Majówki 2016 - część czwarta - Strona 75 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2017-01-02, 20:29   #2221
RosesAreRed
Moderatorka z pazurem
 
Avatar RosesAreRed
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13 256
Dot.: Majówki 2016 - część czwarta

Cytat:
Napisane przez Monanka83 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, po ilu latach związku z chłopów zaczynają wychodzić takie wkurzadła? wolę się przygotować

Z poprzednim rozstawalam się po prawie 5ciu, ale już w okolicach 2go wiedziałam że to nieporozumienie więc nie liczę
Hmmm chyba 4 jak dobrze licze

---------- Dopisano o 21:29 ---------- Poprzedni post napisano o 21:27 ----------

Cytat:
Napisane przez fruzjape Pokaż wiadomość
kocie kciuki za operacje! Na pewno pójdzie gładko!!

Martunia zaciśnięte pieści, żebyście wyszli!

Usypiam Ule od 30 minut, odkąd nauczyła się wstawać, to to jest jakiś koszmar...


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
W sensie, ze spanie jej nie po drodze?
RosesAreRed jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-02, 20:29   #2222
daggmara
Z deszczem w butach
 
Avatar daggmara
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 5 764
Dot.: Majówki 2016 - część czwarta

Cytat:
Napisane przez agassek Pokaż wiadomość
U nas chyba 13 lat w tym roku
W naszym przypadku po urodzeniu Marysi chyba lepiej niż wcześniej, myślę, że to dzięki temu, że nie wychodzimy tak często u nas niestety alko często bywało powodem kłótni, mój mąż po alkoholu jest tak wkurzający a teraz dużo mniej okazji, mniej picia, więc jest lepiej nawet jak wychodzimy to szybciej wracamy sam nie wychodzi na szczęście


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mój po alkoholu zmienia się z choleryka w potulnego miśka pozbawionego agresji... czy powinnam go rozpijać?

Cytat:
Napisane przez Iwonia27 Pokaż wiadomość
I mnie dzis nerw telepnal na swojego!
Wyobrazcie sobie jeszcze dobrze nie wrocilismy do domu ja sie biore za rozpakowywanie i obiad jednoczesnie a ten ze kolega chce przyjsc i w sumie to z drugim ktorego nie znam i ze on tak pomyslal ze nie chce tu spraszac (wiecie juz mnie naprowadza ze w takim razie to pewnie on pojdzie tam).
Ooo przebrala sie miarka powiedzialam ze jak wyjdzie to po powrocie juz nic nie bedzie takie samo ze sie w koncu ogarnelam i nie o takim zwiazku po urodzenia dziecka marzylam. Zostal bez slowa. Tzn zapytal co mam na mysli.
Wlasnie usypiam Malutka slysze ze wyszedl i za chwile przyszedl z kolegą.
Coz. Odbębnił pomoc przy dziecku to co bedzie ze starą teraz siedział
Moj by pewnie tak samo zrobił.. ale wiesz, myślę, że może mu się odmieni jak Igorek będzie ciut większy, wtedy niektórzy faceci łapią głębszy kontakt z dzieckiem i może na niego to podziała, że bardziej na własnym domu się skupi.
__________________
"Nie powinniśmy budować życia z gwiazd, morza i piasku."

daggmara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-02, 20:30   #2223
Iwonia27
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonia27
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 6 313
Dot.: Majówki 2016 - część czwarta

Cytat:
Napisane przez agassek Pokaż wiadomość
U nas chyba 13 lat w tym roku
W naszym przypadku po urodzeniu Marysi chyba lepiej niż wcześniej, myślę, że to dzięki temu, że nie wychodzimy tak często u nas niestety alko często bywało powodem kłótni, mój mąż po alkoholu jest tak wkurzający a teraz dużo mniej okazji, mniej picia, więc jest lepiej nawet jak wychodzimy to szybciej wracamy sam nie wychodzi na szczęście


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Zazdro. Moj wychodzic przeciez musi bo "ale jak to mam caly czas siedziec w domu?!" dla niego nic sie nie zmienilo a brak okazji do alko tez zrobilo sie okazją.
Wszystko sie sypie...
Iwonia27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-02, 20:32   #2224
RosesAreRed
Moderatorka z pazurem
 
Avatar RosesAreRed
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13 256
Dot.: Majówki 2016 - część czwarta

