Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu - Strona 75 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kultura(lnie)

Notka

Kultura(lnie) Kultura(lnie) to forum dla osób, które interesują się kulturą, sztuką, filmem, literaturą, polityką itd. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2022-05-05, 19:32   #2221
Markowianka
Rozeznanie
 
Avatar Markowianka
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 912
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Cytat:
Napisane przez Timon i Pumba Pokaż wiadomość
Treść usunięta
Tak jak z Kasią i Pawłem, tylko u tamtych prędzej to nastąpiło i też w odcinkach nie pokazali ocb.
Markowianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-05-05, 19:34   #2222
Timon i Pumba
hakuna matata
 
Avatar Timon i Pumba
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 22 754
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Treść usunięta

Edytowane przez Timon i Pumba
Czas edycji: 2023-12-17 o 22:20
Timon i Pumba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-05-05, 19:34   #2223
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 888
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Cytat:
Napisane przez Timon i Pumba Pokaż wiadomość
Treść usunięta
Możliwe, że to jest po prostu druga strona jej osobowości. Przecież nie każdy jest tylko miły i sympatyczny, albo marudny i antypatyczny. Może ona tak ma - jeżeli się czymś zniechęci, zniecierpliwi, to przechodzi w tryb "zmarzła jędza".
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-05-05, 19:39   #2224
venir
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 586
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Na grupie na Fb ktoś trafnie wskazał idealnego partnera dla Patrycji 20220505_203443.jpg

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
venir jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-05-05, 19:47   #2225
Markowianka
Rozeznanie
 
Avatar Markowianka
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 912
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Cytat:
Napisane przez Ellen_Ripley Pokaż wiadomość
Możliwe, że to jest po prostu druga strona jej osobowości. Przecież nie każdy jest tylko miły i sympatyczny, albo marudny i antypatyczny. Może ona tak ma - jeżeli się czymś zniechęci, zniecierpliwi, to przechodzi w tryb "zmarzła jędza".
: hahaha:
Markowianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-05-05, 19:49   #2226
taje
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 3
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Cytat:
Napisane przez schaboszczak Pokaż wiadomość
Nawet gdyby jakims cudem spodziewali sie teraz dziecka, w co absolutnie nie wierze, to nie byliby na tyle glupi, zeby przed koncem edycji latac z tym po forach, nie ukrywac tozsamosci i narazic sie na kare od tvnu. Ktos sie dobrze bawi rozpuszczajac takie durne plotki.
No więc jednak nie do końca z tymi karami. Oni udzielają się, a raczej uczestniczą, w grupach FB dla spodziewających się dziecka w 2022 ale każde z osobna i nie komentują, dlaczego tam są, ani z kim to dziecko miałoby być. Tak więc raczej trudno im zarzucić łamanie warunków umowy z TVN. Nie ma zakazu uczestniczenia w grupach dyskusyjnych. Owszem, może uczestniczą w takich grupach na wyrost (tak jak dyskusja o karmieniu Helenki) ale raczej wątpię skoro są tam oboje.
taje jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-05-05, 19:53   #2227
maddzia007
Zakorzenienie
 
Avatar maddzia007
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: internet
Wiadomości: 3 492
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Cytat:
Napisane przez Timon i Pumba Pokaż wiadomość
Treść usunięta
Skąd bierzesz takie wypowiedzi? Co chwile przytaczasz tu jakieś smaczki, a ja robie wielkie oczy, bo to nieraz całkowicie zmienia pogląd na daną osobę
Ale zgadzam się, Pawel dobrze wypadał na tle Kasi, ale po programie pogrążał się praktycznie każdą swoją wypowiedzią.
maddzia007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2022-05-05, 20:06   #2228
Markowianka
Rozeznanie
 
Avatar Markowianka
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 912
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Cytat:
Napisane przez taje Pokaż wiadomość
No więc jednak nie do końca z tymi karami. Oni udzielają się, a raczej uczestniczą, w grupach FB dla spodziewających się dziecka w 2022 ale każde z osobna i nie komentują, dlaczego tam są, ani z kim to dziecko miałoby być. Tak więc raczej trudno im zarzucić łamanie warunków umowy z TVN. Nie ma zakazu uczestniczenia w grupach dyskusyjnych. Owszem, może uczestniczą w takich grupach na wyrost (tak jak dyskusja o karmieniu Helenki) ale raczej wątpię skoro są tam oboje.
Chyba, że każde z kimś innym jak Asia i Adam sprzed 3 serii

---------- Dopisano o 20:06 ---------- Poprzedni post napisano o 19:56 ----------

Cytat:
Napisane przez maddzia007 Pokaż wiadomość
Ja chyba w stosunku do Adama jestem bardzo nieobiektywna, ale od kiedy przeczytałam o nim te komentarze, że jest stalkerem to nie potrafię na niego inaczej spojrzeć. Jeśli były one wymyślone to jest to mega krzywdzące w stosunku do niego, bo pewnie nie tylko ja tak do niego podchodzę.
Ale ma w sobie coś takiego przerażającego była taka scena jak Patka próbowała odwrócić się od niego, a on obracał glowę tak, żeby nie stracić z nią kontaktu wzrokowego. Wiem, że to dziwnie brzmi jak tu opisuje, ale jakoś tak creepy to wyglądało
No i też nie powiedziałabym, że Adam jest jakiś super czuły, a taki komentarz często się pojawia. Raczej taki zwykły prosty chłop.
I na miejscu Patrycji też przeraziłabym się przeprowadzką do niego i zamieszkaniu z teściową (i chyba jej partnerem?).
Aczkolwiek Patrycja też chyba nie jest gotowa w ogóle na faceta. W którymś odcinku ona albo jej siostra się wypowiedziały, że one są takim zgranym teamem samych babek (ona, 2 siostry, mama i babcia) i mam wrażenie, że one na tyle dobrze się czują w swoim towarzystwie, że ciężko byłoby którejkolwiek dopuścić jakiegoś faceta do tego towarzystwa.[COLOR="Silver"]
Zgadza się, kojarzę tę scenę, na zewnątrz wtedy siedzieli, też zwróciłam na to uwagę. Patrycja reaguje na próbę osaczenia jej głośnym buntem, a Dorotka zamyka się w sobie i robi się malutka.

