Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XIV - Strona 76 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem

Notka

Być rodzicem Forum dla osób, które starają się o dziecko, czekają na poród lub już posiadają potomstwo. Rozmawiamy o blaskach i cieniach macierzyństwa.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-09-20, 12:10   #2251
kooocur
Zakorzenienie
 
Avatar kooocur
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 7 685
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XIV

Cytat:
Napisane przez Kathe Pokaż wiadomość
a powiedzial cos dlaczego wczesniej nie mozna?

Nie mowił a ja nie pytałam..zyłam jakby w innym świecie wtedy.

Teraz powoli dochodze do siebie.

Dziewczyny tez tak miałyście? Ja powoli wracam do życia, nie czuje tej pustki juz tak mocno...nie nie przeszło mi, ale nie płacze codziennie, usmiecham sie cześciej.

Czuje to od chwili jak mi ten lekarz powiedział, że ta agregacja płytek pewnie była przyczyna.

Nie zapomne nigdy, dołki będą wracać, ale chce sie skupic ponownie na starankach...tli sie we mnie ponownie iskierka nadziei.

Nie moge tylko myśleć, ze mogłam wtedy coś zrobić...bo wtedy sie obwiniam..i czuej się źle..
__________________
03.06.12 Aniołek Marysia

Jestem odbiciem Twojego serca, mamo!

Synuś
kooocur jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-20, 12:15   #2252
00anulka00
Zadomowienie
 
Avatar 00anulka00
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 1 011
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XIV

Cytat:
Napisane przez eseska Pokaż wiadomość
ANULKA! zaraz po # nie powinno sie bardzo przemeczac!!! Uwazaj na siebie!!
tak wiem, przesadziłam, ale jak siedzei nic nie robię to za duzo mysle, wiec sie wziełam za sprzątanie w dobrej wierze, ale juz nie bede bo mnie brzuch mocno boli

Cytat:
Napisane przez kooocur Pokaż wiadomość

Dziewczyny tez tak miałyście? Ja powoli wracam do życia, nie czuje tej pustki juz tak mocno...nie nie przeszło mi, ale nie płacze codziennie, usmiecham sie cześciej.
mi jest cały czas przykro, ale ja jestem świeżo po tym.
Nie wiem czy kiedyś sie z tym pogodzę
00anulka00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-20, 12:16   #2253
moni_ka.g
Zakorzenienie
 
Avatar moni_ka.g
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: gdzieś pod lasem :)
Wiadomości: 12 241
GG do moni_ka.g
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XIV

[1=ecd9a68db8379fc22aec146 35aa2645aca7c721b_6070dc9 9c9f91;36640614]Nie umiem tego wytłumaczyć psychologicznie, ale tak mi się wydaje, że to tak jakby ujma na honorze, a u mężczyzn te rzeczy są baaardzo drażliwe... Akurat w tej kwestii kobieta podchodzi do tego bardziej logicznie i zdroworozsądkowo. Tak mi się zdaje.[/QUOTE]

zdecydowanie są bardzo drażliwi na tym punkcie. nie odnośnie badań ale kiedyś chyba w rozmowach w toku mężczyźni wypowiadali się o antykoncepcji i wazektomii, morał z ich wypowiedzi był taki, że oni nie dadzą siebie TAM dotykać i sobie nic TAM robić, niech kobieta dba o antykoncepcję. Ciekawe czy któryś z nich pomyślał o tym, że dzieci pewnie chcieli by mieć, ale kobiety nikt nie pyta tylko przy porodzie nacina, zszywa i nie zastanawia się jak to potem boli. Grunt, żeby facet był nietykalny...

Cytat:
Napisane przez kooocur Pokaż wiadomość
Buuu nawet tak nie żaruj..za tydzien wylatujemy...
no my polecieliśmy na wczasy z niespodzianką

Cytat:
Napisane przez Kathe Pokaż wiadomość
powiedzcie mi jakie trzeba zaltwic formalnosci po slubie z zmiana nazwiska? zlozylam wniosek o wymienie do osob i teraz gdzie mam sie udac? na studiach tez musze...
tak dokładnie to nie pamiętam, ale wszystkie dokumenty, w których masz wpisane nazwisko, u mnie to był dowód osobisty, prawo jazdy, dowód rejestracyjny samochodu, karta płatnicza, jak studiujesz to legitymacja. no i przede wszystkim, zmieniasz adres zameldowania? jeśli tak to od tego musisz zacząć, żeby w dowodzie mieć nowe nazwisko i od razu nowy adres, ja tak zmieniałam wszystkie dane. w pracy też trzeba zgłosić, mi kazali napisać podanie z informacją o zmianie danych.

Cytat:
Napisane przez Kathe Pokaż wiadomość
wlasnie rpzeczytalam ze mam 30 dni od zmiany nazwiska poinformwac o tym urzad skarowy i wypelnic wnioski
niby tak, mi to zajęło dużo więcej czasu, bo za zameldowanie i wymianę dowodu wzięłam się chyba po miesiącu dopiero. problemów nie było.

Cytat:
Napisane przez Kathe Pokaż wiadomość
powiedzcie mi co mam zabrac? ten wypis ze spzitala, na ktorym jest wszystko napisane? w ogole jakich pytac powinnam sie spodziewac i o co ja powinnam zapytac?
u mnie owulka byla tak jak zawsze wiec moze dostane @ w 29-30 dc
koniecznie wypis ze szpitala. ja nic więcej nie miałam. na wizycie lekarz zrobił USG, powiedział, kiedy mogę się spodziewać okresu, nie pamiętam czy mnie badał, kazał cały czas brać kwas foliowy, badań żadnych nie zalecił, mimo, że dopytywałam o to, powiedział, że najlepiej odczekać teraz 3-4 miesiące i możemy się starać. 3 miesiące później wróciłam do niego z wynikiem bety - 333.

