Norwegia.Jest tu ktoś??? - Strona 76 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Emigrantki

Notka

Emigrantki Emigrantki to forum dla "zagranicznych" Wizażanek. Wejdź, poznaj rodaczki, wymień się opiniami i swoim doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-05-23, 10:41   #2251
Bling
Zadomowienie
 
Avatar Bling
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Norwegia/Oslo i Bærum
Wiadomości: 1 235
Dot.: Norwegia.Jest tu ktoś???

Hej. Jadę zaraz do nav. Podrukowac cv i może złożę gdzieś po sklepach,nie mam pomysłu na siebie.

Buziaki
__________________

To co u innych nazywamy grzechem, w naszym wykonaniu jest jedynie doswiadczeniem zyciowym.
ღ ღ ღ ღ ღ ღ ღ ღ ღ ღ ღ ღ ღ ღ ღ ღ ღ ღღ ღ ღ ღღ ღ ღ
Bling jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-24, 15:08   #2252
magbeth
Dzik
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 722
Dot.: Norwegia.Jest tu ktoś???

Hej, Bling i jak tam akcja z cv?

Dziewczyny, przepraszam, że nie na wesoło, ale mam kolejną lekka posypkę, w myśl powiedzenia, że jak "nie urok to sr....a"
Szukam na gwałt pokoju/mieszkania, bo musze się wyprowadzić w trybie ekspresowym...wszystko bierze w łeb, cholewka...(więcej szczegółów podałam w temacie zalożonym na Intymnie...dzisiaj mi ciut lepiej, ale...ech, niełaskawy to dla mnie czas )

Udanego weekendu wszystkim życzę.
magbeth jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-26, 13:13   #2253
alla991
Przyczajenie
 
Avatar alla991
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12
Dot.: Norwegia.Jest tu ktoś???

Witam Was dziewczyny! Chętnie dołączę do Waszego grona!

Ogólnie to mieszkam w Polsce ale często bywam w Norwegii - w Oslo. Chciałam teraz (na wakacje) wyruszyć do Oslo, ale cięzko z pracą. Moja mama tam jest (pracuje na sprzątaniu) i strasznie chciałabym ją zobaczyć, bo widujemy sie raz na 2-3 miesiące

Szukam pracy na lato - mogę pracować na zmywaku, na sprzątaniu lub jako Au Pair...gdziekolwiek, gdzie potrzebują osób ze znajomością angielskiego i rosyjskiego

Dziewczynki, jeśli nawinie Wam sie, przez przypadek, jakieś ogłoszenie o prace na sezon letni to dajcie mi proszę znac!

Fajnie byłoby sie spotkać z wizażystkami na kawusie w Oslo!
alla991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-26, 17:38   #2254
Bling
Zadomowienie
 
Avatar Bling
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Norwegia/Oslo i Bærum
Wiadomości: 1 235
Dot.: Norwegia.Jest tu ktoś???

Cytat:
Napisane przez magbeth Pokaż wiadomość
Hej, Bling i jak tam akcja z cv?

Dziewczyny, przepraszam, że nie na wesoło, ale mam kolejną lekka posypkę, w myśl powiedzenia, że jak "nie urok to sr....a"
Szukam na gwałt pokoju/mieszkania, bo musze się wyprowadzić w trybie ekspresowym...wszystko bierze w łeb, cholewka...(więcej szczegółów podałam w temacie zalożonym na Intymnie...dzisiaj mi ciut lepiej, ale...ech, niełaskawy to dla mnie czas )
Udanego weekendu wszystkim życzę.
Akcja to mało powiedziane,no ale ruszylam zadek, podrukowalam cv poprawilam troszkę soknad i zanioslam.
Magbeth, jeśli masz ochotę z kimś pogadać to podaj mi na próbie swój nr,zadzwonie,może w jakiś sposób będę mogła podnieść cię na duchu,może coś doradze. Wiem jak może być cieżko, przeczytałam wątek który założyliśmy, rzeczywiście sytuacja dość dziwna, zachowanie faceta tym bardziej..... Pozdrawiam
__________________

