Zmniejszenie piersi cz.2 - Strona 75 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Chirurgia plastyczna

Notka

Chirurgia plastyczna Interesujesz się chirurgią plastyczną? Poddałaś się zabiegowi lub go rozważasz? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2018-10-14, 10:16   #2221
Kluskowata
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 196
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Cytat:
Napisane przez magda_so111 Pokaż wiadomość
Kluskowata, dziękuję. Twoje piersi są PRZEPIĘKNE!!!!!!!!! Taki kształt i taka wielkość to moje marzenie. Niestety nie jestem taka szczupła więc na tak piękne nie liczę, ale i tak będę zadowolona jeśli pozbędę się tego ciężaru. Mam o czym marzyć, a marzenia się spełniają jak widać.
Dziękuję Magda Lekarz podpowie Ci jaki kształt i rozmiar będzie pasował do Ciebie najbardziej i na pewno wyczaruje Ci cudowne piersiątka Akurat masz sporo czasu by poczytać forum (jest trochę lektury ), ale Dziewczyny wszystko super opisały, dzięki forum sama trafiłam do Łęcznej Także czytaj, marz i planuj czas szybko mija, ani się obejrzysz ,a już będziesz "po"
Kluskowata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-14, 10:27   #2222
Monieka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 46
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Cytat:
Napisane przez Kluskowata Pokaż wiadomość
magda_so111 dodałam Cię do znajomych.
Dodałam nową galerię ze zdjęciami 2 tygodnie po operacji
Paulina miseczka D oznacza ogromny wybór wzorów i modeli stanika brafiterka na pewno pomoże Ci dobrać idealny krój bielizny już nie mogę doczekać się przymierzania póki co oglądam tylko staniczki na internecie i jestem taaaaka szczęśliwa w końcu będę mogła wybierać i przebierać, a nie kupować to co jakimś cudem pasuje
Cześć @kluskowata, czy ja także mogę Cię prosić o dostęp do fotek? gdzie i jak mogę je znaleźć? to będą fotki 2 tygodnie po operacji?
Monieka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-14, 10:34   #2223
Kluskowata
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 196
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Cytat:
Napisane przez Monieka Pokaż wiadomość
Cześć @kluskowata, czy ja także mogę Cię prosić o dostęp do fotek? gdzie i jak mogę je znaleźć? to będą fotki 2 tygodnie po operacji?
Cześć Monieka już dodałam Cię do znajomych. Musisz wejść na mój profil i po prawej stronie będziesz miała dwa albumy Pierwszy album zawiera dwa zdjęcia 4 dni po operacji i jedno przed operacją, a drugi trzy zdjęcia 14 dni po operacji ps żeby zobaczyć galerię musisz zalogować się za pomocą komputera
Kluskowata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-14, 12:40   #2224
kasiaz13
Raczkowanie
 
Avatar kasiaz13
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 127
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Goncia89 - Ja robiłam badanie glukozy, było jednym z zaznaczonych przez dr Michalską na konsultacji.

We wtorek jadę na zdjęcie szwów - nie mogę się doczekać! Z lektury tego, co piszecie, wynika, że bez szwów jest dużo bardziej komfortowo.
kasiaz13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-14, 13:02   #2225
duzybiust
Rozeznanie
 
Avatar duzybiust
 
Zarejestrowany: 2017-07
Lokalizacja: POLSKA
Wiadomości: 595
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Tak, to prawda. Jest dużo lepiej 😃😃.
duzybiust jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-14, 19:47   #2226
Monieka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 46
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Cytat:
Napisane przez Kluskowata Pokaż wiadomość
Cześć Monieka już dodałam Cię do znajomych. Musisz wejść na mój profil i po prawej stronie będziesz miała dwa albumy Pierwszy album zawiera dwa zdjęcia 4 dni po operacji i jedno przed operacją, a drugi trzy zdjęcia 14 dni po operacji ps żeby zobaczyć galerię musisz zalogować się za pomocą komputera
Ale mega!!! jak zobaczyłam u Ciebie rezultat to chwilowo mnie strach opuścił
Ale patrząc na Twoje efekty to już wiem na 100% że ja też podejmuję dobrą decyzję
Monieka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-14, 21:41   #2227
Kinga118_90
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 35
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Ja też nie mam zaznaczonej glukozy przez dr Michalską
Kinga118_90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-10-15, 06:27   #2228
Kluskowata
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 196
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Monieka, życie po operacji się zmienia. Jestem naprawdę szczęśliwa 😊