____________

byliśmy dziś na małych zakupach, zaopatrzyłam się w nowy sweter mąż dalej nie ma krawata na sobotę, nie odebrał garnituru z pralni, ale niech to już będą jego zmartwienia. ja mam swoje, nie mam się w co ubrać na drugi dzień, nie bardzo chcę coś kupować bo pewnie i tak więcej bym nie założyła i muszę coś wykombinować.
moni_ka.g jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-20, 12:17   #2254
eseska
Zakorzenienie
 
Avatar eseska
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 3 086
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XIV

Cytat:
Napisane przez kooocur Pokaż wiadomość
Dziewczyny tez tak miałyście? Ja powoli wracam do życia, nie czuje tej pustki juz tak mocno...nie nie przeszło mi, ale nie płacze codziennie, usmiecham sie cześciej.

Czuje to od chwili jak mi ten lekarz powiedział, że ta agregacja płytek pewnie była przyczyna.

Nie zapomne nigdy, dołki będą wracać, ale chce sie skupic ponownie na starankach...tli sie we mnie ponownie iskierka nadziei.
KOOCUR!!!! to kolejny etap godzenia sie ze strata. Dobrze ze pojawia sie iskierka nadziei. Czas nie leczy ran on je tylko zabliźnia!!
__________________
] Kubuś 16.09.2011 (8 tc)
Tyś dał....Tyś wziął.....
a serce płacze....

ZOSIA
eseska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-20, 12:21   #2255
kooocur
Zakorzenienie
 
Avatar kooocur
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 7 685
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XIV

Dziewczyny mam wyniki tych przeciwciał kardiolipiniowych..ale nie mam podanych norm...jak mam je odczytac?
__________________
03.06.12 Aniołek Marysia

Jestem odbiciem Twojego serca, mamo!

Synuś
kooocur jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-20, 13:22   #2256
Dasti80
Zakorzenienie
 
Avatar Dasti80
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 3 234
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XIV

Cytat:
Napisane przez inutil Pokaż wiadomość
u nas ok, Julek rośnie i niezły klops z niego. Czołga się do tyłu, cały czas walczymy z jakimiś mniejszymi lub większymi wysypami. Ale i tak jest o niebo lepiej niż było i z tego cieszę się bardzo. Mam cichą nadzieję, że z wiekiem mu po prostu przechodzi.
Super że Julek coraz mniej wysypany, pewnie z wiekiem mu to zniknie zupełnie
[1=ecd9a68db8379fc22aec146 35aa2645aca7c721b_6070dc9 9c9f91;36511327]No ja w tamtym dniu czułam się typowo jak na okres, tylko mi się chyba po drodze zatrzymał Więc przyjmijmy, że jest OK, 28 dni
Lekarz w sumie kazał zaczekać jeszcze 3 cykle, ale ja za chwilę zwariuję, więc chyba nie będziemy czekać już. A i tak nie mam gwarancji, że się uda. Jednak to już będzie inna świadomość.
I tak, mam urlop, chyba, no na 95%.

Co do badań - ja straciłam dziecko w 30 tc i mi też nie przepisali żadnych Genetyczne, ale to na odczep się, bo wiadomo było od początku, że będą OK, dziecko było zdrowe i właściwie nie było większych podstaw, no ale mniejsza z tym.
A drugi lekarz powiedział, że mam nie robić już żadnych badań, bo jeszcze mi wyjdzie coś zupełnie niezwiązanego ze # i będę się zamartwiać

Kurka i mam dylemat. Tamten drugi lekarz był spoczko, chodziłabym nawet do niego, ale on kazał brać anty i czekać 3 cykle. A jakby się udało szybciej, to wstyd mi się u niego pokazać, przecież go nie słuchałam.... Bądź tu człowieku mądry :/[/QUOTE]
Rób jak podpowiada Ci serducho tym bardziej że już sporo czasu minęło i masz cykle regularne a z gina nie rezygnuj, jak się uda w pierwszym cyklu to powiesz że poszleliście
Cytat:
Napisane przez agatkaa1 Pokaż wiadomość
Perse jak jest dobry i ok i masz do Niego jakiekolwiek zaufanie to nie przejmuj się tym! Robisz to co uważasz za słuszne i idziesz za głosem serca a serce podpowiada CI że masz się starac już w tym cyklu prawda?? no to do dzieła a nie myśl co on na to powie....powiesz że nie wiesz jak to się stało i już....z resztą nie sądze żeby o to pytał.....

Cytat:
Napisane przez anitaxas Pokaż wiadomość
Bry..

Dzisiaj mija od rok od zrobienia pierwszego testu ciążowego.. Nie wiem czemu człowiek (ja to już szczególnie) pamięta takie daty.. Dzisiaj jest też kolejny rok odkąd jesteśmy z Tż oficjalnie parą ..

Pamiętam ten uśmiech na twarzach i ten błysk w oczach gdy zobaczyliśmy II kreski.. To były jedne z najpiękniejszych chwil w moim życiu..
Ale szczęście trwało tylko 12 dni
Nie chcę tego rozpamiętywać, ale nie umiem zapomnieć..
Ehhh... ja ostatnio natknęłam się zupełnie przypadkowo na notatkę w telefonie z treścią:
#23.11.2010
#15.06.2011
@27.07.2011
nawet nie pamiętam że to zapisałam i dokładnie takich znaków uzyłam, naszych forumowych, wiec obcy nie wiedział by o co chodzi jakby to przeczytał.
Cytat:
Napisane przez kooocur Pokaż wiadomość
Jaki piekny....eh...