To co u innych nazywamy grzechem, w naszym wykonaniu jest jedynie doswiadczeniem zyciowym.
ღ ღ ღ ღ ღ ღ ღ ღ ღ ღ ღ ღ ღ ღ ღ ღ ღ ღღ ღ ღ ღღ ღ ღ
Bling jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-26, 18:48   #2255
mukaa
Zadomowienie
 
Avatar mukaa
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Norge
Wiadomości: 1 197
Dot.: Norwegia.Jest tu ktoś???

hmm tajemnicze jestescie ;P nie wiem o co chodzi :P

kurcze, wstalam dzisiaj n a nocne siku ok 1 w nocy i nadal nie bylo ciemno! a dopiero maj...
powiem wam ze tez sie duzo mniej senna czuje jak tyle jest slonca

wiecie jak sie dostac do ginekologa? najpierw trzeba isc do lekarza pierwszego kontaktu?
__________________
To, co pogrąża człowieka, to wcale nie upadek do wody, lecz pozostawianie pod nią
mukaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-26, 19:03   #2256
Bling
Zadomowienie
 
Avatar Bling
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Norwegia/Oslo i Bærum
Wiadomości: 1 235
Dot.: Norwegia.Jest tu ktoś???

Typowych ginekologow to tu nie ma. Lekarz pierwszego kontaktu bada,robi cytologiczne itp itd.czasem można znaleźć giną,prywatnie.

Oj miałam na myśli za dużo powiedziane,a nie za mało. O tej mojej akcji, chyba za dużo słońca dzis zdążyłam i mi sie pierdzieli.
__________________

To co u innych nazywamy grzechem, w naszym wykonaniu jest jedynie doswiadczeniem zyciowym.
ღ ღ ღ ღ ღ ღ ღ ღ ღ ღ ღ ღ ღ ღ ღ ღ ღ ღღ ღ ღ ღღ ღ ღ
Bling jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-26, 19:29   #2257
jingsaw
Raczkowanie
 
Avatar jingsaw
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Warszawa/ Sykkylven
Wiadomości: 139
Dot.: Norwegia.Jest tu ktoś???

[QUOTE=Bling;41006914]Typowych ginekologow to tu nie ma. Lekarz pierwszego kontaktu bada,robi cytologiczne itp itd.czasem można znaleźć giną,prywatnie.

Oj miałam na myśli za dużo powiedziane,a nie za mało. O tej mojej akcji, chyba za dużo słońca dzis zdążyłam i mi sie pierdzieli.[/QUOT]

jak dostałam zaproszenie na cytologię to lekarz pierwszego kontaktu zapisał mnie do prywatnej przychodni do ginekologa- zrobił cytologię, usg, wszystko tak jak normalnie. na pewno można się tam zapisać samej tylko podejrzewam, że wizyta kosztuje sporo...
jingsaw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-05-26, 21:30   #2258
jenta
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 578
Dot.: Norwegia.Jest tu ktoś???

A ja znowu jestem jakas niby chora, goraczka mnie probuje zmorzyc od paru dni. Jutro do Polski

Edytowane przez jenta
Czas edycji: 2013-05-26 o 22:14
jenta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-27, 08:59   #2259
kasia86bgo
Zakorzenienie
 
Avatar kasia86bgo
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: NO / PL
Wiadomości: 4 205
GG do kasia86bgo Send a message via Skype™ to kasia86bgo
Dot.: Norwegia.Jest tu ktoś???

Cytat:
Napisane przez mukaa Pokaż wiadomość
wiecie jak sie dostac do ginekologa? najpierw trzeba isc do lekarza pierwszego kontaktu?
ja bylam ost 28.04 u swojego - i mowie ze chce isc do gina, bo wiadomo ciaza i takie tam zobaczyc czy wsio jest OK - wyslal powiadomienie - i co nadl czekam na telefon - a prywtanie mnie nie stac :/ jak na razie haha.

w weeknda bylo u mnie dosc przyjemnie sloneczko malusi wiaterek - az sie zyc czlowiekowi zachcialo


aaa i sie wam pochwale - w sobote robilam 1wszy raz w zyciu sama Rogaliki z tego przepisu
http://gotuj.skutecznie.tv/2010/11/r...kie-i-smaczne/
i wyszly mi PYSZNE - zalaczam foto
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg rogaliki.jpg (125,9 KB, 9 załadowań)
__________________
Miluś

http://suwaczki.maluchy.pl/li-65599.png
kasia86bgo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-28, 07:08   #2260
atunia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 274
Dot.: Norwegia.Jest tu ktoś???

