Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI - Strona 75 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-05-27, 21:34   #2221
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Cytat:
Napisane przez MagJa Pokaż wiadomość
I ja jestem chętna, ale chyba finansowo nie dam rady w czerwcu. No chyba, że się zlecimy tuż przed albo tuż po moim wypadzie do Londynu i rzyrafka przyjmie mnie pod swój dach. Bo jednak na wypad ot, tak do Krk nie będzie mnie stać

Taki zwyczaj jest. Ale jak dla mnie wystarczą takie podziękowania i kwiaty, też nie widzę sensu robienia jakichś większych prezentów, zwłaszcza tak trochę na siłę. Jakby mało było wydatków przy organizacji ślubu.

Już mówiłam, śliczne są. I też po focie od razu mi się z tamtymi czółenkami skojarzyły A najpierw oglądałam zdjęcie, dopiero potem doczytałam opis.

Ćwicz, ćwicz, to może jak kiedyś w moim życiu nadejdzie ta wiekopomna chwila, to i mnie malniesz

A tak w ogóle to wszystkim zaliczającym i egzaminującym się życzę owocnej nauki i trzymam
Na mnie zawsze możesz liczyć

Jejku, mnie przerażają te wszystkie zwyczaje, ja bym najchętniej w ogóle wesela nie robiła, tylko jakiś wystawniejszy obiadek i tyle

Nio, trafiło mi się wreszcie Jednak w nich dziś nie była bo jeździłam na rowerze

No to się czuję zaproszona

Tiaaa, ja dziś zaspałam na pierwsze zajęcia gdzi emiałam poprawiać cośtam, a na drugie tak się gzrebałam że i tak bym się sporo spóxniła więc nei poszłam wcale
Cytat:
Napisane przez luskap Pokaż wiadomość
Świetne balerinki! Co do zęba to jeśli się da to lepiej uratować!
Tak chyba zrobię, jak juz kiedyś pisałam- jesli sa zdrowe i nie ma potrzeby to nie lubię tak bez powodu coś robić
Cytat:
Napisane przez MagJa Pokaż wiadomość
A czekam jeszcze na paczkę z torebką i walizką-kabinówką. Jutro jak wpłynie wypłata zamówię sobie chyba nowy kostium i kolejny stanik i przez najbliższy miesiąc asceza zakupowa.
a ja chyba wreszcie torbe znalazłam- z Diverse wielką czarną, z uchami do ręki i jednym na ramię, świetna, pojemna i jutro po nia wracam i jeszcze mnei kusza miętowe spodnie (o dziwo się zmieściłam w ich rozmiarówkę ) ale nie było rozmiaru- widziałam, że leżały na wystawie, tam było 6 par tych spodni i powiedzieli mi, ze ni emoga ściągnąć
Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
uzyłam wczoraj waniliowego Farmony ... Jakie ma ostre drobinki!!
A jaka to seria?
Cytat:
Napisane przez fuksjaa Pokaż wiadomość
Pewnie, że dobra. Nie byłam w Krakowie chyba z 1.5 roku.

Zaliczyłam dzisiejszy egzamin! Zostały mi tylko 4.
Jestem dziś bardzo szczęśliwa, nie tylko z powodu egzaminu, ale też z powodu słów mojej instruktorki fitnessu - powiedziała, że mam wrodzony talent, robię wszystko instynktownie i idealnie technicznie, dodała, że spokojnie na moim obecnym poziomie dostałabym u niej pracę. Niesamowicie mnie to podbudowało i utwierdziło w przekonaniu, że warto.
No to biegusiem do nas

GRatulacje- i egzaminu i fitnessu
Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Gratuluję sukcesów, jestem z Ciebie dumna, fu.
FU- jak słodko
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-27, 23:20   #2222
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość

Mag, nie dostałam jeszcze mojego lakieru, ale widziałam fotki w wątku Katalogi Avonu. Tylko, że tam ten lakier wygląda bardzo, bardzo jasno. Mam nadzieję, że w rzeczywistości nie jest aż tak biały
Akurat taka blada niebieskość zupełnie mi do niczego nie pasuje, więc temu kolorowi się nie przyglądałam, ale za to mój lawendowy przypomina któregoś OPIaka, więc tym bardziej go zapragnęłam. Oby tylko jakość była zadowalająca.