Pytałam czy jestes ze Szczecina...i powiedz jeszcze, ze jestes kosmetyczka albo coś...hehe

Powiedz mi jeszcze do jakiego ginka chodzisz?
do Prof. Celewicza- mogę go polecic drugą ciążę też będę u niego prowadziła podjęliśmy decyzję że za rok w wakacje zaczniemy staranka
__________________
05.05.2012 Aleksander
Aniołek (06-2011)[*]
Aniołek (11-2010)[*]


Po szklistych oczach je poznasz, po chwiejnym głosie
Po marzeniach w pył obróconych, po kołysankach nie wyśpiewanych
Po imionach nie nadanych, po smutku lepiej lub gorzej skrywanym
Po tym wszystkim poznasz Aniołkowe mamy....



Edytowane przez Dasti80
Czas edycji: 2012-09-20 o 13:32
Dasti80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-20, 13:23   #2257
Kathe
Wtajemniczenie
 
Avatar Kathe
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 2 369
GG do Kathe
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XIV

ale jestem wsciekla!
kupilam laptop od goscia i czekam od wczoraj za nim, dzis mi pisze ze firma kurierska do niego sie odezwala i ma do nic przyjechac bo zle zabezpieczyl paczke, chce mi zwrocic kase, ale mowil ze najpierw tam pojedzie i zobaczy co jest. ja peirdziele tak sie nastawialam na niego .
facet albo cos kombinuje albo naprawde sie tak stalo...
__________________
Nasz Ślub

Aniołek 31.08.2012 r.

Maleństwo


<ciach_reklama>
Kathe jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-09-20, 13:33   #2258
anitaxas
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 1 791
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XIV

Cytat:
Napisane przez kooocur Pokaż wiadomość

Dziewczyny mam wyniki tych przeciwciał kardiolipiniowych..ale nie mam podanych norm...jak mam je odczytac?
Kurcze normy powinny być! Co za idioci! Na tej stronie http://www.staramysie.pl/staramy-sie-o-dziecko/22-sprawdz-wyniki-badan.html są normy, ale nie wiem czy pasując do Twoich badań?



Cytat:
Napisane przez Dasti80 Pokaż wiadomość
podjęliśmy decyzję że za rok w wakacje zaczniemy staranka
Dasti to gratuluję decyzji
ponoć dopiero decydując się na drugie dziecko jest to już zawsze świadoma decyzja, bo rodzic wie z czym wiąże się macierzyństwo i ojcostwo.

Aleksander będzie super starszym bratem

Edytowane przez anitaxas
Czas edycji: 2012-09-20 o 13:45
anitaxas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-20, 13:36   #2259
_Trufla_
Rozeznanie
 
Avatar _Trufla_
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: tu i tam
Wiadomości: 668
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XIV

Cytat:
Napisane przez kooocur Pokaż wiadomość
Nie mowił a ja nie pytałam..zyłam jakby w innym świecie wtedy.

Teraz powoli dochodze do siebie.

Dziewczyny tez tak miałyście? Ja powoli wracam do życia, nie czuje tej pustki juz tak mocno...nie nie przeszło mi, ale nie płacze codziennie, usmiecham sie cześciej.

Czuje to od chwili jak mi ten lekarz powiedział, że ta agregacja płytek pewnie była przyczyna.

Nie zapomne nigdy, dołki będą wracać, ale chce sie skupic ponownie na starankach...tli sie we mnie ponownie iskierka nadziei.

Nie moge tylko myśleć, ze mogłam wtedy coś zrobić...bo wtedy sie obwiniam..i czuej się źle..
tak, też tak mam z tą różnicą, że życia i świata nie widzę w tak barwnych kolorach jak kiedyś.

Cytat:
Napisane przez 00anulka00 Pokaż wiadomość
tak wiem, przesadziłam, ale jak siedzei nic nie robię to za duzo mysle, wiec sie wziełam za sprzątanie w dobrej wierze, ale juz nie bede bo mnie brzuch mocno boli



mi jest cały czas przykro, ale ja jestem świeżo po tym.
Nie wiem czy kiedyś sie z tym pogodzę
Też tego nie wiem, ale przeczuwam, że nauczysz się z tym życ
__________________
do śmierci trzeba dożyć
_Trufla_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-20, 13:38   #2260
Kathe
Wtajemniczenie
 
Avatar Kathe
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 2 369
GG do Kathe
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XIV

no tak, ale z drugiej str tez wiesz jakie wyzeczenia cie czekaja itp, z pierwszym dzieciem idziem jakby w nieznane i to nas ekscytuje
ostatnio kolezanka z pracy stwierdzila, ze ona decydujac sie na drugie dziecko to jest dla niej poswiecenie dla tego 1 bo jak ona umrze to jej syn bedzie mial jeszcze rodzine, co za rozumowanie... jak mozna zrobic dziecko dla drugiego dziecka, wiadomo nie od dzis ze z relacjami miedzy rodenstwami roznie bywa...
ja np jak rodze 1 to chyba zdecyjduje sie po 5 latach, no chyba ze macierzynstwo zmienia myslenie i chce sie byc od razu w kolejnej ciazzy bo tesknimy za tym stanem z jednej str.
__________________
Nasz Ślub

Aniołek 31.08.2012 r.

