Br±zowow³ose farbowane cz. VI :) - Strona 76 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury

Notka

Pielêgnacja w³osów i fryzury Podyskutuj o pielêgnacji w³osów krêconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawd¼ modne fryzury: ciêcia, koloryzacje, fryzury na ¶lub, wesele, Komuniê, Sylwestra.

Zamknij w±tek
 
Narzêdzia
Stary 2014-01-22, 20:11   #2251
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomo¶ci: 4 573
Dot.: Br±zowow³ose farbowane cz. VI :)

Cytat:
Napisane przez mcromance Poka¿ wiadomo¶æ
Jedno mi siê nasuwa z tych naszych niekoñcz±cych siê rozmów o tym co chcemy i dlaczego:
"babie nie dogodzisz"
ale to kurde prawda.

Jak mia³am blond u fryzjerki robiony to wydawa³ mi siê za ciemny, chcia³am jasniej i jasniej. I skoñczy³am farbowaniem w domu i powrotem na br±z oraz ¶ciêciem w³osów A jak mia³am br±z to ci±gle nie ten odcieñ, a to za jasny a to za ciemny...
Jak mia³am rude to nie by³y tak rude jak chcia³am a gdy teraz patrzê na foty to szlag! Jaka ja ruda by³am!
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o w³osach, kosmetykach i takich tam


Aby mi siê tak chcia³o jak mi siê nie chce...


Edytowane przez Kachula82
Czas edycji: 2014-01-22 o 20:14
Kachula82 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-01-22, 20:21   #2252
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: D¿emowe Zag³êbie
Wiadomo¶ci: 4 284
Dot.: Br±zowow³ose farbowane cz. VI :)

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Poka¿ wiadomo¶æ
ale to kurde prawda.

Jak mia³am blond u fryzjerki robiony to wydawa³ mi siê za ciemny, chcia³am jasniej i jasniej. I skoñczy³am farbowaniem w domu i powrotem na br±z oraz ¶ciêciem w³osów A jak mia³am br±z to ci±gle nie ten odcieñ, a to za jasny a to za ciemny...
Jak mia³am rude to nie by³y tak rude jak chcia³am a gdy teraz patrzê na foty to szlag! Jaka ja ruda by³am!
Dok³adnie o tym mówiê

Mój naturalny za szary by³ i za jasny > przyciemni³am > znudzi³o mi siê tak ciemno > chcia³am ja¶niej, ale mam paranojê "rozja¶nianie + obecna okropna suszarka dobije mi w³osy" > wolê spróbowaæ CT + mix, który je¶li siê sprawdzi to bêdê mog³a powolutku zej¶æ lekko z kolorem > a jak kupiê dobr± suszarkê to walnê k±piel rozja¶niaj±c± zamiast bawiæ siê farbami (bo patrz±c po was to efekty po farbie mnie nie zadowol± i skoñczê ja te¿ z kolejnym przesuszem lub dziwnym odcieniem )
__________________
Powa¿ne uzale¿nienie od k-popu i k-dram.
Na szczê¶cie jedyne.


Nie udzielam ¿adnych porad przez PW, proszê nie pisaæ.
mcromance jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-01-22, 20:25   #2253
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomo¶ci: 4 573
Dot.: Br±zowow³ose farbowane cz. VI :)

Jejku napi³am siê dzi¶ trochu pifka i ziewam normalnie od godziny! A¿ mnie buzia boli. Chyba pójde spaæ wcze¶niej. Jednak ten samochód i jazda ca³y dzieñ mêczy...

---------- Dopisano o 21:25 ---------- Poprzedni post napisano o 21:22 ----------

Cytat:
Napisane przez mcromance Poka¿ wiadomo¶æ
Dok³adnie o tym mówiê

Mój naturalny za szary by³ i za jasny > przyciemni³am > znudzi³o mi siê tak ciemno > chcia³am ja¶niej, ale mam paranojê "rozja¶nianie + obecna okropna suszarka dobije mi w³osy" > wolê spróbowaæ CT + mix, który je¶li siê sprawdzi to bêdê mog³a powolutku zej¶æ lekko z kolorem > a jak kupiê dobr± suszarkê to walnê k±piel rozja¶niaj±c± zamiast bawiæ siê farbami (bo patrz±c po was to efekty po farbie mnie nie zadowol± i skoñczê ja te¿ z kolejnym przesuszem lub dziwnym odcieniem )
No w³a¶nie. I tak jak kupisz co¶ poziom wy¿ej i bêdzie siê wyp³ukiwa³ to ju¿ jasniej bêdzie na samymm CT + mix. Mo¿e nawet przy tym zostaniesz ale bêdziesz potem braæ o jeden ton wy¿ej znowu. O jejku znowu ziewam! Uciekam! Jutro znowu jazda mnie czeka.
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o w³osach, kosmetykach i takich tam


Aby mi siê tak chcia³o jak mi siê nie chce...

Kachula82 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-01-22, 20:26   #2254
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: D¿emowe Zag³êbie
Wiadomo¶ci: 4 284
Dot.: Br±zowow³ose farbowane cz. VI :)

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Poka¿ wiadomo¶æ
Jejku napi³am siê dzi¶ trochu pifka i ziewam normalnie od godziny! A¿ mnie buzia boli. Chyba pójde spaæ wcze¶niej. Jednak ten samochód i jazda ca³y dzieñ mêczy...

---------- Dopisano o 21:25 ---------- Poprzedni post napisano o 21:22 ----------


No w³a¶nie. I tak jak kupisz co¶ poziom wy¿ej i bêdzie siê wyp³ukiwa³ to ju¿ jasniej bêdzie na samymm CT + mix. Mo¿e nawet przy tym zostaniesz ale bêdziesz potem braæ o jeden ton wy¿ej znowu. O jejku znowu ziewam! Uciekam! Jutro znowu jazda mnie czeka.
A id¼ ty pijaczko
Wspó³czujê dzionka i powodzenia jutro. Dobrej nocki
__________________
Powa¿ne uzale¿nienie od k-popu i k-dram.
Na szczê¶cie jedyne.


Nie udzielam ¿adnych porad przez PW, proszê nie pisaæ.
mcromance jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-01-22, 20:53   #2255
rumpleteazer
Zadomowienie
 
Avatar rumpleteazer
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomo¶ci: 1 622
Dot.: Br±zowow³ose farbowane cz. VI :)

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Poka¿ wiadomo¶æ
Tak jest chyba wszêdzie. No bo po co do fryzjera przychodzi laska, która zna siê na poziomach i wie jaki chce uzyskaæ i jak. Tam zazwyczaj chodz± babencje co chc± to i to i pokazuj± palcem a fryzjer ma to zrobiæ, bo jest fryzjerem i siê zna.
Wiem, wiem. Tylko Mcromance zastanawia³a siê "jakimi farbami fryzjerki okre¶laj± odcieñ i poziom, kiedy robi± na kilku ro¿nych firmach". A ja my¶lê, ¿e one w ogóle nie musz± nic okre¶laæ. W g³owie maj± 2-3 palety, a z klientk± rozmawiaj± przy pomocy palca

Cytat:
Napisane przez mcromance Poka¿ wiadomo¶æ
Jedno mi siê nasuwa z tych naszych niekoñcz±cych siê rozmów o tym co chcemy i dlaczego:
"babie nie dogodzisz"
Ja sobie na razie dogodzi³am. Oczywi¶cie pewnie w koñcu mi siê znudzi i zacznê kombinowaæ, ale o dziwo na razie kocham swój kolor.