Nie było chyba nic o partnerze mamy Adama, ani mamy Pyśki.

Dokładnie tak samo uważam! Nie ma tam miejsca dla faceta i od początku tego się obawiałam, choć były głosy, że Adam może zyskać fajną rodzinę... raczej tak to nie działa.
Zresztą najbardziej udane związki stworzyły w programie osoby pochodzące ze stabilnych, ciepłych i pomocnych rodzin...
Markowianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-05-05, 21:07   #2229
edyta508
Zakorzenienie
 
Avatar edyta508
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 16 114
GG do edyta508
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Patrycja zachowuje się słabo, ten gest jak Adam odjechał.. masakra. Współczuję mu oglądać później odcinki. Ale też niestety wiem jak taki typ człowieka jak Adam potrafi być męczący, sama tego doświadczyłam i nie zachowywałam się tak jak ona ale miałam dosyć spojrzeń, dotyku drugiej osoby bo była aż natarczywa. Nie dało się oddychać.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
edyta508 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-05-06, 07:44   #2230
schaboszczak
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 1 045
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Tak Was czytam i dochodzę do wniosku, że czas na zmianę formuły programu na ślub od drugiego wejrzenia - wrzucić 6 osób do jednego domu i niech się sami poparują, śluby po dwóch tygodniach. Ewentualnie w wersji na grubo niech ich parują widzowie w głosowaniu sms, też by zapewne było znacznie trafniej.

Czy ktoś jest mi w stanie opisać jaki gest wykonała Patrycja po wyjeździe Adama? Przegapiłam ten moment
schaboszczak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-05-06, 08:25   #2231
lulka19
Zakorzenienie
 
Avatar lulka19
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 12 833
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Cytat:
Napisane przez schaboszczak Pokaż wiadomość
Tak Was czytam i dochodzę do wniosku, że czas na zmianę formuły programu na ślub od drugiego wejrzenia - wrzucić 6 osób do jednego domu i niech się sami poparują, śluby po dwóch tygodniach. Ewentualnie w wersji na grubo niech ich parują widzowie w głosowaniu sms, też by zapewne było znacznie trafniej.

Czy ktoś jest mi w stanie opisać jaki gest wykonała Patrycja po wyjeździe Adama? Przegapiłam ten moment
Był kiedyś podobny program. Skończył się tylko na jednej edycji, a szkoda, bo wyszło z tego jedno małżeństwo. Pamiętam, że była tam taka Marta z rolnik szuka żony. Leciało to jakieś 4 lata temu na polsacie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
lulka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-05-06, 08:40   #2232
sublips
Zakorzenienie
 
Avatar sublips
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 6 032
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

No Adam to tak się do związku nadawał, że w czasie programu postanowił w nim być.
Mnie nie przekonacie, ja uważam, że właśnie w ekstremalnych sytuacjach da się poznać cudze prawdziwe oblicze – a nie w zestawieniu ze swoim wyśnionym ideałem, bo wtedy wiadomo że każdy chce się pokazać z jak najlepszej strony. Jest coś takiego jak kultura osobista i mimo że taka Martyna nie zachowywała się idealnie, może powiedziała Przemysławowi, że nic z tego nie będzie, ale mimo wszystko była dla niego sympatyczna, nie wydzierała się na niego, nie była cały czas naburmuszona (a po tym, co on odstawiał, miała prawo). Patrycja po prostu nie potrafi drugiej osobie okazać szacunku, co pokazała już przed ślubem, ale myślałam, że to stres – jednak nie, po prostu jest taką osobą i nie wierzę, że czasami bywa gimnazjalną jędzą, a czasami to do rany przyłóż. Tak samo tego szacunku nie potrafił okazać Adam, który był dla Joanny po prostu chamem i m.in. nie pożegnał się z nią, wsiadając do pociągu. Już nie wspomnę, że ciągle był skacowany, także mamy wierzyć, że niby dla swojej nowej partnerki jest wspaniały? Karol – tylko nie rozpoczynajmy znowu dyskusji, czy to „gra przed kamerami”, bo do niczego to nie prowadzi – Iza, Kamil i paru innych uczestników też dostało połówki, które może im nie przypadły im do końca do gustu, ale potrafili zachować się na poziomie i nawet próbować coś stworzyć, choć finalnie nie wyszło.
Nie wiem też, dlaczego tak wiele osób uznaje Adama za prostego czy nadskakującego. Naprawdę pytanie o to, czy ktoś chce herbatę, to jest nadskakiwanie? To nie wiem, ja uznaję takie zachowanie za zwykłą kulturę i że kogoś w ogóle obchodzę, tak samo jak z tym śniadaniem do łóżka. Może jestem wyjątkowo bezproblemową osobą, ale nawet jeśli nie miałabym ochoty, bo podobnie jak Patrycja nie jem po przebudzeniu, to zjadłabym cokolwiek, podziękowała i przypomniała, co powiedziałam, a nie waliła focha jak dziecko. Pewnie że i kota można zagłaskać, ale dla mnie jego zachowanie to zwykłe zainteresowanie drugą osobą, staranie się (tak jak powinno być na początku), a nie nadskakiwanie tak jak Maciej do Laury. Facet jest też dosyć introwertyczny, także może wypadać prosto czy prostacko wręcz. Nie widzę też w Dorocie – bez obrazy, bo nie mam na myśli, że z nią jest coś nie tak – wielkiej intelektualistki, bo lubi medytować. Uważam, że dogadaliby się z poziomem wrażliwości oraz nawet z mieszkaniem, bo mają podobną sytuację i nie uważam, że Adam jest prosty i nadawałby się do „Chłopaków do wzięcia”. A pod kątem fizjonomii to nie jest w ogóle w moim guście jego sylwetka, ale uważam, że jest jednym z przystojniejszych uczestników wszystkich edycji i ogólnie jest naprawdę w porządku – nawet jak się Patrycji nie podoba, to spokojnie jest osobą, przy której z klasą można przetrwać do końca eksperymentu. To dla mnie Patrycja pasowałaby do jakiegoś programu typu tego z Rozenek, gdzie biorą typowe Karyny (nazwa mi uciekła z głowy).
Co więcej, widzę, że niektórzy tutaj czy na mediach społecznościowych usprawiedliwiają obrzydliwe zachowanie Patrycji – a u Piotra to tak nie działa. Gdyby to było odwrotnie i mężczyzna powiedział do swojej programowej małżonki „co się tak gapisz” albo cieszył, że odjeżdża, to nie wiem, czy wszyscy z takim dystansem by do tego podeszli.
sublips jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-05-06, 08:52   #2233
lulka19
Zakorzenienie
 