Maleństwo


<ciach_reklama>
Kathe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-20, 13:46   #2261
Dasti80
Zakorzenienie
 
Avatar Dasti80
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 3 234
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XIV

Cytat:
Napisane przez anitaxas Pokaż wiadomość
Dasti to gratuluję decyzji ponoć dopiero decydując się na drugie dziecko jest to już zawsze świadoma decyzji, bo rodzic wie z czym wiąże się macierzyństwo i ojcostwo.
Aleksander będzie super starszym bratem
Dziękuję my nie możemy długo czekać bo wiekowi jesteśmy , więc albo się decydować na drugie albo zostać przy jednym. Wiadomo też że my planujemy swoje a życie swoje......
__________________
05.05.2012 Aleksander
Aniołek (06-2011)[*]
Aniołek (11-2010)[*]


Po szklistych oczach je poznasz, po chwiejnym głosie
Po marzeniach w pył obróconych, po kołysankach nie wyśpiewanych
Po imionach nie nadanych, po smutku lepiej lub gorzej skrywanym
Po tym wszystkim poznasz Aniołkowe mamy....


Dasti80 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-09-20, 13:47   #2262
kooocur
Zakorzenienie
 
Avatar kooocur
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 7 685
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XIV

Cytat:
Napisane przez Dasti80 Pokaż wiadomość

do Prof. Celewicza- mogę go polecic drugą ciążę też będę u niego prowadziła podjęliśmy decyzję że za rok w wakacje zaczniemy staranka

Oooo super i gatuluje decyzji...

Ja chyba pójde do Ustianowskiego..z polecenia także...

Cytat:
Napisane przez anitaxas Pokaż wiadomość
Kurcze normy powinny być! Co za idioci! Na tej stronie http://www.staramysie.pl/staramy-sie-o-dziecko/22-sprawdz-wyniki-badan.html są normy, ale nie wiem czy pasując do Twoich badań?

Nie wiem...podobno sa dodatnie lub ujemne...

Cytat:
Napisane przez _Trufla_ Pokaż wiadomość
tak, też tak mam z tą różnicą, że życia i świata nie widzę w tak barwnych kolorach jak kiedyś.



Też tego nie wiem, ale przeczuwam, że nauczysz się z tym życ


Już zawsze będzie inaczej...ale czuje, ze cos sie jednak zmieniło...

Może to staranka tak na mnie działaja- znowu bedzie szansa...?
__________________
03.06.12 Aniołek Marysia

Jestem odbiciem Twojego serca, mamo!

Synuś
kooocur jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-20, 13:54   #2263
Dasti80
Zakorzenienie
 
Avatar Dasti80
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 3 234
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XIV

Trufla chyba nie doszłam jeszcze do Twojej wiadomości o II kreseczkach. Gratulacje który tc??

---------- Dopisano o 14:54 ---------- Poprzedni post napisano o 14:50 ----------

Cytat:
Napisane przez kooocur Pokaż wiadomość
Oooo super i gatuluje decyzji...

Ja chyba pójde do Ustianowskiego..z polecenia także...
nie słyszałam o nim ale mogę Ci napisać że Celewicz poważnie zaineresuje sie Twoimi wynikami krwi i na 90% przepisze Ci heparynę
__________________
05.05.2012 Aleksander
Aniołek (06-2011)[*]
Aniołek (11-2010)[*]


Po szklistych oczach je poznasz, po chwiejnym głosie
Po marzeniach w pył obróconych, po kołysankach nie wyśpiewanych
Po imionach nie nadanych, po smutku lepiej lub gorzej skrywanym
Po tym wszystkim poznasz Aniołkowe mamy....


Dasti80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-20, 13:59   #2264
moni_ka.g
Zakorzenienie
 
Avatar moni_ka.g
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: gdzieś pod lasem :)
Wiadomości: 12 241
GG do moni_ka.g
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XIV

Cytat:
Napisane przez Kathe Pokaż wiadomość
ale jestem wsciekla!
kupilam laptop od goscia i czekam od wczoraj za nim, dzis mi pisze ze firma kurierska do niego sie odezwala i ma do nic przyjechac bo zle zabezpieczyl paczke, chce mi zwrocic kase, ale mowil ze najpierw tam pojedzie i zobaczy co jest. ja peirdziele tak sie nastawialam na niego .
facet albo cos kombinuje albo naprawde sie tak stalo...
ja profilaktycznie zamówiłam na allegro laptopa, ale z odbiorem osobistym w jednym ze sklepów u mnie w mieście. jak facet chce zwrócić kasę to ja bym wzięła i poszukała czegoś pewniejszego

Cytat:
Napisane przez Dasti80 Pokaż wiadomość
Dziękuję my nie możemy długo czekać bo wiekowi jesteśmy , więc albo się decydować na drugie albo zostać przy jednym. Wiadomo też że my planujemy swoje a życie swoje......
my też wiekowi, więc będziemy musieli się w miarę szybko decydować czy będziemy chcieć kolejne czy koniec. kiedyś to chciałam 3, ale teraz nie sądzę, by to się spełniło. jeszcze w 2-pokojowym mieszkaniu bez perspektyw na zmiany i naszymi zarobkami to żebyśmy się z 1 uporali
moni_ka.g jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-20, 14:01   #2265
kooocur
Zakorzenienie
 
Avatar kooocur
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 7 685
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XIV

Cytat:
Napisane przez Dasti80 Pokaż wiadomość
Trufla chyba nie doszłam jeszcze do Twojej wiadomości o II kreseczkach. Gratulacje który tc??

---------- Dopisano o 14:54 ---------- Poprzedni post napisano o 14:50 ----------


nie słyszałam o nim ale mogę Ci napisać że Celewicz poważnie zaineresuje sie Twoimi wynikami krwi i na 90% przepisze Ci heparynę

Własnie każdy mówi cos innego..juz mam glowie wielka

Ile bierze za wizyte? Ma USG?

