Ploty i pogaduchy Truskawkomaniaków i Truskawkoholików cz. VII - Strona 76 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-12-25, 08:55   #2251
Tanyia
Zakorzenienie
 
Avatar Tanyia
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 048
Dot.: Ploty i pogaduchy Truskawkomaniaków i Truskawkoholików cz. VII

Dzien dobry aaaaale się wyspałam czuje, że żyje

Chise piękny szlafroczek ( też myśle nad zakupem takowego bo czasem w domku zimno rano )
Leanko współczuję, napisz do truskawy, że chcesz następny perfum, albo kasę
M-Habibi jaka obfitośc od Gwiazdorka
Nulka czekamy na foteczki Szczególnie kuferka

Zaraz zmykam na śniadanko
__________________
Uzależniona od zapachów
Uzależniona od czerwonych OPIków



ZUMBA

Tanyia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-25, 08:57   #2252
*nulka*
Zakorzenienie
 
Avatar *nulka*
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 5 034
Dot.: Ploty i pogaduchy Truskawkomaniaków i Truskawkoholików cz. VII

Aniu, dzisiaj po sniadanku cykne fotki kuferek jest cudny!

lece zajadac
__________________




*nulka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-25, 09:00   #2253
eszton 1
Zadomowienie
 
Avatar eszton 1
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 355
Dot.: Ploty i pogaduchy Truskawkomaniaków i Truskawkoholików cz. VII

Trochę nie mam co robić jak to w święta.. ale dostałam kosmetyki do ciała.. takie pyszne cynamonowe więc mam ochotę je wypróbować i chyba wskoczę do wanny.. zrobię sobie domowe SPA..a co dostałam pózniej wkleję choć to pewnie skromne prezenty..nie bardzo mam od kogo dostawac.. tylko TZ i synek.. córcia jeszcze za mała..a tak to juz nie ja zbieram prezenty tylko dzieci..
__________________
ESZTON 1
eszton 1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-25, 09:03   #2254
dynia18
Zakorzenienie
 
Avatar dynia18
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 3 101
Dot.: Ploty i pogaduchy Truskawkomaniaków i Truskawkoholików cz. VII

Helo helo tu śnizynka Dynia melduje się w ten świąteczny poranek.

Cytat:
Napisane przez Reese Pokaż wiadomość
Jestem i ja, w głowie szumi od musującego wina

Oto moje naturalne, nie prostowane włosy, potraktowane tylko kremem do loków Tigi - habibku kocham cię za polecenie tego kremu
Ressku śłicznie wyglądasz, na randkę proponuje taką fryzurę.
Cytat:
Napisane przez chise Pokaż wiadomość
Pokażesz kolczyki?

Proszę się nie śmiać, bo dopiero się uczę - może niewiele na początek, ale zawsze coś
Chisku ale super zrobiłaś tą fotkę. Ja też muszę pouczyć się.
Cytat:
Napisane przez phdwao Pokaż wiadomość
no slicznie wyglądasz, włosy masz piękne

kolczyki pokaże, ale dopiero jak ktos inny coś powkleja

bo ja zrobiłam foty prezenciorów, i jak sie prezentują na mnie i moje loki, ale sie na razie wstydzę


a co do Twojego photoshopowania to bardzo fajny efekt podoba mi się
Jakie wy wszysttkie ładne.....jej . Podwodna panienko ja bym przy tych kręconych została, takie kobiece i naturalne. Śliczne włoski i ty...a jakie ty rzęsy masz do nieba. A kolczyki ....mhhhhh. Szkoda że ja nie mam TŻ
Cytat:
Napisane przez smyk03 Pokaż wiadomość
moja gwiazdka
Smyku kosmetyki apetyczne, ale skarpetki chyba najbaradziej bliskie sercu bo to od synka. Domyślam się ile serca w to włozył szukając i kupując ci.
Cytat:
Napisane przez Reese Pokaż wiadomość
niczego sobie Super!!




No cóż, ja już pokazałam wigilijne loki, kuferek, który był prezentem gwiazdkowym, oprlocz tego dostałam 2 pary majtek dużo cukierków i pamięć przenośną, nie mam już czego fotografować
Ja kuferka nie widziałam. Ressku mam do ciebie prośbę, jak znajdziesz czas po świetach czy podesłałbyś mi kapke dosłownie kapke tego specyfiku z Tigi. może i moje by sie podkręciły. Ale taką malusienką.
Cytat:
Napisane przez phdwao Pokaż wiadomość
dziewczyny to jak sądziecie na to wesele zrobic takie loki czy prosotwać?
Loki loko loki.
Cytat:
Napisane przez leana1 Pokaż wiadomość
dziewczyny tragedia pokaże wam mój prezenrt gwiazdkowy od truskawy dostałam
Ojej Leanko może ty masz jakieś jędze na poczcie i one takie numery wykręcają. A truskawa odda kase.
Cytat:
Napisane przez chise Pokaż wiadomość
Szlafrok
EDIT: też idę spać, dobranoc
Piękny szlafrok. Widac że milusi.....

