Brzydulomaniaczki i Bobkoholiczki na wakacjach w Brzydulolandii, cz. III - Strona 76 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-10-29, 18:33   #2251
Nija_
Zakorzenienie
 
Avatar Nija_
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 9 209
Dot.: Brzydulomaniaczki i Bobkoholiczki na wakacjach w Brzydulolandii, cz. III

A ja dopatrzyłam się "iskrzenia" pomiędzy Ulą i Markiem w dzisiejszym odcinku (każdy widzi to, co chce zobaczyć )

Szkoda, że moi rodzice nie mają takiej firmy jak F&D. Nie musiałabym się martwić o pracę

Ciekawe jaki był Marek jako nastolatek
__________________
podpis zawierał niedozwolone treści - usunięty przez administrację forum
Nija_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-29, 19:46   #2252
kalina121
Wtajemniczenie
 
Avatar kalina121
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 2 312
Dot.: Brzydulomaniaczki i Bobkoholiczki na wakacjach w Brzydulolandii, cz. III

Cytat:
Napisane przez swietlik111 Pokaż wiadomość
Masz rację - to samo pisalam już jakiś czas temu i nie zmieniłam zdania

Marek manipuluje Ulą teraz??? Chyba ona nim.. W końcu tak czy inaczej wymusiła na nim żeby odszedł z firmy. A on dla niej wszystko. Czyny świadczą o jego milości bardziej niż słowa. Po co ma jej mówić, że ją kocha, skoro ona nie uwierzy i nie będzie chciała słuchać? Oddał jej stanowisko, na którym mu zależało. Po co była ta cała intryga? Żeby Marek mógł nadal być prezesem. To była tez walka z Aleksem. Nic dziwnego, że Marek się cieszy z wygranej bitwy. A nie powiedział Uli o problemach bo chciał się z nimi uporać sam i oszczędzić jej tego. Teraz to on bedzie chciał jej pomagac na każdym kroku i starac sie o nią - tak jak dawniej ona pomagała jemu, z miłości, z troski. Zamienili się miejscami i już..
Właśnie sama zastanawiam się dlaczego nie widzę tej przemiany Marka,dlaczego złe interpretuję to co on robi.
Ja nie widzę tego ,że Ula wymusiła odejście Mareka (większość na jej miejscu nie chcałaby na codzień pracować z kimś kto zachował się jak Marek) Poza tym nie uważam ,że Marek zrezygnował ze stanowiska z miłości do Uli,ponieważ już wie ,że się nie nadaje i że sam nie da rady pokonać kryzys,boi się przegrać z Aleksem,a na wygranej mu bardziej zależy niż na stołku (poza tym z rezygnacji ze stanowiska korzyść ma potrójna-dokopał Aleksowi,Ula została w firmie więc jest szansa na odbudowanie ich związku, i to Ula będzie miała na głowie cały ten kocioł w firmie,a jak jej nie wyjdzie to nie będzie jego wina.Narazie przegrał bitwę(zrezygnował ze stanowiska),ale nadal ma szansę wygrać wojnę z Aleksem.
A problemy z Aleksem i Paulą Marek nie może rozwiązać sam,on na Paulinę działa jak płachta na byka,a Ula przyjmując stanowisko musi być świadoma jakich ma wrogów i oni zrobią wszystko by jej nie udało się zrealizować plan.
Może taki był pomysł na seriał,może właśnie tak widzi te "czyny" Ula,wysłuchać by go mogła,ale uwierzyć?nie wiem
kalina121 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-29, 21:53   #2253
Choomik
Zadomowienie
 
Avatar Choomik
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Sopot
Wiadomości: 1 776
GG do Choomik
Dot.: Brzydulomaniaczki i Bobkoholiczki na wakacjach w Brzydulolandii, cz. III