Co do blondów i fryzjera. Raz w ¿yciu mia³am zmasakrowane w³osy, kiedy fryzjerka robi³a mi blond (w renomowanym salonie). A mam naprawdê mocne w³osy. Ale na dobre mi to wysz³o, bo teraz jestem samowystarczalna pod tym wzglêdem A zdecydowanie szybciej farbuje siê samemu (nie muszê nigdzie wychodziæ, umawiaæ siê itd.). Aczkolwiek gdybym robi³a jak±¶ drastyczn± zmianê na szybko (np. potrzebowa³abym blondu na sobotê), to pewnie uda³abym siê do fryzjera.
__________________
rumpleteazer jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-01-22, 21:42   #2256
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: D¿emowe Zag³êbie
Wiadomo¶ci: 4 284
Dot.: Br±zowow³ose farbowane cz. VI :)

Cytat:
Napisane przez rumpleteazer Poka¿ wiadomo¶æ
Ja sobie na razie dogodzi³am. Oczywi¶cie pewnie w koñcu mi siê znudzi i zacznê kombinowaæ, ale o dziwo na razie kocham swój kolor.

Co do blondów i fryzjera. Raz w ¿yciu mia³am zmasakrowane w³osy, kiedy fryzjerka robi³a mi blond (w renomowanym salonie). A mam naprawdê mocne w³osy. Ale na dobre mi to wysz³o, bo teraz jestem samowystarczalna pod tym wzglêdem A zdecydowanie szybciej farbuje siê samemu (nie muszê nigdzie wychodziæ, umawiaæ siê itd.). Aczkolwiek gdybym robi³a jak±¶ drastyczn± zmianê na szybko (np. potrzebowa³abym blondu na sobotê), to pewnie uda³abym siê do fryzjera.
Ja sobie muszê znale¼æ jeszcze to co chcê dok³adnie. W³a¶ciwie to muszê jedynie zdecydowaæ siê czy chcê ch³odno, czy mo¿e jak±¶ czekoladê i na jakim poziomie (teraz)

O matko pszczela, to mnie zabi³o Przecie¿ to najgorsza mo¿liwa opcja - gwa³towne zmiany w krótkim odstêpie czasu
__________________
Powa¿ne uzale¿nienie od k-popu i k-dram.
Na szczê¶cie jedyne.


Nie udzielam ¿adnych porad przez PW, proszê nie pisaæ.
mcromance jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-01-23, 07:24   #2257
rumpleteazer
Zadomowienie
 
Avatar rumpleteazer
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomo¶ci: 1 622
Dot.: Br±zowow³ose farbowane cz. VI :)

Cytat:
Napisane przez mcromance Poka¿ wiadomo¶æ
O matko pszczela, to mnie zabi³o Przecie¿ to najgorsza mo¿liwa opcja - gwa³towne zmiany w krótkim odstêpie czasu
Cieszê siê, ¿e Ciê rozbawi³am. Oj wiesz przecie¿, ¿e tak sobie palnê³am z t± dat± Aczkolwiek nie napisa³am jakiego blondu Jak takiego z poziomu 7, to ¿adne wyzwanie dla w³osów
__________________

Edytowane przez rumpleteazer
Czas edycji: 2014-01-23 o 07:26
rumpleteazer jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2014-01-23, 09:37   #2258
MorganLeFay
Wtajemniczenie
 
Avatar MorganLeFay
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ³ódzkie
Wiadomo¶ci: 2 780
GG do MorganLeFay
Dot.: Br±zowow³ose farbowane cz. VI :)

Jak wiadomo czwartek bez farbowania to czwartek stracony no i zrobi³am garniera 110 i prawie zrówna³am swoje z clipami trochê ciemnych pasm mam jeszcze na koñcówkach takich rudawych ale ju¿ nie jest ¼le.

Czujê siê mega dziwnie w tym blondzie nie wiem czy mi siê podoba czy nie , same zobaczcie.

Aaaaaa i jeszcze Wam napiszê - kupi³am z 10 dni temu tabletki z dro¿d¿y Dromin. Po tygodniu mam o,5cm odrost (gdzie zwykle mam 0,8 - 1 cm na miesi±c
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (38,6 KB, 77 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (29,9 KB, 79 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg 3.jpg (48,0 KB, 75 za³adowañ)
MorganLeFay jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-01-23, 10:14   #2259
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomo¶ci: 14 974
Dot.: Br±zowow³ose farbowane cz. VI :)

Cytat:
Napisane przez MorganLeFay Poka¿ wiadomo¶æ
Jak wiadomo czwartek bez farbowania to czwartek stracony no i zrobi³am garniera 110 i prawie zrówna³am swoje z clipami trochê ciemnych pasm mam jeszcze na koñcówkach takich rudawych ale ju¿ nie jest ¼le.

Czujê siê mega dziwnie w tym blondzie nie wiem czy mi siê podoba czy nie , same zobaczcie.

Aaaaaa i jeszcze Wam napiszê - kupi³am z 10 dni temu tabletki z dro¿d¿y Dromin. Po tygodniu mam o,5cm odrost (gdzie zwykle mam 0,8 - 1 cm na miesi±c
teraz wygl±da na idealnie dopasowane
a co do koloru dla mnie te¿ jest "dziwny". Tzn jest ³adny(dla mnie jednak trochê za jasny ju¿ ) ale chyba nie mogê siê tak nagle przyzwyczaiæ do Ciebie w tak jasnym blondzie i tak d³ugich w³oskach

a co T¿ na temat tych zmian? ciekawi mnie zawsze reakcja facetów. Zauwa¿y³? bo z nimi to ró¿nie
goldika jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-01-23, 10:32   #2260
MorganLeFay
Wtajemniczenie
 
Avatar MorganLeFay
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ³ódzkie
Wiadomo¶ci: 2 780
GG do MorganLeFay
Dot.: Br±zowow³ose farbowane cz. VI :)

Cytat:
Napisane przez goldika Poka¿ wiadomo¶æ
teraz wygl±da na idealnie dopasowane
a co do koloru dla mnie te¿ jest "dziwny". Tzn jest ³adny(dla mnie jednak trochê za jasny ju¿ ) ale chyba nie mogê siê tak nagle przyzwyczaiæ do Ciebie w tak jasnym blondzie i tak d³ugich w³oskach

a co T¿ na temat tych zmian? ciekawi mnie zawsze reakcja facetów. Zauwa¿y³? bo z nimi to ró¿nie
W³a¶nie te¿ siê nie mogê przyzwyczaiæ Obieca³am sobie ¿e wytrzymam dwa tygodnie bez farbowania a potem bêdê robiæ tylko odrosty bo teraz ju¿ nie mam po co farbowaæ. Bardzo jasne i bardzo ciemne kolory s± "trudne", na pewno muszê siê mocniej teraz malowaæ (od jutra budzik 30min wcze¶niej...)
Facet jeszcze nie widzia³ tego koloru, ale uwa¿am ¿e zmiana jest na tyle ma³a ¿e nie ma szans ¿eby zauwa¿y³
i wiesz co? ¯a³ujê teraz ¿e nie sz³am dalej w te garniery bo one jednak s± dobre, o wiele mniej niszcz± w³osy niz np Alfaparf.
MorganLeFay jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-01-23, 10:42   #2261
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomo¶ci: 14 974
Dot.: Br±zowow³ose farbowane cz. VI :)