A ja prezenty sama sobie kupiłam, bo moi rodzice starzy są i nie bawią się w takie rzeczy. Zresztą moja mama woli abym kupiła sobie to co chcę niż zbierac duperele. Siostra jak przyjechala od razu dała mi swój prezent. Więc tak moim prezentem jest lusterko podświetlane, kosmetyki Dove z olejkiem do ciała, rękawiczki ze srebrną nitką i oczywiście te próbasy z Clarinsa. Postaram się wam zamieścić zdjęcia, ale na razie komuter schowałam do szafki i mam trudny dostęp do usb. A ze na razie boje się go ruszyć, by mi moja karta graficzna nie wyskoczyła więc prezenty po świętach.
dynia18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-25, 09:17   #2255
phdwao
Zakorzenienie
 
Avatar phdwao
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 22 821
Dot.: Ploty i pogaduchy Truskawkomaniaków i Truskawkoholików cz. VII

Cytat:
Napisane przez *nulka* Pokaż wiadomość
Aniu, dzisiaj po sniadanku cykne fotki kuferek jest cudny!

lece zajadac
Cytat:
Napisane przez eszton 1 Pokaż wiadomość
Trochę nie mam co robić jak to w święta.. ale dostałam kosmetyki do ciała.. takie pyszne cynamonowe więc mam ochotę je wypróbować i chyba wskoczę do wanny.. zrobię sobie domowe SPA..a co dostałam pózniej wkleję choć to pewnie skromne prezenty..nie bardzo mam od kogo dostawac.. tylko TZ i synek.. córcia jeszcze za mała..a tak to juz nie ja zbieram prezenty tylko dzieci..
oo czekam na foteczki
Cytat:
Napisane przez dynia18 Pokaż wiadomość
Jakie wy wszysttkie ładne.....jej . Podwodna panienko ja bym przy tych kręconych została, takie kobiece i naturalne. Śliczne włoski i ty...a jakie ty rzęsy masz do nieba. A kolczyki ....mhhhhh. Szkoda że ja nie mam TŻ

Loki loko loki.


A ja prezenty sama sobie kupiłam, bo moi rodzice starzy są i nie bawią się w takie rzeczy. Zresztą moja mama woli abym kupiła sobie to co chcę niż zbierac duperele. Siostra jak przyjechala od razu dała mi swój prezent. Więc tak moim prezentem jest lusterko podświetlane, kosmetyki Dove z olejkiem do ciała, rękawiczki ze srebrną nitką i oczywiście te próbasy z Clarinsa. Postaram się wam zamieścić zdjęcia, ale na razie komuter schowałam do szafki i mam trudny dostęp do usb. A ze na razie boje się go ruszyć, by mi moja karta graficzna nie wyskoczyła więc prezenty po świętach.
fotki fotki fotki


dzieki Basiaku to loki będą
phdwao jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-25, 09:23   #2256
chise
Wtajemniczenie
 
Avatar chise
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 2 965
Dot.: Ploty i pogaduchy Truskawkomaniaków i Truskawkoholików cz. VII

Dzień dobry
Niedawno wstałam, ale przynajmniej się wyspałam Szlafrok jest milusi i bardzo ciepły, w sam raz dla takiego zmarzlaka jak ja
Muszę trochę ogarnąć w pokoju, bo wczoraj kładłam wszystko, gdzie popadnie, a popołudniu goście przyjeżdżają.
chise jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-25, 09:30   #2257
dynia18
Zakorzenienie
 
Avatar dynia18
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 3 101
Dot.: Ploty i pogaduchy Truskawkomaniaków i Truskawkoholików cz. VII

Cytat:
Napisane przez eszton 1 Pokaż wiadomość
Trochę nie mam co robić jak to w święta.. ale dostałam kosmetyki do ciała.. takie pyszne cynamonowe więc mam ochotę je wypróbować i chyba wskoczę do wanny.. zrobię sobie domowe SPA..a co dostałam pózniej wkleję choć to pewnie skromne prezenty..nie bardzo mam od kogo dostawac.. tylko TZ i synek.. córcia jeszcze za mała..a tak to juz nie ja zbieram prezenty tylko dzieci..
Ty tez pyszne kosmetyki...mhhh uwielbiam takie.
Cytat:
Napisane przez *nulka* Pokaż wiadomość
Aniu, dzisiaj po sniadanku cykne fotki kuferek jest cudny!