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
uzyłam wczoraj waniliowego Farmony ... Jakie ma ostre drobinki!! Jest mocniejszy niż peelingi Daxa i antycellulitowy Lirene.
Jest genialny ... Skóra jest taka gładka po nim Dawno nie byłam tak zadowolona z peelingu.
Tego Sweet Fantasy czy jak im tam? Brzmi kusząco, szkoda tylko, że u mnie poza Rossmannem nie ma tej serii, a tam z kolei w ogóle nie ma peelingów

Cytat:
Napisane przez sleepy Pokaż wiadomość
A ja z tej nowej serii wziełam krem do stóp, właśnie z różą, i też jestem zadowolona. Obecnie chcę jeszcze dokupić krem do rąk malinowy.
A dobrze się wchłania ten do stóp? No i najważniejsze czy dobrze pielęgnuje? Bo w czerwcu będę na kupnie takowego i powoli się rozglądam co by tu kupić

Cytat:
Napisane przez fuksjaa Pokaż wiadomość
U mnie finansowo też trochę krucho, w sumie stabilniejsza byłabym w sierpniu, po moim powrocie znad morza, no ale w czerwcu też powinnam jakoś dać radę. Chyba, że jednak z TŻem gdzieś wyjedziemy(dostał urlop na przełomie czerwca i lipca, zamiast tych 2tygodni w sierpniu), to wtedy raczej nie dałabym rady się pojawić.
U mnie też chyba w sierpniu najlepiej by było z finansami, ale równie dobrze może być 29 czerwca albo 6 lipca skoro rzyrafkowe poddasze stoi przede mną otworem

Cytat:
Napisane przez fuksjaa Pokaż wiadomość
Zaliczyłam dzisiejszy egzamin! Zostały mi tylko 4.
Jestem dziś bardzo szczęśliwa, nie tylko z powodu egzaminu, ale też z powodu słów mojej instruktorki fitnessu - powiedziała, że mam wrodzony talent, robię wszystko instynktownie i idealnie technicznie, dodała, że spokojnie na moim obecnym poziomie dostałabym u niej pracę. Niesamowicie mnie to podbudowało i utwierdziło w przekonaniu, że warto.
No to podwójne gratulacje

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Na mnie zawsze możesz liczyć
No to czuję się zaproszona
Tylko wiesz, ja ciągle czekam na Ciebie/Was, więc i Ty coś w końcu wykombinuj

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Jejku, mnie przerażają te wszystkie zwyczaje, ja bym najchętniej w ogóle wesela nie robiła, tylko jakiś wystawniejszy obiadek i tyle
Ja też. Nie rozumiem fenomenu wesela i chyba nigdy nie zrozumiem. A już te wszystkie zwyczaje, obrzędy, oczepiny itp. itd. zupełnie nie dla mnie

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
No to się czuję zaproszona
Jasne!
Tylko wiesz, na razie kiecki nie szukaj, nie prędko to nastąpi.


Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Tiaaa, ja dziś zaspałam na pierwsze zajęcia gdzi emiałam poprawiać cośtam, a na drugie tak się gzrebałam że i tak bym się sporo spóxniła więc nei poszłam wcale
A nakopał Ci ktoś



Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
a ja chyba wreszcie torbe znalazłam- z Diverse wielką czarną, z uchami do ręki i jednym na ramię, świetna, pojemna i jutro po nia wracam i jeszcze mnei kusza miętowe spodnie (o dziwo się zmieściłam w ich rozmiarówkę ) ale nie było rozmiaru- widziałam, że leżały na wystawie, tam było 6 par tych spodni i powiedzieli mi, ze ni emoga ściągnąć
Jak już wiesz torba fajowa. Praktyczna, prosta, w cenie do zaakceptowania, więc kupuj.
A co do spodni z wystawy, to oni niestety mają takie chore zasady we wszystkich chyba sieciówkach. Nie wolno ruszać ekspozycji aż do wymaganego terminu i już. U nas w Re kiedyś słyszałam rozmowę babeczki z personelem, że ewentualnie można się na coś tam zapisać, ale kolejka już się ustawiła w zeszycie

************************
Zmykam, bo dziś złapała mnie ulewa i przemokłam do suchej nitki i coś mnie zimno trzepie. Idę wziąć gorący prysznic, a potem jeszcze włączę House na dobranoc. Przynajmniej może mnie zmorzy, bo ostatnio znów tylko się wiercę z boku na bok, a usnąć nie mogę Znów trzeba sobie terapię serialową zrobić, przynajmniej dopóki jeszcze nie wyoglądałam wszystkiego do końca.
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-28, 05:43   #2223
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Pojechałam z koleżanką na zakupy. Kupiłam sobie bluzeczkę w Orsayu i sukienkę w H&M.
Mierzyłam fajne buty w CCC ale oczywiście były za szerokie
Poka zakupy

