Już Maluszki są wśrod nas i do boju ruszyć czas:) listopad-grudzień 2010 - Strona 75 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-12-20, 10:05   #2221
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Już Maluszki są wśrod nas i do boju ruszyć czas:) listopad-grudzień 2010

Ishka u nas podobnie
kupki sa sliczne , musztardowe, 0 zaparc baczki nie smierdza.
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-20, 10:07   #2222
irsin
Zakorzenienie
 
Avatar irsin
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: Wwa
Wiadomości: 7 119
GG do irsin
Dot.: Już Maluszki są wśrod nas i do boju ruszyć czas:) listopad-grudzień 2010

Cytat:
Napisane przez kotek81 Pokaż wiadomość
Kretencja - fajnie, ze wigilia się udała - no i te prezenty... super niespodziankę wam rodzice zrobili

Dzieciaczki słodkie

prezenty piekne.

wlasnie takie prezenty cos znacza, sa przechowywane latami i maja jakies wpsomnienia.
Ja z Jaga dostalysmy od mojej siostry pierscionek z granatami, piekny - teraz moge ja go nosic ,a jak Jaga urosnie mam jej przekazac

---------- Dopisano o 10:06 ---------- Poprzedni post napisano o 10:05 ----------

Cytat:
Napisane przez De28 Pokaż wiadomość
Ide znow z malym do lekarza. Maly co wieczor do 01-02 w nocy placze. Dzis do tego doszly gazy ´, czulam pod palcami jak mu brzuszek masowalam. Jeszcze takiego ryku nie bylo przy masazu pierdzial ale kupy nie urobil. Czy to nie dziwne, ze to jest o stalych porach? Dzis podam mu caly dzien tylko mm i zobacze czy to sie powtorzy. Co moglo mu zaszkodzic?
Wczoraj zjadlam
-2 kanapki pieczywa razowego z plastrem szynki gotowanej(szynki nie mozna?), zamiast masla margaryna sojowa
- szklanka mleka sojowego
- banan
-jablko
- indyk zapiekany w ziolach, szpinak, makaron pelnoziarnisty bez jajek

Przedwczoraj
W sumie to samo z tym ze na objad byl kurczak, buraczki i ziemniaki.
Wymiekam, wczoraj myslalam, ze zwariuje, nie moglam malemu pomoc. Puszczal baki i mial gazy. Zaczynam bac sie nocy

Dziekuje co do kotow Moje sa na szczescie delikatne i tylko wachaja malego, nie przebiegaja po nim.
m25- sliczne fotki
kolki sa zawyczaj o tych samych porach.

u nas okolo 12 - 2 w nocy

---------- Dopisano o 10:07 ---------- Poprzedni post napisano o 10:06 ----------

Cytat:
Napisane przez kotek81 Pokaż wiadomość
ja nawet nie wiem dokładnie ile razy malutka je w nocy - śpimy razem więc tylko daję jej cyca w zęby i momentalnie zasypiam a rano niewiele z tego pamiętam

---------- Dopisano o 09:22 ---------- Poprzedni post napisano o 09:20 ----------

De - według mnie nic z tych rzeczy nie powinno raczej zaszkodzić małemu
ja tak samo

chociaz pamietam,ze budzi sie okolo 6 ranbo, w sumie jak w zegarku - za piec szosta na jedzenie, a pozniej spimy sobie
ostatni raz ja karmie tak okolo 1- 2 w nocy

---------- Dopisano o 10:07 ---------- Poprzedni post napisano o 10:07 ----------

Cytat:
Napisane przez melabn Pokaż wiadomość
a moja nie chce spac, kolejna noc mialam z glowy
moja miala dwie takie noce pod rzad, na d ranem ja juz plakalam..
ale przeszlo jej i jest coraz lepiej
irsin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-20, 10:15   #2223
kotek81
Zakorzenienie
 
Avatar kotek81
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 4 690
Dot.: Już Maluszki są wśrod nas i do boju ruszyć czas:) listopad-grudzień 2010