lece zajadac
Nulko i ja chcę kuferek....oczywiście na fotkach.
Cytat:
Napisane przez chise Pokaż wiadomość
Dzień dobry
Niedawno wstałam, ale przynajmniej się wyspałam Szlafrok jest milusi i bardzo ciepły, w sam raz dla takiego zmarzlaka jak ja
Muszę trochę ogarnąć w pokoju, bo wczoraj kładłam wszystko, gdzie popadnie, a popołudniu goście przyjeżdżają.
Chisku czy ty spałaś w tym szlafroku????????
dynia18 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-12-25, 09:33   #2258
chise
Wtajemniczenie
 
Avatar chise
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 2 965
Dot.: Ploty i pogaduchy Truskawkomaniaków i Truskawkoholików cz. VII

Cytat:
Napisane przez dynia18 Pokaż wiadomość
Ty tez pyszne kosmetyki...mhhh uwielbiam takie.

Nulko i ja chcę kuferek....oczywiście na fotkach.

Chisku czy ty spałaś w tym szlafroku????????
hihi nie, ale siedziałam w nim wczoraj przy kompie i dziś też hasam w nim po domu
chise jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-25, 09:56   #2259
phdwao
Zakorzenienie
 
Avatar phdwao
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 22 821
Dot.: Ploty i pogaduchy Truskawkomaniaków i Truskawkoholików cz. VII

Reesiak, Nulka a gdzie sie kuuje takie kuferki? bo sobie uświadomiłam, że moim jest wielki bałagan, i przydałby sie taki własnie z półczkami
phdwao jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-25, 10:19   #2260
phdwao
Zakorzenienie
 
Avatar phdwao
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 22 821
Dot.: Ploty i pogaduchy Truskawkomaniaków i Truskawkoholików cz. VII

widzę zjawę Guaranę
phdwao jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-25, 10:30   #2261
smyk03
Zakorzenienie
 
Avatar smyk03
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 3 474
Dot.: Ploty i pogaduchy Truskawkomaniaków i Truskawkoholików cz. VII

Witam świątecznie
smyk03 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-12-25, 10:35   #2262
Guarana
Zakorzenienie
 
Avatar Guarana
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 4 909
Dot.: Ploty i pogaduchy Truskawkomaniaków i Truskawkoholików cz. VII

Czesc Kochane Truskaweczki!!!!!
Piękne prezenty dostałyście
Ja padam z nóg, ale powolutku nabieram sił. Cieszę się, że mam w końcu czas posiedzieć z Wami.
Może ktoś mi coś w skrócie opowie????
Widzę, że jakieś przyjażnie - miłości się przewlekają przez wątek, ale nie mogę się połąpać kto z kim i kiedy.....Jak zacznę nadrabiać to znowu z Wami nie porozmawiam
Jakieś nowe zakupy na Tru?????
Napiszcie co u Was, błagam świątecznie ( a taka prośba ma wielką moc )
Guarana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-25, 11:03   #2263
dynia18
Zakorzenienie
 
Avatar dynia18
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 3 101
Dot.: Ploty i pogaduchy Truskawkomaniaków i Truskawkoholików cz. VII

Cytat:
Napisane przez Guarana Pokaż wiadomość
Czesc Kochane Truskaweczki!!!!!
Piękne prezenty dostałyście
Ja padam z nóg, ale powolutku nabieram sił. Cieszę się, że mam w końcu czas posiedzieć z Wami.
Może ktoś mi coś w skrócie opowie????
Widzę, że jakieś przyjażnie - miłości się przewlekają przez wątek, ale nie mogę się połąpać kto z kim i kiedy.....Jak zacznę nadrabiać to znowu z Wami nie porozmawiam
Jakieś nowe zakupy na Tru?????
Napiszcie co u Was, błagam świątecznie ( a taka prośba ma wielką moc )
Guarko kochana witaj ze świętami...
Może spóbuje ja chociaż niesteyy nie mamtakiej pamięci jak nasza Asienka i moge pomylić ludzików.
Zacznę od tych gorących wieści:
Nasza Asia i Ania zakochane po uszy...oczywiśćie w sobie też, ale ...u naszej Asieńki pojawił się prawdziwy książe, tylko rozchwiany emocjonalnie. Sam nie wie czego chce uczuciowo, ale my pomagamy naszej Asieńce dobrym słowem zdobyc tego księcia. I jak na razie skutkuje - przysłał jej kwiaty kurierem, gada z nią godzinami i wogóle cieszy się że ma ją obok siebie. Tak że trzymamy kciuki bardzo mocno.
Następna Ania poznała tym razem super larwiaka (spytaj Lip o larwiaka, bo one z ania gustują w takich). Tańcowała całą noc z tym larwiakiem i nie wymienili się numerami.........ale też tu wsparcie nasze namówiło aAnię zdobyć jego numer i posłała mu życzenia świąteczne i chłop mądry się okazał, bo po krótkiej smsowej wymiance zaprosił naszą Anulkę na kawę. Też trzymamy kciuki za jej randkę.
Ranka pacjentów ma ogormne kolejki. A w zyciu prywatnym czeka na brak @, oczywiście fizjilogiczne. Tak że też trzymamy kciuki.
Leance truskawa zrobiła numer i urwała główkę w jej perfumach. ...
Nasza Chise mimo że pięknie na zdjęciach wychodzi to woli jednak ćwiczyć w Photoshopie i chce byc ładniejsza od nas. (dokładnie marzy jej się czarna skóra i rożowe włosy) Głupia....przecież w realu i tak jest ładniejsza, przynajmniej ode mnie.
No i co jeszcze ....ratunku dziewczyny pomóżcie.
dynia18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-25, 11:07   #2264
Guarana
Zakorzenienie
 
