DIOR - kolorówka - Strona 75 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-09-20, 19:03   #2221
zetafon
Zakorzenienie
 
Avatar zetafon
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 773
Dot.: DIOR - kolorówka

Możliwe bo mi kupował je kolega i ja tam dalej się nie wgłębiałam w to ile czasu to zajmie itp.W każdym razie powiedział mi ze powinny być około piątku,ale jakoś się nie martwię specjalnie.Poczekam jeszcze.
zetafon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-20, 19:23   #2222
zetafon
Zakorzenienie
 
Avatar zetafon
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 773
Dot.: DIOR - kolorówka

eszton 1: wiem ze to nie ten temat ale kiedys napisalas ze uzywalas kosmetykow diora do pielegnacji.ja ostatnio dostalam probke kremu pod oczy hydraaction visible defence.Miałas cos takiego??moze mozesz cos polecic z kremow??
zetafon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-21, 16:50   #2223
eszton 1
Zadomowienie
 
Avatar eszton 1
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 355
Dot.: DIOR - kolorówka

Cytat:
Napisane przez zetafon Pokaż wiadomość
eszton 1: wiem ze to nie ten temat ale kiedys napisalas ze uzywalas kosmetykow diora do pielegnacji.ja ostatnio dostalam probke kremu pod oczy hydraaction visible defence.Miałas cos takiego??moze mozesz cos polecic z kremow??
Hydraaction jest bardzo dobre.. nawilżające ale akurat tego kremu pod oczy nie używałam ponieważ jestem starsza od Ciebie wiec juz korzystam z dobrodziejstw kremów przeciwzmarszkowych.Kiedy ś bardzo lubiłam ten krem na pierwsze zmarszczki
http://pl.strawberrynet.com/productD...6540&goChar=C# ale miałam tez sorbet nawilżający z serii hydraaction i był super..tylko że ja mam bardzo tlustą skóre..A teraz używam i bardzo chwale krem z serii Dior Capture Bi skin
__________________
ESZTON 1
eszton 1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-21, 20:00   #2224
zetafon
Zakorzenienie
 
Avatar zetafon
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 773
Dot.: DIOR - kolorówka

ja mam probke tego kremu pod oczy/visible defense i jestem bardzo zdziwiona ze tak rozjasnil moje cienie pod oczami w ciagu tygodnia. stwierdzilam ze musze sobie sprawic ten kosmetyk w listopadzie bo w pazdzierniku planuje jakies ladne rozowo-fioletowe cienie.a tak szczerze to tez przez tydzien uzywalam nawilzajacego ,,sorbetu" z tej lini hydraction i nie bardzo mi podszedl.wiem ze to nie wina zelu ani toniku bo z nimi uzywalam clinika-ten zolty krem z serii 3 steps - i byl o niebo lepszy o ile za duzo go nie napackalam ( swiecilam sie) .Najlepiej jak polacze diora pod oczy i clinika na reszte.w sumie to kazdy ma inna skore i preferencje.

A znacie moze jeszcze jakies ladne rozowo-fioletowe cienie oprucz stylisz movie??takie zeby pasowaly do szaro-niebieskich oczu??
zetafon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-21, 21:30   #2225
adusiadu
Wtajemniczenie
 
Avatar adusiadu
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 144
GG do adusiadu
Dot.: DIOR - kolorówka

Witam Drogie Dioromaniaczki
Chciałabym Was poprosić o pomoc.
Kupiłam w wakacje ten puder (zdjecia) w bardzo okazyjnej cenie. (nie w skiepie) i zastanawiam sie nad jego oryginalnoscia. Puderniczka jest od brazujacego, to wiem, ale moze byl tani wlasnie z uwagi na tą "pomylke"? Bo Pani miala cała serie takich "pomylek". Troche go uzywalam, dlatego srednio widac na zdjeciach. Jest niesamowicie trwały i kryjacy (bardziej niz bourjois, lumene, max factor, itp.). W zestawie miałam gąbkę, "pokrowiec" i tekturowe pudełeczko. Na puderniczce jest "naklejka na naklejce". Na tej pod spodem jest "Dior Bronze Poudre de soleil (...) 030" a na tej z wierzchu widnieje po prostu numerek - 4.
Nie wiem czy to istotne, ale na wieczku pudełeczka była folia ochronna jak go kupowałam.
Mam nadzieje, ze mi pomozecie
Pozdrawiam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC00076.jpg (27,9 KB, 63 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC00078.jpg (34,8 KB, 109 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC00080.jpg (28,1 KB, 42 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC00079.jpg (37,0 KB, 74 załadowań)