Avatar lulka19
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 12 833
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Pamiętajmy jednak, że my widzimy ledwie wycinek tego co oni mają na codzień. Być może Adam poza kamerami bardzo nadskakuje Patrycji. Tak mnie denerwowałoby kilkukrotne pytanie czy chce herbatę. Nienawidzę też słodkich sms-ów i takiego typowego pitu pitu. Nie, ja lubię faceta, który czasem walnie pięścią w stół, a nie przysłowie ciepłe kalesony.
Nikt z nas nie wie jak było naprawdę. Patrycji nie usprawiedliwiam, bo jej zachowanie jest dość nieadekwatne, nie wiem co tam by się musiało wydarzyć. Jednak jestem w stanie ją zrozumieć

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
lulka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-05-06, 09:15   #2234
Timon i Pumba
hakuna matata
 
Avatar Timon i Pumba
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 22 754
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Treść usunięta

Edytowane przez Timon i Pumba
Czas edycji: 2023-12-17 o 22:20
Timon i Pumba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-05-06, 10:40   #2235
maddzia007
Zakorzenienie
 
Avatar maddzia007
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: internet
Wiadomości: 3 492
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

A ja chyba powoli czuje, że mam ogólnie przesyt tej formuły. Pewnie z nudów gdzieś tam dalej będę to oglądać , ale widzę już sama po sobie ze zarówno ten jak i poprzedni sezon oglądam raczej w tle i przyznaje ze sporo faktów mi umyka.

Produkują teraz sezon za sezonem i mam wrażenie, ze biorą jakichś przypadkowych ludzi, kto im się tylko tam nawinie.
Chyba wolałam jak był jeden sezon rocznie, a nie co pół roku nowa edycja.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
maddzia007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-05-06, 10:56   #2236
kroofka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 781
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Cytat:
Napisane przez lulka19 Pokaż wiadomość
Był kiedyś podobny program. Skończył się tylko na jednej edycji, a szkoda, bo wyszło z tego jedno małżeństwo. Pamiętam, że była tam taka Marta z rolnik szuka żony. Leciało to jakieś 4 lata temu na polsacie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tak! Nazywał się "wyjdź za mnie" i był świetny ) No i do dziś pamiętam Tomasza, który był duchowym bliźniakiem naszego Piotrka i potem bardzo długo awanturował się na fejsie z osobami oceniającymi go jako buca )
Nie pamietam natomiast, kto się tam na stałe sparował. edit: wygooglałam, para blondasów slodziaków

Edytowane przez kroofka
Czas edycji: 2022-05-06 o 11:00
kroofka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-05-06, 11:32   #2237
Timon i Pumba
hakuna matata
 
Avatar Timon i Pumba
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 22 754
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Treść usunięta

Edytowane przez Timon i Pumba
Czas edycji: 2023-12-17 o 22:20
Timon i Pumba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-05-06, 12:10   #2238
annav22
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 3 221
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Patrycja to ma ogólnie dwie miny, jedną taką jakby przepłakała pół dnia , a drugą jakby chciała komuś przypie...., nie wiem Adamowi albo kamerzyscie.

Ogólnie bedę bardzo mocno zdziwiona jesli któreś małzeństwo przetrwało po dziś dzień , zwykle chociaz jedna para jest której mozna dawać szanse, a tu kurcze nie widzę żadnej takiej

Edytowane przez annav22
Czas edycji: 2022-05-06 o 12:20
annav22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-05-06, 12:46   #2239
Timon i Pumba
hakuna matata
 
Avatar Timon i Pumba
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 22 754
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Treść usunięta

