cafe. Produkt był nieofoliowany (wiem, testery mogą nie być foliowane). Po otwarciu kartonika zauważyłam, że ten materiałowy pokrowiec jest rozchylony, nie ściśnięty. Dodatkowo od razu poczułam zapach perfum (zawsze myślałam, że przy nieużywanych perfumach nie czuć nigdy zapachu prosto z flaszki). Wyciągam flaszkę, a ona jest strasznie lekka i czuć chlupanie, czyli chyba tzn. że jest tam trochę mniej wody. niż powinno być... A żeby było jeszcze ciekawiej, to atomizer w ogóle nie działa. Jest jakby zablokowany. Jestem w szoku. Miał ktoś z nimi taki przypadek?

Napisałam im maila. Jeśli do jutra nie dostanę od nich odpowiedzi, to po pracy do nich dzwonię.

Ps. Zawsze zamawiałam w e-glamour i w iperfumy i nigdy nie było żadnych problemów, a tu mnie skusiła dużo niższa cena niestety. Pierwszy zakup u nich, a jaki nieudany Jeśli piszę w złym miejscu, to przepraszam ogromnie.
iceina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-04, 16:28   #2206
Karkki
Zakorzenienie
 
Avatar Karkki
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 3 527
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II

Cytat:
Napisane przez iceina Pokaż wiadomość
Dziewczyny, mam mały problem z przesyłką od Pachnidełko.

Odebrałam dziś z paczkomatu przesyłkę. Zapakowana solidnie w kartonie, w gąbkach i w folii bąbelkowej. Dorzucili próbkę. Niemiła niespodzianka spotkała mnie po otwarciu kartonika Kupiłam tester 100 ml Montale Intense Cafe. Produkt był nieofoliowany (wiem, testery mogą nie być foliowane). Po otwarciu kartonika zauważyłam, że ten materiałowy pokrowiec jest rozchylony, nie ściśnięty. Dodatkowo od razu poczułam zapach perfum (zawsze myślałam, że przy nieużywanych perfumach nie czuć nigdy zapachu prosto z flaszki). Wyciągam flaszkę, a ona jest strasznie lekka i czuć chlupanie, czyli chyba tzn. że jest tam trochę mniej wody. niż powinno być... A żeby było jeszcze ciekawiej, to atomizer w ogóle nie działa. Jest jakby zablokowany. Jestem w szoku. Miał ktoś z nimi taki przypadek?

Napisałam im maila. Jeśli do jutra nie dostanę od nich odpowiedzi, to po pracy do nich dzwonię.

Ps. Zawsze zamawiałam w e-glamour i w iperfumy i nigdy nie było żadnych problemów, a tu mnie skusiła dużo niższa cena niestety. Pierwszy zakup u nich, a jaki nieudany Jeśli piszę w złym miejscu, to przepraszam ogromnie.
Intense Cafe jeszcze nie mam a i testerów nie kupowałam, ale wszystkie moje flaszki Montale są lekkie i chlupią A 50-tka to jest tak lekka, że gdybym jej nie kupowała w Quality, to bym pomyślała, że jest pusta I czułam zapach zaraz po rozpakowaniu Co do blokady atomizera, to jak ściągniesz ten dynks zabezpieczający, to pokręć samym rozpylaczem. Potrafią się blokować. Mogę Ci zaważyć moją flaszkę jak chcesz, to porównasz wagę. Chociaż nie wiem czy waga nie zależy od samego zapachu?
__________________
"Jedna z najbardziej podstawowych reguł przetrwania na dowolnej planecie nakazuje nigdy nie drażnić kogoś ubranego w czarną skórę*.
*Właśnie dlatego protestujący przeciwko noszeniu przez ludzi skór zwierząt nie wiedzieć czemu nie rzucają farbą w Aniołów Piekieł."