Manu, witaj w domu
RosesAreRed jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-02, 20:37   #2225
Iwonia27
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonia27
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 6 313
Dot.: Majówki 2016 - część czwarta

Dagga nie wiem... Moze...
Tylko ze ja tez czasem potrzebuje przytulenia, rozmowy o niczym, bliskosci, dotyku.
A moze jego dopadlo to cos nie pamietam dokladnie jak to lecialo ze rodzi sie dziecko i facet sie wycofuje jakby to dziecko zabieralo mu mnie czy cos w ten deseń.
Jakos nie chce mi sie wierzyc ze ot tak poprostu przestal mnie kochac. W sumie nie okazuje tego to moze i przestał.
Iwonia27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-02, 20:41   #2226
agassek
Zakorzenienie
 
Avatar agassek
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 6 534
Dot.: Majówki 2016 - część czwarta

Cytat:
Napisane przez daggmara Pokaż wiadomość
Mój po alkoholu zmienia się z choleryka w potulnego miśka pozbawionego agresji... czy powinnam go rozpijać?
Haha, zastanów się nad tym

Mój po alko nie jest ani agresywny, ani potulny. Jest debilem po prostu drze japę, a ja wciąż go muszę uciszać, gada jakieś suchary, zawsze się na mnie obraża jak gramy w jakieś gry ale to takiego focha strzela i mi zaczyna cisnąć bez powodu masakra

Cytat:
Napisane przez Iwonia27 Pokaż wiadomość
Zazdro. Moj wychodzic przeciez musi bo "ale jak to mam caly czas siedziec w domu?!" dla niego nic sie nie zmienilo a brak okazji do alko tez zrobilo sie okazją.
Wszystko sie sypie...




Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Cytat:
Kobieto na Krańcu Świata

agassek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-02, 20:53   #2227
Monanka83
Zakorzenienie
 
Avatar Monanka83
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 5 862
Dot.: Majówki 2016 - część czwarta

Cytat:
Napisane przez manufakturapiekna Pokaż wiadomość
Dostalas gume kulke z wkladka na sylwka?
Coooo Ty! Chyba w przyszłym wcieleniu hahaha

---------- Dopisano o 21:47 ---------- Poprzedni post napisano o 21:43 ----------

Cytat:
Napisane przez agassek Pokaż wiadomość
Haha, zastanów się nad tym

Mój po alko nie jest ani agresywny, ani potulny. Jest debilem po prostu drze japę, a ja wciąż go muszę uciszać, gada jakieś suchary, zawsze się na mnie obraża jak gramy w jakieś gry ale to takiego focha strzela i mi zaczyna cisnąć bez powodu masakra







Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Aga, przepraszam ale wybornie to opisałaś

---------- Dopisano o 21:49 ---------- Poprzedni post napisano o 21:47 ----------

Mój po alko staje się jeszcze bardziej ironiczno-sarkastycznym śmiszkiem-chiszkiem z ciężkim humorem

---------- Dopisano o 21:52 ---------- Poprzedni post napisano o 21:49 ----------

Manu, łelkom hołm!

---------- Dopisano o 21:53 ---------- Poprzedni post napisano o 21:52 ----------

Kocie, ja pierdziu, co za tępe łychy. ..
__________________
Nina 02.05.2016
Monanka83 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-01-02, 21:02   #2228
ola0605
Zadomowienie
 
Avatar ola0605
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 1 218
Majówki 2016 - część czwarta

Cytat:
Napisane przez agassek Pokaż wiadomość
Haha, zastanów się nad tym

Mój po alko nie jest ani agresywny, ani potulny. Jest debilem po prostu drze japę, a ja wciąż go muszę uciszać, gada jakieś suchary, zawsze się na mnie obraża jak gramy w jakieś gry ale to takiego focha strzela i mi zaczyna cisnąć bez powodu masakra







Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Agassek mój jest po alko ideeentyczny! Normalnie siare robi przy ludziach

Edytowane przez ola0605
Czas edycji: 2017-01-02 o 21:03
ola0605 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-02, 21:11   #2229
anulus17
Zakorzenienie
 
Avatar anulus17
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 5 816
Dot.: Majówki 2016 - część czwarta

Cytat:
Napisane przez Monanka83 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, po ilu latach związku z chłopów zaczynają wychodzić takie wkurzadła? wolę się przygotować