Edytowane przez adusiadu
Czas edycji: 2008-09-21 o 21:32 Powód: dodanie zdjecia
adusiadu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-21, 21:31   #2226
Laurany
Rozeznanie
 
Avatar Laurany
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 776
Dot.: DIOR - kolorówka

cześć dziewczyny daaaaaaaaaaaaaaaaaaawno mnie tutaj nie było
może dlatego że ostatnio zrobiłam sobie szlaban na kolorówkę, a w szczególności na Diora, no ale teraz przystępuję do kupowania, nabywania, kosmetyków-ciułania ze zdwojoną siłą
i od razu mam pytanie do dziewczyn używających paletki Iridescent Leather z nowej kolekcji?
jesteście z niej zadowolone?? ja się trochę waham kupic na All bo dotychczas nigdzie nie widziałam jej na żywo
no i nie wiem czy mi przypasuje (mam ciemnoblond włosy, średnią karnację i ciemnobrązowe oczy)
no i jakie jest wasze zdanie o pudrach w kamieniu?
buźka dla wszystkich
EDIT: adusiadu wiesz co, opakowanie i wytłoczenie jest identyczne jak w nowych pudrach brązujących (jak zreszta sugeruje nazwa), ale jak ja mój kupowałam to nie dostałam gąbeczki, no i na pewno nie był on kryjący, ot zwyczajny brązer
acha i z folią też nigdy się nie spotkałam u Diora, więc szczerze mówiąc troche podejrzanie mi to wygląda
Laurany jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-21, 21:37   #2227
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: DIOR - kolorówka

pudry brazujace Diora maja pedzel a nie gabke

i nie wiem czy ten welur moze byc tak tandetnie skrojony od Diora
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-09-21, 21:51   #2228
Lipglossjunkie
Zakorzenienie
 
Avatar Lipglossjunkie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 8 241
GG do Lipglossjunkie
Dot.: DIOR - kolorówka

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
pudry brazujace Diora maja pedzel a nie gabke

i nie wiem czy ten welur moze byc tak tandetnie skrojony od Diora
Obawiam się , że widziałam takie buble na bazarku

1. Krzywa , dziwna czcionka

2. Welurowa szmata

3. Gąbka zamiast pędzla

A czy na spodzie opakowania masz wytłoczony jakiś kod?
__________________
Cute Overload
" Nie oczekuj zrozumienia, chowaj głębiej te rachunki! "
Guarana

Lipglossjunkie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-21, 21:52   #2229
dennyrose
Zadomowienie
 
Avatar dennyrose
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1 223
Dot.: DIOR - kolorówka

Adusiadu a mogłabyś zrobić zdjecie tej puderniczki z tyłu, tzn. tam gdzie sa napisy?

NIe podoba mi się ten welur, sama puderniczka przodu ma wytłoczony napis
Dior ale te duże litery CD w oryginałach nie sa tak widoczne, dopiero jak się porusza puderniczką to widać hologram z dużych liter CD.
W podróbach idą na łatwiznę bo zrobić hologram to nie taka prosta sprawa.
Dior nie dołącza gabek do tych pudrów brazujących.

Nie chcę wydawać fałszywych osądów, jezeli możesz zrób zdjęcie puderniczki z tyłu, to powinno nam pomóc ostatecznie rozwikłać problem

EDIT:
Załączam zdjecie oryginału z pędzelkiem.
Jestem juz na 100% pewna że Adusiadu ma bubel z bazaru.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg dior puder.jpg (35,6 KB, 29 załadowań)
dennyrose jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-21, 21:54   #2230
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: DIOR - kolorówka

dlatego mi sie tez wydaje ze to bubel
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-21, 21:59   #2231
adusiadu
Wtajemniczenie
 
Avatar adusiadu
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 144
GG do adusiadu
Dot.: DIOR - kolorówka