Avatar Guarana
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 4 909
Dot.: Ploty i pogaduchy Truskawkomaniaków i Truskawkoholików cz. VII

Dyniaczku dziękuję Ci piękną Truskawkową Opowieść
Powiedz coś więcej o amantach naszych Truskawek. Dobre to chłopiny, czy jeszcze nie wiemy?
Co znaczy: LARWIAK?????
Guarana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-25, 11:11   #2265
smyk03
Zakorzenienie
 
Avatar smyk03
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 3 474
Dot.: Ploty i pogaduchy Truskawkomaniaków i Truskawkoholików cz. VII

Cytat:
Napisane przez Guarana Pokaż wiadomość
Dyniaczku dziękuję Ci piękną Truskawkową Opowieść
Powiedz coś więcej o amantach naszych Truskawek. Dobre to chłopiny, czy jeszcze nie wiemy?
Co znaczy: LARWIAK?????
Czy dobre, to jeszcze nie wiemy, bo się czają.a Larwiak to coś z Archiwum X chyba
smyk03 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-25, 11:12   #2266
dynia18
Zakorzenienie
 
Avatar dynia18
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 3 101
Dot.: Ploty i pogaduchy Truskawkomaniaków i Truskawkoholików cz. VII

Cd.
Smyczek nasz kochany był gdzieś i znowu nabył całą reklamówke wspaniałych kosmtyków.i wogóle zapoczatkowała ere mask algowych. tak ze niedługo spotkamy się w przedszkolu bo odmlodzimy się o 30 lat. Ja niestety nie mam maski, więc przejmę rolę wychowawczyni.
Ukryciorek czeka na ważny telefon.....dmuchamy chuchamy aby zadzowonił.
U naszej Esztonki stoi naga choinka i dwie ubrane. Domyślam się że ta naga jest rodzaju męskiego i ma odpowiednie krztałty. Ponoc jest ogromna.
Nulka dostała piękny różowy kufer od mikołaja....'
Pomału będe przypominac sobie ..chociaż ja też mam urwany film , bo jak wróciłam z gór nie byłam w stanie nadrobic zalegości bo mi komputer nawala.
dynia18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-25, 11:21   #2267
Guarana
Zakorzenienie
 
Avatar Guarana
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 4 909
Dot.: Ploty i pogaduchy Truskawkomaniaków i Truskawkoholików cz. VII

Cytat:
Napisane przez dynia18 Pokaż wiadomość
Cd.
Smyczek nasz kochany był gdzieś i znowu nabył całą reklamówke wspaniałych kosmtyków.i wogóle zapoczatkowała ere mask algowych. tak ze niedługo spotkamy się w przedszkolu bo odmlodzimy się o 30 lat. Ja niestety nie mam maski, więc przejmę rolę wychowawczyni.
Ukryciorek czeka na ważny telefon.....dmuchamy chuchamy aby zadzowonił.
U naszej Esztonki stoi naga choinka i dwie ubrane. Domyślam się że ta naga jest rodzaju męskiego i ma odpowiednie krztałty. Ponoc jest ogromna.
Nulka dostała piękny różowy kufer od mikołaja....'
Pomału będe przypominac sobie ..chociaż ja też mam urwany film , bo jak wróciłam z gór nie byłam w stanie nadrobic zalegości bo mi komputer nawala.
jAKIE MASKI????? Ja też chcę do przedszkola albo chociaż liceum.....
Trzymam kciuki za Ukryciorka. Chociaż jak tak Jej zalezy na telefonie, to właściwie mogę do Niej dryndnąć, co mi tam
A Ty byłaś w Zieleńcu?