---------- Dopisano o 06:27 ---------- Poprzedni post napisano o 06:15 ----------

A Twoja decyzja jest baaardzo słuszna
Kluskowata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-15, 06:44   #2229
todzia82
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 38
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Pytanie do Kluskowata - kto Ci zrobił takie piękne piersi ? Zdaje się że w Łęcznej?
todzia82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-15, 06:51   #2230
Kluskowata
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 196
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Cytat:
Napisane przez todzia82 Pokaż wiadomość
Pytanie do Kluskowata - kto Ci zrobił takie piękne piersi ? Zdaje się że w Łęcznej?
Todzia, zgadza się Łęczna, dr Korzeniowski
Kluskowata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-15, 08:40   #2231
veda90
Przyczajenie
 
Avatar veda90
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2
GG do veda90
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Witajcie dziewczyny, jestem tu nowa, choć śledzę wątek od dawna. Nurtuje mnie jedno pytanie. Czy wszystkie z Was miały skierowanie od ortopedy? Czy jest tu ktokolwiek, kogo na operację skierował psychiatra? Wiem że teoretycznie jest taka możliwość, ale ciekawi mnie jak to wygląda w praktyce...
veda90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-10-15, 11:50   #2232
Goncia89
Raczkowanie
 
Avatar Goncia89
 
Zarejestrowany: 2018-04
Lokalizacja: kujawsko - pomorskie
Wiadomości: 316
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Kasiaz13 a zrobisz fotkę jak to wygląda po zdjęciu szwów??? Ja jeszcze 35 dni muszę czekać.
__________________
Podejmij RYZYKO. Jeśli wygrasz - będziesz szczęśliwy. Jeśli przegrasz - będziesz mądry.
Goncia89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-15, 12:44   #2233
magda_so111
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 7
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

iza_rut, czy ja też mogę zobaczyć Twoją galerię?
magda_so111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-15, 13:36   #2234
xagnieszkax
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 64
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Cytat:
Napisane przez Aniakra77 Pokaż wiadomość
Na to wygląda, że nie zależy od kwalifikacji na zabieg bo ja się zakwalifikowałam bez problemu tylko, że nie wykonują takich operacji na NFZ
W sobotę po raz kolejny dzwoniłam do Szpitala Św. Elżbiety. Pani nie bardzo wiedziała co mi odpowiedzieć, więc wzięła ode mnie telefon i obiecała, że po konsultacji z przełożonymi oddzwoni. Dzisiaj dzwoniła i niestety potwierdzam - nie wykonują takich operacji na NFZ. Odwołałam więc jutrzejszą wizytę i jadę do Katowic.


Aniakra77 gdybyś miała jakieś nowe informacje od dr Radzikowskiej to bardzo proszę o wiadomość.

Edytowane przez xagnieszkax
Czas edycji: 2018-10-15 o 13:40
xagnieszkax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-15, 14:04   #2235
agamo23
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 28
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Dziewczyny, to posłuchajcie tego... Dziś miałam konsultacje w Warszawie, termin operacji wyznaczony, ale dr powiedział mi że to będzie amputacja piersi! Do rozmiaru A max B...że to nie jest operacja kosmetyczna a medyczna i nie może mi zredukować biustu do miski C-D bo kręgosłup dalej będzie bolał...przeczytałam wcześniej forum wzdłuż i wszerz i nigdy nie doczytałam się takiego czegoś...dodam, że mam 75L w tej chwili. Doradźcie co robić dalej, jak to ugryźć bo oczywiście to jakieś chore, że albo taki rozmiar albo wszystko do wycięcia!...
agamo23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-15, 14:38   #2236
Kluskowata
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 196
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Agamo23 jestem zszokowana!!!! 😲 Co to za lekarz w ogóle?! I co za bzdura, ze przy miseczce C czy D kręgosłup bedzie bolał Cię tak samo jak teraz 😲