Z tyłu nie mam wytłoczonego żadnego kodu. Zdjecia dodam jutro, bo dzis juz brat zabrał aparat. Ten hologram (na wieczku) jest widoczny tylko pod pewnym kątem. Nawet jesli nie jest oryginalny to i tak jest naprawde dobry
A moze przypomina Wam którys z pudrów Diora? (mam namysli ten wklad)
Dziekuje za odpowiedzi
adusiadu jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-09-21, 22:02   #2232
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: DIOR - kolorówka

wklad jest identyczny jak w pudrze brazujacym ale kazdy oryginalny kosmetyk ma kod. jesli takowego nie ma to jest podrobka
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-21, 22:05   #2233
Lipglossjunkie
Zakorzenienie
 
Avatar Lipglossjunkie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 8 241
GG do Lipglossjunkie
Dot.: DIOR - kolorówka

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
wklad jest identyczny jak w pudrze brazujacym ale kazdy oryginalny kosmetyk ma kod. jesli takowego nie ma to jest podrobka
Obawiam sie , że Ranka ma racje
__________________
Cute Overload
" Nie oczekuj zrozumienia, chowaj głębiej te rachunki! "
Guarana

Lipglossjunkie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-21, 22:11   #2234
Aneta???
Zakorzenienie
 
Avatar Aneta???
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 6 340
GG do Aneta??? Send a message via Skype™ to Aneta???
Dot.: DIOR - kolorówka

Cytat:
Napisane przez Laurany Pokaż wiadomość
cześć dziewczyny daaaaaaaaaaaaaaaaaaawno mnie tutaj nie było
może dlatego że ostatnio zrobiłam sobie szlaban na kolorówkę, a w szczególności na Diora, no ale teraz przystępuję do kupowania, nabywania, kosmetyków-ciułania ze zdwojoną siłą
i od razu mam pytanie do dziewczyn używających paletki Iridescent Leather z nowej kolekcji?
jesteście z niej zadowolone?? ja się trochę waham kupic na All bo dotychczas nigdzie nie widziałam jej na żywo
no i nie wiem czy mi przypasuje (mam ciemnoblond włosy, średnią karnację i ciemnobrązowe oczy)
no i jakie jest wasze zdanie o pudrach w kamieniu?
buźka dla wszystkich
EDIT: adusiadu wiesz co, opakowanie i wytłoczenie jest identyczne jak w nowych pudrach brązujących (jak zreszta sugeruje nazwa), ale jak ja mój kupowałam to nie dostałam gąbeczki, no i na pewno nie był on kryjący, ot zwyczajny brązer
acha i z folią też nigdy się nie spotkałam u Diora, więc szczerze mówiąc troche podejrzanie mi to wygląda

Ja jestem bardzo zadowolona Iridescent Leather.To moja druga ulubiona paleta oprócz Goldfever.Wydaje mi się,że będzie Ci pasować.

Co do pudru Diora,te nowe nie mają 12 gram tylko chyba 9.Ja mam oryginalny ten z drobinkami i ten welur jest staranniej obszyty
__________________
Aneta??? jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-22, 09:38   #2235
abar18
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Żory
Wiadomości: 3 603
Dot.: DIOR - kolorówka

dziewczyny te kody to też lipa-mailamperfum z kodem,a wiem ,że to podrobka
abar18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-22, 10:06   #2236
Soft
Wtajemniczenie
 
Avatar Soft
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 2 535
Dot.: DIOR - kolorówka

Mam ten puderek i ma on 12gram
ten puder brązujący wygląda mi na podróbe - strasznie wykonane welurowe etui, gabeczka zamiast pędzla,logo Dior wydaje mi sie także troche tandetnie wykonane, no i brak kod (choć niekotre podroby juz maja kody). Czy ten puder ma wogole drobinki?, bo na zdjęciu ich nie widze
__________________
"Pokusa to perfumy, które wdycha się tak długo, az człowiek zapragnie mieć flakon"
Jean-Paul Belmondo


Wymiana
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=43332094 #post43332094

Edytowane przez Soft
Czas edycji: 2008-09-22 o 10:08 Powód: dopisek
Soft jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-22, 10:07   #2237
mirra77
Zakorzenienie
 
Avatar mirra77
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 404
Dot.: DIOR - kolorówka