Cytat:
Napisane przez kalina121 Pokaż wiadomość
Właśnie sama zastanawiam się dlaczego nie widzę tej przemiany Marka,dlaczego złe interpretuję to co on robi.
Ja nie widzę tego ,że Ula wymusiła odejście Mareka (większość na jej miejscu nie chcałaby na codzień pracować z kimś kto zachował się jak Marek) Poza tym nie uważam ,że Marek zrezygnował ze stanowiska z miłości do Uli,ponieważ już wie ,że się nie nadaje i że sam nie da rady pokonać kryzys,boi się przegrać z Aleksem,a na wygranej mu bardziej zależy niż na stołku (poza tym z rezygnacji ze stanowiska korzyść ma potrójna-dokopał Aleksowi,Ula została w firmie więc jest szansa na odbudowanie ich związku, i to Ula będzie miała na głowie cały ten kocioł w firmie,a jak jej nie wyjdzie to nie będzie jego wina.Narazie przegrał bitwę(zrezygnował ze stanowiska),ale nadal ma szansę wygrać wojnę z Aleksem.
A problemy z Aleksem i Paulą Marek nie może rozwiązać sam,on na Paulinę działa jak płachta na byka,a Ula przyjmując stanowisko musi być świadoma jakich ma wrogów i oni zrobią wszystko by jej nie udało się zrealizować plan.
Może taki był pomysł na seriał,może właśnie tak widzi te "czyny" Ula,wysłuchać by go mogła,ale uwierzyć?nie wiem
Też uważam, że Ula nie wymusiła odejścia Marka. To on bardziej liczył na to, że przyjmie stanowisko, Ula na początku nawet nie chciała się nad tym zastanowić. No i niestety prawdą jest, że firma jest w raczej opłakanym stanie i objęcie prezesury oznacza raczej stres i ciężką pracę niż blichtr i prestiż.

Widać, że Marek się powoli zmienia, chce rozwiązać problemy np z Pshemko za nią i nawet nie liczy, że będzie chciała z nim być. Nie ma już w nim takiej pychy. Ustępuje ze stanowiska prezesa również dlatego, że jest to jedyny sposób, żeby mógł widywać Ulę chociaż na zebraniach zarządu.

Jednak człowiek nie zmienia się z dnia na dzień i część motywów jest czysto pragmatyczna. Ważne jest jednak to, że Marek zaczyna brać odpowiedzialność za swoje czyny. Świadczy o tym choćby odwołanie ślubu z Pauliną, które wywróciło jego spokojne życie do góry nogami, albo to jak wytłumaczył Pshemko, że rozstanie jest jego winą i to on uwiódł i zmanipulował Ulę. W moich oczach wychodzi ze swojego zakłamania i choć jest wciąż trochę nieporadny, to ma zadatki na wartościowego człowieka.

Fakt jest jednak faktem, że Uli potrzeba więcej czasu by to dostrzec i przemysleć. Ona nie widzi całości wydarzeń, a do tego scenarzyści wprowadzają zawirowania. Dodajmy do tego zburzone zaufanie, którego tak łatwo nie można odbudować i Ula jeszcze długo nie da dojść Markowi do słowa (Chociaż momentami już widać, że chce mu uwierzyć)

Swoją drogą Julia musi być dobrą aktorką żeby tak pomiatać Filipem, ja szczerze mówiąc nie wiem czy dałabym radę
__________________
Just when you think the world is going nowhere
Just when you almost gave up on your dreams
They take you by the hand
And show you that you can

There're no boundaries...
Choomik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-29, 22:13   #2254
aanik
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 331
Dot.: Brzydulomaniaczki i Bobkoholiczki na wakacjach w Brzydulolandii, cz. III

Cytat:
Napisane przez LyraPotter Pokaż wiadomość
Ja z jednej strony też nie. Na jej miejscu chciałabym sobie oszczędzić rozdrapywania rany, a wtedy najlepszym sposobem wydaje się unikanie i przemilczanie tematu. Rozmowa z Markiem to takie grzebanie w ranie,a Ula nie myśli o tym,że mogłaby wyciągnąć to, co tam siedzi i wtedy wszystko by się zagoiło. Co nie znaczy,że pochwalam jej zachowanie Jak dla mnie to ona przesadza z tym unikaniem rozmowy. Skoro Marek ciągle chce jej coś powiedzieć, to chyba jest coś ważnego
Tak właśnie, Ulka za długo unika Marka.
Rozumiem, że na Mazurach nie chciała w ogóle o nim myśleć, ani słyszeć w końcu wszystko było jeszcze takie świeże(chociaż Alę i Macika z listem mogłaby wysłuchać do końca).
Teraz emocje opadły, a Ulka wydaje się jakby obojętna. Przychodzi do pracy, normalnie rozmawia z Markiem o sprawach służbowych(no, może w 198 było trochę widać, że jej na nim zależy). To nie może mu chociaż raz pozwolić dokończyć, co chce powiedzieć?
Wg mnie Marek długo zabiegał o Ulę, mimo że teraz się poddał. Po co miałby to wszystko robić, jeśli by mu na niej nie zależało? Chyba nie chodzi znów o udziały, czy o to prezesurę F&D(w końcu teraz ufa jej tak, że nawet oddał jej fotel prezesa). Wszystkie te motywy, jakie mógł mieć wcześniej są teraz nieaktualne.