Cytat:
Napisane przez melabn Pokaż wiadomość
a moja nie chce spac, kolejna noc mialam z glowy
moja pierwsze dwa tygodnie buszowała w nocy i nie chciała spać - potem jej przeszło
Cytat:
Napisane przez irsin Pokaż wiadomość
ja tak samo

chociaz pamietam,ze budzi sie okolo 6 ranbo, w sumie jak w zegarku - za piec szosta na jedzenie, a pozniej spimy sobie
ostatni raz ja karmie tak okolo 1- 2 w nocy
ja z dzisiejszej nocy pamiętam tylko karmienie o 3 nad ranem bo zrobiła mega kupala i musiałam pieluchę zmieniać
kotek81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-20, 10:33   #2224
irsin
Zakorzenienie
 
Avatar irsin
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: Wwa
Wiadomości: 7 119
GG do irsin
Dot.: Już Maluszki są wśrod nas i do boju ruszyć czas:) listopad-grudzień 2010

Cytat:
Napisane przez kotek81 Pokaż wiadomość
moja pierwsze dwa tygodnie buszowała w nocy i nie chciała spać - potem jej przeszło

ja z dzisiejszej nocy pamiętam tylko karmienie o 3 nad ranem bo zrobiła mega kupala i musiałam pieluchę zmieniać
moja tez okolo 3 zrobila


ranka, jak pieknie piszesz o kupie )

jakby ktos z boku nas czytal, okazaloby sie ,ze jestesmy nienormalne
irsin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-20, 10:39   #2225
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Już Maluszki są wśrod nas i do boju ruszyć czas:) listopad-grudzień 2010

to juz chyba taka dola Mamusiek
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-20, 10:43   #2226
Ishka
Zadomowienie
 
Avatar Ishka
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 155
Dot.: Już Maluszki są wśrod nas i do boju ruszyć czas:) listopad-grudzień 2010

Zapomniałam dodać że wczoraj mnie nawiedziła już 2 raz od cc ciocia klocia....;/ ale jestem zła heh

---------- Dopisano o 11:43 ---------- Poprzedni post napisano o 11:42 ----------

heh ja tez sie podniecam takimi fajnymi kupkami juniora bo przez 1,5 miesiąca miał mega problemy z tym...no ale juz jest git
Ishka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-20, 11:18   #2227
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Już Maluszki są wśrod nas i do boju ruszyć czas:) listopad-grudzień 2010

ja tez w trakcie @ ale na ?Cerazette one sa dosc skape praktycznie takie plamienia
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-12-20, 11:26   #2228
myszka_maj
Zakorzenienie
 
Avatar myszka_maj
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 3 338
Dot.: Już Maluszki są wśrod nas i do boju ruszyć czas:) listopad-grudzień 2010

Cytat:
Napisane przez dzasta110 Pokaż wiadomość
Mała po każdym odbiciu ma czkawkę, wasze dzieciaczki też tak mają?? a tak w ogóle to rzadko jej się odbija no a potem troszkę ulewa
prawie za kazdym razem ma czkawke i tez czesto mu sie nie odbija zaraz po karmieniu

Cytat:
Napisane przez kretencja Pokaż wiadomość

Seks... Mój mąż jest najwyraźniej z jakiejś innej planety, niż Wasi W ciąży owszem, niespecjalnie nam szło, mąż był zestresowany remontem, potem wykończony powrotem do pracy i zwyczajnie nie było czasu albo sił. Trochę mi to dokuczało w II trymestrze, ale radziłam sobie często sama W trzecim już mi było bardziej na rękę, bo czułam się ociężała, nie mogłam wytrzymać dłużej w jednej pozycji, męczyłam się strasznie... Teraz za to... Ja czuję się jak dojna krowa, odziana najczęściej w wór po kartoflach (bo praktycznie nic sprzed ciąży na mnie nie wchodzi, nosze więc ciążowe legginsy lub spodnie i dużą koszulę, żeby łatwo podwinąć do karmienia), a on... Ciągle powtarza mi, jak ładnie wyglądam, jakie mam piękne piersi (zawsze je uwielbiał, teraz go chyba rajcuje, że są takie pełne ), gada do Tymka, że mu zazdrości, że tak często z moimi cyckami się widzi Zaczepia mnie, całuje i mówi - niech te 6 tygodni minie wreszcie Pewnie można trochę wcześniej, no ale póki co jestem 3 tygodnie po cc (jeszcze trochę odchody mi lecą), więc jeszcze nie mam odwagi...