Jesli chodzi o puder brazujacy to tez mam wrazenie ze adusiadu kupila podrobke. tak jak dziewczyny pisaly brazery diora zawsze maja pedzelek a nie gabeczke. welur faktycznie wyglada tandetnie. no i te pokrecone numerki, czy jakies naklejki...
jesli chodzi o wage to ja swoj kupowalam maj/czerwiec 2008 i wazy chyba 12 g (nie pamietam dokladnie, ale akurat mam go w watku i chyba na zdjeciu widze 12 g, moze starsza produkcja). moj byl tez caly zapakowany w folie. a o oryginalanosci recze na 100% , osobiscie kupowalam w Galerii Centrum, mam rachunek.
__________________
Kosmetyki, perfumy, buty, torebki i inne różności na wymianę >>KLIK<<


mirra77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-22, 10:16   #2238
adusiadu
Wtajemniczenie
 
Avatar adusiadu
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 144
GG do adusiadu
Dot.: DIOR - kolorówka

Dzięki dziewczyny za odpowiedź
Pewnie to podróbka. Nie ma drobinek, bo nie miał być brązujacy. To miało być cos w stylu "wkład w innym opakowaniu" - wkład od normalnego pudru, niebrązujacego, a opakowanie od brązującego.
W sumie to podejrzewałam, ze to podóbka, ale ponieważ nie miałam nigdy żadnego pudru CD (za wysoka półeczka dla mnie) więc sie skusilam na ten.
Pozdrawiam Was
adusiadu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-22, 11:25   #2239
Aneta???
Zakorzenienie
 
Avatar Aneta???
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 6 340
GG do Aneta??? Send a message via Skype™ to Aneta???
Dot.: DIOR - kolorówka

Cytat:
Napisane przez adusiadu Pokaż wiadomość
Dzięki dziewczyny za odpowiedź
Pewnie to podróbka. Nie ma drobinek, bo nie miał być brązujacy. To miało być cos w stylu "wkład w innym opakowaniu" - wkład od normalnego pudru, niebrązujacego, a opakowanie od brązującego.
W sumie to podejrzewałam, ze to podóbka, ale ponieważ nie miałam nigdy żadnego pudru CD (za wysoka półeczka dla mnie) więc sie skusilam na ten.
Pozdrawiam Was

No ale zacznijmy od tego,że Dior wkładów nie robi.Kupiłaś go na All?Jeśli tak,to chciałabym wiedzieć od jakiej osoby,jeśli to nie tajemnica?
__________________
Aneta??? jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-09-22, 13:51   #2240
zetafon
Zakorzenienie
 
Avatar zetafon
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 773
Dot.: DIOR - kolorówka

Cytat:
Napisane przez Aneta??? Pokaż wiadomość
No ale zacznijmy od tego,że Dior wkładów nie robi.Kupiłaś go na All?Jeśli tak,to chciałabym wiedzieć od jakiej osoby,jeśli to nie tajemnica?
Ja tez bym chciała wiedzieć kto się bawi w podróbki .
zetafon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-22, 16:16   #2241
Lipglossjunkie
Zakorzenienie
 
Avatar Lipglossjunkie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 8 241
GG do Lipglossjunkie
Dot.: DIOR - kolorówka

Ja widziałam takie gadżety na bazarku warzywnym na Ursynowie
__________________
Cute Overload
" Nie oczekuj zrozumienia, chowaj głębiej te rachunki! "
Guarana

Lipglossjunkie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-22, 17:27   #2242
DianaM
Zadomowienie
 
Avatar DianaM
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: z każdego miejsca na Ziemi
Wiadomości: 1 570
Dot.: DIOR - kolorówka

Ja też uważam, że to podróba. Czemu ? Dziewczyny już wymieniły. A woreczek... podrobiony tragicznie.
Za to, że Dior wkładów nie robi ręczę, bo ostatnio pytałam w Douglasie. Wkłady można kupić tylko z Chanel
__________________
DianaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-22, 18:00   #2243
adusiadu
Wtajemniczenie
 
Avatar adusiadu
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 144
GG do adusiadu
Dot.: DIOR - kolorówka