Ja juz nie wiem co robic serio i do kogo iść...

Jeszcze te wyniki bez norm...

No i czekam na @ cały czas...
__________________
03.06.12 Aniołek Marysia

Jestem odbiciem Twojego serca, mamo!

Synuś
kooocur jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-20, 14:11   #2266
anitaxas
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 1 791
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XIV

Cytat:
Napisane przez kooocur Pokaż wiadomość


Nie wiem...podobno sa dodatnie lub ujemne...

Dodatni albo ujemne to mogą być wyniki na przeciwciała przeciwjądrowe (ANA1, ANA2)
Natomiast jeśli badamy przeciwciała antykardiolipidowe to zawsze są podane ich miana w IgG, IgM - jeśli wyjdą ujemne to znaczy że nie ma podstaw do stwierdzenia zespołu antykardiolipidowego.

Ale ja nie jestem lekarzem, ani diagnostom.. może zadzwoń do labor. i poproś o podanie norm.
anitaxas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-20, 14:18   #2267
Dasti80
Zakorzenienie
 
Avatar Dasti80
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 3 234
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XIV

Cytat:
Napisane przez moni_ka.g Pokaż wiadomość



my też wiekowi, więc będziemy musieli się w miarę szybko decydować czy będziemy chcieć kolejne czy koniec. kiedyś to chciałam 3, ale teraz nie sądzę, by to się spełniło. jeszcze w 2-pokojowym mieszkaniu bez perspektyw na zmiany i naszymi zarobkami to żebyśmy się z 1 uporali
No właśnie jak przekroczy się trzydziechę to trzeba w miarę szybko podejmować decyzję zawsze chciałam mieć dwójkę dzieci o trójce nawet nie myślałam
Cytat:
Napisane przez kooocur Pokaż wiadomość
Własnie każdy mówi cos innego..juz mam glowie wielka

Ile bierze za wizyte? Ma USG?

Ja juz nie wiem co robic serio i do kogo iść...

Jeszcze te wyniki bez norm...

No i czekam na @ cały czas...
Tani nie jest, ale ma super sprzęt. Za wizytę bierze ok 200-250 zł
Powiem Ci jak u mnie było z tym chodzeniem z polecenia, to był mój 6 gin w ciągu nie całego roku. Każda koleżanka polecała mi innego według niej najlepszego, a ja głupia słuchałam i łaziłam do jak się póżniej okazywało konowałów. Celewicza poleciła mi podwójna AM i to był strzał w 10, wcześniejsze polecenia były od kobiet z bezproblemowymi ciążami. Wniosek taki że każdy gin jest dobry jak ciąża bezproblemowa
__________________
05.05.2012 Aleksander
Aniołek (06-2011)[*]
Aniołek (11-2010)[*]


Po szklistych oczach je poznasz, po chwiejnym głosie
Po marzeniach w pył obróconych, po kołysankach nie wyśpiewanych
Po imionach nie nadanych, po smutku lepiej lub gorzej skrywanym
Po tym wszystkim poznasz Aniołkowe mamy....



Edytowane przez Dasti80
Czas edycji: 2012-09-20 o 14:19
Dasti80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-20, 14:24   #2268
kooocur
Zakorzenienie
 
Avatar kooocur
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 7 685
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XIV

Cytat:
Napisane przez anitaxas Pokaż wiadomość
Dodatni albo ujemne to mogą być wyniki na przeciwciała przeciwjądrowe (ANA1, ANA2)
Natomiast jeśli badamy przeciwciała antykardiolipidowe to zawsze są podane ich miana w IgG, IgM - jeśli wyjdą ujemne to znaczy że nie ma podstaw do stwierdzenia zespołu antykardiolipidowego.

Ale ja nie jestem lekarzem, ani diagnostom.. może zadzwoń do labor. i poproś o podanie norm.
Juz dzwoniłam wyszły niby ujemne...

Cytat:
Napisane przez Dasti80 Pokaż wiadomość
No właśnie jak przekroczy się trzydziechę to trzeba w miarę szybko podejmować decyzję zawsze chciałam mieć dwójkę dzieci o trójce nawet nie myślałam

Tani nie jest, ale ma super sprzęt. Za wizytę bierze ok 200-250 zł
Powiem Ci jak u mnie było z tym chodzeniem z polecenia, to był mój 6 gin w ciągu nie całego roku. Każda koleżanka polecała mi innego według niej najlepszego, a ja głupia słuchałam i łaziłam do jak się póżniej okazywało konowałów. Celewicza poleciła mi podwójna AM i to był strzał w 10, wcześniejsze polecenia były od kobiet z bezproblemowymi ciążami. Wniosek taki że każdy gin jest dobry jak ciąża bezproblemowa

No widzisz może Cie posłucham...tego lekarza co pisałam polecił mi kolega lekarz. Powiedział,ze zajmowła się takimi przypadkam juz..

Jakos mu wierze a jak pogadałam z tym lekarzem przez telefon to nabrałam do niego zaufania....
__________________
03.06.12 Aniołek Marysia

Jestem odbiciem Twojego serca, mamo!

Synuś
kooocur jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-20, 14:28   #2269
Dasti80
Zakorzenienie
 
Avatar Dasti80
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 3 234
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XIV

Kocurku może idż na jedną wizytę do tego co masz poleconego i do tego mojego, weż wszystkie badania i porozmawiaj- ustal plan działania w nastepnej ciąży, po pierwszej wizycie będziesz już wiedziała który Ci bardziej pasuje i do którego będziesz chciała chodzić
__________________
05.05.2012 Aleksander
Aniołek (06-2011)[*]
Aniołek (11-2010)[*]


Po szklistych oczach je poznasz, po chwiejnym głosie
Po marzeniach w pył obróconych, po kołysankach nie wyśpiewanych
Po imionach nie nadanych, po smutku lepiej lub gorzej skrywanym
Po tym wszystkim poznasz Aniołkowe mamy....