---------- Dopisano o 14:38 ---------- Poprzedni post napisano o 14:36 ----------

I dkad pomysł amputacji.. Na Twoim miejscu poszłabym do innego lekarza...
Kluskowata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-15, 14:58   #2237
paulina_maria1999
Raczkowanie
 
Avatar paulina_maria1999
 
Zarejestrowany: 2018-05
Wiadomości: 188
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Cytat:
Napisane przez agamo23 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, to posłuchajcie tego... Dziś miałam konsultacje w Warszawie, termin operacji wyznaczony, ale dr powiedział mi że to będzie amputacja piersi! Do rozmiaru A max B...że to nie jest operacja kosmetyczna a medyczna i nie może mi zredukować biustu do miski C-D bo kręgosłup dalej będzie bolał...przeczytałam wcześniej forum wzdłuż i wszerz i nigdy nie doczytałam się takiego czegoś...dodam, że mam 75L w tej chwili. Doradźcie co robić dalej, jak to ugryźć bo oczywiście to jakieś chore, że albo taki rozmiar albo wszystko do wycięcia!...
Szok ! Idź do innego lekarza. Co to w ogóle za pomysł ?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
paulina_maria1999 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-15, 15:05   #2238
agamo23
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 28
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Dziewczyny, mózg mam wyprany, ręce opadają.. konsultacje miałam u dr Pietrasika i czekałam na nią 10 miesięcy żeby usłyszeć taką bzdurę.. planuję napisać maila do innego lekarza w tym szpitalu, tylko muszę ochłonąć i pomyśleć co napisać. Termin operacji na wrzesień, a jak będę się umawiać na nowo na konsultację to tyle czasu w plecy 😑 ale nie dam z siebie deski zrobić, kurdę ze skrajności w skrajność 😤😒
agamo23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-15, 15:08   #2239
Kluskowata
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 196
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Agamo23 jakis totalny absurd!
Kluskowata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-10-15, 15:12   #2240
xagnieszkax
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 64
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Cytat:
Napisane przez agamo23 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, to posłuchajcie tego... Dziś miałam konsultacje w Warszawie, termin operacji wyznaczony, ale dr powiedział mi że to będzie amputacja piersi! Do rozmiaru A max B...że to nie jest operacja kosmetyczna a medyczna i nie może mi zredukować biustu do miski C-D bo kręgosłup dalej będzie bolał...przeczytałam wcześniej forum wzdłuż i wszerz i nigdy nie doczytałam się takiego czegoś...dodam, że mam 75L w tej chwili. Doradźcie co robić dalej, jak to ugryźć bo oczywiście to jakieś chore, że albo taki rozmiar albo wszystko do wycięcia!...
Na kafeterii dziewczyna pisala, ze miała taką samą sytuację. Napisała e-maila do innego lekarza z tego szpitala i obiecał, że jej pomoże. Juz jest chyba po operacji

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
xagnieszkax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-15, 15:14   #2241
Goncia89
Raczkowanie
 
Avatar Goncia89
 
Zarejestrowany: 2018-04
Lokalizacja: kujawsko - pomorskie
Wiadomości: 316
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

agamo23 pierwsze słyszę o amputacji, ja bym poszła do innego lekarza najlepiej w innym mieście

Dziewczyny z KATOWIC.... mąż odebrał mi dziś wynik RTG płuc. No i czytam opis a tam zdanie takie: RYSUNEK PŁUCNY WZMOŻONY. Wpisalam to w Google no i naczytałam się że to niezbyt dobre. Czy wy miałyście takie coś w swoich opisach? Duzybiust, Paulina, Kasia czy w waszym RTG też był ten tekst? Reniutka może Ty też masz już zrobione badanie? Teraz to się zmartwiłam, że dr Michalska przez to zrezygnuje z operacji.
__________________
Podejmij RYZYKO. Jeśli wygrasz - będziesz szczęśliwy. Jeśli przegrasz - będziesz mądry.
Goncia89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-15, 15:17   #2242
Magdalena009
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 114
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Goncia89 a ja nie mam w ogole rtg w zalecanych badaniach