A jeszcze pytanie do kobitek po cc - kiedy zaczęłyście kłaść się na brzuchu? U mnie wszystko ładnie się goi, pobolewa tylko powierzchniowo miejsce cięcia, ale mam jakąś blokadę
ja czuje sie tak samo i tak samo jak ty nie wchodze w ciuchy sprzed ciazy i chodze w ciazowych

ja wogole po porodzie SN ciagle sie goje.... cos ciezko to idzie .... wogole jekies problemy z tym mam

Cytat:
Napisane przez Patrycja_1708 Pokaż wiadomość

A powiedzcie mi czy wam po porodzie SN też tak hemoroidy powychodziły?? Bo ja aż siedzieć nie moge, masakra No i z wypróżnianiem też niestety nie jest za ciekawie...
hemoroidy.... mialam juz w ciazy .... a po porodzie.... masakra... strasznie sie powiekszyly....i bolały ze szok. w szpitalu (bylam prawie 7 dni) jadłam i karmiłam małego na stojaco
__________________
...Zaczaruj mnie na życie całe...
bo tylko z Tobą zostać chce...
1.08.2009

Nasz Skarb
myszka_maj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-20, 11:33   #2229
Weronisia
Zakorzenienie
 
Avatar Weronisia
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: DE
Wiadomości: 6 714
Dot.: Już Maluszki są wśrod nas i do boju ruszyć czas:) listopad-grudzień 2010

Widze, ze na watku problemow ciag dalszy

A ja sie chcialam pochwalic, ze wreszcie po 2 tygodniach walki z twardymi bobkami Pascalek wytloczyl jajeczniczke

Zasluga prawdopodobnie dosypywanego Milchzucker czyli laktozy. Dosypywalam mu 1lyzeczke do kazdej butelki juz od czwartku.

Edytowane przez Weronisia
Czas edycji: 2010-12-20 o 11:35
Weronisia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-20, 11:41   #2230
Ishka
Zadomowienie
 
Avatar Ishka
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 155
Dot.: Już Maluszki są wśrod nas i do boju ruszyć czas:) listopad-grudzień 2010

Weronisia super oby tak zostało juz Pascalkowi
Ishka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-20, 11:46   #2231
lutien
Wtajemniczenie
 
Avatar lutien
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 2 319
Dot.: Już Maluszki są wśrod nas i do boju ruszyć czas:) listopad-grudzień 2010

Cytat:
Napisane przez irsin Pokaż wiadomość
Weronisia, piekne zdjecia!


A moja mala zaczela kciuka ssac, wczoraj skumala,ze go ma i ze fajnie go sie wklada do buzi
Moja tez niedawno skumalam, ze mozna palce do buzi wkladac i nawet odgniotki jej sie na tych palcach porobily

Cytat:
Napisane przez 79 Marta Pokaż wiadomość
Dziewczyny, czy Wasze maluszki się ślinią??
tak

Cytat:
Napisane przez Weronisia Pokaż wiadomość
Widze, ze na watku problemow ciag dalszy

A ja sie chcialam pochwalic, ze wreszcie po 2 tygodniach walki z twardymi bobkami Pascalek wytloczyl jajeczniczke

Zasluga prawdopodobnie dosypywanego Milchzucker czyli laktozy. Dosypywalam mu 1lyzeczke do kazdej butelki juz od czwartku.
super

ja dzis wymieklam i dokrmilan z butli a to dlatego, ze Nika oproznila obie piersi (przystawilam ja do kazdej po 2 razy), wypila 60ml rumianku i jeszcze byla glodna. z butki zjadla 50ml i zasnela niestety w lezaczku spac nie chciala, ale u mnie na rekach owszem, wiec pisze 1 reka
zaraz chyba zbiore sie w sobie i pojde na spacer, bo juz tydzien z Nika nigdzie nie bylam
__________________
"Kiedy decydujesz się na dziecko,
zgadzasz się, że od tej chwili
twoje serce będzie przebywało poza twoim ciałem."
(Katharine Hadley )




lutien jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-12-20, 11:55   #2232
vikicullen
Zadomowienie
 
Avatar vikicullen
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 936
Dot.: Już Maluszki są wśrod nas i do boju ruszyć czas:) listopad-grudzień 2010

Kretencja ja położyłam sie na brzuchu, gdzieś właśnie 3 tygodnie po cc. nadal mnie wśrodku boli, jak chce sie mocno podrapać :/

Super Weronisia
__________________
MICHAŁEK ur. 15.11.2010 r.