Edytowane przez Timon i Pumba
Czas edycji: 2023-12-17 o 22:20
Timon i Pumba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-05-06, 13:38   #2240
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 888
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Cytat:
Napisane przez sublips Pokaż wiadomość
No Adam to tak się do związku nadawał, że w czasie programu postanowił w nim być.
Mnie nie przekonacie, ja uważam, że właśnie w ekstremalnych sytuacjach da się poznać cudze prawdziwe oblicze – a nie w zestawieniu ze swoim wyśnionym ideałem, bo wtedy wiadomo że każdy chce się pokazać z jak najlepszej strony. Jest coś takiego jak kultura osobista i mimo że taka Martyna nie zachowywała się idealnie, może powiedziała Przemysławowi, że nic z tego nie będzie, ale mimo wszystko była dla niego sympatyczna, nie wydzierała się na niego, nie była cały czas naburmuszona (a po tym, co on odstawiał, miała prawo). Patrycja po prostu nie potrafi drugiej osobie okazać szacunku, co pokazała już przed ślubem, ale myślałam, że to stres – jednak nie, po prostu jest taką osobą i nie wierzę, że czasami bywa gimnazjalną jędzą, a czasami to do rany przyłóż. Tak samo tego szacunku nie potrafił okazać Adam, który był dla Joanny po prostu chamem i m.in. nie pożegnał się z nią, wsiadając do pociągu. Już nie wspomnę, że ciągle był skacowany, także mamy wierzyć, że niby dla swojej nowej partnerki jest wspaniały? Karol – tylko nie rozpoczynajmy znowu dyskusji, czy to „gra przed kamerami”, bo do niczego to nie prowadzi – Iza, Kamil i paru innych uczestników też dostało połówki, które może im nie przypadły im do końca do gustu, ale potrafili zachować się na poziomie i nawet próbować coś stworzyć, choć finalnie nie wyszło.
Nie wiem też, dlaczego tak wiele osób uznaje Adama za prostego czy nadskakującego. Naprawdę pytanie o to, czy ktoś chce herbatę, to jest nadskakiwanie? To nie wiem, ja uznaję takie zachowanie za zwykłą kulturę i że kogoś w ogóle obchodzę, tak samo jak z tym śniadaniem do łóżka. Może jestem wyjątkowo bezproblemową osobą, ale nawet jeśli nie miałabym ochoty, bo podobnie jak Patrycja nie jem po przebudzeniu, to zjadłabym cokolwiek, podziękowała i przypomniała, co powiedziałam, a nie waliła focha jak dziecko. Pewnie że i kota można zagłaskać, ale dla mnie jego zachowanie to zwykłe zainteresowanie drugą osobą, staranie się (tak jak powinno być na początku), a nie nadskakiwanie tak jak Maciej do Laury. Facet jest też dosyć introwertyczny, także może wypadać prosto czy prostacko wręcz. Nie widzę też w Dorocie – bez obrazy, bo nie mam na myśli, że z nią jest coś nie tak – wielkiej intelektualistki, bo lubi medytować. Uważam, że dogadaliby się z poziomem wrażliwości oraz nawet z mieszkaniem, bo mają podobną sytuację i nie uważam, że Adam jest prosty i nadawałby się do „Chłopaków do wzięcia”. A pod kątem fizjonomii to nie jest w ogóle w moim guście jego sylwetka, ale uważam, że jest jednym z przystojniejszych uczestników wszystkich edycji i ogólnie jest naprawdę w porządku – nawet jak się Patrycji nie podoba, to spokojnie jest osobą, przy której z klasą można przetrwać do końca eksperymentu. To dla mnie Patrycja pasowałaby do jakiegoś programu typu tego z Rozenek, gdzie biorą typowe Karyny (nazwa mi uciekła z głowy).
Co więcej, widzę, że niektórzy tutaj czy na mediach społecznościowych usprawiedliwiają obrzydliwe zachowanie Patrycji – a u Piotra to tak nie działa. Gdyby to było odwrotnie i mężczyzna powiedział do swojej programowej małżonki „co się tak gapisz” albo cieszył, że odjeżdża, to nie wiem, czy wszyscy z takim dystansem by do tego podeszli.
Świetne podsumowanie problemu z Patrycją i podwójnymi standardami.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-05-06, 14:42   #2241
Markowianka
Rozeznanie
 
Avatar Markowianka
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 912
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Cytat:
Napisane przez Timon i Pumba Pokaż wiadomość
Treść usunięta
: hahaha:

Świetne podsumowanie.