Zastanawiam się czy jechać dziś do RE po te moje upatrzone peep-toe Cały czas chodzą mi po głowie te buty i chyba się jednak zdecyduję na zakup o ile mój rozmiar jeszcze będzie.
Muszę jeszcze skoczyć do Natury albo Rossmanna po jakiś krem do twarzy, bo skończyła mi się biolipidowa Calma Ziaji i zostałam o żelu hialuronowym i olejach a jakoś tak bez żadnego kremu na półce dziwnie się czuję Nie mam tylko pojęcia co kupić, chyba coś sprawdzonego i taniego, może Ziaję lekką oliwkę? Służyła mi kiedyś bardzo dobrze. Nie mam zbyt wiele kasy, bo jeszcze zatankować auto muszę.

Cytat:
Napisane przez fuksjaa Pokaż wiadomość
Zaliczyłam dzisiejszy egzamin! Zostały mi tylko 4.
Jestem dziś bardzo szczęśliwa, nie tylko z powodu egzaminu, ale też z powodu słów mojej instruktorki fitnessu - powiedziała, że mam wrodzony talent, robię wszystko instynktownie i idealnie technicznie, dodała, że spokojnie na moim obecnym poziomie dostałabym u niej pracę. Niesamowicie mnie to podbudowało i utwierdziło w przekonaniu, że warto.
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-28, 07:06   #2224
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Ja zaraz jadę na wielkie polowania do House'a.
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-28, 08:52   #2225
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 453
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
A jaka to seria?
Sweet Fantasy

Cytat:
Napisane przez MagJa Pokaż wiadomość
Tego Sweet Fantasy czy jak im tam? Brzmi kusząco, szkoda tylko, że u mnie poza Rossmannem nie ma tej serii, a tam z kolei w ogóle nie ma peelingów
W Naturze powinny być - są teraz w promocji

Cytat:
Napisane przez MagJa Pokaż wiadomość
Ja też. Nie rozumiem fenomenu wesela i chyba nigdy nie zrozumiem. A już te wszystkie zwyczaje, obrzędy, oczepiny itp. itd. zupełnie nie dla mnie
Ja fenomen wesela rozumiem i sama chcę mieć, ale bez tych żenujących zabaw U mojej siostry było tylko rzucanie welonu i krawatu - uważam, że to zdecydowanie wystarczy.

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
Poka zakupy
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=4799
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-28, 09:11   #2226
noseknosek
lipiec na maksa!!! :)
 
Avatar noseknosek
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 562
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Hosenko a ładnie pachnie ten peeling? faktycznie drapak? będę zadowolona?
__________________
what defines us is how well we rise after falling

biegam
noseknosek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-28, 09:49   #2227
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Hosenko fajna ta sukienka Sama szukam chyba od 2 czy 3 lat takiej normalnej sukieneczki do chodzenia "koło domu" w lecie, ale jakoś nic mi się nie podoba Kiedyś mierzyłam podobną, ale była zbyt szeroka i odstawała mi w biuście.
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-05-28, 09:50   #2228
fuksjaa
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 317
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
gratuluję
i rzeczywiście motywujące słowa
Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Gratuluję sukcesów fitnessowych
Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Gratuluję sukcesów, jestem z Ciebie dumna, fu.
Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
GRatulacje- i egzaminu i fitnessu
FU- jak słodko
Cytat:
Napisane przez MagJa Pokaż wiadomość
No to podwójne gratulacje
Dzięki dziewczyny, bardzo mi miło.

Wróciłam już zajęć, mam weekend. Wreszcie sobie trochę odpocznę, bo ten tydzień był okropny.. Nie uczę się dziś, posprzątam, zrobię pranie, a wieczorem zaplanowałam sobie spa.

Czekam na paczkę z YR i jakoś doczekać się nie mogę. Może dziś przyjdzie paczkonosz. Maj pod względem zakupów kosmetycznych był zdecydowanie niedobry, strasznie dużo kupiłam.
W czerwcu przechodzę na odwyk kosmetyczny, zdecydowanie.
fuksjaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-28, 10:06   #2229
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 453
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Cytat:
Napisane przez noseknosek Pokaż wiadomość
Hosenko a ładnie pachnie ten peeling? faktycznie drapak? będę zadowolona?
Z pudełka pachnie dosyć intesywnie, ale podczas szorowania zapach jest subtelny. Bardziej kojarzy mi się z ajerkoniakiem
Będziesz zadowolona On niepozornie wyglada, ale jak nałożyłam na ciało, to pojawiło się u mnie przekonanie, że tak wyglądałoby peelingowanie potłuczonym szkłem