- Terry Pratchett
Karkki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-04, 16:34   #2207
rena63
Zakorzenienie
 
Avatar rena63
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomości: 7 026
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II

Cytat:
Napisane przez iceina Pokaż wiadomość
Po otwarciu kartonika zauważyłam, że ten materiałowy pokrowiec jest rozchylony, nie ściśnięty. Dodatkowo od razu poczułam zapach perfum (zawsze myślałam, że przy nieużywanych perfumach nie czuć nigdy zapachu prosto z flaszki). Wyciągam flaszkę, a ona jest strasznie lekka i czuć chlupanie, czyli chyba tzn. że jest tam trochę mniej wody. niż powinno być... A żeby było jeszcze ciekawiej, to atomizer w ogóle nie działa. Jest jakby zablokowany. Jestem w szoku. Miał ktoś z nimi taki przypadek?
Flaszka a właściwie pojemnik jest lekki bo wykonany z bardzo cieniutkiej blachy i nigdy nie są nalewane do pełna dlatego chlupie .Zawsze jak kupowałam Montalaki to po wyjęciu z woreczka czuć było zapach (może to specjalnie tak)
Natomiast co do atomizera to czy zdjęłaś zawleczkę ?Nie chciałabym Cię urazić tym pytaniem ale na własne oczy widziałam jak moją koleżanka chciała się poperfumować bez ściągnięcia zawleczki i stwierdziła że chyba mam coś spsuty ten psikacz
Z Pachniołkiem nie miałam do czynienia bo to nowa perfumeria ale na pewno jeśli produkt jest wadliwy to można go reklamować
rena63 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-04, 16:38   #2208
iceina
Zadomowienie
 
Avatar iceina
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 1 681
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II

Cytat:
Napisane przez Karkki Pokaż wiadomość
Intense Cafe jeszcze nie mam a i testerów nie kupowałam, ale wszystkie moje flaszki Montale są lekkie i chlupią A 50-tka to jest tak lekka, że gdybym jej nie kupowała w Quality, to bym pomyślała, że jest pusta I czułam zapach zaraz po rozpakowaniu Co do blokady atomizera, to jak ściągniesz ten dynks zabezpieczający, to pokręć samym rozpylaczem. Potrafią się blokować. Mogę Ci zaważyć moją flaszkę jak chcesz, to porównasz wagę. Chociaż nie wiem czy waga nie zależy od samego zapachu?
Zważ proszę może one rzeczywiście takie lekkie, ale no byłam w szoku, że flaszka taka lekka i chlupie. Ostatnią jakąś mniejszą pojemność innego zapachu Montale dostałam jakiś rok/dwa lata temu od TŻ i niestety nie pamiętam, czy ona też taka lekka była.

Ściągałam to i raz ruszyłam tym rozpylaczem, ale bez efektu. Popróbuję jeszcze za chwilę zrobić tak jak mówisz tylko jakoś bardzo delikatnie, żeby tego nie zepsuć czasem Dziękuję Ci za pomoc

---------- Dopisano o 17:38 ---------- Poprzedni post napisano o 17:34 ----------

Cytat:
Napisane przez rena63 Pokaż wiadomość
Flaszka a właściwie pojemnik jest lekki bo wykonany z bardzo cieniutkiej blachy i nigdy nie są nalewane do pełna dlatego chlupie .Zawsze jak kupowałam Montalaki to po wyjęciu z woreczka czuć było zapach (może to specjalnie tak)
Natomiast co do atomizera to czy zdjęłaś zawleczkę ?Nie chciałabym Cię urazić tym pytaniem ale na własne oczy widziałam jak moją koleżanka chciała się poperfumować bez ściągnięcia zawleczki i stwierdziła że chyba mam coś spsuty ten psikacz
Z Pachniołkiem nie miałam do czynienia bo to nowa perfumeria ale na pewno jeśli produkt jest wadliwy to można go reklamować
Jasne rozumiem o co chodzi z tym pytaniem - tak ściągnęłam tą blokadę Spróbowałam psiknąć, ale nie działało, więc poruszyłam delikatnie rozpylaczem, ale nadal nie działało. Idę za chwilę spróbować po raz kolejny jeszcze trochę tym ruszyć. Może coś się zablokowało.