Z poprzednim rozstawalam się po prawie 5ciu, ale już w okolicach 2go wiedziałam że to nieporozumienie więc nie liczę
My po ślubie 6 i jest ok he he chyba nie ma zasady😂

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
anulus17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-02, 21:11   #2230
RosesAreRed
Moderatorka z pazurem
 
Avatar RosesAreRed
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13 256
Dot.: Majówki 2016 - część czwarta

Moje bejbe wlasnie wstalo z drzemki
RosesAreRed jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-02, 21:12   #2231
Anika1986
Zadomowienie
 
Avatar Anika1986
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 1 902
Dot.: Majówki 2016 - część czwarta

Cytat:
Napisane przez pluszowy_kot Pokaż wiadomość
Za to ja się musiałam właśnie nieźle w przychodni pokłócić. Zrobiliśmy badania, Wojciech co prawda trochę popłakał, ale zabrali igłę, wzięłam na ręce i było po strachu. Wyniki eleganckie, wszystko pięknie w normach no to dzwonię pytać kiedy nasza lekarka przyjmuje. No i zonk - do dzieci zdrowych tylko na bilans albo szczepienie, po zaświadczenie do chorych! Zapytałam rejestratorki czy zwariowała, skoro mam tuż przed operacją pchać się między chore dzieci! Coś próbowała pyszczyć, ale w końcu dała pielęgniarkę do telefonu, ta powiedziała, że absolutnie mowy nie ma, żeby do chorych, coś wymyślą, ściągnęła lekarkę do siebie i jak potwierdzę w czwartek termin operacji to mam dzwonić i mnie wepchną. Mam od razu prosić panią doktor do telefonu, ona już sprawę zna i nas między zdrowymi dziećmi przyjmie. Ale mnie telepnęło ze złości po prostu.
Dlatego błogosławię moją przychodnię w której za zapisy dla dzieci odpowiada pielęgniarka środowiskowa, która też szczepi. Nigdy nie ma problemu się umówić jak się chce, nawet poza wyznaczonymi godzinami dla dzieci zdrowych.

Cytat:
Napisane przez martunia_199 Pokaż wiadomość
Miło mi że nie przynudzam ale trochę mam wyrzuty że nie odpisuje innym itp
Dobrze że tam nimi wstrzasnelas, serio czasami Ci ludzie zapominają mózgu używać..
Nie ma o co mieć wyrzutów, to zrozumiałe, ze teraz dla Ciebie najważniejszy jest Tymek i cała sytuacja ze szpitalem. NTo nic dziwnego, że się na tym skupiasz.

Cytat:
Napisane przez BonaDea75 Pokaż wiadomość
U mojej Zuzi na plecach pojawiła się wysypka kompletnie nie wiem od czego, mam coś jej podać? Zachowuje się normalnie. Hm sama nie wiem co z tym zrobić.
Mona u twojej Niny ostatnio coś pisałaś, co zrobiłaś x tą wysypką ?
Nie podawałam nic i zeszło po 3-4 dniach. W sumie to też nie wiem po czym. Myślałam, że dorsz, ale ostatnio podawałam tego samego (miałam więcej zamrożone) i nic nie wyszło. Drugi trop to ibuprom zatoki, który wzięłam wtedy. Ale tego sprawdzać nie będę.

Mona, my znamy się z moim 6,5 roku. Jesteśmy ze sobą jakieś 6 lat. (Kurde, kiedy to minęło? ) Wydaje mi się, że od urodzenia Małego jest między nami gorzej. Jak wczoraj rozmawiałam z moim na ten temat, to on zaś twierdzi, że jest lepiej...





Czekoladki, na pocieszenie - jest ich tylko 20...
Anika1986 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-01-02, 21:12   #2232
RosesAreRed
Moderatorka z pazurem
 
Avatar RosesAreRed
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13 256
Dot.: Majówki 2016 - część czwarta