No teraz to niestety Dorota i Piotr mają największą szansę i to mnie mocno niepokoi. Grubo coś nie tak będzie z nią, jeśli nie tylko zostanie z nim, ale i połączy ich, jeszcze tak szybko, wspólne dziecko...
Markowianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-05-06, 15:53   #2242
Sisi188
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-12
Wiadomości: 152
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Cytat:
Napisane przez sublips Pokaż wiadomość
No Adam to tak się do związku nadawał, że w czasie programu postanowił w nim być.
Mnie nie przekonacie, ja uważam, że właśnie w ekstremalnych sytuacjach da się poznać cudze prawdziwe oblicze – a nie w zestawieniu ze swoim wyśnionym ideałem, bo wtedy wiadomo że każdy chce się pokazać z jak najlepszej strony. Jest coś takiego jak kultura osobista i mimo że taka Martyna nie zachowywała się idealnie, może powiedziała Przemysławowi, że nic z tego nie będzie, ale mimo wszystko była dla niego sympatyczna, nie wydzierała się na niego, nie była cały czas naburmuszona (a po tym, co on odstawiał, miała prawo). Patrycja po prostu nie potrafi drugiej osobie okazać szacunku, co pokazała już przed ślubem, ale myślałam, że to stres – jednak nie, po prostu jest taką osobą i nie wierzę, że czasami bywa gimnazjalną jędzą, a czasami to do rany przyłóż. Tak samo tego szacunku nie potrafił okazać Adam, który był dla Joanny po prostu chamem i m.in. nie pożegnał się z nią, wsiadając do pociągu. Już nie wspomnę, że ciągle był skacowany, także mamy wierzyć, że niby dla swojej nowej partnerki jest wspaniały? Karol – tylko nie rozpoczynajmy znowu dyskusji, czy to „gra przed kamerami”, bo do niczego to nie prowadzi – Iza, Kamil i paru innych uczestników też dostało połówki, które może im nie przypadły im do końca do gustu, ale potrafili zachować się na poziomie i nawet próbować coś stworzyć, choć finalnie nie wyszło.
Nie wiem też, dlaczego tak wiele osób uznaje Adama za prostego czy nadskakującego. Naprawdę pytanie o to, czy ktoś chce herbatę, to jest nadskakiwanie? To nie wiem, ja uznaję takie zachowanie za zwykłą kulturę i że kogoś w ogóle obchodzę, tak samo jak z tym śniadaniem do łóżka. Może jestem wyjątkowo bezproblemową osobą, ale nawet jeśli nie miałabym ochoty, bo podobnie jak Patrycja nie jem po przebudzeniu, to zjadłabym cokolwiek, podziękowała i przypomniała, co powiedziałam, a nie waliła focha jak dziecko. Pewnie że i kota można zagłaskać, ale dla mnie jego zachowanie to zwykłe zainteresowanie drugą osobą, staranie się (tak jak powinno być na początku), a nie nadskakiwanie tak jak Maciej do Laury. Facet jest też dosyć introwertyczny, także może wypadać prosto czy prostacko wręcz. Nie widzę też w Dorocie – bez obrazy, bo nie mam na myśli, że z nią jest coś nie tak – wielkiej intelektualistki, bo lubi medytować. Uważam, że dogadaliby się z poziomem wrażliwości oraz nawet z mieszkaniem, bo mają podobną sytuację i nie uważam, że Adam jest prosty i nadawałby się do „Chłopaków do wzięcia”. A pod kątem fizjonomii to nie jest w ogóle w moim guście jego sylwetka, ale uważam, że jest jednym z przystojniejszych uczestników wszystkich edycji i ogólnie jest naprawdę w porządku – nawet jak się Patrycji nie podoba, to spokojnie jest osobą, przy której z klasą można przetrwać do końca eksperymentu. To dla mnie Patrycja pasowałaby do jakiegoś programu typu tego z Rozenek, gdzie biorą typowe Karyny (nazwa mi uciekła z głowy).
Co więcej, widzę, że niektórzy tutaj czy na mediach społecznościowych usprawiedliwiają obrzydliwe zachowanie Patrycji – a u Piotra to tak nie działa. Gdyby to było odwrotnie i mężczyzna powiedział do swojej programowej małżonki „co się tak gapisz” albo cieszył, że odjeżdża, to nie wiem, czy wszyscy z takim dystansem by do tego podeszli.

Właśnie Patrycja to druga Laura, a Adam drugi Maciej :/

A program z Rozenek i Karynami to "Projekt Lady". Zresztą też mocno dyskusyjny....

---------- Dopisano o 15:53 ---------- Poprzedni post napisano o 15:51 ----------

Cytat:
Napisane przez lulka19 Pokaż wiadomość
Pamiętajmy jednak, że my widzimy ledwie wycinek tego co oni mają na codzień. Być może Adam poza kamerami bardzo nadskakuje Patrycji. Tak mnie denerwowałoby kilkukrotne pytanie czy chce herbatę. Nienawidzę też słodkich sms-ów i takiego typowego pitu pitu. Nie, ja lubię faceta, który czasem walnie pięścią w stół, a nie przysłowie ciepłe kalesony.
Nikt z nas nie wie jak było naprawdę. Patrycji nie usprawiedliwiam, bo jej zachowanie jest dość nieadekwatne, nie wiem co tam by się musiało wydarzyć. Jednak jestem w stanie ją zrozumieć

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A co by było jakby mieszał jeszcze tą herbatę za Ciebie
Sisi188 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-05-06, 16:51   #2243
sublips
Zakorzenienie
 
Avatar sublips
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 6 032
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Z tym mieszaniem herbaty to nie wiem, może jestem dziwaczna, ale dla mnie naprawdę on nic złego nie zrobił ale może to ja jestem takim Adamem w takim razie. Jedyne desperacja dla mnie to fakt, że jeszcze jej nie kazał... No spadać na drzewo .

Niemniej jestem przerażona nieco faktem, że mogło im wyjść - w końcu Adam ma wpisaną Warszawę na instagramie i też ten filmik z Patrycją - no raczej nie wstawiałby czegoś takiego, gdyby się rozstali.

Cytat:
Napisane przez Sisi188 Pokaż wiadomość
Właśnie Patrycja to druga Laura, a Adam drugi Maciej :/

A program z Rozenek i Karynami to "Projekt Lady". Zresztą też mocno dyskusyjny....

---------- Dopisano o 15:53 ---------- Poprzedni post napisano o 15:51 ----------



A co by było jakby mieszał jeszcze tą herbatę za Ciebie
Nie no, mnie się z tą parą zupełnie nie kojarzą, ale ja lubię Laurę i nawet jak nie była do końca miła dla Macieja, to nie komentowała tego dresiarskim slangiem i dziwnymi gestami. Tam Maciej chodził za nią w krok w krok i był straszliwie niezdecydowany. Tutaj Adam się dla mnie zachowuje jak normalny zauroczony facet i tyle.