http://www.suwaczki.com/tickers/atdc2n0askflsw50.png

PAULINKA ur. 01.10.2015 r.

http://www.suwaczki.com/tickers/ug37tv739lp63vo5.png
vikicullen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-20, 12:01   #2233
Artystka23
Dragonfly
 
Avatar Artystka23
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: gdynia
Wiadomości: 1 710
Dot.: Już Maluszki są wśrod nas i do boju ruszyć czas:) listopad-grudzień 2010

Cytat:
Napisane przez De28 Pokaż wiadomość
Ide znow z malym do lekarza. Maly co wieczor do 01-02 w nocy placze. Dzis do tego doszly gazy ´, czulam pod palcami jak mu brzuszek masowalam. Jeszcze takiego ryku nie bylo przy masazu pierdzial ale kupy nie urobil. Czy to nie dziwne, ze to jest o stalych porach? Dzis podam mu caly dzien tylko mm i zobacze czy to sie powtorzy. Co moglo mu zaszkodzic?
Wczoraj zjadlam
-2 kanapki pieczywa razowego z plastrem szynki gotowanej(szynki nie mozna?), zamiast masla margaryna sojowa
- szklanka mleka sojowego
- banan
-jablko
- indyk zapiekany w ziolach, szpinak, makaron pelnoziarnisty bez jajek

Przedwczoraj
W sumie to samo z tym ze na objad byl kurczak, buraczki i ziemniaki.
Wymiekam, wczoraj myslalam, ze zwariuje, nie moglam malemu pomoc. Puszczal baki i mial gazy. Zaczynam bac sie nocy

Dziekuje co do kotow Moje sa na szczescie delikatne i tylko wachaja malego, nie przebiegaja po nim.
m25- sliczne fotki
to i tak super jesz,ja nie mam apetytu i musze w siebie wmuszac,o kolacji to przypominam sobie dopiero nad ranem i i tak jej nie jem

I wczoraj mialysmy tez kolke i nic nie pomoglo-ryk od 17 do 23,na sam koniec polozylam ja niemal sila na brzuszku,tak wyla ze sama zasnela zmeczona placzem

Cytat:
Napisane przez M25 Pokaż wiadomość
Weronisia, śliczny uśmiech Paskalka

De, fajne to zdjęcie z palcem w buzi

A oto dzisiejsze zdjęcia Madzi
sliczna

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
to i ja sie pochwale wczorajszymi zdjeciami

Cytat:
Napisane przez Patrycja_1708 Pokaż wiadomość
No i moje maleństwo odespało w nocy ten wczorajszy cały dzien bezsennosci, obudził się tylko na jedzonko i spowrotem zasnął wiec mamusia wypoczęta Teraz zrobiłam pranie, ogarnęłam mieszkanko z grubsza i troszke siebie ogarnęłam

A wy budzicie swoje maluszki na jedzenie w nocy?? I ile dajecie im pospać?
nie budze juz,daje pospac i od kilku dni mala budzi sie na karmienie tylko razoby to jej nie przeszlo bo mi bardzo odpowiada...ale mam zasade ze w ciagu dnia budze ja co 3 godz lub sama sie budzi...nie daje jej dluzej spac

Cytat:
Napisane przez Patrycja_1708 Pokaż wiadomość
A jak długo dajesz cyca, tzn ile czasu ssie?? Mi się troszke ruszyło z pokarmem i mam nadzieje ze bedzie juz lepiej, choć jeszcze troszke dokarmiam mieszanką żeby maluszek sie najadał.
a potrafi i ssac godzine
__________________
http://www.suwaczki.com/tickers/961lrl68sqzmqonu.png
Przygody po drugiej stronie brzuszka
Artystka23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-20, 12:05   #2234
vikicullen
Zadomowienie
 
Avatar vikicullen
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 936
Dot.: Już Maluszki są wśrod nas i do boju ruszyć czas:) listopad-grudzień 2010