Cytat:
Napisane przez Iwonia27 Pokaż wiadomość
I mnie dzis nerw telepnal na swojego!
Wyobrazcie sobie jeszcze dobrze nie wrocilismy do domu ja sie biore za rozpakowywanie i obiad jednoczesnie a ten ze kolega chce przyjsc i w sumie to z drugim ktorego nie znam i ze on tak pomyslal ze nie chce tu spraszac (wiecie juz mnie naprowadza ze w takim razie to pewnie on pojdzie tam).
Ooo przebrala sie miarka powiedzialam ze jak wyjdzie to po powrocie juz nic nie bedzie takie samo ze sie w koncu ogarnelam i nie o takim zwiazku po urodzenia dziecka marzylam. Zostal bez slowa. Tzn zapytal co mam na mysli.
Wlasnie usypiam Malutka slysze ze wyszedl i za chwile przyszedl z kolegą.
Coz. Odbębnił pomoc przy dziecku to co bedzie ze starą teraz siedział
A jak to wczesniej wygladalo? Az tak bardzo sie zmienil, czy po prostu nie zmienil nic?
RosesAreRed jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-02, 21:13   #2233
RosesAreRed
Moderatorka z pazurem
 
Avatar RosesAreRed
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13 256
Dot.: Majówki 2016 - część czwarta

Cytat:
Napisane przez Monanka83 Pokaż wiadomość
U nas bez zmian
Chyba tylko częściej słyszę że mnie dziadulec kocha
No i powoli ogarniamy się, if you know what I mean...
Gdzie sa diamenty ja sie pytam?!
RosesAreRed jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-02, 21:13   #2234
martunia_199
Zakorzenienie
 
Avatar martunia_199
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 7 475
Dot.: Majówki 2016 - część czwarta

Cytat:
Napisane przez fruzjape Pokaż wiadomość
kocie kciuki za operacje! Na pewno pójdzie gładko!!

Martunia zaciśnięte pieści, żebyście wyszli!

Usypiam Ule od 30 minut, odkąd nauczyła się wstawać, to to jest jakiś koszmar...


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Oj tak usypianie przy wstawaniu to jakiś hardkor
Cytat:
Napisane przez Monanka83 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, po ilu latach związku z chłopów zaczynają wychodzić takie wkurzadła? wolę się przygotować

Z poprzednim rozstawalam się po prawie 5ciu, ale już w okolicach 2go wiedziałam że to nieporozumienie więc nie liczę
Zazwyczaj po ślubie ;P

Cytat:
Napisane przez manufakturapiekna Pokaż wiadomość
Moze ktos madry ze swiat wrocil i ogarna towarzystwo

Dzizas co za durnie! Na kazdym kroku pelno absurdow

moj mnie o dziwo nie





Ufff wrocilismy do domu, ale dzis z przygodami. Bylo opoznienie. Podstawili nam inny pociag niz mialysmy jechac, jakis staroc ktory byl mega zimny Zo siedziala w czapie. Do tego na pierwszym z trzech przystankow w Warszawie kazali sie wszystkim przesiasc do innego, nowego skladu, oczywiscie powiedzieli o tym juz na stacji wiec biegiem. W tym nowym bylo z kolei mega goraco, ale ze my jechalysmy na dworzec zach, a na centralnym mial byc postoj 20min to sie rozebralysmy. A tu zonk pociag na centralnym stal 3min, 3min jechal na zachodni i 3min bylo na wysiadke. Dzizas jaka mialam predkosc w ubieraniu! Ledwo zdarzylysmy wysiasc. Nasz tatus by mnie zabil jakby musial do Łodzi po nas naginac

---------- Dopisano o 20:15 ---------- Poprzedni post napisano o 20:13 ----------


Kurcze nam wlasnie 8 tez stuknelo
Chyba Pani ordynator

Moj mąż po alkoholu jest tak upierdliwy i monotematyczny że masakra...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Zuzia
Ślub

Ząbki
Synuś
+2
martunia_199 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-02, 21:16   #2235
AnneMariie
Zadomowienie
 
Avatar AnneMariie
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 1 730
Dot.: Majówki 2016 - część czwarta

Cytat:
Napisane przez ola0605 Pokaż wiadomość
Agassek mój jest po alko ideeentyczny! Normalnie siare robi przy ludziach

Bozzzze, moj to samo! Tyle ze na trzezwo hahah ale po alko wlacza mu sie milosc, przytulaski itd . Nie narzekam

Martunia, trzymamy kciuki tutaj, zebyscie szybko do domu wracali. I zal sie ile chcesz!! Od tego tu jestesmy, wszystko przyjmiemy na klate
AnneMariie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-02, 21:17   #2236
anulus17
Zakorzenienie
 