btw. Ulka ładnie dziś wyglądała(tylko te wypadające kosmyki)
aanik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-30, 00:14   #2255
swietlik111
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Ostrowiec Świętokrzyski
Wiadomości: 323
GG do swietlik111
Dot.: Brzydulomaniaczki i Bobkoholiczki na wakacjach w Brzydulolandii, cz. III

Cytat:
Napisane przez aanik Pokaż wiadomość
Tak właśnie, Ulka za długo unika Marka.
Rozumiem, że na Mazurach nie chciała w ogóle o nim myśleć, ani słyszeć w końcu wszystko było jeszcze takie świeże(chociaż Alę i Macika z listem mogłaby wysłuchać do końca).
Teraz emocje opadły, a Ulka wydaje się jakby obojętna. Przychodzi do pracy, normalnie rozmawia z Markiem o sprawach służbowych(no, może w 198 było trochę widać, że jej na nim zależy). To nie może mu chociaż raz pozwolić dokończyć, co chce powiedzieć?
Wg mnie Marek długo zabiegał o Ulę, mimo że teraz się poddał. Po co miałby to wszystko robić, jeśli by mu na niej nie zależało? Chyba nie chodzi znów o udziały, czy o to prezesurę F&D(w końcu teraz ufa jej tak, że nawet oddał jej fotel prezesa). Wszystkie te motywy, jakie mógł mieć wcześniej są teraz nieaktualne.

btw. Ulka ładnie dziś wyglądała(tylko te wypadające kosmyki)

No dzisiaj mi się Ula podobała i jej niesforne kosmyki też Śliczną miała sukienkę taką dziewczęcą

I pokazała że jednak wciąż myśli o Marku, myśli o nim ciepło mimo wszystko i martwi sie o niego nadal - może z przyzwyczajenia ale chyba bardziej z miłości. Bo choćby nie wiem co robiła to serce nie sługa. Nareszcie jak za dawnych czasów - we dwoje w gabinecie i zwróciła się do niego tak miło jak dawniej - zobaczyłam przebłyski tej samej Uli, którą była kiedyś... na chwilę zrzuciła maskę. I to mi się bardzo podobało.

Sam poczatek prezesury Uli wydał mi się stresujący... Ale to dobrze, bo tak właśnie bywa, czyli dobrze zagrane i zrealizowane. Postawiłam się na jej miejscu i chyba bym umarła ze strachu... Ja bym sie tam nie nadawała. Dobrze, że ona jest twarda.

Dla mojej przyjemności to teraz sprawy mogłyby sie układać następująco:

Ula mogłaby tak lawirować między Markiem a Piotrem, co podsycałoby uczucia wszystkich stron. Między Markiem a Ulą dochodziłoby do przypadkowych spotkań, które powoli przełamywałyby lody, oboje czuliby iskrzenie, ale to już nie ta sama Ula i nie ten sam Marek, więc zakochiwaliby się w sobie na nowo i zapominali o przeszłości. Ula oczywiście miałaby wątpliwości i tłumiłaby uczucia. Wtedy rzucałaby się w ramiona Piotra, który robiłby jej wymówki z powodu Marka i z czasem okazywałby się mniej idealny niż się wydawał na początku. Piotr mógłby nawet okłamać Ulę w jakiejś drobnej sprawie, żeby się przekonała, że kłamstwo zdarza się wszystkim. Dodatkowo pomału mogłyby do Uli dotrzeć te informacje, które wcześniej gdzieś się zapodziały... nieprzeczytany list, to co Marek powiedział Ali i co Ala wtedy o nim pomyślała, prawda co do tego kto odwołał ślub, żeby usłyszała przypadkiem jak Marek mówi, że ją kocha i cierpi, żeby Seba powiedział jej troche prawdy.. O takich sytuacjach marzę!!! oczywiście przeplatanych wątpliwościami Uli... ech... się rozmarzyłam...
__________________
Serdecznie zapraszam do Świetlikowej Krainy
http://swietlikowakraina.tumblr.com/
swietlik111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-30, 07:51   #2256
marta_d1
Zakorzenienie
 