Cytat:
Napisane przez MorganLeFay Poka¿ wiadomo¶æ
W³a¶nie te¿ siê nie mogê przyzwyczaiæ Obieca³am sobie ¿e wytrzymam dwa tygodnie bez farbowania a potem bêdê robiæ tylko odrosty bo teraz ju¿ nie mam po co farbowaæ. Bardzo jasne i bardzo ciemne kolory s± "trudne", na pewno muszê siê mocniej teraz malowaæ (od jutra budzik 30min wcze¶niej...)
Facet jeszcze nie widzia³ tego koloru, ale uwa¿am ¿e zmiana jest na tyle ma³a ¿e nie ma szans ¿eby zauwa¿y³
i wiesz co? ¯a³ujê teraz ¿e nie sz³am dalej w te garniery bo one jednak s± dobre, o wiele mniej niszcz± w³osy niz np Alfaparf.
wiele osób chwali te garniery wiêc co¶ musi w tym byæ., Ale minusem jest, ¿e ¶ci±gaj± bardzo subtelnie kolor.
Zmiana ma³a szczególnie w d³ugo¶ci w³osów


ja nakrêci³am siê na keratynowe prostowanie, a dzi¶ niespodzianka po spaniu w mokrych w³osach mam ¶liczne falki chyba postawiê na zapuszczanie i kupiê zamiast keratyny BiovaxMed ¿el stymuluj±cy odrastanie. Mam po nim byle nowych w³osów, ¿e szok! Maj± ju¿ po ok 4-5cm, a kuracjê nim robi³am jako¶ pa¼dziernik/listopad.

A o dro¿d¿ach mi przypomnia³a¶ i posz³am ³ykn±æ moje faktycznie diza³aj±, ale ja mam wersjê co bierze siê 3x5tabletek. Nigdy nie pamiêtam, ¿eby wzi±æ 3x dziennie. A jak bra³am 15 na raz to efektów nie by³o
goldika jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2014-01-23, 11:02   #2262
MorganLeFay
Wtajemniczenie
 
Avatar MorganLeFay
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ³ódzkie
Wiadomo¶ci: 2 780
GG do MorganLeFay
Dot.: Br±zowow³ose farbowane cz. VI :)

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Poka¿ wiadomo¶æ
Wiesz co ja ju¿ nawet nie pamiêtam co i kiedy robi³am. Najlepsze jest to, ¿e robi³am wszystko Garnierem 111 i nagle ol¶nienie po przejrzeniu blogów - kupuje Wellaton 12/1 bo mega wychodzi. I co? I nic nie wziê³o na odrostach (poza ciemno rudym) a glon wyszed³. Trzeba by³o tego ostatniego Garniera waln±æ i ju¿. Ech.
Je¶li chodzi o baleja¿ to na pewno na niskiej wodzie bêdzie i gêsto. Ja nie wiem czy bêdzie sam rozja¶niacz czy on plus inny kolor. Mia³am kiedy¶ u niej robiony gêsty baleja¿ z drobniutkich pasemek (bra³a drobno i gêsto) i wygl±da³am jakbym mia³a od razu ca³y blond, bo wszystko idealnie siê zlewa³o. Spieprzyæ w³osów mi nie spieprzy, bo nie wrócê do niej, tak jak kiedy¶ zrobi³am Mi najbardziej zale¿y na zdjêciu glona. Do ciemnych nie wracam, nie po tych przej¶ciach. A i podci±æ chcê, wiêc siê nie bojê zej¶cia z d³ugo¶ci.
Moje w³osy coraz gorzej wygl±daj±. Cienkie, przerzedzone wypadaniem i do tego te odrastaj±ce wszêdzie stercz±ce k³aki, co wygl±daj± jakby mnie piorun strzeli³. Muszê co¶ zrobiæ porz±dnego z w³osami, bo jak niby mam szukaæ roboty z glonem, krzyw± fryzur± i strzêpami w³osów dooko³a? Mo¿e skrócenie ich i nadanie jakiego¶ innego kszta³tu ni¿ proste druty zmniejszy t± widoczno¶æ tych odrastaj±cych w³osków.

Morgan ja te¿ chcia³am poziom 8 ale jak ju¿ niby go cz³owiek osi±gn±³, to kolor wyda³ mi siê zwyk³y.


Wiesz, ja tez nigdy nie by³am tak zadowolona z w³osów i koloru jak po profeskach. Jak br±z to tylko z profesjonalnych i tylko ch³odne
Doskonale wiem o czym mówisz ... Te¿ robi³am garnierem, a potem koleston, potem Alfa -bo wszyscy chwal±.... i od tej alfy mi siê w³osy zgumowa³y dzi¶ zrobi³am znów garnier 110 i efekt 100 razy lepszy ni¿ po alfie
Kachula pomy¶l jeszcze nad farbowaniem CA£YCH w³osów niekoniecznie na jeden odcieñ blond ale mo¿e w³a¶nie na kilka. Bo jako¶ tego nie widzê ¿e zrobi Ci baleja¿ a czê¶æ pasemek zostanie rudawych.
Co do fryzury to Ci nie doradzê bo wiem ¿e wszystko co nie jest na prosto wymaga uk³adania najlepiej zrób tak± fryzurê by by³o go jak najmniej
Chyba masz racjê z tym poziomem 8 bo to niby blond ale te¿ odrobinê nijaki. W sumie jak wszystkie poziomy od 6 do 8. No chyba ¿e z jakim¶ fajnym refleksem typu czerwieñ, bordo (jak komu¶ pasuje) lub ch³odnymi mixtonami, wtedy jest ³adnie.

---------- Dopisano o 12:02 ---------- Poprzedni post napisano o 11:49 ----------

Cytat:
Napisane przez goldika Poka¿ wiadomo¶æ
wiele osób chwali te garniery wiêc co¶ musi w tym byæ., Ale minusem jest, ¿e ¶ci±gaj± bardzo subtelnie kolor.
Zmiana ma³a szczególnie w d³ugo¶ci w³osów


ja nakrêci³am siê na keratynowe prostowanie, a dzi¶ niespodzianka po spaniu w mokrych w³osach mam ¶liczne falki chyba postawiê na zapuszczanie i kupiê zamiast keratyny BiovaxMed ¿el stymuluj±cy odrastanie. Mam po nim byle nowych w³osów, ¿e szok! Maj± ju¿ po ok 4-5cm, a kuracjê nim robi³am jako¶ pa¼dziernik/listopad.