Cytat:
Napisane przez smyk03 Pokaż wiadomość
Czy dobre, to jeszcze nie wiemy, bo się czają.a Larwiak to coś z Archiwum X chyba
Czajniki- Larwiaki
Guarana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-25, 11:21   #2268
*nulka*
Zakorzenienie
 
Avatar *nulka*
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 5 034
Dot.: Ploty i pogaduchy Truskawkomaniaków i Truskawkoholików cz. VII

ja juz po rodzinnym sniadanku

Cytat:
Napisane przez eszton 1 Pokaż wiadomość
Trochę nie mam co robić jak to w święta.. ale dostałam kosmetyki do ciała.. takie pyszne cynamonowe więc mam ochotę je wypróbować i chyba wskoczę do wanny.. zrobię sobie domowe SPA..a co dostałam pózniej wkleję choć to pewnie skromne prezenty..nie bardzo mam od kogo dostawac.. tylko TZ i synek.. córcia jeszcze za mała..a tak to juz nie ja zbieram prezenty tylko dzieci..
esz, u mnie tez prezenciki skromne, ale ja sie bardzo ze wszystkiego ciesze

u mnie Swieta mile, rodzinne, ale 2 osob brakuje i tak jakos smutno mi sie wczoraj wieczorem zrobilo, rozkleilam sie po Pasterce... babcia jedna w szpitalu daleeeko w Zakopanem i nie moglismy pojechac i pewnie smutno jej bylo (ale odwiedze ja z mama w ten weekend) a Taty juz niestety nie ma... w takie dni wspomnienia wracaja i tak jakos przykro sie robi
__________________




*nulka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-25, 11:27   #2269
*nulka*
Zakorzenienie
 
Avatar *nulka*
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 5 034
Dot.: Ploty i pogaduchy Truskawkomaniaków i Truskawkoholików cz. VII

Cytat:
Napisane przez dynia18 Pokaż wiadomość
Helo helo tu śnizynka Dynia melduje się w ten świąteczny poranek.


A ja prezenty sama sobie kupiłam, bo moi rodzice starzy są i nie bawią się w takie rzeczy. Zresztą moja mama woli abym kupiła sobie to co chcę niż zbierac duperele. Siostra jak przyjechala od razu dała mi swój prezent. Więc tak moim prezentem jest lusterko podświetlane, kosmetyki Dove z olejkiem do ciała, rękawiczki ze srebrną nitką i oczywiście te próbasy z Clarinsa. Postaram się wam zamieścić zdjęcia, ale na razie komuter schowałam do szafki i mam trudny dostęp do usb. A ze na razie boje się go ruszyć, by mi moja karta graficzna nie wyskoczyła więc prezenty po świętach.
Basiu, prawdziwa Sniezynka z Ciebie w avatarku

a prezenciki fajniusie sobie sprawilas

Cytat:
Napisane przez phdwao Pokaż wiadomość
oo czekam na foteczki

fotki fotki fotki
Cytat:
Napisane przez dynia18 Pokaż wiadomość

Nulko i ja chcę kuferek....oczywiście na fotkach.
Dziewczynki, fotki robie zaraz ale wrzuce pewnie pozniej, bo brat komputer oblega a u mnie na lapku nie mam jak zgrac...

Cytat:
Napisane przez phdwao Pokaż wiadomość
Reesiak, Nulka a gdzie sie kuuje takie kuferki? bo sobie uświadomiłam, że moim jest wielki bałagan, i przydałby sie taki własnie z półczkami
Paulinko, mi TŻ kupil na allegro, wiem bo sama wybieralam jest super i przyszedl migiem!!

Cytat:
Napisane przez Guarana Pokaż wiadomość
Jakieś nowe zakupy na Tru?????
Napiszcie co u Was, błagam świątecznie ( a taka prośba ma wielką moc )
ja ostatnio zakupilam ten brazerek paseczkowy Ardenki z promocji, ale jeszcze czekam na niego

Cytat:
Napisane przez Guarana Pokaż wiadomość
Dyniaczku dziękuję Ci piękną Truskawkową Opowieść
Powiedz coś więcej o amantach naszych Truskawek. Dobre to chłopiny, czy jeszcze nie wiemy?
ten Asi podobno bardzo dobry i super, tylko wciaz oglada sie za swoja byla...
a ten Ani fajny, ale dopiero raz go spotkala na imprezie wiec wiecej dowiemy sie jak juz beda po randce
__________________