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
Hosenko fajna ta sukienka Sama szukam chyba od 2 czy 3 lat takiej normalnej sukieneczki do chodzenia "koło domu" w lecie, ale jakoś nic mi się nie podoba Kiedyś mierzyłam podobną, ale była zbyt szeroka i odstawała mi w biuście.
Są jeszcze inne kolory (Tobie by pewnie bardziej odpowiadała kolorystyka turkusu i niebieskości - była taka ) i inny wzór.
Kosztuje 39,90 (bluzka też) więc warto się skusić.
Tylko numeracja jest dosyć dziwna - bluzeczkę z Orsaya mam 34, a sukienkę z H&M musiałam kupić 38, bo w 36 ledwo się zapięłam. W sumie od biedy by uszła, bo nie była jakas bardzo ciasna, ale jednak lepiej się czuję w większej, zwłaszcza, że ma być to taka luźnawa, letnia sukienka.
Ona ma gumkę na plecach więctez się trochę dopasowuje.

Kupiłam sobie saszetkowy peeling i maseczkę z granatowej serii Bielendy (2 połaczone saszetki). Był jeszcze peeling do stóp z kremem do stóp, ale narazie odpuściłam. Widziałam z tej serii Bielendy peeling do ciała, ale jak narazie zachwycam się Farmoną waniliową

Kupiłam tez moją ukochaną odżywkę do paznokci Maximum Growth SH - w końcu dowiozła przedstawicielka, bo przez te deszcze i powodzie miała ponad tydzien opóźnienia.
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie

Edytowane przez Hosenka*
Czas edycji: 2010-05-28 o 10:09
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-28, 10:28   #2230
fuksjaa
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 317
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Hosenko, gdzie dorwałaś granatową serię Bielendy? Chociaż chyba nie powinnam o to pytać.
fuksjaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-28, 11:14   #2231
noseknosek
lipiec na maksa!!! :)
 
Avatar noseknosek
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 562
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Cytat:
Napisane przez fuksjaa Pokaż wiadomość
Maj pod względem zakupów kosmetycznych był zdecydowanie niedobry, strasznie dużo kupiłam.
W czerwcu przechodzę na odwyk kosmetyczny, zdecydowanie.
U mnie tak samo. Nadrobiłam za wszystkie poprzednie udane miesiące. Ale chyba nie dam rady przejść teraz na odwyk. za dużo mam stresów..

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Z pudełka pachnie dosyć intesywnie, ale podczas szorowania zapach jest subtelny. Bardziej kojarzy mi się z ajerkoniakiem
Będziesz zadowolona On niepozornie wyglada, ale jak nałożyłam na ciało, to pojawiło się u mnie przekonanie, że tak wyglądałoby peelingowanie potłuczonym szkłem
brzmi bosko a kupiłaś go w jakiejś sieciówce?
Cytat:
Napisane przez Hosenko*
Kupiłam sobie saszetkowy peeling i maseczkę z granatowej serii Bielendy (2 połaczone saszetki). Był jeszcze peeling do stóp z kremem do stóp, ale narazie odpuściłam. Widziałam z tej serii Bielendy peeling do ciała, ale jak narazie zachwycam się Farmoną waniliową
Koniecznie daj znać jak wypróbujesz.

A ja dostałam wczoraj fioletową maseczkę Planet Spa z Avonu za darmo od siostry, bo jej nie odpowiada zapach. A z wymiany przyszło mi masło Planet Spa oliwkowe, więc dzisiaj obowiązkowo wieczorem SPA.
__________________
what defines us is how well we rise after falling

biegam
noseknosek jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-05-28, 11:14   #2232
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 453
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Cytat:
Napisane przez fuksjaa Pokaż wiadomość
Hosenko, gdzie dorwałaś granatową serię Bielendy? Chociaż chyba nie powinnam o to pytać.
W "mojej" cudownej pobliskiej drogerii Kocham ją tym bardziej, że odżywki Sally Hansen sa o wiele tańsze niż np. w Naturze: za Maximum Growth płacę tam 28,50 a za Growth Activator 34 zł.