I ogromnie Ci dziękuję za wyjaśnienie co to zapachu z kartonika i lekkości flaszki

Ps. Pisałam o Pachnidełku, nie o Pachniołku.

Edytowane przez iceina
Czas edycji: 2015-11-04 o 16:39
iceina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-04, 16:39   #2209
rena63
Zakorzenienie
 
Avatar rena63
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomości: 7 026
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II

W wątku z nieprzeźroczystymi flakonami jest podanych kilka Montale i każdy ma inną wagę
rena63 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-11-04, 17:03   #2210
iceina
Zadomowienie
 
Avatar iceina
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 1 681
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II

Dziewczyny, ruszyło Chyba miałam pecha co do flaszki i w tej rurce musiało znaleźć się jakimś cudem powietrze albo nie wiem czemu nie działało Nigdy nie miałam takiej sytuacji z żadną ze swoich flaszek, więc trochę się tym zestresowałam... Zawsze najpóźniej po drugim naciśnięciu udawało się psiknąć.

Przyszła do mnie koleżanka (perfumoholiczka ) Razem próbowałyśmy to rozpracować i po ok. 10 minutach naciskania i przekręcania atomizera w końcu zadziałało i psiknęło. Uff...

Dziękuję Wam bardzo obu za pomoc

Ps. Koleżanka też mówi, że w Montalowskich flaszkach zawsze tak chlupie i że zawsze one takie lekkie
iceina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-04, 17:04   #2211
scorpionetka
Zadomowienie
 
Avatar scorpionetka
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 1 359
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II

Cytat:
Napisane przez iceina Pokaż wiadomość
Dziewczyny, mam mały problem z przesyłką od Pachnidełko.

Odebrałam dziś z paczkomatu przesyłkę. Zapakowana solidnie w kartonie, w gąbkach i w folii bąbelkowej. Dorzucili próbkę. Niemiła niespodzianka spotkała mnie po otwarciu kartonika Kupiłam tester 100 ml Montale Intense Cafe. Produkt był nieofoliowany (wiem, testery mogą nie być foliowane). Po otwarciu kartonika zauważyłam, że ten materiałowy pokrowiec jest rozchylony, nie ściśnięty. Dodatkowo od razu poczułam zapach perfum (zawsze myślałam, że przy nieużywanych perfumach nie czuć nigdy zapachu prosto z flaszki). Wyciągam flaszkę, a ona jest strasznie lekka i czuć chlupanie, czyli chyba tzn. że jest tam trochę mniej wody. niż powinno być... A żeby było jeszcze ciekawiej, to atomizer w ogóle nie działa. Jest jakby zablokowany. Jestem w szoku. Miał ktoś z nimi taki przypadek?

Napisałam im maila. Jeśli do jutra nie dostanę od nich odpowiedzi, to po pracy do nich dzwonię.

Ps. Zawsze zamawiałam w e-glamour i w iperfumy i nigdy nie było żadnych problemów, a tu mnie skusiła dużo niższa cena niestety. Pierwszy zakup u nich, a jaki nieudany Jeśli piszę w złym miejscu, to przepraszam ogromnie.
Mam trzy flaszki Montale 100 i wszystkie ważyły jak były nowe 113/114 g (Patchouli Leaves - regularna flaszka, Full Incense i Vanille Absolu - testery) - bez zabezpieczenia atomizera. Te flaszki mają taką jakby blokadkę atomizera (bo nie mają korka i żeby nie psikały w sposób niekontrolowany), którą trzeba ściągnąć, a jak się przyciął atomizer, to nieco nim pokręcić tak, jak pisze Karkki. U mnie też było lekko zapach czuć przy dwóch ostatnich flaszkach, a kupowałam w Pachniołku, a nie w Pachnidełku. Ale pierwsze psiki były "powietrzne" i puste, więc chyba nikt się tymi flaszkami wcześniej nie bawił.
Ale, jak brałam tester Sahary w Pachnidełku, to też jakoś tak mocno pachniał, jak na nieużywany produkt. Ale na wadze stał tak samo, jak flakonik kupiony w tym samym czasie na iperfumy 180/181 g. Więc też nie można powiedzieć, że był jakoś używany, co najwyżej psiknięty.
scorpionetka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-04, 17:07   #2212
Karkki
Zakorzenienie
 