*nulka* jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-12-25, 11:31   #2270
dynia18
Zakorzenienie
 
Avatar dynia18
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 3 101
Dot.: Ploty i pogaduchy Truskawkomaniaków i Truskawkoholików cz. VII

Cytat:
Napisane przez *nulka* Pokaż wiadomość
ja juz po rodzinnym sniadanku



esz, u mnie tez prezenciki skromne, ale ja sie bardzo ze wszystkiego ciesze

u mnie Swieta mile, rodzinne, ale 2 osob brakuje i tak jakos smutno mi sie wczoraj wieczorem zrobilo, rozkleilam sie po Pasterce... babcia jedna w szpitalu daleeeko w Zakopanem i nie moglismy pojechac i pewnie smutno jej bylo (ale odwiedze ja z mama w ten weekend) a Taty juz niestety nie ma... w takie dni wspomnienia wracaja i tak jakos przykro sie robi
Nulko bardzo mi przykro że tych 2 osób brakowało. Tatko napewno był z wami, on zapewne was widział, dotykał ściskał, i czuł że jest w waszych serduszkach. To był dla niego cudny prezent , że jest w waszych myślalach sercach...A babci dużo zdrowia życzę.
Cytat:
Napisane przez Guarana Pokaż wiadomość
jAKIE MASKI????? Ja też chcę do przedszkola albo chociaż liceum.....
Trzymam kciuki za Ukryciorka. Chociaż jak tak Jej zalezy na telefonie, to właściwie mogę do Niej dryndnąć, co mi tam
A Ty byłaś w Zieleńcu?


Czajniki- Larwiaki
O to smyczek musi ci dokladnie opowiedzieć o maskach.
A ja byłam w Les Alpes we Francji z instruktorami z Zieleńca. Fachowcy i przemili ludzie. Zamieszczam ci zdjęcie ze swoim instruktorem. Nie zebym się chwaliła, ale nie mogę wrócić do rzeczywistości. Tak wspaniały był wyjazd. Duzo sie nauczyłam, wytanczylam i wysmialam i poznalam wspaniaych ludzi. niestety ale miałam trochę potłuczoną głowę, i przez ostatni tydzień miałam jakąś starszną depresje, nie wiem czy to niebyło efektem ubocznym urazu. Ale juz jest ok.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg PC070029.jpg (60,2 KB, 22 załadowań)
dynia18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-25, 11:35   #2271
Guarana
Zakorzenienie
 
Avatar Guarana
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 4 909
Dot.: Ploty i pogaduchy Truskawkomaniaków i Truskawkoholików cz. VII

Cytat:
Napisane przez *nulka* Pokaż wiadomość


ja ostatnio zakupilam ten brazerek paseczkowy Ardenki z promocji, ale jeszcze czekam na niego



ten Asi podobno bardzo dobry i super, tylko wciaz oglada sie za swoja byla...
a ten Ani fajny, ale dopiero raz go spotkala na imprezie wiec wiecej dowiemy sie jak juz beda po randce
Ja na Tru od dwóch miesięcy NIC ni kupiłam - nawet nie zaglądałam.....budowa domu i odwiedziny w szpitalu, pożegnanie z dwiema bliskimi mi osobami pochłonęły cały mój mój czas. Za dużo jak na ostatnie 60dni....

A co do Czajnika- Larwiaka nr1: to musimy znaleźć skuteczny sposób, by się chłopinie lepiej zapomniało o byłej! Takie "byłe" w głowie mężczyzny to nic dobrego!
Guarana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-25, 11:47   #2272
Guarana
Zakorzenienie
 
Avatar Guarana
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 4 909
Dot.: Ploty i pogaduchy Truskawkomaniaków i Truskawkoholików cz. VII

Cytat:
Napisane przez dynia18 Pokaż wiadomość
Nulko bardzo mi przykro że tych 2 osób brakowało. Tatko napewno był z wami, on zapewne was widział, dotykał ściskał, i czuł że jest w waszych serduszkach. To był dla niego cudny prezent , że jest w waszych myślalach sercach...A babci dużo zdrowia życzę.