Dasti80 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-09-20, 14:29   #2270
moni_ka.g
Zakorzenienie
 
Avatar moni_ka.g
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: gdzieś pod lasem :)
Wiadomości: 12 241
GG do moni_ka.g
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XIV

Cytat:
Napisane przez Dasti80 Pokaż wiadomość
No właśnie jak przekroczy się trzydziechę to trzeba w miarę szybko podejmować decyzję zawsze chciałam mieć dwójkę dzieci o trójce nawet nie myślałam

Tani nie jest, ale ma super sprzęt. Za wizytę bierze ok 200-250 zł
Powiem Ci jak u mnie było z tym chodzeniem z polecenia, to był mój 6 gin w ciągu nie całego roku. Każda koleżanka polecała mi innego według niej najlepszego, a ja głupia słuchałam i łaziłam do jak się póżniej okazywało konowałów. Celewicza poleciła mi podwójna AM i to był strzał w 10, wcześniejsze polecenia były od kobiet z bezproblemowymi ciążami. Wniosek taki że każdy gin jest dobry jak ciąża bezproblemowa
ja jeszcze nie przekroczyłam, ale jak kiedyś do 30 chciałam mieć 2 dzieci, tak teraz już szans na to nie ma, choćbym się bardzo postarała.

dokładnie
moni_ka.g jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-20, 14:34   #2271
Dasti80
Zakorzenienie
 
Avatar Dasti80
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 3 234
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XIV

Cytat:
Napisane przez kooocur Pokaż wiadomość
Juz dzwoniłam wyszły niby ujemne...




No widzisz może Cie posłucham...tego lekarza co pisałam polecił mi kolega lekarz. Powiedział,ze zajmowła się takimi przypadkam juz..

Jakos mu wierze a jak pogadałam z tym lekarzem przez telefon to nabrałam do niego zaufania....
No to co innego jak lekarz Ci go polecił

---------- Dopisano o 15:34 ---------- Poprzedni post napisano o 15:31 ----------

Cytat:
Napisane przez moni_ka.g Pokaż wiadomość
ja jeszcze nie przekroczyłam, ale jak kiedyś do 30 chciałam mieć 2 dzieci, tak teraz już szans na to nie ma, choćbym się bardzo postarała.

dokładnie
A to sorki ze Cię postarzyłam ja mam 32l a Tż 37l
__________________
05.05.2012 Aleksander
Aniołek (06-2011)[*]
Aniołek (11-2010)[*]


Po szklistych oczach je poznasz, po chwiejnym głosie
Po marzeniach w pył obróconych, po kołysankach nie wyśpiewanych
Po imionach nie nadanych, po smutku lepiej lub gorzej skrywanym
Po tym wszystkim poznasz Aniołkowe mamy....


Dasti80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-20, 14:56   #2272
fiolusiek
Zakorzenienie
 
Avatar fiolusiek
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Gdzieślandia
Wiadomości: 11 474
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XIV

Panika a wy jak się czujecie Brzusio rośnie Przybyło Ci coś kg


A mój Mały zrobił się teraz aktywniejszy.. Pewnie po smażonym pasztecie z pomidorami i dzemie wiśniowym

Dasti gratuluje podjętej decyzji

Edytowane przez fiolusiek
Czas edycji: 2012-09-20 o 14:59
fiolusiek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-20, 15:03   #2273
iza243
Zakorzenienie
 
Avatar iza243
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 20 277
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XIV

Hej nadrobiłam
Cytat:
Napisane przez alonka00 Pokaż wiadomość
o nie, jak to nie chce? my w sumie badanie dla świętego spokoju robiliśmy, byłam pewna że wszystko będzie ok, bo ptolemy u mnie duże są a jak wyniki odebrałam to aż beczałam, takie słabe były... nie chcę cię absolutnie straszyć, ale powiedz mu to, może zmieni zdanie

---------- Dopisano o 20:32 ---------- Poprzedni post napisano o 20:26 ----------

o mamo, mam 38,6, nie wiem co brać na zbicie gorączki, dopiero apap wzięłam, ale jak tak dalej pódzie to jutro do lekarza jade
Cytat:
Napisane przez moni_ka.g Pokaż wiadomość
nie wiem co mężczyźni mają z tymi badaniami. kobiety tyle ich robią, latają po ginach, rodzą dzieci, a faceci wszystkiego się boją. ja swojemu co prawda jeszcze przed staraniami zapowiedziałam, że jakby nam się długo nie udawało to on też zrobi badania. niby powiedział "no dobra" ale jak by było rzeczywiście nie wiem. wg mnie jeśli można zrobić badania, które nie są inwazyjne a mogą coś wnieść to warto.