Avatar marta_d1
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 3 881
GG do marta_d1
Dot.: Brzydulomaniaczki i Bobkoholiczki na wakacjach w Brzydulolandii, cz. III

Sama końcówka była urocza. Ula chyba mimo wolnie zawołała Marka. Widziałyście tą nadzieje w jego oczach?
__________________
Franiu
Antoś
marta_d1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-30, 09:03   #2257
Julianka_7oo7
Zadomowienie
 
Avatar Julianka_7oo7
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 1 297
Dot.: Brzydulomaniaczki i Bobkoholiczki na wakacjach w Brzydulolandii, cz. III

Cytat:
Ula chyba mimo wolnie zawołała Marka. Widziałyście tą nadzieje w jego oczach
no , świetna scena... To niemal jęknięcie Ulki "Marek.." aż miałam dreszcze.
Julianka_7oo7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-10-30, 10:48   #2258
kasia_e
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 4
Dot.: Brzydulomaniaczki i Bobkoholiczki na wakacjach w Brzydulolandii, cz. III

Widzę, że tu niezła grupka maniaków Brzydkiej Ulki jest Zastanawia mnie tylko czy te streszczenia odcinków to prawda, bo na różnych stronach widziałam inne!
kasia_e jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-30, 13:36   #2259
kalina121
Wtajemniczenie
 
Avatar kalina121
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 2 312
Dot.: Brzydulomaniaczki i Bobkoholiczki na wakacjach w Brzydulolandii, cz. III

Sukienki Ula ma ładne ,ale jakieś takie ciążowe,każda ma marszczenia na brzuchu
kalina121 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-30, 14:32   #2260
Aneczka91
Zakorzenienie
 
Avatar Aneczka91
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 8 905
Dot.: Brzydulomaniaczki i Bobkoholiczki na wakacjach w Brzydulolandii, cz. III

fajną kieckę miała
__________________
Ćwiczę i dbam o siebie
Uczę się języków
Nadrabiam braki w książkach
Realizuje swoje plany i dążę do realizacji marzeń!


Aneczka91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-30, 15:19   #2261
kasia_e
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 4
Dot.: Brzydulomaniaczki i Bobkoholiczki na wakacjach w Brzydulolandii, cz. III

A gdzie oglądacie Brzydulkę? Bo ja na http://super-seriale.pl tam odcinki są przeważnie przed 19-tą, znacie może jakąś stronę gdzie są wcześniej?
kasia_e jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-10-30, 16:32   #2262
Aneczka91
Zakorzenienie
 
Avatar Aneczka91
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 8 905
Dot.: Brzydulomaniaczki i Bobkoholiczki na wakacjach w Brzydulolandii, cz. III

ja z peba ściągam i oglądam
__________________
Ćwiczę i dbam o siebie
Uczę się języków
Nadrabiam braki w książkach
Realizuje swoje plany i dążę do realizacji marzeń!


Aneczka91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-30, 16:51   #2263
kasia_e
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 4
Dot.: Brzydulomaniaczki i Bobkoholiczki na wakacjach w Brzydulolandii, cz. III

no ale zanim się pokaże na pebie to już jest na tej stronie i nie trzeba ściągać
kasia_e jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-30, 17:22   #2264
werka883
Raczkowanie
 
Avatar werka883
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 84
Talking Dot.: Brzydulomaniaczki i Bobkoholiczki na wakacjach w Brzydulolandii, cz. III

Patrzcie co dla Was mam

Odcinek 209
Marek oświadcza się Uli ona oświadczyny odrzuca ale zostawia niedomówienie. Piotr również oświadcza się Uli. Paulina dowiaduje się o oświadczynach Marka i postanawia popełnić samobójstwo. Na jaw wychodzi, iż Aleks ma romans z Dorotą.
Odcinek 210
Ula zrywa znajomość z Piotrem, tłumacząc, że nie może być z nim bo wciąż kocha Marka. Piotr dzwoni do Marka. Krzysztof prosi Ulę żeby przyjęła szczere oświadczyny Marka


Będzie się działo ;D
werka883 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-30, 17:47   #2265
Nija_
Zakorzenienie
 
Avatar Nija_
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 9 209
Dot.: Brzydulomaniaczki i Bobkoholiczki na wakacjach w Brzydulolandii, cz. III

Kto to jest D. ? Bo nie pamiętam Pamiętam tylko taką blondynkę Julię, która coś kiedyś z A.