Avatar Karkki
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 3 527
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II

Cytat:
Napisane przez iceina Pokaż wiadomość
Dziewczyny, ruszyło Chyba miałam pecha co do flaszki i w tej rurce musiało znaleźć się jakimś cudem powietrze albo nie wiem czemu nie działało Nigdy nie miałam takiej sytuacji z żadną ze swoich flaszek, więc trochę się tym zestresowałam... Zawsze najpóźniej po drugim naciśnięciu udawało się psiknąć.

Przyszła do mnie koleżanka (perfumoholiczka ) Razem próbowałyśmy to rozpracować i po ok. 10 minutach naciskania i przekręcania atomizera w końcu zadziałało i psiknęło. Uff...

Dziękuję Wam bardzo obu za pomoc

Ps. Koleżanka też mówi, że w Montalowskich flaszkach zawsze tak chlupie i że zawsze one takie lekkie
Ten typ po prostu tak ma Zważyłam Rose Elixir - 120 g z zawleczką. Flaszka nieużywana a i tak ręka mi pachnie
__________________
"Jedna z najbardziej podstawowych reguł przetrwania na dowolnej planecie nakazuje nigdy nie drażnić kogoś ubranego w czarną skórę*.
*Właśnie dlatego protestujący przeciwko noszeniu przez ludzi skór zwierząt nie wiedzieć czemu nie rzucają farbą w Aniołów Piekieł."

- Terry Pratchett
Karkki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-04, 17:15   #2213
iceina
Zadomowienie
 
Avatar iceina
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 1 681
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II

Cytat:
Napisane przez scorpionetka Pokaż wiadomość
Mam trzy flaszki Montale 100 i wszystkie ważyły jak były nowe 113/114 g (Patchouli Leaves - regularna flaszka, Full Incense i Vanille Absolu - testery) - bez zabezpieczenia atomizera. Te flaszki mają taką jakby blokadkę atomizera (bo nie mają korka i żeby nie psikały w sposób niekontrolowany), którą trzeba ściągnąć, a jak się przyciął atomizer, to nieco nim pokręcić tak, jak pisze Karkki. U mnie też było lekko zapach czuć przy dwóch ostatnich flaszkach, a kupowałam w Pachniołku, a nie w Pachnidełku. Ale pierwsze psiki były "powietrzne" i puste, więc chyba nikt się tymi flaszkami wcześniej nie bawił.
Ale, jak brałam tester Sahary w Pachnidełku, to też jakoś tak mocno pachniał, jak na nieużywany produkt. Ale na wadze stał tak samo, jak flakonik kupiony w tym samym czasie na iperfumy 180/181 g. Więc też nie można powiedzieć, że był jakoś używany, co najwyżej psiknięty.
Cytat:
Napisane przez Karkki Pokaż wiadomość
Ten typ po prostu tak ma Zważyłam Rose Elixir - 120 g z zawleczką. Flaszka nieużywana a i tak ręka mi pachnie
Dzięki dziewczyny zważyłam właśnie swoją i bez tej blokady-zawieszki flaszka waży 117-119 g (nie mam zbyt dokładnej wagi teraz u siebie), ale wychodzi na to, że to prawie tyle samo co Twoja Karkki W mojej był ubytek dwóch psiknięć - jedno w powietrze przy próbie uruchomienia atomizera, a drugie już na nadgarstek koleżanki
Ps. W końcu mogę cieszyć się tym pięknym zapachem
iceina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-06, 18:49   #2214
herni
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 492
Dot.: Rozpaczliwie poszukuję, chętnie się podzielę-część IX (zasady w pierwszym pości

Dziewczyny Wy wszystko wiecie, więc może doradzicie gdzie zdobędę Santa Maria Novella Marescialla? Może gdzieś widziałyście? Proszę o pomoc.
herni jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-10, 16:40   #2215
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 6 643
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II

Czy ktoś robił zakupy w amour.pl? Jest na liście zaufanych, ale chciałam zapytać czy wszystko było ok pod względem obsługi, pakowania itd, perfumy nie jakieś leciwe czy zwietrzałe?