ja nawet nie pytam o współżycie bo i tak byśmy się nie zdecydowali, po co nam dodatkowy stres. na małe co nieco i my sobie od czasu do czasu pozwolimy, bo inaczej sny erotyczne żyć mi nie dadzą ale i tak już mam schizy (ponad tydzień po USG) i zastanawiam się czy wszystko ok
Dziewczyny pogadałam dziś poważnie z tż na temat tego badania.Mówi że jak będzie trzeba top na niego pójdzieUspokoiło mnie to
Cytat:
Napisane przez adunia89 Pokaż wiadomość
Dzien dobry wszystkim. Nie ma mnie ostatnio w ogole bo mam jakiegos dola... Siedze, sprzatam, gotuje, a z telefonu Was podczytuje bo na nic innego nie mam weny. Budze sie codziennie o 4, 5 i nie moge w ogole usnac... A wieczorem padam. Koszmar.
Mam pytanie do Was odnosnie cykli bezowulacyjnych. Czy ktoras moze wie jak to jest pozniej z okresem? Ja juz czekam 3 dni i nic sie nie dzieje, dzisiaj 35dc i nie wiem czy isc do gin czy czekac dalej. Pobolewa mnie brzuch, ale wkladka czysciutka... Help!
Ja ostatni cykl miałam prawdopodobnie bez owulacyjny trwał 43 dni i @ miałam wywoływaną luteiną.
Cytat:
Napisane przez adunia89 Pokaż wiadomość
Super, że dzisiaj już lepiej!
O widzisz, czyli różnie może być. W takim razie poczekam do jutra, może test zrobie dla pewności i pójdę do gina bo później weekend i się będę niecierpliwić.


Ehh, mam dosyć wszystkiego. Moja psinka jest coraz bardziej chora... Weterynarz powiedział, że mam jej nie usypiać, bo przeważnie dobrze się czuje, czasem tylko ma kryzys, że nie ma siły i nie chce jeść. Wtedy widzę, że ją coś boli. Nie wiem co robić, codziennie patrzę na nią i płaczę, nie wyobrażam sobie, że jej zabraknie. Ten rok to jakiś koszmar. Za jakie grzechy... Nie wiem.
Co jest pieskowi?

Cytat:
Napisane przez Kathe Pokaż wiadomość
do banku mam przyjsc jak bede miala nowy dowod osobisty bo i tak robie wsystko internetowo.
kooocur to bedziesz podobnie zaczynac jak ja, tzn to sa moje zalozenia.
we wtorek wizyta u gin, wczesniej jeszcze musze idebrac wyniki... obawiam sie troche tej wizyty.
powiedzcie mi co mam zabrac? ten wypis ze spzitala, na ktorym jest wszystko napisane? w ogole jakich pytac powinnam sie spodziewac i o co ja powinnam zapytac?
u mnie owulka byla tak jak zawsze wiec moze dostane @ w 29-30 dc
Cytat:
Napisane przez Kathe Pokaż wiadomość
a powiedzial cos dlaczego wczesniej nie mozna?
Wez wypis ze szpitala.mI gin powiedział że trzeba odczekać żeby błona śluzowa macicy sie zregenerowała.
__________________
Życie jest po to aby walczyć. Gdy upadniemy trzeba powstać z honorem i nie poddawać się,chociaż zabrakłoby sił na dalszą walkę. Zawsze istnieje inne rozwiązanie, nadzieja która trwa zawsze.


Domiś-30.12.13 godz 11:05



Dnia 25.04.12 - 8 tydzień Aniołek
iza243 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-20, 15:41   #2274
moni_ka.g
Zakorzenienie
 
Avatar moni_ka.g
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: gdzieś pod lasem :)
Wiadomości: 12 241
GG do moni_ka.g
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XIV

Cytat:
Napisane przez Dasti80 Pokaż wiadomość
A to sorki ze Cię postarzyłam ja mam 32l a Tż 37l


Cytat:
Napisane przez iza243 Pokaż wiadomość
Dziewczyny pogadałam dziś poważnie z tż na temat tego badania.Mówi że jak będzie trzeba top na niego pójdzieUspokoiło mnie to
to dobrze
moni_ka.g jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-20, 16:00   #2275
Kathe
Wtajemniczenie
 
Avatar Kathe
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 2 369
GG do Kathe
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XIV

Cytat:
Napisane przez iza243 Pokaż wiadomość
Hej nadrobiłam



Dziewczyny pogadałam dziś poważnie z tż na temat tego badania.Mówi że jak będzie trzeba top na niego pójdzieUspokoiło mnie to

Ja ostatni cykl miałam prawdopodobnie bez owulacyjny trwał 43 dni i @ miałam wywoływaną luteiną.

Co jest pieskowi?




Wez wypis ze szpitala.mI gin powiedział że trzeba odczekać żeby błona śluzowa macicy sie zregenerowała.
ok wezme ten wypis, musze sobie uszykowac go zeby nie zapomniec. ja tyle miesiecy nie wytrzymam ;( ja wiem o tym... a gdzie jest ewcik? ona chyba tez chciala od razu po @?
__________________
Nasz Ślub

Aniołek 31.08.2012 r.

Maleństwo


<ciach_reklama>
Kathe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-20, 16:02   #2276
pani22ka
Zakorzenienie
 
Avatar pani22ka
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 13 182
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XIV

Cytat:
Napisane przez Dasti80 Pokaż wiadomość
jeżdzimy już w spacerówce
ale kawaler

Cytat:
Napisane przez Dasti80 Pokaż wiadomość
w grudniu a Olo pójdzie wtedy do żłobka.
prywatnie? panstwowo?

Cytat:
Napisane przez fiolusiek Pokaż wiadomość
esko dziś zauważyłam, że zostało nam 23 dni do tp


Cytat:
Napisane przez kooocur Pokaż wiadomość
Napisz jak u Ciebie, masz krwawienia jeszcze??
od dwoch tygodni - nie.
ale ilekroc mnie ktos zapyta to cos sie dzieje... przelamuje fatum.

Cytat:
Napisane przez 00anulka00 Pokaż wiadomość
Nie wiem czy kiedyś sie z tym pogodzę
heh. pogodzic sie trudno, trzeba uczyc sie zyc

Cytat:
Napisane przez moni_ka.g Pokaż wiadomość
zaopatrzyłam się w nowy sweter
poka!