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Magdalena009 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-15, 15:30   #2243
duzybiust
Rozeznanie
 
Avatar duzybiust
 
Zarejestrowany: 2017-07
Lokalizacja: POLSKA
Wiadomości: 595
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Cytat:
Napisane przez Goncia89 Pokaż wiadomość
agamo23 pierwsze słyszę o amputacji, ja bym poszła do innego lekarza najlepiej w innym mieście

Dziewczyny z KATOWIC.... mąż odebrał mi dziś wynik RTG płuc. No i czytam opis a tam zdanie takie: RYSUNEK PŁUCNY WZMOŻONY. Wpisalam to w Google no i naczytałam się że to niezbyt dobre. Czy wy miałyście takie coś w swoich opisach? Duzybiust, Paulina, Kasia czy w waszym RTG też był ten tekst? Reniutka może Ty też masz już zrobione badanie? Teraz to się zmartwiłam, że dr Michalska przez to zrezygnuje z operacji.



Ja miałam taki opis: pola płucne bez zmian ogniskowych. Sylwetka serca niepowiększona. Przepony wolne. Zmiany zwyrodnieniowe kręgosłupa Th.
duzybiust jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-15, 15:50   #2244
agamo23
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 28
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Wiem, że to absurd, ale przecież nie będę się z lekarzem kłócić.. do Warszawy mam najbliżej, a i tak 200 km. Będę pisać do dr Dębskiego, dziewczyny mówią, że ludzki lekarz. Mam nadzieję, że jeszcze wszystko wyprostuję i będzie dobrze
agamo23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-15, 16:17   #2245
Kluskowata
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 196
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Agamo23 trzymam kciuki, wierzę że uda się szybka konsultacja z innym lekarzem i że on podejdzie do Ciebie w normalny sposob, a nie tak jak ten "specjalista".. Głowa do góry

---------- Dopisano o 16:17 ---------- Poprzedni post napisano o 16:14 ----------

Goncia89 to nie musi być nic poważnego. Moze spróbuj skonsultować się z lekarzem rodzinnym w najblizszych dniach, on powienien wyjaśnić Ci co ten opis oznacza, ewentualnie skieruje na dalsze badania. Wtedy i Pani Doktor będzie miala pelniejszy obraz sytuacji.
Kluskowata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-15, 16:57   #2246
todzia82
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 38
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

A w którym szpitalu miałaś te konsultacje ?
todzia82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-15, 18:02   #2247
agamo23
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 28
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Todzia82 szpital Orłowskiego.. bałam sie, że zdyskwalifikują mnie ze względu na wagę, bo BMI mam za wysokie.. a o to mnie nawet nie zapytał i znalazł się inny problem właśnie z tą amputacją.. jakiś obłęd normalnie 😵
agamo23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-15, 19:48   #2248
todzia82
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 38
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

A czy zmierzyli Ci odległości od sutka do obojczyka? Jaki masz rozmiar i czy wiedziałaś do którego lekarza jesteś umówiona? Tyle pytań bo ja mam konsultacje w marcu i zszokowala mnie twoja wypowiedź. ��
todzia82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-15, 20:12   #2249
Magdalena009
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 114
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Agamo23 a jakie masz bmi?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Magdalena009 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-15, 20:36   #2250
agamo23
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 28
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Todzia82 tak, mierzył mnie, 35-36 cm. Mam rozmiar 75L, nie wiedziałam u jakiego lekarza konsultacja bo umawiałam się w grudniu i nic nie powiedzieli a ja przejęta, że się w końcu dodzwoniłam, nawet nie pomyślałam, żeby o to zapytać. A Ty u kogo masz? Jakie masz parametry?

Magdalena009 BMI mam 31 z groszami, od sierpnia jestem pod opieką dietetyka więc do operacji swoją wagę ogarnę..
agamo23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Chirurgia plastyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 2 (0 użytkowników i 2 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-12-16 21:04:03


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:00.