Tyle że biorę pod uwagę, że mogą być jakieś ich lepsze fragmenty, których nie widzimy (myślę o Adamie i Patrycji rzecz jasna tutaj). Pamiętam, że Zrobek np. mówił, że produkcja nie pokazała niby pozytywnych momentów z Pauliną, a było tego sporo.
Niemniej na początku była między nimi fajna chemia i jak dla mnie rokowali najlepiej ze wszystkich par.
sublips jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-05-06, 18:52   #2244
747bf32364fc13da37122d49c7e01f75501e8a1a_65540b783ff7c
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2021-07
Wiadomości: 1 333
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Cytat:
Napisane przez sublips Pokaż wiadomość
No Adam to tak się do związku nadawał, że w czasie programu postanowił w nim być.
Mnie nie przekonacie, ja uważam, że właśnie w ekstremalnych sytuacjach da się poznać cudze prawdziwe oblicze – a nie w zestawieniu ze swoim wyśnionym ideałem, bo wtedy wiadomo że każdy chce się pokazać z jak najlepszej strony. Jest coś takiego jak kultura osobista i mimo że taka Martyna nie zachowywała się idealnie, może powiedziała Przemysławowi, że nic z tego nie będzie, ale mimo wszystko była dla niego sympatyczna, nie wydzierała się na niego, nie była cały czas naburmuszona (a po tym, co on odstawiał, miała prawo). Patrycja po prostu nie potrafi drugiej osobie okazać szacunku, co pokazała już przed ślubem, ale myślałam, że to stres – jednak nie, po prostu jest taką osobą i nie wierzę, że czasami bywa gimnazjalną jędzą, a czasami to do rany przyłóż. Tak samo tego szacunku nie potrafił okazać Adam, który był dla Joanny po prostu chamem i m.in. nie pożegnał się z nią, wsiadając do pociągu. Już nie wspomnę, że ciągle był skacowany, także mamy wierzyć, że niby dla swojej nowej partnerki jest wspaniały? Karol – tylko nie rozpoczynajmy znowu dyskusji, czy to „gra przed kamerami”, bo do niczego to nie prowadzi – Iza, Kamil i paru innych uczestników też dostało połówki, które może im nie przypadły im do końca do gustu, ale potrafili zachować się na poziomie i nawet próbować coś stworzyć, choć finalnie nie wyszło.
Nie wiem też, dlaczego tak wiele osób uznaje Adama za prostego czy nadskakującego. Naprawdę pytanie o to, czy ktoś chce herbatę, to jest nadskakiwanie? To nie wiem, ja uznaję takie zachowanie za zwykłą kulturę i że kogoś w ogóle obchodzę, tak samo jak z tym śniadaniem do łóżka. Może jestem wyjątkowo bezproblemową osobą, ale nawet jeśli nie miałabym ochoty, bo podobnie jak Patrycja nie jem po przebudzeniu, to zjadłabym cokolwiek, podziękowała i przypomniała, co powiedziałam, a nie waliła focha jak dziecko. Pewnie że i kota można zagłaskać, ale dla mnie jego zachowanie to zwykłe zainteresowanie drugą osobą, staranie się (tak jak powinno być na początku), a nie nadskakiwanie tak jak Maciej do Laury. Facet jest też dosyć introwertyczny, także może wypadać prosto czy prostacko wręcz. Nie widzę też w Dorocie – bez obrazy, bo nie mam na myśli, że z nią jest coś nie tak – wielkiej intelektualistki, bo lubi medytować. Uważam, że dogadaliby się z poziomem wrażliwości oraz nawet z mieszkaniem, bo mają podobną sytuację i nie uważam, że Adam jest prosty i nadawałby się do „Chłopaków do wzięcia”. A pod kątem fizjonomii to nie jest w ogóle w moim guście jego sylwetka, ale uważam, że jest jednym z przystojniejszych uczestników wszystkich edycji i ogólnie jest naprawdę w porządku – nawet jak się Patrycji nie podoba, to spokojnie jest osobą, przy której z klasą można przetrwać do końca eksperymentu. To dla mnie Patrycja pasowałaby do jakiegoś programu typu tego z Rozenek, gdzie biorą typowe Karyny (nazwa mi uciekła z głowy).
Co więcej, widzę, że niektórzy tutaj czy na mediach społecznościowych usprawiedliwiają obrzydliwe zachowanie Patrycji – a u Piotra to tak nie działa. Gdyby to było odwrotnie i mężczyzna powiedział do swojej programowej małżonki „co się tak gapisz” albo cieszył, że odjeżdża, to nie wiem, czy wszyscy z takim dystansem by do tego podeszli.
Jeśli chodzi o Patrycję i Adama, to mnie uderzyło jeszcze coś, a konkretnie porady pani psycholog. Zostało to przedstawione tak, jakby to Adam zrobił coś nie tak i jakby to on powinien nad sobą pracować. Niezły przekaz idzie w świat: jak się zwiążesz z wiecznie najeżoną Karyną, to rób wszystko pod jej humorki, nie okazuj uczuć, nie patrz, najlepiej jeszcze wyhoduj skrzydła, bo przecież dźwięk twoich kroków może ją irytować. No i tak, niby widzimy tylko urywki, natomiast z tych urywków wyłania się bardzo antypatyczny obraz całości. Bez jaj, gdyby ktoś celowo rozjechał na moich oczach jeża i roześmiał się w głos, to nie zastanawiałabym się, czy może w lepsze dni działa jako wolontariusz w schronisku. Zresztą, co do Piotra jakoś nikt takich wątpliwości nie ma, a tutaj gadki, że no nie widzimy wszystkiego. Na moje to jednak widzimy wystarczająco dużo.