Cytat:
Napisane przez kretencja Pokaż wiadomość
My po wigilii z Rodzicami
Było baaardzo miło, Tata wygląda lepiej, niż jak go ostatnio widziałam. Wida c, że jest zmęczony i że trawi go choroba, ale trzyma się świetnie i nie opuszcza go poczucie humoru Było mnóstwo pysznych rzeczy, skusiłam się na jedną łyżkę kapusty i 3 uszka z grzybami, ciekawe, jak mały na to zareaguje I sernik mi się bardzo udał
Ale najbardziej wzruszyły mnie prezenty. Dostaliśmy po kilka drobiazgów (zawsze u nas każdy każdemu coś daje) i dwa takie prezenty, że nam oczy z orbit wyszły Po pierwsze - wspólnie z mężem dostaliśmy karteczkę, na której było napisane "1000zł -przelewem - na zmywarkę" A po drugie - ja dostałam malusieńki wisiorek ze złota, z oczkiem, od Taty - z okazji urodzenia się Tymka. Razem z wisiorkiem - certyfikat, że to oczko to... brylancik! Mój Tata mówi - no bo z okazji urodzenia dzieci w tej rodzinie kupuje się szlachetne kamienie Mama na moje urodzenie dostała pierścionek z szafirami, a na mojego Brata - pierścionek z brylancikami właśnie. I teraz ja - wisiorek z brylantem Muszę sobie do niego jakiś cieniutki łańcuszek dokupić, bo nic takiego nie mam, a chcę go nosić
Super , że wigilia udała sie, piekne prezenty dostałaś!!
__________________
MICHAŁEK ur. 15.11.2010 r.

http://www.suwaczki.com/tickers/atdc2n0askflsw50.png

PAULINKA ur. 01.10.2015 r.

http://www.suwaczki.com/tickers/ug37tv739lp63vo5.png
vikicullen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-20, 12:07   #2235
kotek81
Zakorzenienie
 
Avatar kotek81
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 4 690
Dot.: Już Maluszki są wśrod nas i do boju ruszyć czas:) listopad-grudzień 2010

ja właśnie wróciłam ze spaceru - przez okno jest fajnie słoneczko świeci, temperatura na plusie ale co z tego jak wieje tak, ze głowę chce urwać miałam w planach co najmniej godzinny spacer ale przez ten wiatr wróciłam do domu po niecałych 30 minutach - no ale dobre i to...
kotek81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-20, 12:16   #2236
Patrycja_1708
Zadomowienie
 
Avatar Patrycja_1708
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 1 347
Dot.: Już Maluszki są wśrod nas i do boju ruszyć czas:) listopad-grudzień 2010

Mój mały znowu przysypia na pare minut i sie budzi,nie chce cos na dluzej sobie pospac w dzien ...

Ale musze wam powiedziec ze w koncu pojawil sie pokarm u mnie

Edytowane przez Patrycja_1708
Czas edycji: 2010-12-20 o 12:19
Patrycja_1708 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-20, 12:45   #2237
De28
Wtajemniczenie
 
Avatar De28
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Nordrhein-Westfallen
Wiadomości: 2 996
Dot.: Już Maluszki są wśrod nas i do boju ruszyć czas:) listopad-grudzień 2010

Cytat:
Napisane przez irsin Pokaż wiadomość



kolki sa zawyczaj o tych samych porach.

u nas okolo 12 - 2 w nocy
Ale macie to codziennie? kurcze moze mleko musze zmienic?Juz sama nie wiem co robic. Do lekarza dopiero o 15.A maly teraz spi.
__________________


Daniel

Christian
De28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-20, 12:55   #2238
kotek81
Zakorzenienie
 
Avatar kotek81
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 4 690
Dot.: Już Maluszki są wśrod nas i do boju ruszyć czas:) listopad-grudzień 2010

Cytat:
Napisane przez Patrycja_1708 Pokaż wiadomość
Mój mały znowu przysypia na pare minut i sie budzi,nie chce cos na dluzej sobie pospac w dzien ...

Ale musze wam powiedziec ze w koncu pojawil sie pokarm u mnie
super

moja spała 30 minut podczas spaceru i teraz też ani myśli spać - wczoraj jak tż się nią zajmował to przespała prawie cały dzień - nie wiem jak on to robi - ledwo brał ją na ręce a ta momentalnie zasypiała
kotek81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-20, 12:56   #2239
Weronisia
Zakorzenienie
 
Avatar Weronisia
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: DE
Wiadomości: 6 714
Dot.: Już Maluszki są wśrod nas i do boju ruszyć czas:) listopad-grudzień 2010

kotek81 a jak ty sobie poradzilas w sniegu z wozkiem?
Bo ja tez bym wyszla, ale po ostatnim spacerze obiecalam sobie, ze wiecej w sniegu nie pojde.
Wiekszosc chodnikow nie odsniezona, snieg ubity, ledwo upchalam wozek, a malego jak wytrzeslo!
Dzis kupie nosidlo chyba, bo zwariuje bez tych spacerow.
Weronisia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-12-20, 13:02   #2240
kretencja
Zakorzenienie
 