Nie, nie na allegro. Kupiłam przy okazji wakacji nad morzem w takim "niby sklepiku". Sprzedawczyni miała tam mnóstwo perfum Escady, Chanel, Pumy, Adidasa, Lacoste, Armaniego itp. prócz nich miała własnie też kolorówkę np. Chanel, Dior, Smashbox, Lancome... Na moje (amatorskie) oko wyglądały dosyć oryginalnie (w tym znaczeniu, że prawdziwie) ale oczywiscie moglam sie mylic.
Pozdrawiam
adusiadu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-22, 19:42   #2244
moniq_c
Zakorzenienie
 
Avatar moniq_c
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: W-wa i okolice
Wiadomości: 3 299
Dot.: DIOR - kolorówka

cześć dziewczyny. Widze że odnalazłam bratnie dusze - takie same pudernice jak ja
dołączam moją mała zbieraninę Diorowską, część rzeczy nowych, kilka to już jest któreś-tam-kolejne opakowanie (m.in. diorshow, moja absolutna miłość, błyszczyk ultra-gloss oraz szminka Diorific która chyba jako jedyna na świecie doskonale pasuje do mojego naturalnego koloru ust) No i właśnie przez te rzeczy wsiąkłam na dłużej, i teraz to już tylko kolekcja rośnie i rośnie, a mąż płacze
- Diorskin poudre shimmer Rose Diamond
- 5 cieni 970 Stylish Move
- Diorshow waterproof, normalny i ten nowy Black Out
- szminka Diorific 008
- błyszczyk Dior Addict ultra gloss 151
- różowa paletka Diorissime 002
- Diorskin compact poudre 300 (już troszkę stary )
- cienie dwójka 775 silver look
- cienie dwójka chyba Diorever numeru nie widze bo takie zużyte że się starło
- 3 jedynki: 005 Icy white, 065 silver dust i 555 flirty brown
- konturówka z pędzelkiem 783 (extra z tą szminką)
- no i moja gratisowa temperóweczka

w ostatni weekend polatałam po Sephorze i pomacałam nowe cienie jesiennne, ale jednak jak dla mnie za dużo tej perły w nich a szkoda, bo kolory baaardzo moje no ale mam już tyle tych różnych brązów , w tym taki perłowy zestaw brązów i beży Isadory którego chyba w życiu nie zedrę a wygląda pięknie, no i się jakoś w końcu opamiętałam ale jeszcze mi po głowie chodzi jakiś puder brązujący - ale chyba raczej matowy. Było tam coś takiego, nawet niebrzydki ale bałam się zaryzykować bo to sztuczne światło zawsze mnie oszukuje, a ja z brązerami do tej pory nie miałam za dużo do czynienia. Jak się sprawuje ten puderek na żywo? Nie zrobię sobie rudych placków na twarzy?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_0178.jpg (70,2 KB, 135 załadowań)
moniq_c jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-22, 21:51   #2245
zetafon
Zakorzenienie
 
Avatar zetafon
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 773
Dot.: DIOR - kolorówka

no własnie,jest jakis fajny puder brazujacy bez drobinek? tak zeby sie tylko ,,opalic" ale nie swiecic?
zetafon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-22, 22:06   #2246
Lipglossjunkie
Zakorzenienie
 
Avatar Lipglossjunkie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 8 241
GG do Lipglossjunkie
Dot.: DIOR - kolorówka

Cytat:
Napisane przez adusiadu Pokaż wiadomość
Nie, nie na allegro. Kupiłam przy okazji wakacji nad morzem w takim "niby sklepiku". Sprzedawczyni miała tam mnóstwo perfum Escady, Chanel, Pumy, Adidasa, Lacoste, Armaniego itp. prócz nich miała własnie też kolorówkę np. Chanel, Dior, Smashbox, Lancome... Na moje (amatorskie) oko wyglądały dosyć oryginalnie (w tym znaczeniu, że prawdziwie) ale oczywiscie moglam sie mylic.
Pozdrawiam
Smashboxa? Też już podrabiają
__________________
Cute Overload
" Nie oczekuj zrozumienia, chowaj głębiej te rachunki! "
Guarana

Lipglossjunkie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-22, 22:13   #2247
Laurany
Rozeznanie
 
Avatar Laurany
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 776
Dot.: DIOR - kolorówka

Cytat:
Napisane przez Aneta??? Pokaż wiadomość
Ja jestem bardzo zadowolona Iridescent Leather.To moja druga ulubiona paleta oprócz Goldfever.Wydaje mi się,że będzie Ci pasować.
dziękuję właśnie je kliknełam