Kasiu ja też lubię przepisy Magdy
spróbuj zrobić sama to: http://gotuj.skutecznie.tv/2012/06/d...nkowo-ziolowy/

jak tylko mnie leń odchodzi to piekę dwa bochenki, młode wpieprzają nawet z samym masłem, a te kupne - sklepowe to tylko z szyneczką i ze serkiem przełkną

Wczoraj puściliśmy pierwszą dziewiczą cefałkę do Adecco, dziś kolejne agencje zaspamujemy

Magbeth czytałam Twój wątek - szlag zaklepałaś ten pokój?
Przecież wiesz, że od dna szybciej się odbija Łepek do góry, weź se jakiś nervosolek, po prostu musisz to przeżyć. Kiedyś źródełko się wyczerpie i łzy same obeschną, tylko ja Cię proszę za chłopem nie becz!
Jakiś socjal Ci przysługuje?
Zalogowałaś się tu? :
http://www.mojanorwegia.pl/forum/
albo tu: http://www.forumnorwegia.net/

w regionalnych poszukaj pomocy, może ktoś, dom obok jest w stanie Ci pomóc?

Edytowane przez atunia
Czas edycji: 2013-05-28 o 07:11
atunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-28, 13:00   #2261
jenta
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 578
Dot.: Norwegia.Jest tu ktoś???

magbeth przeczytałam dziś Twój wątek o którym mówiłaś. Przykro mi strasznie, ale wygląda na to że dalej musisz iść sama i nie oglądać się za siebie, a już na pewno nie za nimi... Chciałabym pomóc w czymś praktycznym ale nie bardzo mam jak, u mnie w sumie też lipa ale jedno wiem - nie można się poddawać. Ja też ostatnio często wyję w poduszkę i wydaje mi się, że to już koniec wszystkiego. Ale tak nie jest. Ja wierzę, że Ci się uda stanąć na nogi i przebrnąć te trudne początki w tym kraju. Polacy chętnie opowiadają cuda wianki, ale rzeczywistość jest dla wieeelu z nas podobna do twojej - na początku. Bo potem już idzie! Gdybym ja nie miała pasożyta exa na głowie tyle lat to bym już miała milsze życie. Cóż, głupota kosztuje. Ty już przynajmniej wiesz ile ON był wart. Dasz sobie rade lepiej sama. Jak sprawa z mieszkaniem??
jenta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-05-28, 21:09   #2262
Jesse
Rozeznanie
 
Avatar Jesse
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 523
Dot.: Norwegia.Jest tu ktoś???

Hej dziewuszki.
Dawno mnie tu nie było, więc w pierwszej kolejności Witaaaaaam wszystkie baby ciepło!

potrzebuję Waszych porad

Który bank polecacie w Norwegii?
jutro chcę iść i założyć konto, nie wiem jaki bank wybrać a chciałabym wybrać naprawdę fajny bank.
jakie są plusy / minusy bank.ów, w których Wy posiadacie swoje konta?
Myślę o DnB...

Będę wdzięczna za każdą opinię
Ściskam i tuuulę mocno
__________________
"...powiedziałabym raczej, umiarkowany optymizm"
Jesse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-29, 07:11   #2263
jingsaw
Raczkowanie
 
Avatar jingsaw
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Warszawa/ Sykkylven
Wiadomości: 139
Dot.: Norwegia.Jest tu ktoś???