Edytowane przez 747bf32364fc13da37122d49c7e01f75501e8a1a_65540b783ff7c
Czas edycji: 2022-05-06 o 18:54
747bf32364fc13da37122d49c7e01f75501e8a1a_65540b783ff7c jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-05-06, 19:11   #2245
sublips
Zakorzenienie
 
Avatar sublips
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 6 032
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

[1=747bf32364fc13da37122d4 9c7e01f75501e8a1a_65540b7 83ff7c;89210198]Jeśli chodzi o Patrycję i Adama, to mnie uderzyło jeszcze coś, a konkretnie porady pani psycholog. Zostało to przedstawione tak, jakby to Adam zrobił coś nie tak i jakby to on powinien nad sobą pracować. Niezły przekaz idzie w świat: jak się zwiążesz z wiecznie najeżoną Karyną, to rób wszystko pod jej humorki, nie okazuj uczuć, nie patrz, najlepiej jeszcze wyhoduj skrzydła, bo przecież dźwięk twoich kroków może ją irytować. No i tak, niby widzimy tylko urywki, natomiast z tych urywków wyłania się bardzo antypatyczny obraz całości. Bez jaj, gdyby ktoś celowo rozjechał na moich oczach jeża i roześmiał się w głos, to nie zastanawiałabym się, czy może w lepsze dni działa jako wolontariusz w schronisku. Zresztą, co do Piotra jakoś nikt takich wątpliwości nie ma, a tutaj gadki, że no nie widzimy wszystkiego. Na moje to jednak widzimy wystarczająco dużo.[/QUOTE]

Ja też tak uważam w odniesieniu do Patrycji, ale jedyne, co mnie przekonuje, że między nimi musi być coś więcej, to fakt, że chyba są razem (albo Adam podpuszcza, ale na takiego mi nie wygląda).

Prawda jest taka, że takie osoby jak Patrycja czy Piotr stosują moim zdaniem mechanizmy obronne i mają same kiepską samoocenę, no ale to dla mnie nie usprawiedliwia krzywdzenia innych. Z tym że jak Piotra i Patrycję oceniam na równi pod kątem okropnego zachowania, to sądzę, że Patrycja jeszcze mogłaby się zmienić, gdyby jej zależało i ktoś jej wprost wygarnął, a nie obchodził się jak z jajkiem (i ta porada pani psycholog, która upewniła ją w tym, że wszystko jest okej, a to Adam nie słucha). U Piotra słabe szanse na to widzę niestety, on jest za bardzo zamknięty w bańce i widzę tutaj delikatnie rys narcystyczny (tylko to moja opinia mocno i być może za bardzo postrzegam go też przez pryzmat osoby z mojej przeszłości, która zachowywała się podobnie w czasie sprzeczek). Patrycja ma chociaż jakąś tam świadomość, że nie do końca fajnie postępuje, a Piotr - zero refleksji.

Ale już żal bardziej mi było Igi, bo tam widać było, że ona kompletnie nad sobą nie panuje niestety.
sublips jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-05-06, 19:40   #2246
747bf32364fc13da37122d49c7e01f75501e8a1a_65540b783ff7c
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2021-07
Wiadomości: 1 333
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Cytat:
Napisane przez sublips Pokaż wiadomość
Ja też tak uważam w odniesieniu do Patrycji, ale jedyne, co mnie przekonuje, że między nimi musi być coś więcej, to fakt, że chyba są razem (albo Adam podpuszcza, ale na takiego mi nie wygląda).

Prawda jest taka, że takie osoby jak Patrycja czy Piotr stosują moim zdaniem mechanizmy obronne i mają same kiepską samoocenę, no ale to dla mnie nie usprawiedliwia krzywdzenia innych. Z tym że jak Piotra i Patrycję oceniam na równi pod kątem okropnego zachowania, to sądzę, że Patrycja jeszcze mogłaby się zmienić, gdyby jej zależało i ktoś jej wprost wygarnął, a nie obchodził się jak z jajkiem (i ta porada pani psycholog, która upewniła ją w tym, że wszystko jest okej, a to Adam nie słucha). U Piotra słabe szanse na to widzę niestety, on jest za bardzo zamknięty w bańce i widzę tutaj delikatnie rys narcystyczny (tylko to moja opinia mocno i być może za bardzo postrzegam go też przez pryzmat osoby z mojej przeszłości, która zachowywała się podobnie w czasie sprzeczek). Patrycja ma chociaż jakąś tam świadomość, że nie do końca fajnie postępuje, a Piotr - zero refleksji.

Ale już żal bardziej mi było Igi, bo tam widać było, że ona kompletnie nad sobą nie panuje niestety.
Moim zdaniem zarówno Patrycja, jak i Piotr, powinni udać się na terapię zanim wejdą w jakikolwiek związek. Oboje zachowują się w sposób toksyczny, sami się męczą i krzywdzą tę drugą stronę. Dodatkowo oboje zostali sparowani z ludźmi, którym ewidentnie brakuje asertywności (albo przez desperację się jej wyzbyli). Ja nie wiem, co ten "eksperyment" chce promować, ale jeśli toksyczne związki, które w normalnych okolicznościach nie dotrwałyby do 3 randki, to idzie im świetnie. W każdej z ostatnich edycji są kwiatki tego typu, ile można.
747bf32364fc13da37122d49c7e01f75501e8a1a_65540b783ff7c jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-05-06, 20:04   #2247
Kalindaa
Zadomowienie
 
Avatar Kalindaa
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 1 127
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Mnie by chyba Adam denerwował. Mam taką ciocię, u ktorej jak jestem to co chwile się pyta: a może kawki, a może herbatki, a moze naleśniczka Ci usmażyć, a dołożyc Ci ciasta, a może jednak?
Niby chce dobrze, ale po kilku godzinach mam serdecznie dość tych pytań
Patrycja jednak i dla mnie przesadnie na to narzeka i jest za szczera do kamery, mogłaby część narzekania zatrzymać dla siebie.