Avatar anulus17
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 5 816
Dot.: Majówki 2016 - część czwarta

Cytat:
Napisane przez Iwonia27 Pokaż wiadomość
Zazdro. Moj wychodzic przeciez musi bo "ale jak to mam caly czas siedziec w domu?!" dla niego nic sie nie zmienilo a brak okazji do alko tez zrobilo sie okazją.
Wszystko sie sypie...
Współczuję Ci. Do niego chyba nie dochodzi że to wy macie dziecko a nie tylko ty.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
anulus17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-02, 21:19   #2237
RosesAreRed
Moderatorka z pazurem
 
Avatar RosesAreRed
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13 256
Dot.: Majówki 2016 - część czwarta

Cytat:
Napisane przez agassek Pokaż wiadomość
Haha, zastanów się nad tym

Mój po alko nie jest ani agresywny, ani potulny. Jest debilem po prostu drze japę, a ja wciąż go muszę uciszać, gada jakieś suchary, zawsze się na mnie obraża jak gramy w jakieś gry ale to takiego focha strzela i mi zaczyna cisnąć bez powodu masakra







Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Hahaha, biedna Aga. Moj po alko gada jak katarynka i non stop sie powtarza. Nauczylam sie wylaczac słuch ino w towarzystwie gorzej, bo musza go sluchac
RosesAreRed jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-02, 21:21   #2238
manufakturapiekna
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 2 368
Dot.: Majówki 2016 - część czwarta

Cytat:
Napisane przez RosesAreRed Pokaż wiadomość
Manu, witaj w domu
Heeelol a Wy jdzie wybywacie?


Cytat:
Napisane przez Monanka83 Pokaż wiadomość
Coooo Ty! Chyba w przyszłym wcieleniu hahaha

---------- Dopisano o 21:47 ---------- Poprzedni post napisano o 21:43 ----------


Aga, przepraszam ale wybornie to opisałaś

---------- Dopisano o 21:49 ---------- Poprzedni post napisano o 21:47 ----------

Mój po alko staje się jeszcze bardziej ironiczno-sarkastycznym śmiszkiem-chiszkiem z ciężkim humorem

---------- Dopisano o 21:52 ---------- Poprzedni post napisano o 21:49 ----------

Manu, łelkom hołm!

---------- Dopisano o 21:53 ---------- Poprzedni post napisano o 21:52 ----------

Kocie, ja pierdziu, co za tępe łychy. ..
Aaaaaa, czyli TEN w
ogole zapomnialam ze COS takiego istnieje

Wysłane z mojego GT-I9100 przy użyciu Tapatalka
manufakturapiekna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-02, 21:25   #2239
Monanka83
Zakorzenienie
 
Avatar Monanka83
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 5 862
Dot.: Majówki 2016 - część czwarta

Ja tu właśnie zaszłam do K. do kompa żeby mu dać buzi, a ten co tam robi? Ogląda zdjęcia Buby jak była mikromalutka przyłapany!

---------- Dopisano o 22:23 ---------- Poprzedni post napisano o 22:22 ----------

Cytat:
Napisane przez RosesAreRed Pokaż wiadomość
Gdzie sa diamenty ja sie pytam?!
I ja się pytam do ****** jasnej ciasnej

---------- Dopisano o 22:25 ---------- Poprzedni post napisano o 22:23 ----------

Cytat:
Napisane przez AnneMariie Pokaż wiadomość
Bozzzze, moj to samo! Tyle ze na trzezwo hahah ale po alko wlacza mu sie milosc, przytulaski itd . Nie narzekam

Martunia, trzymamy kciuki tutaj, zebyscie szybko do domu wracali. I zal sie ile chcesz!! Od tego tu jestesmy, wszystko przyjmiemy na klate
Ann, wybrałaś Ty już swoje diamentaaaaaaaaa?
__________________
Nina 02.05.2016
Monanka83 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-01-02, 21:29   #2240
manufakturapiekna
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 2 368
Dot.: Majówki 2016 - część czwarta

Weronika jąkasz sie

Wysłane z mojego GT-I9100 przy użyciu Tapatalka
manufakturapiekna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-02, 21:32   #2241
gosiaczekbtm
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 533
Dot.: Majówki 2016 - część czwarta