Nosku: a napisłam wyżej, w odpowiedzi na post MagJi W Naturze jest teraz w promocji - 8,99

Dam znac, a Ty zdaj znać jak sie spisuje maseczka z Avonu

Kto się za mnie pouczy na 3 egzaminy w ten weekend?
Ostatnio się przekonałam, że Ł. papla wszystko kolegom - gadałam z kolegą Ł. a ten nagle: słyszałem, ze świetnie Ci poszły egzaminy i dostałas dwie 5.
Hmmm czuję więc presję i tez musze 5 dostac
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie

Edytowane przez Hosenka*
Czas edycji: 2010-05-28 o 11:17
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-28, 11:17   #2233
noseknosek
lipiec na maksa!!! :)
 
Avatar noseknosek
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 562
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Przepraszam, jestem ślepa. Czemu ja mam do Natury 2 minuty piechotą..
__________________
what defines us is how well we rise after falling

biegam
noseknosek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-28, 11:20   #2234
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 453
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Cytat:
Napisane przez noseknosek Pokaż wiadomość
Przepraszam, jestem ślepa. Czemu ja mam do Natury 2 minuty piechotą..
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-28, 11:27   #2235
fuksjaa
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 317
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Cytat:
Napisane przez noseknosek Pokaż wiadomość
U mnie tak samo. Nadrobiłam za wszystkie poprzednie udane miesiące. Ale chyba nie dam rady przejść teraz na odwyk. za dużo mam stresów..
Też mam sporo stresów, ale podejmuję wyzwanie.
Najwyżej polegnę.
Cytat:
Napisane przez noseknosek Pokaż wiadomość
A ja dostałam wczoraj fioletową maseczkę Planet Spa z Avonu za darmo od siostry, bo jej nie odpowiada zapach. A z wymiany przyszło mi masło Planet Spa oliwkowe, więc dzisiaj obowiązkowo wieczorem SPA.
Daj znać jak użyjesz tej maseczki, bo ostatnio nad nią myślałam, może sobie zamówię u koleżanki - to byłoby jeszcze na maj.
Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
W "mojej" cudownej pobliskiej drogerii Kocham ją tym bardziej, że odżywki Sally Hansen sa o wiele tańsze niż np. w Naturze: za Maximum Growth płacę tam 28,50 a za Growth Activator 34 zł.
Dzięki. Jak zużyję coś z obecnych kosmetyków to się rozejrzę za tym granatem.

Jak cudownie za oknem.
Od razu mam lepszy nastrój.
fuksjaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-28, 11:43   #2236
noseknosek
lipiec na maksa!!! :)
 
Avatar noseknosek
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 562
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Obiecałam sobie, że pójdę dopiero wieczorem jak skończę pisać referat.

Cytat:
Napisane przez fuksjaa Pokaż wiadomość
Daj znać jak użyjesz tej maseczki, bo ostatnio nad nią myślałam, może sobie zamówię u koleżanki - to byłoby jeszcze na maj.
Użyję wieczorem ale pachnie cudownie. muszę przejrzeć ich katalog, co jeszcze mają z tej serii..

----
Strasznie dużo nowych kosmetyków ostatnio wyszło. Nie nadążam z kupowaniem. Cała granatowa seria Bielendy mnie kusi, płyny do higieny Ziai, nowe balsamy AA (malinowy jest świetny), odżywki i szampony Garnier. I jak tu nie zwariować.
__________________
what defines us is how well we rise after falling

biegam
noseknosek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-28, 12:49   #2237
Organzza
Zakorzenienie
 
Avatar Organzza
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 621
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Cytat:
Napisane przez fuksjaa Pokaż wiadomość
Jak cudownie za oknem.
Od razu mam lepszy nastrój.
a u nas pogoda jak mój humor.. szaro, zimno, jednym słowem niefajnie miałam małą sprzeczkę z TŻ, mieliśmy spędzić dzień u niego, a już jestem w domu niby nic poważnego, ale nastrój niezbyt

na pocieszenie wpadłam do ZT, ale nic dla siebie nie upatrzyłam..
w Douglasie myślałam, że obejrzę lakiery OPI i Essie, ale są tak przebrane, że bez szans znaleźć fajny kolor
na dodatek wkurzył mnie widok kobiety zlewającej się (bo inaczej nie da się tego ująć) J'adore - ja rozumiem poznać zapach, ale 7 psików na szyję, która potem cała wręcz ociekała perfumami, to lekka przesada
__________________
What you're drinking?
Rum or whiskey?
Now won't you have a
Double with me?
I'm sorry I'm a little late
I got your message by the way
I'm calling in sick today
So let's go out for old time's sake
Organzza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-28, 13:09   #2238
luskap
Zakorzenienie
 
Avatar luskap
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 6 174
GG do luskap
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
hm, zaciekawiłaś mnie tą różą

a co do MDCh, zupełnie mnie do nich nie ciągnęło, znałam z testów EDT i pamiętałam tylko truskawkowatość, a te się tak ładnie rozwijają no i nie miałam nic lżejszego na cieplejsze dni

a niedaleko mnie na lotnisku jest teraz koncert AC/DC ciekawe jak zasnę, bo dość dobrze wszystko słychać
No ciekawa jest ta róża muszę przyznać. Pewnie się szybko zużyje bo jest bardzo gęsta.
Co do MDCh to dla mnie jest bardzo mocny, tak na wieczór raczej.
Zazdroszczę że masz blisko koncert i możesz posłuchać!
Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość

Luskap: Ledwo konkurs klikaczowy się skończył a już popędziłaś po balsam No tak, teraz nie mam Cię czym szantażować
Tylko czekałam, aż to napiszesz!No jakoś tak wyszło, ze kupiłam spontanicznie, przy okazji kupowania płynu do naczyń i do płukania! tak się nagrodziłam za ten dłuższy czas kiedy to nie kupowałam balsamów!
Cytat:
Napisane przez MagJa Pokaż wiadomość
Ja też. Nie rozumiem fenomenu wesela i chyba nigdy nie zrozumiem. A już te wszystkie zwyczaje, obrzędy, oczepiny itp. itd. zupełnie nie dla mnie

A co do spodni z wystawy, to oni niestety mają takie chore zasady we wszystkich chyba sieciówkach. Nie wolno ruszać ekspozycji aż do wymaganego terminu i już. U nas w Re kiedyś słyszałam rozmowę babeczki z personelem, że ewentualnie można się na coś tam zapisać, ale kolejka już się ustawiła w zeszycie
Co do wesel to mi się akurat to podoba!Taka wielka impreza raz w życiu! Jakoś nie mogłabym sobie i naszym rodzinom tego odmówić. Może też ma znaczenie to, jakie stosunki i zwyczaje panują w rodzinie. U nas jest akurat tak, że wszyscy są bardzo imprezowi i tylko na to czekają. Zresztą zapraszamy tylko tych, z którymi mamy kontakt, lubimy się i często spotykamy na rodzinnych imprezach, a nie jakieś dalekie ciotki które tylko wypada zaprosić. Takich nie będzie. Do tego nasi przyjaciele. Wszyscy lubią bawic się i tańczyć. Byłam na weselu, gdzie tańczyłam tylko ja z TZtem i moi rodzice, a reszta siedziała przy stołach, sączyła wino czy wodę mineralną i obgadywała nas. większość była samochodami, wielkie państwo! Zespół robił co mógł, grał chyba każdy rodzaj muzyki, no ale nie dało się rozruszać. Przy takich osobach nie robiłabym wesela na pewno, a tylko obiad.
Też nie jestem za wiejską potańcówką tylko z disco polo, z zapijaczonymi wujkami, no ale kulturalnie się pobawić, pośmiać, potańczyć do fajnej muzyki jest jak najbardziej ok. I juz nie mogę się doczekać. Mam tylko nadzieję, że nogi mi wytrzymają!
co do zwyczajów i obrzędów to ograniczamy je do minimum, będzie tylko rzucanie welonem. Strasznie nie podobają mi się takie obleśne konkursy typu pompowanie balona itp.
Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Ja fenomen wesela rozumiem i sama chcę mieć, ale bez tych żenujących zabaw U mojej siostry było tylko rzucanie welonu i krawatu - uważam, że to zdecydowanie wystarczy.
Zgadzam się.
Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Kto się za mnie pouczy na 3 egzaminy w ten weekend?
Ostatnio się przekonałam, że Ł. papla wszystko kolegom - gadałam z kolegą Ł. a ten nagle: słyszałem, ze świetnie Ci poszły egzaminy i dostałas dwie 5.
Hmmm czuję więc presję i tez musze 5 dostac
Trzymam za egzaminy! Ależ ten Ł. się Tobą chwali!
Cytat:
Napisane przez fuksjaa Pokaż wiadomość
Daj znać jak użyjesz tej maseczki, bo ostatnio nad nią myślałam, może sobie zamówię u koleżanki - to byłoby jeszcze na maj.

Jak cudownie za oknem.
Od razu mam lepszy nastrój.
U mnie też piękna pogoda! Aż się wszystko chce! dziś poprałam 6 par butów!
Co do maseczki to mnie też kusi, ale wezmę w 10 katalogu, bo będzie za 14,90.
Cytat:
Napisane przez noseknosek Pokaż wiadomość
Użyję wieczorem ale pachnie cudownie. muszę przejrzeć ich katalog, co jeszcze mają z tej serii..

----
Strasznie dużo nowych kosmetyków ostatnio wyszło. Nie nadążam z kupowaniem. Cała granatowa seria Bielendy mnie kusi, płyny do higieny Ziai, nowe balsamy AA (malinowy jest świetny), odżywki i szampony Garnier. I jak tu nie zwariować.
Oj tak, mnie też kusi cała ta fioletowa seria!A najbardziej mus do ciała co do peelingu to czytałam ostatnio opinie, że słaby jest.