A o dro¿d¿ach mi przypomnia³a¶ i posz³am ³ykn±æ moje faktycznie diza³aj±, ale ja mam wersjê co bierze siê 3x5tabletek. Nigdy nie pamiêtam, ¿eby wzi±æ 3x dziennie. A jak bra³am 15 na raz to efektów nie by³o
Odno¶nie garnierów - z jednej strony to dobrze ¿e subtelnie gdyby tak mieæ cierpliwo¶æ i np co miesi±c nim robiæ to pewnie da³oby siê zrobiæ ³adny blondzik bez nadmiernego zniszczenia w³osów Ja akurat przy ka¿dym rozja¶nianiu omija³am jakie¶ 5cm od skóry (dawa³am na 5min na koniec) wiêc teraz kolor mam ju¿ równy dzi¶ ju¿ farbowa³am tak jak trzeba czyli odrost od razu z reszt± a nastepnym razem dam na odrost a resztê na 5 minut
Goldika a mo¿e Ty siê pobaw w wydobywanie fal?? Ja uwielbiam takie w³osy i zazdroszczê ¿e nie masz prostych drutów jak ja
A jakie masz dro¿dze?? Bo ja mam teraz ten dromin (i to s± dro¿dze SPO¯YWCZE) natomiast jak ³yka³am humavit (PIWNE) to a¿ tak du¿ego przyrostu nie by³o. Ten dromin siê ³yka 3x2tabl ale ja biorê tylko 2x2.
MorganLeFay jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-01-23, 11:03   #2263
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomo¶ci: 14 974
Dot.: Br±zowow³ose farbowane cz. VI :)

Morgan, a mo¿e ta Alfa nie jest taka z³a tylko dobi³a ju¿ ostatecznie Twoje k³aczki? jednak przed ni± trochê przesz³y
goldika jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-01-23, 11:06   #2264
MorganLeFay
Wtajemniczenie
 
Avatar MorganLeFay
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ³ódzkie
Wiadomo¶ci: 2 780
GG do MorganLeFay
Dot.: Br±zowow³ose farbowane cz. VI :)

Cytat:
Napisane przez mcromance Poka¿ wiadomo¶æ
sk±d ja to znam? Najbardziej mnie rozwalaj± te laski które ustawiaj± sobie ciê¿ary na maszynach 5kg , machaj± piêæ minut i czytaj± gazetê/gadaj± ze sob±/pisza smsy. Potem siê dziwi± ¿e "ostro" pakuj± a nie chudn±
MorganLeFay jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-01-23, 11:09   #2265
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomo¶ci: 14 974
Dot.: Br±zowow³ose farbowane cz. VI :)

Cytat:
Napisane przez MorganLeFay Poka¿ wiadomo¶æ
sk±d ja to znam? Najbardziej mnie rozwalaj± te laski które ustawiaj± sobie ciê¿ary na maszynach 5kg , machaj± piêæ minut i czytaj± gazetê/gadaj± ze sob±/pisza smsy. Potem siê dziwi± ¿e "ostro" pakuj± a nie chudn±
to moja kumpela tak æwiczy tzn kupi³a sobie bie¿nie i biega na niej raz na 2tyg i twierdzi, ¿e æwiczy i siê odchudza i jak raz pobiegnie na tej bie¿ni 30min to potem oczywi¶cie mo¿e zje¶æ ca³± pizze, kebab i co¶ s³odkiego bo przecie¿ spali³a to wcze¶niej
goldika jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-01-23, 11:15   #2266
MorganLeFay
Wtajemniczenie
 
Avatar MorganLeFay
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ³ódzkie
Wiadomo¶ci: 2 780
GG do MorganLeFay
Dot.: Br±zowow³ose farbowane cz. VI :)

Cytat:
Napisane przez goldika Poka¿ wiadomo¶æ
Morgan, a mo¿e ta Alfa nie jest taka z³a tylko dobi³a ju¿ ostatecznie Twoje k³aczki? jednak przed ni± trochê przesz³y
Zdajê sobie z tego sprawê tym niemniej ani przed ani po tej alfie nic mi tak nie zniszczy³o w³osów, nawet rozja¶niacz na najbardziej zniszczoych pasmach.
Cytat:
Napisane przez goldika Poka¿ wiadomo¶æ
to moja kumpela tak æwiczy tzn kupi³a sobie bie¿nie i biega na niej raz na 2tyg i twierdzi, ¿e æwiczy i siê odchudza i jak raz pobiegnie na tej bie¿ni 30min to potem oczywi¶cie mo¿e zje¶æ ca³± pizze, kebab i co¶ s³odkiego bo przecie¿ spali³a to wcze¶niej
Zale¿y te¿ JAK æwiczy... u mnie na si³ce jest taki program HILL czyli podbiegi górski takie interwa³owe. Ja biegam na nim 9km/h i wytrzymujê z bied± 20min a kondycjê mam naprawdê dobr±. Tylko ja biegam PO treningu si³owym
Ostatnio pod koniec spad³am z bie¿ni
MorganLeFay jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-01-23, 11:18   #2267
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomo¶ci: 14 974
Dot.: Br±zowow³ose farbowane cz. VI :)

Morgan raczej truchta na p³asko. Chodzi mi bardziej o to, ¿e takie 30min raz na dwa tygodnie to raczej cudów nie zdzia³a
goldika jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-01-23, 11:29   #2268
MorganLeFay
Wtajemniczenie
 
Avatar MorganLeFay
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ³ódzkie
Wiadomo¶ci: 2 780
GG do MorganLeFay
Dot.: Br±zowow³ose farbowane cz. VI :)

Cytat:
Napisane przez goldika Poka¿ wiadomo¶æ
Morgan raczej truchta na p³asko. Chodzi mi bardziej o to, ¿e takie 30min raz na dwa tygodnie to raczej cudów nie zdzia³a
A to faktycznie ja ¼le przeczyta³am (¿e dwa razy w tyg )
Ale skoro ona siê dobrze przez to czuje to najwa¿niejsze

Moja mamusia dzi¶ do mnie :
JA: (marudzê na w³osy jak zwykle)
Mama: Wygl±dasz dobrze w tych w³osach. Niech Ciê rêka boska broni ¿eby¶ to zafarbowa³a, bo Cie normalnie pier*olnê"


Rozmowa nr dwa:
JA: Mamo a wiesz ¿e w tych Twoich wzmocnionych naturach co farbujesz jest wiêcej zieleni ni¿ w normalnych farbach?
MAMA: No i ch*j.


Zdrowe podej¶cie to podstawa

Edytowane przez MorganLeFay
Czas edycji: 2014-01-23 o 12:14
MorganLeFay jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-01-23, 12:44   #2269
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomo¶ci: 14 974
Dot.: Br±zowow³ose farbowane cz. VI :)

Cytat:
Napisane przez MorganLeFay Poka¿ wiadomo¶æ
A to faktycznie ja ¼le przeczyta³am (¿e dwa razy w tyg )
Ale skoro ona siê dobrze przez to czuje to najwa¿niejsze

Moja mamusia dzi¶ do mnie :
JA: (marudzê na w³osy jak zwykle)
Mama: Wygl±dasz dobrze w tych w³osach. Niech Ciê rêka boska broni ¿eby¶ to zafarbowa³a, bo Cie normalnie pier*olnê"


Rozmowa nr dwa:
JA: Mamo a wiesz ¿e w tych Twoich wzmocnionych naturach co farbujesz jest wiêcej zieleni ni¿ w normalnych farbach?
MAMA: No i ch*j.