Cytat:
Napisane przez moniq_c Pokaż wiadomość
cześć dziewczyny. Widze że odnalazłam bratnie dusze - takie same pudernice jak ja
dołączam moją mała zbieraninę Diorowską, część rzeczy nowych, kilka to już jest któreś-tam-kolejne opakowanie (m.in. diorshow, moja absolutna miłość, błyszczyk ultra-gloss oraz szminka Diorific która chyba jako jedyna na świecie doskonale pasuje do mojego naturalnego koloru ust) No i właśnie przez te rzeczy wsiąkłam na dłużej, i teraz to już tylko kolekcja rośnie i rośnie, a mąż płacze
- Diorskin poudre shimmer Rose Diamond
- 5 cieni 970 Stylish Move
- Diorshow waterproof, normalny i ten nowy Black Out
- szminka Diorific 008
- błyszczyk Dior Addict ultra gloss 151
- różowa paletka Diorissime 002
- Diorskin compact poudre 300 (już troszkę stary )
- cienie dwójka 775 silver look
- cienie dwójka chyba Diorever numeru nie widze bo takie zużyte że się starło
- 3 jedynki: 005 Icy white, 065 silver dust i 555 flirty brown
- konturówka z pędzelkiem 783 (extra z tą szminką)
- no i moja gratisowa temperóweczka

w ostatni weekend polatałam po Sephorze i pomacałam nowe cienie jesiennne, ale jednak jak dla mnie za dużo tej perły w nich a szkoda, bo kolory baaardzo moje no ale mam już tyle tych różnych brązów , w tym taki perłowy zestaw brązów i beży Isadory którego chyba w życiu nie zedrę a wygląda pięknie, no i się jakoś w końcu opamiętałam ale jeszcze mi po głowie chodzi jakiś puder brązujący - ale chyba raczej matowy. Było tam coś takiego, nawet niebrzydki ale bałam się zaryzykować bo to sztuczne światło zawsze mnie oszukuje, a ja z brązerami do tej pory nie miałam za dużo do czynienia. Jak się sprawuje ten puderek na żywo? Nie zrobię sobie rudych placków na twarzy?
bardzo fajny zbiorek, jak sie sprawują podwójne cienie?? czy ten ciemniejszy kolorek nie jest czasem zbliżowny do najciemniejszego z paletki Sandy Sky IsaDory

akurat mam ten bezdrobinkowy brązer Diora, kolor 001, baaardzo delikatny, ot taka lekka opalenizna, na pewno sobie nim krzywdy nie zrobisz

Cytat:
Napisane przez Lipglossjunkie Pokaż wiadomość
Smashboxa? Też już podrabiają
niedługo i nas i cały wizaz podrobią buu
Laurany jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-22, 22:14   #2248
moniq_c
Zakorzenienie
 
Avatar moniq_c
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: W-wa i okolice
Wiadomości: 3 299
Dot.: DIOR - kolorówka

Cytat:
Napisane przez zetafon Pokaż wiadomość
no własnie,jest jakis fajny puder brazujacy bez drobinek? tak zeby sie tylko ,,opalic" ale nie swiecic?


o to! to! z ust mi to wyjęłaś dokładnie o coś takiego mi chodzi
moniq_c jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-22, 22:19   #2249
Laurany
Rozeznanie
 
Avatar Laurany
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 776
Dot.: DIOR - kolorówka

Cytat:
Napisane przez moniq_c Pokaż wiadomość
o to! to! z ust mi to wyjęłaś dokładnie o coś takiego mi chodzi
TO:
http://www.sephora.com/browse/produc...ategoryId=1073

(tylko nie ma wszystkich odcieni pokazanych, brakuje bodajże najjaśniejszego i najciemniejszego)
Laurany jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-22, 22:24   #2250
zetafon
Zakorzenienie
 
Avatar zetafon
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 773
Dot.: DIOR - kolorówka

Cytat:
Napisane przez moniq_c Pokaż wiadomość
o to! to! z ust mi to wyjęłaś dokładnie o coś takiego mi chodzi
no ja mysle o takim czyms zeby sie troche ,,opalic" bo blada cos jestem na twarzy.
zetafon jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:03.