Macie poniedziałkowy Świat seriali? Bo nie wiem czy wszyscy czytali newsa o wypadku samochodowym Marka
__________________
podpis zawierał niedozwolone treści - usunięty przez administrację forum
Nija_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-30, 17:52   #2266
Vesuvio
Rozeznanie
 
Avatar Vesuvio
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 640
Dot.: Brzydulomaniaczki i Bobkoholiczki na wakacjach w Brzydulolandii, cz. III

Dorota to siostra Adama, pojawi sie w serialu.
Skad te streszczenia? Jakos trudno mi w nie uwierzyc

Nowy juz jest na peb

Edytowane przez Vesuvio
Czas edycji: 2009-10-30 o 17:53
Vesuvio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-30, 18:02   #2267
Magdallen
Zakorzenienie
 
Avatar Magdallen
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 7 223
Dot.: Brzydulomaniaczki i Bobkoholiczki na wakacjach w Brzydulolandii, cz. III

A Dorota to nie jest ta sekretarka Aleksa?

Bo jakoś ta siostra Adama, której zdjęcia widziałam na seriale.com.pl kompletnie mi do Aleksa nie pasuje.

Edytowane przez Magdallen
Czas edycji: 2009-10-30 o 18:05
Magdallen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-30, 18:04   #2268
katrina1606
Rozeznanie
 
Avatar katrina1606
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 688
Dot.: Brzydulomaniaczki i Bobkoholiczki na wakacjach w Brzydulolandii, cz. III

Cytat:
Napisane przez Magdallen Pokaż wiadomość
A Dorota to nie jest ta sekretarka Aleksa?
Też mi się wydaje że Dorota to sekretarka Aleksa.
__________________
Miała swoją własną filozofię szczęścia. Najprostszą i najprawdziwszą.
Dla niej szczęście w życiu było brakiem w nim nieszczęścia

katrina1606 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-30, 18:12   #2269
kasia_e
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 4
Dot.: Brzydulomaniaczki i Bobkoholiczki na wakacjach w Brzydulolandii, cz. III

Na http://super-seriale.pl jest już poniedziałkowy odcinek
kasia_e jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-10-30, 18:52   #2270
Callanthe
Zakorzenienie
 
Avatar Callanthe
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 3 007
Dot.: Brzydulomaniaczki i Bobkoholiczki na wakacjach w Brzydulolandii, cz. III

Cześć dziewczyny, pozwólcie, że się przyłącze do wątku.

www.brzydula.tvshow.com.p l - codziennie są odcinki na następny dzień zupełnie za darmo.

Wracając do tematu, właśnie skończyłam oglądać odcinek poniedziałkowy (199) i stwierdziłam, że Piotr, mimo iż wie, że Ula tak na prawdę kocha Marka to próbuje zrobić 'na złość' i jak uparty dąży do tego, żeby to Ula wybrała jego. A przecież wszyscy wiemy, że Ula będzie z Markiem w końcowych odcinkach serii.

Czy ktoś może wie ile jest wszystkich odcinków Brzyduli?

Odcinek 200
Ula zastanawia się, jak zareagować na pocałunek Piotra. Przyjaciółki radzą jej, żeby dała mu szansę. Pshemko wciąż przebywa w samotni. Ula próbuje przygotowywać nową kolekcję bez niego.

Odcinek 201
Paulina przekonuje Pshemko, że Ula samowolnie wykorzystuje jego projekty. Wściekły projektant wraca do Warszawy. Ula niespodziewanie spotyka Marka. Piotr jest na nią zły. Zarzuca Uli, że oszukała go w sprawie wyjazdu Marka.

Odcinek 202
Sebastian chce się zejść z Violettą. Ona jednak postanawia grać niedostępną. Liczy, że w ten sposób mocniej usidli Sebastiana. Ula i Piotr wyjaśniają sobie nieporozumienie dotyczące Marka. Piotr zapowiada Uli, że będzie walczył o jej uczucia.