Uciekam robić obiad i siebie na bóstwo, dziś idziemy z TZtem do poradni na spotkanie
luskap jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-28, 13:18   #2239
sleepy
Zakorzenienie
 
Avatar sleepy
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 3 721
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Dostałam wczoraj maila o tej promocji i dziś poszłam niuchnąć Bronze Goddess. Podoba mi się poprzednia wersja i chciałam sprawdzić tą Fraiche. Testera jednak nie było a pani seforzanka profesjonalnie doradziła mi żebym powąchała balsam bo zapach jest taki sam

Cytat:
Napisane przez MagJa Pokaż wiadomość
A dobrze się wchłania ten do stóp? No i najważniejsze czy dobrze pielęgnuje? Bo w czerwcu będę na kupnie takowego i powoli się rozglądam co by tu kupić
Wchłania się dobrze, jest odżywczy, fajnie wygładza i zmiękcza skórę. Wczoraj na noc wycisnęła mi się za duża ilość i bardzo się mazał po stopach Ale nałożyłam grube bawełniane skarpetki i po pół godzinie cały krem się wchłonął i efekt był super.
A, i pachnie bardzo fajnie, delikatnie różą.

Cytat:
Napisane przez fuksjaa Pokaż wiadomość
Maj pod względem zakupów kosmetycznych był zdecydowanie niedobry, strasznie dużo kupiłam.
W czerwcu przechodzę na odwyk kosmetyczny, zdecydowanie.
Mnie też czeka mała wstrzemiężliwość
Skuszę się jeszcze tylko na szampon+maskę z nowych waxów z promocji SP i krem do rąk AA.

Wszystkiego mam w takich ilościach, że nie powinno się szybko pokończyć. Ostatnio znalazłam w aptece mój ulubiony krem nawilżający Iwostinu w bardzo atrakcyjnej cenie. Na półce stały dwa z ceną 38zl i dwa z 25zl. Datę ważności miały bardzo długą więc nie wnikałam czy ktoś się walnął przy metkowaniu, tylko wzięłam jeden i od razu zapłaciłam

Cytat:
Napisane przez noseknosek Pokaż wiadomość
Strasznie dużo nowych kosmetyków ostatnio wyszło. Nie nadążam z kupowaniem.
__________________
We live and we learn.
Then we forget and do it again.
sleepy jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-05-28, 13:22   #2240
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
Hosenko fajna ta sukienka Sama szukam chyba od 2 czy 3 lat takiej normalnej sukieneczki do chodzenia "koło domu" w lecie, ale jakoś nic mi się nie podoba Kiedyś mierzyłam podobną, ale była zbyt szeroka i odstawała mi w biuście.
Sama mam dwie takie, fajne są.

Przegięłam. Wróciłam z porannych zakupów z 3 sukienkami, 3 parami spodni, 2 parami butów, paskiem, 2 torebkami, 2 bluzkami i koszulą.
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-28, 13:42   #2241
luskap
Zakorzenienie
 
Avatar luskap
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 6 174
GG do luskap
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Sama mam dwie takie, fajne są.

Przegięłam. Wróciłam z porannych zakupów z 3 sukienkami, 3 parami spodni, 2 parami butów, paskiem, 2 torebkami, 2 bluzkami i koszulą.
Suuper! poka poka!
luskap jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-28, 13:45   #2242
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 453
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Em: zaszalałaś

Zastanawiam się, czy nie kupić jeszcze jednej sukienki: ciemnej, czarno-szaro-białej
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie

Edytowane przez Hosenka*
Czas edycji: 2010-05-28 o 13:47
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-28, 13:47   #2243
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Niestety wyprowadziłam się na jakiś czas do TŻ i zapomniałam wziąć aparat z domu. Ale jak wrócę to na pewno się pochwalę.
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-28, 14:37   #2244
fuksjaa
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 317
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Cytat:
Napisane przez noseknosek Pokaż wiadomość
Użyję wieczorem ale pachnie cudownie. muszę przejrzeć ich katalog, co jeszcze mają z tej serii..
Sporo rzeczy jest z tej serii, wydaje mi się, że widziałam jakiś balsam do ciała, olejek do kąpieli i masażu, peeling (?) i chyba maseczkę do włosów.