Cytat:
Napisane przez Jesse Pokaż wiadomość
Hej dziewuszki.
Dawno mnie tu nie było, więc w pierwszej kolejności Witaaaaaam wszystkie baby ciepło!

potrzebuję Waszych porad

Który bank polecacie w Norwegii?
jutro chcę iść i założyć konto, nie wiem jaki bank wybrać a chciałabym wybrać naprawdę fajny bank.
jakie są plusy / minusy bank.ów, w których Wy posiadacie swoje konta?
Myślę o DnB...

Będę wdzięczna za każdą opinię
Ściskam i tuuulę mocno
hej
ja mam konto w Nordei (bo była najbliżej ) i jestem zadowolona. Przelewy do i z Polski czasem nawet na następny dzień przychodzą, przelewy w NO za darmo, wygodny dostęp przez net, ale jeśli chodzi o koszty prowadzenia konta to nie wiem czy tani czy drogi...

a ja tez mam pytanie- nie mogę znaleźć tego posta a pamiętam, że któraś z Was wspominała o magazynach, w których można przechować swoje rzeczy. mogłabym prosić o namiary?

dzięki
jingsaw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-29, 08:17   #2264
Jesse
Rozeznanie
 
Avatar Jesse
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 523
Dot.: Norwegia.Jest tu ktoś???

Cytat:
Napisane przez jingsaw Pokaż wiadomość
hej
ja mam konto w Nordei (bo była najbliżej ) i jestem zadowolona. Przelewy do i z Polski czasem nawet na następny dzień przychodzą, przelewy w NO za darmo, wygodny dostęp przez net, ale jeśli chodzi o koszty prowadzenia konta to nie wiem czy tani czy drogi...

a ja tez mam pytanie- nie mogę znaleźć tego posta a pamiętam, że któraś z Was wspominała o magazynach, w których można przechować swoje rzeczy. mogłabym prosić o namiary?

dzięki

Dzięki kochana za popowiedź, właśnie się nad Nordea zastanawiałam.
W Polsce planuję teraz zamknąć w cholerę konto i otworzyć za jednym zamachem w Pl i Nor Nordea.
Mogłabyś przybvliżyć jakie to są koszta?
Ja za godzinę wychodzę na miasto po bankach
__________________
"...powiedziałabym raczej, umiarkowany optymizm"
Jesse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-29, 09:08   #2265
jenta
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 578
Dot.: Norwegia.Jest tu ktoś???

Cytat:
Napisane przez jingsaw Pokaż wiadomość
hej
ja mam konto w Nordei (bo była najbliżej ) i jestem zadowolona. Przelewy do i z Polski czasem nawet na następny dzień przychodzą, przelewy w NO za darmo, wygodny dostęp przez net, ale jeśli chodzi o koszty prowadzenia konta to nie wiem czy tani czy drogi...

a ja tez mam pytanie- nie mogę znaleźć tego posta a pamiętam, że któraś z Was wspominała o magazynach, w których można przechować swoje rzeczy. mogłabym prosić o namiary?

dzięki
Ja wlasnie mam swoje meble w lagre.no. Nie znalazlam tanszej firmy, ani takiej ktora sama odbiera i zawozi rzeczy pod wskazany adres. A oni wlasnie laduja na samochod i woza, jest za to osobna oplata. Akurat sie zalapalam na promocje. www.lagre.no
jenta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-29, 17:21   #2266
Bling
Zadomowienie
 
Avatar Bling
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Norwegia/Oslo i Bærum
Wiadomości: 1 235
Dot.: Norwegia.Jest tu ktoś???

Jadę z koleżanka do ginekologa w sobotę. Znalazła rodaka,ale ze mówić po norweski nie umie to ja rejestrowalam ja, wizyta ponoć 1600 opisze jak wrócimy.
__________________

To co u innych nazywamy grzechem, w naszym wykonaniu jest jedynie doswiadczeniem zyciowym.
ღ ღ ღ ღ ღ ღ ღ ღ ღ ღ ღ ღ ღ ღ ღ ღ ღ ღღ ღ ღ ღღ ღ ღ
Bling jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-29, 17:48   #2267
mukaa
Zadomowienie
 
Avatar mukaa
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Norge
Wiadomości: 1 197
Dot.: Norwegia.Jest tu ktoś???