Zdrowe podej¶cie to podstawa
Mamu¶ka wymiata


a ja mam inny problem jak zafarbowa³am ten z³oty odrost t± moj± ekstra mieszank± to nie mam ¿adnej wyra¼nej granicy miêdzy kolorami. Wszystko siê p³ynnie zlewa chocia¿ dó³ mam ciemniejszy. Takie odwrócone ombre mi powsta³o
ale dó³ a¿ prosi siê o od¶wie¿enie... i teraz moje pomys³y:

1. Zrobiæ mega delikatn± k±piel i waln±æ tego samego mixa co da³am na odrost.

2. Waln±æ sam± 8+7 na d³ugo¶æ bez mixa (bo zak³adam, ¿e z nim wysz³yby czarne).

Bardziej przekonuje mnie opcja 1, delikatna krótka k±piel chyba nie spali mi na amen k³aków? Najpierw i tak test pasemkowy ¿eby wyczuæ ile muszê trzymaæ to na w³osach aby nie uzyskaæ jasnego blondu.
goldika jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2014-01-23, 12:51   #2270
MorganLeFay
Wtajemniczenie
 
Avatar MorganLeFay
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ³ódzkie
Wiadomo¶ci: 2 780
GG do MorganLeFay
Dot.: Br±zowow³ose farbowane cz. VI :)

Cytat:
Napisane przez goldika Poka¿ wiadomo¶æ
Mamu¶ka wymiata

a ja mam inny problem jak zafarbowa³am ten z³oty odrost t± moj± ekstra mieszank± to nie mam ¿adnej wyra¼nej granicy miêdzy kolorami. Wszystko siê p³ynnie zlewa chocia¿ dó³ mam ciemniejszy. Takie odwrócone ombre mi powsta³o
ale dó³ a¿ prosi siê o od¶wie¿enie... i teraz moje pomys³y:

1. Zrobiæ mega delikatn± k±piel i waln±æ tego samego mixa co da³am na odrost.

2. Waln±æ sam± 8+7 na d³ugo¶æ bez mixa (bo zak³adam, ¿e z nim wysz³yby czarne).

Bardziej przekonuje mnie opcja 1, delikatna krótka k±piel chyba nie spali mi na amen k³aków? Najpierw i tak test pasemkowy ¿eby wyczuæ ile muszê trzymaæ to na w³osach aby nie uzyskaæ jasnego blondu.
Po k±pieli mi siê mixy wydaj± ryzykowne, bo pewnie co¶ rudawego wyjdzie. A ja mam fio³a na punkcie "¿e mo¿e wyj¶æ zieleñ" odk±d dwa lata temu siê jej dorobi³am... tak¿e preferujê natury. Przynajmniej 1 raz po rozja¶nieniu.
A mo¿e 8 sam± na d³ugo¶æ na wodzie jakiej¶ mocniejszej? choæ nie wiem czy to by podja¶ni³o....
MorganLeFay jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-01-23, 12:56   #2271
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomo¶ci: 14 974
Dot.: Br±zowow³ose farbowane cz. VI :)

Cytat:
Napisane przez MorganLeFay Poka¿ wiadomo¶æ
Po k±pieli mi siê mixy wydaj± ryzykowne, bo pewnie co¶ rudawego wyjdzie. A ja mam fio³a na punkcie "¿e mo¿e wyj¶æ zieleñ" odk±d dwa lata temu siê jej dorobi³am... tak¿e preferujê natury. Przynajmniej 1 raz po rozja¶nieniu.
A mo¿e 8 sam± na d³ugo¶æ na wodzie jakiej¶ mocniejszej? choæ nie wiem czy to by podja¶ni³o....
w±tpiê ¿eby sama 8 podja¶ni³a :/
mix niebieskiego i fioletowego powinien zneutralizowac i ¿ó³ty i rudy wiêc teoretycznie zieleñ nie ma prawa wyj¶æ. bo niebieski to jak 0/1, a fiolet 0/2.

Ale szczególnie na podja¶nieniu mi teraz nie zale¿y bo kolor mimo, ¿e nie jest równy to tworzy w mierê jednolit± ca³o¶æ
goldika jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-01-23, 13:06   #2272
MorganLeFay
Wtajemniczenie
 
Avatar MorganLeFay
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ³ódzkie
Wiadomo¶ci: 2 780
GG do MorganLeFay
Dot.: Br±zowow³ose farbowane cz. VI :)

Cytat:
Napisane przez goldika Poka¿ wiadomo¶æ
w±tpiê ¿eby sama 8 podja¶ni³a :/
mix niebieskiego i fioletowego powinien zneutralizowac i ¿ó³ty i rudy wiêc teoretycznie zieleñ nie ma prawa wyj¶æ. bo niebieski to jak 0/1, a fiolet 0/2.

Ale szczególnie na podja¶nieniu mi teraz nie zale¿y bo kolor mimo, ¿e nie jest równy to tworzy w mierê jednolit± ca³o¶æ
To mo¿e odpu¶æ na razie? Bo jak nie podjasnisz tego do³u to tak jak pisa³as te poziomy raczej przyciemni± i chyba bardziej bêdzie widaæ t± ró¿nicê miêdzy gór± a do³em.
MorganLeFay jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-01-23, 16:59   #2273
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomo¶ci: 4 573
Dot.: Br±zowow³ose farbowane cz. VI :)

Cytat:
Napisane przez MorganLeFay Poka¿ wiadomo¶æ
Jak wiadomo czwartek bez farbowania to czwartek stracony no i zrobi³am garniera 110 i prawie zrówna³am swoje z clipami trochê ciemnych pasm mam jeszcze na koñcówkach takich rudawych ale ju¿ nie jest ¼le.

Czujê siê mega dziwnie w tym blondzie nie wiem czy mi siê podoba czy nie , same zobaczcie.

Aaaaaa i jeszcze Wam napiszê - kupi³am z 10 dni temu tabletki z dro¿d¿y Dromin. Po tygodniu mam o,5cm odrost (gdzie zwykle mam 0,8 - 1 cm na miesi±c
Aleeee... Nie wiem co powiedzieæ. Wygl±daj± jak twoje w³asne Co Garnier to Garnier nie?
Dla mnie zbyt zwyk³y to blond. Dlatego zawsze lubi³am blond baleja¿. Pasemka mieni±ce siê na ró¿ne odcienie to jest to. Ale to moje zdanie. Ogólnie niesamowicie to wygl±da bior±c pod uwagê, ¿e nie dawno mia³a¶ ciemne w³osy

Cytat:
Napisane przez MorganLeFay Poka¿ wiadomo¶æ
W³a¶nie te¿ siê nie mogê przyzwyczaiæ Obieca³am sobie ¿e wytrzymam dwa tygodnie bez farbowania a potem bêdê robiæ tylko odrosty bo teraz ju¿ nie mam po co farbowaæ. Bardzo jasne i bardzo ciemne kolory s± "trudne", na pewno muszê siê mocniej teraz malowaæ (od jutra budzik 30min wcze¶niej...)
Facet jeszcze nie widzia³ tego koloru, ale uwa¿am ¿e zmiana jest na tyle ma³a ¿e nie ma szans ¿eby zauwa¿y³
i wiesz co? ¯a³ujê teraz ¿e nie sz³am dalej w te garniery bo one jednak s± dobre, o wiele mniej niszcz± w³osy niz np Alfaparf.
Do blondu wystarczy dobry podk³ad, mocno podkre¶lone oczy i delikatnie usta i cacy. Ja zawsze siê tego trzyma³am i tak nawet fryzjer Jennifer Aniston doradza U mnie podkre¶lane by³y g³ównie oczy. Eyeliner, tusz i wszystko oczywi¶cie max czarne.



Cytat:
Napisane przez MorganLeFay Poka¿ wiadomo¶æ
Doskonale wiem o czym mówisz ... Te¿ robi³am garnierem, a potem koleston, potem Alfa -bo wszyscy chwal±.... i od tej alfy mi siê w³osy zgumowa³y dzi¶ zrobi³am znów garnier 110 i efekt 100 razy lepszy ni¿ po alfie
Kachula pomy¶l jeszcze nad farbowaniem CA£YCH w³osów niekoniecznie na jeden odcieñ blond ale mo¿e w³a¶nie na kilka. Bo jako¶ tego nie widzê ¿e zrobi Ci baleja¿ a czê¶æ pasemek zostanie rudawych.
Co do fryzury to Ci nie doradzê bo wiem ¿e wszystko co nie jest na prosto wymaga uk³adania najlepiej zrób tak± fryzurê by by³o go jak najmniej
Chyba masz racjê z tym poziomem 8 bo to niby blond ale te¿ odrobinê nijaki. W sumie jak wszystkie poziomy od 6 do 8. No chyba ¿e z jakim¶ fajnym refleksem typu czerwieñ, bordo (jak komu¶ pasuje) lub ch³odnymi mixtonami, wtedy jest ³adnie.