Odcinek 203
Marek postanawia pomóc Uli. Załatwia dla niej udział w prestiżowych targach mody. Paulina torpeduje te plany. Maćkowi i Ani znów nie udaje się dogadać.

Odcinek 204
Kinga pyta Jaśka, czy unika jej z powodu Robsona. Jasiek zaprasza ją do siebie. Marek ratuje Ulę w kluczowej sprawie związanej z targami mody. Ula jest przekonana, że pomógł jej Piotr.

Odcinek 205
Sebastian wyjaśnia Uli, że uratował ją Marek, a nie Piotr. Ula rezygnuje z randki z Piotrem i idzie spotkać się z Markiem. Violetta jest przekonana, że zejdzie się z Sebastianem. Jednak niechcący zraża go do siebie.

Odcinek 206
Ula myśli, że Marek, aby jej pomóc, uwiódł dyrektorkę targów mody. Violetta coraz bardziej oddala się od Sebastiana. Ula postanawia pomóc Pshemko pogodzić się z synem.

Odcinek 207
Violetta próbuje pogodzić się z Sebastianem. Z przerażeniem odkrywa, że ma on już na oku nową dziewczynę. Ula wygarnia Markowi, że nic się nie zmienił się i wciąż cynicznie uwodzi kobiety.

Odcinek 208
Violetta prowadzi śledztwo w sprawie domniemanej dziewczyny Sebastiana. Marek próbuje przekonać Ulę, że źle go oceniła. Piotr ma dla Uli zaskakującą wiadomość.

źródło:
http://www.tvn.pl/epg/allChannels

Edytowane przez Callanthe
Czas edycji: 2009-10-30 o 19:01
Callanthe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-30, 19:03   #2271
kobieta_wamp
Wtajemniczenie
 
Avatar kobieta_wamp
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 2 184
Dot.: Brzydulomaniaczki i Bobkoholiczki na wakacjach w Brzydulolandii, cz. III

Wystrzele chyba Ulke i Piotra

W dzisiejszym odc Ulka miala sliczna sukienke !! wszystko bym oddala zeby ja miec
__________________
"Sarkazm to ostatnia deska ratunku dla osób o upośledzonej wyobraźni"
kobieta_wamp jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-30, 19:04   #2272
nefre
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 250
GG do nefre
Dot.: Brzydulomaniaczki i Bobkoholiczki na wakacjach w Brzydulolandii, cz. III

ajć, streszczenia na biało!
__________________

życiowy parkiet bywa śliski
nefre jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-30, 19:55   #2273
Callanthe
Zakorzenienie
 
Avatar Callanthe
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 3 007
Dot.: Brzydulomaniaczki i Bobkoholiczki na wakacjach w Brzydulolandii, cz. III

Myślicie, że Ula przywróci Sebastiana do pracy i Marek wróci na stanowisko prezesa? Odkąd Ulka została prezesem nurtuje mnie to pytanie. No, bo przecież Ale przywróciła, ale czy do końca nie jest tak, że to jest jednak jej przyjaciółka?

Piotr - spadówa!
Marek - powrót
=Happy End!
Callanthe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-30, 20:03   #2274
werka883
Raczkowanie
 
Avatar werka883
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 84
Dot.: Brzydulomaniaczki i Bobkoholiczki na wakacjach w Brzydulolandii, cz. III

Sądzę , ze to są prawdziwe streszczenia odcinków 209-210

A tak w ogóle to mi się wydaję, że Ula z Markiem się pogodzą już wcześniej... ale że on będzie miał ten wypadek, to może stracić chwilową pamięć A Paulina będzie chciała to wykorzystać...
A wy jak myślicie ?
werka883 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-30, 20:09   #2275
Magdallen
Zakorzenienie
 
Avatar Magdallen
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 7 223
Dot.: Brzydulomaniaczki i Bobkoholiczki na wakacjach w Brzydulolandii, cz. III

Cytat:
Napisane przez werka883 Pokaż wiadomość
Sądzę , ze to są prawdziwe streszczenia odcinków 209-210

A tak w ogóle to mi się wydaję, że Ula z Markiem się pogodzą już wcześniej... ale że on będzie miał ten wypadek, to może stracić chwilową pamięć A Paulina będzie chciała to wykorzystać...
A wy jak myślicie ?
O, nie! Tylko nie utrata pamięci Zaleciało mi taką typową, południowoamerykańską telenowelą, w której co drugi bohater traci na chwilę pamięć, wzrok albo coś.
Magdallen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-30, 20:11   #2276
Aneczka91
Zakorzenienie
 
Avatar Aneczka91
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 8 905
Dot.: Brzydulomaniaczki i Bobkoholiczki na wakacjach w Brzydulolandii, cz. III

streszczenia już dawno były;p
__________________
Ćwiczę i dbam o siebie
Uczę się języków
Nadrabiam braki w książkach
Realizuje swoje plany i dążę do realizacji marzeń!