Omg takie ceny??????????????????? Padlam trupem!
Ja w końcu do rodzinnego poszłam i nie wiem czy oprócz tego był ginekologiem czy tam każdy rodzinny się tym zajmuje. Zapłaciłam ok 260 koron
__________________
To, co pogrąża człowieka, to wcale nie upadek do wody, lecz pozostawianie pod nią
mukaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-29, 20:55   #2268
jingsaw
Raczkowanie
 
Avatar jingsaw
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Warszawa/ Sykkylven
Wiadomości: 139
Dot.: Norwegia.Jest tu ktoś???

Jenta dzięki
nie chodzi o meble, więc nie trzeba będzie nosić, ale ważne jest miejsce na rzeczy, które się nazbierały przez parę lat

Cytat:
Napisane przez Jesse Pokaż wiadomość
Dzięki kochana za popowiedź, właśnie się nad Nordea zastanawiałam.
W Polsce planuję teraz zamknąć w cholerę konto i otworzyć za jednym zamachem w Pl i Nor Nordea.
Mogłabyś przybvliżyć jakie to są koszta?
Ja za godzinę wychodzę na miasto po bankach
otwarcie i prowadzenie konta jest za darmo, za kartę zapłaciłam w styczniu chyba 200 albo 300 kr. ja to w ogóle ciemniak jestem w tych sprawach, w sumie dobrze, że nie miałam wyboru za dużego przelew do Polski nie kosztuje dużo, ale nie powiem Ci ile bo się nigdy nie doliczyłam ale to na pewno nie jest duża kwota, ok 20- 30 zł, ja po prostu robię przelew raz w miesiącu, żeby nie płacić częściej.
ale jak zamierzasz i tak otworzyć nowe konto w PL to może po prostu i tu i tu w Nordei- podobno przelewy są wtedy bardzo tanie
jingsaw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-29, 21:17   #2269
Jesse
Rozeznanie
 
Avatar Jesse
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 523
Dot.: Norwegia.Jest tu ktoś???

Bardzo Ci dziękuję za odpowiedź, otworzyłam w Sparebank1.
Na początek gdziekolwiek, po prostu na wypłatę.
W Nordea myslałam, żeby mieć przelewy za free ale niestety jednym z wymogów jest posiadanie co najmniej 6 miesięcznego kontraktu.
Olałam ich więc i poszłam do najbliższego kolejnego. W Spare od kopa bez problemów mi założyli.
Nastepne konto to już będzie przemyślane, muszę natomiast najpierw tutaj trochę innych rzeczy ogarnąć.
Cieszę się i tak, bo już konto będzie aktywne w piątek

Jeszcze raz Tobie dzięki
Pozdrawiam
__________________
"...powiedziałabym raczej, umiarkowany optymizm"
Jesse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-05-30, 11:07   #2270
jingsaw
Raczkowanie
 
Avatar jingsaw
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Warszawa/ Sykkylven
Wiadomości: 139
Dot.: Norwegia.Jest tu ktoś???

Cytat:
Napisane przez Jesse Pokaż wiadomość
Bardzo Ci dziękuję za odpowiedź, otworzyłam w Sparebank1.
Na początek gdziekolwiek, po prostu na wypłatę.
W Nordea myslałam, żeby mieć przelewy za free ale niestety jednym z wymogów jest posiadanie co najmniej 6 miesięcznego kontraktu.
Olałam ich więc i poszłam do najbliższego kolejnego. W Spare od kopa bez problemów mi założyli.
Nastepne konto to już będzie przemyślane, muszę natomiast najpierw tutaj trochę innych rzeczy ogarnąć.
Cieszę się i tak, bo już konto będzie aktywne w piątek

Jeszcze raz Tobie dzięki
Pozdrawiam
nie ma za co
jingsaw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-31, 09:57   #2271
gusiec
Raczkowanie
 
Avatar gusiec
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: raz tu raz tam
Wiadomości: 251
GG do gusiec Send a message via Skype™ to gusiec
Dot.: Norwegia.Jest tu ktoś???