---------- Dopisano o 12:02 ---------- Poprzedni post napisano o 11:49 ----------


Odno¶nie garnierów - z jednej strony to dobrze ¿e subtelnie gdyby tak mieæ cierpliwo¶æ i np co miesi±c nim robiæ to pewnie da³oby siê zrobiæ ³adny blondzik bez nadmiernego zniszczenia w³osów Ja akurat przy ka¿dym rozja¶nianiu omija³am jakie¶ 5cm od skóry (dawa³am na 5min na koniec) wiêc teraz kolor mam ju¿ równy dzi¶ ju¿ farbowa³am tak jak trzeba czyli odrost od razu z reszt± a nastepnym razem dam na odrost a resztê na 5 minut
Ja tam lubiê baleja¿. A i w³osy takie rudawe nie s±. Bardziej ju¿ ¿ó³to zielone No jeszcze muszê z ni± pogadaæ. Muszê wiedzieæ jak chce to dok³adnie wykonaæ zanim usi±dê w fotelu.
Dlatego wybieram fryzurê Aniston. Zwyk³e podciêcie, lekkie cieniowanie czy co. Kiedy¶ tak chodzi³am i nie musia³am nic uk³adaæ. Wrêcz same siê dobrze uk³ada³y od razu nawet jak wsta³am z wyra

Cytat:
Napisane przez MorganLeFay Poka¿ wiadomo¶æ
A to faktycznie ja ¼le przeczyta³am (¿e dwa razy w tyg )
Ale skoro ona siê dobrze przez to czuje to najwa¿niejsze

Moja mamusia dzi¶ do mnie :
JA: (marudzê na w³osy jak zwykle)
Mama: Wygl±dasz dobrze w tych w³osach. Niech Ciê rêka boska broni ¿eby¶ to zafarbowa³a, bo Cie normalnie pier*olnê"


Rozmowa nr dwa:
JA: Mamo a wiesz ¿e w tych Twoich wzmocnionych naturach co farbujesz jest wiêcej zieleni ni¿ w normalnych farbach?
MAMA: No i ch*j.


Zdrowe podej¶cie to podstawa
Chcê tak± mamê Spoko

---------- Dopisano o 17:42 ---------- Poprzedni post napisano o 17:40 ----------

Cytat:
Napisane przez goldika Poka¿ wiadomo¶æ
w±tpiê ¿eby sama 8 podja¶ni³a :/
mix niebieskiego i fioletowego powinien zneutralizowac i ¿ó³ty i rudy wiêc teoretycznie zieleñ nie ma prawa wyj¶æ. bo niebieski to jak 0/1, a fiolet 0/2.

Ale szczególnie na podja¶nieniu mi teraz nie zale¿y bo kolor mimo, ¿e nie jest równy to tworzy w mierê jednolit± ca³o¶æ
Jak robi³am kiedy¶ 8,44 na wodzie 9% to mi rozja¶ni³a nieco w³osy ale z mixem na pewno ciemniej bêdzie.

---------- Dopisano o 17:59 ---------- Poprzedni post napisano o 17:42 ----------

Morgan odkry³am co mi nie pasowa³o! Musisz mieæ fale, delikatne du¿e loki. Wtedy Przy tak d³ugich w³osach to trzeba co¶ falowaæ, chocia¿by sam± d³ugo¶æ od ucha lub brody w dó³. A jak chcesz mieæ proste to zdecydowanie te za d³ugie s± dla mnie. Takie tylko do piersi tak. Jako¶ tak jak patrzê mo¿e w³asnie s± ciut za d³ugie? Hm...
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o w³osach, kosmetykach i takich tam


Aby mi siê tak chcia³o jak mi siê nie chce...


Edytowane przez Kachula82
Czas edycji: 2014-01-23 o 17:03
Kachula82 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-01-23, 19:24   #2274
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: D¿emowe Zag³êbie
Wiadomo¶ci: 4 284
Dot.: Br±zowow³ose farbowane cz. VI :)

Cytat:
Napisane przez rumpleteazer Poka¿ wiadomo¶æ
Cieszê siê, ¿e Ciê rozbawi³am. Oj wiesz przecie¿, ¿e tak sobie palnê³am z t± dat± Aczkolwiek nie napisa³am jakiego blondu Jak takiego z poziomu 7, to ¿adne wyzwanie dla w³osów
Przyda³o mi siê takie po¶mianie Data wiem, ¿e z kosmosu wziêta, ale to piêknie obrazuje oczekiwania wiêkszo¶ci klientek salonów fryzjerskich

Cytat:
Napisane przez MorganLeFay Poka¿ wiadomo¶æ
Jak wiadomo czwartek bez farbowania to czwartek stracony no i zrobi³am garniera 110 i prawie zrówna³am swoje z clipami trochê ciemnych pasm mam jeszcze na koñcówkach takich rudawych ale ju¿ nie jest ¼le.

Czujê siê mega dziwnie w tym blondzie nie wiem czy mi siê podoba czy nie , same zobaczcie.

Aaaaaa i jeszcze Wam napiszê - kupi³am z 10 dni temu tabletki z dro¿d¿y Dromin. Po tygodniu mam o,5cm odrost (gdzie zwykle mam 0,8 - 1 cm na miesi±c
No laska, ¶licznie jest, wiêc NIE FARBUJ/ROZJA¦NIAJ TERAZ JU¯ NIC WIÊCEJ

Chcia³a¶ to masz, teraz siê przyzwyczajaj i patrz wy¿ej

Za ile te tabsy i sk±d? Bo mnie zainteresowa³o Swoj± drog± to ci siê mo¿e wydawaæ, bo odrostu nie rozja¶nia³a¶ chyba ostatnio, wiêc mo¿e wygl±daæ na wiêkszy.

Cytat:
Napisane przez MorganLeFay Poka¿ wiadomo¶æ
Moja mamusia dzi¶ do mnie :
JA: (marudzê na w³osy jak zwykle)
Mama: Wygl±dasz dobrze w tych w³osach. Niech Ciê rêka boska broni ¿eby¶ to zafarbowa³a, bo Cie normalnie pier*olnê"


Rozmowa nr dwa:
JA: Mamo a wiesz ¿e w tych Twoich wzmocnionych naturach co farbujesz jest wiêcej zieleni ni¿ w normalnych farbach?
MAMA: No i ch*j.


Zdrowe podej¶cie to podstawa
HAHAHAHAHHAHAHAHAHAHHAHAH AHAHA !!!!!!!!!!
Boska twoja mamusia jest

Moja jest w podobnym typie Jak tylko mówiê co¶ o farbowaniu to jest: "a po co, dobrze wygl±dasz, po co farbowaæ? co z tego, ¿e robi³a¶ 2 m-ce temu, bo gdzie ty niby masz ten odrost? ¶ciê³aby¶ te kud³y bo ci tak wisz± i wygl±dasz jak mop"

Cytat:
Napisane przez goldika Poka¿ wiadomo¶æ
w±tpiê ¿eby sama 8 podja¶ni³a :/
mix niebieskiego i fioletowego powinien zneutralizowac i ¿ó³ty i rudy wiêc teoretycznie zieleñ nie ma prawa wyj¶æ. bo niebieski to jak 0/1, a fiolet 0/2.