Avatar kretencja
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 7 758
Dot.: Już Maluszki są wśrod nas i do boju ruszyć czas:) listopad-grudzień 2010

Czy Wasze dzieciaczki też tak "gadają" podczas zasypiania i przez sen do siebie? Mój jakiś czas śpi spokojnie, nagle zaczyna mruczeć, postękiwać albo tak gruchać śmiesznie, niekiedy to chichot albo meczenie przypomina Nieraz widzę, że towarzyszy to robieniu kupki, bo się napina i zaraz to mija, a czasem się przeciąga jakby przez sen, wydając te dźwięki... Zastanawiam się, czy mu nic nie dolega, ale po takich "akcjach" śpi dalej spokojnie, ma apetyt, kupki są, więc chyba wszystko OK?

Mój Tata prawdopodobnie dziś zostanie przyjęty do szpitala, niestety musi na korytarzu czekać na łóżko w sali Kto by pomyślał, że przed świętami oddział będzie tak zapchany... Operacja pewnie w środę. Trzeba się spieszyć, bo w płucach też jest nieciekawie, jak tylko się da - chcą je tez operować. Zastanawiam się na ile to Tacie pomoże, jak bardzo przedłuży życie... Bo tak rozsiany nowotwór, z przerzutem do mózgu, niestety nie daje szans na całkowite wyleczenie, można tylko mówić o przedłużeniu życia i poprawieniu jego jakości...
__________________

RAZEM OD 5.03.2000.


Optymista uważa, że świat stoi przed nim otworem. Pesymista... wie, co to za otwór

TYMEK - 26.11.2010
kretencja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-20, 13:07   #2241
Ishka
Zadomowienie
 
Avatar Ishka
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 155
Dot.: Już Maluszki są wśrod nas i do boju ruszyć czas:) listopad-grudzień 2010

Weronisia my również uwielbiamy spacerki zimą po zaspach heh
Dlatego ja wybrałam wózek na duzych pompowanych kołach do tego na spręzynach jak wjade w dziure to małego co najwyzej pobuja i bez problemow przejezdzamy przez kazdą zaspe heh nawet jak idziemy z mężem to sie kłócimy kto tym razem wózek prowadzi jak małe dzieci heh
Ishka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-20, 13:12   #2242
Martinixxx
Zadomowienie
 
Avatar Martinixxx
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: O^^o
Wiadomości: 1 777
Dot.: Już Maluszki są wśrod nas i do boju ruszyć czas:) listopad-grudzień 2010

Małe pytanko do weteranek mm czy mleko moze powodowac zaparcia?? w szpitalu tez mała dostała nan i było ok a teraz tomam wrażenie ze własnie mm to powoduje. Dieta cały czas taka sama
__________________
"Chwyć mnie i nieś, niech niebo bliżej będzie,
Tak bardzo chcę w ramionach skryć się Twych."



Martinixxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-20, 13:16   #2243
Weronisia
Zakorzenienie
 
Avatar Weronisia
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: DE
Wiadomości: 6 714
Dot.: Już Maluszki są wśrod nas i do boju ruszyć czas:) listopad-grudzień 2010

Cytat:
Napisane przez Martinixxx Pokaż wiadomość
Małe pytanko do weteranek mm czy mleko moze powodowac zaparcia?? w szpitalu tez mała dostała nan i było ok a teraz tomam wrażenie ze własnie mm to powoduje. Dieta cały czas taka sama
Kazda zmiana mleka moze powodowac problemy ze stolcem.
Moj Pascal po Nan dostal biegunki, a po Humanie zaparcia.
Posluchalam Ishki, ze trzeba odczekac 2 tygodnie na ustabilizowanie i dzis juz pisalam, ze wreszcie mamy normalna kupke
Weronisia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-20, 13:17   #2244
endorfina
Raczkowanie
 
Avatar endorfina
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 70
Dot.: Już Maluszki są wśrod nas i do boju ruszyć czas:) listopad-grudzień 2010