[1=fbf4f81e41525779832788c d71e9a6a506251643_6580de1 7ecce4;89207997]Ja oglądałam dzisiaj. Obecny sezon tylko potęguje wrażenie, jak beznadziejnie "eksperci" dobierają pary. Sorrry, ale jak można było połączyć wege miłośniczkę zwierząt z osobą, która tego nie czai? Wiem sama po sobie: uwielbiam mięso, jak mam mieć dzień bez mięsa, to zastanawiam się co zjeść i jestem głodna. Nigdy nie miałam żadnych zwierząt. Są fajne i milusie, ale nie wyobrażam ich sobie na co dzień w domu. I teraz gdyby ktoś mi dobrał męża, który jest wege i chce mieć minimum 3 zwierzaki, to nijak bym się nie dogadała, bez szans.

(...)aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]

Takie pary istnieją i mają się całkiem dobrze, o ile żadne nie ma misji nawracania innych na swój sposób jedzenia. Sama tak mam z Tżetem i serio to jest do przejścia. Tak samo jak reszta rodziny mojej je mięso i też im nie marudzę i ich akceptuję

Myślę, że akurat u tej pary to nie jest główny problem
Kalindaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-05-06, 20:44   #2248
kreolkaa
Rozeznanie
 
Avatar kreolkaa
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: centrum
Wiadomości: 953
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Cytat:
Napisane przez Timon i Pumba Pokaż wiadomość
Treść usunięta
Mnie też męczy takie zachowanie, ale to typowe dla starszych osób, które zakładają, że ktoś się wstydzi i zaczęstowują na śmierć

Co do jedzenia/ niejedzenia mięsa to nie jest to najistotniejsza kwestia, ale sporo ułatwia w codziennym życiu (chociażby wspólne zakupy i posiłki). Akurat Piotr tutaj był dosyć elastyczny, bo jadł co Dorotka przygotowała i nie marudził, że nie ma mięsa Gorzej z różnicą w podejściu do zwierząt. Jeśli jedna osoba nie wyobraża sobie życia bez nich, a dla drugiej pies / kot to tylko brud, smród i sierść wszędzie, to jakoś nie wróżę im sukcesu
kreolkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-05-06, 21:05   #2249
sublips
Zakorzenienie
 
Avatar sublips
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 6 032
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

[1=747bf32364fc13da37122d4 9c7e01f75501e8a1a_65540b7 83ff7c;89210235]Moim zdaniem zarówno Patrycja, jak i Piotr, powinni udać się na terapię zanim wejdą w jakikolwiek związek. Oboje zachowują się w sposób toksyczny, sami się męczą i krzywdzą tę drugą stronę. Dodatkowo oboje zostali sparowani z ludźmi, którym ewidentnie brakuje asertywności (albo przez desperację się jej wyzbyli). Ja nie wiem, co ten "eksperyment" chce promować, ale jeśli toksyczne związki, które w normalnych okolicznościach nie dotrwałyby do 3 randki, to idzie im świetnie. W każdej z ostatnich edycji są kwiatki tego typu, ile można.[/QUOTE]

Oczywiście masz rację z terapią, choć dla mnie najbardziej przygnębiająca była chyba edycja z Igą i Maciejem - tam nie było dosłownie nic pozytywnego, dopiero po programie zejście się Laury i Karola było jakimś miłym akcentem. Natomiast tutaj to, tak jak napisałam, sądzę, że gdyby Patrycja otrzymała jakąś konstruktywną krytykę od psychologa, rodziny, koleżanek czy samego Adama, to może by się nieco opamiętała - bo ma w tych gadających głowach chwilę przebłysku i wydaje się męczyć samą siebie pod tą skorupą wrednej gimnazjalistki. Natomiast Piotr to mi się wydaje szalenie zadowolony ze swojego zachowania i nie wiem, czy to osoba, która zdecydowałaby się na terapię, a jeśli tak, to by z niej coś wyniosła. Chorzewskiej już przerywał i zupełnie zdominował rozmowę z nią, Dorotę obarcza winą o dosłownie wszystko.

Ale format zyskałby, gdyby brali ludzi z większym pomyślunkiem, nie chcę mi się wierzyć, że psycholog nie widzi oczywistych problemów emocjonalnych, które nawet widzowie dostrzegają w zmontowanym materiale. Przykro się na to patrzy i tyle, każdą kolejną edycję oglądam coraz bardziej po łebkach, a kiedyś nie mogłam się doczekać na nowy odcinek.
sublips jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-05-06, 22:15   #2250
lulka19
Zakorzenienie
 
Avatar lulka19
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 12 833
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

[1=747bf32364fc13da37122d4 9c7e01f75501e8a1a_65540b7 83ff7c;89210235]Moim zdaniem zarówno Patrycja, jak i Piotr, powinni udać się na terapię zanim wejdą w jakikolwiek związek. Oboje zachowują się w sposób toksyczny, sami się męczą i krzywdzą tę drugą stronę. Dodatkowo oboje zostali sparowani z ludźmi, którym ewidentnie brakuje asertywności (albo przez desperację się jej wyzbyli). Ja nie wiem, co ten "eksperyment" chce promować, ale jeśli toksyczne związki, które w normalnych okolicznościach nie dotrwałyby do 3 randki, to idzie im świetnie. W każdej z ostatnich edycji są kwiatki tego typu, ile można.[/QUOTE]Dobra. A kto w tej edycji nie powinien pójść na terapię? Delikatna i zastraszona Dorota, która kuli się w sobie, i boi się walczyć o swoje.
Agnieszka, która podporządkowywuje się każdemu partnerowi byleby z nim być, czy może Adam, który ma dziwne tiki, oraz krążą o nim mroczne plotki.
Każdy ma jakieś wady, i coś co powoduje, ze nadaje się na terapię.

Patrząc na inne edycję mam te samo zdanie. Może nie chodzi o wszystkich, ale o znaczną większość.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
lulka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kultura(lnie)


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-11-20 12:45:35


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:05.