Cytat:
Napisane przez lourose Pokaż wiadomość
Franio zrobił dziś pierwsze odruchy w stronę raczkowania prawie mu wyszło, pupka w górę, chwiejny ruch na podniesonych ramionach... Ale nie wiedział co dalej, biduś
Brawo Franio!
teraz już z górki

---------- Dopisano o 22:32 ---------- Poprzedni post napisano o 22:30 ----------

Cytat:
Napisane przez manufakturapiekna Pokaż wiadomość
Weronika jąkasz sie

Wysłane z mojego GT-I9100 przy użyciu Tapatalka
Manu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
gosiaczekbtm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-02, 21:39   #2242
RosesAreRed
Moderatorka z pazurem
 
Avatar RosesAreRed
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13 256
Dot.: Majówki 2016 - część czwarta

Cytat:
Napisane przez manufakturapiekna Pokaż wiadomość
Heeelol a Wy jdzie wybywacie?



Aaaaaa, czyli TEN w
ogole zapomnialam ze COS takiego istnieje

Wysłane z mojego GT-I9100 przy użyciu Tapatalka
My juz spakowane i rano ruszamy na tydzien do moich rodzicow. Maz dojedzie do nas na weekend
RosesAreRed jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-02, 22:04   #2243
AsiaPo
Mama Land
 
Avatar AsiaPo
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 704
Dot.: Majówki 2016 - część czwarta

Cytat:
Napisane przez Iwonia27 Pokaż wiadomość
Dagga nie wiem... Moze...
Tylko ze ja tez czasem potrzebuje przytulenia, rozmowy o niczym, bliskosci, dotyku.
A moze jego dopadlo to cos nie pamietam dokladnie jak to lecialo ze rodzi sie dziecko i facet sie wycofuje jakby to dziecko zabieralo mu mnie czy cos w ten deseń.
Jakos nie chce mi sie wierzyc ze ot tak poprostu przestal mnie kochac. W sumie nie okazuje tego to moze i przestał.
Wiesz jak mówią:
Żona: Czemu Ty mi nie mówisz, że mnie kochasz?
Mąż: Powiedziałem raz. Jak się coś zmieni, to Cię poinformuję
Więc może kocha??

U mnie za to na odwrót: Mężu zakochał się w Córce tak mocno, że to ja czuję się pominięta.
A znamy się tylko dwa lata

Cytat:
Napisane przez RosesAreRed Pokaż wiadomość
Moje bejbe wlasnie wstalo z drzemki
Jak moja wczoraj o 20 zasnęła, jak Szumiś się wyłączył, to ona włączyła i grandziła do 22:51 położyłam się z nią, podłączyłam do dystrybutora i obudziłam się o 00:20, więc tyle widziałam z nowego Sherlocka
__________________
A+D=M
M.
AsiaPo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-02, 22:17   #2244
Iwonia27
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonia27
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 6 313
Dot.: Majówki 2016 - część czwarta

Cytat:
Napisane przez RosesAreRed Pokaż wiadomość
A jak to wczesniej wygladalo? Az tak bardzo sie zmienil, czy po prostu nie zmienil nic?

Wczesniej wychodzilismy czesto jak nie razem bo ja to bardziej domator to on sam. Nie ogarnal ze teraz co nieco sie zmienilo i juz nie zawsze jest tak ze jeden czyjs telefon i wkladam kurtke i wychodze. Niestety czesto tak to wyglada.
A moj protest jest odbierany zapewne jak zrzedzenie i wymyslanie starej baby.
Nie potrafie z nim o tym rozmawiac bo na moje argumenty najczestsza reakcja jest parskniecie. Czuje sie czasem jak idiotka.
Ale nie ustapie. Dziecko jest nasze a nie moje. Ja nie czuje potrzeby wychodzenia ale czuje potrzebe zeby byl ze mna i zwyczajnie ponosil go. Zwlaszcza teraz jak te ząbale idą i wyjsc nie mogą maruda wieczorna i zadaje sobie pytanie dlaczego mam byc z ta sytuacja jakby nie bylo nową tez dla mnie sama?
Iwonia27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-02, 22:57   #2245
RosesAreRed
Moderatorka z pazurem
 
Avatar RosesAreRed
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13 256
Dot.: Majówki 2016 - część czwarta

Parskanie to troche malo powazny sposob komunikacji...ja bym takiego chyba utlukla
RosesAreRed jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-03, 03:36   #2246
martunia_199
Zakorzenienie
 