O to smyczek musi ci dokladnie opowiedzieć o maskach.
A ja byłam w Les Alpes we Francji z instruktorami z Zieleńca. Fachowcy i przemili ludzie. Zamieszczam ci zdjęcie ze swoim instruktorem. Nie zebym się chwaliła, ale nie mogę wrócić do rzeczywistości. Tak wspaniały był wyjazd. Duzo sie nauczyłam, wytanczylam i wysmialam i poznalam wspaniaych ludzi. niestety ale miałam trochę potłuczoną głowę, i przez ostatni tydzień miałam jakąś starszną depresje, nie wiem czy to niebyło efektem ubocznym urazu. Ale juz jest ok.
Ooooo, piękny wyjazd! Ja byłam trzy dni w St.Anton - krótko, ale zawsze coś
DOCHODZI 13-TA....WIDZĘ ŻE LIP WSTAŁA Z WYRKA!!!!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg st_Anton.jpg (40,3 KB, 14 załadowań)

Edytowane przez Guarana
Czas edycji: 2008-12-25 o 11:48
Guarana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-25, 11:47   #2273
dynia18
Zakorzenienie
 
Avatar dynia18
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 3 101
Dot.: Ploty i pogaduchy Truskawkomaniaków i Truskawkoholików cz. VII

Cytat:
Napisane przez Guarana Pokaż wiadomość
Ja na Tru od dwóch miesięcy NIC ni kupiłam - nawet nie zaglądałam.....budowa domu i odwiedziny w szpitalu, pożegnanie z dwiema bliskimi mi osobami pochłonęły cały mój mój czas. Za dużo jak na ostatnie 60dni....

A co do Czajnika- Larwiaka nr1: to musimy znaleźć skuteczny sposób, by się chłopinie lepiej zapomniało o byłej! Takie "byłe" w głowie mężczyzny to nic dobrego!
Jej Guarko ..tak mi przykro. Wiecie ja bardzo przezywam odejście ludzi bliskich moich znajomych. Czasami myśle że nie wiem czy potrafiłabym się podnieść po tym. I podziwiam ludzi że wracają do życia i żyją. Ja jestem tak słaba psychicznie..Oj a rodzice coraz starsi.
Guarano miałaś tak wiele na głowie, jesteś naparwde badzo dzielną kobietą. Podziwiam Cię.
No Asieńka ma wielki orzech do zgryzienia, bo walka ze starą miłością to trudna droga. mam nadzieje że chłop otworzy oczy w tym swoim chorym zaślepieniu i dojrzy dobro jakie ma w garsci i ciepło, które bije od Asienki i ta wspaniałą szczerość. Tak malo jest teraz tej szczerości. Prawdziwej naturalnej.
dynia18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-25, 11:55   #2274
leana1
Zakorzenienie
 
Avatar leana1
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 5 827
Wyślij wiadomość przez ICQ do leana1 GG do leana1
Dot.: Ploty i pogaduchy Truskawkomaniaków i Truskawkoholików cz. VII

hello jak tam truskawy
leana1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-25, 11:56   #2275
bmoniq
Zakorzenienie
 
Avatar bmoniq
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 3 774
Dot.: Ploty i pogaduchy Truskawkomaniaków i Truskawkoholików cz. VII

Witam świątecznie Truskaweczki
nadrobiłam zaległości z 2 dni
gotowanie, sprzątanie,troszkę smuteczku, ale sporo radości, miłości i szczęścia....
Oby tak dalej !!!
Uciekam szykować się na obiad do mojego tatki.
Trzymajcie się cieplutko kochane
__________________
Bywają straty będące nieocenioną korzyścią sięgającą w przyszłość.
bmoniq jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-25, 11:59   #2276
Lipglossjunkie
Zakorzenienie
 
Avatar Lipglossjunkie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 8 241
GG do Lipglossjunkie
Dot.: Ploty i pogaduchy Truskawkomaniaków i Truskawkoholików cz. VII

Cytat:
Napisane przez Guarana Pokaż wiadomość
Napiszcie co u Was, błagam świątecznie ( a taka prośba ma wielką moc )
Ja Ci opowiem, co sie dzialo Tesknilismy za Toba, tesknilismy. Potem juz tylko tesknilismy i tesknilismy. No i nie bylo Cie wczoraj u mnie pod choinka

Cytat:
Napisane przez Guarana Pokaż wiadomość
Ooooo, piękny wyjazd! Ja byłam trzy dni w St.Anton - krótko, ale zawsze coś
DOCHODZI 13-TA....WIDZĘ ŻE LIP WSTAŁA Z WYRKA!!!!
Pudlooooooooo!Wlasnie znowu leze, bo swiateczne sniadanie mnie przytloczylo
Buziaki od Kwaska i mje.
__________________
Cute Overload
" Nie oczekuj zrozumienia, chowaj głębiej te rachunki! "
Guarana

Lipglossjunkie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-25, 12:00   #2277
dynia18
Zakorzenienie
 
Avatar dynia18
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 3 101
Dot.: Ploty i pogaduchy Truskawkomaniaków i Truskawkoholików cz. VII