Aneczka91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-30, 20:20   #2277
Vesuvio
Rozeznanie
 
Avatar Vesuvio
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 640
Dot.: Brzydulomaniaczki i Bobkoholiczki na wakacjach w Brzydulolandii, cz. III

Marek bedzie mial wypadek, poniewaz zaslabnie za kierownica. Okaze sie, ze cierpi na wrodzona wade serca i jedynym ratunkiem jest przeszczep.
Wyladuje w szpitalu, w ktorym pracuje Piotr.
Dzien operacji. Piotr podmienia serce przeznaczone dla Marka na serce pochodzace od swini (sa bardzo podobne), mowiac w duchu "Zawsze byles swinia, to serce powinno pasowac idealnie"



Mozliwe, ze Dorota to jednak ta sekretarka (nie pamietam jak ma na imie siostra Adama), jesli tak, to sekretarki powinny zlozyc protest za zniewazanie. W Brzyduli standardem jest, ze sekretaka sypia z szefem.
Nie wiem jakie stosunki sluzbowe (doslownie i w przenosni) panuja w TVN, ale ktos powinien im uswiadomic, ze sekretarka nie jest synonimem naloznicy szefa.
Vesuvio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-30, 20:32   #2278
madzia.a
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 8 198
Dot.: Brzydulomaniaczki i Bobkoholiczki na wakacjach w Brzydulolandii, cz. III

dziewczyny czy mogłabym prosić dzisiejszy i poniedziałkowy odcinek? chyba, ze jest już wtorkowy?
madzia.a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-30, 20:32   #2279
Aneczka91
Zakorzenienie
 
Avatar Aneczka91
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 8 905
Dot.: Brzydulomaniaczki i Bobkoholiczki na wakacjach w Brzydulolandii, cz. III

streszczenia już dawno były;p
__________________
Ćwiczę i dbam o siebie
Uczę się języków
Nadrabiam braki w książkach
Realizuje swoje plany i dążę do realizacji marzeń!


Aneczka91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-30, 20:36   #2280
karolcia198506
Zakorzenienie
 
Avatar karolcia198506
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Królewskie miasto S-rz
Wiadomości: 5 373
Dot.: Brzydulomaniaczki i Bobkoholiczki na wakacjach w Brzydulolandii, cz. III

Witam wszystkich brzydulomaniaków, pozwólcie że się przyłączę, a przy okazji wstawię streszczenia 209-213Odcinek 209 Ula przywraca Marka do pracy w firmie.
Piotr mówi Uli, że dla niej zrezygnuje z wyjazdu do USA.
Odcinek 210
Piotr czeka na decyzję Uli. Ona jest pochłonięta pracą nad nową kolekcją, pomaga jej Marek. W rezultacie Ula zapomina o spotkaniu z Piotrem.
Odcinek 211
Paulina i Aleks wracają z wyjazdu do Włoch. Mają nowy plan odzyskania wpływów w firmie.
Marek pomaga Uli zdążyć na spotkanie z Piotrem.
Violetcie wpada w oko fotograf Artur.

Odcinek 212
Violetta liczy na to, że zostanie twarzą nowej kolekcji. Ku jej niezadowoleniu, Paulina umawia się z fotografem Arturem.
Piotr podejmuje decyzję w sprawie wyjazdu do USA. U Uli pojawia się Marek, licząc, że pozbył się rywala. Czeka go jednak niemiła niespodzianka.
Odcinek 213
Paulina torpeduje plany Violetty zostania twarzą kolekcji FD Gusto. Violetta nie zamierza się poddawać.
Ula mówi Markowi, że Piotr nie jest jej chłopakiem
uf udało mi się zmienic kolor na biały. pozdrawiam
karolcia198506 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-09-21 15:15:45


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:07.