Witam,
czy mogę jeszcze do Was dołączyć? Pisałam parę razy na przechowalni ale pewnie już mnie nikt nie pamięta ;-) aktywna nie byłam - to fakt ;-) Ale czytam niemalże nieustannie! Teraz kiedy tak śledzę Wasze problemy to widzę siebie i trochę mnie to pokrzepia, choć czasami mam wrażenie że to wszystko mnie przerasta
endorfina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-20, 13:29   #2245
Ishka
Zadomowienie
 
Avatar Ishka
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 155
Dot.: Już Maluszki są wśrod nas i do boju ruszyć czas:) listopad-grudzień 2010

Martinixx niestety każde mleko mm moze powodować zaparcia...
Trzeba dopajać między posiłkami. My po Nanie mieliśmy zaparcia ale jak i przy kazdym mleku jakie piliśmy a pilismy 5 roznych...okazało sie ze mały nietoleruje leka krowiego i ma skaze ale to dluga historia. Na szczescie u nas sie ustabilizowało. A jakie dokladnie Twoje dzieciątko robi kupki? Robi wogole cos?I jak czesto podajesz mm?
Ishka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-20, 13:30   #2246
kotek81
Zakorzenienie
 
Avatar kotek81
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 4 690
Dot.: Już Maluszki są wśrod nas i do boju ruszyć czas:) listopad-grudzień 2010

Cytat:
Napisane przez Weronisia Pokaż wiadomość
kotek81 a jak ty sobie poradzilas w sniegu z wozkiem?
Bo ja tez bym wyszla, ale po ostatnim spacerze obiecalam sobie, ze wiecej w sniegu nie pojde.
Wiekszosc chodnikow nie odsniezona, snieg ubity, ledwo upchalam wozek, a malego jak wytrzeslo!
Dzis kupie nosidlo chyba, bo zwariuje bez tych spacerow.
mamy wielkie koła w wózku (srednica 30cm) więc nie ma większych problemów z jazdą po śniegu a jak mi się trafi wyjątkowo nieprzejezdny chodnik to idę ulicą (staram się spacerować takimi bocznymi uliczkami gdzie jest mało aut więc nikt na mnie trąbi )
moją też wytrzęsło ale najwidoczniej jej się podobało bo spała jak zabita na tym spacerze
Cytat:
Napisane przez kretencja Pokaż wiadomość
Czy Wasze dzieciaczki też tak "gadają" podczas zasypiania i przez sen do siebie? Mój jakiś czas śpi spokojnie, nagle zaczyna mruczeć, postękiwać albo tak gruchać śmiesznie, niekiedy to chichot albo meczenie przypomina Nieraz widzę, że towarzyszy to robieniu kupki, bo się napina i zaraz to mija, a czasem się przeciąga jakby przez sen, wydając te dźwięki... Zastanawiam się, czy mu nic nie dolega, ale po takich "akcjach" śpi dalej spokojnie, ma apetyt, kupki są, więc chyba wszystko OK?

Mój Tata prawdopodobnie dziś zostanie przyjęty do szpitala, niestety musi na korytarzu czekać na łóżko w sali Kto by pomyślał, że przed świętami oddział będzie tak zapchany... Operacja pewnie w środę. Trzeba się spieszyć, bo w płucach też jest nieciekawie, jak tylko się da - chcą je tez operować. Zastanawiam się na ile to Tacie pomoże, jak bardzo przedłuży życie... Bo tak rozsiany nowotwór, z przerzutem do mózgu, niestety nie daje szans na całkowite wyleczenie, można tylko mówić o przedłużeniu życia i poprawieniu jego jakości...
Moja czasami płacze przez sen, czasami się wierci, stęka, napina, robi śmieszne minki - to wszystko jest normalne

Dobrze, ze przyjmą tak szybko twojego tatę na oddział ale to czekanie na korytarzu - porażka trzymam za twojego tatę
Cytat:
Napisane przez endorfina Pokaż wiadomość
Witam,
czy mogę jeszcze do Was dołączyć? Pisałam parę razy na przechowalni ale pewnie już mnie nikt nie pamięta ;-) aktywna nie byłam - to fakt ;-) Ale czytam niemalże nieustannie! Teraz kiedy tak śledzę Wasze problemy to widzę siebie i trochę mnie to pokrzepia, choć czasami mam wrażenie że to wszystko mnie przerasta
pewnie, że tak - w kupie zawsze raźniej.
Ile już ma twój maluszek???
kotek81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-20, 13:35   #2247
kretencja
Zakorzenienie
 
Avatar kretencja
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 7 758
Dot.: Już Maluszki są wśrod nas i do boju ruszyć czas:) listopad-grudzień 2010

Dzięki, Kotku
__________________

RAZEM OD 5.03.2000.