Ale szczególnie na podja¶nieniu mi teraz nie zale¿y bo kolor mimo, ¿e nie jest równy to tworzy w mierê jednolit± ca³o¶æ
Mo¿e zrób jakie¶ zapienianie tylko naturami bez mixa? ¯eby "nadaæ" lekko kolorku i blasku, ale nie za mocno.
__________________
Powa¿ne uzale¿nienie od k-popu i k-dram.
Na szczê¶cie jedyne.


Nie udzielam ¿adnych porad przez PW, proszê nie pisaæ.

Edytowane przez mcromance
Czas edycji: 2014-01-23 o 19:30
mcromance jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-01-23, 19:44   #2275
rumpleteazer
Zadomowienie
 
Avatar rumpleteazer
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomo¶ci: 1 622
Dot.: Br±zowow³ose farbowane cz. VI :)

Klikam na "Br±zowow³ose farbowane cz. VI " (w tablecie, wiêc wszystko mniejsze) i pierwszym nieczytanym postem okazuje siê taki ze zdjêciami jakiej¶ blondyny. "No zwariowa³a laska - my¶lê sobie - co ona robi w tym w±tku!". Patrzê jednak dwie sekundy d³u¿ej... Morgan!

No ³adnie sobie wpl±ta³a¶ te w³osy. Wygl±daj± jak ca³o¶æ Du¿o czasu zajmuje Ci doprowadzenie fryzury do ³adu rankiem?
__________________
rumpleteazer jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-01-23, 20:02   #2276
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: D¿emowe Zag³êbie
Wiadomo¶ci: 4 284
Dot.: Br±zowow³ose farbowane cz. VI :)

rumpleteazer wymiatasz Dobrze, ze my jeszcze br±zowe, bo ju¿ by siê zrobi³o zamieszanie
A Morgan chcia³a to ma. Teraz musi poæwiczyæ zak³adanie clip inów na czas


Tutaj co¶ na poprawê nastroju, jakby która¶ potrzebowa³a. Jakby nie potrzebowa³a to te¿ niech spojrzy

http://joemonster.org/art/26254/Koty...ed_kichnieciem
__________________
Powa¿ne uzale¿nienie od k-popu i k-dram.
Na szczê¶cie jedyne.


Nie udzielam ¿adnych porad przez PW, proszê nie pisaæ.

Edytowane przez mcromance
Czas edycji: 2014-01-23 o 20:03
mcromance jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-01-23, 20:20   #2277
MorganLeFay
Wtajemniczenie
 
Avatar MorganLeFay
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ³ódzkie
Wiadomo¶ci: 2 780
GG do MorganLeFay
Dot.: Br±zowow³ose farbowane cz. VI :)

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Poka¿ wiadomo¶æ
Aleeee... Nie wiem co powiedzieæ. Wygl±daj± jak twoje w³asne Co Garnier to Garnier nie?
Dla mnie zbyt zwyk³y to blond. Dlatego zawsze lubi³am blond baleja¿. Pasemka mieni±ce siê na ró¿ne odcienie to jest to. Ale to moje zdanie. Ogólnie niesamowicie to wygl±da bior±c pod uwagê, ¿e nie dawno mia³a¶ ciemne w³osy
Apropo garniera -ostatnio patrzy³am nawet na Twojego bloga chyba wczoraj, i tak sobie my¶la³am ¿e Ci wtedy tak ³adnie podja¶ni³o
Muszê siê przyzwyczaiæ do tego blondu, na razie jest dziwnie
Te clipy wogóle wczoraj wymy³am szamponem i baaaaardzo zmieni³y siê na plus. Nie s± ju¿ takie proste jak wstawia³am pierwsze zdjêcie. Teraz dopiero wygl±daj± naturalnie, te w³osy s± takie powiedzia³abym z lekk± sk³onno¶ci± do puszenia i nie s± idealnie proste. Wrzucê zdjêcie z ty³u nastêpnym razem jak je wepnê.
Cytat:
Napisane przez Kachula82 Poka¿ wiadomo¶æ
Do blondu wystarczy dobry podk³ad, mocno podkre¶lone oczy i delikatnie usta i cacy. Ja zawsze siê tego trzyma³am i tak nawet fryzjer Jennifer Aniston doradza U mnie podkre¶lane by³y g³ównie oczy. Eyeliner, tusz i wszystko oczywi¶cie max czarne.
Jasne tylko zrób to wszystko tak ¿eby o godzinie 7:30 byæ rano gotowa
Cytat:
Napisane przez Kachula82 Poka¿ wiadomo¶æ
Ja tam lubiê baleja¿. A i w³osy takie rudawe nie s±. Bardziej ju¿ ¿ó³to zielone No jeszcze muszê z ni± pogadaæ. Muszê wiedzieæ jak chce to dok³adnie wykonaæ zanim usi±dê w fotelu.
Dlatego wybieram fryzurê Aniston. Zwyk³e podciêcie, lekkie cieniowanie czy co. Kiedy¶ tak chodzi³am i nie musia³am nic uk³adaæ. Wrêcz same siê dobrze uk³ada³y od razu nawet jak wsta³am z wyra
Byle nie by³y za krótkie Aniston ma super fryzurê tylko te pasma wycieniowane wypada³oby przejechaæ na okrag³ej szczotce.
A kolor to na pewno musi Ci stonowaæ ca³y ¿eby siê ostatecznie pozbyæ zieleni. Szczerze mówi±c nie mam pojêcia jak ona to zrobi. Musisz faktycznie z ni± to dobrze przegadaæ ¿eby Ci krzywdy nie zrobi³a.
Cytat:
Napisane przez Kachula82 Poka¿ wiadomo¶æ

Morgan odkry³am co mi nie pasowa³o! Musisz mieæ fale, delikatne du¿e loki. Wtedy Przy tak d³ugich w³osach to trzeba co¶ falowaæ, chocia¿by sam± d³ugo¶æ od ucha lub brody w dó³. A jak chcesz mieæ proste to zdecydowanie te za d³ugie s± dla mnie. Takie tylko do piersi tak. Jako¶ tak jak patrzê mo¿e w³asnie s± ciut za d³ugie? Hm...
Czy ja wiem... jako¶ w falach nie do koñca siê czujê.... jak taka wystylizowana pindzia z modowego bloga najfajniej to wygl±da chyba w kucyku, tak naturalnie i na luzie, a jak sa rozpuszczone to wygl±dam jak Shakira . Muszê jeszcze popatrzeæ na tutoriale fryzur z clipami.
Cytat:
Napisane przez mcromance Poka¿ wiadomo¶æ
P
No laska, ¶licznie jest, wiêc NIE FARBUJ/ROZJA¦NIAJ TERAZ JU¯ NIC WIÊCEJ

Chcia³a¶ to masz, teraz siê przyzwyczajaj i patrz wy¿ej

Za ile te tabsy i sk±d? Bo mnie zainteresowa³o Swoj± drog± to ci siê mo¿e wydawaæ, bo odrostu nie rozja¶nia³a¶ chyba ostatnio, wiêc mo¿e wygl±daæ na wiêkszy.