Ja tez mam w sparebanku. Jestem zadowolona bardzo. Raz w roku 250 nok sciagaja za karte a pozztym zadnych oplat. ostatnio za przelew za granice zaplacilm ok50 nok i wplatata byla juz nastepnego dnia. Moj maz tez ma tam konto i tezjest zadowolony. Dzieciaki nasze tez maja tam konta-nie mam za nie zadnej oplaty i sa podpiete pod nasze konta wiec mamy do nich dostep kiedy tylko potrzebujemy. Przelewy miedzy kontami to doslownie sekunda. W sparebanku tez zalatwialismy kredyt na dom.wszystko poszlo szybko i sprawnie, bez zbednego pietrzenia problemow. Nie mam porownania z innymi bankami, jedynie z nordea na poczatku ale szybko mnie do siebie zrazili.
__________________

gusiec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-01, 12:03   #2272
Jesse
Rozeznanie
 
Avatar Jesse
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 523
Dot.: Norwegia.Jest tu ktoś???

gusiec, wiesz tych sparebanków tutaj jest kilka.
Piszesz o sparebank1 ??
Czy może jestem w błędzie?
__________________
"...powiedziałabym raczej, umiarkowany optymizm"
Jesse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-01, 12:42   #2273
gusiec
Raczkowanie
 
Avatar gusiec
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: raz tu raz tam
Wiadomości: 251
GG do gusiec Send a message via Skype™ to gusiec
Dot.: Norwegia.Jest tu ktoś???

Tak dokladnie. Sparebank1
__________________

gusiec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-02, 00:41   #2274
Jesse
Rozeznanie
 
Avatar Jesse
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 523
Dot.: Norwegia.Jest tu ktoś???

Fajnie się te słowa czyta. Ja przypadkiem tam trafiłam. Zastanawiałam się do jakiego uderzyć. Szukałam informacji w sieci ale ile ludzi tyle opinii. Nie mam czasu na chodzenie od banku do banku i pytanie się o wszystko, więc poszłam do Nordea. Pomyślałam, że zamknę w cholere pko w Polsce i otworze tam Nordee. Tutaj tez będę miała. Może to i fajnie (?)
poszłam do Nordea a babka mi mówi, że muszę mieć kontrakt co najmniej na 6 miesięcy.
Wyszłam i skręciłam do pierwszego lepszego banku, akurat natrafił się Spare1.
W sumie to chyba ok, na start zawołali 256 koron za założenie. Ale podobno dobrze się dzieje w kwestii kredytów właśnie na dom. To tak na dalszą przyszłość

Nie idzie mi ten norweski. O kant dupy te słówka. Zupełnie niepotrzebne. System edukacji bym zreformowała a najchętniej pogadałabym po prostu po norwesku. Nie mam z kim
__________________
"...powiedziałabym raczej, umiarkowany optymizm"
Jesse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-02, 12:14   #2275
kasia86bgo
Zakorzenienie
 
Avatar kasia86bgo
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: NO / PL
Wiadomości: 4 205
GG do kasia86bgo Send a message via Skype™ to kasia86bgo
Norwegia.Jest tu ktoś???

Jesse ja mam sparebankenvest i tez jestem zadowolona ;-)

Odwiedz mnie kiedys - zobaczysz Mlodego i sie wnet zakochasz ;-)


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Miluś

http://suwaczki.maluchy.pl/li-65599.png
kasia86bgo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-02, 19:48   #2276
Jesse
Rozeznanie
 
Avatar Jesse
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 523
Dot.: Norwegia.Jest tu ktoś???

No Kasia, my to się już umawiamy jakiś czas.
Bąbelka w końcu muszę zobaczyć.
Trzymam za Was kciuki kochana.
Wycmokaj Maluszka.
__________________
"...powiedziałabym raczej, umiarkowany optymizm"
Jesse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-03, 10:28   #2277
Bling
Zadomowienie
 
Avatar Bling
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Norwegia/Oslo i Bærum
Wiadomości: 1 235
Dot.: Norwegia.Jest tu ktoś???