Cytat:
Napisane przez kooocur Pokaż wiadomość
Dziewczyny mam wyniki tych przeciwciał kardiolipiniowych..ale nie mam podanych norm...jak mam je odczytac?
heh... nie pomoge.
sama przechodzilam horror przy wynikach pappy...

Cytat:
Napisane przez Dasti80 Pokaż wiadomość
Wniosek taki że każdy gin jest dobry jak ciąża bezproblemowa

ale jak problemowa to nawet dobry zly

Cytat:
Napisane przez fiolusiek Pokaż wiadomość
Panika a wy jak się czujecie Brzusio rośnie Przybyło Ci coś kg
czujemy sie OK. nie moge narzekac.
konkubent uwaza ze rosnie brzuch. ja uwazam ze caluje moj normalny fald tluszczowy...
caly czas mam - ok. 5,5 kg. male wahania ale caly czas okolo tego wyniku...

Cytat:
Napisane przez fiolusiek Pokaż wiadomość
A mój Mały zrobił się teraz aktywniejszy.. Pewnie po smażonym pasztecie z pomidorami i dzemie wiśniowym
po czym??? coz to?
__________________
Fuck the past kiss the future Bono
T. 9.03.2013
O. 3.03.2015

pani22ka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-20, 16:06   #2277
fiolusiek
Zakorzenienie
 
Avatar fiolusiek
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Gdzieślandia
Wiadomości: 11 474
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XIV

Panika ostatnio była ''zabijana'' świnka i u tżta robi się różne wyroby, w tym pasztet, taki zwykły na kanapki, ale oni wrzucają ten pasztet na patelnie lekko przypiekają i dają na kanapki, a ja na to jeszcze plasterki pomidora niebo w gębie jak to mówią Nie wiem czy ze zwykłego taki wyjdzie
fiolusiek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-20, 16:17   #2278
pani22ka
Zakorzenienie
 
Avatar pani22ka
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 13 182
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XIV

Cytat:
Napisane przez fiolusiek Pokaż wiadomość
Panika ostatnio była ''zabijana'' świnka i u tżta robi się różne wyroby
mam slinotok. a ostatni raz na swiniobiciu bylam 18 lat temu matkooo jak lubilam takie swieze miesko - dziadek robil taki gulasz jakby... aaaaa!!!
ostatnio jadlam pasztet z cukini na cieplo - dobre. ale na miesny bym nie wpadla...
taki domowej roboty to na pewno pychota...
__________________
Fuck the past kiss the future Bono
T. 9.03.2013
O. 3.03.2015

pani22ka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-20, 16:39   #2279
iza243
Zakorzenienie
 
Avatar iza243
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 20 277
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XIV

Cytat:
Napisane przez Kathe Pokaż wiadomość
ok wezme ten wypis, musze sobie uszykowac go zeby nie zapomniec. ja tyle miesiecy nie wytrzymam ;( ja wiem o tym... a gdzie jest ewcik? ona chyba tez chciala od razu po @?
Jeżeli jesteś gotowa próbujcie po 1 @.Jeżeli organizm nie będzie gotowy to po prostu nie zajdziesz w ciąże.Ja byłam gotowa po 1 @ale mój organizm chyba do teraz nie jest gotowy
Cytat:
Napisane przez fiolusiek Pokaż wiadomość
Panika ostatnio była ''zabijana'' świnka i u tżta robi się różne wyroby, w tym pasztet, taki zwykły na kanapki, ale oni wrzucają ten pasztet na patelnie lekko przypiekają i dają na kanapki, a ja na to jeszcze plasterki pomidora niebo w gębie jak to mówią Nie wiem czy ze zwykłego taki wyjdzie
PysznościDostałam ślinotoku
__________________
Życie jest po to aby walczyć. Gdy upadniemy trzeba powstać z honorem i nie poddawać się,chociaż zabrakłoby sił na dalszą walkę. Zawsze istnieje inne rozwiązanie, nadzieja która trwa zawsze.


Domiś-30.12.13 godz 11:05



Dnia 25.04.12 - 8 tydzień Aniołek
iza243 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-20, 16:43   #2280
Dasti80
Zakorzenienie
 
Avatar Dasti80
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 3 234
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XIV

Cytat:
Napisane przez pani22ka Pokaż wiadomość
ale kawaler

prywatnie? panstwowo?



od dwoch tygodni - nie.
ale ilekroc mnie ktos zapyta to cos sie dzieje... przelamuje fatum.

heh. pogodzic sie trudno, trzeba uczyc sie zyc

poka!

heh... nie pomoge.
sama przechodzilam horror przy wynikach pappy...


ale jak problemowa to nawet dobry zly

czujemy sie OK. nie moge narzekac.
konkubent uwaza ze rosnie brzuch. ja uwazam ze caluje moj normalny fald tluszczowy...
caly czas mam - ok. 5,5 kg. male wahania ale caly czas okolo tego wyniku...

po czym??? coz to?
prywatnie niestety

Super że nie ma plamień i że dobrze się czujesz, a brzuszek pomału będzie widoczny, tylko inni będą go bardziej widzieć niż Ty Tobie będzie sie wydawało że to jeszcze nie ciążowy
__________________
05.05.2012 Aleksander
Aniołek (06-2011)[*]
Aniołek (11-2010)[*]


Po szklistych oczach je poznasz, po chwiejnym głosie
Po marzeniach w pył obróconych, po kołysankach nie wyśpiewanych
Po imionach nie nadanych, po smutku lepiej lub gorzej skrywanym
Po tym wszystkim poznasz Aniołkowe mamy....


Dasti80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Być rodzicem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:04.