HAHAHAHAHHAHAHAHAHAHHAHAH AHAHA !!!!!!!!!!
Boska twoja mamusia jest

Moja jest w podobnym typie Jak tylko mówiê co¶ o farbowaniu to jest: "a po co, dobrze wygl±dasz, po co farbowaæ? co z tego, ¿e robi³a¶ 2 m-ce temu, bo gdzie ty niby masz ten odrost? ¶ciê³aby¶ te kud³y bo ci tak wisz± i wygl±dasz jak mop"
Dobrze gadasz muszê siê przyzwyczaiæ...
Poci±gnê³am ostatnio odrost na chwilê dos³ownie, w ka¿dym razie odcieñ siê ró¿ni³ na tyle ¿eby oceniæ przyrost. Tabletki Dromin ok. 26z³ 60szt, pisz± ¿eby braæ 6 dziennie ale ja bra³am 4. Teraz kupi³am humavit, kiedy¶ go bra³am i pamiêtam ¿e niez³y by³. No i ca³y czas biorê vitapil, 2 lub 3 opakowanie, po nim mi w³osy przesta³y ca³kowicie wypadaæ.
Moja mama to niez³a agentka teraz tak mówi ¿eby nie kombinowaæ a ona przez 30lat farbowa³a co chwilê na co innego Teraz taka m±dra jest bo znalaz³a farbê idealn± dla siebie (cece 8.00)
Cytat:
Napisane przez rumpleteazer Poka¿ wiadomo¶æ
Klikam na "Br±zowow³ose farbowane cz. VI " (w tablecie, wiêc wszystko mniejsze) i pierwszym nieczytanym postem okazuje siê taki ze zdjêciami jakiej¶ blondyny. "No zwariowa³a laska - my¶lê sobie - co ona robi w tym w±tku!". Patrzê jednak dwie sekundy d³u¿ej... Morgan!

No ³adnie sobie wpl±ta³a¶ te w³osy. Wygl±daj± jak ca³o¶æ Du¿o czasu zajmuje Ci doprowadzenie fryzury do ³adu rankiem?
no có¿ mam nadziejê ¿e mnie z w±tku nie wywalicie
Na razie dopiero dwa razy je przyczepi³am. No i za drugim wysz³o dobrze bo lepiej ta¶my rozplanowa³am Wczepienie tego to jest kwestia 5 minut.
MorganLeFay jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-01-23, 20:28   #2278
rumpleteazer
Zadomowienie
 
Avatar rumpleteazer
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomo¶ci: 1 622
Dot.: Br±zowow³ose farbowane cz. VI :)

Cytat:
Napisane przez MorganLeFay Poka¿ wiadomo¶æ
no có¿ mam nadziejê ¿e mnie z w±tku nie wywalicie
Na razie dopiero dwa razy je przyczepi³am. No i za drugim wysz³o dobrze bo lepiej ta¶my rozplanowa³am Wczepienie tego to jest kwestia 5 minut.
No co Ty! Ty¶ nasza. Br±zowa, blondowa czy zielona

To co mi przysz³o do g³owy by³o pozytywne, bo nie pomy¶la³am sobie: "oj, biedna blondynka wygl±da tak ¼le, ¿e przysz³a tu szukaæ ciemnej farby", tylko "o, blondynka przysz³a prezentowaæ swoj± piêkn± now± fryzurê/kolor, tylko chyba pomyli³a w±tki"

---------- Dopisano o 21:28 ---------- Poprzedni post napisano o 21:27 ----------

Cytat:
Napisane przez mcromance Poka¿ wiadomo¶æ
A Morgan chcia³a to ma. Teraz musi poæwiczyæ zak³adanie clip inów na czas
__________________
rumpleteazer jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-01-23, 20:30   #2279
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomo¶ci: 14 974
Dot.: Br±zowow³ose farbowane cz. VI :)

zrobilyscie mi smak na jakis suplement kusi czysta biotyna... dromin tez jest fajny ale drogi, wiecej samych drozdzy ma w sobie Drovit ale jest ubozszy w inne skladniki. na all nie ma juz mojego ukochanego pantotenowego kwasu
goldika jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-01-23, 20:40   #2280
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: D¿emowe Zag³êbie
Wiadomo¶ci: 4 284
Dot.: Br±zowow³ose farbowane cz. VI :)

Cytat:
Napisane przez MorganLeFay Poka¿ wiadomo¶æ
Dobrze gadasz muszê siê przyzwyczaiæ...
Poci±gnê³am ostatnio odrost na chwilê dos³ownie, w ka¿dym razie odcieñ siê ró¿ni³ na tyle ¿eby oceniæ przyrost. Tabletki Dromin ok. 26z³ 60szt, pisz± ¿eby braæ 6 dziennie ale ja bra³am 4. Teraz kupi³am humavit, kiedy¶ go bra³am i pamiêtam ¿e niez³y by³. No i ca³y czas biorê vitapil, 2 lub 3 opakowanie, po nim mi w³osy przesta³y ca³kowicie wypadaæ.
Moja mama to niez³a agentka teraz tak mówi ¿eby nie kombinowaæ a ona przez 30lat farbowa³a co chwilê na co innego Teraz taka m±dra jest bo znalaz³a farbê idealn± dla siebie (cece 8.00)
Mi widocznie w koñcu Biotebal zaskoczy³ z w³osami, bo coraz mniej ich leci i nie mam tak, ¿e co przejadê rêk± przez w³osy to zostaje po 5 na d³oni.
Ja jak bra³am Vitapil to mi nic nie robi³ Jakbym sobie cukierki jakie¶ ³yka³a, a nie tabsy na w³osy.
Ale tym Humavitem lub Drominem to siê chyba zainteresujê, bo dro¿d¿e dobre na kud³y i paznokcie, ale do picia ich nadal nie mogê siê przekonaæ, bo to takie paskudne jest

Moja mamu¶ka to raczej sta³a w odcieniach, by³o kombinowanie i w koñcu trafi³a na dobry odcieñ z L'Oreal Excellence, to go wycofali po pó³ roku Potem by³o znowu kombinowanie, w koñcu ja sama siê wziê³am za szukanie i znalaz³am jej tego Matrixa do siwków i jest bosko. A jak go wycofaj± to bez problemu mogê jej dobraæ kolor i poziom z innej firmy, bom teraz "profesjonalistka" pe³n± gêb±

Cytat:
Napisane przez rumpleteazer Poka¿ wiadomo¶æ
Taka prawda Bo co zrobi biedna nasza Morgan jak bêdzie musia³a za³o¿yæ clipy, a do dyspozycji na pe³ne przygotowanie siê tylko 30 minut?

Cytat:
Napisane przez goldika Poka¿ wiadomo¶æ
zrobilyscie mi smak na jakis suplement kusi czysta biotyna... dromin tez jest fajny ale drogi, wiecej samych drozdzy ma w sobie Drovit ale jest ubozszy w inne skladniki. na all nie ma juz mojego ukochanego pantotenowego kwasu
Ja ostatnio bra³am suplement z musu, ¿eby mnie reszta w³osów nie opu¶ci³a. Teraz my¶lê nad czym¶ odbudowuj±cym pustkê po tym co mi zwia³o
__________________
Powa¿ne uzale¿nienie od k-popu i k-dram.
Na szczê¶cie jedyne.


Nie udzielam ¿adnych porad przez PW, proszê nie pisaæ.
mcromance jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Zamknij w±tek

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja w³osów i fryzury


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-04-03 06:39:17


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:16.