Chcę kupić Belle d'Opium (jednak się do niego przekonałam, a wydawał mi się taki-se), a zbytnio nie chcę w iperfumy, jak już pisałam lekko się zraziłam otrzymując parę miesięcy temu wadliwy korek. A na amour.pl widzę jest 30ml i jeszcze taniej.

z góry dzięki
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-11, 09:41   #2216
Efa855
Raczkowanie
 
Avatar Efa855
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 44
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II

Polecam perfumeriastyl.pl - szybko, solidnie, dużo gratisów. Zapachy oryginalne.
Efa855 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-11, 18:36   #2217
Disnejova
Wtajemniczenie
 
Avatar Disnejova
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 2 176
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II

Witajcie zbliżają sie święta gdzie mogę kupić nie drogie perfumy oryginalne chodzi mi oczywiście nie o wody toaletowe . Czy na iperfumy sąwyłącznie wody toaletowe? jak z jakością? .
__________________
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.
„Jeśli próbujesz być kimś innym, poniesiesz porażkę. Świat już ma taką osobę. Teraz potrzebuje ciebie. Ścieżka, którą wytyczasz, może nie mieć sensu dla nikogo na świecie oprócz ciebie. I nie musi. Jest wyłącznie twoja.
Disnejova jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-11, 19:09   #2218
siarka40
Szef ds. Wymianek
 
Avatar siarka40
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 865
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II

Cytat:
Napisane przez Disnejova Pokaż wiadomość
Witajcie zbliżają sie święta gdzie mogę kupić nie drogie perfumy oryginalne chodzi mi oczywiście nie o wody toaletowe . Czy na iperfumy sąwyłącznie wody toaletowe? jak z jakością? .
Na początku tego wątku znajduje się lista polecanych perfumerii internetowych.
Na iperfumy sa zarówno wody perfumowane, jak i toaletowe. Trwałość zależy od rodzaju perfum i właściwości osobniczych, trudno dokładniej odpowiedzieć na tak ogólne pytanie.
__________________
Rebecca Minkoff Bree Body Black (nowa, z metkami)
szuka nowego domu.
siarka40 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-12, 13:16   #2219
pannamima
Zakorzenienie
 
Avatar pannamima
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 8 331
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II

Dziewczyny a jak jest z perfumami ze SMYK? Jest promocja na perfumowe czwartki i ceny są atrakcyjne. Chyba nie ma szans na podróbki w takiej sieci, jak myślicie? Macie jakieś doświadczenia?
pannamima jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-12, 16:33   #2220
zania
Matka buldoga
 
Avatar zania
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 7 641
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II

Cytat:
Napisane przez pannamima Pokaż wiadomość
Dziewczyny a jak jest z perfumami ze SMYK? Jest promocja na perfumowe czwartki i ceny są atrakcyjne. Chyba nie ma szans na podróbki w takiej sieci, jak myślicie? Macie jakieś doświadczenia?
Nie ma szans na podrobki No bo jak to sobie wyobrazasz? Ze taka siec zrobi sobie smrodu o podrobki?
Nie wiem czy ktos kupowal cos w Smyku, tzn jedna osobe kojarze, ale nie podam ci nicku, wiem ze bylo wlasnie zapytanie o perfumy ze Smyka, bo wtedy rowniez byly jakies promocje. Za to pamietam, ze ja wtedy przejrzalam ich oferte i dla mnie nie byla atrakcyjna, gdyz perfumy ktore akurat mnie interesowaly w innych perfumeriach byly duzo tansze, ba...za 50tke jakiegos zapachu w innej perfumerii w tej samie cenie moglam kupic 100ml.
__________________
"Nie mam nic do ukrycia...oprócz strzykawek, skalpeli i pił do kości, które mam w ukrytej szufladzie..."
zania jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-04-05 21:10:33


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:03.