Witam wszystkie wizazanki.
Mialam napisac co z ta wizyta u gina. Dokladnie kosztuje 1200 koron,moze nastepne sa tansze,nie wiem. Na szczescie wszystko bylo ok.
Pan ponoc mily.

Oszalec idzie z ta pogoda. W sobote rano lalo,potem tak pieknie bylo,ze pol dnia jezdzilam rowerem, a na koniec dostalam chyba goraczke,bo sie trzeslam pod kocem, na dodatek jakas biegunka mnie dopadla i padlam skulona na sofie obok TZta.
Wczoraj w sumie przesiedzialam sama caly dzien w domu. Facet pojechal na strzyzenie i golenie do Oslo z kolegami. I moglam w spokoju obejrzec sobie babskie filmiki.
Musze kupic ruter bo nasz sie spalil i teraz tylko jeden komputer podlaczony do gniazdka, dluga tak nie pociagniemy. Od srody jestem sama na tydzien,TZ leci do Szkocji do brata.

Dzis pogoda superek sie zapowiada, szkoda tylko ze tak wieje.
Siostrze stroj kupilam na dzien dziecka, i teraz tak sobie mysle , ze sobie tez powinnam jakis sprawic . Mam kilka, nawet jeden nowy ale po tym przytyciu chyba wszystkie gatki nie wejda na 4 litery.

Dziewczyny to wy jeszcze sie nie widzialyscie. Kasia a ja tu juz od dawna czekam na relacje ze spotkania.

No nic ide szukac na tarasie chociaz odrobinke meijsca gdzie slonko dochodzi i siadam na lezaku. papa
__________________

To co u innych nazywamy grzechem, w naszym wykonaniu jest jedynie doswiadczeniem zyciowym.
ღ ღ ღ ღ ღ ღ ღ ღ ღ ღ ღ ღ ღ ღ ღ ღ ღ ღღ ღ ღ ღღ ღ ღ
Bling jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-04, 01:36   #2278
alekziz
Zakorzenienie
 
Avatar alekziz
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Norwegia
Wiadomości: 37 553
Dot.: Norwegia.Jest tu ktoś???

cześć!! dołączam do Was, mieszkam w Norwegii już 5 lat
__________________
Chcę do ciebie, nic więcej,
chcę usiąść i słuchać, być blisko.
Chcę do ciebie, nic więcej,
to dużo i mało i wszystko.
alekziz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-04, 10:04   #2279
Jesse
Rozeznanie
 
Avatar Jesse
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 523
Dot.: Norwegia.Jest tu ktoś???

Heejjj Alekziz
Witaj na forum
Gdzie urzędujesz?

Dziewczyny, macie w swoich miastach/miasteczkach Europris? Cudne kolorowe trampeczki są za 29 koron. Ja się nad nimi długo nie będę zastanawiać
__________________
"...powiedziałabym raczej, umiarkowany optymizm"
Jesse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-04, 11:55   #2280
Bling
Zadomowienie
 
Avatar Bling
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Norwegia/Oslo i Bærum
Wiadomości: 1 235
Dot.: Norwegia.Jest tu ktoś???

Cytat:
Napisane przez Jesse Pokaż wiadomość
Dziewczyny, macie w swoich miastach/miasteczkach Europris? Cudne kolorowe trampeczki są za 29 koron. Ja się nad nimi długo nie będę zastanawiać
U mnie jest i wlasnie pytalam siostre to mowi ,ze sa badziewne. smierdza guma. no ale w tym sklepie prawie wszystko jest marnej jakosci.
__________________

To co u innych nazywamy grzechem, w naszym wykonaniu jest jedynie doswiadczeniem zyciowym.
ღ ღ ღ ღ ღ ღ ღ ღ ღ ღ ღ ღ ღ ღ ღ ღ ღ ღღ ღ ღ ღღ ღ ღ
Bling jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Emigrantki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2024-03-04 18:57:06


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:29.