Avatar martunia_199
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 7 475
Dot.: Majówki 2016 - część czwarta

Dlaczego w tym zasranym szpitalu moje dziecko budzi się na każde kaszlniecie współlokatorki
Az się boję kłaść bo zaraz znowu się zacznie ((( chce juz do domu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Zuzia
Ślub

Ząbki
Synuś
+2
martunia_199 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-03, 06:52   #2247
Monanka83
Zakorzenienie
 
Avatar Monanka83
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 5 862
Dot.: Majówki 2016 - część czwarta

Cytat:
Napisane przez martunia_199 Pokaż wiadomość
Dlaczego w tym zasranym szpitalu moje dziecko budzi się na każde kaszlniecie współlokatorki
Az się boję kłaść bo zaraz znowu się zacznie ((( chce juz do domu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Martunia, kciuki za wypis!

....zapalenie cycka vol. 643356
__________________
Nina 02.05.2016
Monanka83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-03, 07:44   #2248
Iwonia27
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonia27
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 6 313
Dot.: Majówki 2016 - część czwarta

Cytat:
Napisane przez martunia_199 Pokaż wiadomość
Dlaczego w tym zasranym szpitalu moje dziecko budzi się na każde kaszlniecie współlokatorki
Az się boję kłaść bo zaraz znowu się zacznie ((( chce juz do domu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Wspolczuje. Moj tez wrazliwy na dzwieki wiec wiem jak to jest czasem uciazliwe.
Jak musimy zakaszlac czy nie daj Boze kichnac gdy spi to lecimy szukamy jakiejs kołdry poduszki lub sie dusimy bez haha

---------- Dopisano o 09:44 ---------- Poprzedni post napisano o 09:44 ----------

Cytat:
Napisane przez Monanka83 Pokaż wiadomość
Martunia, kciuki za wypis!

....zapalenie cycka vol. 643356

Mona Ty to sie masz...
Iwonia27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-03, 07:57   #2249
pluszowy_kot
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 3 473
Dot.: Majówki 2016 - część czwarta

Cytat:
Napisane przez martunia_199 Pokaż wiadomość
Dlaczego w tym zasranym szpitalu moje dziecko budzi się na każde kaszlniecie współlokatorki
Az się boję kłaść bo zaraz znowu się zacznie ((( chce juz do domu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Masakra, byle szybko do domu!

Cytat:
Napisane przez Monanka83 Pokaż wiadomość
Martunia, kciuki za wypis!

....zapalenie cycka vol. 643356
kurde, znowu? serio może idź do jakiejś CDL, bo to aż dziwne jest, wykończysz się zaraz...

Jak mnie ten szogun przegonił...podniósł się przy szczebelkach i zaczął zgarniać wszystko z szafki, a tam oczywiście cały bajzel - żel na zęby, paracetamol, termometr, smoczki, lampka, angelcare, obcinacz do paznokci...łapałam to w locie i ściągałam na podłogę. Wzięłam zbója na dół - myk myk i już wylatuje z pokoju, a po nocy wypadałoby chociaż odkurzyć, bo łajza kudłów nagubiła. Złapałam laktator i zamknęłam się z nim w pokoju, bo bym nie upilnowała zbója. Musimy bardzo poważnie przeorganizować przestrzeń, bo w ogóle nie jesteśmy gotowi na takiego wariata na podłodze. Ale za to ta jego radość i ciekawość świata Tak się cudnie uśmiecha jak zrobi coś, co sobie zaplanował, gdyby nie konieczność łapania lampki to bym mogła tak stać i się zachwycać
pluszowy_kot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-03, 08:12   #2250
anulus17
Zakorzenienie
 
Avatar anulus17
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 5 816
Dot.: Majówki 2016 - część czwarta

Wczoraj mąż postanowił mała odłożyć do łóżeczka. Pospala 15 minut i zrobiła nam awanturę, położona do naszego łóżka zasnela ale o 3 zaczęła się bawić mąż udawał że śpi to zaczęła się głośno śmiać-tak nas zaczepia. Z 30 minut poszalala i zasnela przy barze.
Mona współczuję ja już chyba naprawdę poddalabym się
Martunia obyście wyszli dzisiaj

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
anulus17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-01-20 11:21:02


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:34.