Optymista uważa, że świat stoi przed nim otworem. Pesymista... wie, co to za otwór

TYMEK - 26.11.2010
kretencja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-20, 13:49   #2248
vikicullen
Zadomowienie
 
Avatar vikicullen
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 936
Dot.: Już Maluszki są wśrod nas i do boju ruszyć czas:) listopad-grudzień 2010

Cytat:
Napisane przez endorfina Pokaż wiadomość
Witam,
czy mogę jeszcze do Was dołączyć? Pisałam parę razy na przechowalni ale pewnie już mnie nikt nie pamięta ;-) aktywna nie byłam - to fakt ;-) Ale czytam niemalże nieustannie! Teraz kiedy tak śledzę Wasze problemy to widzę siebie i trochę mnie to pokrzepia, choć czasami mam wrażenie że to wszystko mnie przerasta
ja ciebie pamietam
__________________
MICHAŁEK ur. 15.11.2010 r.

http://www.suwaczki.com/tickers/atdc2n0askflsw50.png

PAULINKA ur. 01.10.2015 r.

http://www.suwaczki.com/tickers/ug37tv739lp63vo5.png
vikicullen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-20, 13:53   #2249
irsin
Zakorzenienie
 
Avatar irsin
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: Wwa
Wiadomości: 7 119
GG do irsin
Dot.: Już Maluszki są wśrod nas i do boju ruszyć czas:) listopad-grudzień 2010

Cytat:
Napisane przez De28 Pokaż wiadomość
Ale macie to codziennie? kurcze moze mleko musze zmienic?Juz sama nie wiem co robic. Do lekarza dopiero o 15.A maly teraz spi.
odkad daje bobotic to nie codziennie, ale bez niego byla masakra- codziennie okolo tych wlasnie godzin byl ryk i pisk

---------- Dopisano o 13:53 ---------- Poprzedni post napisano o 13:52 ----------

Cytat:
Napisane przez endorfina Pokaż wiadomość
Witam,
czy mogę jeszcze do Was dołączyć? Pisałam parę razy na przechowalni ale pewnie już mnie nikt nie pamięta ;-) aktywna nie byłam - to fakt ;-) Ale czytam niemalże nieustannie! Teraz kiedy tak śledzę Wasze problemy to widzę siebie i trochę mnie to pokrzepia, choć czasami mam wrażenie że to wszystko mnie przerasta
zapraszamy
irsin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-20, 13:54   #2250
vikicullen
Zadomowienie
 
Avatar vikicullen
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 936
Dot.: Już Maluszki są wśrod nas i do boju ruszyć czas:) listopad-grudzień 2010

Cytat:
Napisane przez kotek81 Pokaż wiadomość
mamy wielkie koła w wózku (srednica 30cm) więc nie ma większych problemów z jazdą po śniegu a jak mi się trafi wyjątkowo nieprzejezdny chodnik to idę ulicą (staram się spacerować takimi bocznymi uliczkami gdzie jest mało aut więc nikt na mnie trąbi )
moją też wytrzęsło ale najwidoczniej jej się podobało bo spała jak zabita na tym spacerze
My jak jesteśmy na spacerze, czy na zakupach w hipermarkecie czy jedziemy samochodem to Michałek śpi jak zabity, nic go wtedy nie rusza hehe, raz sie wystraszyłam jak jechaliśmy samochodem to sie wogóle nie ruszał i tak sie wystarszyłam czy sie udusił czy co,że aż rozpięłam mu kombinezon żeby zobaczyć czy oddycha. A ostatnio mu zakładałam czapkę w cerfie i w tej pozycji jak leżał opatulony ciężko mi było i mu niechcący mocno potrząsnęłam główką a on nawet nie drgnął, śmiesznie to wyglądało
__________________
MICHAŁEK ur. 15.11.2010 r.

http://www.suwaczki.com/tickers/atdc2n0askflsw50.png

PAULINKA ur. 01.10.2015 r.

http://www.suwaczki.com/tickers/ug37tv739lp63vo5.png
vikicullen jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:56.