Jej dziewczyny mój brzuch dał o sobie znać....jak boli starsznie. Chyba domyślam się co to jest jakis piernikowy wrzód...typowe objawy. A ja nawet nie wiem co wziąć.......Chyba muszę dietę potrzymac. Tylko skąd się to wzięło. Skręca mnie równo.
A musi przejść bo ja zaraz z rodziną po cmentarzach wycieczkę będe robić. A ja kierowca.
Zaraz zadzownię do pracy, może ktoś cos poradzi.
dynia18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-25, 12:02   #2278
Guarana
Zakorzenienie
 
Avatar Guarana
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 4 909
Dot.: Ploty i pogaduchy Truskawkomaniaków i Truskawkoholików cz. VII

Cytat:
Napisane przez dynia18 Pokaż wiadomość
Jej Guarko ..tak mi przykro. Wiecie ja bardzo przezywam odejście ludzi bliskich moich znajomych. Czasami myśle że nie wiem czy potrafiłabym się podnieść po tym. I podziwiam ludzi że wracają do życia i żyją. Ja jestem tak słaba psychicznie..Oj a rodzice coraz starsi.
Guarano miałaś tak wiele na głowie, jesteś naparwde badzo dzielną kobietą. Podziwiam Cię.
No Asieńka ma wielki orzech do zgryzienia, bo walka ze starą miłością to trudna droga. mam nadzieje że chłop otworzy oczy w tym swoim chorym zaślepieniu i dojrzy dobro jakie ma w garsci i ciepło, które bije od Asienki i ta wspaniałą szczerość. Tak malo jest teraz tej szczerości. Prawdziwej naturalnej.
Tak naprawdę to dzielni są ci, co odchodzą.


Miejmy nadzieję, że królewicz Asi dojrzy to co my w niej widzimy.
Cytat:
Napisane przez bmoniq Pokaż wiadomość
Witam świątecznie Truskaweczki
nadrobiłam zaległości z 2 dni
gotowanie, sprzątanie,troszkę smuteczku, ale sporo radości, miłości i szczęścia....
Oby tak dalej !!!
Uciekam szykować się na obiad do mojego tatki.
Trzymajcie się cieplutko kochane
Smacznego obiadku! Ja dzisiaj nie żrę NIC!
Guarana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-25, 12:03   #2279
*nulka*
Zakorzenienie
 
Avatar *nulka*
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 5 034
Dot.: Ploty i pogaduchy Truskawkomaniaków i Truskawkoholików cz. VII

Cytat:
Napisane przez dynia18 Pokaż wiadomość
Nulko bardzo mi przykro że tych 2 osób brakowało. Tatko napewno był z wami, on zapewne was widział, dotykał ściskał, i czuł że jest w waszych serduszkach. To był dla niego cudny prezent , że jest w waszych myślalach sercach...A babci dużo zdrowia życzę.
dziekuje Basienko

Cytat:
Napisane przez Guarana Pokaż wiadomość

A co do Czajnika- Larwiaka nr1: to musimy znaleźć skuteczny sposób, by się chłopinie lepiej zapomniało o byłej! Takie "byłe" w głowie mężczyzny to nic dobrego!
koniecznie!! eks potrafia zawrocic w glowie facetowi

Cytat:
Napisane przez bmoniq Pokaż wiadomość
Witam świątecznie Truskaweczki
nadrobiłam zaległości z 2 dni
gotowanie, sprzątanie,troszkę smuteczku, ale sporo radości, miłości i szczęścia....
Oby tak dalej !!!
Uciekam szykować się na obiad do mojego tatki.
Trzymajcie się cieplutko kochane
a u mnie znow dzis obiad w moim domku i goscie... denerwuje mnie to troche ze zawsze wszystko u nas (RAZ byla u cioci Wigilia przez moje 24lata zycia!!) i pelno roboty, a inni przychodza na gotowe...
__________________




*nulka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-25, 12:04   #2280
*nulka*
Zakorzenienie
 
Avatar *nulka*
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 5 034
Dot.: Ploty i pogaduchy Truskawkomaniaków i Truskawkoholików cz. VII

Cytat:
Napisane przez dynia18 Pokaż wiadomość
Jej dziewczyny mój brzuch dał o sobie znać....jak boli starsznie. Chyba domyślam się co to jest jakis piernikowy wrzód...typowe objawy. A ja nawet nie wiem co wziąć.......Chyba muszę dietę potrzymac. Tylko skąd się to wzięło. Skręca mnie równo.
A musi przejść bo ja zaraz z rodziną po cmentarzach wycieczkę będe robić. A ja kierowca.
Zaraz zadzownię do pracy, może ktoś cos poradzi.
Basiu, koniecznie sie kogos poradz albo podjedz na pogotowie!!!
__________________




*nulka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:07.