Chyba jednak sobie tą avonową maskę podaruję, bo mi się przypomniało właśnie, że zamówiłam nową z Yves Rocher.
Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
a u nas pogoda jak mój humor.. szaro, zimno, jednym słowem niefajnie miałam małą sprzeczkę z TŻ, mieliśmy spędzić dzień u niego, a już jestem w domu niby nic poważnego, ale nastrój niezbyt
Mam nadzieję, że szybko się dogadacie i będzie ok.
Cytat:
Napisane przez luskap Pokaż wiadomość
U mnie też piękna pogoda! Aż się wszystko chce! dziś poprałam 6 par butów!
Co do maseczki to mnie też kusi, ale wezmę w 10 katalogu, bo będzie za 14,90.
O dobrze, że wspomniałaś o tej promo w kat. 10 - to teraz sobie podaruję, bo musiałabym na siłę dobierać ten drugi produkt (moja konsultantka ma dopiero kat. 8).

Też muszę wyprać swoje białe trampki, które białe są już tylko z nazwy.
Cytat:
Napisane przez sleepy Pokaż wiadomość
Mnie też czeka mała wstrzemiężliwość
Skuszę się jeszcze tylko na szampon+maskę z nowych waxów z promocji SP i krem do rąk AA.
Cieszę się, że nie będę sama z tym odwykiem, kiedy dookoła tyle kusicielek.
Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Przegięłam. Wróciłam z porannych zakupów z 3 sukienkami, 3 parami spodni, 2 parami butów, paskiem, 2 torebkami, 2 bluzkami i koszulą.
Wszystko z House'a? Jakie są ceny teraz tam?

Widziałam ostatnio w CCC fajne sandałki, płaskie, w śmiesznej cenie, chyba sobie je kupię w przyszłym tygodniu, pocieszanka taka.
fuksjaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-28, 14:44   #2245
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

fuksja, za sukienki zapłaciłam 25-30 zł, za jeansy 45, materiałowe szorty 20 zł, koszulki 17 i 10 zł, koszula 25 zł, balerinki 25 zł, obcasy 59 zł, torebka duża 45 zł, mała 25 zł, pasek 9 zl. Mniej więcej takie.

---------- Dopisano o 15:44 ---------- Poprzedni post napisano o 15:43 ----------

Cytat:
Napisane przez fuksjaa Pokaż wiadomość
Widziałam ostatnio w CCC fajne sandałki, płaskie, w śmiesznej cenie, chyba sobie je kupię w przyszłym tygodniu, pocieszanka taka.
Pokaaaaż.
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-28, 14:46   #2246
fuksjaa
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 317
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
fuksja, za sukienki zapłaciłam 25-30 zł, za jeansy 45, materiałowe szorty 20 zł, koszulki 17 i 10 zł, koszula 25 zł, balerinki 25 zł, obcasy 59 zł, torebka duża 45 zł, mała 25 zł, pasek 9 zl. Mniej więcej takie.

---------- Dopisano o 15:44 ---------- Poprzedni post napisano o 15:43 ----------


Pokaaaaż.
Wow, to widzę, że obniżki są konkretne.
Żałuję, że nie masz przy sobie aparatu, chętnie bym zobaczyła te ciuszki.
fuksjaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-28, 14:49   #2247
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

To nie są obniżki na konkretne rzeczy, tylko -50% na całe zakupy. TŻ kupił sobie 3 koszulki i koszulę, za wszystko zapłacił poniżej 100 zł.

Poszukam na stronie House'a, może znajdę część rzeczy.
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-28, 14:49   #2248
fuksjaa
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 317
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Butów niestety nie widzę na stronie CCC.

A trzeba mieć jakiś kupon czy tak po prostu odliczają? Bo może wyciągnę jutro TŻa na zakupy.

Edytowane przez fuksjaa
Czas edycji: 2010-05-28 o 14:50
fuksjaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-28, 15:01   #2249
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Niestety tylko tyle.

Nie znalazłam niestety zdjęcia jednej boskiej sukienki, którą kupiłam. Ma krój jak ta: http://www.sklep.house.pl/odziez-dam...s/pcreateddate tylko jest w mniejszą, czarno-niebieską kratkę.
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-28, 15:07   #2250
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Cytat:
Napisane przez fuksjaa Pokaż wiadomość
A trzeba mieć jakiś kupon czy tak po prostu odliczają? Bo może wyciągnę jutro TŻa na zakupy.
Trzeba mieć kupon. Dołączasz do grupy House na fb i tam masz napisane co dalej.
Jest sporo fajnych męski rzeczy, niestety TŻ jest bardzo wybredny. Ale naprawdę musiały być niezłe, bo kupił aż 4 rzeczy, a normalnie nic nie da się mu wcisnąć.
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:54.